به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

رسمی؛ قرارداد اسون بندر با دورتموند تا سال 2021 تمدید شد
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

هافبک آلمانی قرارداد جدیدی با زنبورها امضا کرد.

به گزارش GOAL، اسون بندر هافبک آلمانی تیم بروسیا دورتموند امروز با واتسکه رئیس این باشگاه به توافق رسید و قرارداد جدیدی با این تیم امضا کرد که طی آن تا سال 2021 در وستفالن ماندنی شد.

وی که در سال 2009 از مونیخ 1860 به زردها پیوسته بود، قراداد قبلی اش روبه پایان بود و در پایان فصل آینده به پایان می رسید. این هافبک 26 ساله سابقه انجام 7 بازی ملی برای تیم ملی آلمان نیز دارد.

منبع

۴ اسفند ۱۳۹۴
دانته: بایرن مونیخ به زندگی من شکل داد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

در آستانه رویارویی گرگ‌ها و مردان باواریا، دانته مدافع وولفسبوگ از روزهای خوبش در مونیخ می‌گوید.

در آستانه جدال حساس گرگ‌ها در مقابل باواریایی‌ها، مدافع سابق بایرن مونیخ می‌گوید زندگی‌اش در مونیخ شکل گرفته شد. دانته در مصاحبه خود با TZ اذعان داشت که برای رویارویی با هم‌تیمی‌های خود هیجان زده است و از ترک آلیانز آرنا پشیمان نیست.

این مدافع برزیلی که در ماه آگوست از بایرن مونیخ به وولسبورگ منتقل شد، طی سه سال حضور در میان باواریایی‌ها 9 جام کسب کرد.

به گزارش FourFourTwo، گرگ‌ها در روز یکشنبه به امید کسب نتیجه خوب و به دست فراموشی سپردن خاطرات بازی رفت و 5 گل لوا در 9 دقیقه به میدان خواهند رفت.

زمانی که خبرنگار از دانته سوال کرد که این بازی برای تو معنی خاصی می‌دهد، مدافع گرگ‌ها پاسخ داد:

بله خیلی زیاد! زمانی که در بایرن بودم، توانستم به هر آنچه رویایش را در سر داشتم برسم؛ همین دلیل کافی است تا همیشه احترام بسیار زیادی برای این باشگاه (بایرن مونیخ) قائل باشم.

مدافع برزیلی ادامه داد:

من چیزهای بسیار خوبی در باواریا تجربه کردم. بازی‌های زیاد، عناوین زیاد و البته دوستی‌های صمیمی. بایرن باشگاهی است که زندگی من را شکل داد؛ اما شما همیشه باید در زندگی به جلو نگاه کنید. چیزی که اتفاق افتاده است، دیگر اتفاق افتاده است.
همچنین زمانی که خبرنگار از دانته درباره اینکه گفته بود «دوست دارم زندگی حرفه‌ای خود را در مونیخ به اتمام برسانم»، سوال پرسید. او جواب داد:

زندگی همیشه این چیزی نیست که شما انتظارش را دارد. من چند سال در بایرن بازی کردم؛ اما دیگر آن دورابن تمام شده است و باید تصمیم درستی می‌گرفتم. اگر بخواهم مثال بزنم، باستین [شوان‌اشتایگر] هم بایرن را ترک کرد. اتفاقی هیچ کس نمی‌توانست آن را پیش بینی کند؛ اما همیشه اتفاقات غیر منتظره رخ می‌دهند. من در وولفسبورگ خوشحالم و می‌دانم باشگاه به من اعتماد دارد.

منبع

۷ اسفند ۱۳۹۴
وولفسبورگ 0-2 بایرن مونیخ؛ هت تریک هکینگ در باخت به بایرن
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

بایرن با پیروزی مقابل وولفسبورگ یک گام دیگر به قهرمانی بوندس لیگا نزدیک شد.

گـزارش بازی
نیمه اول

بازی را بایرن مونیخ هجومی آغاز کرد، در دقایق ابتدایی آن ها کاملا سوار بر بازی بودند. دقیقه 2 بازی اولین موقعیت بایرن با نفود کومان از سمت راست محوطه وولفسبورگ پدید آمد، پاس او در دهانه دروازه را کاستلز برگشت داد و در ادامه ضربه کاستا راهی به چارچوب دروازه وولفسبورگ نیافت. باواریایی ها یک ربع ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشتند و چند موقعیت خوب را توسط مولر، لام و آلونسو از دست دادند.

پس از این 15 دقیقه وولفسبورگ خود را از فشار خارج کرد و دو موقعیت پیاپی توسط کروزه و دراکسلر را از دست داد. اشتباه کیمیش در پاس منجر شد تا نویر از دروازه خارج شود و ثانیه ای پیش از رسیدن کروزه به توپ، نویر توپ را دفع کرد، در ادامه وولفسبورگی ها صاحب توپ شدند و ارسال ورینیا به محوطه با شوت دراکسلر همراه شد که نویر ضربه او را مهار کرد. 4 دقیقه بعد نویر موقعیت عالی دیگری را از وولفسبورگ گرفت، کروزه روی ارسال دراکسلر با ضربه سر توپ را روانه دروازه بایرن کرد که نویر این توپ را جمع کرد.

پس از این چند دقیقه این بایرن بود که باز هم کنترل بازی را در اختیار خود داشت، دقیقه 26 نیز مولر یک ضربه چکشی را به سمت دروازه میزبان فرستاد اما توپ درسا همانجایی رفت که کاستلز حضور داشت. وولفسبورگ با توجه به عدم وجود مدافع تخصصی در بایرن، دل به ضدحملات و ارسال های عمقی بلند بسته بود، دقیقه 29 روی یکی از این ارسال ها باز این نویر بود که با خروج خود از محوطه جریمه ضربه سر کروزه که قصد داشت توپ را برای هم تیمی اش بفرستد، دفع کرد.

دقیقه 33 بازی توپ گیری گوستاوو از روبن را داور خطا تشخیص داد و این خطا با اعتراض شدید وولفسبورگی ها به گرافه همراه شد. پس از این صحنه بازی برای دقایقی فیزیکی دنبال شد.

در دقیقه پایانی نیمه اول جدی ترین موقعیت بازی برای وولفسبورگ به وجود آمد، کار ترکیبی آن ها در گوشه زمین بایرن منجر به ارسال توپ روی دروازه نویر شد، دراکسلر توپ را با سر برای شافر کاشت اما شافر قدر این موقعیت را ندانست و توپ را از کنار دروازه به بیرون فرستاد.

بازی با تساوی بدون گل در نیمه اول به پایان رسید.

نیمه دوم

در دقایق آغازین نیمه دوم بازی متعادل دنبال می شد اما بایرن پس از 10 دقیقه برتری خود را به حریفش دیکته کرد.

دقیقه 54 بازی پاس عمقی آلابا در محوطه جریمه به مولر رسید و مولر نیز با یک پاس لواندوسکی را با دروازه خالی روبرو کرد، لوا توپ را وارد دروازه کرد اما داور گل را آفساید تشخیص داد، تصویر آهسته نشان داد که داور احتمالا تصمیم اشتباهی گرفته است.

یک دقیقه بعد کار ترکیبی زیبای لواندوسکی، لام و مولر، لوا را در موقعیت تک به تک با کاستلز قرار داد، ضربه لوا از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه 57 این بار کار ترکیبی لام و کومان با پاس کاتبک برای مولر همراه شد، مولر ضربه خود را زد اما پیش از رسیدن به دروازه گوستاوو آن را برگشت داد.

دقیقه 64 بازی پاس اشتباه مولر، به کروزه در خط دفاعی بایرن رسید، کروزه کیمیش را در کورس جا گذاشت و توپ را برای دراکسلر فرستاد که ضربه دراکسلر را باز هم نویر مهار کرد.

دقیقه 66 بازی توپ در محوطه وولفسبورگ به لواندوسکی رسید، ضربه او با برخورد به دانته ارتفاع گرفت که با اشتباه و تعلل دروازه بان و مدافع وولفسبورگ در دفع توپ کومان به سادگی در 6 قدم صاحب توپ شد و دروازه کاستلز را باز کرد.

پس از این گل وولفسبورگ درصدد جبران بر آمد اما کمتر پیش می آمد که آن ها بتوانند توپ را برای مدت زیادی نزد خود نگه دارند و پرسینگ باواریایی ها آنان را ناکام می گذاشت.

دقیقه 71 بازی ارسال تراش در محوطه بایرن به ورینیا رسید، ورینیا یک ضرب توپ را روانه دروازه بایرن کرد اما توپ درست به همانجایی رفت که نویر حضور داشت.

دقیقه 75 بازی ارسال کومان با استوپ سینه ی ریبری همراه شد و لواندوسکی توپی که برخورد به سینه ریبری در حال حرکت بود را بدون نگاه به دروازه با ضربه ای استادانه به گوشه تور چسباند.

همچنین نالدو و تراش به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کردند تا کار برای وولفسبورگ از این هم سخت تر شود.

دقیقه 79 بازی موقعیت دیگری برای بایرن پدید آمد، کات بک مولر به لام رسید و ضربه کاپیتان بایرن را رودریگز برگشت داد.

دقیقه 83 موقعیت آخر وولفسبورگ را هم نویر ناکام گذاشت، دراکسلر با یک پاس در عمق کروزه را صاحب توپ کرد، کروزه باز هم شوت زنی کرد و نویر به مانند دفعات قبل مقابل ضربات وولفسبورگی ها ایستاد.

بازی با همین نتیجه به اتمام رسید، بایرن یکی دیگر از رقیبان قدرتمندش را شکست داد تا پس از این خیالش تا حد زیادی از قهرمانی بوندس لیگا راحت شود.

همچنین این سومین شکست پیاپی وولفسبورگ به بایرن مونیخ در این فصل بود، وولفسبورگ پیش از این در دور رفت بوندس لیگا و همچنین در جام حذفی مغلوب بایرن شده بود.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

منبع

۸ اسفند ۱۳۹۴
منچستر یونایتد و غول های بوندسلیگا به دنبال ستاره جوان وردربرمن
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

منچستر یونایتد علاقه مند به جذب یوهانس اگشتاین، جوان با استعداد تیم وردربرمن است.

به نقل از Readbundesliga، مهاجم 17ساله تیم وردربرمن در 16 دیدار برای تیم زیر 19 ساله های این باشگاه 22 گل به ثمر رسانده که آماری باورنکردنی است. او در تیم های زیر 15، 16 و 17 ساله های آلمان به عنوان هافبک کناری نیز بازی کرده است.

بر اساس این گزارش یونایتد به دنبال عقد قرارداد با اوست؛ اما شیاطین سرخ برای جذب این بازیکن باید با باشگاه های بروسیا دورتموند و بایرلورکوزن هم رقابت بکند؛ زیرا آنها هم به دنبال این بازیکن مستعد هستند.

منبع

۸ اسفند ۱۳۹۴
توخل: با آرامش توانستیم پیروز شویم
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

سرمربی دورتموند می گوید با آرامش توانستیم 3 امتیاز حساس بازی را کسب کنیم.

توماس توخل سرمربی تیم بورسیا دورتموند از عملکرد شاگردانش در بازی با هوفنهایم ابراز خرسندی کرد و شاگردانش را نیز تحسین کرد.

به گزارش four four two، دورتموند در استادیوم خانگی خود، سیگنال ایدونا پارک تا دقیقه 80 با نتیجه 1-0 از میهمان خود عقب بود اما روی پاس گل ایلکای گوندوعان، هنریک میکیتاریان توانست بازی را به تساوی برساند این پایان کار نبود و در ادامه آدریان راموس دقیقه 85 و اوبامیانگ در دقیقه 90 سیگنال ایدونا پارک را منفجر و 3 امتیاز حساس این بازی را از آن خود کردند.

توخل درباره این پیروزی گفت:

" ما بسیار تلاش کردیم، آرامشمان را حفظ کردیم و بر حریف فشار آوردیم در زمان خوبی به گل تساوی رسیدیم سپس توانستیم 3 امتیاز را به هواداران و بازیکنان تیم هدیه دهیم."

آدریان راموس 5 دقیقه بعد از گل هنریک میکیتاریان روی پاس لوکاس پیشچک توانست گل دوم دورتموند را به ثمر برساند.

توخل در مورد این گل گفت:

" گل آدریان همه چیز را تغییر داد. حس خوبی را به ارمغان آورد به این پیروزی نیاز داشتیم و خوشحالم توانستیم پیروز شویم.
هوفنهایم نسبت به 4 هفته پیش بهتر شده بود و آنها می توانند به جایگاه بالاتری دست پیدا کنند."

منبع

۱۰ اسفند ۱۳۹۴
لواندوفسکی: من و مولر همدیگر را در زمین چشم بسته پیدا می کنیم
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

لواندوفسکی اعتقاد دارد او و توماس مولر با حرکات همدیگر آشنا هستند.

رابرت لواندوفسکی مهاجم تیم بایرن مونیخ، یکی از بهترین مهاجمان کنونی دنیای فوتبال است. وی اعتقاد دارد او و توماس مولر با خصوصیات هم آشنا هستند و چشم بسته همدیگر را پیدا می کنند.

مولر و لواندوفسکی روی هم 40 گل در بوندسلیگا به ثمر رسانده اند. لواندوفسکی به گل گفته است:

من و توماس بسیار با هم هماهنگ هستیم. وقتی با هم بازی می کنیم، چشم بسته همدیگر را پیدا می کنیم. هر ثانیه توماس می داند من کجا هستم و حرکت بعدی ام چه خواهد بود. این قضیه برای من هم صادق است. ما مکمل یکدیگر هستیم. این دلیلی است که ما در زمین با هم صحبت نمی کنیم.
بایرن مونیخ 12 بازی است که نباخته است و پنجشنبه میزبان تیم رده پنجمی ماینتس خواهد بود.

منبع

۱۲ اسفند ۱۳۹۴
توخل از کم شدن فاصله تا بایرن به 5 امتیاز لذت می برد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

با وجود تغییراتی که در ترکیب اصلی ایجاد شد، توماس توخل شاگردانش را بعد از پیروزی مقابل دارمشتات با گل های راموس و دورم ستایش کرد.

به گزارش Four Four Two، توماس توخل پس از شکست دارمشتات مدعی شد به دلیل اینکه بایرن در بازی دیشب تن به شکست داد، تیمش شانسی مجدد برای رقابت در کورس قهرمانی پیدا کرده است.

در شبی که توخل به بازیکنان اصلی خودش مانند مارکو رویس و شینجی کاگاوا استراحت داده بود، گلهایی که آدریان راموس و اریک دورم به ثمر رساندند، پیروزی آنها در مرک اشتادیون را حتمی کرد.

در حالی که دورتموند پیروز از میدان خارج شد، صدر نشین لیگ در خانه 1-2 بازی را به ماینتس واگذار کرد که این به معنای کاهش فاصله امتیاز دوتیم بالای جدول و رسیدن آن به 5 امتیاز تنها سه روز قبل از مصاف آنهاست.

توخل گفت:

این پیروزی به ما کمک بزرگی کرد. به همین دلیل من از علمکرد مان خوشحال هستم.
برتری بایرن از بین رفته و وضعیت تغییر کرده است. قطعا همچنان به تلاش خود برای کم کردن فاصله با صدر نشین ادامه می دهیم. پنج امتیاز صدر نشین از ما جلوتر است؛ اما توپ باماست!
این چهارمین برد پیاپی زنبور ها بود. توخل همچنین از اولین بازی فلیکس پاسلاک وینگر 17 ساله تیم در بوندسلیگا خوشحال بود.

سرمربی طلایی پوشان گفت:

از این ترکیب بیشتر از این نمی توان انتظار داشت.من قطعا از تیم خود قدردانی میکنم. اگر شما از دورتموند وارد دارمشتات شوید، سپس به طور جدی می توانید بهترین عملکرد خود را تحویل دهید. این غیر تماشایی اما موثر و چیزی است که ما آن را انجام داده ایم.

منبع

۱۳ اسفند ۱۳۹۴
پادربورن، افنبرگ را اخراج کرد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

باشگاه پادربورن از قطع همکاری با اسطوره فوتبال آلمان خبر می رسد.

باشگاه پادربورن از قطع همکاری با اشتفان افنبرگ می گوید. به گزارش وب سایت بوندسلیگا، شب گذشته پس از تساوی بدون گل پادربورن در برابر کارلزروهه که موجب شد این تیم در رده هفدهم جدول و منطقه سقوط قرار بگیرد، سران پادربورن تصمیم گرفتند با افنبرگ قطع همکاری کنند.

دوران افنبرگ در بنتلر آرنا با پیروزی در برابر تیم های اینتراخت برانشوایگ و یونیون برلین آغاز شد اما این تنها موفقیت تیم تحت هدایت اشتفان بود. آنها از اکتبر سال گذشته و در ۱۳ بازی اخیر لیگ به پیروزی نرسیده اند و پادربورن در هفت بازی اخیر تنها یک گل به ثمر رسانده است. باید دید در روند پادربورن در ادامه چه تغییری حاصل خواهد شد.

منبع

۱۳ اسفند ۱۳۹۴
هرناندز: الکس فرگوسن قبل از بازی های مهم به من پیام می دهد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

چیچاریتو از ارتباطش با سر الکس فرگوسن می گوید.

خاویر هرناندز، مهاجم تیم بایر لورکوزن که در سال 2010 توسط سر الکس فرگوسن از گوادالاخارای مکزیک به یونایتد آورده شد، مورد قبول فن خال نبود و با قراردادی حدود 7 میلیون پوند راهی لورکوزن شد. وی یک فصل را به صورت قرضی در رئال مادرید بازی کرد.

به نقل از Goal، هرناندز گفته است سر الکس فرگوسن قبل از بازی های مهم به او پیام می دهد و از او حمایت می کند.

برای من او بهترین است. او رویای من در بازی کردن در اروپا و یک تیم بزرگ را به واقعیت تبدیل کرد. خیلی خوشبختم که با او آشنا شدم و از این قضیه بسیار خوشحالم. من همیشه گفته ام الکس فرگوسن یکی از مهمترین افراد در زندگی من است. وقتی با اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان بازی داشتیم او به من پیام داد و مرا تشویق کرد. دو بازی قبل وی را دیدم و خیلی با هم صحبت کردیم.
وقتی می خواستم به صورت قرضی به رئال مادرید بروم، به صورت شخصی با الکس فرگوسن صحبت کردم. من به خانه او رفتم و کلی با هم صحبت کردیم.
وی همچنین در مورد روزی که فن خال به او گفت وین رونی مهاجم اصلی تیم است و به او احتیاجی ندارد گفته است و افزوده است از فن خال هیچ کینه ای به دل ندارد.

این خیلی ناراحت کننده است که کسی به شما بگوید به شما اطمینان کامل ندارد. من به خاطر شرایط کنونی از فن خال متشکرم. او با من صادق بود و گفت اگر از باشگاهی که دوست داشتی پیشنهادی آمد، برو. او از رفتن من خوشحال خواهد بود.

منبع

۱۴ اسفند ۱۳۹۴
پیش بازی بوروسیا دورتموند - بایرن مونیخ؛ آغازی دوباره یا پایان بوندس لیگا
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

در هفته بیست و پنجم بوندس لیگا، وستفالن میزبان یکی از حساس ترین درکلاسیکرهای 3 فصل اخیر خواهد بود
.

ورزشگاه
سیگنال ایدونا پارک

زمان
شنبه 15 اسفند 1394

داور
توبیاس اشتیلر (هامبورگ)

وضعیت دو تیم

بوروسیا دورتموند: مردان توخل در بهترین فرم خود قرار دارند. آن ها در سال 2016 باختی را تجربه نکرده اند و به جز دیدار مقابل هرتابرلین تمام بازی هایشان را با برد پشت سر گذاشته اند. 57 امتیاز در 24 بازی حاصل کار زرد و مشکی ها تا اینجای فصل بوده، این مقدار امتیاز برای صدرنشینی در اکثر فصل های گذشته بوندسلیگا کافی بوده است. با کاهش اختلاف امتیاز در هفته بیست و چهارم، وستفالن امید و شور فراوانی را برای رسیدن به قهرمانی در خود می بیند. در صورت پیروزی زنبورها در این دیدار، اختلاف امتیاز در صدر جدول به عدد 2 کاهش خواهد یافت و این می تواند ادامه فصل را بسیار جذاب و حساس کند.

با توجه به مصدومیت سوکراتیس انتظار می رود بندر یا سوبوتیچ جای خالی او را در کنار کاپیتان متس هوملس پر کنند. همچنین توخل در هر یک از پست های بک راست و بک چپ از 2 بازیکن آماده بهره می برد. پیشچک و گینتر در بک راست، اشملتسر و دورم در بک چپ. مارکو رویس که در ترکیب 18 نفره بازی با دارمشتات حضور نداشت و همینطور هنریک میکیتاریان که در اکثر دقایق بازی با دارمشتات روی نیمکت بود، به احتمال فراوان در ترکیب ابتدایی دورتموند جای خواهند گرفت و با توجه به استراحتی که در هفته گذشته داشتند، از مهره های سرحال توخل برای این دیدار خواهند بود.

بایرن مونیخ: در آن سو بایرن نیز فصلی رویایی را پشت سر می گذارد. آن ها در دیدار هفته 24 ام در بازی خانگی مغلوب ماینتس شدند و این اولین نتیجه غیر برد آن ها در این فصل بوندس لیگا بود. با این حال روند فوق العاده آن ها در این فصل کماکان دست نیافتنی به نظر می آید. تنها 2 باخت و 2 مساوی در 24 هفته عملکردی شگفت انگیز می باشد. باواریایی ها برای آن که خیالشان از ادامه فصل راحت شود باید پیروز این دیدار باشند. همچنین نتیجه تساوی نیز می تواند حاشیه امن 5 امتیازی با دورتموند را برای آن ها حفظ کند.

بزرگترین چالش پپ برای این دیدار چینش خط دفاعی تیمش خواهد بود. دریافت 2 گل از یوونتوس و 2 گل از ماینتس عملکردی نیست که بایرنی ها از آن راضی باشند. با توجه به مصدومیت های پی در پی در میان مدافعین بایرن مشخص نخواهد بود که گواردیولا کدام 2 بازیکن را برای حضور در قلب دفاعی بایرن انتخاب می کند، یا اینکه بایرن با سیستم دفاعی دیگری بازی خواهد کرد. اما بازگشت مهاجمین بایرن از مصدومیت، دست پپ را برای چینش بازیکنان هجومی باز گذاشته است.

6 تقابل قبلی دو تیم

مصدومین و محرومین

بوروسیا دورتموند: سوکراتیس

بایرن مونیخ: بادشتوبر، بواتنگ، مارتینز

نکات آماری و ویژه بازی

✓ بایرن 5 امتیاز بیش از دورتموند امتیاز دارد، این کم اختلاف ترین برتری آن ها از هفته شانزدهم بوندس لیگا تا کنون بوده است.

✓ در تاریخ بوندس لیگا هیچ تیم دومی در 24 هفته به اندازه دورتموند امتیاز جمع نکرده است. 57 امتیاز در مدت زمان مشابه، برای صدرنشین بودن دورتموند در 45 فصل از 52 فصل اخیر بوندس لیگا کافی بوده است.

✓ پپ گواردیولا و توماس توخل با بایرن مونیخ و دورتموند صاحب بهترین رکورد برد در میان تمامی مربیان ادوار مختلف بوندس لیگا هستند.

✓ دورتموند در این فصل بهترین آمار تاریخ خود در بازی های خانگی را به جای گذاشته است، 10 برد و تنها 1 تساوی. آخرین باخت آن ها در خانه به 4 آوریل 2015 باز می گردد، جایی که با یک گل مغلوب بایرن مونیخ شدند.

✓ بایرن موفق شد در بازی رفت 5-1 دورتموند را شکست دهد، اگر از آن روز به بعد امتیازات را محاسبه کنیم، دورتموند 2 امتیاز بیشتر از بایرن دارد.

✓ اوبامیانگ توانسته حداقل 1 گل در تمام بازی های خانگی این فصل بوندس لیگا به ثمر برساند. با زدن یک گل دیگر ملی پوش گابنی به رکورد مشترک با گرد مولر و یوپ هینکس خواهد رسید.

✓ 18 قهرمانی بوندس لیگا از 22 بوندس لیگای اخیر را از آن بایرن و دورتموند بوده است.

✓ دورتموند در 14 دیدار از 15 بازی خانگی اخیرش در بوندس لیگا حداقل 2 گل به ثمر رسانده است.

✓ دورتموند در 5 بازی از 6 بازی اخیرش در بوندس لیگا موفق شده دروازه خود را بسته نگه دارد.

آمار دیدارهای رو در رو در بوندسلیگا

منبع

۱۴ اسفند ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۷۹۸,۵۷۵ بازدید
۲۲ ساعت قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۴۵,۵۶۶ بازدید
۱۷ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۳۴۸ بازدید
۲۲ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۸,۸۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۰,۹۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۱۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۳۵۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۱,۷۳۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۰۳۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۵۴ کاربر آنلاین است. (۷۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!