به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

گورتسکا: با خرید های خوب شالکه فصل خوبی خواهیم داشت
نام کاربری: irancoolboy
پیام: ۴۹۷
عضویت از: ۱ اسفند ۱۳۹۱
از: ahvaz
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
گورتسکا: با خرید های خوب شالکه فصل خوبی خواهیم داشت

بازیکن جوان و آینده دار شالکه از عملکرد مدیران این تیم در پنجره نقل و انتقالات راضی است و امیدوار است بتواند برای خود جایی در ترکیب اصلی این تیم پبدا کند.

لئون گورتسکا، بازیکن جوان آلمانی که به تازگی از بوخو به جمع آبی های سلطنتی پیوسته است نسبت به فصل پیش رو و عملکرد تیمش بسیار خوش بین است و خرید های جدید این تیم را باعث قدرتمند تر شدن شالکه می داند.

گورتسکا در مصاحبه خود با وب سایت گل گفت:" فکر می کنم شالکه چند خرید خوب امسال داشت، واقعا تیم قوی تر شده است و امیدوارم فصل خوبی را سپری کنیم."

بازیکن 18 ساله که از بهترین استعداد های فوتبال اروپا به حساب می آید درباره شانسش برای حضور در ترکیب ثابت هم گفت:" مردم اغلب از من سوال می کنند که آیا می توانم جایی برای خود در ترکیب اصلی پیدا کنم؟ به اندازه کافی بازکن با تجربه که بتوانم از آن ها چیز های زیادی یاد بگیرم در تیم داریم. چند بازیکن ملی پوش و بین المللی هم داریم. من امیدوارم بتوانم برای خودم زمان برای بازی به دست بیاورم."

گورتسکا که در حاشیه دیدار نمادین باشگاه شالکه و السد قط (تیم کنونی رائول) برای قدردانی از این مهاجم اسپانیایی هم حضور داشت چیزی جز تمجید از این ستاره سابق رئال مادرید برای گفتن ندارد. او در این باره گفت:" بازی در کنار او خیلی ویژه و خاص بود. رائول یکی از بهترین های دنیا بود حتی پیش از زمانی که حتی من به دنیا بیایم. او یک افسانه واقعی است. بازی در کنار او افتخار بزرگی بود."

۹ مرداد ۱۳۹۲
ماتياس سامر: هیچکس نمی تواند توانایی های شواین اشتایگر را زیر سؤال ببرد
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
ماتياس سامر: هیچکس نمی تواند توانایی های شواین اشتایگر را زیر سؤال ببرد

سيستم بازي سرمربي جديد بايرن مونيخ و استفاده از يك هافبك دفاعي، احتمال نيمكت نشيني باستين شواين اشتايگر در فصل آتي را افزايش داده است.

ماتياس سامر، مدير ورزشي بايرن مونيخ درباره احتمال نيمكت نشيني شواين اشتايگر به خاطر حضور تياگو آلكانتارا به مجله معتبر Sport Bild آلمان گفت: "اين بحث واقعا غير منطقي است، هيچ بحثي بر سر شواين اشتايگر وجود ندارد، او يكي از ستونهاي بايرن مونيخ است و از نظر من بهترين هافبك حال حاضر دنياست. هيچ كس نبايد توانايي هاي وي را زير سوال ببرد."

شواين اشتايگر بعد پشت سر گذاشتن يك فصل رويايي به خاطر مصدوميت و عمل جراحي، بيشتر تمرينات پيش فصل بايرن را از دست داد.

۹ مرداد ۱۳۹۲
دموکراسی به سبک گواردیولا؛ آفیس پپ از رختکن بازیکنان جدا شد
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
دموکراسی به سبک گواردیولا؛ آفیس پپ از رختکن بازیکنان جدا شد

پپ گواردیولا، سرمربی کاتالانی بایرن مونیخ با در اختیار گرفتن دفتر کاری در آلیانز آرنا و در نزدیکی رختکن بازیکنان فاصله خود را با حریم خصوصی بازیکنان حفظ کرده است.

بر پایه گزارشی منتشر شده در نشریه بیلد آلمان، از این پس دفتر کار سرمربی جدید مونیخی از رختکن بازیکنان جدا خواهد بود تا بازیکنان بتوانند از حریم خصوصی خود استفاده کنند.

این سرمربی در این باره گفت:" رختکن جایی برای تیم است، محدوده آنهاست، جایی است که می توانند برای هم جوک بگویند را در مورد هر چیزی صحبت کنند بدون آن که من پشت سرشان باشم. حتی شاید بخواهند پشت سر من حرف بزنند."

این دفتر کار که تا پیش از این محل فروش نوشیدنی بوده است توسط یک شرکت طراحی داخلی در حال آماده سازی است و چند متر با رختکن تیم میزبان در آلیانز آرنا فاصله دارد.

۹ مرداد ۱۳۹۲
گواردیولا: تنها بازیکن نا آماده تیم گوتزه است
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: تنها بازیکن نا آماده تیم گوتزه است

آئودی کاپ از امشب (چهارشنبه) با حضور آث میلان، سائوپائولو و منچستر سیتی به میزبانی باشگاه بایرن مونیخ برگزار می شود. باواریایی ها در نخستین گام به مصاف نماینده برزیل خواهند رفت و در صورت برتری در این دیدار می تواند به فینال راه یابند تا با برنده دیدار میلان و من سیتی روبرو شوند.

به نقل از کانون هواداران بایرن در ایران، پپ گواردیولا سرمربی مطرح بایرنی ها در کنفرانس خبری افتتاحیه این مسابقات از آمادگی کامل تیم مونیخی برای حضور در تورنمنت چهارجانبه خبر داد و گفت:" تمامی بازیکنان را در اختیار داریم اما متاسفانه هنوز ماریو گوتزه به شرایط آمادگی نرسیده و در این تورنمنت هم ما را همراهی نمی کند."
پپ در ادامه به شکست بایرن در سوپر کاپ پرداخت و ادامه داد:" ما متوجه هستیم که انتظارات تا چه حد بالا است و این دشوار است که شما در تمام بازی ها پیروز باشید ما باید نگاهی رو به جلو داشته باشیم."

بنابراین باواریایی ها می توانند برای نخستین بار از حضور گواردیولا تمامی بازیکنان تیم را در اختیار داشته باشد خاوی مارتینس، فرانک ریبری، مانوئل نویر، لوئیز گوستاوو و دانته بازیکنانی بودند که بدلیل مصدومیت و حضور در جام کنفدراسیون ها شرایط مناسبی در دیدارهای دوستانه و فینال سوپر کاپ نداشتند.

۹ مرداد ۱۳۹۲
اولیور کان: بایرن می تواند دوباره قهرمان لیگ قهرمانان شود
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
اولیور کان: بایرن می تواند دوباره قهرمان لیگ قهرمانان شود

اولیور کان کاپیتان سال های نه چندان دور بایرن، باشگاه مونیخی را در اوج قله فوتبال جهان می بیند. او توانایی بایرن را برای تبدیل شدن به بارسلونای جدید اروپا کافی می داند.

به نقل از کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اولیور کان در گفتگویی با بیلد اظهار داشت:" همه چیز امکان پذیر است چرا بایرن نباید بتواند عنوان قهرمانی خود در چمپیونزلیگ را تکرار کند صحبت در این مورد همیشه بحث بر انگیز است اما این امکان پذیر است بایرن می تواند موفقیت پشت موفقیت داشته باشد."

خطری که هم اکنون بایرن را بیش از پیش تهدید می کند دلزدگی آن ها پس از کسب سه عنوان قهرمانی است اما اولیور کان با این نظر مخالف است او ادامه می دهد:" کسب رکورد بازیکنان را تشویق می کند تا دوره ای مشابه آنچه بارسلونا در چند سال اخیر به نمایش گذاشت را تجربه کنند."

اسطوره ی ژرمن ها و نائب قهرمان جام جهانی 2002 در پایان صحبت های خود قهرمانی های متعدد بایرن همراه بازیکنان ملی پوشی مانند فیلیپ لام، شواین اشتایگر و توماس مولر را در روند قهرمانی تیم ملی آلمان در جام جهانی 2014 موثر دانست و گفت:" پس از چندین تجربه ی موفق و قهرمانی بسیار سریع تر می تواند به جایگاه نخست دست یافت."

۹ مرداد ۱۳۹۲
گواردیولا: شواین اشتایگر نسبت به ژاوی تحرک بیشتری دارد
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: شواین اشتایگر نسبت به ژاوی تحرک بیشتری دارد

شکست در سوپرکاپ آلمان همچنان در صدر خبری مونیخ است و نگرانی ها را از آینده باشگاه بایرن افزایش داده است. به شکست 4 بر 2 ، نیمکت نشینی باستین شواین اشتایگر در شب حضور تیاگو در پست هافبک دفاعی را اضافه کنید تا متوجه عصبانیت هواداران مونیخی از ترکیب گواردیولا شوید.

البته عدم حضور شواین اشتایگر در دیدار فینال سوپر کاپ به نظر تنها به عدم آمادگی او و شرکت نداشتن در تمرینات پیش فصل مرتبط بود بازیکن سال فوتبال آلمان تنها چند هفته ای است که دوره ی نقاهت پس از جراحی را به پایان رسانده و به تمرینات اضافه شده است بنابراین گواردیولا برای آنکه باستین را از آسیب دیدگی دور نگه دارد و او را از اول فصل با آمادگی کامل در اختیار داشته باشد دقایقی اندک به وی بازی داد.

به نقل از کانون رسمی هواداران بایرن مونیخ در ایران، در حاشیه ی نشست خبری آئودی کاپ مربی اسپانیایی با تمجید از شواین اشتایگر گفت:" شواینی یک بازیکن باورنکردنی و با ارزش در ترکیب بایرن است." او در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در مورد مقایسه ژاوی و باستین گفت:" باستین و ژاوی؟ این منصفانه نیست که بخواهیم مقایسه ای بین دو بازیکن داشته باشیم هر دو از بهترین فوتبالیست های جهان هستند اما اگر من بخواهم چیزی را اضافه کنم می توانم بگویم که شواینی تحرک بیشتری نسبت به ژاوی دارد."

شواین اشتایگر به عنوان محبوب ترین بازیکن بایرن نزد هواداران اولین کسی بود که با از دست دادن اولین جام این فصل به حمایت از گواردیولا پرداخت و تیم مونیخی را مدعی تکرار قهرمانی های فصل گذشته خواند. باستین فلسفه گواردیولا را مناسسب با باشگاه بایرن ارزیابی کرد و ابراز امیدواری نمود تا مربی اسپانیایی بهترین ترکیب خود را در بایرن پیدا کند.

۹ مرداد ۱۳۹۲
نخست وزیر اسبق باواریا ادموند استویبر: هواداران بایرن حامی اولی هوینس هستند
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
نخست وزیر اسبق باواریا ادموند استویبر: هواداران بایرن حامی اولی هوینس هستند

اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ در سال جدید میلادی با خبر افشای حساب بانکی خود در سوئیس به صدر اخبار باشگاه بایرن آمد او این حساب را از اداره مالیات آلمان مخفی کرده بود و پرونده ی وی برای بررسی به دادگاه جرایم مالیاتی فرستاده شد.

به نقل از کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، با تحقیق و تفحص های انجام شده روز گذشته اداره مالیات مونیخ هوینس را به فرار مالیاتی متهم کرد تا ادامه فعالیت وی در باشگاه بایرن مونیخ در هاله ای از ابهام قرار گیرد. نخست وزیر اسبق باواریا ادموند استویبر در مصاحبه با تی زد گفت:" هواداران بایرن پشت اولی هوینس هستند و از وی حمایت می کنند تا روشن شدن وضعیت پرونده وی که به سیستم قضایی فرستاده شده است، در سمت خود باقی بماند."

در ادامه استویبر در مورد آینده ی باشگاه بایرن و شرایط اقتصادی این باشگاه گفت:" همه باید به این نکته توجه داشته باشند که بیش از 80 درصد از سهام این باشگاه متعلق به اعضا است."

۹ مرداد ۱۳۹۲
لواندوفسکی می گوید مدیران دورتمند وی را گول زده اند
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
لواندوفسکی می گوید مدیران دورتمند وی را گول زده اند

رابرت لواندوسکی، ملی‌ پوش لهستانی باشگاه بورسیا دورتمند، به شدت از مسئولان این باشگاه آلمانی‌ برای مخالفت با رفتن وی به باشگاه بایرن مونیخ، انتقاد کرد.

به گزارش الموندو، این مهاجم می‌‌گوید: "پنهان نمی‌‌کنم که احساس می‌‌کنم، مرا گول زده اند. باشگاه قولی به من داد اما خالف همان چیزی که توافق کرده بودیم را عمل کرد."

لواندوفسکی همچنین می‌‌گوید که هیچ مشکلی‌ با بازیکنان دورتمند ندارد و به هم تیمی‌های خود گفته که در یک سال باقیمانده از قراردادش، هر کاری را برای موفقیت این باشگاه انجام خواهد داد. این در حالی‌ است که مدیران باشگاه دورتمند اعلام می‌‌کنند که هیچ پیشنهاد کتبی از طرف بایرن مونیخ برای این بازیکن دریافت نکرده اند.

۹ مرداد ۱۳۹۲
پپ گواردیولا: ما داوید لوئیز را نمی خواهیم
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
پپ گواردیولا: ما داوید لوئیز را نمی خواهیم

مربی اسبق بارسا در مورد خرید احتمالی لوئیز و چگونگی آمدن به بایرن توضیحاتی داده است.

به گزارش فوتبال اسپانیا، به نظر می رسد بارسا در بازار نقل و انتقالات به دنبال داوید لوئیز باشد اما باید در این حرکت با بایرن مونیخ رقابت کند.
با این حال مربی سابق بارسا می گوید ما لوئیز را نمی خواهیم!

گواردیولا به خبرنگاران می گوید: "من 5 مدافع خوب دارم که از همه آن ها راضی هستم، آمدن لوئیز یک شایعه است که در انگلستان به آن پرداخته شده است."
از این مربی در مورد ارتباط بایرن با او در سال 2011 که در یک دیدار دوستانه مقابل هم قرار گرفتند برای مربیگری سوال میشود:

"من با خودم گفتم که شاید بتوانم در اینجا مربیگری کنم، اما این چیزی است که شما هرگز نمی توانید پیش بینی کنید. در آن لحظه من کاملا بر روی تیمم بارسا متمرکز شده بودم."

۹ مرداد ۱۳۹۲
اولی هوینس متهم به فرار از پرداخت مالیات شده است
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
اولی هوینس متهم به فرار از پرداخت مالیات شده است

اولی هوینس متهم به فرار از مالیات شده است.

در ماه آپریل بود که اولی هوینس به دلیل عدم پرداخت مالیات حساب بانکی در سوئیس به فرار از مالیات متهم شد.
دادستان شهر مونیخ تحقیقات خود را به اتمام رسانده و مدعی کیفر خواستی بر علیه او شده است.

دادسرای پنجم جنایی دادگاه مونیخ هنوز تصمیم نگرفته که کیفر خواست را بپذیرد و محاکمه را آغاز کند.

اولی هوینس می تواند با اقرار داوطلبانه خود از درخواست دادستان فرار کند اما در غیر این صورت و در صورت اثبات این ادعا او مجازات خواهد شد.

وکیل بایرن نیز از اظهار نظردر این رابطه خودداری نموده است.

۹ مرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۰,۸۲۸ بازدید
۳ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۵۷ بازدید
۱ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۲۹۳ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۳,۵۲۸ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۹۹۰ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۹۸۷ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۰۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۰۰ کاربر آنلاین است. (۱۸۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!