به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
بویان کرکیچ نوشته:

نقل قول
Roger Waters نوشته:

راستی خیلی از بچه های اینجا فقط به راسل فوش ندادن وقتی گفت باید خرید بزرگ انجام بدم
چون همه دم از لاماسیا زدن و گفتن بارسا جای خرید نیست
اگر واقعا به حرفهای خودتون ایمان دارید الان جواب بدید
شما که ما رو رئالی خطاب میکردید که فقط دنبال خرید هستیم چی شد؟
حالا کی دنبال خریده؟

اولا که ما با خرید مخالف نیستیم، با خرید لپ لپی پرز وار مخالفیم! ثانیا ما می خوایم بدونیم این جناب راسل چند مرده حلاجه و حرفاش چقدر قابل اطمینانه!

اولا منظور من شخص شما نبود
شما همون روز هم گفتی اگر راسل تورس رو بیاره یکم ازش خوشم میاد
من دقیقا این حرف یادم هست
اما خیلی ها هستن که اصلا یادشون نمیاد
یا اصلا به تاپیک نمیان
. سعید جان به خودت نگیر.
کسی که مخاطب من بود این رو دید و جواب نداد.

هنوز هیچ تیمی خریدی نکرده
این جام تمام بشه بعد شروع کنید به انتقاد
اگر هم کسی خرید کرده در سطح همین کاناوارو که رفت عربستان ( چه میدونم توی این عربهاست دیگه)
مروان چماخ ارسنال
یک بازیکن بزرگ هنوز ترنسفر نشده
مثلا ما گزینه هامون اوزیل و سسک و تورس و ماتا و ... ار اینها هستن که درگیر جام جهانی هستن دیگه. بریم از توی افریقا بیاریمشون ؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
فک کنم همون روز اول هر کدوم از بچه ها یه لیست دادن که دوست دارن کدوما بیان کیا برن.
خود من دوست داشتم سیلوا-سسک و لام و یه گلر برا ذخیره والدس بگیریم.
هیچ کسیم با خرید مشکلی نداشت(نه خرید زیاد)
ولی این بعضیا بودن که تا اسم یه بازیکن بلند میشد میگفتن اونم خوبه.
اگه من اسم اوزیل یا کس دیگه ای رو گفتم بخاطر این بود که نمیدونستم یایا-چیگرینسکی و احتمالا ایبرا میخوان برن وگرنه گزینه ای من همون 3-4تا بودن.

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Barca Devotee نوشته:

فک کنم همون روز اول هر کدوم از بچه ها یه لیست دادن که دوست دارن کدوما بیان کیا برن.
خود من دوست داشتم سیلوا-سسک و لام و یه گلر برا ذخیره والدس بگیریم.
هیچ کسیم با خرید مشکلی نداشت(نه خرید زیاد)
ولی این بعضیا بودن که تا اسم یه بازیکن بلند میشد میگفتن اونم خوبه.
اگه من اسم اوزیل یا کس دیگه ای رو گفتم بخاطر این بود که نمیدونستم یایا-چیگرینسکی و احتمالا ایبرا میخوان برن وگرنه گزینه ای من همون 3-4تا بودن.

شما بهتره برین گزینه هاتون رو از لامسیا در بیارین.
شما با لیست بقیه مشکل داشتین والا تک تکتون عشق خرید داشتین
راسل لیست نداد اما همتون اون رو لعنت کردید
اما خودتون بازیکن انتخاب میکردید و نقدش میکردید.
یادم نمیره چقدر سنگ لاماسیا رو به سینه میزدید
برید تمام پیامهاتون رو بخوندید ببینید بعد از انتخابات یک بار هم از لاماسیا حرف زدید یا فقط برای خودتون از جام جهانی بازیکن انتخاب میکردید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- ایمان مبعلی
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
فک نکنم به کسی ربطی داشته باشه من چی گفتم یا چه بازیکنانی رو انتخاب کردم.
یه دونه از بازیکنان لاماسیا رو هم با 100تا مثل تورس عوض نمیکنم.
روز اول گفتم ایبرا بهتر از تورسه حالا هم حرفم همونه(دقیقا برعکس بعضیا که مدام حرفشونو عوض میکردن)
گزینه های من همونایی بودن که قبلا گفتم.فک کنم به مدرکم نیازی نباشه چون همه بچه ها اینو میدونن وگرنه میشه چند صد صفحه برگشت عقب و کامنتا رو خوند.
اصلا نگفتم فقط از لاماسیا بازیکن بیاد.

من مثل بعضیا بوالهوس نیستم تا یه بازیکن بدرخشه بگم اون خوبه بعد که چند بازی افت کرد بگم نه خوب نیست.
سیلوا نیومد جاش ویا رو گرفتن.حالام اگه سسک و لامو بگیرن خوب کاری کردن.
تازه باید جانشین توره و چیگرینسکی هم انتخاب بشن چون اون زمان مشخص نبود که اینا میرن.
اگه اسمی از اوزیل یا بازیکن دیگه ای اوردم به همین دلیل بود که داشتن بازیکنانو یکی یکی میفروختن.
.................................................
هر کسی کامنتی از من پیدا کرد که این حرفا رو رد کنه نشونم بده تا من دیگه تو این تاپیک کامنت نذارم.
ولی من میتونم بیش از 10کامنت پیدا کنم که حرفاشونو هر روز عوض میکردن.یه روز این بازیکن خوب بود روز دیگه اون یکی بهتر بود.

مرد و حرفش، هرکی سندی، مدرکی داره رو کنه تا من اینجا نیام؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
من حرفم رو عوض میکنم چون از روز اول گفتم من دوست دارم خرید کنیم
و این طبیعی هست که دنبال بازیکن های خاصی باشم
اونهای که گفتن خرید نکنیم نباید الان هم چیزی بگن...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: sha65
پیام: ۱۴۷
عضویت از: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: اصفهان
گروه:
- کاربران عضو
درود
خب در بازی اسپانیا وآلمان مشخص شد هافبک هایی که این قدر سنگشون رو همه به سینه میزدند سایه ای بیش در مقابل هافبکای اسپانیا (بارسلونا) نبودند و خوب شد که زودتر همه متوجه این موضوع شدند , دیگه نقاط ضعف بارسا در هافبک دفاعی ودفاع چپ نمایان شده به نظر من باید بازیکن خریداری بشه چون از لاماسیا چند سال طول میکشه تا بازیکن تو تیم جا بیفته

۱۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
سلام
---------------------------------------
چند تا چیز: یکی از مهمترین تفاوت های راسل و لاپورتا اینه که راسل اصلا علاقه ای به رسانه ای کردن نقل و انتقالات نداره! از موضوع سسک هم به خاطر این رسانه ای شدنش انتقاد کرده بود!
در مورد رونالدینیو هم اون رو بدون رسانه ای کردن آورد!
---------------------------------------------
خیلی خیلی جالبه، جناب مدیر برای اینکه جلوی حرفای ما در مورد لاپورتا و رونالدینیو راسل رو بگیرن از راسل دارن مایه میزارن که فردا ممکنه کارهاشو به اسم یکی دیگه بذارن! عزیز من، خواهشا یه سری به بیوگرافی های راسل تو سایتای خارجی بزن، از مارکا گرفته تا حتی ویکی پدیا اون رو معمار تیم دوره ی اول لاپورتا دونستن! همشون هم آوردن رونالدینیو رو به پای راسل گذاشتن! مگه اینکه بخوای بگی اون ها مثل من یه چیزیشون هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خود لاپورتا هم این قضیه رو قبول داره اون وقت ما نمی تونیم به این آقا سعید اینو اثبات کنیم!
----------------------------------------------
در مورد تورس هم قیمتی که لیورپول روش گذاشته 85 میلیون یوروئه! گرچه هنوز به نظر من چون نقل و انتقالات تموم نشده نمی شه گفت راسل دست از سر اون بر می داره اما خوب قیمت تورس اینه!
-----------------------------------------------
لطفا تا آخر نقل و انتقالات صبر کنید بعد یارو رو محاکمه کنید! خودش گفته دو تا خرید خیلی بزرگ داریم! بهتره صبر کنید!
----------------------------------------------
در ضمن جلوی اسپانیا هم اوزیل خیلی خیلی خوب بازی کرد!
-----------------------------------------------
راسل دقیقا همون چیزیه که من انتظارشو داشتم و بر خلاف نظر دوستان با حقه بازی یه چیز دیگه نشون نداده بود! یکی از معاونینش هم همین یکی دو روزه گفته بود اگه به ما باشه می خوایم همه ی ستاره های بزرگ دنیا رو داشته باشیم!

ممکنه امسال به خاطر بعضی محدودیت های مالی فعالیت زیادی نداشته باشه اما با این فکرایی که برای پول در آوردن از پیراهن و اسپانسرهای جدید و.... کرده اگه امسال نتونه همون راسل همیشگی باشه از سال بعد کارش رو شروع می کنه!

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۱۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
سلام دیگو جان جسارتا باید چند مطلب رو بگم

نقل قول
یکی از مهمترین تفاوت های راسل و لاپورتا اینه که راسل اصلا علاقه ای به رسانه ای کردن نقل و انتقالات نداره! از موضوع سسک هم به خاطر این رسانه ای شدنش انتقاد کرده بود! در مورد رونالدینیو هم اون رو بدون رسانه ای کردن آورد!

نه لاپورتا هم اهل رسانه ای کردن نبود . که میتونیم برای اثبات این به خرید ویا و دنی آلوز و آنری و ... اشاره کنیم . البته ممکنه بعضی مواقع روزنامه ها گمانه زنی هایی رو بکنن ولی این به باشگاه ربطی نداره . قضیه سسک که این همه رسانه ای شده بخاطر حالت ویژه ش هست و اینکه سسک دویست بار گفته که میخواد به بارسا برگرده . خوب همین اظهار علاقه سسک باعث شد که مطبوعات شب و روز این سوال رو از لاپورتا بپرسن . و تازه خود باشگاه آرسنال هم با دادن یک اعلامیه در سایت رسمیش باعث رسانه ای شدن بیشتر موضوع سسک شد .
نقل قول
خیلی خیلی جالبه، جناب مدیر برای اینکه جلوی حرفای ما در مورد لاپورتا و رونالدینیو راسل رو بگیرن از راسل دارن مایه میزارن که فردا ممکنه کارهاشو به اسم یکی دیگه بذارن! !

من کاری با موضع جناب مدیر ندارم ایشون باید خودشون از حرف هاشون دفاع کنن . ولی دیگو جان اشکال اینجاس که بعضی دوستان در مورد چگرینسکی از لاپورتا انتقاد میکنن ولی خرید رونی رو به پای راسل میذارن . من میگم باید یک رویه ثابتی داشته باشیم اگر هر کار بدی که زمان لاپورتا انجام گرفته مسئولیتش با لاپورتاس پس باید کارها و خریدهای خوب رو هم به پای لاپورتا بنویسیم . حالا هر کسی هم که نقش داشته .
نقل قول
عزیز من، خواهشا یه سری به بیوگرافی های راسل تو سایتای خارجی بزن، از مارکا گرفته تا حتی ویکی پدیا اون رو معمار تیم دوره ی اول لاپورتا دونستن! همشون هم آوردن رونالدینیو رو به پای راسل گذاشتن! مگه اینکه بخوای بگی اون ها مثل من یه چیزیشون هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خود لاپورتا هم این قضیه رو قبول داره اون وقت ما نمی تونیم به این آقا سعید اینو اثبات کنیم

من شدیدا با این نظر مخالفم که راسل معمار بارسلوناس . بارسا بعد از رفتن راسل سه قهرمانی لیگ و دو قهرمانی چمپیونز لیگ رو بدست آورده و دو بار هم رفته جزء چهار تیم اروپا . در این موفقیت ها راسل هیچ نقشی نداشته . من نمیدونم چرا بهش میگن معمار ولی به نظر شما کسی که خواسته رایکارد رو اخراج کنه و ژاوی و پویول رو هم بیرون بندازه معمار این مدل بارسلوناس ؟
نقل قول
در مورد تورس هم قیمتی که لیورپول روش گذاشته 85 میلیون یوروئه! گرچه هنوز به نظر من چون نقل و انتقالات تموم نشده نمی شه گفت راسل دست از سر اون بر می داره اما خوب قیمت تورس اینه!

من هم بر این عقیده ام که با این قیمت خرید تورس اصلا به صلاح نیست و راسل نباید به صرف اینکه قول خرید تورس رو داده دست به این کار بزنه . و من به شخصه اگه راسل تورس رو بخاطر قیمت بالاش نخره ایرادی به راسل نمی گیرم . ولی من میگم اگه این جا بخاطر قیمت بالا حق رو به راسل میدیم باید در مورد بکام هم حق رو به لاپورتا بدیم . چون بکام یه شومن بود و خودش دوست داشت که به سیرک رئال مادرید بره .
..............................................................................
ولی در کل من فکر میکنم که راسل با توجه به تجربیات قبلیش و همچنین درایت خودش مدیر موفقی برای بارسا خواهد بود .

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۱۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در ضمن جلوی اسپانیا هم اوزیل خیلی خیلی خوب بازی کرد!

به نظر من هم خوب بازی کرد . این منطقی نیست که بعضی دوستان میگن چون اوزیل نبرد میونه میدون رو به هافبک های اسپانیا باخته پس دیگه بازیکن خوبی نیست . باید توجه داشت که هیچ هافبکی در دنیا نمیتونه میونه میدون رو از ژاوی بگیره . اوزیل بازیکن آینده داریه و روز به روز بهتر خواهد شد . نباید اونو با ژاوی ای مقایسه کرد که کلکسیونی از مهارت و تجربه و مهندسی و ظرافت و ... هست

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۱۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- ایمان مبعلی
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
سلام
دیگو بازم که میخوای خاطره سازی کنی
نقل قول
لطفا تا آخر نقل و انتقالات صبر کنید بعد یارو رو محاکمه کنید! خودش گفته دو تا خرید خیلی بزرگ داریم! بهتره صبر کنید!

والا اگه برگردی کامنتای دیشبو بخونی منم همین حرفو زدم.راسل هنوز فرصت داره. و هنوزم میگم خوشحالم از اینکه تورس نمیاد.
.....................................
من هیچ کاری به راسل و خریداش نداشتم فقط بعضیا(که اصلا منظورم شما نیست) میخوان برا خوب جلوه دادن کارای راسل و توجیه حرفای گذشتشون لاپورتا رو خراب کنن.
..............................................
بهتره این بحثو تموم کنین.100بار شروع کردین و آخرم به هیچ نتیجه ای نرسیدین.ایشالا راسل تورس رو نمیاره و بجاش سسک و لام رو بیاره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۲,۶۵۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۹۳ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۴۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۹,۶۳۴ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۶۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۲۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۵۱۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۶۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۴ کاربر آنلاین است. (۱۱۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!