به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
پ
نقل قول
Ali نوشته:

نقل قول
پپ حتی تو جوونگراییم سلیقه ای کار میکرد.ببینید جیو وانی به این خوبی رو داد رفت یا فونتاس رو بازی نداد ولی بازیکنایی مثل پدرو و بوسکتسو کرد شاه.به شخصه معتقدم بارترا و فونتاس باید زیاد بازی داده شن.

با این نظر که باید از بارترا و فونتسا بیشتر استفاده بشه مواقم مخصوصا حالا مدافعانمون اون بازیای همیشگی رو انجام نمیدن اما به نظر من پپ با بازی دادن به امثال پدرو و بوسکتس و حتی تیاگو اشتباه نکرد و نتیجه شو با بازیهای عالی اونا گرفت.

به نظر من جیووانی مثل کریستین تیو فقط یه جرقه بود که روزای اول خوب کار کرد اونم به علت ناشناخته بودن ولی در ادامه کار خاصی رو انجام نداد و تا الان هرجا که بازی کرده عملکرد خوبی نداشته. من تا 2 ، 3 سال پیش حتی به جاناتان هم امید زیادی داشتم که بتونه جای ژاوی رو به تدریج پر کنه اما دیگه هیچ پیشرفتی تو بازیش ندیدم و الان تیاگو سرجیوروبرتو از زدن جلو

چه عجب هم عقیده ایم. من به شخصه فک میکنم بارترا از
پیکه هم مفیدتره البته بخاطر اینکه جوونه و میخواد خودی نشون بده ولی پیکه با تجربس و فک میکنه هرکاری کنه فیکسه و کم توجه هست.نبود پویول همونطور که گفته بودم خطرناکه چون اونکه تیمو جمع میکنه.فعلا اینقدر به مخم رسید جواب بدین که بازم بحث کنیم.چون تا بازی با ختافه10روز مونده و اگه میلاد 3روز مونده به بازی تاپیکو باز کنه شهفته وقت داریم

FORCA BARCA
۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: remster
پیام: ۱۵
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
حالا که داریم موضوع بحث پیدا می کنیم، می خوام به یه چیز دیگه اشاره کنم، این موضوع هم در دوره لاپورتا بوده و هم در دوره ی راسل!
منظورم فروش بازیکنه! از دوران لاپورتا به یاد دارم که می گفت بارسا هیچ وقت ستاره ها و بازیکنای اصلیشو نمی فروشه، این موضوع در دوران راسل هم ادامه پیدا کرده! اما من با این موضوع مخالفم!
به نظرم این سیاست در بارسا به چیزی شبیه وسواس یا ترس تبدیل شده، معمولا ما حتی بازیکنایی رو که نقش اساسی تو ترکیب هم ندارن رو نمی فروشیم! تو این سال ها موارد زیادی بوده که پیشنهادهای معقول و حتی خیلی خیلی خوبی برای یه سری از بازیکنا داده شده اما باشگاه هیچ وقت اونها رو قول نکرده!
منظورم کسی مثل مسی نیست، برای مثال آدریانو یا کیتا یا پدرو یا ویا رو می خوام اشاره کنم، حتی سابقا رونالدینیو و ...
نمی دونم چرا از تغییر می ترسن؟ بازیکن خوب تو دنیا زیاده و ما معمولا پیشنهادهای عالی برای بازیکنا رو رد می کنیم و بعد وقتی یکم افت کردن یا قراردادشون به آخرا رسید مجبوریم مفت یا خیلی ارزون از دستشون بدیم!
چیزی که منو قلقلک داد تا اینو بنویسم دو تا موضوع بود:
1) همتون با خبرید که پورتو هالک رو با 50 میلیون یورو به تیم روسی فروخت، سال قبلش هم فالکائو رو با 45 میلیون یورو به اتلتیکو فروخت، پورتو الان مدت هاست جزو 10 باشگاه ثروتمند دنیای فوتباله، شما دقت کنید در سالی که لوچو گونزالز کاپیتانشون رو به مارسی فروختن، 17 بازیکن از پورتو جدا شد و همین سال قبل تمام بازیکنانش به جز هالک رو فروخت و هالک رو هم امسال با 50 میلیون یورو فروخت، شبکه استعدادیابی و کادر مذاکره کننده پورتو به نظر من تو دنیا بی نظیره، الان هم قصد دارن گانسو ستاره سانتوز رو با حدود 20 میلیون بخرن و مطمئنا 2-3 سال دیگه اون رو هم با 50 میلیون می فروشن!
مثال پورتو رو برای این زدم که دو موضوع رو بگم: اول اینکه نباید از تغییر ترسید، پورتو تمام تیمش رو عوض کرد و قهرمان 3 گانه شد! اگه خرید و فروش عاقلانه و کارشناسی باشه، تغییر آسیبی به تیم نمی زنه!
دوم اینکه پورتو و بارسا یه تفاوت شدید دارن، بارسا اونقدر بازیکن ها رو ارزون فروخته که اکثرا بقیه تیمها همیشه پیشنهادهای ارزونی برای بازیکناش می دن، نمونه هم زیاده و همتون هم می دونید اما پورتو در دو سال متوالی دو بازیکن رو به قیمت 50 میلیون یورو فروخت!
فکر می کنم ما و چلسی تنها تیمی تو دنیا باشیم که از فروش بازیکن پول در نمیاریم، البته چلسی به پول نیازی نداره !
دلیل دیگه به جز پورتو پیکه بود، باور کنید خیلی دوستش دارم اما الان مدت زیادیه داره پرنوسان بازی می کنه، ما برای پیکه پیشنهادهای حتی 45 میلیون یورویی داشتیم که در همون مرحله اول رد شد اما احتمالا اگه پیکه به روزای اوجش برنگرده یه معامله مثل معامله ی رونالدینیو در پیشه!

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
remster نوشته:

حالا که داریم موضوع بحث پیدا می کنیم، می خوام به یه چیز دیگه اشاره کنم، این موضوع هم در دوره لاپورتا بوده و هم در دوره ی راسل!
منظورم فروش بازیکنه! از دوران لاپورتا به یاد دارم که می گفت بارسا هیچ وقت ستاره ها و بازیکنای اصلیشو نمی فروشه، این موضوع در دوران راسل هم ادامه پیدا کرده! اما من با این موضوع مخالفم!
به نظرم این سیاست در بارسا به چیزی شبیه وسواس یا ترس تبدیل شده، معمولا ما حتی بازیکنایی رو که نقش اساسی تو ترکیب هم ندارن رو نمی فروشیم! تو این سال ها موارد زیادی بوده که پیشنهادهای معقول و حتی خیلی خیلی خوبی برای یه سری از بازیکنا داده شده اما باشگاه هیچ وقت اونها رو قول نکرده!
منظورم کسی مثل مسی نیست، برای مثال آدریانو یا کیتا یا پدرو یا ویا رو می خوام اشاره کنم، حتی سابقا رونالدینیو و ...
نمی دونم چرا از تغییر می ترسن؟ بازیکن خوب تو دنیا زیاده و ما معمولا پیشنهادهای عالی برای بازیکنا رو رد می کنیم و بعد وقتی یکم افت کردن یا قراردادشون به آخرا رسید مجبوریم مفت یا خیلی ارزون از دستشون بدیم!
چیزی که منو قلقلک داد تا اینو بنویسم دو تا موضوع بود:
1) همتون با خبرید که پورتو هالک رو با 50 میلیون یورو به تیم روسی فروخت، سال قبلش هم فالکائو رو با 45 میلیون یورو به اتلتیکو فروخت، پورتو الان مدت هاست جزو 10 باشگاه ثروتمند دنیای فوتباله، شما دقت کنید در سالی که لوچو گونزالز کاپیتانشون رو به مارسی فروختن، 17 بازیکن از پورتو جدا شد و همین سال قبل تمام بازیکنانش به جز هالک رو فروخت و هالک رو هم امسال با 50 میلیون یورو فروخت، شبکه استعدادیابی و کادر مذاکره کننده پورتو به نظر من تو دنیا بی نظیره، الان هم قصد دارن گانسو ستاره سانتوز رو با حدود 20 میلیون بخرن و مطمئنا 2-3 سال دیگه اون رو هم با 50 میلیون می فروشن!
مثال پورتو رو برای این زدم که دو موضوع رو بگم: اول اینکه نباید از تغییر ترسید، پورتو تمام تیمش رو عوض کرد و قهرمان 3 گانه شد! اگه خرید و فروش عاقلانه و کارشناسی باشه، تغییر آسیبی به تیم نمی زنه!
دوم اینکه پورتو و بارسا یه تفاوت شدید دارن، بارسا اونقدر بازیکن ها رو ارزون فروخته که اکثرا بقیه تیمها همیشه پیشنهادهای ارزونی برای بازیکناش می دن، نمونه هم زیاده و همتون هم می دونید اما پورتو در دو سال متوالی دو بازیکن رو به قیمت 50 میلیون یورو فروخت!
فکر می کنم ما و چلسی تنها تیمی تو دنیا باشیم که از فروش بازیکن پول در نمیاریم، البته چلسی به پول نیازی نداره !
دلیل دیگه به جز پورتو پیکه بود، باور کنید خیلی دوستش دارم اما الان مدت زیادیه داره پرنوسان بازی می کنه، ما برای پیکه پیشنهادهای حتی 45 میلیون یورویی داشتیم که در همون مرحله اول رد شد اما احتمالا اگه پیکه به روزای اوجش برنگرده یه معامله مثل معامله ی رونالدینیو در پیشه!

با 80-90 درصد حرفات موافقم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این یه چیز مشخصه که بارسا تو فروش بازیکن افتضاحه. گاهی حس می کنم دارن صدقه میدن! مثل فروش نسیه زلاتان و حتی رونالدینیو و خیلی های دیگه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
رئال هم خوب بلده درآمد زایی کنه! آلتینتوپ رو مفت(بازیکن آزاد)خرید و سال یعدش با 4/5 میلیون فروختش.به این میگن درآمد.ولی خوشم اومد که هیچکی واسه کاکا یه شاهی نداد!موند رو دستشون!

ولی هیچکی به اندازه آرسنال تخصص نداره!
فابرگاس با کمتر از 1 میلیون گرفتن و با 34 تا فروختن.
سانگ 1/5 میلیون خریدن----->19 میلیون فروختن.
فن پرسی 8 میلیون خریدن------>30 میلیون فروختن.
آنری و اورمارس هم که چندبرابر خریدشون به ما فروختن!
تازه از همشون هم بهترین عملکرد تو باشگاهشون گرفتن و بعد فروختن.

فقط به پولایی که واسه خرید اوورمارس-زندن-پاتریک اندرسون-سونی اندرسون-برادران دبوئر و روچمباک و چیگرینسکی و ... دادیم و هیچ سودی ازشون نگرفتیم و مفت دادیم نگاه کنید!چه وضعی که نداشتیم!
اتوئو-رونالدینیو-دکو-مارکز رو نگفتم چون بهرحال تاثیرشون رو تو باشگاه گذاشتن و ارزش پول رو داشتن!

مطمئنا دنی آلوزی که 50 میلیون واسش دادن رو دو سال بعد باید مفت از دستش بدیم.یا سانچز و ویا هم همینطور!

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: remster
پیام: ۱۵
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
این یه چیز مشخصه که بارسا تو فروش بازیکن افتضاحه. گاهی حس می کنم دارن صدقه میدن! مثل فروش نسیه زلاتان و حتی رونالدینیو و خیلی های دیگه.

یکی از قشنگترین تعابیریه که شنیدم، واقعا همین طوره! البته اگه به دشمنی با پپ متهم نشم فکر می کنم فروشای بدمون به این خاطر بود که پپ وقتی به بازیکنی بی اعتقاد می شد هیچ جوره دیگه اون رو بازی نمی داد که هیچ، نمی تونست دیگه تو رختکن تحملش کنه! یادمه زلاتان می گفت حاضره که توی بارسا نیمکت نشین باشه اما بالاخره هر جوری بود فروختیمش و البته پپ چون صراحتا گفته بود که به هیچ وجه روی اون حساب نمی کنه بارسا مجبور شد خیلی خیلی ارزون به میلان بفروشدش! این تابستون ما شاهد بودیم که میلان می خواست مرده خوری ای که برای زلات کرد رو درباره ی کاکا هم انجام بده اما رئال از حرفش کوتاه نیومد و کاکا رو نگه داشت، مطمئنا نگه داشتن کاکا ضرر نیست چون بالاخره بازیش رو می کنه اما اگه حتی ضرر باشه هم باعث میشه تیمهایی مثل میلان حساب کار دستشون باشه که نمی تونن بازیکن مفت از رئال ببرن!( البته در خبری خوندم که فروش پیراهن کاکا در سطح جهانی هنوز از همه ی بازیکنای رئال بیشتره و این یعنی اینکه دستمزدش به راحتی جبران میشه)
فکر می کنم همین داستانی که در مورد زلات گفتم در مورد رونالدینیو و اتوئو و دکو هم صادق بود و چون میلان سر قضیه رونالدینیو واقعا سرمون رو کلاه گذاشت و مفت بردش، تونست سر قضیه زلات هم این کار رو تکرار کنه! فکر می کنم ما از رفتن دکو هم همش 7-8 میلیون یورو گرفتیم، اتوئومون هم که نگفتنش بهتره، حتی فکر می کنم ادمیلسون و موتامون هم یا مفت رفتن یا با قیمت های خیلی خیلی ناچیز! آها، مثال آخر هم که الان یادم اومد کاسرس بود، داستانش خیلی جالب شد که ما به زور به سویا 2 میلیون فروختیمش و سویا حدود 12-13 میلیون به یووه فروختش! به جز این، با این داستان قرضی دادن هم مخالفم، برای مثال آفلای می تونست مشتری 7-8 میلیونیش رو داشته باشه اما بارسا یا می خواد قمار کنه و اگه آفلای خیلی خوب بازی کرد سال بعد دو-سه میلیون!!! بیشتر گیرش بیاد! یا نمی تونه دل از بازیکناش بکنه مثل بچه ای که عروسکاشو داره!
البته مسلمه که منظورم این نیست که داستان سسک تکرار بشه، فقط منظورم اینه که انگار توی فروش هم نمی تونه دل از بازیکنش بکنه!
به هر حال...!!!

نقل قول
رئال هم خوب بلده درآمد زایی کنه! آلتینتوپ رو مفت(بازیکن آزاد)خرید و سال یعدش با 4/5 میلیون فروختش.به این میگن درآمد.ولی خوشم اومد که هیچکی واسه کاکا یه شاهی نداد!موند رو دستشون! ولی هیچکی به اندازه آرسنال تخصص نداره! فابرگاس با کمتر از 1 میلیون گرفتن و با 34 تا فروختن. سانگ 1/5 میلیون خریدن----->19 میلیون فروختن. فن پرسی 8 میلیون خریدن------>30 میلیون فروختن. آنری و اورمارس هم که چندبرابر خریدشون به ما فروختن! تازه از همشون هم بهترین عملکرد تو باشگاهشون گرفتن و بعد فروختن. فقط به پولایی که واسه خرید اوورمارس-زندن-پاتریک اندرسون-سونی اندرسون-برادران دبوئر و روچمباک و چیگرینسکی و ... دادیم و هیچ سودی ازشون نگرفتیم و مفت دادیم نگاه کنید!چه وضعی که نداشتیم! اتوئو-رونالدینیو-دکو-مارکز رو نگفتم چون بهرحال تاثیرشون رو تو باشگاه گذاشتن و ارزش پول رو داشتن! مطمئنا دنی آلوزی که 50 میلیون واسش دادن رو دو سال بعد باید مفت از دستش بدیم.یا سانچز و ویا هم همینطور!

با همش موافقم، البته در مورد کاکا بالا یه توضیحی دادم!

حالا که قدیمی ها رو گفتی یادم اومد که آره، این مشکل واقعا قدیمی و ریشه داره، اگه ریوالدو مال تیم دیگه ای بود فکر می کنم راحت اون موقع 50 میلیون می فروختن! فکر می کنم تنها فروش بزرگ و خوب باشگاه فروش فیگو!!! بود به رئال!

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
دارن به بارسا از لحاظ زمان بندی ظلم میکنن.اول بازی با رئال بعد بلافاصله با والنسیا حد اقل باید4روز زمان بدن.
==========================
با خودم میگم ای کاش فونتاس و بارترا زمان ریکارد بودن.الان مدافعی شده بودن برا خودشون.پپپ عقیده داشت باید بازیکن20ساله باشه تا بیاد و بازی کنه ولی ریکارد بازیکن رو از 17سالگی می آورد و 3سال بعد که هم بازیشو کامل کرد و هم با تجربه شد20سالش میشد ولی با حساب معیار پپ23ساله.!الان فونتاس بی چاره22سالشه و 20بازیم انجام نداده البته از نوع رسمی.یه باری که من فونتاسو دیدم بازی جام4گانه با بایرن بود.بارترا هم باید بیشتر بازی داده شه بابا بخدا میتونه مفیدتر از پیکه باشه

FORCA BARCA
۱۸ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: del-barca
پیام: ۱,۶۹۷
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۸۹
از: babol
طرفدار:
- ژاوي
- ريوالدو.گوارديولا.كلايورت.
- استقلال
- اسپانيا.ارژانتين.
- مجيدي
- كرايف كبير.ريكارد.گوارديولا
- جلالي و تمام مربي هاي پاك فوتبال ايران
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سپهر نوشته:

دارن به بارسا از لحاظ زمان بندی ظلم میکنن.اول بازی با رئال بعد بلافاصله با والنسیا حد اقل باید4روز زمان بدن.
==========================
با خودم میگم ای کاش فونتاس و بارترا زمان ریکارد بودن.الان مدافعی شده بودن برا خودشون.پپپ عقیده داشت باید بازیکن20ساله باشه تا بیاد و بازی کنه ولی ریکارد بازیکن رو از 17سالگی می آورد و 3سال بعد که هم بازیشو کامل کرد و هم با تجربه شد20سالش میشد ولی با حساب معیار پپ23ساله.!الان فونتاس بی چاره22سالشه و 20بازیم انجام نداده البته از نوع رسمی.یه باری که من فونتاسو دیدم بازی جام4گانه با بایرن بود.بارترا هم باید بیشتر بازی داده شه بابا بخدا میتونه مفیدتر از پیکه باشه

پپ هم میتونست به فونتاس وبارترا و بقیه بازیکنای جوون بیشتر بازی بده اما این یه ریسک بود که تو لیگ بخواد بهشون بازی بده چون حتی دادن یه امتیاز تو لیگ میتونست رئال رو قهرمان کنه.توجه داشته باش که تو سال 2010 ما تا هفته اخر فقط یک امتیاز از رئال جلو بودیم.
سیاست پپ این بود که به بازیکنای جوون کم کم بازی بده تا اگه استعداد لازم رو داشتن به تیم اصلی راه پیدا کنن.مثل پدرو و بوسکتس و تیاگو که بیشترین اسفاده رو از این سیاست کردن چون استعدادشو داشتن.
اما بازیکنایی مثا جیووانی و بویان متاسفانه از روز اول که بازی کردن تا اخرین روزا پیشرفتی نداشتن.

تو قلبم تو رو دارم/اگه خونه به دوشم/من اين عالم عشقو/به عالم نفروشم.
۱۸ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: mehdimike
پیام: ۵۹
عضویت از: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰
از: ساری
طرفدار:
- دروسی
- توتی
- پرسپولیس
- ایتالیا
- علی کریمی
- یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
میگم به انالیزها و امار این لینک یه نگاه بندازین!
مشاهده لینک

۱۸ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
هرکی بازی عربستان با اسپانیارو دیده باشه.میفهمه که ویا اصلا آماده نیست!!
هرچی توپه لو داد و یه تک به تک که 3-4 متر پشت دفاع عربستان بود اونقد معطلی کرد تا ریختن سرش!
البته خیلی خوب شد که هم بازی کرد و هم گل زد تا روحیه ش بره بالا.

ولی حالا این ناآمادگیش بالاخره باید تموم بشه و فقط با بازی کردنه که میتونه به شرایط آمادگی برسه و تیتو باید هر بازی حداقل 20-25 دقیقه بهش بازی بده و زمان بازی دادنش رو هر بازی افزایش بده تا رو فرم بیاد.
چون اگه همینجوری 2-3 بازی یه بار و اونم 10 دقیقه بیاد بازی که هیچ تغییری نمیکنه.
ما امسال به ویا امید بستیم و اگه اونم به فرم خوبش برنگرده که بیچاره ایم!چون فعلا از سسک و حالا حالاها از الکسیس خبری نیست!!
امیدوارم تیتو به این موضوع اهمیت بده.

۲۰ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۳,۴۰۸ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۱۷۶ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۰۹ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۰,۳۸۱ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۶۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۵۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۷۱۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۹۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۶۱ کاربر آنلاین است. (۲۱۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۶۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!