به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

لام : از شروع دوباره فصل خوشحالیم
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
لام : از شروع دوباره فصل خوشحالیم

بایرنی ها دیشب در اولین دیدار خود در رقابت های بوندس لیگا موفق به کسب پیروزی 3 بر یک در مقابل گلادباخ شدند.

فیلیپ لام کاپیتان باواریایی ها در رابطه با پیروزی تیمش در نشست خبری چنین گفت :

" آن چه که اتفاق افتاد و مهم بود پیروزی در اولین بازی فصلمان بود. پس شروع خوبی بود. بعد از این که یک گل را با بد شانسی خوردیم میزان حرکت ما در مقابل حریفمان بیشتر شد. اما ما از این که بعد از 45 روز آماده سازی به فصل بازگشتیم خوشحالیم. "

۱۹ مرداد ۱۳۹۲
ریبری : از بازی لذت بردیم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ریبری : از بازی لذت بردیم

بایرنی ها دیشب در اولین دیدار خود در رقابت های بوندس لیگا موفق به کسب پیروزی 3 بر یک در مقابل گلادباخ شدند.
فرانک ریبری پس از این پیروزی در نشست خبری پایان بازی به خبرنگاران چنین گفت :

" ما قسمت زیادی از زمین را پوشش داده بودیم و سپس حمله می کردیم. ما از این پیروزی خوشحالیم. برای این که بازی سختی بود. اما ما از آن بیرون آمدیم و لذت بردیم. "

۱۹ مرداد ۱۳۹۲
دانته : به دست آوردن سه امتیاز حیاتی بود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
دانته : به دست آوردن سه امتیاز حیاتی بود

دانته که تنها گل گلادباخی ها رو به اشتابه وارد دروازه خودی کرد در رابطه با پیروزی تیمش چنین می گوید :

" آسان نبود. گلابداخ بسیار سازمان یافه بود. ما خیلی خوب بازی کردیم. و می خواهیم در هفته های آینده بهتر شویم. به دست آوردن سه امتیاز بازی اول حیاتی بود. اما همه چیز کامل نبود. "

۱۹ مرداد ۱۳۹۲
تراشتگن : باخت به بایرن باعث شرمساری نمی شود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
تراشتگن : باخت به بایرن باعث شرمساری نمی شود

گلادباخ در دیدار افتتاحیه بوندس لیگا در مقابل بایرن مونیخ با نتیجه سه بر یک شکست خورد.

تراشتگن دروازه بان ملی پوش گلادباخ در رابطه با این شکست به خبرنگاران در پایان بازی چنین گفت :

" خطاهایی جزئی بر روی دو گل اولمان داشتیم. اما ما شجاع بودیم. پس از آن که یکی از آن ها را جبران کردیم درک کردیم که می توانیم چیز هایی را در این جا به دست آوریم. باخت به بایرن باعث شرمندگی نمی شود. مهم این است که خود را در مقابل حریفان دیگر بسنجیم. "

۱۹ مرداد ۱۳۹۲
نتایج دیدارهای امشب بوندس لیگا؛ آتش بازی در هفته اول
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

نتایج دیدارهای امشب بوندس لیگا؛ آتش بازی در هفته اول

امشب در فوتبال آلمان بازی های پرگلی برگزار شد

سایت گل- در ادامه دیدارهای هفته اول رقابت های فصل جدید بوندس لیگا، دقایقی پیش پنج دیدار برگزار شد و تیم های بوروسیا دورتموند، بایرن لورکوزن و هرتابرلین توانستند مقابل حریفان شان به پیروزی هایی پرگل دست پیدا کنند.

دورتموند به لطف درخشش آپیر امریک آئوبامیانگ، خرید جدیدش، 4-0 آگسبورگ را درهم کوبید اما بهترین نتیجه امروز را هرتا برلین به دست آورد. آنها 6-1 مقابل آینتراخت فرانکفورت پیروز شدند.

نتایج کامل دیدارهای امشب:

آگسبورگ 0-4 دورتموند

گل ها: آئوبامیانگ 24، 67 و 79، لواندوفسکی (پنالتی) 86

بایر لورکوزن 3-1 فرایبورگ

گل ها: اشتفان کیسلینگ 22 ، سان هیونگ مین 46، سیدنی سام 52

هانوفر 2-0 وولفسبورگ

گل ها: لئون آندریاسن 17، زابولکس هوستی 85

هرتابرلین 6-1 آینتراخت فرانکفورت

گل ها: آدریان راموس 18 و 72، جان آنتونی بروکس 32، سامی آلاگوی 58 و 60، رونی 90 (هرتا) الکساندر مه یر (پنالتی) 37

هوفنهایم 2-2 نورنبرگ

گل ها: دیوید آبراهام 34، آنتونی مودسته 51 (هوفنهایم) مایک فرانتز 54، دنیل کینژک 57 (نورنبرگ)

۱۹ مرداد ۱۳۹۲
رویس: بروسیا دلیلی برای نگرانی ندارد؛ جایی نمی روم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رویس: بروسیا دلیلی برای نگرانی ندارد؛ جایی نمی روم

ستاره ملی پوش بوروسیا دورتموند معتقد است که این باشگاه نباید نگران آینده او باشد زیرا او دلیل برای جدا شدن از این تیم ندارد و هم چنین معتقد است که این تیم می تواند دوباره به فینال لیگ قهرمانان راه یابد.

مارکو رویس در سال 2012 از بروسیا مونشن گلادباخ به جمع بازیکنان یورگن کلوپ اضافه شده است و خیلی سریع خود را به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی این تیم معرفی کرد و اکنون با وجود علاقه باشگاه هایی نظیر بارسلونا و منچستر سیتی برای به خدمت گیری او، این بازیکن قصد ترک تیم محبوبش را ندارد.

رویس در مصاحبه با بیلد در این زمینه گفت:" قطعا هیچ دلیلی برای نگرانی بوروسیا دورتموند وجود ندارد، چون تصمیم برای ترک باشگاه ندارم. من از زندگی در این جا راضی هستم و احساس خوبی دارم."

بازکن خلاق دورتموند در ادامه درباره لیگ قهرمانان هم گفت:" فکر نمی کنم راه یابی فصل گذشته ما به فینال ناشی از یک شور و حرارت گذرا بوده باشد. ما فقط بازی خودمان را انجام می دادیم و حریفانمان نمی توانستند از پس آن بر بیایند. برای فصل جدید بسیار آماده ایم و لبریز از اعتماد به نفس هستیم، کلی تجربه کسب کرده ایم، پس چرا نباید بتوانیم دوباره به فینال برسیم."

بوروسیا دورتموند شنبه شب در نخستین بازی خود در فصل جدید بوندس لیگا چهار بر صفر میزبان خود، آگسبورگ را در هم کوبید.

۲۰ مرداد ۱۳۹۲
سامر: گواردیولا شعبده باز نیست
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سامر: گواردیولا شعبده باز نیست

بایرن مونیخ فصل جدید بوندس لیگا را با پیروزی سه بر یک برابر مونشن گلادباخ آغاز کرد، ولی مدیر فنی این تیم معتقد است که سرمربی این تیم به زمان بیشتری برای جا افتادن در این تیم نیاز دارد.

بایرن مونیخ در حالی وارد فصل جدید و رقابت در آلمان اروپا می شود که به لطف نتایج درخشان یوپ هاینکس، سه عنوان برای دفاع کردن و دو عنوان برای اضافه کردن به افتخاراتش پیش روی خود می بیند.

ماتیاس سامر، مدیر فنی بایرن مونیخ اما معتقد است که پپ گواردیولا، جانشین یوپ هیانکس تمی تواند به محض ورودش به باشگاه همه آن موفقیت ها را تکرار کند و به زمان بیشتری نیاز دارد.

سامر در این خصوص در مصاحبه با اسکای گفت:" یوپ هاینکس در اولین فصل حضورش در بایرن جامی به دست نیاورد. یوپ یک سرمربی استثنایی است، شکی در این موضوع نیست، ولی او هم به زمان نیاز داشت. حالا همه می گویند پپ گواردیولا به زمانی برای تطبیق احتیاج ندارد و این چیزی است که من اصلا نمی فهمم."

سامر ادامه داد:" ما یک مربی جدید داریم که به زمان نیاز دارد تا به بازیکنان، تاکتیک های اینجا و کادر مدیریتی عادت کند. او که جادوگر یا شعبده باز نیست. او خیلی کار می کند، با بازیکنان زیاد صحبت می کند که بیشتر آن را هم به آلمانی انجام می دهد. این حقیقت که او در محاصره جو و اخبار پیرامونش است و موفق شده با بارسلونا هر چه که بوده را ببرد در حال حاضر ارزشی ندارد."

بایرن مونیخ جمعه شب در اولین بازی خود در بوندس لیگا تحت هدایت پپ گواردیولا با نتیجه سه بر یک از سد بوروسیا مونشن گلادباخ گذشت.

۲۰ مرداد ۱۳۹۲
فرانتس بکن‌باوئر: البته که ویتامین تزریق کردیم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فرانتس بکن‌باوئر: البته که ویتامین تزریق کردیم

قیصر فوتبال آلمان، فرانتس بکن‌باوئر، با صحبت‌هایش به هیزم آتش رسوایی تیم ملی‌ آلمان غربی که در چند روز گذشته فاش شده است بدون اطلاع ویتامین تزریق کرده اند، افزود.

بکن‌باوئر در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ZDF آلمان گفت:" البته که ما چند بار ویتامین تزریق کردیم. ما باید از کجا می‌‌دانستیم که چه چیز در آن تزریقات بود. تنها چیزی که دکتر به ما گفت این بود که آنها ویتامین‌های تزریقی هستند."

قیصر فوتبال آلمان در برنامه تلویزیونی که به بررسی‌ موفقیت‌های ملی‌ آلمان اختصاص یافته بود، شرکت کرده بود و در میان برنامه ها، بحث اصلی‌ این روز‌های رسانه‌‌های آلمان به پیش آمد و وی در این مورد پاسخ داد.

بکن‌باوئر در ابتدا تاکید کرد که در ۲۰ ساله دوران ورزش حرفهاش، هیچگاه چه توسط مربیان و چه توسط کادر پزشکی‌، مجبور به مصرف دارویی که از آن اطلاعی نداشته، نشده است. سپس وی در این برنامه که با تصاویری از قیصر و رودی فولر به همراه نسل جدید جوانان فوتبال آلمان نظیر ماریو گوتزه ساخته شده بود، گفت که هیچگاه از محتویات آن دارو‌ها با خبر نبوده است.

موضوع استفاده از ویتامین‌های غیر مجاز توسط کادر پزشکی‌ تیم ملی‌ آلمان غربی در چند روز اخیر سوژه اصلی‌ رسانه‌‌ها شده است و حالا قیصر با پاسخ‌های خود، باز هم بر هیزم آتش این سوژه افزوده است.

۲۱ مرداد ۱۳۹۲
زورک: آئوبامیانگ برای دورتموند گلهای زیادی خواهد زد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

زورک: آئوبامیانگ برای دورتموند گلهای زیادی خواهد زد

مدیر ورزشی باشگاه بوروسیا دورتموند معتقد است که خرید تابستانی تیمش می تواند گلهای زیادی برای تیمش به ثمر برساند

سایت گل- مایکل زورک، مدیر ورزشی بوروسیا دورتموند در صحبت هایی به تمجید از پیر امریک آئوبامیانگ ، خرید تابستانی تیمش پرداخته است.

این ستاره جوان در بازی دورتموند مقابل آگزبورگ که با برد 0-4 تیمش در روز شنبه به پایان رسید، برای زردپوشان گلزنی کرد. این ستاره گابنی در بازار تابستانی از سن اتین به دورتموند منتقل شد و در هفته اول بوندس لیگا سه گل برای دورتموند به ثمر رساند تا همه تحت تاثیر او قرار بگیرند.

زورک، مدیر ورزشی دورتموند در گفتگو با بیلد ام سونتاگ به شوخی درمورد عملکرد این ستاره 24 ساله گفت:« اینها واقعا بدترین شروع ممکن هستند.»

آئوبامیانگ گل اول تیمش در بازی با آگزبورگ را به ثمر رساند و در نیمه دوم هم به گلهای دوم و سومش رسید .دیگر گل دورتموند در این بازی را روبرت لواندوفسکی به ثمر رساند.

زورک در ادامه صحبت هایش درمورد این ستاره گابنی گفت:« او سرعت بالایی دارد و با سرعت بالایی بین خطوط حرکت می کند. اگر به خوبی از او استفاده کنیم، او همیشه به گلزنی خواهد پرداخت.»

آئوبامیانگ در 37 دیداری که فصل گذشته در لیگ یک برای سن اتین برگزار کرد، 19 گل به ثمر رساند و شروع خوب او در دورتموند حکایت از آن دارد که آینده روشنی درانتظار اوست.

۲۱ مرداد ۱۳۹۲
گوتزه: خشم هواداران دورتموند را درک می کنم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گوتزه: خشم هواداران دورتموند را درک می کنم

ستاره جوان فوتبال آلمان اعلام کرد که به هواداران متعصب بوروسیا دورتموند حق می دهد که از انتقال او به بایرن خشمگین باشند ولی از آن ها خواست که از دید او هم به این قضیه نگاه کنند.

ماریو گوتزه، فوق ستاره سابق بوروسیا دورتموند که با انتقالی جنجالی به ارزش 37.5 میلیون یورو از وستفالن راهی مونیخ شد، حالا تبدیل به بازیکنی منفور و یاغی در سیگنال ایدونا پارک شده است و از این بابت به هواداران این تیم حق می دهد که از او خشمگین باشد.

گوتزه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ZDF گفت:" من کاملا خشم آن ها را می فهمم، من مدت های زیادی برای دورتموند بازی کردم و ناگهان به بایرن رفتم. خیلی از هواداران نمی توانند راحت با این موضوع کنار بیایند. من احساس آن ها را درک می کنم."

ستاره 20 ساله بایرن ادامه داد:" ولی خوب باید کسی هم پیدا شود که از دید من به این موضوع نگاه کند. می خواهم به عنوان یک بازیکن هر روز پیشرفت کنم، مردم باید از زاویه دید من هم این اینتقال را بررسی کنند. ترکیبی از دلایل مختلف بود که باعث شد من به بایرن بیاینم. دلایل زیادی بود؛ باشگاه، مربی و این که می خواستم چیز جدیدی تجربه کنم."

گوتزه در اولین حضور خود در ترکیب بایرن در دیداری دوستانه، سی دقیقه به میدان رفت و دو گل به ثمر رساند. این بازی روز یکشنبه برابر ژیور مجارستان برگزار شد و بایرن چهار بر یک به پیروزی رسید.

۲۱ مرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۰,۲۰۳ بازدید
۱۱ دقیقه قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۴۶ بازدید
۱ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۲۷۷ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۳,۰۱۰ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۹۵۱ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۸۸۰ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۷,۹۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۰۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۶ کاربر آنلاین است. (۱۱۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!