به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

جام جهانی ۲۰۱۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اخبار جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ خرداد ۱۳۹۳
سپ مایر: نویر در جام جهانی بازی خواهد کرد
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سپ مایر: نویر در جام جهانی بازی خواهد کرد

مربی اسبق دروازه بانی تیم ملی آلمان معتقد است که مانوئل نویر با وجود مصدومیت از ناحیه شانه ی دست راست برای حضور در جام جهانی مشکلی نخواهد داشت

سپ مایر اسطوره ی دروازه بانی فوتبال آلمان است او جام های زیادی را در دهه 70 از آن خود کرد و یکی از مبتکرین تمرینات دروازه بانی در فوتبال جهان است صحبت های او در مورد شرایط مانوئل نویر که این روزها با مصدومیت از ناحیه شانه دست راست مواجه است می تواند جالب باشد.
مایر در گفتگویی با اشپورت بیلد گفت:" اگر همین فردا جام جهانی شروع شود مانوئل نویر درون دروازه ی تیم ملی قرار خواهد گرفت اگر او می تواند فینال جام حذفی را تا دقیقه 120 درون دروازه ی بایرن قرار بگیرد بنابراین نباید شرایط مصدومیتش چندان هم بد باشد."

دروازه بان 28 ساله ی تیم ملی آلمان با چند روز تاخیر در اردوی تیم ملی حاضر شد و هنوز شرایط تمرین را بدست نیاورده است تا شایعاتی پیرامون شرایط وخیم او برای حضور در جام جهانی منتشر شود.
اما مایر این گمانه زنی ها را رد می کند و ادامه می دهد:" من خودم بارها با چنین مشکلاتی بازی کرده ام و فکر می کنم شرایط نویر در اردوی تیم ملی تنها برای این باشد که او می خواهد از التیام یافتن مجروحیتش مطمئن شود."

۵ خرداد ۱۳۹۳
کنفرانس خبری یوآخیم لوو: سبک جدیدی از فوتبال را به نمایش می گذاریم/ برای قهرمانی ب...
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کنفرانس خبری یوآخیم لوو: سبک جدیدی از فوتبال را به نمایش می گذاریم/ برای قهرمانی به برزیل می رویم/ لام و نویر چند روز دیگر به تمرینات اضافه می شوند

سرمربی تیم ملی آلمان پس از اتمام دور اول اردوی آماده سازی در کمپ شمال ایتالیا در کنفرانس خبری شرکت کرد و شرایط تیم ملی را در آستانه ی جام جهانی توصیف کرد

دور نخست تمرینات آماده سازی تیم ملی آلمان در کمپ تیرول به پایان رسید تا یوآخیم لوو سرمربی مانشافت گزارشی از شرایط تیم ملی به خبرنگاران بدهد.

شرایط تیم در تمرینات...

" اکثر بازیکنان کاملا قابل اعتماد هستند و کار بسیار بسیار خوب پیش می رود. من از شرایط فعلی کاملا راضی هستم در جلساتی که با بازیکنان داشتیم در مورد تیم های حاضر در گروه به تجزیه و تحلیل پرداختیم و نقاط قوت و ضعف آن ها را بررسی کردیم."

مصدومیت بازیکنان....

" فیلیپ لام فردا به تمرینات باز می گردد سپس ما باید در مورد او تصمیم بگیریم و شرایط را برایش آرام نگه داریم مصدومیت مچ پای او کاملا بهبود یافته، مانوئل نویر هم چند روز دیگر تمرینات بدنسازی خود را آغاز خواهد کرد و به آرامی به شرایط مناسب باز می گردد. باستین شواین اشتایگر نیز تمرینات را آغاز کرده و مارسل اشملزر نیز انتظار می رود که چهارشنبه به تمرینات گروهی اضافه شود. من هیچ مشکلی در این مورد ندارم و مطمئن هستم که همه ی این بازیکنان برای جام جهانی به شرایط آمادگی خواهند رسید."

بازیکنان جوان حاضر در اردو کریستف کرامر و اریک دورم...

" از حضور آن ها کاملا راضی هستم شما می توانید شور و شوق و انگیزه را در آن ها ببینید بسیار بسیار مشتاق یادگیری هستند آن ها شرایط بسیار خوبی برای تبدیل شدن به یک بازیکن بین المللی حرفه ای دارند.

حمایت هواداران از تیم ملی...

" حمایت عمومی بسیار مهم است از ما در جنوب تیرول به گرمی استقبال شد خوشحالیم که هواداران تا این حد پشت تیم هستند این یک احساس خوب را به ما می دهد و چنین تصاویری در تورنمنت های گذشته قدرت زیادی به ما داد."

انتظارات از تیم ملی...

" انتظارات همیشه یکسان است. وقتی به هر تورنمنتی که برویم می خواهیم که قهرمان شویم. ما باید برای تحمل این فشار قدرت مند باشیم حالا این اعتماد و جاه طلبی را برای کسب قهرمانی داریم و هنگامی این عطش خاموش خواهد شد که ما جام را بدست آوریم صرف نظر از شرایط بازیکنان ما می خواهیم قهرمان شویم و با یک تیم خوب و بازیکنان مشتاق راهی برزیل خواهیم شد."

پست فیلیپ لام ...

" در این مورد هیچ مکالمه ای صورت نگرفته، ما پس از شرایط آماده سازی در این مورد تصمیم گیری خواهیم کرد و این به شرایط بازیکنان دیگر نیز بستگی خواهد داشت. در حال حاضر زود است که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم ما باید شرایط سامی خدیرا و باستین شواین اشتایگر را هم بررسی کنیم."

کرامر، تونی کروس و آندره شورله...

" شانس کرامر برای بدست آوردن بلیط برزیل بسیار خوب است او در پست هافبک بسیار با انگیزه تمرین کرده و در هافبک مرکزی بسیار قدرت مند و با انعطاف ظاهر شده است. کروس در طول فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و حالا به یک بازیکن بالغ تبدیل شده است من انتظار دارم او در جام جهانی نقشی متفاوت تر از آنچه در یورو 2012 داشت را به عهده بگیرد. شورله نیز در لیگ برتر انگلستان فصل خوبی داشته و اعتماد به نفس بالای او را می توانید به خوبی حس کنید."

سامی خدیرا...

" سامی مدت زیادی در تمرینات شرکت کرده است و در فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز بازی کرد و با این قهرمانی می تواند روند پیشرفتش را ادامه دهد او هر هفته نسبت به فبل قوی تر می شود و از نظر جسمی و پزشکی در شرایط معقولی به سر می برد من مشکلی برای حضور او در جام جهانی نمی بینم."

آب و هوای برزیل....

" ما یک هفته زودتر برای خو گرفتن به شرایط آب و هوایی به برزیل پرواز می کنیم سال گذشته در این زمان من برزیل بودم فقط گرما نیست که آزار دهنده است بلکه رطوبت دیوانه کننده است. هنگامیکه شما بعدازظهر بازی داشته باشید بار اضافی به تیم وارد خواهد شد و شما به بازیکنان پر قدرتی نیاز دارید که در این شرایط شکایتی نداشته باشند. ما نیاز به ترکیبی از سرعت بالا، مالکیت توپ و ضد حملات سریع داریم این نوعی متفاوت از فوتبال خواهد بود."

۵ خرداد ۱۳۹۳
دیگو کاستا 15 روز دیگر دور از میادین ، خداحافظ جام جهانی ؟
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
دیگو کاستا 15 روز دیگر دور از میادین ، خداحافظ جام جهانی ؟

باید ببینیم که ویسنته دل بوسکه که روز گذشته تاکید داشت که هیچ بازیکن مصدومی را با خود به برزیل نخواهد برد در لیست دوم ژوئن خود نام کاستا را قرار خواهد داد یا خیر ؟

دیگو کاستا امروز ظهر در کلینیک سمیترو و زیر نظر دکتر گوئیلن تحت آخرین آزمایشات پزشکی قرار گرفت تا مشخص شود که آسیب دیدگی وی در بازی فینال لیسبون چه میزان وی را از حضور در میادین دورنگه خواهد داشت.

دکتر گوئیدولین ساعتی پیش در مصاحبه با کادنا کوپه تصریح کرد که کاستا دچار پارگی درجه یک همسترینگ شده و باید 15 روز دور از میادین باشد .

حال باید ببینیم که ویسنته دل بوسکه که روز گذشته تاکید داشت که هیچ بازیکن مصدومی را با خود به برزیل نخواهد برد در لیست دوم ژوئن خود نام کاستا را قرار خواهد داد یا خیر ؟

اولین بازی تیم ملی اسپانیا روز 13 ژوئن مقابل هلند برگزار می شود و زمان تقریبی آماده شدن کاستا 11 ژوئن تخمین زده شده است.

۵ خرداد ۱۳۹۳
اسکولاری : می خواستم کاستا را به تیم ملی برزیل دعوت کنم / اگر به من باشد دوست دارم ب...
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
اسکولاری : می خواستم کاستا را به تیم ملی برزیل دعوت کنم / اگر به من باشد دوست دارم با هلند در یک هشتم بازی کنیم

اسکولاری در ادامه عنوان کرد که در مرحله یک هشتم جام جهانی به روبرو شدن با شیلی علاقه ای ندارد و این در حالی است که در گروه شیلی اسپانیا و هلند به عنوان دو مدعی اصلی صعود مطرح هستند.

لوئیس فلیپه اسکولاری ملقب به فیل بزرگ سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل امروز در مصاحبه ای فاش ساخت که قصد داشته تا دیگو کاستا را برای جام جهانی به تیم ملی برزیل دعوت کند.

وی می گوید : نمی دانم او در انتخاب اسپانیا به جای برزیل اشتباه کرده است یا خیر ؟ دو بار با او صحبت کردم . مشکل اینجا بود که برای کاستا مسائل دیگری مورد توجه بود.

حقیقت این است که اسپانیا درهای اروپا را برای او باز کرد و توجهی که در این کشور به او ابراز شد ؛ در برزیل به او نمی شد. برای من به عنوان مربی همه مسائل اطراف تیم اهمیت دارند . گاهی اوقات شما دوست دارید یک نفر را در اختیار داشته باشید ولی او این علاقه را ندارد و فکر می کنم که کاستا از ماه اکتبر تصمیم قطعی خود برای بازی کردن در تیم اسپانیا را گرفته بود.

با این وجود فلیپائو از کاستا تمیجید هم می کند :

کاستا می تواند هم به عنوان شماره 7 و هم به عنوان یک مهاجم 9 و حتی 11 برای تیمش موثر واقع شود. او مثل یک جانور قدرتمند است و برای هر حریفی یک مهاجم خطرناک به حساب می آید .

اسکولاری در ادامه عنوان کرد که در مرحله یک هشتم جام جهانی به روبرو شدن با شیلی علاقه ای ندارد و این در حالی است که در گروه شیلی اسپانیا و هلند به عنوان دو مدعی اصلی صعود مطرح هستند.

وی در مورد تیمهای مورد علاقه اش در مراحل یک هشتم به بالا چنین عقیده ای دارد :

دوست دارم در یک هشتم با هلند در یک چهارم با ایتالیا ، در نیمه نهایی با آلمان و در فینال با آرژانتین روبرو شویم.

۵ خرداد ۱۳۹۳
مارتین دمیکلیس : آمده ام تا به تیم کشورم آرژانتین کمک کنم / پس از قهرمانی سیتی دعوت...
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مارتین دمیکلیس : آمده ام تا به تیم کشورم آرژانتین کمک کنم / پس از قهرمانی سیتی دعوت شدنم به تیم ملی بهترین اتفاق ممکن بود

در حال حاضر کاملا آسوده خاطر هستم . درست است که هنوز لیست نهایی اعلام نشده اما من یک بار تجربه چنین روزهایی را داشته ام.

مارتین دمیکلیس بازیکن منچستر سیتی دو روز پیش وارد بوینس آیرس شد تا به اردوی تیم ملی کشورش اضافه شود . با لبخندی بر لب که نشان می داد او روزهای شادی را می گذراند.

قهرمانی در انگلستان با سیتی پس از یک شروع ناموفق با این تیم و سپس دعوت شدن به تیم ملی که هم اکنون 26 نفر در این لیست حضور دارند او را خوشحال تر از هر زمان دیگری کرده است.

وی در فرودگاه با مشاهده خبرنگاران گفت :

این یک افتخار است که بار دیگر به تیم ملی دعوت شده ام. واقعا خوشحالم و روزهای شادی را سپری می کنم. پس از یک شروع نه چندان خوب در تیم جدیدم در انتها همه چیز عالی پیش رفت و این قهرمانی از لحاظ روحی به من کمک زیادی کرد.

در حال حاضر کاملا آسوده خاطر هستم . درست است که هنوز لیست نهایی اعلام نشده اما من یک بار تجربه چنین روزهایی را داشته ام.

در سال 2006 زمانی که فکر می کردم حقم است به تیم ملی دعوت شوم این اتفاق افتاد اما تا آستانه خط خوردن از لیست نهایی پیش رفتم. خوشبختانه چنین اتفاقی نیفتاد و من در جام جهانی بازی کردم.

در حال حاضر هم از این روزها لذت می برم و مشکل خاصی در این رابطه ندارم. یک روز قبل از اعلام لیست اولیه آقای بلانکو با من تماس گرفت. ابتدا فکر کردم بخاطر قهرمانی سیتی قصد تبریک گفتن دارد اما سپس متوجه شدم که به تیم ملی دعوت شده ام.

او از من در مورد شرایط بدنی و روحیم سوال کرد. این تماس زمانی اتفاق افتاد که من با تیم سیتی در راه ابوظبی بودم. الان اینجا هستم و قصد دارم تا به تیم کشورم کمک کنم. دعوت شدن به تیم ملی پس از قهرمان شدن با سیتی بهترین اتفاق ممکن برای من بود.

۵ خرداد ۱۳۹۳
هشدار لام به یوآخیم لوو: در دفاع چپ بازی نمی کنم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
هشدار لام به یوآخیم لوو: در دفاع چپ بازی نمی کنم

کاپیتان تیم ملی آلمان هنوز از تصمیم سرمربی تیم برای استفاده از او در پست مورد نظرش اطلاعی ندارد

فیلیپ لام کاپیتان تیم ملی آلمان هنوز از پست تخصصی اش در تیم ملی آلمان اطلاعی ندارد اما او تلویحا بازی در دفاع چپ را رد کرد تا یوآخیم لوو هرگونه تفکر در این مورد را از سرش بیرون کند.

کاپیتان 30 ساله مانشافت می گوید:" من همیشه گفته ام که نمی خواهم بیشتر از این در دفاع چپ بازی کنم اگر قرار باشد بین مداع راست و چپ انتخاب کنم من دفاع راست را انتخاب می کنم و بین پست های هافبک دفاعی و مدافع راست باید بگویم که من عاشق بازی در هر دو پست هستم و برایم فرقی نمی کند."

با این حال کاپیتان لام بیشتر تمایل دارد که در خط میانی بازی کند:" دوست دارم بیشتر به عنوان یک بازیکن خط میانی بازی کنم جایی در باشگاهم بیشتر در آنجا بازی کرده ام."

البته یوآخیم لوو تصمیم گیری در این مورد را به بازی اول آلمان در جام جهانی موکول کرده است. تیم ملی آلمان در هر دو بخش هافبک میانی و مدافع کناری دچار نواقصی است و لام به عنوان یک راه حل می تواند در خط هافبک مد نظر لوو باشد جایی که با مصدومیت گوندوگان و عدم آمادگی خدیرا و مصدومیت شواین اشتایگر با فقدان بازیکن مواجه است.

۵ خرداد ۱۳۹۳
پله: برای قهرمانی نباید با اسپانیا روبرو شویم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پله: برای قهرمانی نباید با اسپانیا روبرو شویم

اسطوره ی برزیلی معتقد است که اسپانیا تیم بسیار خوبی است.

پله، اسطوره ی فوتبال برزیل در مصاحبه با جی کیو عنوان کرد که تیم ملی کشورش برای قهرمان شدن نباید با اسپانیا روبرو شود. پله اسپانیا را تیمی فوق‌العاده خواند و گفت که به قدری مرتب و سازمان یافته هستند که نقطه ضعفی ندارند.

او گفت: " تنها نکته ی مثبت از دیدگاه ما درباره ی اسپانیا این است که آنها فوتبال تمیزی بازی می‌کنند. آنها دوست دارند بازی در جریان باشند. فوتبال مدرن را به نمایش می‌گذذارند. تنها تیمی که مانند آنها بوده است، هلند ساعتی دهه ی 70 بود.اسپانیا به همان سبک فضایابی می‌کند و توپ را می‌گرداند و شخصیت همان تیم را دارد."

پله معتقد است که عدم حضور دیگو کاستا و تیاگو آلکانترا، که برزیلی الاصل هستند ولی برای اسپانیا بازی می‌کنند ممکن است به سلسائو صدمه بزند.

حضور تیاگو آلکانترا می‌توانست برای ما خوب باشد. دوست داشتم او را در تیمم داشته باشم. برای قهرمانی، برزیل باید خط حمله ای داشته باشد که در دنیا بهترین باشد، ولی همیشه ما مشکل دفاعی داشتیم. با این حال، حالا تیمی داریم که در خط هافبک و دفاع بسیار خوب است ولی مشکلاتی در خط حمله وجود دارد. این اولین باری است که برزیل اینگونه شده است."

۵ خرداد ۱۳۹۳
پراندلی: بازیکنان می‌تواند در جام جهانی از توئیتر استفاده کنند
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پراندلی: بازیکنان می‌تواند در جام جهانی از توئیتر استفاده کنند

چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، در تازه ترین اظهار نظر خود عنوان کرد که بازیکنان تیم ملی، در طول تورنومنت جام جهانی، مجاز به استفاده از توئیتر خواهند بود.

برای بسیاری از تیم های جام جهانی، نگرانی‌هایی بابت استفاده از شبکه‌های اجتماعی وجود دارد، امّا ظاهراً سرمربی تیم ملی ایتالیا مشکلی با این قضیه ندارد.

پراندلی در نشست مطبوعاتی گفت: "ما تصمیم داریم که به بازیکنان حداکثر آزادی را بدهیم که آن‌ها بتوانند به خوبی خود را بیان کند. آن‌ها آزاد هستند که با هواداران خود صحبت کنند و استفاده از توئیتر منعی نخواهد داشت."

تیم ملی ایتالیا در گروه D با تیم‌های، انگلیس، اروگوئه و کاستاریکا همگروه است.

۵ خرداد ۱۳۹۳
معترضین به جام جهانی : یک پروفسور بیشتر از نیمار می ارزد ؛ اتوبوس تیم ملی برزیل در ...
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
معترضین به جام جهانی : یک پروفسور بیشتر از نیمار می ارزد ؛ اتوبوس تیم ملی برزیل در ریو توسط معترضین متوقف شد

امروز کاروان تیم ملی برزیل وارد ریو شد تا اردوی آماده سازی این تیم برای جام جهانی رسما آغاز شود. اما از همان لحظه ورود این تیم به فرودگاه ریو ، جو متشنج موجود تعجب همگان را برانگیخت.

معترضین به جام جهانی که تعدادشان به 200 نفر می رسید با در دست داشتن پلاکاردها و پارچه نوشته هایی به برگزاری جام جهانی اعتراض داشتند. این عده با متوقف کردن اتوبوس تیم ملی باعث شدند تا کاروان تیم ملی با نیم ساعت تاخیر به کمپ تمرینی برسد.

معترضین با متوقف کردن اتوبوس پارچه نوشته ای را در جلوی اتوبوس نصب کردند که روی آن نوشته شده بود " یک پروفسور بیشتر از نیمار ارزش دارد "

با وجود اینکه تظاهرات امروز صلح آمیز بود ،سال گذشته در جریان مسابقات جام کنفدراسیون ها شاهد تظاهرات های خونینی در نقاط مختلف برزیل بودیم . غالب مردم برزیل به دلیل مشکلات اقتصادی فراوان به برگزاری جام جهانی در این کشور معترض هستند.

۵ خرداد ۱۳۹۳
۱ ۲ ۳ ۴ ... ۱۴۶ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۲۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۲۰۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۲۱۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۰ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۳۰ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۸۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۶ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!