به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار تیم ملی آلمان و بوندس ليگا
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
فن بومل: من جای روبن بودم، از بایرن جدا می شدم

هواداران بایرن در دیدار شب گذشته بایرن مقابل تیم ملی هلند، به خاطر پنالتی ای که روبن در فینال چمپیونزلیگ از دست داد، او را هو کردند.

سایت گل- مارک فن بومل، کاپیتان تیم ملی هلند، از رفتار هواداران بایرن به خاطر هو کردن آرین روبن در دیدار دوستانه شب گذشته تیم های هلند و بایرن انتقاد کرد.

تیم ملی هلند که برای شرکت در رقابت های یورو 2012 آماده می شود، شب گذشته در دیداری دوستانه مقابل بایرن قرار گرفت و هواداران بایرن به خاطر پنالتی ای که روبن در فینال چمپیونزلیگ از دست داد، او را هو کردند.

فن بومل که از این اتفاق بسیار ناراحت شد، در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این یک بی احترامی است. به دستاوردهای روبن در دوران حرفه ای اش نگاه کنید. او بایرن را به فینال چمپیونزلیگ 2010 رساند و بازیکن بسیار مهمی برای باشگاه است. بایرنی ها باید از داشتن بازیکنی مانند او خوشحال باشند.

آرین به تازگی قراردادش را برای سه سال دیگر تمدید کرد اما اگر من جای او بودم، بار دیگر در مورد آینده ام فکر می کردم. نمی دانم آرین چه کار خواهد کرد اما اگر من جای او بودم، از بایرن جدا می شدم.

هیچ کس از باشگاه از او حمایت نکرد. تنها کسی که در کنفرانس مطبوعاتی از او حمایت کرد، من بودم. او از نظر ذهنی بسیار قوی است. هر اتفاق بدی که برای او رخ دهد، او قوی تر می شود."

برت فن مارویک، سرمربی تیم ملی هلند نیز در این مورد گفت:" واکنش هواداران من را ناراحت کرد. چنین رفتاری با بازیکن خودی بسیار ناامید کننده است. این یک بی احترامی است."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
اسنایدر: روبن باید به اینتر بیاید

روبن در دیدار فینال چمپیونزلیگ مقابل چلسی یک ضربه پنالتی را از دست داد و به همین دلیل، هواداران بایرن در دیدار دیشب او را هو کردند.

سایت گل- وسلی اسنایدر، ستاره هلندی اینتر، با انتقاد از رفتار هواداران بایرن با آرین روبن در دیدار شب گذشته تیم های هلند و بایرن مونیخ، اعلام کرد باشگاه باواریایی ها از ستاره هلندی تیمشان به خوبی حمایت نکرده اند.

روبن در دیدار فینال چمپیونزلیگ مقابل چلسی یک ضربه پنالتی را از دست داد و به همین دلیل، هواداران بایرن در دیدار دیشب او را هو کردند.

اسنایدر در گفتگو با نشریه هلندی فوتبال اینترنشنال گفت:" واکنش هواداران واقعا آزاردهنده بود. همچنین نکته تعجب برانگیز اینکه هیچ یک از بایرنی ها از او حمایت نکردند.

آنها با این کارشان او را به سمت در خروجی باشگاه هل دادند. شب بسیار ناراحت کننده ای برای روبن بود. اگر من جای او بودم، همین تابستان به اینتر می رفتم."
این در حالی است که روبن به تازگی قراردادش را تا سال 2015 با بایرن تمدید کرده و انتقال او به یک باشگاه دیگری چندان محتمل به نظر نمی رسد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
هاینکس: بایرن باید بهتر شود

بایرنی ها در رقابت های این فصل در هر سه جام به عنوان نایب قهرمانی رسیدند و هاینکس تاکید کرد که تیمش در تابستان پیش رو باید پیشرفت کند.

سایت گل- یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، تاکید کرد اگر بخواهند در رقابت های فصل آینده به موفقیت برسند، باید به تیم بهتری تبدیل شوند.

بایرنی ها در رقابت های این فصل در هر سه جام به عنوان نایب قهرمانی رسیدند و هاینکس تاکید کرد که تیمش در تابستان پیش رو باید پیشرفت کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما باید اوضاع را تغییر دهیم. این مسئله برای من واضح است. ما کیفیت تیم را افزایش خواهیم داد. ما نباید تنها به فکر خرید بازیکن باشیم، بلکه باید به افزایش کیفیت تیم هم فکر کنیم."

سرمربی باتجربه بایرن معتقد است تیمش در زمان مصدومیت شواین اشتایگر، نتوانست با غیبت او به خوبی کنار بیاید و به همین دلیل به دنبال خرید یک هافبک دفاعی دیگر است.

" ما در طول فصل، در هفته های زیادی هاینکس را در اختیار نداشتیم. ما باید در مورد اینکه ایا باید یک هافبک بزرگ دیگر به خدمت بگیریم یا نه، صحبت کنیم."
به تازگی شایعاتی در مورد پیوستن نوری شاهین به بایرن منتشر شد اما این ملی پوش ترک تاکید کرد می خواهد در سانتیاگو برنابئو بماند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
رومنیگه: هواداران بایرن به خاطر هو کردن روبن عذرخواهی کردند

روبن در دیدار شنبه شب بایرن مقابل چلسی در فینال چمپیونزلیگ پنالتی حساس تیمش را از دست داد و به همین دلیل، هواداران تیمش در دیدار شب گذشته او را هو کردند.

سایت گل- کارل هاینکس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، اعلام کرد هواداران این باشگاه به خاطر هو کردن آرین روبن در دیدار شب گذشته باواریایی ها مقابل تیم ملی هلند، عذرخواهی کردند.

روبن در دیدار شنبه شب بایرن مقابل چلسی در فینال چمپیونزلیگ پنالتی حساس تیمش را از دست داد و به همین دلیل، هواداران تیمش در دیدار شب گذشته او را هو کردند.

رومینگه با انتقاد از رفتار هواداران بایرن اعلام کرد از دست دادن پنالتی دلیل مناسبی برای هو کردن بازیکن خودی نیست.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بایرن گفت:" روبن مانند همه بازیکنان و هواداران بایرن از شکست تیم در فینال چمپیونزلیگ ناراحت بود.

ما امروز پیام های زیادی از طرفداران دریافت کردیم که در آن از روبن به خاطر هو کردنش، عذرخواهی کردند."

روین به تازگی قراردادش را تا سال 2015 با بایرن تمدید کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
رومنیگه: هر روز به شکست مقابل چلسی فکر می کنم

باواریایی ها در دیدار فینال لیگ قهرمانان در حالی که ابتدا 1-0 جلو افتادند، در نهایت در ضربات پنالتی شکست خوردند.

سایت گل- کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن، اعلام کرد همچنان به شکست مقابل چلسی در فینال چمپیونزلیگ فکر می کند.

باواریایی ها در دیدار فینال لیگ قهرمانان در حالی که ابتدا 1-0 جلو افتادند، در نهایت در ضربات پنالتی شکست خوردند.

رومنیگه در گفتگو با ولن آم سانتونگ گفت:" وقتی هر روز از خوب بیدار می شود، به اولین چیزی که فکر می کنم، شکست مقابل چلسی است.

درد این شکست هنوز در وجود اعضای باشگاه به شدت احساس می شود؛ دردی شدیدتر از شکست مقابل منچستریونایتد در فینال سال 1999.

فکر می کنم غم این شکست برای مدت ها با ما خواهد بود. من در دو فینال جام های (1982 و 1986) شکست خوردم و می دانم چنین زخم هایی برای خوب شدن چقدر زمان نیاز دارد."

بایرن در رقابت های این فصل در بوندس لیگا و لیگا پوکال نیز به نایب قهرمانی رسید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
خاوی مارتینس در راه بایرن؟

غول‌های آلمانی به دنبال خرید این بازیکن 23 ساله هستند.

سایت گل – بایرن مونیخ با مدیر برنامه‌های خاوی مارتینس، ستاره اتلتیک بیلبائو تماس گرفته است.

آلمانی‌ها دومین فصل بدون جام خود را هم به پایان بردند و به دنبال بهبود اوضاع تیم هستند. یوپ هاینکس، مربی آنها اخیرا گفته بود تیمش به زودی برای خرید یک هافبک دفاعی وارد بازار می‌شود. آنها از حضور در فینال لیگ قهرمانان 60 میلیون یورو درآمد کسب کرده‌اند و می‌توانند پول خوبی برای مارتینس بپردازند.

در قرارداد این ملی‌پوش 23 ساله اسپانیا مبلغ بازخرید او 40 میلیون یورو ثبت شده، اما باهیا اینترناسیونال، آژانس نماینده او اعلام کرده که این مبلغ تنها برای خریداران اسپانیایی است.

چندین منبع سایت گل خبردار شده‌اند که بایرن به دنبال مارتینس است و با مدیر برنامه‌های او تماس گرفته.

بیلبائو البته علاقه‌ای به از دست دادن این قهرمان جام جهانی ندارد. آنها تنها بازیکنانی را می‌خرند که در منطقه باسک بزرگ شده باشند. قرارداد مارتینس تا سال 2016 است و بیلبائو کنترل خوبی بر اوضاع دارد. آنها تنها به پیشنهادهای بالای 30 میلیون یورو گوش خواهند کرد، یعنی همان مبلغی که بایرن برای خرید ماریو گومز پرداخت.

مارتینس 7 بازی ملی دارد و عضو تیم ملی اسپانیا برای یورو 2012 است.

او می‌تواند هم در پست هافبک دفاعی بازی کند و هم در پست مدافع میانی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
شواین اشتایگر: تلاش برای فراموش کردن فینال مونیخ بی فایده است؛یورو فرصت خوبی برای شروع دوباره است

شواین اشتایگر به موفقیت در یورو 2012 به همراه تیم ملی آلمان امیدوار است

سایت گل- باستین شواین اشتایگر، هافبک کلیدی تیم ملی فوتبال آلمان، ضمن بیان این موضوع که در حال فراموش کردن شکست در فینال لیگ قهرمانان اروپا است، معتقد است که مسابقات یورو می تواند شروع تازه برای او و سایر ملی پوشان بایرن مونیخ باشد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران تیم ملی آلمان در ایران؛ شویان اشتایگر که در شکست دراماتیک بایرن در فینال لیگ قهرمانان آخرین پنالتی تیمش را ازدست داد، بی صبرانه منتظر آغاز یورو است تا بتواند گذشته را جبران کند

او در گفت وگو با بیلد می گوید:" هرچقدر تلاش می کنی که آن شکست را فراموش کنی، بی فایده است و تمام وقت ها آن مسابقه را به یاد خواهی آورد، بسیار دشوار است که مسائلی شبیه به این را فراموش کنی اما وقتی چالش جدیدی داشته باشی می توانی روی آن تمرکز کنی و همه چیز آسان تر می شود، یورو 2012 فرصت مناسبی برای شروع دوباره است."

آلمان در گروه B مسابقات یورو 2012 با تیمهای پرتغال، هلند و دانمارک هم گروه است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
هوینس: بودجه لازم برای خریدهای مان را داریم

باشگاه بایرن مونیخ در اولویت لیست خرید های خود برای فصل آینده به دنبال دو گزینه مهم در خط هافبک و نوک حمله است

سایت گل- باواریایی ها برای پوشش نقاط ضعف خود در فصل گذشته و حضور موفق برای فصل آینده به نظر حضوری پر رنگ تر در بازار نقل و انتقالات این فصل خواهند داشت.

به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از بیلد، باشگاه بایرن مونیخ در اولویت لیست خرید های خود برای فصل آینده به دنبال دو گزینه مهم در خط هافبک و نوک حمله است که بدین تریتیب ژاوی مارتینز از بیلبائو و ادین ژکو از منچستر سیتی را برای این دو پست در نظر گرفته است.

بنا به گزارش های رسیده باشگاه مونیخی به توافقات لازم برای انتقال ادین ژکو به بایرن با باشگاه منچستر سیتی دست یافته است و در حال رایزنی و توافق در مورد مبلغ این انتقال به سر می برند. باشگاه منچستر سیتی ژکو را با مبلغ 20 میلیون یورو از ولفسبورگ به خدمت گرفت.

البته با توجه به درآمد 60 میلیون یورویی بایرن در لیگ قهرمانان به نظر مبلغ انتقال ژکو به مونیخ چندان نمی تواند برای باواریایی ها مشکل ساز باشد.

با ورود احتمالی ژکو به مونیخ، پنجره نقل و انتقالات برای بایرن بسته نمی شود آن ها به شدت خواهان جذب ژاوی مارتینز 23 ساله از اتلتیکو بیلبائو هستند. البته این هافبک تدافعی برای فسخ قرارداد خود و همچنین برای دریافت اجازه انتقال به باشگاهی دیگر مبلغ 40 میلیون یورو هزینه بر می دارد.

البته جمعه گذشته در نشستی که نرلینگر با مدیر برنامه های مارتینز داشت ظاهرا دو طرف به این نتیجه دست یافتند که انتقال به خارج از اسپانیا هزینه کمتری برای باشگاه پیشنهاد دهنده دارد و بر اساس گزارش بیلد مدیر ورزشی باشگاه بایرن و مدیر برنامه های ژاوی مارتینز بر روی مبلغ 20 میلیون یورو به نتیجه رسیده اند.

با احتمال حضور این دو بازیکن در فصل آینده باواریایی ها برای حضور در فصل جدید 6 بازیکن جدید به خدمت گرفته اند: کلودیو پیزارو، دانته، مارک اشتارک و ژردان شکیری.

تحقق این انتقالات در حالی که اولی هوینس رسما در اظهار نظر خود گفت:" باشگاه بودجه لازم برای این خرید ها را دارد" می تواند برای بایرن بیش از فصول گذشته محتمل باشد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کیائر: دیگر زیر نظر ماگات بازی نمی کنم

این ملی پوش دانمارکی بعد از دوران سختی که در وولفسبورگ سپری کرد، تابستان گذشته با قراردادی یک ساله به رم پیوست

سایت گل- سیمون کیائر، مدافع رم، اعلام کرد با تمام شدن قرارداد قرضی اش با این باشگاه، قصد باشگاه به وولفسبورگ را ندارد.

این ملی پوش دانمارکی بعد از دوران سختی که در وولفسبورگ سپری کرد، تابستان گذشته با قراردادی یک ساله به رم پیوست و اکنون تاکید کرد که قصد ندارد بار دیگر با فیلیکس ماگات کار کند.

او در گفتگو با نشریه کیکر گفت:" قصد ندارم با آقای ماگات تماس بگیرم. دیگر هرگز قصد ندارم زیر نظر ماگات کار کنم.

در حال حاضر، تمرکز من روی رقابت های یورو است و بعد از آن باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. هرچند بی تردید می توانم بگویم که دیگر به وولفسبورگ برنمی گردم."
این مدافع 23 ساله تا سال 2014 با وولفسبورگ قرارداد دارد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
شالکه خواهان جذب فن در فارت و سالومون کالو

فن در فارت هنوز سخن خاصی درباره این پیشنهاد به زبان نیاورده و به نوعی خواسته روی مسابقات پیش روی یورو تمرکز داشته باشد

سایت گل - به گزارش سایت گل باشگاه شالکه به دنبال به خدمت گیری رافائل فن درفارت ستاره هلندی تاتنهام انگلستان است .
به ادعای نشریات آلمانی آبی های سلطنتی به توافقات اولیه نیز برای جذب فن در فارت رسیده اند ولی همه چیز به بعد از یورو 2012 موکول شده است.

فن در فارت هلندی که سال 2010 از باشگاه رئال مادرید به تاتنهام آمد نقش ویژه ای در موفقیتهای تیم هری رد نپ در سالهای گذشته داشته و شاید تابستان آتی خیال رفتن به باشگاه بزرگتری را داشته باشد.
خود رافائل فن در فارت هنوز سخن خاصی درباره این پیشنهاد به زبان نیاورده و به نوعی خواسته روی مسابقات پیش روی یورو تمرکز داشته باشد .
آبی پوشان ایالت روهر همچنین به دنبال امضای قرارداد با سالومون کالو ستاره ساحل عاجی چلسی نیز هستند.
قرار داد کالو در تابستان پیش رو به پایان می رسد و گفته میشه وی نیز تمایلی برای ادامه همکاری به چلسی ندارد و به احتمال فراوان شالکه مقصد بعدی این بازیکن است

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۵۸ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۳۰۴ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۳۳۴ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۷۹۰ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۲ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۵۳ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۵۴ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۸۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۰۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۲۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۹ کاربر آنلاین است. (۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!