به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

بازگشت شواین اشتایگر به تمرینات مانشافت
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

کاپیتان آلمانی ها به تمرینات این تیم بازگشت.

در آستانه رقابت های یورو 2016، تیم های اروپایی خود را برای این تورنمنت مهم و حساس آماده می کنند و از همین رو آلمان ها نیز در حال حاضر اردوی خود را برگزار می کنند.

به گزارش Goal، یواخیم لو سرمربی ژرمن ها که امروز لیست نهایی این تیم را اعلام کرد، رویس را به دلیل مصدومیت خط زد ولی خبر خوب برای وی بازگشت باستین شواین اشتایگر از مصدومیت و حضور در تمرینات بود. این بازیکن باتجربه از ماه مارس برای یونایتد به میدان نرفته بود ولی توسط سرمربی مانشافت بار دیگر به تیم ملی دعوت شد. از سوی دیگر اما متس هوملس مدافع آلمان هنوز درگیر مصدومیت است و شرایط برای بازگشت او به ترمینات مهیا نشده است.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۱ خرداد ۱۳۹۵
دورتموند با رافائل گریرو به توافق رسید
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بروسیا دورتموند موفق شده با رافائل گریرو مدافع باشگاه لورین فرانسه به توافق دست یابد.

رافائل گریرو که در لیست تیم ملی پرتغال برای حضور در یورو 2016 قرار دارد، با بروسیا دورتموند برای حضور در این باشگاه به توافق دست یافت.

به گزارش Daily Mail و Bild، باشگاه بروسیا دورتموند موفق شده به لحاظ شخصی با رافائل گریرو مدافع چپ باشگاه لورین به توافق دست یابد، هر چند هنوز موفق نشده موافقت باشگاه لورین را به دست آورد.

گفتنی است؛ قرارداد این مدافع پرتغالی در پایان فصل آتی خاتمه می یابد و لورین برای وی 9.3 میلیون پوند می خواهد. باشگاه های آرسنال، لیورپول و بارسلونا نیز خواهان جذب گریرو هستند.

۱۲ خرداد ۱۳۹۵
روبن و باداشتوبر تمرینات جدی خود را از سر گرفتند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

دو ستاره بایرن مونیخ پس از مدت ها دوری به تمرینات تیم بازگشتند.

در روزهایی که اکثر بازیکنان بایرن مونیخ در تمرینات تیم ملی کشورشان برای حضور در رقابت های یورو 2016 و کوپا آمریکا به سر می برند، دو مهره ارزشمند مونیخی ها که مدت زیادی مصدوم بودند، به تمرینات تیم بازگشتند.

به گزارش سایت باشگاه بایرن مونیخ، آرین روبن و هولگر باداشتوبر چند ماهی می شود که از اعضای ثابت کلینیک باشگاه بایرن هستند. این 2 بازیکن در غیاب بازیکنان اصلی تیم، صبح امروز در مکان تمرینی باشگاه حاضر شدند و کارهای بدنی، تمرین شوت زنی و دریبل را مرور کردند. باداشوبر کمی زودتر از روبن به تمرینات رسیده بود.

فصل جدید بوندس لیگا حدود 3 ماه بعد آغاز می شود و باید دید، آیا این 2 بازیکن که سال ها در بایرن افتخار آفرینی کردند با وجود رقیبان زیاد در تفکرات کارلو آنچلوتی جای ثابتی دارند یا خیر؟

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
تیم منتخب بازیکنان بوندسلیگایی حاضر در یورو 2016
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

کاربران کانال یوتیوب بوندسلیگا، تیم منتخب بازیکنان شاغل در این لیگ را که در یورو 2016 حاضر خواهند شد را انتخاب کرده اند.

این تیم 11 نفره که به وسیله کاربران کانال بوندسلیگا انتخاب شده اند، 6 بازیکن را از بایرن مونیخ و 3 بازیکن را از بروسیا دورتموند در خود می بیند.

به گزارش سایت رسمی بوندسلیگا،65 بازیکن از بوندسلیگای آلمان در جام ملتهای اروپا حاضر هستند که 11 نفر از آنها به وسیله کاربران و هواداران بر حسب آرا انتخاب شده اند.

ترکیب و رای بازیکنان انتخاب شده به شرح زیر است:

مانوئل نویر (بایرن با 78% رای)

لوکاس پیشچک (دورتموند با 71% رای)- متس هوملس (دورتموند با 85% رای)- ژروم بوآتنگ (بایرن با 85% رای)- داوید آلابا (بایرن با 75% رای)

مارکو رویس (دورتموند با 84% رای)- گرانیت ژاکا (گلادباخ با 58% رای)- تیاگو آلکانتارا (بایرن با 44% رای)- هاکان چالهان اوعلو (لورکوزن با 47% رای) - کینگسلی کومان (بایرن با 57% رای)

روبرت لواندوفسکی (بایرن با 74% رای)

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
رسمی؛ سباستین روده به دورتموند پیوست
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هافبک دفاعی بایرن مونیخ از فصل آینده عضوی از دورتموند خواهد بود.

سباستین روده، هافبک آلمانی و ۲۵ ساله بایرن مونیخ که جایگاه ثابتی در این تیم نداشت، از فصل آینده در وستفالن توپ می زند.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه دورتموند، سباستین روده پس از قبولی در آزمایش های پزشکی، قراردادی چهار ساله با این تیم به امضا رساند. قیمت این انتقال مبلغی حدود ۱۲ الی ۱۵ میلیون یورو تخمین زده می شود.

۱۷ خرداد ۱۳۹۵
روده: از کودکی هوادار دورتموند بودم؛ خوشحالم که به تیم محبوبم پیوسته ام
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سباستین روده از پیوستن به دورتموند خوشحال است.

دقایقی قبل سباستین روده، با امضای قراردادی چهار ساله به جمع زرد و مشکی ها ملحق شد. این هافبک ۲۵ ساله در گفتگو با وب سایت رسمی باشگاه دورتموند گفت:

"من از زمان کودکی هوادار دورتموند بودم و خوشحالم که به تیم محبوبم پیوسته ام. می دانم که هم تیمی های جدید من چه اندازه توانا هستند و آقای توماس توخل نیز مربی بسیار خوبی است. من منتظر چالشی جدید بودم و بی صبرانه منتظر انجام نخستین بازی خانگی در پیراهن زرد و مشکی دورتموند هستم."

۱۸ خرداد ۱۳۹۵
فوری؛ ساشا لواندوفسکی، سرمربی سابق بایر لورکوزن در سن 44 سالگی درگذشت
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

جسد وی در خانه اش پیدا شد.

پیکر بی جان سرمربی سابق تیم فوتبال بایر لورکوزن در آپارتمانش در شهر بوخوم پیدا شد. این مربی 44 ساله چندی پیش به خاطر بیماری از هدایت تیم دسته دومی یونیون برلین کنار رفته بود.

به نقل از دویچه، علت مرگ او هنوز مشخص نیست اما گمانه زنی هایی مبنی بر خودکشی او وجود دارد. وی در فصل 13-2012 سرمربی لورکوزن بود.

۲۰ خرداد ۱۳۹۵
رسمی؛ رافائل گوئریرو به بروسیا دورتموند پیوست
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

باشگاه دورتموند انتقال رافائل گوئریرو را تایید کرد.

به گزارش وب سایت باشگاه بروسیا دورتموند، مدافع چپ تیم ملی پرتغال و باشگاه لورین فرانسه با امضای قراردادی چهار ساله به این تیم پیوسته است.

رافائل گوئریرو که در حال حاضر در اردوگاه سلسائو برای یورو 2016 به سر می برد، در دیدار اول پرتغال برابر ایسلند هم حاضر شد. در مورد رقم انتقال این بازیکن هنوز خبری اعلام نشده است.

۲۷ خرداد ۱۳۹۵
بارترا: فصل گذشته احساس پوچی داشتم تا اینکه پیشنهاد دورتموند را دریافت کردم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدافع 25 ساله اسپانیایی، سبک بازی دورتموند را شبیه به بارسلونا دانست.

مارک بارترا، مدافع 25 ساله که محصول لاماسیا بود، ماه گذشته به بوروسیا دورتموند پیوست. او امیدوار است که خود را به سرعت با بورسیا دورتموند وفق دهد.

مارک بارترا، در مصاحبه با مارکا از تصمیمش برای جدایی از بارسلونا گفت:

"یکی از نکات برجسته در فصل گذشته برای من بازگشتن به تیم ملی بود. من در مقابل انگلیس بازی کردم، از این اتفاق خوشحال بودم تا اینکه در الکلاسیکو حضور نداشتم. این لحظه ای بود که فهمیدم نباید در بارسلونا بمانم."

همچنین بارترا پیرامون بوروسیا دورتموند و پیوستن به باشگاه آلمانی اضافه کرد:

"من فصل گذشته بازی های دورتموند را دنبال کردم و از سبک بازی آن ها آگاه شدم. دورتموند شبیه بارسلونا و اسپانیا بازی می کند؛ مالکیت توپ و دفاع با پرس سنگین. امیدوارم که به سرعت خود را با دورتموند وفق دهم."

"مدیریت و کادر فنی تیم نشان دادند که مرا در دورتموند می خواهند اما این تنها چیز با ارزش نبود، نکته دیگر زمانی بود که من در فصل گذشته احساس پوچی داشتم و آنوقت بود که پیشنهاد دورتموند رسید. من از آن هیجان زده بودم، حس ارزشمندی بود. "

۲۳ تیر ۱۳۹۵
لام: دورتموند هنوز هم تیم قدرتمندی است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

فیلیپ لام هنوز هم دورتموند را تیم قدرتمندی می داند.

به گزارش fourfourtwo فیلیپ لام کاپیتان با سابقه بایرن مونیخ معتقد است دورتموند علی رغم از دست دادن چندین بازیکن اصلی خود هنوز هم تیم قدرتمندی است و انتظار رقابتی سخت با این تیم در بوندسلیگا را دارد.

تیم فوتبال دورتموند در فصل نقل و انتقالات تعدای از ستاره های خود را از دست داده است. متس هوملس مدافع این تیم راهی بایرن مونیخ شده است، هنریک میختاریان به منچستر یونایتد پیوسته است و ایلگای گوندوعان نیز راهی ورزشگاه اتحاد شده است. البته دورتموند در نقل و انتقالات تا به اینجا بازیکنانی نظیر عثمان دمبله و همچنین امره مور را نیز به خدمت گرفته اند.

با این حال فیلیپ لام معتقد است تیم توماس توخل همچنان قدرتمند است و انتظار دارد این تیم در بوندسلیگا همچنان عملکرد خوبی داشته باشد.

لام در این خصوص گفت:

"فکر می کنم دورتموند عملکرد خوبی خواهد داشت. توخل مربی بزرگی است که به خوبی با بازیکنان جوان کار می کند. آنها تیم بزرگی هستند و مهم نیست که چند بازیکن خود را از دست داده اند. آنها باز هم سیستم خود متناسب با بازیکنانشان را خواهند یافت. دورتموند هنوز هم تیم قدرتمندی است."

فیلیپ لام در خصوص کارلو آنچلوتی و کار کردن با این مربی نیز گفت:

"همه چیز جدید است و یک فلسفه جدید وجود دارد. همه بازیکنان به یکدیگر کمک می کنند. ما تیم قدرتمندی هستیم و این طبیعی است که به فکر فتح لیگ قهرمانان باشیم. ما تیم خوبی داریم. البته سال قبل هم تیم خوبی بودیم. ما هر سال اهدافی داریم. می خواهیم بوندسلیگا را فتح کنیم چون هر هفته در آن بازی می کنیم. و البته که می خواهیم در دو رقابت دیگر نیز به فینال برسیم. این بسیار زیبا خواهد بود. "

۲۷ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۱۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۹۶۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۰۷۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۷۸ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۲۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۷۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۶۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۱ کاربر آنلاین است. (۱۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!