به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اتلتیکو مادرید VS بارسلونا (هفته 25 لالیگا)
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
اتلتیکو مادرید VS بارسلونا( هفته 25 لالیگا)
یکشنبه...
ویسنته کالدرون...
..........................................................................

نمیشه پیش بینی کرد!
تیم اوضاعش خوب نیست!
امیدوارم رسانه ها و یه سری هوادارا تیم رو به حاشیه نبرن!
امیدوارم ببریم ...

۷ اسفند ۱۳۸۷
پاسخ به: اتلتیکو مادرید VS بارسلونا (هفته 25 لالیگا)
نام کاربری: messi_best
پیام: ۹۸۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- لئو
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- جواد نکونام
- پپ
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
ما که نمیدونیم چی میشه توزمین اتلتیکو اونم با اینکه 1 بازیو مساوی کردیم یکیو باختیم اصلا شرایط خوبی نداریم ا گه حاشیه چینی نکن به امید خدا میبریم

۷ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: Sergio-Busquets
پیام: ۲۰۱
عضویت از: ۳ اردیبهشت ۱۳۸۶
از: Canada
گروه:
- کاربران عضو
اساس و پایه اعتقادم بدون تردید اینه که از اتلتیکو شکست خواهیم خورد و این آمادگی رو به خودم دادم، اما به خدا توکل کردم که شاید معجزه ای رخ بده؛ وضعیت تیم اصلا خوب نیست!

کماکان معتقدم بارسا قهرمان این فصل هست، اما پیش بینی می کنم که احتمال زیاد اختلاف بارسا و رئال این هفته به عدد '4' خواهد رسید!

البته که یک نکته امیدوارم می کنه و اون حضور پدیده بی چون و چرای فوتبال اسپانیا تو این فصل، سرخی بوسکتس تو ترکیب، با توجه به اخراج کیتا در بازی قبلی هستش! :201:

ای کاش شبکه 3 این بازی رو نشون می داد، چون شک ندارم سرخی خوب میدونه باید چه کنه!

۷ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: behzad_jentelman
پیام: ۴۴۵
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: آذربايجان شرقي
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
البته که یک نکته امیدوارم می کنه و اون حضور پدیده بی چون و چرای فوتبال اسپانیا تو این فصل، سرخی بوسکتس تو ترکیب، با توجه به اخراج کیتا در بازی قبلی هستش!

جالبه
دوست عزيز من از علاقه ي وافري كه به بوسكتس داري متعجبم!
واز طرفي خوشحالم كه چنين طرفداران با مرامي تو سايت عضو هستند

۷ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
جالبه
دوست عزيز من از علاقه ي وافري كه به بوسكتس داري متعجبم!
واز طرفي خوشحالم كه چنين طرفداران با مرامي تو سايت عضو هستند

قبلا هم گفتم که ابتدای فصل، من از مخالفین حضور بوسکتس حتی توی لیست 18 نفره بودم، اما به مرور وقتی به استیل بازیش دقت کردم، دیدم واقعا پتانسیل خارق العاده ای تو شیوه کارش موج می زنه. قدرت بدنی بسیار بالایی داره؛ خیلی راحت می تونه از حریف خطا بگیره و روی اعصاب بازیکنان تیم رقیب قدم بزنه! توانایی گلزنی بسیار بالایی داره. پاس های هوایی رو خیلی خوب ارسال می کنه؛ از قدرت جوانی هم کمال استفاده رو می بره و به نظر من بدون تردید می تونه در سال های آتی به یک هافبک دفاعی بزرگ تبدیل بشه.

ضمنا من به دو بازیکن موجود در ترکیب بارسا اعتقاد، ایمان و علاقه قلبی شدیدی دارم که بسیاری از هواداران کوته بین مدام اون ها رو سرکوب می کنند.

یکیش همین سرجی بوسکتس هست که خیلی خوشحالم که مورد اعتماد مربی هست و می تونه خودش رو نشون بده و دیگری مارتین کاسرس! پپ خیلی کم به مدافع جوانی مثل کاسرس میدان می ده، در حالی که حاضرم قسم بخورم، توانایی و پتانسیلی که این پسر داره یک سوم اون رو جرارد پیکه ای نداره که یکی از ارکان خط دفاعی بارسا بوده این فصل!

۸ اسفند ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
با توجه به اینکه اتلتیکو رو 3 بار تا اینجا بردیم، انگیزه بسیار زیادی دارن و با توجه به اینکه تیم تو 3 بازی اخیر فقط 2 امتیاز گرفته و روحیه مساعدی نداره، بازی تو کالدرون خیلی سخت و سرنوشت سازه.

البته با توجه به غیبت اینیستا و کیتا و بازی اولگوئر جدید تیم، بوسکتس، احتمالا دوباره خط دفاعی و محوطه جلوی 18 جولانگاه حریف میشه و نصف حملاتم با پاسای اشتباه این بازیکن محبوب پپ نابود میشه، ولی امیدوارم نبوغ مسی و آنری بتونه این نقص بزرگ رو در تیم جبران کنه.

و امیدوارم پپ دست از این حماقت روز افزونش بر داره و به اون جوونای که حقشونه بازی بده، نه به اونا که جز ضرر برای تیم چیزی ندارن.

در هر صورت باخت تو این بازی به شدت قهرمانی رو به خطر خواهد انداخت، چون به یاد داشته باشید که اسپانیول آشغال جلوی رئال مثل گه بازی خواهد کرد و 5-6 تا گل خواهد خورد ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
البته با توجه به غیبت اینیستا و کیتا و بازی اولگوئر جدید تیم، بوسکتس، احتمالا دوباره خط دفاعی و محوطه جلوی 18 جولانگاه حریف میشه و نصف حملاتم با پاسای اشتباه این بازیکن محبوب پپ نابود میشه، ولی امیدوارم نبوغ مسی و آنری بتونه این نقص بزرگ رو در تیم جبران کنه.

بسیار خنده داره!

اظهار نظر درباره پدیده ای همچون بوسکتس، با این عبارات بسیار خنده داره! شک ندارم از بازی هایی که سرجی حاضر بوده، فقط آمار رو نگاه کردی و چشمت رو روی حقیقتی که در استیل، توانایی ها، تکنیک، آینده و پتانسیل جوان 22 ساله ای نهفته شده به طور کامل بستی! این دید رو عوض کن!

نقل قول
و امیدوارم پپ دست از این حماقت روز افزونش بر داره و به اون جوونای که حقشونه بازی بده، نه به اونا که جز ضرر برای تیم چیزی ندارن.

همون جوونی که حقشه بازی کنه یکی از محبوب ترین های بارسا نزد منه، اما ازت خواهش می کنم با یک نفر که بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید در دور رفت جام حذفی که 2-1 به سود بارسا تموم شد (با گلزنی بویان) مکالمه داشته باش و از وضعیت بویان مطلع شو.

کرکیچ این فصل فقط یک بازی خوب بود و اونم بازی با اسپانیول بود تو کوپا دل ری که بارسا 3-2 برد.

برای دیدن وضعیت یک بازیکن، فقط نباید آمار و اسکوربورد رو نگاه کرد، بلکه باید تحقیق کرد و از وجود بازیکن مطلع شد! شما برای تخریب شخصیت سرجی، 4 تا تابلوی نتیجه رو رو می کنی و آمار بازی و این کاملا اشتباهه!

حق سرجی چندین برابر بویان هست! حق هم کاملا با پپ. بویان به اندازه کافی تو چند بازی که به میدان اومده، نشون داده که چقدر اعتمادش رو از دست داده!

۸ اسفند ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خنده دار این اراجیفیه که تو ردیف می کنی! مضحک تر از بوسکتس تو تاریخ بارسا کم پیدا شده، حتی اولگوئر رو هم نمیشه نام برد!

این دری وری هایی که ردیف کردی رو فقط خودت قبول داری و بس، استعداد بویان از نوع مسیه نه مثل بوسکتس از نوع اولگوئر

لطف کن وقتی بهت اجازه میدن نظرت رو حالا هر اراجیفی هست بنویسی، به نظر دیگران کاری نداشته باش! البته بابت اینکه ما رو با این توهمات می خندوندی ممنون

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: not_in_love_en
پیام: ۷۹۴
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
به این دوست عزیزمون باید بگم که شما چشماتو بستی، یه بازی از بوسکتس دیدی فکر می کنی بوسکتس همیشه همینطوره و مدام به به و چه چه می کنی، بازی با بتیس، گل اولی که خوردیم ایشون روی این گل تاثیر مستقیم داشت. اشتباهات مرگبار تاحالا کم نداشته و این توره یا پویول بودند که مزخرفات این بشر رو جمع و جور کردند. امیدوارم از روی احساس تصمیم نگیری و عقلتو روی تصمیماتت حاکم کنی.

۸ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خنده دار این اراجیفیه که تو ردیف می کنی! مضحک تر از بوسکتس تو تاریخ بارسا کم پیدا شده، حتی اولگوئر رو هم نمیشه نام برد!

به من ربطی نداره که امثال شما چشم هاشون روی حقیقت ها بستند و فقط به آمار و نتایج نگاه می کنند و با محو کردن آینده یک ستاره جوان، اون رو بد معرفی می کنند!

اگر شما طرفدار بویانی، منم عاشق سبک کاری بوسکتس هستم و به اندازه کافی هم دلیل دارم که بهت ثابت کنم سرجی چه بازیکنیه!

گرچه که شک ندارم، همونطور که به گواردیولا شک داشتی و جواب محکمی به شما و امثال شما داده، در آینده ای نزدیک به جمع حامیان این بازیکن خواهی پیوست!

البته که از سبک حمایت فعلی و مستمر شما از فرانک ریکارد، کاملا مشخصه که نمی خوای حقیقت ها رو ببینی و کماکان داری گواردیولا رو صاحب نقص جلوه می دی!

۸ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۹۰ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۸۹۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۳۰۳ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۷۹۵ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۹۷ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۹۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۵۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۷ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!