به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
من میگم که بازیکنایی که به پیراهن بارسا وفادار موندن نابود شدن و اونایی که رفتن ستاره

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: soorena
پیام: ۹۳۶
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۷
از: گلستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایوف، ریوالدو، استوئیچکوف، لاپورتای بزرگ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من میگم که بازیکنایی که به پیراهن بارسا وفادار موندن نابود شدن و اونایی که رفتن ستاره

این توهمات چیه؟!
همه اون بازیکنایی که اسم بردین تو بارسا فوق العاده بودن، همین فیگو که به بارسا وفادار نموند وقتی رفت رئال هرگز اون فیگوی بارسا نشد اون توپ طلا رو هم به خاطر درخشش تو بارسا و جام ملت های اروپا گرفت نه درخشش تو رئال. میگین ریوالدو موند و نابود شد! اینم از اون حرفاست ریوالدو نابود شد چون از بارسا رفت، حالا چرا رفت؟ چون ونگال اونو نخواست. اون بازیکنایی که نام بردین که از بارسا رفتن و درخشیدن علتش این بود که تو جوونی از بارسا رفتن ولی مطمئن باشین اگه می موندن خیلی بهتر از اونا می شدن، رونالدو هنوز که هنوزه رکوردار لیگ اسپانیاست که امسال مسی باهاش مساوی کرد! رونالدوی 19 ساله بارسا بهترین رونالدوی تمام عمرش بود و اگه می موند خیلی بهتر از اینا میشد.
بازیکنای خارجی زیادی بودن که چند سال موندن و درخشیدن مثل استوئیچکوف، کومن، کرایوف و ...
بازیکنای که میگی از بارسا رفتن و نابود شدن، این میون تقصیر باسا چیه؟ اکثرشون وقتی افت کرده بودن رفتن و طبیعیه که دیگه به دوران اوج برنگردن.
کلا منظور شما ها رو زیاد نگرفتم، هر بازیکنی که تو بارسا خوب بازی کنه بارسا هواشو داره (البته معمولا) شما بگو کدوم بازیکن کاتالانی بارسا حالا دیگه در سطح بارسا نیست و باید بره؟ پویول یا ژاوی!!!!! رونالدینیو افت کرد و جنجال ساز بود بنابراین فروختنش.
ریوالدو رو هم ونگال نخواست.
شما میگی هر بازیکنی وفادار موند خراب شد و هر بازیکنی رفت موفق شد! کاملا مخالفم و برعکسشو میگم هرکی از بارسا رفت خراب شد.
حتی همون رونالدو هم هیچ وقت دیگه رونالدوی بارسا نشد.

Catalonia is not Spain
۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: soorena
پیام: ۹۳۶
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۷
از: گلستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایوف، ریوالدو، استوئیچکوف، لاپورتای بزرگ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

بازم میگم تجعب می کنم کاملا برعکسه، رونالدینیو تو بارسا فوق ستاره شد و وقتی از بارسا رفت نابود شد، این همه بازیکن که به بارسا وفادار بودن و کلی افتخار فردی کسب کردن پس چی بودن؟
استوئیچکوف، کرایوف، همون ریوالدو از وفاداران به بارسا محسوب می شد و فقط تو بارسا به عناوین فردی مهم رسید، حتی روماریو فقط تو بارسا تونست عنوان بهترین بازیکن جهان رو به دست بیاره،خدایا شما چی میگین؟!
رونالدینیو از بارسا رفت ستاره شد؟!!!

Catalonia is not Spain
۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
این احساس شخصی کیاوش بود در پاره از نظراتش با اون همراه هستم و در قسمتی هم نه اما در اینکه بارسا یک تیمی هست که احترام زیادی به بازیکن هاش نمیزاره شکی نیست. خیلی کم پیش میاد از اسطوره هاش دفاع کن و این هم به خاطر مسائل سیاسی خودشون هست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: hamidamini
پیام: ۲۶۷
عضویت از: ۲۶ مرداد ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- پویول
- مگه لیگ داخلی ارزش دیدن داره؟
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
آقا محمد دلیل برد بازی با سویا هرچی که بود ما تیم سوم اسپانیا را 4-0 بردیم. پس بارسا الان شرایط خوبی داره. گرچه 100% آماده نیست

۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: aghazahiri
پیام: ۷۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
قبول دارین که مردم کاتالان افراد غیر کاتالان رو تا وقتی دوست دارن که مثل سرباز به اون ها خدمت کنه دوست دارم نظرتون رو بدونم

شما كافيه اين قضيه رو براي رئال بررسي كنيد و خدا رو شكر كنيد.
كه با مردم كاتالان رو به رو هستيد يكي از اقوام كه به بارسلون رفته بود بارسلون رو شهر عشقي هاي جهان ناميده بود و مردمش رو توريست دوست به صورتي كه همه آماده اند با شما هم صحبت بشن. اما مشكل اينجاست كه بازيكني كه ستاره ميشه اگه روحيه ي بزرگي نداشته باشه به خاطر پيشنهادات نجومي از بارسلون زده مي شه و ميگه اينا قدرمو نمي دونن!!!

۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: saeidxavi
پیام: ۱۳۳
عضویت از: ۲۶ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- capitan puyol_xavi
- Rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
[
نقل قول
سورنا نوشته:

نقل قول

این توهمات چیه؟!
همه اون بازیکنایی که اسم بردین تو بارسا فوق العاده بودن، همین فیگو که به بارسا وفادار نموند وقتی رفت رئال هرگز اون فیگوی بارسا نشد اون توپ طلا رو هم به خاطر درخشش تو بارسا و جام ملت های اروپا گرفت نه درخشش تو رئال. میگین ریوالدو موند و نابود شد! اینم از اون حرفاست ریوالدو نابود شد چون از بارسا رفت، حالا چرا رفت؟ چون ونگال اونو نخواست. اون بازیکنایی که نام بردین که از بارسا رفتن و درخشیدن علتش این بود که تو جوونی از بارسا رفتن ولی مطمئن باشین اگه می موندن خیلی بهتر از اونا می شدن، رونالدو هنوز که هنوزه رکوردار لیگ اسپانیاست که امسال مسی باهاش مساوی کرد! رونالدوی 19 ساله بارسا بهترین رونالدوی تمام عمرش بود و اگه می موند خیلی بهتر از اینا میشد.
بازیکنای خارجی زیادی بودن که چند سال موندن و درخشیدن مثل استوئیچکوف، کومن، کرایوف و ...
بازیکنای که میگی از بارسا رفتن و نابود شدن، این میون تقصیر باسا چیه؟ اکثرشون وقتی افت کرده بودن رفتن و طبیعیه که دیگه به دوران اوج برنگردن.
کلا منظور شما ها رو زیاد نگرفتم، هر بازیکنی که تو بارسا خوب بازی کنه بارسا هواشو داره (البته معمولا) شما بگو کدوم بازیکن کاتالانی بارسا حالا دیگه در سطح بارسا نیست و باید بره؟ پویول یا ژاوی!!!!! رونالدینیو افت کرد و جنجال ساز بود بنابراین فروختنش.
ریوالدو رو هم ونگال نخواست.
شما میگی هر بازیکنی وفادار موند خراب شد و هر بازیکنی رفت موفق شد! کاملا مخالفم و برعکسشو میگم هرکی از بارسا رفت خراب شد.
حتی همون رونالدو هم هیچ وقت دیگه رونالدوی بارسا نشد.

100% موافقم بارسا تیمیه که خیلی کم پیش میاد بازیکنی توش پیشرفت نکنه

۳ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
كاري مي‌كنيم رئال هيچوقت بر بارسا پيروز نشود

ژاوي هافبك بازيگردان و مغز متفكر 30 ساله در مصاحبه با نشريه كيكر آلمان كه روز گذشته منتشر شد، به نكاتي اشاره كرد كه متن آن به اين شرح زير است:

*آقاي ژاوي، براي كسي كه قهرمان شده تنها اين بحث مي‌تواند مطرح باشد كه از عنوان قهرماني فصل گذشته خود دفاع كند.
در اين حالت همه چيز از نو شروع مي‌شود. ولي يك چيز مشخص است كه اگر به به مقام قهرماني رسيده باشي، بازهم خواهان عناوين بيشتري هستي. من كه هيچوقت با دست‌يابي مجدد به عنوان قهرماني راضي نمي‌شوم.

*فقط جاه‌‌طلبي صرف هستيد يا اينكه سراسر وجودتان سرشار از كسب موفقيت است؟
كسب عناوين قهرماني به قدر كافي به دست نمي‌آيد. ولي بايد اينگونه بود. در غيراينصورت نبايد بازيكني درجه اول در فوتبال حرفه‌اي شويد.

*آنگونه كه مشخص است، به عنوان عامل اصلي حركات دسته‌جمعي تيم و نيز قلب يا مغز متفكر بارسا مطرح هستيد. خودتان را به عنوان بازيكني كامل مي‌بينيد؟
براي دست‌يابي به اين حد و اندازه لازم است يكسري چيزها بهتر شوند. مثلا در كار دفاعي بهتر شركت كنم. يا اينكه پاي چپم بهتر شود. همه مي‌گويند بازيكني كه با هردوپا قوي باشد، از امتياز بزرگي در اين رشته برخوردار مي‌شود.

* زماني مي‌گفتيد ايده‌ال‌ترين شكل بازي برايتان، آن است كه به تركيبي از بازي زيدان و مارادونا برسيد.
چنين تركيبي مي‌شود مسي.

*اما او برخلاف انتظار در رقابت‌هاي جام‌جهاني ندرخشيد.
با اين وجود هنوز هم بازيكن شماره يك جهان است. علاوه بر اين باور دارم كه او جام‌جهاني خيلي خوبي را پشت سر گذاشت.

*با تازه‌واردي مثل داويد ويا،‌ بارسلونا هم‌اكنون 8 بازيكن دارد كه قهرمان جهان شده‌اند. از اين رو آيا بارسا مدعي كسب عنوان قهرماني باقي خواهد ماند؟
دراين باره ديگران بايد نظر دهند. فقط همين را مي‌دانم تيمي عالي و كامل هستيم و نبايد تغيير كنيم. تيمي داريم كه در زمين به واقع عالي عمل مي‌كند.

*ويا هنوز به زمان نياز دارد تا با شرايط تيم خو بگيرد؟
او يكي از بهترين مهاجمين روز فوتبال جهان است كه انتقالي اعجاب‌انگيز به جمع ما داشت. البته او را از تيم ملي مي‌شناسيم. از همان زمان با بازي ما آشنا است و هيچ نيازي به هدر دادن انرژي براي اين منظور ندارد.

*واقعا بارسا هنوز هم بهترين تيم دنيا را در اختيار دارد؟
نتايجي كه كسب خواهيم كرد به اين سئوال بطور قطع پاسخ خواهند داد. ولي فكر مي‌كنم كه ساختار بسيار خوبي داريم تا يكبار ديگر نتايجي مطلوب بگيريم.

*رئال مادريد، رقيب هميشگي‌تان تازه‌واردين زيادي دارد كه بزرگترين‌اش خوزه مورينيو، مربي موفق و قدرتمند است كه با اينترميلان، توانست بارسلونا را حذف كند. وجود چنين مربي باعث دردسر براي شما نمي‌شود؟
خير. بالعكس براي خود من باعث افزايش انگيزه است. صادقانه مي‌گويم خوشحالم او در مادريد سرمربي است و رئال هم تلاش مي‌كند بهترين‌ها را در اختيار بگيرد. البته آنها اين كار از سال‌ها قبل انجام مي‌دهند. ولي در اين چند سال اخير هيچوقت نتوانستند ما را شكست دهند، نه در نبردهاي كه با ما داشتند و نه در نتيجه‌گيري كلي پايان فصل. كاري ‌كنيم همين وضع براي هميشه باقي بماند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
مشاهده لینک

خبر در مورد ماسکرانو

لطفا عنوان خبر رو فارسی تایپ کنید .

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۳ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
این رونالدینهو هم داره میشه سوهان روح. گیر داده به ایبرا !
همینطوری داره از اون دعوت میکنه که بره میلان . این اث میلان هم ید طولایی در بردن بازیکن های ما داره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ شهریور ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۵۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۳,۷۰۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۷۰۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۲۷ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۳۰۰ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۱۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۵۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۲ کاربر آنلاین است. (۱۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!