به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: maverick
پیام: ۷۱۳
عضویت از: ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: لندن
گروه:
- کاربران عضو
بحث آزاد در مورد بارسا:

.Even a broken clock is right twice a day

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
پاسخ به: بارسلونای محبوب من
گروه:
- کاربران عضو
شاید اکثرتون تیم رویایی دهه نود بارسلون به رهبری یوهان کرویف رو یادتون نیاد اما همه ما با تیم قدرتمند بارسلونا در فصل های ٢٠٠٤-٢٠٠٥ و ٢٠٠٦-٢٠٠٥ به رهبری فرانک رایکارد آشنا هستیم . کسب دو لالیگای پشت سر هم به همراه چمپیونز لیگ باعث میشود که رایکارد را هیچ وقت فراموش نکنیم

با این حال بارسلون مورد علاقه من بارسای فصل ٩٧-٩٦ سربابی رابسون بود که با خرید رونالدو در خط حمله بسیار موفق بود و با به ثمر رساندن ١٠٢ گل در یک فصل قدرت هجومی وحشتناکش را به کل دنیا نشان داد .

بارسا در این فصل بسیار درخشان ظاهر شد و حتی چندین بازی با نتایج ٦ برهیچ و ٨ بر هیچ به نفع بارسا به پایان رسید و خود رونالدو هم با ٣٤ گل زده آقای گل بلامنازع لالیگا شد و به این ترتیب بارسا ٩٠ امتیاز کسب کرد ولی از بد روزگار رئال در آن سال با وجود اینکه تعداد بردهایش از بارسا کمتر بود با دو امتیاز بیشتر صدر جدول را اشغال کرد . گلهای زده رئال در آن فصل فاصله بسیار زیادی با بارسا داشت که این نشان از بدشانسی بارسا در کسب مقام اولی آن فصل بود به طوری که داوور شوکر بهترین گلزن رئال ١٠ گل از رونالدو کمتر زده بود. این در حالی بود که رونالدو در سایر رقابتها هم کوبنده ظاهر شده بود و کلا در آن فصل ٤٨ گل برای بارسا به ثمر رساند و به همراه بارسا جام یوفا را فتح کرد.
سال بعد بود که ماسیمو موراتی با یه پیشنهاد ٣٠ میلیون دلاری به سراغ رونالدو اومد که اون موقع این رقم تمام رکوردهای نقل و انتقالات رو با فاصله زیادی شکست . رونالدوی پول پرست از بارسا رفت و دیگه هیچ وقت اون رونالدو نشد .

الان که یاد اون موقع ها می افتم حتی لباسها و توپ های اون موقع رو هم بیشتر از لباسهای الان بارسا می پسندم اون موقع ها تیم های حریف رو به بازی های کثیف نمیاوردن و همه فوتبال بازی می کردن . یادش بخیر

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تو مگه چند سالته؟

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
مگه ادعای سن و سال کردم ؟
متولد 62 که بشه 25 سالم . ولی حدس زدم بچه ها اکثرا متولد 66 به بعد هستن که اینو گفتم . آخه هم سن و سالای من معمولا وقت ندارن بیان دنبال این مسائل .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
نام کاربری: barca*messi
پیام: ۴۳۶
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۸۶
از: catalan
گروه:
- كاربران بلاک شده
هواداراي بارسا خيلي پير شدن.كلاس تيم مياد پايين.
من 4 ساله هوادار بارسام ولي تاريخ باشگاه رو دوست دارم بدونم.
هم تاپيكت خوبه هم اطلاعاتي كه دادي.مرسي.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
قابلی نداشت . پیشنهاد میکنم خودتون هم بنویسید تا اگه یه نفر امروز هوادار بارسا شده از اطلاعات شما استفاده کنه . چه خوبه که همین سایت یه منبع قوی اطلاعاتی برای هوادارای بارسا باشه .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
مرد حسابی تو یه سال از من بزرگتری یعنی متولد 1983 هستی، سال 96 فقط 13 سالت بوده، بعد پیگیر بازی باشگاهی بودی که اون زمان هیچ پوششی بهش داده نمی شد؟

۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
البته تا سال 96 یه چند سالی میشد که شبکه 3 رو راه انداخته بودن و فوتبالهای اون موقع رو هر چند کم ولی پوشش میدادن.قبلش هم جامهای جهانی و ملتهای اروپا رو هر جور بود تلویزیون نشون میداد . خودم از جام جهانی 90 موقعی که 7 سالم بود فوتبال دیدن رو شروع کردم و اون موقع عاشق تیم ملی آلمان غربی بودم . بهشون میگفتن "ژرمن ها ، تیم غولها " . واقعا که تیم آسی بودن. تیم ملی آلمان فعلی هیچ شباهتی به اون آلمان نداره و در مقابل اونا یه تیم درجه 2 محسوب میشه .
بعدش یواش یواش فوتبالهای مرده بوندس لیگا و کالچیو رو پخش می کردن که واقعا ما فوتبالیها رو خر کیف کرده بود . این فوتبالهایی که الان بازی میشه به 10 دقیقه بازی های دهه 90 هم نمی ارزه . لیگ انگلیس هم خیلی دیدنی بود . با این حال حق با سعیده ، بازی های لالیگا رو خیلی کم نشون میدادن .
اولین باری که بازی بارسا رو دیدم ، همون فینال چمپیونز لیگ بین بارسا و سمپدوریا بود که بازی تا دقایق آخر مساوی بود و رونالد کومان با یه شوت افسانه ای دروازه سمپدوریا رو از 40 متری باز کرد . از اون به بعد عاشق بارسا شدم . سال دیگه اش بود که تیم افسانه ای میلان دهه 90 که به اندازه یه لیگ بازیکن اسمی داشت بارسا رو با چهار گل شکست داد و گریه من رو درآورد . یوهان کرویف که تا اون موقع فقط موفقیت کسب کرده بود حال و روز الان فرانک رایکارد رو داشت و مجبور شد جای خودش رو به سر بابی رابسون بده .
بابی رابسون هم الحق و والنصاف که تیم خوبی رو برای اون سال درست کرد ولی اگه یادتون باشه اون سالها لوییس ون گال با آژاکس ترکونده بود و بهترین مربی دنیا محسوب میشد و شاید به خاطر آینده نگری بود که رابسون رو فرستادن خونه و با ون گال قرارداد امضا کردن .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
ولی من به شخصه اعتقاد دارم که آدم تا 14-15 سالگی دید درستی به فوتبال نداره که بتونه مثلا یه هوادار واقعی باشه. من فوتبالی که به وضوح یادم میاد مال جام جهانی 94 ه ولی کاملا به خاطر دارم که اون حال و هوای فوتبال دوستی کجا و حال و هوای مثلا سال 2000 کجا.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
نام کاربری: Always.Blaugrana
پیام: ۶۲۲
عضویت از: ۶ مرداد ۱۳۸۶
طرفدار:
- Xavier
- Johan Cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولی من به شخصه اعتقاد دارم که آدم تا 14-15 سالگی دید درستی به فوتبال نداره که بتونه مثلا یه هوادار واقعی باشه. من فوتبالی که به وضوح یادم میاد مال جام جهانی 94 ه ولی کاملا به خاطر دارم که اون حال و هوای فوتبال دوستی کجا و حال و هوای مثلا سال 2000 کجا.

دقیقا من هم تا دو سه سال پیش ( الان بنده 17 سالمه ) اصلا نمیدونستم فوتبال یعنی چی ؟ فک میکردم ایتالیا اند تیم ملیه و قبلش طرفدار رئال بودم ولی یه دوسه سالیه که فهمیدم فوتبال چیه و بارسا ته فوتباله

به نظر من حتی با تعاریف و اندک ویدیوهایی که از بارساهای قبلی دیدم ولی به نظرم بارسای رایکارد یه چیز دیگه بود حیف که تموم شد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۰
پیام‌های جدید
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۷,۶۶۹ بازدید
۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۵۸,۵۹۷ بازدید
۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۶۵,۷۸۷ بازدید
۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۲,۶۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۳ پاسخ
۸,۲۳۲,۵۰۶ بازدید
۱ ماه قبل
shakib mohamadian
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۴,۸۹۰ بازدید
۴ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۳,۷۳۱ بازدید
۴ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۷۹۲ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۳۴۹ بازدید
۹ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۶۲ کاربر آنلاین است. (۲۱۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۳۶۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!