به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Blocked.No1
پیام: ۷۵۹
عضویت از: ۳ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
فرمائلن: می‌خواهم کاپیتان آرسنال شوم

خرید جدید آرسنال به دنبال مسئولیت‌های بیشتری است.

سایت گل- پس از انتقال توماس فرمائلن از آژاکس به آرسنال، این بازیکن بلژیکی گفته به دنبال کاپیتانی است و گفته هر مسئولیتی که از آرسن ونگر به او داده شود را می‌پذیرد.

او گفته است: «اگر مربی از من بخواهد مسئولیت‌پذیر باشم، این کار را خواهم کرد. اگر او ببیند که من فرد مناسبی برای این کار هستم، آن را می‌پذیرم. من خیلی جوان هستم، و آرسنال باشگاه بزرگی است، اما به فشار عادت دارم. در آژاکس فشار بسیاری بر ما بود و حالا به آن عادت کرده‌ام. این گامی بزرگ به سوی یک باشگاه بزرگ است و باید ببینیم اوضاع چگونه پیش خواهد رفت.»

فرمائلن 23 ساله فصل گذشته کاپیتان آژاکس بود.

سایت گل

۲ تیر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
تورس: می‌خواهم اسطوره لیورپول شوم

این بازیکن اسپانیایی قصد دارد نامش را به قهرمانان آنفیلد اضافه کند.

سایت گل- فرناندو تورس مهاجم لیورپول امیدوار است موفقیت‌های کنی دالگلیش و رابی فاولر، قهرمانان لیورپول را تکرار کند.

این مهاجم چهره‌ای محبوب در میان طرفداران شده و با وجود آن که بارها مصدوم بوده توانسته در فوتبال انگلیس خوش بدرخشد. تورس می‌گوید: «وقتی کودک بودم به مهاجمان اتلتیکو مادرید نگاه می‌کردم اما هنگامی که به لیورپول پیوستم دی‌وی‌دی‌های رابی فاولر و کنی دالگلیش را تماشا کردم. آنها اسطوره‌های این باشگاه هستند. امیدوارم روزی نزدیک به آنها شوم.»

این حرف‌ها به معنای آن است که او قصد دارد با وجود پیشنهاد چلسی در لیورپول بماند. تورس همچنین گفته رفتن کریستیانو رونالدو می‌تواند تفاوت منچستر و لیورپول را برای فصل بعد رقم بزند: «دو سال است که یونایتد قوی‌ترین تیم اروپاست و ما باید با آنها می‌جنگیدیم. امسال آنها یک بازیکن مهم را از دست داده‌اند. پس شاید نوبت به ما برسد. لیورپول دو سال است قهرمان نشده و این زمان بسیاری برای باشگاهی مانند ماست.»

سایت گل

۲ تیر ۱۳۸۸
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
کريستيانو رونالدو دلايل ترک منچستريونايتد را توضيح داد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: "کريستيانو رونالدو" در اولين مصاحبه خود بعد از توافق براي رفتن از تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس به رئال مادريد اسپانيا، دلايل پشت اين تصميم را توضيح داد.

به گزارش یوفا: وي در گفت و گو با روزنامه "نيوز آو د ورلد" تصديق کرد که از مدت‌ها پيش به فکر انتقال به برنابئو بوده است.

رونالدو اظهار داشت: بعد از قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا (چمپيونزليگ) سال گذشته، فکر کردم ديگر چيزي نمانده که بخواهم در منچستريونايتد به آن برسم. به نظرم رسيد که وقتي به همه چيز رسيدي بايد دنبال چالش جديدي بگردي. يکسال ديگر در اين تيم ماندم و لذت بردم اما آرزويم بازي براي رئال مادريد بود.

رونالدو درحاليکه بسياري گفتند انگيزه اصلي او براي رفتن به مادريد مادي بوده، تاکيد کرد: البته که رفتن من به خاطر پول نبود.آنچه من مي‌خواهم،تبديل شدن به بزرگترين بازيکن جهان است. مي‌دانم که بايد خيلي تلاش کنم اما هدف من اين است. معلوم است که اگر بهترين بازيکن رئال مادريد بشويد، يکي از بهترين‌هاي تاريخ خواهيد شد.

انتقال 94 ميليون يورويي اين ستاره پرتغالي به رئال مادريد، رکورد جديدي در تاريخ نقل و انتقالات جهان خلق خواهد کرد.

۲ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
منچستريونايتد و تاتنهام به دنبال ستاره ژاپني
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: دو باشگاه منچستريونايتد و تاتنهام انگليس به دنبال جذب "تاکايوکي موريموتو" ستاره ژاپني باشگاه کاتانيا ايتاليا هستند.

به گزارش یوفا: اين ستاره 21 ساله ژاپني فصل خوبي را در تيم کاتانيا سپري کرد و در 23 ديداري که براي اين تيم باشگاهي به ميدان رفت 7 گل به ثمر رساند.

موريموتو در سال 2006 از تيم توکيو وردي به باشگاه منطقه سيسيل پيوست و تا سال 2011 با کاتانيا قرارداد دارد.

گزارش ها حاکي از آن است که پيشنهادي 10 ميليون يورويي مي تواند اين ستاره ژاپني را به ليگ برتر انگليس بياورد. به نظر مي رسد که سران باشگاه منچستريونايتد تلاش فراواني را براي جذب اين ستاره آغاز کرده اند.

۲ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
منچستريونايتد خاتمه همکاري با ته وس را تاييد کرد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: باشگاه منچستريونايتد انگليس امروز تاييد کرد به دليل عدم حصول توافق با کساني که حق انتقال "کارلوس ته وس" آرژانتيني را در اختيار دارند، وي در فصل آينده در اولدترافورد نخواهد بود.

به گزارش یوفا: در پي تماس هاي مشاوران ته وس در شب گذشته و با توجه به پايان مهلت مقرر توسط باشگاه براي مذاکرات نهايي، منچستر يونايتد تاييد مي کند که کارلوس ته وس قرارداد جديدي با اين تيم امضا نخواهد کرد.

در ادامه اين اطلاعيه آمده: باشگاه پذيرفته بود که مبلغ 25/5 ميليون پوند به عنوان حق انتقال وي را بپردازد و قراردادي پنج ساله به ته وس پيشنهاد کرد که مي توانست او را در رديف پردرآمدترين بازيکنان قرار دهد.

بنابراين اطلاعيه، مشاوران ته وس به باشگاه اطلاع داده اند که وي با وجود همراهي منچستر در يکي از درخشانترين دوران خود، تمايلي به ادامه حضور در اولدترافورد ندارد.

باشگاه منچستر در خاتمه از حضور ته وس در دو فصل گذشته تشکر و براي او آرزوي موفقيت کرده است.

۲ تیر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
توافق لیورپول با گلن جانسون

این مدافع باتجربه به زودی رهسپار آنفیلد خواهد شد.

سایت گل: سران باشگاه لیورپول عصر دیروز بیانیه ای منتشر کردند که طی آن به توافق با گلن جانسون ، مدافع باتجربه باشگاه پورتسموث اشاره شده است. این در حالی است که پیش از این شایعاتی در مورد انتقال این ستاره ملی پوش انگلیسی به چلسی به گوش می رسید و سران دو باشگاه چلسی و لیورپول رقابت حساسی را برای جذب او داشتند ولی در نهایت این قرمزپوشان بودند که توانستند با رقمی معادل 17.5 میلیون پوند با او به توافق برسند.

البته خود جانسون نیز تمایل بیشتری داشت تا به لیورپول بپیوندد، چرا که خاطرات خوبی از استمفورد بریج در ذهن ندارد، ورزشگاهی که در نهایت با 5 میلیون پوند آن را به مقصد فراتون پارک ترک کرد. در بیانیه ای که در وب سایت رسمی باشگاه لیورپول منتشر شده، می خوانیم: « سران باشگاه لیورپول عصر روز گذشته اعلام کردند که با گلن جانسون، بازیکن باشگاه پورتسموث بر سر انتقال این بازیکن به آنفیلد به توافق رسیده اند.»

سایت گل

۲ تیر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیشنهادی30 میلیونی چلسی به مایکون

سران باشگاه چلسی آماده اند تا برای خریداری ستاره برزیلی نرآتزوری وارد عمل شوند.

سایت گل: پس از آنکه عصر دیروز، خبر پیوستن گلن جانسون به لیورپول رسمی شد و سران باشگاه چلسی در به خدمت گرفتن او ناکام ماندند، تلاش جدیدی را برای خریداری یک بازیکن جدید آغاز نمودند. سران باشگاه آبی پوش اکنون برای به خدمت گرفتن مایکون، ستاره برزیلی اینتر وارد عمل شده اند، ستاره ای که نمایش خارق العاده ای در رقابتهای جام کنفدراسیون ها از خود به اجرا می گذارد و حضوراو در ترکیب تیم دونگا باعث نیمکت نشینی دانی آلوس، ستاره باشگاه بارسلونا در ترکیب اصلی تیم ملی این کشور شده است.

روزنامه سان درگزارشی در این رابطه نوشته، که سران اینتر پیشنهاد 30 میلیون یوریی را برای خریداری این مدافع خواهند پذیرفت و حتی آماده اند تا او را همراه با زلاتان ایبراهیموویچ که قیمتی در حدود 60 میلیون یورو دارد،به فروش برسانند. این در حالی است که هر دوی این بازیکنان در هفته های اخیر به شدت مورد توجه سران باشگاه مادریدی بودند ولی اخیراسران برنابئو فقط به جذب مایکون فکر می کنند.

سایت گل

۲ تیر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
میلیونها یورو برای آلونسو و آربلوا

سران باشگاه مادریدی به دنبال آن هستند تا زوج اسپانیایی لیورپول را به خدمت بگیرند.

سایت گل: تنها چند ساعت پس از انتشار خبر خریداری گلن جانسون توسط سران باشگاه لیورپول به قیمت 17 میلیون پوند، سران باشگاه رئال مادرید پیشنهادی 45 میلیون یورویی را برای به خدمت گرفتن ژابی آلونسو ارائه کرده اند. البته این طور به نظر می رسد که پیوستن گلن جانسون به ترکیب قرمز پوشان راه رابرای جدا شدن آلوارو آربلوا از ترکیب این تیم و پیوستنش به سانتیاگو برنابئو با قیمت 9.5 میلیون یورو آسان تر خواهد کرد.

سران باشگاه مادریدی از تلاش برای جذب آلونسو ناامید نشده اند و با وجودی که ماه گذشته پیشنهاد 23 میلیون یورویی آنها از سوی سران لیورپول رد شده بود، بار دیگر و با پیشنهادی بزرگتر وارد عمل شده اند. فلورنتینو پرس، رئیس جدید باشگاه مادریدی تحت فشار تعدادی از هواداران در صدد آن است تا بار دیگر تیم کهکشانی رئال را با خریداری ستاره های بزرگ احیا کند. از سوی دیگر سران چلسی نیز برای جذب آلونسو وارد عمل شده اند ولی رافا بنیتس ترجیح می دهد تا این ستاره را به یکی از حریفانش در لیگ برتر نفروشد.

این بازیکن باسکی که فوتبالش را در رئال سوسیداد آغاز کرد اعلام کرده که از حضور در تیم بنیتس راضی نیست و بازگشت او به لیگ اسپانیا بسیار محتمل به نظر می رسد. بنیتس برای حفظ یکی دیگر از بازیکنانش نیز تلاش بی شائبه ای را آغاز کرده، چرا که سران بارسلونا به شدت خواهان جذب خاویر ماسچرانو،ستاره آرژانتینی لیورپول هستند و بنیتس دوست ندارد این ستاره اش را از دست بدهد.

سایت گل

۲ تیر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
اوون: مي‌خواهم از نيوكاسل جدا شوم

خبرگزاري فارس: مهاجم با سابقه فوتبال انگليس گفت: با وجودي كه بازيكن نيوكاسل به شمار مي آيم، ولي مي‌خواهم از اين تيم جدا شوم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي‌ميل، مايكل اوون عنوان كرد: هنوز بازيكن نيوكاسل محسوب مي شوم. البته اين حالت حداكثر براي دو تا سه هفته ديگر خواهد بود زيرا تصميم خود را براي ترك نيوكاسل گرفته‌ام.
وي افزود: شمار زيادي از تيم ها خواهان من هستند. آنان به من پيشنهادات جالب توجهي دادند. اين پيشنهادات شامل چند تيم ليگ برتر و نيز خارج از انگليس مي شود. من همه اين پيشنهادات را مورد بررسي قرار مي دهم تا بهترين انتخاب را انجام دهم.
در پي انتشار اين اظهارات از سوي گلزن نيوكاسل، باشگاه هول سيتي انگليس ابراز علاقه كرد تا وي را براي فصل آينده به خدمت گيرد. در اين باره گفته مي شود شرايط خوبي به اوون پيشنهاد شده است.
قبلا چند تيم از جمله تاتنهام و اورتون نسبت به جذب وي ابراز تمايل كردند.

خبرگزاری فارس

۲ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
احتمال حضور پاتريك وي‌يرا در بيرمنگام
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: بازيكن باسابقه فرانسه و باشگاه اينترميلان ايتاليا احتمال دارد در تيم بيرمنگام انگليس رقم بخورد.

به گزارش یوفا مدير برنامه‌هاي پاتريك وي‌يرا دراين باره اظهار داشت: با توجه به شرايط پيشنهاد شده احتمال دارد اين بازيكن به بيرمنگام ملحق شود.

رولاند كوربي گفت: در شرايط كنوني پاتريك به ترك اينتر فكر مي كند. اگر از فرانسه شرايطي كه دستمزدي بالا را براي او تضمين كند، پيشنهاد بگيرد، آن را انتخاب خواهد كرد. او حتي از قطر هم پيشنهاد بازي دارد كه در اين صورت بخت حضورش به همراه تيم فرانسه در جام جهاني از دست خواهد رفت.

اين مدير برنامه افزود: من به او راه ديگري را پيشنهاد كرده ام. اينكه شرايط بازي در تيم بيرمنگام را بپذيرد.

براساس اظهارت كوربي باشگاه بيرمنگام حاضر است در ازاي استخدام وي‌يرا هفته اي بالغ بر 100 هزار پوند به وي دستمزد دهد.

اين هافبك دفاعي 33 ساله كه متولد داكار سنگال است، از سال 2006 به عضويت اينترميلان در آمد. او پيش‌تر به مدت يك فصل در تيم يوونتوس ايتاليا بازي كرد. دوران طلايي وي‌يرا به حضور 9 ساله اش در آرسنال مربوط مي شود كه از سال 1996 تا 2005 عضو آن بود و براي تيم انگليسي 279 باي انجام داد.

ويي‌را همچنين در تيم ميلان و كن فرانسه نيز بازي كرده است.

۱۴ تیر ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۴,۳۷۷ بازدید
۱۸ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۴۵ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۸۰ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۵۶۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۱۶۵ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۵۰۷ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۵۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۸۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۷۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۳۰ کاربر آنلاین است. (۱۸۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!