به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

سپ مایر : وایدنفلر باید به تیم ملی دعوت شود؛ بی رقیب بودن برای نویر سم است
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سپ مایر : وایدنفلر باید به تیم ملی دعوت شود؛ بی رقیب بودن برای نویر سم است

سنگربان اسبق بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان اعتقاد دارد بی رقیب بودن برای نویر یک سم کشنده محسوب می شود. او همچنین از یواخیم لو خواست هر چه زودتر رومن وایدن فلر را به عنوان رقیب سنگربان مونیخی ها به تیم ملی دعوت کند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ سپ مایر در مصاحبه با اشپیگل آن لاین درباره این موضوع می گوید :"مانوئل نویر به راستی نشان داده است که بهترین دروازه بان آلمان است ولی نداشتن یک رقیب قدرتمند در تیم ملی برای وی یک سم کشنده به حساب می آید. احساس بی رقیب بودن و نداشتن یک رقیب سرسخت احساس غرور کاذب به انسان می دهد که این امر می تواند بسیار خطرناک باشد و نویر نیز از این امر مستثنی نیست "

اسطوره سنگربانی در باشگاه بایرن مونیخ ادامه می دهد :"باید قبول کردد آدلر، زیلر و تراشتیگن هیچکدام به عنوان رقیب سر سخت برای نور محسوب نمی شوند. او به یک رقیب قدرتمند نیاز دارد تا همواره سطح آمادگی کنونیش را حفظ نماید. به نظر من تنها رومن وایدن فلر است که می تواند مانوئل نویر را به چالش بکشد. لو باید هرچه زودتر سنگربان دورتموند را به تیم ملی دعوت کند. تیم ملی آلمان همواره رقبای دروازه بانی مهمی در تاریخش داشته ایمل با ایلگنر، کوپکه با کان یا لمان با کان. فلر واقعا رقیب خوبی برای مانوئل نویر محسوب می شود."

۲۴ مرداد ۱۳۹۲
مصدومیت 2 هفته ای گوندوعان
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مصدومیت 2 هفته ای گوندوعان

ایلیکای گوندوعان هافبک ملی پوش بروسیا به دلیل مصدومیت در بازی آلمان و پاراگوئه، 2 بازی آینده تمیش در بوندس لیگا را از دست داد.

به گزارش بیلد، گوندوعان دیشب در دقیقه 18 آلمان را به ثمر رساند، اما به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر در دقیقه 25 مجبور به ترک زمین شد.

مارکوس براون دکتر باشگاه دورتموند در این باره گفت: "علائم فشردگی در ستون فقرات گوندوگان نسبت به قبل بدتر شده است."

هانس یواخیم واتزکه رئیس باشگاه دورتموند گفت: "من تعجب می کنم که او با این وضعیت چگونه بازی کرده است. گوندوگان باید کاملا تحت نظر باشد."

بروسیا دورتموند در اولین بازی خانگی این فصلش روز یکشنبه ساعت 20 به وقت ایران به مصاف آینتراخت برانشویگ تیم تازه صعود کرذه بوندس لیگا می رود. در این دیدار هنریک مخیتاریان بازیکن جدید این تیم پس از گذراندن دوره مصدومیتش به میدان می رود.

۲۵ مرداد ۱۳۹۲
برنامه بازیهای هفته دوم بوندس لیگآ: بایرن میهمان فرانکفورت و دورتموند میزبان تیم...
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

برنامه بازیهای هفته دوم بوندس لیگآ: بایرن میهمان فرانکفورت و دورتموند میزبان تیم تازه صعود کرده

بوروسیا دورتموند در خانه مقابل برانشوایگ قرار می گیرد و بایرن مونیخ در خانه اینتراخت فرانکفورت به میدان می رود

سایت گل- هفته دوم بوندس لیگا از شنبه شب با برگزاری بازیهایی آغاز می شود

اوضاع جدول

درپایان هفته اول این رقابتها، هرتابرلین، بوروسیا دورتموند، بایرن مونیخ، بایرلورکوزن، هانوفر، ماینتس و وردربرمن سه امتیازی شدند و تیم های شالکه، هامبورگ، هوفنهایم و نورنبرگ هفته دوم را با کسب یک امتیاز از هفته اول آغاز می کنند.

بازیهای مهم هفته

در مهمترین بازی های این هفته بوروسیا دورتموند در خانه مقابل برانشوایگ قرار می گیرد و بایرن مونیخ در خانه اینتراخت فرانکفورت به میدان می رود. تیم های اشتوتگارت و بایرلورکوزن با هم روبرو می شوند و ولفسبورگ میزبان شالکه خواهد بود.

برترین گلزنان

درپایان هفته گذشته رقابت ها ، پیر امریک آئوبامیانگ، گلزن جوان دورتموند با هت تریکی که در بازی هفته اول مقابل آگزبورگ انجام داد با 3 گل در صدر جدول گلزنان قرار گرفته؛ کلاس یان هونتلار گلزن شالکه با 2 گل و نیکلای مولر ، بازیکن ماینتس و آدریان راموس مهاجم هرتابرلین و سامی آلاگوی، گلزن هرتابرلین هم همگی با 2 گل در رده های بعدی هستند.

برنامه بازیهای این هفته فوتبال آلمان بدین ترتیب است

شنبه 26 مرداد (17آگوست)

اشتوتگارت- بايرلوركوزن (ساعت 17)

وولفسبورگ- شالكه04(ساعت 17)

آگزبورگ –وردربرمن (ساعت 17)

فرايبورگ - ماينتس (ساعت 17)

هوفنهایم – هامبورگ (ساعت 17)

اینتراخت فرانكفورت- بايرن مونيخ(ساعت 17)

هانوفر- مونشن گلادباخ (ساعت 20)

يکشنبه 27 مرداد (18 آگوست)

هرتابرلين- نورنبرگ (ساعت 17)

بوروسیا دورتموند – برانشوآيگ (ساعت 19)

۲۵ مرداد ۱۳۹۲
روبن: از گوتزه نمی ترسم؛ ریبری و بایرن سه گانه را بردند، نه رونالدو و مسی!
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
روبن: از گوتزه نمی ترسم؛ ریبری و بایرن سه گانه را بردند، نه رونالدو و مسی!

آرین روبن ادعا کرده است از رقابت با ماریو گوتزه به عنوان خرید جدید بایرن مونیخ از بورسیا دورتموند، هراسی ندارد.

به گزارش بخش بین الملل وبسایت گل، گوتزه اخیرا و بعد از یک دوره مصدومیت طولانی، برای اولین بار با پیراهن بایرن به میدان رفته و اکنون روبن اعلام کرده، از حضور ماریو 21 ساله در تیم، هراسی ندارد و آماده بازی در کنار اوست:

"در مورد آمدن گوتزه باید بگویم که باید به خود مطمئن باشید و از رقابت نترسید. کاملا از شانس بازی در کنار گوتزه خوشحالم. او واقعا بازیکن خوبی است.

"یکی از بزرگترین نقاط قوت فصل گذشته ما این بود که نبود یک بازیکن کلیدی، اثری در عملکردمان نمی گذاشت. در طی یک فصل هم مسلما از دست دادن یک بازی برای حضور در جام جهانی و رقابت های مقدماتی آن اجتناب ناپذیر است."

مرد 29 ساله هلندی در مورد نامزدی ریبری برای کسب توپ طلا هم صحبت کرد:

"کاملا اینکه ریبری برنده آن جایزه باشد، برایم قابل هضم است، چون او لیاقت آن را دارد. این جایزه می توان به عنوان نشانه ای برای دیده شدن تیم هم تلقی شود. این تیم است که باعث درخشش بازیکنان می شود. مسی و رونالدو فوق العاده هستند، ولی این ریبری و بایرن بودند که سه گانه را بردند!"

۲۵ مرداد ۱۳۹۲
رسمی: گوستاوو به ولفسبورگ پیوست
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رسمی: گوستاوو به ولفسبورگ پیوست

ولفسبورگ موفق شد که لوئیز گوستاوو را با قراردادی 5 ساله از بایرن مونیخ به خدمت بگیرد.

گوستاوو که در سال 2011 از هوفنهایم به بایرن پیوست، ضمانتی برای حضور منظم در ترکیب پپ گواردیولا دریافت نکرد و اسکولاری نیز تاکید کرده بود که در صورت عدم بازی کردن، ممکن است که او را با خود به جام جهانی 2014 نبرد.

در بیانیه رسمی باشگاه ولفسبورگ آمده است: "این بازیکن 26 ساله قراردادی که تا سال 2018 اعتبار دارد با باشگاه امضا کرده و امروز نیز معارفه خواهد شد."

ولفسبورگ در هفته اول رقابت های بوندس لیگا مغلوب هانوفر شد. بازی بعدی آن ها در لیگ مقابل شالکه 04 خواهد بود.

گوستاوو می تواند به خط هافبک نه چندان قدرتمند این تیم کمک فراوانی کند.

۲۵ مرداد ۱۳۹۲
وایندفلر: حاضرم دروازه بان سوم آلمان در جام جهانی باشم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

وایندفلر: حاضرم دروازه بان سوم آلمان در جام جهانی باشم

دروازه بان 33 ساله بوروسیا دورتموند امیدوار است تا بتواند پیراهن تیم ملی کشورش را برتن کند

سایت گل- رومن وایدنفلر، دروازه بان بوروسیا دورتموند در صحبت هایی اعلام کرده که از پیشنهاد حضور در اردوی تیم ملی آلمان درجام جهانی 2014 به عنوان دروازه بان سوم تیم استقبال می کند.

این دروازه بان 33 ساله تا پیش از این هرگز به اردوی تیم ملی کشورش دعوت نشده ولی اخیرا از سوی یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان مورد ستایش قرار گرفته و لو اعلام کرده که عملکرد وایدنفلر را زیر ذره بین دارد

دراین میان وایدنفلر در گفتگو با کیکر گفت:« من واقعا خوشحالم که سرمربی تیم ملی به عملکرد من توجه دارد. اگر اتحادیه فوتبال آلمان به کمک من نیاز داشته باشد، خوشحال می شوم که بتوانم به تیم کمک کنم.هر زمان که مرا بخواهند، من آماده ام. خوشحال می شوم که پیراهن شماره سه دروازه بانان تیم ملی آلمان برای جام جهانی سال آینده را برتن کنم.»

وایدنفلر بیش از یک دهه است که در سیگنال ایدونا پارک فوتبالش را دنبال می کند و سالها پیش به اردوی تیم ملی زیر 21 ساله های آلمان دعوت شده بود

۲۵ مرداد ۱۳۹۲
گواردیولا خبر داد؛ گوتزه در فهرست بایرن مقابل فرانکفورت
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

گواردیولا خبر داد؛ گوتزه در فهرست بایرن مقابل فرانکفورت

این ملی پوش جوان آلمانی هفته گذشته سرانجام اولین بازی اش را برای بایرن مقابل تیم کوچک گیوری انجام داد

سایت گل- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، اعلام کرد که ماریو گوتزه، خرید جدید باواریایی ها، در فهرست تیم برای دیدار فردا مقابل آینتراخت فرانکفورت حضور خواهد داشت.

این ملی پوش جوان آلمانی به دلیل مصدومیت دیدار فینال چمپیونزلیگ فصل گذشته و همچنین دیدارهای پیش فصل بایرن را از دست داد اما هفته گذشته سرانجام اولین بازی اش را برای بایرن مقابل تیم کوچک گیوری انجام داد.

به همین دلیل گواردیولا تصمیم گرفت تا از او در دیدار این هفته مقابل آینتراخت فرانکفورت استفاده کند.

سرمربی اسپانیایی به خبرنگاران گفت:" او این هفته یک گام رو به جلوی دیگر برداشت و رفته رفته بهتر می شود او با تیم در فرانکفورت خواهد بود.

او در فهرست تیم حضور دارد اما ترکیب تیم در آخرین لحظات مشخص خواهد شد."

بایرنی ها رقابت های فصل جدید را با پیروزی 3-1 مقابل بوروسیا مونشن گلادباخ آغاز کردند اما گواردیولا معتقد است که تیمش هنوز با بهترین شرایط فاصله دارد.

" ما پیش فصل خوبی داشتیم و من امیدوارم که بتوانیم به آن سطح برسیم. ما با شرایط فعلی نمی توانیم قهرمان شویم. برای رسیدن به این هدف باید پیشرفت کنیم."

۲۵ مرداد ۱۳۹۲
ریبری:من باید برنده جایزه بهترین بازیکن سال یوفا شوم؛چون قهرمانی سه گانه را کسب ک...
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ریبری:من باید برنده جایزه بهترین بازیکن سال یوفا شوم؛چون قهرمانی سه گانه را کسب کردم

مسی و کریستیانو رونالدو بازیکنان بزرگی هستند ولی فکر می کنم که شرایط من برای کسب جایزه بهترین بازیکن سال یوفادر فصل 3-2012 خیلی بهتر است. من در طول تمام فصل در سطح خیلی بالایی بودم

سایت گل- فرانک ریبری ستاره فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ در گفتگو با مجله اشپورت بیلد در مورد برتری هایش در دنیای فوتبال صحبت کرده و اعلام کرده که فصل گذشته او در جایگاهی بالاتر از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو قرار گرفته.

ریبری در صحبت هایی گفت:« مسی و کریستیانو رونالدو بازیکنان بزرگی هستند ولی فکر می کنم که شرایط من برای کسب جایزه بهترین بازیکن سال یوفادر فصل 3-2012 خیلی بهتر است. من در طول تمام فصل در سطح خیلی بالایی بودم. همیشه در اوج آمادگی فیزیکی بودم و تمام جامهای ممکن را فتح کردم.»

ریبری برای فتح جایزه بهترین بازیکن سال یوفا که در روز 29 آگوست در موناکو به برنده اش اهدا می شود، رقابت حساسی را با لیونل مسی و کریستیانو رونالدو دارد.

ریبری در ادامه صحبت هایش گفت:« من حس می کنم که جای برخی از بازیکنان بایرن در میان فینالیست ها خالی است. به عنوان مثال توماس مولر هم شایستگی این را داشت که نامش را درمیان فینالیست ها می دید. خیلی حیف است. چون او هم فصل فوق العاده ای را پشت سرگذاشت.»

ستاره فرانسوی معتقد است که اگر افتخارات کسب شده توسط بایرن در فصل گذشته درنظر گرفته می شود، باید نام تعداد بیشتری از بازیکنان بایرن در جمع فینالیست ها دیده می شد:« برای هم تیمی هایم متاسفم. ولی برای خود من اوضاع خوب است. مسی و رونالدو بیشتر از من گلزنی کرده اند ولی من قهرمانی سه گانه را کسب کرده ام و دراین رای گیری ها همیشه تعداد جامهاست که مهم است.»

ریبری در مورد روی کار آمدن گواردیولا در بایرن گفت:«در فصل 9-2008 آبیدال تلاش زیادی کرد تا من به بارسلونا بپیوندم. این ایده در ذهن خودم هم بود ولی آن زمان با بایرن قرارداد داشتم. واقعا از گواردیولا خوشم می آمد. چون او نه تنها یک سرمربی بزرگ است، بلکه انسان فوق العاده ای نیز هست. به همین خاطر حالا که او به بایرن پیوسته واقعا خوشحالم.»

۲۶ مرداد ۱۳۹۲
کلوپ:آئوبامیانگ بازیکنی استثنایی است؛ نباید او را تحت فشار گذاشت
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

کلوپ:آئوبامیانگ بازیکنی استثنایی است؛ نباید او را تحت فشار گذاشت

سرمربی 46ساله بوروسیا دورتموند ناامیدی اش را از غیبت تعدادی از ستاره های ملی پوشش در جلسه تمرینی هفته پیش تیمش ابراز کرده است

سایت گل- یورگن کلوپ سرمربی بوروسیا دورتموند در صحبت هایی به انتقاد از برگزاری بازیهای ملی در روز 4شنبه هفته گذشته پرداخته است. چرا که این موضوع سبب شد تا او نتواند برخی از بازیکنان اصلی و ملی پوشش را در بازی این هفته مقابل اینتراخت براونشویگ در اختیار داشته باشد.

در جلسه تمرینی هفته گذشته دورتموند تنها 6 بازیکن اصلی این تیم حضور داشتند و اکثر بازیکنان این تیم در اردوی تیم ملی بودند. یورگن کلوپ ناامیدی اش را از این بابت و برنامه ریزی نه چندان مساعد ابراز کرد.

کلوپ در کنفرانسی خبری گفت:« تاریخ برگزاری بازیهای ملی آن هم تنهایک هفته بعد از آغاز بازیای بوندس لیگا واقعا به درد نخور بود. ما با این شرایط کنار آمدیم ولی در آینده دیگر چنین چیزی رخ نخواهد داد. ما تنها 6 بازیکن را در جلسه تمرینی مان داشتیم؛ چون میکی (هنریک میختاریتان) و روبرت لواندوفسکی در دورتموند مانده بودند و اوو (پاتریک اوومویلا) هم که به عنوان بازیکن میهمان اینجا بود و درنتیجه جلسه تمرینی مان با 7 بازیکن برگزار شد. بقیه بازیکنان حاضر در جلسه تمرینی بازیکنان آماتور بودند که من خیلی از آنها را ندیده بودم ولی تمرینات خوب پیش رفت. این یک امتیاز منفی است. ما نتوانستیم به عنوان یک تیم کارهای تاکتیکی مان را انجام دهیم ولی من روی حافظه بلندمدت بازیکنانم حساب باز کرده ام.»

کلوپ در ادامه در مورد پیر امریک آئوبامیانگ صحبت کرد؛ بازیکنی که در هفته اول رقابتهای این فصل بوندس لیگا و در بازی دورتموند- آگزبورگ برای زردپوشان هت تریک کرد. سرمربی دورتموند اعلام کرد که نمی خواهد بازیکن تیمش به خاطر این نمایش خیره کننده زیر فشار قرار بگیرد:« هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهیم بعد از این شرایط مثبت، این بازیکن را تحت فشار قرار دهیم. اگر به او بگوئیم که باید در بازی بعدی هم 3 گل بزنی، او بد کار خواهد کرد و این کار اشتباهی خواهد بود. آئوبامیانگ بازیکنی استثنایی است. زدن سه گل در یک بازی اصلا معمول نیست و این عملکرد مثبتی است و من خوشحالم که به او کمک کردیم تا در شرایط خوبی باشد. ولی من در انتظار چیز دیگری نبودم. همه چیز طبیعی است. آئوبامیانگ خوب تمرین کرده بود ونهایت تلاشش را به کار گرفت و می داند که برای حفظ این آمادگی و بهتر شدن باید به شدت تمرین کند. »

۲۶ مرداد ۱۳۹۲
اینتراخت فرانکفورت - بایرن : کوسه ها سرخ در آشیانه عقاب ها
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
اینتراخت فرانکفورت - بایرن : کوسه ها سرخ در آشیانه عقاب ها

بایرن تا ساعاتی دیگر به مصاف اینتراخت فرانکفورت خواهد رفت.

امروز تا ساعاتی دیگر هفته دوم رقابت های بوندس لیگا با 7 دیدار آغاز خواهد شد که در یکی از مهمترین دیدار ها اینتراخت فرانکفورت میزبان بایرن مونیخ خواهد بود.

شرایط دو تیم در لیگ :

فرانکفورتی ها که هفته گذشته با خوردن 6 گل در مقابل هرتابرلین شکست خوردند و در رتبه هجدم قرار گرفتند این هفته با انگیزه ای بالاتر به مصاف مهمان خود بایرن خواهند رفت.
از طرفی بایرنی ها نیز هفته گذشته با حضور سرمبری جدید خود گواردیولا موفق شدند تا گلادباخ را با نتیجه 3-1 شکست دهند و قطعا امروز می خواهند که با کسب پیروزی از همین هفته های ابتدایی در بالای جدول قرار بگیرند.

آمار و ارقام :

این دو تیم تا کنون 84 بار در بوندسلیگا به مصاف هم رفته اند که بایرن موفق شده است 43 بار اینتراخت را شکست دهد و اینتراخت نیز موفق شده تا 21 پیروزی را به نام خود ثبت کند.

پر گل ترین دیدار دو تیم به پیروزی 7-2 بایرن در سال 1981 با هت تریک به یاد ماندنی پل برایتنر باز می گردد.

کارل هاینز کوربل اسطوره گلادباخ با 35 بازی و سپ مایر دروازه بان افسانه ای مونیخی ها با 28 بازی رکورد دار بیشترین حضور در این دیدار ها هستند.

گرد مولر نیز با 19 گل بهترین گلزن این دیدار ها بوده است. در تیم فرانکفورتی نیز برند هولزنبین و برن نیکل با 10 گل بهترین گلزنان بودند.

بایرنی ها طی 10 بازی گذشته خود تنها در مقابل دورتموند در فینال سوپر کاپ شکست خوردند و 9 بازی دیگر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند.

حریف آن ها اینتارخت فرانکفور نتیجه نسبتا خوبی بر جای گذاشته است. آن ها در 10 دیدار گذشته 3 شکست 3 تساوی و 4 پیروزی کسب کرده اند.

ترکیب دو تیم به نقل از کیکر :

بایرن :

نویر، دانته، بواتنگ، لام، آلابا، شواین اشتایگر، روبن، مولر، کروس، ریبری، مانزوکیچ

سرمربی » گواردیولا

اینتراخت فرانکفورت :

تراپ، سلوزی، زامبرانو، روس، اوزپیکا، شوگلر، روده، آیگنر، میر، انوی، خوزلو

سرمربی » فه

مصدومین و محرومین :

بایرنی ها امشب در ترکیب خود بداشتوبر و هویبرگ را در اختیار نخواهند داشت.
اینتراخت نیز کیتل، اوزر و استندرا را در اختیار نخواهد داشت.

از نکات مهم بازی می توان به اولین حضور گوتزه در بوندس لیگا برای بایرن اشاره کرد.

بازی از ساعت 6 عصر به وقت تهران با سوت آقای گاگلمن از برمن در وزشگاه کامرزبانک آرنا شهر فرانکفورت آغاز خواهد شد.

۲۶ مرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۴,۲۲۳ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۵۹ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۴,۸۸۷ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۷۴۰ بازدید
۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۳۵ بازدید
۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۶ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۱۸۸ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۶۱۴ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۴۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۱۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۹ کاربر آنلاین است. (۱۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!