به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
منچستريونايتد به فينال جام اتحاديه راه يافت
تاتنهام يا برنلي حريف يونايتدها در ومبلي

تيم منچستر يونايتد در آستانه بدست آوردن يك جام ديگر به همراه سرالكس فرگوسن سرمربي كهنه كار خود قرار دارد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، منچستر يونايتد در ديدار برگشت جام اتحاديه انگليس برابر دربي كانتي توانست با نتيجه 4 بر 2 از سد اين تيم عبور كرده و در مجموع با نتيجه 3-4 راهي فينال رقابت ها شود.

در اين ديدار كه سه شنبه شب برگزار شد، يونايتدها به لطف گل هاي ناني (16)، اوشي (22)، توس (34) و رونالدو (89) توانست در ورزشگاه خانگي خود يعني اولدترافورد، دربي كانتي را از پيش رو بردارد. دو گل دربي كانتي در اين ديدار را نيز بارنز در دقايق 80 و 90 وارد دروازه حريف كرد.

به اين ترتيب منچستر يونايتد توانست به مرحله نهايي رقابت هاي اين فصل جام اتحاديه انگليس راه پيدا كند. حريف شياطين سرخ در اين مرحله چهارشنبه شب جايي كه تاتنهام در ديدار برگشت خود از مرحله نيمه پاياني رقابت ها به مصاف برنلي مي رود، مشخص خواهد شد.

ديدار نهايي رقابت هاي جام اتحاديه انگليس در ورزشگاه ومبلي لندن برگزار مي شود.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
بيشترين تعداد گل زده در دقايق 75 الي 90
منچستريونايتد خطرناك در 15دقيقه پاياني
خبرگزاري فارس: صدرنشين ليگ برتر فوتبال انگليس تبديل به تيمي شده كه در دقايق پاياني بيشترين تعداد گل را به ثمر رسانده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم منچستريونايتد در پايان هفته بيست و يكم ليگ برتر با 47 امتياز در بالاي جدول قرار گرفته، در هفته هاي سپري شده فصل جاري، 34 گل زده است.
اين تيم مطابق آمار موجود در نيمه اول 16 گل زده، اما در نيمه دوم مسابقات با زدن 18 گل، خطرناك تر ظاهر شده است.
از طرفي اين تيم بيشترين تعداد گل زده فصل جاري خود را تا به اين لحظه در يك ربع پاياني به ثمر رسانده است. تيم تحت رهبري سر آلكس فرگوسن با زدن 9 گل در دقايق 75 الي 90 خطرناك تر از هر زمان ديگري در بازي بوده است.

آمار گل هاي زده تيم منچستريونايتد به اين شرح است:
- دقيقه صفر الي 15: 5 گل زده
- دقيقه 15 الي 30: 5 گل زده
- دقيقه 30 الي 45 :6 گل زده
- دقيقه 45 الي 60 :4 گل زده
- دقيقه 60 الي 75 :5 گل زده
- دقيقه 75 الي 90 :9 گل زده

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: salar.b88
پیام: ۱,۴۱۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۶
از: HELL
گروه:
- کاربران عضو
بازیکنان لیورپول نسبت به ادعای برخی از منتقدین مبنی بر اینکه آنها فاقد ظرفیت لازم برای تصاحب عنوان قهرمانی لیگ برتر هستند, واکنش نشان دادند.

سرآلکس فرگوسن, سرمربی منسچستریونایتد از جمله افرادی است که در این هفته استحکام صدرنشینان لیگ برتر را زیر سوال برده است.
با این حال آلوارو آربلوا, مدافع لیورپول در این خصوص گفت:" ما از همه ویژگی های لازم برای کسب قهرمانی ها از جمله یک سرمربی خوب, هواداران پرشور و فوق العده و اعتقاد به توانایی هایمان برخورداریم و بزودی نیز به اوج خواهیم رسید."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
گل وین رونی, مهاجم منچستریوناتید در دقیقه نخست دیدار معوقه تیمش در لیگ برتر کافی بود تا شیاطین سرخ با پیروزی یک – صفر مقابل ویگان اتلتیک به رتبه دوم جدول رده بندی این رقابتها صعود کنند.

شب گذشته منچستریونایتد در اولدترافورد پذیرای ویگان اتلتیک شد تا با غلبه بر حریف, 44 امتیازی شود و ضمن پیشی گرفتن از چلسی, با اختلاف 2 امتیاز با لیورپول صدرنشین در مکان دوم جدول رده بندی جای گیرد.
دراین دیدار پاتریک اورا و ریو فردیناند به علت مصدومیت حضور نداشتند و جان اوشی و جانی اوانس به جای آنها در خط دفاع بازی کردند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
مدير تيم بايرن مونيخ گفت: در تيم ما همه چيز خوب و منطقي پيش مي رود.

به نقل از روزنامه زود دويچه سايتونگ، اولي هوينس اظهار داشت: وقتي به عملكرد شش ماه اخير بايرن نگاه مي اندازيم و اوضاع را بررسي مي كنيم،‌ متوجه مي شويم وضعيت فعلي تيم بسيار رضايت بخش است.
وي افزود: بايرن مونيخ به غير از چند هفته ابتداي فصل كه خوب نتيجه نگرفت، در بقيه اوقات بسيار خوب و هماهنگ كار كرد. تصور مي كنم هماهنگي صددر صد در تيم وجود دارد.
وي در مورد شرايط اردو تيمش در اردوي دوبي بيان كرد: اردوي دوبي به ما بسيار كمك كرده تا به آمادگي مطلوب نزديك شويم. از طرفي اين اردو براي ما از جنبه مالي ثمربخش بود. زيرا برخلاف گذشته كه به اردوي پرخرج ماربلا اسپانيا مي رفتيم ،‌توانستيم با هزينه اي كمتر به بهترين شرايط اردوي خود، ‌نزديك شويم.
وي در مورد واگذاري احتمالي لوكاس پودولوسكي، مهاجم ملي پوش و جوان خود بيان كرد: با باشگاه هامبورگ هيچ مذاكره اي نداشتيم. نمي دانم چرا شايعه انتقال پودولوسكي به اين تيم قوت گرفته است.در هر حال اگر هامبورگي ها واقعا مايل به جذب اين بازيكن باشند،‌ طبيعي است كه بايد پا پيش گذارند تا گفت و گوهاي انجام شود. در اين حال مي توان گفت تا حدي شانس براي جذب پودولوسكي خواهند داشت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 22 ژانویه:

منچستر سیتی همچنان به دنبال خرید های بزرگ است و این بار خواهان تیری آنری مهاجم فرانسوی بارسلونا شده است...

- فلورنتینو پرز یکی از نامزدهای مدیریت در رئال مادرید اعلام کرد که آرسن ونگر آماده است به کهکشانی ها بپیوندد!(دیلی میرور)
- نیوکاسل برای فروش شی گیون به منچسترسیتی 14 میلیون پوند طلب کرده است.(سان)
- دو باشگاه ویگان و بولتون برای به خدمت گرفتن مایک ریجاردز از منچسترسیتی با هم رقابت می کنند.(سان)
- اسکولاری به دنبال مانوئل داکاستا هافبک 22 ساله فیورنتینا است.(دیلی میرور)
- سام آلردایس سرمربی بلکبرن با ارائه پیشنهاد 2 میلیون پوندی خود به دنبال ایگور گودیانسن مهاجم ایسلندی بارسلونا است.(سان)
- باشگاه آستون ویلا آماده است قرارداد پتروف بازیکن خود را تمدید کند. قرارداد این بازیکن 18 ماه دیگر به اتمام می رسد.(سان)
- باشگاه منچستر سیتی شانس خود را بازگرداندن تیری آنری به لیگ برتر انگلیس امتحان خواهد کرد.(تایمز)

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۳ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آرشاوین: می خواهم به آرسنال بروم.

" آندری آرشاوین " از مسئولان زنیت درخواست کرد اجازه دهند او به آرسنال بپوندد.

بعد از اینکه " آرسن ونگر " خواستار جذب یک بازیساز شد، آرسنال در تمام دوران نقل و انتقلات زمستان به دنبال بازیکن تیم ملی روسیه رفت.

بعد از اینکه با پیشنهاد 12 میلیونی آرسنال مخالفت شد و زنیت خواستار 18 میلیون شد، " توپچی ها " از این انتقال مایوس شدند.

این بازیکن 27 ساله از مسئولان زنیت درخواست کرد قیمت پیشنهادی را پایین بیاورند تا او بتواند به شمال لندن برود.

" آرشاوین " به " Times " گفت: « در حال حاضر امیدهایم به خداوند است. به غیر از او هیچ کس نمی تواند به من کمک کند.»

« من آرسنال را تیم بعدی خود می دانم، همه چیز بستگی به زنیت دارد. اگر آن ها بخواهند مرا بفروشند، می توانند با سرعت بیشتری این کار را انجام دهند.»

« من قصد دارم باشگاه را پیش از تابستان ترک کنم. این واضح است که در حال حاضر هیچ باشگاهی پیشنهاد بزرگ نمی دهد. زنیت باید واقع بینانه به این موضوع نگاه کند. من باور دارم پیشنهاد آرسنال به ارزش واقعی من خیلی نزدیک است.»

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۳ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
خرید رمسی اشتباه نبود

آرسن ونگر باور دارد که آرون رمسی به یکی از بهترین بازیکنان لیگ جزیره تبدیل خواهد شد.

رمسی تابستان امسال به جمع توپچی ها پیوست و در 15 بازی برای آرسنال به میدان رفت که 8 تای آن از ابتدا و در ترکیب ثابت بود. آرون اولین گل خود را در پیروزی 5 - 2 توپچی ها مقابل فنرباغچه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بثمر رسانید.

آرسن ونگر باور دارد که خرید رمسی از کاردیف حرکت موفقی بوده است و ایمان دارد که او خیلی زود پیشرفت خواهد کرد.

آرسن ونگر در مطلبی که در ماهنامه آرسنال به چاپ رسیده گفت: باور دارم که 5 یا 6 سال دیگر او به موقعیت ایده آل خود خواهد رسید. چیزی که بسیار او را یاری میکند سن کم اوست که باعث میشود راحت بتواند مسائل را فرا بگیرد.

من باور دارم او به خوبی مراحل پیشرفت را طی میکند. او بسیار عالی مهاجمین را تغذیه میکند. همیشه به دنبال توپ است و بسیار پویا و فعال ظاهر میشود. روی هم رفته از پیشرفت او بسیار خوشنودم. در ژانویه برای او برنامه ریزی خاصی کرده بوام. باید به خاطر داشته باشید که او تنها 18 سال سن دارد و باید کمی صبر بخرج داد.

او خود را نشان داده و ما همیشه او را انتخاب کرده ایم. آرون همیشه به اعتماد ما پاسخ مثبت داده است.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۳ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مسئولین زنیت تهدید آرشاوین را جدی گرفتند !!

بعد از خط و نشان هایی که وکیل آرشاوین برای باشگاه زنیت کشید، گویا مسئولین زنیت میخواهند موضع خود را تغییر دهند.

بازیساز روسی ، میخواهد پیشرفت کند اما مسائل پیرامون وی مانع این کار شده است. وی برای خروج از روسیه در زمستان تدارک دیده بود اما تا اینجای کار که فقط 11 روز به انتهای پنجره ژانویه باقی مانده ، موفق به این کار نشد. نماینده آرسنال اعلام کرد که پیشنهاد توپچی ها افزایش پیدا کرده اما مسئولین زنیت همچنان بر روی مبلغ درخواستی خود پافشاری میکنند و مانع این انتقال شده اند.

وکیل آرشاوین به خبرگزاری رسمی روسیه گفت ، متاسفانه کار گره خورده و پیشرفتی حاصل نشده!! بدیهی است که مانع بزرگ پول است و تقاضای غیر قابل قبول زنیت. موضع باشگاه بدون تغییر مانده و ما مدت زمان زیادی است که بلا تکلیف مانده ایم. اگر این وضع باقی بماند طبق تبصره 17 فیفا در ماه نوامبر قرارداد او را با مبلغ اندک از باشگاه خریداری خواهیم کرد و او را بازیکن آزاد اعلام میکنیم. وی ادامه داد، اگر این اتفاق بیفتد زنیت مبلغ بسیار بسیار کمتری نسبت به پیشنهاد آرسنال بدست می آورد.

گزارشها حاکیست پیشنهاد آرسنال 12 ملیون پوند بوده اما مسئولین زنیت باور دارند که میتوانند مبلغ بیشتری در این انتقال بدست آورند.

ماکسیم میتروفانوو مدیر باشگاه زنیت گفت، وضع از جمعه بی تغییر مانده. مسئولین آرسنال حاضر نیستند حتی یک سنت هم بیشتر از 12 ملیون پوند پرداخت کنند. ما اینجا آماده ایم تا در مورد پیشنهاد بهتری با توپچی ها مذاکره کنیم. ما حاضریم تا این وضع را تغییر دهیم، بشرطی که آرسنال نیز موضع خود را تغییر دهد. بهر حال به طرفداران آرسنال میگویم که حاضریم بر سر این مساله کنار بیائیم تا انتقال آسانتر صورت بگیرد!! توپچی ها زمان را برای این انتقال براورد کرده اند. آنها حد اکثر تا 26 ژانویه باید این انتقال را انجام دهند ( 5 روز دیگر ). زیرا آنها فرصت میخواهند تا به دنبال بازیکنان دیگری نیز بروند و من به این مساله احترام میگذارم و نهایت همکاری را انجام خواهم داد.
منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۳ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آرسنال برای جذب استعداد به لهستان میرود !!

مقامات آرسنال برای شکار بازیکن به لهستان میروند !!

Ryszard Tarasiewicz رئیس باشگاه Slask Wroclaw در بازگشت از لندن اعلام کرد که آرسنال فعالیت خود را در لهستان آغاز خواهد کرد و 2 باشگاه با هم توافق نامه به امضا میرسانند.
Tarasiewicz در باشگاه های فرانسوی فوتبال بازی کرده است. وی قبلا عضو تیمهای Nancy ، Lens و Besancon بوده و کاملا با آرسن ونگر آشناست. امید میرود فعالیت بین 2 باشگاه هر چه زودتر برقرار گردد.
بنابر این گیلس گریمندی ، مدافع سابق آرسنال ، از سوی باشگاه برای انجام این ماموریت به لهستان فرستاده میشود. تا استعدادهای ناب لهستان را زیر نظر بگیرد و برای جذب آنها اقدام کند.

وی در مصاحبه ای اعلام کرد، گریمندی در هفته های آتی به لهستان پرواز خواهد کرد تا تست باشگاه را از نزدیک ببیند. من با چند تن از بازیکنان پرتلاشمان صحبت کردم و به آنها گفتم که میتوانید روزی در آرسنال بازی کنید. من با گیلس و ونگر بیش از یک ساعت حرف زدیم، اکنون نمیتوانم چیز بیشتری را فاش کنم !! حافظه ونگر همه چیز را مثل دوربین عکاسی شکار میکند. او بسیار خوشحال بود که بعد از 46 سال همدیگر را ملاقات کردیم.

ونگر گفت که Tarasiewicz بازیکن باهوشی بود که با هر دو پا بخوبی بازی میکرد. من او را بخوبی بیاد دارم!!

منبع

۳ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۱,۶۷۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۴۹ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۲۲ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۷۷۴ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۵۶۰ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۱۳۱ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۳۱۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۹۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۹ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!