به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آبی های پایتخت
نام کاربری: Alireza17
پیام: ۱,۵۷۰
عضویت از: ۲۰ دی ۱۳۹۰
از: مازندران - قائم شهر
طرفدار:
- Iniesta & Messi
- Ronaldinho
- ★ Esteghlal ★
- Jürgen Klopp & Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
THE END نوشته:

نقل قول
a l i r e z a نوشته:

تبریک به پرسپولیسی ها. جدا حقشون تو این بازی برد بود.
خدا رو شکر که قلعه نوعی این بازی رو باخت تا راضی بشه بالاخره دست از سر استقلال برداره.

تبریک نگید چی بگید؟

حالا بیا و خوبی کن.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
تذکر ناظر:دوستان پرسپولیسی لطفا اینجا ارسال های تحریک آمیز نزنید
اعتراضی دارید لطفا پل ارتباطی مطرح کنید

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
من بازی رو ندیدم ولی خب اینطور ک معلومه خوب نبودیم
امیدوارم ی مربی خوب واسه فصل بعد بیارن

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: mohammad.z
پیام: ۱,۱۰۳
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
هی خواستم در مورده این دربیه مزخرف چیزی نگم دیدم این بی جنبه بازی های هواداران اف سی لنگ نمیزاره.

ما تو کله فصل بد بازی کردیم و بد بودیم و این رو همه میدونن.
دلایلشم انقدر برای همه واضح و مبرهنه که دیگه نیاز به توضیح نداره.

هواداره تیم از طرفی ناراحته بخاطره عملکرده ضعیفه تیمش و از طرفی هم خوشحاله بخاطره اینکه این ناکامی های پیاپی شاید باعث بشه تیم یه تکونی بخوره و تغییر و تحولی اساسی در تیم ایجاد بشه که اگه دربی رو میبردیم بعید میدونم این تغییر و تحول ایجاد میشد. هرچند همین الانشم شک دارم. به نظرم خوب شد باختیم . منه هوادار حاظرم این سختی رو تحمل کنم اما باید رویه بعضی افراده پر ادعا کم بشه که با ندونم کاری هاشون تیم رو به نابودی کشیدن.

اما بریم سراغه اف سی لنگ ، این تیم در تاریخه بازی های دربی سابقه ی انواع و اقسامه باخت ها رو داره بعد میاد برای سرورش استقلال که تو بازی های رو در رو 24 بار بردتش کُری میخونه و مسخرش میکنه!!!!(البته کُری خوندن بد نیست و هر تیمی حق داره کُری بخونه اما متوهم بودن به نظرم خیلی بد و دردناکه)
رکورده شکست ناپذیری تو دربی دسته استقلاله با نباختنه 10 دربی اما اینها میان میگن استقلال الان چند تا دربیه نمیتونه لنگ رو ببره.(انگار خودشون این بازی ها رو بردن مثله اینکه یادشون رفته از 10 تا دربی تو این چند سال 8 تاش 0-0 میشد.)
از رفتو برگشت حرف میزنن در حالی که خودشون استاده رفت و برگشت شدن هستن با سابقه ای بس تاریخی در این زمینه
البته ناگفته نماند خودشونم قبلا پیش اومده بود که رفتو برگشت سرورشون رو برده باشن و این چیزه جدید و عجیبو غریبی نیست که تیمی بیاد دو بازی رو پشته سره هم ببره اما اینکه تیمی دو دفعه بیاد 4بار پشته سره هم تیمه رقیبش رو سوراخ کنه این خیلی بده

تو ارسال های قبلیم گفتم طرف تیمش الان بالای هفت هشت ساله که در ناکامیه مطلق به سر میبره بعد بزرگترین افتخارش شده بردنه استقلال!!

خدایا ما به چی فکر میکنیم اینا به چی فکر میکنن؟؟!!

کلا موجوداته عجیب و غریبی هستن!

4

بشكسته‌تر ازخویش ندیدم به همه عمر
افسرده دل از خویشم و زندانی خویشم
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
من کاری ندارم ولی خب چون اینجا تیکه به پرسپولیس انداخته شد خواستم یه چیزی بگم!!
دوست عزیز جناب محمد علی شما هر بار میبازین همینو میگی.
یه نوع فرافکنی یا بهانه تراشی و قایم شدن پشت شکست هست، حرفات
قبول کن که باختین و جلو بدترین پرسپولیس رفت و برگشتی شدین
حالا تو هی بگو 4 و ازین حرفا!
فعلا که 7 دربیه رنگ برد ندیدین و 4 مساوی و 3 باخت گرفتین!
حرفات مثه این می مونه که الان رئالیا بگن بارسا قهرمان شد ولی ما 32 لالیگا داریم!(7سال اخیر یکی گرفتن)
همه دوستات اینجا شکست رو قبول کردن و قشنگتر از اون تبریک گفتن ولی شما فقط پرسپولیس رو مسخره کردی!!
البته میدونم و با شناختی که تو این سایت از رو حرفات ازت پیدا کردم بسیار بسیار ... رو استقلال متعصبی!
استقلال باید قدر هوادارای همچون تورو بدونه! ولی بهرحال تعصب هم جای خودش داره و هواداری در سن و سال شما باید منطقی هم باشه و به رقیبش احترام بذاره!
با مسخره کردن حریف ،تیم خودت سربلند نمیشه!
بهرحال...

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
ببین دوسته عزیز من تمامه ضعف های تیمم رو میدونم و دقیقا از اوضاعه آشوفته ای که تو این یکی دو فصل داریم آگاهم. همیشه سعی میکنم که واقعیت های تیمم رو ببینم و الکی از شخصه خاصی تعریف و تمجید زیادی نکنم. بعد از هر باخت هم شکست رو قبول کردم.(البته اگه اون شکست حقمون بوده باشه)
اما در مورده تیمه شما. بعده دربی که بازی رو تیمتون برد دوستایه خودم کلی حرف های صد من یه غاز زدن. من نمیگم نباختیم من دارم میگم ما چرا جنبه ی یه برد رو نداریم؟؟!! اگه خیلی از حریف سر تر باشیم اره اگه بازیه برتری ارائه داده باشیم اره ولی تو فوتبالی که عملا برنامه و تاکتیک معنا و مفهومی نداره مخصوصا تو بازی ای مثله دربی که تو این چند ساله اخیر همیشه اتفاقات برنده و نتیجه ی بازی رو مشخص میکرد دیگه این همه بی جنبه بازی خداییش باعثه تمسخر هم میشه.
ما میگیم 4 درسته اما والا ما از زمانی که فهمیدیم فوتبال چیه تا حالا از زبونه طرفدارای تیمتون چیزی جز 6 نشنیدیم.

اما در موردی مثالی که که زدی با تمامی احترامی که به حرفات قائلم باید بگم این مثال ربطی به وضعیته الانه استقلال و پرسپولیس نداشت.چون شرایطه هیچکدومشون مثله شرایطه حاله حاضره بارسلونا و رئال نیست.
گفتی:حرفات مثه این می مونه که الان رئالیا بگن بارسا قهرمان شد ولی ما 32 لالیگا داریم!

که در جوابت باید بگم این مثال زمانی درست بود که تیمت امسال قهرمان میشد و ما در جواب میومدین چنین چیزی که تو مثال گفتی رو عنوان میکردیم.البته میدونم منظورت به قهرمانی نبود و منظورت به دربی بود اما با کمی واقع بینی میفهمیم که اون برتری ای که مثلا بارسلونا تو این فصل نسبت به رئال داشت تیمی مثله پرسپولیس هیچ وقت تو بازی های رو در رو چنین برتری ای نداشت که هوادار هاش میان این همه تو بوق و کرنا میکنن این برد های اتفاقی رو.

اشتباهه ما اینکه همه ی گند کاری های تیممون رو میام پشته بردنه دربی قایم میکنیم و اون رو به اندازه ی یه قهرمانی بزرگ میکنیم!! به جای اینکه مشکلات تیم رو حلش کنیم میایم میگیم ما دربی رو بردیم!!
تیمت الان هفت،هشت ساله رنگه جام نمیبینه ولی هواداری تیمت میان میگن جام نمیخوایم همین که سرورمون رو میبریم برامون کافیه

نمیدونم، شایدم از بس جام نگرفتین و ناکام بودین تو این چند سال دیگه سقفه آرمان ها و خواسته هاتون شده بردنه استقلال تو دربی!!

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: onlymessi10
پیام: ۱,۴۸۰
عضویت از: ۱۰ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- لئو .اینی.لوئیز.جوردی.دنی.و...
- ژاوی.پویول.پپ.انریکه.ریوالدو.رونالدینهو.کرایف
- استقلال
- آلمان . آرژانتین
- .منتظری.
- .یورگن کلوپ.ونگر.بیلسا.لوئیز انریکه
- امیرخان.ویسی.جلالی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
محمدعلي نوشته:

ببین دوسته عزیز من تمامه ضعف های تیمم رو میدونم و دقیقا از اوضاعه آشوفته ای که تو این یکی دو فصل داریم آگاهم. همیشه سعی میکنم که واقعیت های تیمم رو ببینم و الکی از شخصه خاصی تعریف و تمجید زیادی نکنم. بعد از هر باخت هم شکست رو قبول کردم.(البته اگه اون شکست حقمون بوده باشه)
اما در مورده تیمه شما. بعده دربی که بازی رو تیمتون برد دوستایه خودم کلی حرف های صد من یه غاز زدن. من نمیگم نباختیم من دارم میگم ما چرا جنبه ی یه برد رو نداریم؟؟!! اگه خیلی از حریف سر تر باشیم اره اگه بازیه برتری ارائه داده باشیم اره ولی تو فوتبالی که عملا برنامه و تاکتیک معنا و مفهومی نداره مخصوصا تو بازی ای مثله دربی که تو این چند ساله اخیر همیشه اتفاقات برنده و نتیجه ی بازی رو مشخص میکرد دیگه این همه بی جنبه بازی خداییش باعثه تمسخر هم میشه.
ما میگیم 4 درسته اما والا ما از زمانی که فهمیدیم فوتبال چیه تا حالا از زبونه طرفدارای تیمتون چیزی جز 6 نشنیدیم.

اما در موردی مثالی که که زدی با تمامی احترامی که به حرفات قائلم باید بگم این مثال ربطی به وضعیته الانه استقلال و پرسپولیس نداشت.چون شرایطه هیچکدومشون مثله شرایطه حاله حاضره بارسلونا و رئال نیست.
گفتی:حرفات مثه این می مونه که الان رئالیا بگن بارسا قهرمان شد ولی ما 32 لالیگا داریم!

که در جوابت باید بگم این مثال زمانی درست بود که تیمت امسال قهرمان میشد و ما در جواب میومدین چنین چیزی که تو مثال گفتی رو عنوان میکردیم.البته میدونم منظورت به قهرمانی نبود و منظورت به دربی بود اما با کمی واقع بینی میفهمیم که اون برتری ای که مثلا بارسلونا تو این فصل نسبت به رئال داشت تیمی مثله پرسپولیس هیچ وقت تو بازی های رو در رو چنین برتری ای نداشت که هوادار هاش میان این همه تو بوق و کرنا میکنن این برد های اتفاقی رو.

اشتباهه ما اینکه همه ی گند کاری های تیممون رو میام پشته بردنه دربی قایم میکنیم و اون رو به اندازه ی یه قهرمانی بزرگ میکنیم!! به جای اینکه مشکلات تیم رو حلش کنیم میایم میگیم ما دربی رو بردیم!!
تیمت الان هفت،هشت ساله رنگه جام نمیبینه ولی هواداری تیمت میان میگن جام نمیخوایم همین که سرورمون رو میبریم برامون کافیه

نمیدونم، شایدم از بس جام نگرفتین و ناکام بودین تو این چند سال دیگه سقفه آرمان ها و خواسته هاتون شده بردنه استقلال تو دربی!!

افرین تمام حرفای منو زدی

« مسی اگر در آسمان بازی می کردی، حاضر بودم که برای دیدن بازی ات بمیرم تا به اسمان بیایم.»
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
reza نوشته:

نقل قول
محمدعلي نوشته:

افرین تمام حرفای منو زدی

انقدر که بعده دربی از گوشه کنار حرف های متوهمانه شنیدم از هوادارانه اف سی لنگ که نیاز دیدم این حرف ها رو بزنم.
طرف تیمش با 12 باخت یکی از مفتضح ترین فصل هاش رو پشته سر گذاشته اما میاد تیمه ما رو مسخره میکنه!!!
اف سی لنگ الان هفت هشت ساله جامی نمیگیره بعد میاد تمامه ناکامی هاش رو پشته بردنه دربی گم میکنه و سره خودش رو با این بازی های لفظیه صد من یه غاز گرم میکنه و گول میزنه.
تو دربی ها در مجموع عملا یک بازنده ی مطلق بودن و در این چند سال هم که با یه اتفاق که ممکنه تو یه بازی در سطحه محلی هم رخ بده بازی رو برده بعد میاد حرف از برتری تو دربی میزنه

اما خب مهم نیست تیمه دسته چندم آسیا و هوادارهاش چی میگن مهم اینکه تیممون برای فصل بعد برای این هوادار های پرشمار و پرشور استقلال سنگه تموم بزاره و این یکی دو فصل ناموفق رو برامون جبران کنه.

نکته:البته فصله ناموفقه ما استقلالی ها و فصل ناموفقه لنگی ها زمین تا آسمون با هم فرق فرق میکنه.
فصل ناموفقه ما اینکه نتونیم تو یه فصل جزوه 4 تیمه برتر باشیم. اما فصل ناموفق لنگی ها اینکه تو یه فصل از رتبه ی دهم بالاتر نیان و نتونن تیم هایی چون پدیده،گسترش فولاد و راه آهن رو پشته سر بزارن در نتیجه با توجه به عملکردی که اف سی لنگ در این دوره از رقابت های لیگ برتر داشته که هم تونسته از رتبه ی دهم بالا تر بیاد و در رتبه ی هشتم قرار بگیره و هم اینکه تونسته از تیم های مذکور(پدیده،گسترش فولاد و راه آهن) پیشی بگیره میشه گفت امسال فصل فوق العاده ای رو پشته سر گذاشته و کاملا موفق بوده در این دوره از رقابت ها

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: onlymessi10
پیام: ۱,۴۸۰
عضویت از: ۱۰ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- لئو .اینی.لوئیز.جوردی.دنی.و...
- ژاوی.پویول.پپ.انریکه.ریوالدو.رونالدینهو.کرایف
- استقلال
- آلمان . آرژانتین
- .منتظری.
- .یورگن کلوپ.ونگر.بیلسا.لوئیز انریکه
- امیرخان.ویسی.جلالی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نکته:البته فصله ناموفقه ما استقلالی ها و فصل ناموفقه لنگی ها زمین تا آسمون با هم فرق فرق میکنه. فصل ناموفقه ما اینکه نتونیم تو یه فصل جزوه 4 تیمه برتر باشیم. اما فصل ناموفق لنگی ها اینکه تو یه فصل از رتبه ی دهم بالاتر نیان و نتونن تیم هایی چون پدیده،گسترش فولاد و راه آهن رو پشته سر بزارن در نتیجه با توجه به عملکردی که اف سی لنگ در این دوره از رقابت های لیگ برتر داشته که هم تونسته از رتبه ی دهم بالا تر بیاد و در رتبه ی هشتم قرار بگیره و هم اینکه تونسته از تیم های مذکور(پدیده،گسترش فولاد و راه آهن) پیشی بگیره میشه گفت امسال فصل فوق العاده ای رو پشته سر گذاشته و کاملا موفق بوده در این دوره از رقابت ها

« مسی اگر در آسمان بازی می کردی، حاضر بودم که برای دیدن بازی ات بمیرم تا به اسمان بیایم.»
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: Alireza17
پیام: ۱,۵۷۰
عضویت از: ۲۰ دی ۱۳۹۰
از: مازندران - قائم شهر
طرفدار:
- Iniesta & Messi
- Ronaldinho
- ★ Esteghlal ★
- Jürgen Klopp & Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
بالاخره تکلیف سرمربی این تیم کی میخواد مشخص بشه خدا میدونه! نفت هم که رسما با جدایی منصوریان و اومدنش به استقلال مخالفت کرد. به نظرم دیگه باید برن سراغ مربیهای خارجی. اسکوچیچ هم که این روزها زیاد شایعه شده که میخواد بیاد استقلال هم مربی خوبیه. تو این دوسال تو ملوان و فولاد خیلی خوب بوده و شناخت خوبی هم از بازیکنای ایرانی پیدا کرده.

۲۴ خرداد ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۹,۰۳۴ بازدید
۲۰ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۷۳ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۵۱ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۱,۲۴۸ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۱۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۳۸۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۶۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۳۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۶ کاربر آنلاین است. (۱۰۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!