به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
پستارو الان خوندم دو نكته بگم

اولا دوست عزيز بله مونتويا فوق العاده نبود ولي اشتباه بدي نداشت و با توجه به اينكه تجربه چنين بازي اي نداشت عملكردش در مجموع خوب بود . اون صحنه هم آلبا بود كه تو سر توپ خورد نه مونتويا . لطفا با دقت فوتبال ببينيد

دوم اينكه اون آفسايد گيري بي نظير و عالي بود . كاش جلو رعال اين كارو مي كرديم .

داور دوس نداشت آفسايد بگيره يني چي ؟!! اين چه استدلاليه ؟!

اون آفسايد گيري حرف نداشت و خيلي حركت غافلگير كننده اي بود و رسما ضربه آزادشونو نابود كرد

۲۸ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
باید توی بازی های دوستانه فصل بعد هم دنیس سوارز هم رافینیا هم آلن و هم سرجی روبرتو استفاده بشن کاش ژاوی یک فصل دیگه هم بمونه تا این هافبک های جوان بتونن بیشتر از تجربه ژاوی استفاده کنند من مطممئنم سرجی روبرتو باتوجه به قدرت سرزنیش میتونه جایگزین خوبی باشه برای بوسکتس(از اونجا که ماسکرانو 30سالش هست باید به این بازیکن بیشتر بازی برسه در فصل بعد تا ماسکرانو و ماسکرانو در خط دفاع به تیم کمک کنه_که هر دو به جای بوسکتس میتونن بازی کنن_(منظورم اینه که تعویضی بوسکتس باید سرجی روبرتو باشه) و باید دید که رقابت بین رافینیا و دنیس سوارز چه نتیجه ای میده البته در کنار هم هم میتونن بازی کنند و اینجا آلن با توجه به سن کمترش باید استعدادش رو نشون بده و بیاد به تیم اصلی تا از رافینیا و دنیس عقب نمونه اگر یک مدیریت درست انجام بشه استعداد های خیلی خوبی هستش که میتونه دوباره توانایی بارسا رو در بازیکن سازی به همه نشون بده

۲۸ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
به نظر منم بهتره برای فصل آینده یه روح جوون به تیم تزریق بشه. خیلی خوب میشه که برای سال آینده و جوون های آینده دار بیان به ترکیب تیم اصلی چون هم انگیزه دارن و هم باعث تلاش بیشتر فوق ستاره ها میشن.

از بین جوون های فعلی برای سال آینده قطعا دنیس سوارز و آلن هلیلویچ باید به تیم اصلی بیان. اگه هم قراره پدرو بره بهترین جایگزینش ساندروئه.

تو خط هافبک هم برای ذخیره بوسکتس میتونیم روی سرگی گومز حساب کنیم که خیلی خوبه. حتی برای ذخیره آلبا هم میشه از گریمالدو استفاده کرد که بازیش حرف نداره. آدریانو کم کم داره سنش بالا میره و امسال خیلی کم بازی کرد و به اندازه قبل موثر نبود.

در کل اگه فرمالن آماده رو در اختیار داشته باشیم ، فقط یه دفاع راست میخوایم برای جانشینی دنی آلوس.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
The KinG نوشته:

به نظر منم بهتره برای فصل آینده یه روح جوون به تیم تزریق بشه. خیلی خوب میشه که برای سال آینده و جوون های آینده دار بیان به ترکیب تیم اصلی چون هم انگیزه دارن و هم باعث تلاش بیشتر فوق ستاره ها میشن.

از بین جوون های فعلی برای سال آینده قطعا دنیس سوارز و آلن هلیلویچ باید به تیم اصلی بیان. اگه هم قراره پدرو بره بهترین جایگزینش ساندروئه.

تو خط هافبک هم برای ذخیره بوسکتس میتونیم روی سرگی گومز حساب کنیم
که خیلی خوبه. حتی برای ذخیره آلبا هم میشه از گریمالدو استفاده کرد که بازیش حرف نداره. آدریانو کم کم داره سنش بالا میره و امسال خیلی کم بازی کرد و به اندازه قبل موثر نبود.

در کل اگه فرمالن آماده رو در اختیار داشته باشیم ، فقط یه دفاع راست میخوایم برای جانشینی دنی آلوس.

تا جاییکه میدونم سرجی گومز از بارسا رفته و اگه اشتباه نکنم تو یکی از تیمای لالیگا داره بازی میکنه!
بعدشم سرجی گومز مدافع بود
احتمالا منظورت سرجی سمپره!
البته باید دورشو خط بکشی! چون قراره اگه دنیس سوارز برگرده بخاطر اینکه قرضی 2 ساله رفته،بجاش سمپر رو قرضی بدن به سویا!

۲۸ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
یه حرف جالب از دنیس سوارز بعد از گل دیشبش:"من مدت‌ها بود که گل نزده بودم و واقعاً دوست داشتم گل بزنم. بازی مشکل بود اما من می‌‌توانستم از روی نیمکت ببینم که کجای زمین فضای کافی‌ وجود دارد"
والا خیلی از بازیکنا رو نیمکت یا غر میزنن یا مثل دلوفئو ماتم میگیرن که انگار زاییده شدن برای فیکس بود و اعتماد به نفس کاذب هم که دارن،ولی دنیس منطقی منتظره با اندک فرصتی که بهش داده میشه خودش رو نشون بده...

ولی من بشدت مخالفم برگشتن دنیس هستم!قبلا هم گفتم نباید عجله کرد اول فصل فیکس بود من باز نظرم این بود که دو فصل بمونه ....الان که جایگاهش متزلزله،یک فصل دیگه بمونه احتمالا جا میافته و با دوفصل تجربه لالیگا میتونه بیاد بهمون کمک کنه.وگرنه فصل بعد با یک حرکت عجولانه برش گردونن اگه جواب نده ممکنه هم پتانسیلش هدر بره هم ضرر کنیم.

مدتهاست جوونا و سرمایه های باشگاه به درستی مدیریت نشدن.از جمله همین کارهای عجولانه برای چپوندن یکی به تیم مثل مونیر یا برعکسش فرصت ندادن و اعتماد نکردن به یه سری دیگه.کج سلیقگی ها که بماند امثال تییو موندگار میشن و ستاره تیم های دیگه یه مدت تو بارسا بی بودن.

الان هم که حرف از رفتن پدرو به اینتر خیلی داغه و هر روز هم مثل اینکه جدی تر میشه.ولی حیف که احتمالا یک کپی از خودش جایگزینش میشه استاد مونیر!.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
آره همون سامپر حواسم نبود

خب اینجوری هم اشکال نداره. بره سویا میتونه بیشتر بازی کنه و تجربه خیلی خوبی به دست بیاره. تا اون زمان ماسکرانو هست و مشکلی نداریم. تازه یه بازیکن هم به اسم گامبائو یه بار امسال برا تیم بازی کرد که از لحاظ فنی چیز خاصی نشون نداد اما استیل فوق العاده ای داشت

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: messi-6810
پیام: ۱,۵۶۶
عضویت از: ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از: کرمانشاه
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- اسپانیا-ارژانتین
- کریمی
- پپ گواردیولا
- -
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مترجمین اخبار
نظر پله در مورد رونالدو ومسی:مردم در مکان های عمومی همواره این سوال را از من می پرسند، اما از نظر من مقایسه این دو صحیح نیست. کریستیانو بازیکن فوق العاده ای است که جلوتر از لیونل مسی بازی می کند. مسی آمار گلزنی عالی دارد، اما در عقب زمین نیز به عنوان یک سلاح برای بارسلونا کارآیی دارد. از نظر من هر دو این ها بازیکنان مهمی در تاریخ فوتبال هستند، اما اگر مجبور شوم که یکی را انتخاب کنم، آن لیونل مسی است.
در مورد زیدان ازش سوال شد و به وضوح تو حرفش اغراغ کرد که مسی در حال حاضر درکنار خودشو مارادونا جاداره:زیدان یکی از بهترین هافبک های تاریخ فوتبال بود. ما در فوتبال برزیل از او ضربه زیادی خوردیم. شجاعت او در زمین نکته ای بود که نه من و نه حتی مارادونا یا مسی فاقد آن بودند.

ولی بنظرم وقتی مسی کفشاشو آویزون کنه دیگه هیچ کسو حتی فرسنگ ها نزدیک بهش نمیبینیم چه برسه در سطحش....

تا ابد بهت ایمان دارم
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: (Mahdi(FCB
پیام: ۴
عضویت از: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳
طرفدار:
- KING LEO
- Carles Puyol
- استقلال
- ایتالیا
- نکونام
- مرحوم تیتو
گروه:
- کاربران عضو
بنظرم امروز باید این شکلی بازی کنیم :

=============براوو

آلبا=======متیو=========پیکه=========آلوز

=========ماسکرانو=======بوسکتس(راکیتیچ)

================مسی

نیمار=============سوارز=============پدرو

ژاوی با وجود فوقولاده بودن توان بازی 90 دقیقه ای اونم مقابل این والنسیای آماده رو نداره
بنظرم بعد کسب نتیجه مطلوب ژاوی جای پدرو بیاد.تا کنترل تیم بالا بره
پ ن : بازی دادن به رافینیا تو این بازی حساس خیلی خیلی غلطه

۲۹ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اون آفسايد گيري حرف نداشت و خيلي حركت غافلگير كننده اي بود و رسما ضربه آزادشونو نابود كرد
هنوز بهش فکر میکنم می بینم واقعا انعطاف و اوردن یک ترفند جدید به تیم تمام این ها کار انریکست!
چقدر خوبه که همچی ارائه می دیم.امسال روسانترها ما یکی ازخطرناک ترین تیم ها هستیم.درصورتیکه سال های قبل ضعف فوق العاده شدیدی داشتیم در دو صورت هم روی دفاع خودمون هم دفاع حریف.ضدحمله میخوردیم که حالا خودمونم ضدحمله می زنیم!!به ترفندهای مختلف میتونیم ایستگاهی هارو مهار کنیم.دفاع های سرزن و خوب!تمام کنندگی بسیار بهتر از سال های قبل.یک لیونل مسی جدید!!!سنگربان های خوب!
فقط هافبک نیاز داریم دوتا دونه هافبک بگیریم خیلیی خوب میشه

@esalatbarca
۲۹ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بازم همون ترکیبی که من گفتم رو اجرا میکنه !
براوو
آدریانو - متئو - پیکه - آلوز
ماسکرانو - بوسکتس
ژاوی - مسی
نیمار - سوارز

فقط ، چرا متئو ؟!

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۹۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۷,۸۲۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۳,۳۳۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۸۶ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۴۸۳ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۶۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۷۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۵۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۹ کاربر آنلاین است. (۱۰۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!