به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
به نظر من مديريت جديد باشگاه داره خيلي ضعيف عمل ميكنه واقعا دارن زمان رو از دست ميدن هم فابرگاس رو ميخوان بگيرن هم اوزيل، ولي با اين استراتژيي كه اينا در پيش گرفتن بعيد نيست هر دو رو از دست بدن.

فکر نمیکنم تیم دیگه ای بهتر از ما خرید کرده باشه.
یعنی مطمئنم.
فعلا فقط مذاکره بر سر اسم هاست.
ما از رئال بهتر عمل کردیم.
داوید ویا:آقای گل جام جهانی رو خریدیم 40 تا
اونا دی ماریا که بدترین بازی ها رو تو آرژانتین از اون دیدم خریدن 35 تا
ما آدریانو رو خریدیم اونا پدرو لئون.فکر میکنم آدریانو از پدرو لئون بهتر باشه
اون خدیرا رو خریدن ما متاسفانه خرید نداشتیم ولی با توجه با قیمت ها و هزینه ها ما بهتر بودیم.
الآن رئال داره فقط با اسم ها بازی میکنه
1-مایکون(امروز تو گل خبر بود که مذاکرات به بن بست خورده)
2-اشلی کول(فقط در صورت معاوضه با کاکا میره که قدرتشون کمتر میشه)
3-جرارد(که با لیورپول موند)
4-آمائوری(جواب رد داده)
5-مسعود اوزیل(شانس بارسا برای خریدش بیشتره)
6-زلاتان(اونم که گفته میمونه)
ولی کو؟ ما چرا ندیدیم؟

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: MES.QUE.UN.CLUB
پیام: ۸۶۹
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۸۷
از: اينجا!!!
طرفدار:
- والدس-ویا-پيكه-ژاوي-مسي-آلوز-اینیستا
- كرايوف-مارادونا-رونالدينهو-توره
- اسپانيا
- يوهان كرايوف-پپ گوآرديولا
گروه:
- کاربران عضو
صبور باشید...
یه کارهایی داره پشت پرده انجام می شه...

۹ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Armin10
پیام: ۲۱۴
عضویت از: ۲۸ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
اینجوری که بوش میاد مارکزم داره میره پس ما میمونیمو 7 دفاع دیگه که 3تاش مرکزین و 4تاش گوش که از این 4تا ستاشون سمت چپ بازی میکنن
اینجا به این نتیجه میرسیم که فروش چیگرینسکی اشتباه بوده؟!!
تو خط میانیم که هلب تو برنامه های پپ جایی نداره پس میمونه 4تا که در صورت نیومدن احتمالی سسک و اوزیل به مشکل میخوریم بدفورم پس باید توی جذب ایندوتا تلاششونو بیشتر کنن چون کیتا که بیاد بالا با توجه به سنش و سبک بازیش آهنگ تیمی به هم میریزه پس باید حداقل این دوتا هافبک(سسک و اوزیل)به هر قیمتی شده جذب کنیم!!!!
اما تو خط حجومی تیم خوب عمل کرد و جای آنریو با خریده خوبه ویا پر کرد
نظر شما دوستان چیه؟؟؟
اینکه میگن رئال خیلی بازیکن داره خیلیم خوب نیست چون خیلیاشون این وسط گند میکنن مث بنزمای فصل قبل که با این اوصاف میشه نتیجه گرفت که جدایی احتمالی اوزیل از برمن به اسپانیا فقط به بارساست البته امیدوارم چون نداشتن ذخیره برای تیمی فانتزی مث بارسا که از نظر قدرت بدنی کم میارن مث مرگ تدریجی میمونه.

۹ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: kasra_barca
پیام: ۴۴۲
عضویت از: ۶ آبان ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا
- استویچکوف
- هیچکدام
- اسپانیا
- ایرانیا اصلا فوتبالیست نیستند
- فقط پپ
گروه:
- کاربران عضو
بارسا هافبک کم نداره (اینیستا - ژاوی - بوسکتس - کیتا - دوس سانتوس - ویکتور سانچز - تیاگو) احتمالا یکی دوتا دیگه هم اضافه میشند.
در مرکز خط دفاع هم پویول - پیکه - میلیتو - فونتاس - مونیسا و اریک آبیدال که امسال احتمال از پست دفاع چپ به دفاع مرکزی منتقل میشه.
من نمیدونم شما نگران چی هستین!؟

از رئال مادرید و طرفداراش تو ایران متنفرم + کریستیانو عقده نالدو و مورینیو
۹ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
بارسا هافبک کم نداره (اینیستا - ژاوی - بوسکتس - کیتا - دوس سانتوس - ویکتور سانچز - تیاگو) احتمالا یکی دوتا دیگه هم اضافه میشند. در مرکز خط دفاع هم پویول - پیکه - میلیتو - فونتاس - مونیسا و اریک آبیدال که امسال احتمال از پست دفاع چپ به دفاع مرکزی منتقل میشه. من نمیدونم شما نگران چی هستین!؟

هافبک کم ندارم.کمیتش درسته ولی شما کیفیتشم در نظر بگیر.کیتا حتی نصف اینیستا هم نیست.یا ویکتور سانچز هم که مهاجم نوکه فکر کنم تیاگو شاید امسال به تیم اصلی بیاد ولی مطمئنا نمیتونه تو ترکیب اصلی باشه.
مثلا میتونی بگی آرسنال هافبک کم نداره حدود 21 هافبک داره ولی ایا آرسنال با بارسلونا قابل مقایسه است؟
تو دفاع هم که یه مدافع مرکزی کم داریم.
ون مارکز بی پول از تیم رفت

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
سلام به همگی
.........................
تغییر ریاست باشگاه و موفقیت اخیر تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2010 و نقش بارسلونا در این موفقیت باشگاه بارسلونا را در صفحه اول روزنامه های سراسر دنیا قرار داده است . متاسفانه همیشه برای بارسلونا خبرهای خوبی وجود ندارد . به نظر میرسد که همیشه در بین صاحب نظران و هواداران مباحثات و مناقشاتی درمورد وضعیت مالی بارسلونا بعنوان یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا وجود دارد . با به مرحله اجرا گذاشته شدن قانون Financial Fairplayیوفا در فصل 2014-2015 اهمیت این موضوعات مالی در حال افزایش می باشد. بعد از آنکه خاویر فاوس نایب رییس باشگاه در امور اقتصادی دو سه روز پیش فاش ساخت که باشگاه بارسلونا در فصل پیش یک زیان مالی هنگفت داشته است . اکنون سردرگمی و بهت زیادی در بین هواداران بارسا در مورد امور مالی باشگاه وجود دارد .در اینجا چکیده کاملی ارائه میگردد که نشان میدهد چرا اختلاف بزرگی بین آمار مربوط به گزارش سالا مارتین خزانه دار لاپورتا و گزارش هیات بازرسی راسل که توسط فاوس نایب رییس جدید راسل ارائه شد وجود دارد .
بهتر است ابتدا اشاره کنیم که دلیلی که باعث میشود بین گزارشات اقتصادی بخصوص در مورد باشگاه های اسپانیایی (در مقایسه با باشگاه های انگلیسی ) و بویژه بارسلونا تفاوت و اختلاف وجود داشته باشد این است که باشگاه بارسلونا یک LLC (کمپانی با مسئولیت محدود) نیست بلکه باشگاهی است که تحت مالکیت اعضای رسمی (اعضایی که حق عضویت میپردازند) می باشد . این بدان معنی است که معمولا تمام گزارشات اقتصادی برای مصرف داخلی است و الزامی برای اینکه باشگاه گزارشات مالی اش را برای عموم منتشر کند وجود ندارد . (برخلاف شرکت های با مسئولیت محدود و نظایر آنها )
بازگشت به 30 ژوئن 2010
خاویر سالا مارتین خزانه دار لا پورتا درست یک روز قبل از انتقال قدرت به گروه راسل با جملات زیر آخرین آمار و ارقام دوران لاپورتا را توضیح داد.
این یک رکورد در تاریخ بارسلوناست . 445/5 میلیون بیشترین رقم درامدی است که بوسیله یک باشگاه در هر رشته ورزشی در تمام دنیا بوجود آمده است . نه تنها در فوتبال بلکه در سایر رشته های ورزشی ازجمله ورزش های آمریکای شمالی مثل NBA و بیس بال. باشگاهی که بیشترین درامد را در تاریخ این کره خاکی ارائه کرده است بارسلونای این فصل است .
در حدود یک ماه بعد یعنی 27 جولای ، خاویر فاوس نایب رییس اقتصادی راسل ارقام حسابرسی هیات مدیره جدید را فاش کرد. فاوس گفت :
بدهی باشگاه امروز به بیشترین مقدار خود در طول تاریخ باشگاه رسیده است . این معنی ای جز این ندارد که با وجود این بدهی ، کار راحتی در پیش نداریم . بدهی فعلی بیشترین رقم بدهی در طول تاریخ باشگاه است حتی بیشتر از سال 2003 . ضرر و بدهی قبلی در سال 2003 در دوره گاسپارت بیشترین بدهی تاریخ باشگاه در آن زمان بود اما در کنار اینها درامدی که امروز باشگاه دارد بسیار بیشتر از سال 2003 می باشد بعد از توضیح دادن این ها من باز هم شرایط و تصویر فعلی را ترجیح میدهم .
در اینجا به ابتدا ارائه اختلاف دو آمار می پردازیم .
درآمد طبق گزارش خزانه دار لاپورتا 445 میلیون
درآمد طبق گزارش معاون راسل 408 میلیون
هزینه ها طبق گزارش خزانه دار لاپورتا 429 میلیون
هزینه ها طبق گزارش معاون راسل 477 میلیون
تراز مالی ارائه شده توسط خزانه دار لاپورتا 11+
تراز مالی ارائه شده توسط معاون راسل 77-
همانطوری که می بینید یک اختلاف 88 میلیونی بین دو آمار وجود دارد . دلایل این اختلاف در زیر آمده است
1- فروش زمین سنت خوان دسپی : این زمین ها به مبلغ 21/5 میلیون فروخته شده اند ولی تاکنون فقط یک میلیون از این مبلغ وصول گردیده است و حسابرس جدید مبلغ 20/5 میلیون باقیمانده را به عنوان درامد محسوب نکرده است
2- قرارداد Mediapro TV : در یک قرارداد 4 ساله با یک رسانه به ارزش 16 میلیون گنجانده شده است که تا سال 2013 ادامه دارد(یعنی هر سال 4 میلیون ) و باشگاه فعلا 4 میلیون بابت حق پخش دریافت کرده است . حسابرس جدید فقط 4 میلیون را بعنوان درامد به حساب آورده است .
3- دعوای حقوقی رسانه ای : یک دعوای حقوقی با یک رسانه وجود دارد که بارسا در صورت برنده شدن در این پرونده باز هم 13 میلیون دیگر از این رسانه خواهد گرفت . حسابرس جدید فقط 50 درصد این مبلغ را بعنوان درآمد منظور کرده است .
4- ارزش قسط آخر قرارداد آنری که 8/2 میلیون است : چون آنری سال آخر قراردادش را در بارسا به پایان نبره است پس 8/2 میلیون مربوط به او دیگر پرداخت نخواهد شد و حسابرس جدید این راهم لحاظ نکرده است .
5- پرونده بائنا : این هم یک دعوای حقوقی با باشگاه اسپانیول است که در صورت پیروزی بارسا در این پرونده 3/9 میلیون به باشگاه بارسلونا تعلق خواهد گرفت و حسابرس جدید این مورد را هم جزء درآمدها حساب نکرده است .
6- زمین های ویا دیکانس : زمینهایی هستند که مشاورارزیابی ( کارشناسی که قیمت یک ملک را مشخص میکند ) که لاپورتا استخدام کرده بود ارزش آنها را 17 میلیون برآورد کرده است در حالیکه یک ارزیاب گواهینامه دار و تایید شده ای که راسل بکار گرفته ارزش آنها را 5/7 میلیون برآورد کرده است و حسابرس جدید یک مبلغ بینابین این دو تخمین را به حساب آورده است
7- قررداد Sogecable : این هم یک دعوای حقوقی با sogecable بخاطر پخش تلویزیونی می باشد که باز هم میتواند 25 میلیون را نصیب باشگاه کند . این مورد هم توسط حسابرس جدید بعنوان درآمد در نظر گرفته نشده است چون که بارسا اولین جلسه مربوط به این دعوا را باخته است .

همانطور که بعضی از شما ممکن است به خاطر داشته باشید یک اختلاف بزرگ در خصوص بدهی کلی بین منابع مختلف وجود دارد . بعنوان مثال
AGM بارسلونا مبلغ بدهی را 30 میلیون میداند
گزارشات باشگاه بارسلونا مبلغ بدهی را 202 میلیون نشان میدهد
رسانه های انگلیسی مبلغ بدهی را 350 میلیون میدانند
راسل در زمان فعالیت های انتخاباتی مبلغ بدهی را 489 میلیون برآورد میکرد
البته شاید همه آنها در حساب های خودشون درست بگویند چون بدهی در تعریف و توصیف می تواند به طرق گوناگون تفسیر شود .
در مورد بدهی فعلی بارسلونا و وام گرفته شده جدید و همچنین اظهارات راسل در مورد ناتوانی موقت در پرداخت دستمزدها ، من مایلم که به این نکته اشاره کنم که با تغییر رژیم حاکم این خیلی مرسوم و طبیعی است که باشگاه فعالیت های مالی را به حالت تعلیق درآورد چونکه آن فعالیت ها می بایست در گزارش های مالی جدید منظور شوند و در واقع مدیران جدید با بدجلوه دادن شرایط مالی قبلی بتوانند فعالیت های جدید مالی خود را توجیه کنند. بنابراین این صرفا یک تظاهر است و گرفتن یک وام 155 میلیونی ضروری نبود . من هنوز هم مطمئنم که بارسا می توانست حقوق بازیکنانش را پرداخت کند.
باشگاه بارسلونا سختی ها و مصائب زیادی را از سر گذرانده است از جمله مصیبت های مالی گذشته از زمان خوان گمپر تا گاسپارت (یعنی از بدو تاسیس تا سال 2003 ) ، بنابر این من مطمئنم که با وجود برتری ورزشی و بهبود کنونی اعتبار و آوازه باشگاه مزیت اقتصادی نیز به دنبال آن خواهد آمد . این گزارش های بدبینانه فقط مربوط به زمان انتقال قدرت می باشد و تیم و رژیم راسل بعدا گزارش های دلخواه و مناسب تر را منتشر خواهد کرد .
اما سوالی که باقی می ماند این است که آینده باشگاه بارسلونا از نظر مالی چه می شود ؟ ازآن مهم تر اینکه چرا هیات مدیره جدید بدهی های باشگاه را در انظار عمومی برملا کرد و چرا این شیوه نامناسب را انتخاب کرد ؟ آیا این صرفا یک حمله به رژیم و هیات مدیره قبلی بود تا راه برای آوردن اسپانسر بر روی لباس هموار شود یا اینکه آنها این کار را انجام دادند که نشان دهند در کارشان شفافیت دارند و با این ترفند سرمایه گذاران را به باشگاه بکشانند ؟ نظر شما بعنوان خواننده چیست ؟

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
اینکه میگن رئال خیلی بازیکن داره خیلیم خوب نیست چون خیلیاشون این وسط گند میکنن مث بنزمای فصل قبل که با این اوصاف میشه نتیجه گرفت که جدایی احتمالی اوزیل از برمن به اسپانیا فقط به بارساست البته امیدوارم چون نداشتن ذخیره برای تیمی فانتزی مث بارسا که از نظر قدرت بدنی کم میارن مث مرگ تدریجی میمونه.

بازیکن درجه 1 نداره سامی خدیرا عین کیتا میمونه فقط الکی خودشو خسته میکنه.خدیرا تو تیمی جواب میده که به فکر ضد حمله باشه.
...................
تو پست بعدی یه مقایسه بین بازیکنای رئال و بارسا به صورت کاملا بی طرفانه از نظر خودم مینوسم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
کسری نوشته:

بارسا هافبک کم نداره (اینیستا - ژاوی - بوسکتس - کیتا - دوس سانتوس - ویکتور سانچز - تیاگو) احتمالا یکی دوتا دیگه هم اضافه میشند.
در مرکز خط دفاع هم پویول - پیکه - میلیتو - فونتاس - مونیسا و اریک آبیدال که امسال احتمال از پست دفاع چپ به دفاع مرکزی منتقل میشه.
من نمیدونم شما نگران چی هستین!؟

من با یک هافبک حوب دیگه موافقم
اما در خط دفاع ما کاسرس رو نباید فراموش کنیم . در ضمن قابلیت های خوبی هم داره و توی جام جهاین ثابت کرد. (مدل رونالدنیهو پاس میداد) در جناهین هم خوب عمل میکنه.
به نظر من بارسا در یک شیوه رو میاره که بازیکنهاش چند پست باشن و بتونه تاکتیک ها مختلف رو پیاده کنه
در نظر بگیرید خرید های امسال رو. بازیکن ها ورودی رو. همه 2 پا و چند پسته
پپ هم گفته بود من شیوه ها مختلفی در نظر دارم که سسک کلید تاکتیک پذیری تیم هست...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دروازه بان:
رئال:کاسیاس بارسا:والدس ----کاسیاس---
دروازه بان ذخیره:
رئال:دودک بارسا:پینتو -----دودک-----
............................................
دفاع راست:
رئال:راموس بارسا:دنی آلوز ----آلوز---
دفاع وسط:
رئال: په په و آلبیول بارسا:پیکه و پویول ----پیکه و پویول---
دفاع وسط ذخیره:
رئال:گارای بارسا:میلیتو ----میلیتو----
دفاع چپ:
رئال:مارسلو بارسا:آدریانو ----مارسلو---
دفاع چپ ذخیره:
رئال:آربلوا بارسا مکسول و آبیدال ----مکسول و یا آبیدال---
هافبک دفاعی:
رئال:لاسانا دیارا بارسا:بوسکتس ---لاسانا دیارا----
هافبک وسط:
رئال:ژابی آلونسو بارسا:ژاوی ---ژاوی---
هافبک هجومی:
رئال:کاکا بارسا:اینیستا ---اینیستا---
مهاجم کنار:
رئال:رونالدو بارسا: مسی ----مسی----
مهاجم نوک:
رئال:هیگواین و بنزما بارسا:ویا و زلاتان ----ویا و زلاتان----

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
تارا_تاج نوشته:

به نظر من مديريت جديد باشگاه داره خيلي ضعيف عمل ميكنه

واقعا دارن زمان رو از دست ميدن

هم فابرگاس رو ميخوان بگيرن هم اوزيل، ولي با اين استراتژيي كه اينا در پيش گرفتن بعيد نيست هر دو رو از دست بدن.

عزیز من باسا که تیم داغونی نیست که اتیش بازی راه بندازه . به نظر من خیلی منطقی داره عمل میشه.
ما فقط باید نواقص رو درست کنیم. والا همون ترکیب پارسال هم از همه تیمهای دنیا بهتره.
تازه به اینها داوید ویا هم اضافه شده . ادریانو سرعتی هم همچنین.
100% هافبک دفاعی هم به تیم میاد. خیلی از بازیکن های تیم b هم با تجربه تر شدن و خیلی ها هم در این تورنومنت زیر 19 سال گل کردن که 7 تا بارسایی حضور داشتن. از اینها هم حداقل 3 تا به تیم میان؟ مشکل کجاست
در ضمن ما پارسال هم همینطور عمل کریدم زلاتان هم اخرهای فصل نقل و انتقالات اومد و جواب منفی هم نگرفتیم.
درسته بارسا تیم کاملی هست ام قرار نیست هر فصل 6 تا قهرمانی بیاره. بقیه تیمه ها که سیب زمینی نیستن. ما روند خوبی داریم. با این جامی که روبروی سویا میگیرم میشه 8 جام در 2 فصل.
پ.ن: اول فصل قبل در مصاحبه ای پپ گفت تکرار قهرمانی های گذشته غیر ممکن هست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۲
پیام‌های جدید
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۶۹ بازدید
۱۵ ساعت قبل
Crack Hints
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۴ پاسخ
۴۴,۸۹۱ بازدید
۱۶ ساعت قبل
Realcrackers
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۶,۲۷۱ بازدید
۲۰ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۱۴۷ بازدید
۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۱۵ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۷۹ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۹,۴۹۲ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۵۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۰۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۷۱۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۵۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۷۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۶ کاربر آنلاین است. (۶۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!