به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
روز نخست هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلستان با پیروزی و تداوم صدرنشینی شیاطین سرخ به پایان رسید.

در آخرین دیدار از هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلستان، تیم فوتبال منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد موفق شد بلکبرن را 2-1 شکست دهد. در این دیدار جذاب و دیدنی ابتدا " وین رونی " در دقیقه 23 یونایتد را پیش انداخت، اما " روکه سانتاکروز " در دقیقه 32 دروازه شاگردان " فرگوسن " را باز کرد تا نیمه نخست با همین نتیجه به پایان برسد. در نیمه دوم، بازی زیبا تر دنبال شد و شاگردان " آلردایس " بدون هیچگونه از هراسی از نام منچستریونایتد بازی کردند اما در دقیقه 60 این شیاطین سرخ بودند که با ضربه ایستگاهی زیبای " کریستیانو رونالدو " به گل رسیدند. در ادامه بلکبرن نتوانست دروازه تیم میزبان را باز کند و بازی با همان نتیجه 2-1 به سود منچستریونایتد خاتمه یافت.

ترکیب منچستریونایتد: کاژاک، رافائل، فردیناند، ایوانس (ویدیچ 64)، اورا، رونالدو، کریک، اسکولز (گیگز 82)، نانی (ته وز 64)، رونی، برباتوف
ترکیب بلکبرن: رابینسون، اویجر، نلسون، گیوت، وارناک، گرلا (مک کارتی 79)، دیوف (تریسی 83)، آندرس، دان (توگای 73)،

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
گوبي: در تلاش براي جذب ته وز هستيم

خبرگزاري فارس: رئيس باشگاه كورينتيانس برزيل گفت: تلاش مي كنيم كارلوس ته وز را از منچستريونايتد به خدمت بگيريم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه اوگلبو؛ ماريو گوبي اظهار داشت: با توجه به اطلاعاتي كه در دسترس است، ته وز ديگر مايل نيست در انگليس بازي كند. او علاقه زيادي براي بازگشت به كورينتيانس دارد و ما نيز از اين مسئله بسيار استقبال مي كنيم.
وي افزود: اين نكته كه بازيكني در حد و اندازه هاي ته وز علاقمند به بازي براي كورينتنانس است، بيانگر اين نكته خواهد بود كه در ميان بازيكنان چقدر زياد مورد توجه هستيم.
وي اعلام كرد تماس هاي را با ته وز براي كسب توافق و نيز جلب موافقت باشگاه منچستريونايتد آغاز كرده است.
مهاجم آرژانتيني منچستر در سال 2005 در حالي كه براي تيم بوكاجونيورز بازي مي كرد به كورينتيانس آمد و در بدو ورود به مقام قهرماني ليگ برزيل رسيد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
" خوزه مورینیو " سرمربی اینترمیلان پس از پیروزی مقابل بولونیا در فکر دیدار بزرگ لیگ قهرمانان مقابل منچستریونایتد است.

پس از پیروزی 2-1 مقابل بولونیا، " خوزه مورینیو " اعلام کرد از اجرای تیمش مقابل این تیم دفاعی راضی است.

او به " DataSport " گفت:« من خوشحالم برای اینکه موفق شدیم بولونیا را شکست دهیم که از نظر دفاعی عالی هستند.»

« ما یک تیم تهاجمی به میدان فرستادیم که برعکس طرز تفکر مربی آن ها بود.»

او در مورد " ماریو بالوتلی " مهاجم جوان اینتر که یک دقیقه پس از ورود به میدان گلزنی کرد گفت:« می خواستم او را پس از گل تساوی بریتوس به بازی بیاورم و او جواب اعتماد مرا داد. جدا از به ثمر رساندن گل سرنوشت ساز او به خوبی در کار دفاعی شرکت کرد.»

سرمربی سابق چلسی در مورد دیدار سه شنبه شب مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان گفت:« تا امروز فقط راجع به بازی مقابل بولونیا فکر می کردیم. از حالا راجع به بازی با منچستریونایتد فکر می کنیم. من می گویم بازیکنانم با اعتقاد بزرگ به این بازی می روند و در انتظار یک مسابقه بزرگ مانند دربی هستم.»

« آن یک مسابقه بزرگ در زمان دلخواه از نظر روانشناسی و فیزیکی برای خودمان است.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
هيدينگ: آبراموويچ در انتخاب تركيب دخالتي ندارد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال چلسي گفت: رومان آبراموويچ هيچ دخالتي در انتخاب تركيب يا تاكتيك تيم ندارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميرر، گاس هيدينگ اظهار داشت: صحبت هاي من و آبراموويچ هميشه خيلي خلاصه و كوتاه است. او در مورد مسائل كلي سئوال مي كند و من هم به عنوان مسئول تيم به او پاسخ مي دهم. اما طي مدت كوتاهي كه با چلسي همكاري مي كنم او هيچ دخالتي در مسائل تيمي نداشته است.
وي افزود: ‌آبراموويچ علاقه خاصي به فوتبال دارد و اگر گاهي هم سئوال مي كند،به خاطر علاقه اش است. من هم از توجه و علاقه او و اينكه بازي ها را نگاه مي كند، استقبال مي كنم.
هيدينگ تاكيد كرد:‌ حدود 10 سال قبل كه مربي رئال مادريد بودم، هياهو و جنجالي عليه من به پا شد زيرا رئيس وقت باشگاه مي خواست در كار تيم دخالت كند.
وي تصريح كرد:‌ سانس از بازي چند بازيكن تيم خوشش مي آمد و مي خواست هر طوري شده از اين بازيكنان در تركيب استفاده كنم. اما من هيچ وقت نپذيرفتم.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
شروع خوبی بود / باید گل دوم را هم می زدیم
گاس هیدینک پیروزی یک بر صفر مقابل آستون ویلا در چارچوب هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلستان را شروعی خوب برای آبی پوشان توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرمربی هلندی چلسی که هفته گذشته جایگزین لوییز فیلیپه اسکولاری در استمفوردبریج شده، گفت: در شرایط جدید شروع بسیار خوبی داشتیم. ما در نیمه نخست دیدار با آستون ویلا بازی بهتری ارائه کردیم و خطرناک تر ظاهر شدیم.

وی در ادامه به "اسکای اسپورتس" گفت: تنها کاری که ما در این دیدار موفق به انجام آن نشدیم به ثمر رساندن گل دوم بود. در نیمه دوم عقب نشینی کردیم چرا که آنها در بازی هوایی، قدرتمند ظاهر شدند اما در عین حال این فرصت را داشتیم تا یکی، دو گل دیگر به ثمر برسانیم.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
هيدينگ: آبراموويچ در انتخاب تركيب دخالتي ندارد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال چلسي گفت: رومان آبراموويچ هيچ دخالتي در انتخاب تركيب يا تاكتيك تيم ندارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميرر، گاس هيدينگ اظهار داشت: صحبت هاي من و آبراموويچ هميشه خيلي خلاصه و كوتاه است. او در مورد مسائل كلي سئوال مي كند و من هم به عنوان مسئول تيم به او پاسخ مي دهم. اما طي مدت كوتاهي كه با چلسي همكاري مي كنم او هيچ دخالتي در مسائل تيمي نداشته است.
وي افزود: ‌آبراموويچ علاقه خاصي به فوتبال دارد و اگر گاهي هم سئوال مي كند،به خاطر علاقه اش است. من هم از توجه و علاقه او و اينكه بازي ها را نگاه مي كند، استقبال مي كنم.
هيدينگ تاكيد كرد:‌ حدود 10 سال قبل كه مربي رئال مادريد بودم، هياهو و جنجالي عليه من به پا شد زيرا رئيس وقت باشگاه مي خواست در كار تيم دخالت كند.
وي تصريح كرد:‌ سانس از بازي چند بازيكن تيم خوشش مي آمد و مي خواست هر طوري شده از اين بازيكنان در تركيب استفاده كنم. اما من هيچ وقت نپذيرفتم.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۴ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/هفته بيست و ششم ليگ برتر انگليس/
چلسي به اولين پيروزي با هيدينگ دست يافت
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال چلسي انگليس در اولين حضور سرمربي هلندي جديد خود مقابل آستون ويلا به برتري رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس تيم چلسي كه شنبه شب در ورزشگاه ويلاپارك ميهمان آستون ويلا بود،‌ در شرايطي كه هيدينگ را به عنوان مربي تازه وارد در راس خود مي ديد،‌ برد خفيف يك بر صفر را از آن خود كرد.
آبي پوشان توسط نيكولاس آنلكا مهاجم فرانسوي خود به برتري يك بر صفر رسيدند.

ساير نتايج:
منچستريونايت 2- بلاكبرن يك
گل ها: وين روني 23 ، كريستيانو رونالدو 60 براي منچستر، روكه سانتاكروز 32 براي بلاكبرن

استوك سيتي 2- پورتسموث 2
جيمز باتي 78-پنالتي و 80 براي استوك سيتي،‌نيكو كرانيار75، رايان شاوكراس90

ميدلزبرو صفر- ويگان صفر

بولتون 2- وستهام يك
گل ها: ماتيو تايلور10، كوين ديويس 11 براي بولتون ، اسكات پاركر 66براي وستهام

آرسنال صفر - ساندرلند صفر

جدول رده بندي:
1- منچستريونايتد 62 امتياز
2- ليورپول 54 امتياز -25 بازي
3- چلسي 52امتياز
4- آستون ويلا 51 امتياز
5- آرسنال 45 امتياز

منبع

۴ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از برد مقابل بلاكبرن
فرگوسن: در شرايط خوب خود نبوديم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم منچستر يونايتد گفت: مقابل بلاكبرن در شرايط روز خوب خود قرار نداشتيم؛ اما بي دغدغه برنده شديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ديلي ميل، سر آلكس فرگوسن اظهار داشت: گاهي وضعيتي در فوتبال پيش مي آيد كه نقش چنداني در آن نداريد. درست مثل امروز كه بهترين بازي خود را انجام نداديم؛ اما تيم به برد رسيد تا چند قدم ديگر در راه قهرماني بردارد.
اين مربي ادامه داد: هر تيمي گاهي در اثر برخي عوامل، گرفتار فشارهايي مي شود كه تا حدي آن را از بازي اصلي دور مي كند. به نظر من، منچستر مقابل بلاكبرن تا حدي اينگونه بود.
فرگوسن عنوان كرد: تلاش مي كنم با در پيش گرفتن برخي تمهيدات، نشاط به طور كامل در تيم نمايان باشد.
منچستر يونايتد در ديدار شنبه شب مقابل بلاكبرن و در شرايطي كه بازي با كيفيت هميشگي خود را ارائه نكرد،‌ به برتري 2 بر يك رسيد.

منبع

۴ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
توصيه "آقاي خاص" به "رونالدو"
مورينيو: در يونايتد بمان

ژوزه مورينيو به مهاجم پرتغالي منچستريونايتد توصيه كرد، در اولدترافورد بماند اگرچه دوست دارد او را روزي در اينتر ببيند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اينترميلان و منچستريونايتد سه‌شنبه اين هفته از دور رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا به ديدار هم خواهند رفت. سرمربي پرتغالي اينتر،‌سه روز پيش از اين ديدار حساس به حرف آمد. او البته درباره‌ي اين مسابقه حرفي نزد ولي درباره‌ي جدايي احتمالي كريستيانو رونالدو از ليگ برتر صحبت كرد.

مورينيو در مصاحبه با شبكه‌ي تلويزيوني باشگاه منچستريونايتد گفت: «زماني كه در ليگ برتر بودم، مي‌خواستم بهترين بازيكنان را در ليگ برتر در اختيار داشته باشم. در حال حاضر در ايتاليا هستم و ترجيح مي‌دهم بهترين‌ها را در اين كشور ببينم. هميشه دوست دارم بخشي از قدرتمندترين ليگ باشم.»

آقاي خاص درباره‌ي جدايي احتمالي رونالدو از شياطين سرخ و رفتن او به رئال مادريد و يا باشگاهي ديگر هم گفت كه بهترين بازيكن جهان در باشگاهي است كه بايد باشد.

او افزود: «رونالدو بخشي از تاريخ منچستريونايتد است و منچستريونايتد هم جزيي از زندگي رونالدو. من كسي نيستم كه بخواهد مشاوره بدهد، اما زماني كه در تيمي بزرگ بازي مي‌كني و هر ‌آنچه را كه مي‌خواهي به دست مي‌آوري و من فكر مي‌كنم، او هرچه را مي‌خواهد بدست مي‌آورد، چه از نظر فردي يا تيمي آن وقت چرا بايد تغيير باشگاه بدهي؟»

منبع

۴ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از تساوي خانگي آرسنال با ساندرلند
ونگر: به خاطر عدم استفاده از موقعيت ها لطمه خورديم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال آرسنال انگليس گفت: در بازي مقابل ساندرلند از عدم دقت در زدن ضربات نهايي و استفاده نكردن از فرصت ها لطمه خورديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل، آرسن ونگر اظهار داشت: مقابل ساندرلند به تساوي بدون گل رسيديم؛ اما مي توانستيم زننده گل باشيم و برنده شويم.
وي ادامه داد: متاسفانه بازيكنان آرسنال هنوز ارزش موقعيت ها را به طور كامل درك نكرده اند. چندين موقعيت گلزني داشتيم؛ اما در نهايت به گل نرسيده و از پيروزي محروم شديم. شاگردانم دقت كافي در زدن ضربات نهاي نداشتند.
تيم آرسنال در جريان پيكارهاي هفته بيست وششم ليگ برتر كه شنبه شب انجام گرفت ، در ورزشگاه الامارات مقابل ساندرلند به تساوي بدون گل رسيد.

منبع

۴ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۴۰۶ بازدید
۶ ساعت قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۹۲۸ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۳۱,۲۳۴ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۵,۰۳۷ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۷۱۷ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۷۲۱ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۶,۰۴۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۶۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۵۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۶۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۹ کاربر آنلاین است. (۹۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!