به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

یورگن کلوپ مذاکره با ستاره میلان را تایید کرد
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
یورگن کلوپ مذاکره با ستاره میلان را تایید کرد

سرمربی زنبورهای زرد آلمانی مهر صحت بر شایعه مذاکره با ستاره میلان گذاشت.

در پنجره نقل و انتقالات میلان همیشه شایعاتی پیرامون جدایی کوین پرینس بوآتنگ شنیده شده است. بوآتنگ که سابقه بازی در بوندس لیگا را درکارنامه دارد یک باشگاه آلمانی دیگر را مشتری خود می بیند. پرینس قبل از پیوستن به تاتنهام در سال 2007 در هرتابرلین توپ می زد.

یورگن کلوپ در مصاحبه با سایت رسمی بوندس لیگا از ارتباطش با هافبک غنایی میلان پرده برداشت و گفت: ”پرینس در حال حاضر مشغول بازی های پیش فصل است و فرصت آزاد چندانی ندارد. اما به صورت مداوم و عادی با هم صحبت می کنیم. این روند قطع نخواهد شد چرا که او دوست من است.“

گفته می شود کلوپ در صورت جدایی گندوعان، بوآتنگ بهترین گزینه برای جانشینی وی می داند.

بوآتنگ در تابستان سال 2010 به رختکن روسونری اضافه شد و به سرعت نام خود را به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی این تیم بر سر زبان ها انداخت.

۱۳ مرداد ۱۳۹۲
بایرن مونیخ، پیشنهاد شالکه برای خرید شکیری را رد کرد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بایرن مونیخ، پیشنهاد شالکه برای خرید شکیری را رد کرد

سران گلزن کرشن که به دنبال جانشینی برای باستوس بودند، موفق به جذب ژردان شکیری نشد.

هلدت، مدیر ورزشی شالکه، اعلام کرد که برای خرید شکیری با بایرنی ها به موفقیت نرسیده اند.

با این حال سران مونیخی، علاقه ای به از دست دادن ستاره 21 ساله سوییسی خود ندارند؛ در همین مورد، هلدت به بیلد می گوید: "در این مورد با سامر صحبت کردم ولی متاسفانه، اعلام کرد که تیمش برنامه ای برای فروش شکیری ندارد."

این در حالیست که شکیری در سال 2012 از باسل سوییس به بایرن پیوسته است.

۱۳ مرداد ۱۳۹۲
گونتر نتزر: ایده های گواردیولا بازیکنانش را هم شگفت زده کرده است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گونتر نتزر: ایده های گواردیولا بازیکنانش را هم شگفت زده کرده است

باواریایی ها فصل گذشته در بوندس لیگا، لیگا پوکال و چمپیونزلیگ به قهرمانی رسیدند و اکنون بسیاری منتظر هستند تا ببیند گواردیولا چه افتخاراتی با این تیم به دست می آورد.

سایت گل- گونتر نتزر، ستاره سابق فوتبال آلمان، مطمئن است که بایرن زیر نظر گواردیولا به تیم بهتری تبدیل خواهد شد.

باواریایی ها فصل گذشته در بوندس لیگا، لیگا پوکال و چمپیونزلیگ به قهرمانی رسیدند و اکنون بسیاری منتظر هستند تا ببیند گواردیولا چه افتخاراتی با این تیم به دست می آورد.

هرچند آنها با شکست مقابل دورتموند در سوپرکاپ آلمان، اولین جام فصل را از دست دادند اما نتزر معتقد است که مربی اسپانیایی به خوبی با پست جدیدش منطبق شده است.

او در گفتگو با نشریه بیلد گفت:" دورتموند بزرگترین دشمن بایرن خواهد بود اما فکر نمی کنم تیم دیگری بتواند با آنها رقابت کند.

بایرن مربی و ذخیره هایی دارد که در تاریخ باشگاه بی سابقه بوده است. این به آنها کمک می تواند تا بتوانند به موفقیت های پیاپی برسند. به همین خاطر، من امسال بایرن را در اوج می بینم.

هیچ مشکلی در انتخاب گواردیولا وجود نداشت. بازیکنان با سرمربی جدیدشان به خوبی هماهنگ شده اند.

گواردیولا تلاش می کند تا ایده هایش را در بایرن جا بیندازد واین حتی بعضی از بازیکنان را هم شگفت زده کرده است. در واقع این شیوه او برای هدایت تیم است؛ شگفت زده کردن تیم.
اما در نهایت، این سیستم است که موثر واقع می شود. گواردیولا نمی خواهد برخلاف میل بازیکنان عمل کند. او از آنها براساس توانایی و استعدادشان بهره می گیرد."

۱۳ مرداد ۱۳۹۲
شکیری: به دست آوردن و تکرار کردن آن همه موفقیت کار هر تیمی نیست
نام کاربری: irancoolboy
پیام: ۴۹۷
عضویت از: ۱ اسفند ۱۳۹۱
از: ahvaz
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
شکیری: به دست آوردن و تکرار کردن آن همه موفقیت کار هر تیمی نیست

بازیکن جوان تیم ملی سوئیس معتقد است، تکرار سه گانه برای بایرنی ها کاری سخت خواهد بود، ولی با این حال تا آخرین لحظه برای هر جام می جنگیم.

شکیری به هم تیمی هایش هشدار می دهد، در فصل پیش رو به هیچ وجه کار آسانی در پیش نخواهند داشت.

به گزارش سایت بین المللی گل، او پس از شکست تیمش برابر دورتموند، از قدرتمند تر شدن دورتموند خبر داده و به اشپورت وان می گوید: "هیچ وقت بازی های پیش فصل ملاک خوبی برای سنجیدن قدرت یک تیم نیست، ولی نباید فراموش کرد ما برابر دورتموند با تمام قدرت بازی کردیم و بازی را به آنا واگذار کردیم."

وی اضافه می کند: "تیم های دیگر هم قوی تر شدند و مسلما کسب جام حذفی، بوندس لیگا و پیشروی در چمپیونز لیگ به آسانی قبل نخواهد بود؛ اما چیزی که اکنون مهم است این است که فصل را با قدرت شروع کرده و از بازی کردن لذت ببریم؛ ما تیم قدرتمندی بوده و تمام تلاشمان را می کنیم که این را به همه اثبات کنیم."

۱۵ مرداد ۱۳۹۲
جام حذفی آلمان؛ شوارتز وایس ریدن 0 - 5 بایرن مونیخ؛ گام محکم یاران گواردیولا در دور...
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
جام حذفی آلمان؛ شوارتز وایس ریدن 0 - 5 بایرن مونیخ؛ گام محکم یاران گواردیولا در دور اول جام حذفی

بایرن مونیخ در دور اول جام حذفی آلمان، حریف نه چندان مطرح خود را با پنج گل شکست داد تا به مرحله بعد راه پیدا کند.

در این دیدار که در استادیوم خانگی شوارتز وایس ریدن برگزار شد، یاران پپ با انجام بازی دیدنی و یک طرفه پنج بار دروازه حریف را گشودند تا گام اول را در جام حذفی محکم بردارند.

گواردیولا در این بازی از ترکیب اصلی خود استفاده کرده و به لطف درخشش مولر که موفق شد برای تیمش هت تریک کند و با دیگر گل های شکیری و روبن حریف گمنام خود را از پیش رو برداشت.

ترکيب تيم بایرن مونیخ :
مانوئل نویر - دانیل فن بویتن - دانته (ژروم بواتنگ از دقیقه 68) - داوید آلابا - رافینیا - تونی کروس (خاوی مارتینز از دقیقه 81) - ژردان شکیری - باستین شواین اشتایگر (یان کیرشهوف از دقیقه 61) - توماس مولر - آرین روبن - ماریو ماندژوکیچ
سرمربی : پپ گواردیولا

گل ها :
ژردان شکیری (دقیقه 18) - توماس مولر (دقایق 45 و 59 و 64) - آرین روبن (دقیقه 88) برای بایرن مونیخ

کارت :
یونس شائیب (کارت زرد در دقیقه 35) - دنی آرند (کارت زرد در دقیقه 82) از شوارتز وایس ریدن
ژردان شکیری (کارت زرد در دقیقه 48) - ماریو ماندژوکیچ (کارت زرد در دقیقه 66) - ژروم بواتنگ (کارت زرد در دقیقه 91) از بایرن مونیخ

داور :
کریستین باندورسکی

مکان :
آلمان - استادیوم اوسناتل آرنا شهر اوزنابروگ (ظرفیت 16,667)

۱۵ مرداد ۱۳۹۲
خوشحالی مولر از هت تریک در جام حذفی آلمان
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
خوشحالی مولر از هت تریک در جام حذفی آلمان

مولر با زدن سه گل از پنح گل تیمش، نقشی اساسی در آغاز راه دفاع از عنوان قهرمانی تیمش ایفا کرد.

به گزارش سایت بین المللی گل، بایرنی ها با پنج گل حریف گمنام خود شوارتز وایس ریدن را مغلوب کرد، مولر در این مورد به خبرنگاران گفت: "ما از زدن 5 گل راضی بودیم و من خوشحال تر چرا که توانستم توپ بازی را با خود به خانه ببرم."

وی اضافه می کند: "خوشبختانه در حال حاضر در فرم خوب خود هستیم و در مسیر درست گام بر می داریم."

۱۵ مرداد ۱۳۹۲
گواردیولا: دور اول مسابقات حذفی همیشه خطرناک است
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: دور اول مسابقات حذفی همیشه خطرناک است

پپ گواردیولا، از عملکرد تیمش در برابر تیم شوارتز وایس ریدن ابراز رضایت کرده و از زدن 5 گل به این تیم راضی به نظر می رسد.

به گزارش سایت بین المللی گل، پس از حذف تیم های بوندسلیگایی وردربرمن، آینتراخت برانشوایگ، نورنبرگ و مونشن گلادباخ در دور اول جام حذفی، بایرنی ها توانستند اقتدار خود را نشان داده و به راحتی راهی مرحله دوم شوند.

گواردیولا در این مورد به خبرنگاران می گوید: "همیشه شروع مسابقات و دور اول بازی ها حیاتی اند، همانطور که دیدیم 4 تیم بوندسلیگایی هم حذف شدند."

وی اضافه می کند: "من به خوبی از وظایفم آگاهم، ولی سطح توقع طرفداران زیاد است، ما فقط 7 هفته است که با هم هستیم، مسلماً با تمرینات زیاد از این هم بهتر خواهیم شد."

۱۵ مرداد ۱۳۹۲
حقایق فوتبالی: شواین اشتایگر و برادر طرفدار یونایتد
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
حقایق فوتبالی: شواین اشتایگر و برادر طرفدار یونایتد

توبایس، برادر باستین شواین اشتایگر یکی از طرفدارارن پروپا قرص منچستریونایتد است. شواینی می گوید: "برادرم هوادار چند آتشه یونایتد است و همیشه به من اصرار دارد که به آن تیم بپیوندم، ولی من همیشه پاسخ می دهم که نمی توانم، نمی توانم، نمی توانم!"

۱۵ مرداد ۱۳۹۲
گواردیولا: هنوز باید چیزهای بیشتری یاد بگیرم
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: هنوز باید چیزهای بیشتری یاد بگیرم

پپ گواردیولا اذعان کرد که علی زغم موفقیت در بارسلونا او هنوز چیزهای زیادی برای یاد گرفتن در حرفه مربیگری دارد.

بایرن مونیخ تحت هدایت گواردیولا موفق شد در دور دوم جام حذفی آلمان-DFB-Pokal- با نتیجه 5 - 0 ریدن دسته چهارمی را با هت تریک مولر و گلزنی شکیری و روبن شکست دهد.

با این حال، گواردیولا به خوبی می داند که در این فصل او طوری زیر ذره بین خواهد بود که هرگز نبوده است؛ او به شبکه تلویزیونی ARD آلمان گفت:

"من تنها 42 سال دارم و 5 سال تجربه سخت مربیگری داشته ام، بنابراین روشن است که من هنوز باید چیزهای بیشتری یاد بگیرم. این مرحله از رقابت ها خیلی خطرناک بود. ما تا حال 4 تیم بوندسلیگایی را دیده ایم که به دست تیمهای پائین تر حذف شده اند، بنابراین از عملکرد تیمم راضی ام.

می دانم در چه نوع باشگاهی حضور دارم. بعد از اینکه فصل گذشته، بایرن تمام قهرمانی ها را به دست آورد، من هم باید همه چیز را ببرم.

من همچنین قبول کرده ام که به خاطر کارهایی که در بارسلونا انجام داده ام، زیر فشار بیشتری باشم."

۱۵ مرداد ۱۳۹۲
شورله: بچه که بودم پیراهم فرانک لمپارد را می پوشیدم
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
شورله: بچه که بودم پیراهم فرانک لمپارد را می پوشیدم

آندره شورله عنوان کرد که در دوران کودکی، با لباس فرانک لمپارد فوتبال بازی می کرده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آندره شورله که با مبلغ 18 میلیون پوند از بایر لورکوزن راهی چلسی شد، اولین گل خود با لباس چلسی را در پیروزی 2-0 مقابل آث میلان با یک ضربه والی دیدنی به ثمر رساند.

شورله به مجله باشگاه چلسی گفت: "رویای من پیوستن به چلسی بود. همیشه می خواستم در یک کشور خارجی بازی کنم، خصوصا لیگ برتر، زیرا وقتی میشائیل بالاک به چلسی پیوست من بازی های زیادی از یان لیگ دیدم."

"در آن زمان، او و فرانک لمپارد اسطوره های من بودند، بنابرین پیوستن به چلسی رویای من بود که حالا به واقعیت تبدیل شده است. وقتی بچه بودم، یک پیراهن چلسی داشتم که نام فرانک لمپارد پشت آن نوشته شده بود."

"وقتی با چلسی امضا کردم، مادرم به من گفت "وقتی بچه بودی، همیشه با پیراهن لمپاردت می دویدی و حالا او هم تیمی تو شده!" می دانستم که می خواهم به چلسی بیایم، تقریبا تمام بازی های فصل پیش چلسی را دیدم. پایان قدرتمندی داشتیم و قرار گرفتن در رده سوم برای باشگاه مهم بود، زیرا این باعث می شد که به طور مستقیم به لیگ قهرمانان برویم و لازم نشود که در بازی های مقدماتی شرکت کنیم."

۱۶ مرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۴۰ بازدید
۱ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۲۷۳ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۲,۸۶۳ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۷۹,۹۵۴ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۹۳۱ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۸۴۷ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۷,۹۰۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۳۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۰۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۴ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!