به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
عزیز من آخه رادیو ورزش هم شد منبع؟؟ وقتی تو سایت رسمی چیز دیگه ای نوشته کدومو انتخاب می کنیم ؟؟ رادیو ورزش یا سایت رسمی؟؟

دوست من اونا که از خودشون در نمیارند-الله بختکی که حرف نمیزنند-اونام هر چی تو سایتای دیگه میبینند تف میدند.

بعدش شما انتظار داری وقتی خود یحیی گفته نمیخوام به ارسنال برم لاپورتا بیاد بگه ما یحیی رو نمیخوام.

دیگه کاری ندارم که لاپورتا خوبه یا بد-اصلا لاپورتا طلاست-تو رو خدا بی خیال ما بشید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
دوست من اونا که از خودشون در نمیارند-الله بختکی که حرف نمیزنند-اونام هر چی تو سایتای دیگه میبینند تف میدند. بعدش شما انتظار داری وقتی خود یحیی گفته نمیخوام به ارسنال برم لاپورتا بیاد بگه ما یحیی رو نمیخوام. دیگه کاری ندارم که لاپورتا خوبه یا بد-اصلا لاپورتا طلاست-تو رو خدا بی خیال ما بشید.

منظورت چیه؟؟؟
سعی کن واقعیات رو در نظر بگیری نه یه خبر درباره توره رو .
لاپورتا نمیخواد توره رو بفروشه اینو به وضوح اعلام کرده این خود توره است که از وضعیتش راضی نیست و میخواد بره.

CATALUNYA is not Spain
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
بچه کسی هست که بازیهای این دفاع کناری ملی پوش آژاکس رو دیده باشه؟
فکر کنم تو جام جهانی واسه هلند بازی کنه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فکر میکردم که با خوندن اون همه کتاب تاریخی یه ادم منطقی و ایرانی هستید-نمیدونستم که از اون کتابها فقط شورش ها و جنگ ها شما رو تحت تاثیر قرار داده.

الانم فکر نکن من ازبکم و هیچی از منطق حالیم نیست.طوری به من میگی شورشی انگار پا شدم اومدم در خونه دعوا!
من نهایتا میتونم به ناظر این تاپیک از دستتو شکایت کنم.جرمتم توهین به مدیران باشگاه ست که فکر نمیکنم قانون این سایت این اجازه رو بهت بده.
اگه بابام بود حرف من همین بود.رفاقت جای خودش ولی اینو قبول نمیکنم چون با شما رفیقم جوابتو ندم.

اگه شما از زلاتان دفاع کردی فک کنم من اولین کسی بودم که اینکارو کردم.حتی بعضیا به من گفتن تو بخاطر اون طرفدار بارسا شدی.ولی گله ای هم ندارم چون میدونم اونا فقط نوک بینیشونو میبینن!
نقل قول
بارسا تا رئیسی چون کرویف و بازیکنانی چون پویول و ژآوی و ... و تا اکادمی مثل لاماسیا و تا هوادارن متعصبش رو داره به اینگونه پست های فرمایشی احتیاج نداره.

بحث منم همین بود.بقول تو همونی که پست فرمایشی داشت کرویفو اورد.از کجا معلوم پویول و ژاوی میموندن تو تیم اگه همون شخص،این پست فرمایشی رو نداشت؟
نقل قول
مرتیکه هی میگه توره رو میدیم فلانی رو میگیریم-بویانو میدیم اینو میگیریم و ... .

نقل قول
توهین به بازیکن به هیچ وجه برام قابل قبول نیست-چه لاپورتا باشه-چه پپ-چه رایکارد و چه کرویف.

حالا ما هم تو این موندیم قسم حضرت ابوالفضل رو باور کنیم یا دم خروس رو؟
نقل قول
جرمم این هستش که برای بازیکنانی که با تمام وجود کار میکنند احترام قائلم

عجـــــــــــب،من تا حالا فکر میکردم این جرم من تنهاس!!!
..................................................................
خواهران-برادران-عزیران-هموطنان و همه کسانی که این کامنتو میخونین-من دیگه با هیچکس بحثی ندارم.انگار دفاع از لاپورتا تو این سایت جرمه! از این به بعد هر کی هرچی دلش خواست بگه منم حداقل تو این تاپیک جواب کسی رو تو این مورد نمیدم.
همه بچه ها خودشون شعور دارن و میفهمن حرفای من حقه یا دیگران.

اگه با نظرام کسی رو به ناحق ناراحت کردم طلب بخشش مینماییم.

دیگه این بحثو هم تمومش کنین خواهشا...
شما رو بخیر و ما را بسلامت...

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

دیگه این بحثو هم تمومش کنین خواهشا...
شما رو بخیر و ما را بسلامت...

این بحث ها هم چند روز دیگه تمام میشه..
متاسفانه این تاپیبک از روزی جون گرفته که رقابت تو انتخابات بالا گرفته و این جا هم تاثیر خودش رو گذاشته
حیف ما که تازه با هم اشنا شدیم به خاطر این مسلئه از هم کینه بگیریم و بعد از پایان انتخابات که زمان بحث فنی با هم مشکل داشته باشیم
البته قبول دارم یه سری ادمها هنوز درک کافی ندارن و کلید میکنن اما خوب طرفدار بارسا هستند و باید تحمل کرد...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خبر جدید:
بارسا به دنبال انخل دی ماریا
-------------------------------------------
این خبر شایعه نیست و خودم هم قبول دارم که اون داره به رئال میره اما این حرکت طبیعی و برای سخت کردن کار رئال و بالا بردن قیمت انخل میشه
رئال هم همین کار درباره خیلی گزینه های بارسا انجام داده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: _BARCELONA_
پیام: ۴۵۱
عضویت از: ۱۷ فروردین ۱۳۸۸
از: كمپ نو
طرفدار:
- همه بازيكنای بارسا مخصوصا ژاوی و مسی و پويول
- جوزپ گوارديولا و یوهان کرایف
- هيچكدام
- فقط و فقط تيم ملي كاتالونيا
- هيچكدام
- جوزپ گوارديولا و یوهان کرایوف
- هيچكدام
گروه:
- کاربران عضو
اينم لينك منبعش
دی ماريا

تنها در نوکمپ اين گونه از رقيبان استقبال مي شود؛ «ورود سگ و مادريدی به نوکمپ ممنوع.»
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
سلام اینجا ترجمه یه مصاحبه از آقای فرر یکی از کاندیداهای ریاست باشگاه رو میذارم که خوندنش خالی از لطف نیست . ایشون در دوران لاپورتا عضو هیات مدیره باشگاه بوده اند و الان هم مورد حمایت لاپورتا هستند . به نظرم با خوندن اون یک قضاوت منصفانه تری نسبت به لاپورتا داشته باشیم . البته بع علت طولانی بودن چند تا از سوالات رو ننوشتم که خیلی هم مهم نبودن مثل استعفای هیات مدیره یل آینده چیکی بگریستین و خوان الیور . امیدوارم خوشتون بیاد . درضمن چند روزی نمیتونم در خدمت دوستان باشم شاید یک هفته

شما کاندیدایی هستید که به میراث ماندگار از گذشته ادامه میدهید . اما آیا تصمیمی برای هیچ تغییری ندارید ؟
همیشه امکان برای پیشرفت و بهتر شدن هست بخصوص در حوزه ورزش . در زمینه امور مالی ما نیازمند تولید درامد بیشتر برای سرمایه گذاری در پروژه های مربوط به امور ورزشی و املاک و دارایی ها هستیم بویژه در حوزه عضو گیری و اعضاء که یک زندگی بهتری را یرای اعضاء ترتیب بدهیم . ما نیازمند به بهبود دادن دسترسی به استادیوم و همچنین تعمیرات اساسی در آن هستیم . ما همچنین نیازمند داشتن ابزار مناسب تری برای ارتباط کارامدتر وکامل تری با اعضاء هستیم بعنوان نمونه با فراهم کردن کمک به اعضاء در مسافرت
آیا شما پیوستن ویا به بارسا را متعلق به خودتان میدانید .؟
نه اون متعلق به باشگاهه ولی این هم درسته که این کار در زمانی ترتیب داده شد که ما در هیات مدیره باشگاه بوده ایم
آیا انجام اون (قرارداد با ویا) به اون شیوه ای که انجام شد یک استرتژی بوده؟
پیوستن ویا به این شیوه انجام گرفت چون به این شیوه ممکن و شدنی بود . در گذشته بیشتر قراردادهای جدید به محض اینکه رقابت ها پایان میگرفته اتفاق افتاده است .
آیا مشخص می کنید که چه نوع قراردادی به گواردیولا پیشنهاد خواهید کرد ؟
بله
آن کوتاه مدت خواهد بود یا بلند مدت؟
ما درباره ی آن بعد از 14 ژوئن با گواردیولا صحبت خواهیم کرد . اما من با قرارداد بلند مدت خیلی موافق نیستم . این ایده ای نیست که چیزی را در حوزه ورزش تغییر بده
آیا گواردیولا سزاوار افزایش دستمزد هست ؟
حقوق او می بایستی معقول و واقع گرایانه باشه .
آیا شما از اینکه با لاپورتاایسم ارتباط داده می شوید خوشحال هستید ؟
من ایسم ها را در هر نوعی که باشه دوست ندارم . در هفت سال گذشته باشگاه به چیزهای بزرگی نائل شده و در این مدت لاپورتا رییس بوده و ما هم جزء اونایی هستیم که اونجا بوده اند باشگاه خیلی خوب مدیریت شده و این باید ادامه پیدا کنه
شما چه نوع ارتباطی با لاپورتا دارید ؟
ما در روابطمان افت و خیز های زیادی داشته ایم اما الان تفاهم خوبی داریم .
آیا از داشتن حمایت لاپورتا احساس راحتی می کنید ؟
بله ومن خیلی از اوتشکر می کنم ، چونکه ما با هم در هفت سال کار سخت سهیم بوده ایم . و نتیجه این همکاری بسیار مثبت هست . ما بعضی اشتباهات را انجام داده ایم که از آن اشتباهات چیز های زیادی را آموخته ایم و امید دارم اون اشتباهات دیگه تکرار نخواهد شد .
آیا داشتن حمایت لاپورتا یک امتیاز برای شما خواهد بود؟
نمیدونم . این بیشتر یک مزیت هست تا یک مشکل ، اما چیزی که مهمه اینه که ما برغم داشتن اختلاف سلیقه با هم کار را به پایان رساندیم .
لاپورتا چه اشتباهاتی را انجام داده ؟
قطعا او بعضا اشتباهاتی داشته . شما باید بخاطر داشته باشید که شما بعنوان رییس همیشه زیر فشار همه اطرافیانتان هستید . یک فشار بی وقفه که شما در مواجهه شدن با آن باید توانا باشید که لاپورتا این توانایی رادارد . اواین توانایی را دارا بود که قرص و محکم بایسته و تصمیم بگیره بیشتر اون تصمیمات هم بجا و مناسب بودن
آیا تا بحال پیش اومده که از کاری که لاپورتا کرده باشه احساس شرمندگی کنید ؟
چیزی که احساس کرده ام یک احساس غرور بزرگ بخاطر کسب 6 جام در سال گذشته هست بعلاوه کسب بالغ بر 65 جام در طول تمام دورانی که ما در باشگاه بودیم (این هفت سال) . لیگ بسکتبال اروپا ، جام های هند بال و هاکی اندازه ای که ما رشد کرده ایم و تصدیق بین المللی و ... من به خاطر همه ی اینها احساس افتخارمیکنم . یقینا چیزهایی وجود داشته که میتونسته متفاوت تر و شاید بهتر انجام بگیره ولی شما باید در نظر بگیرید که باشگاه در سال 2003 کجا بود و الان کجا قرار گرفته و تصور از باشگاه در سطح جهان الان چگونه هست . ما مقام باشگاه را (از نظر درامدی) با 120 میلیون درامد در سال 2003 از رتبه سیزدهم به رتبه خیلی بالاتری آورده ایم با درامدی بالغ بر 400 میلیون .

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
سلام

خیلی قشنگه، امیدوارم ببینین

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
موندوی دیروز تیترش اینه که بارسا دنبال، کلیچی، هازارد، اوزیل و فن در ویله. همچنین گفته که توره با منچستر به توافق رسیده.
خوبه، همشون جوونن، هر کدوم رو بتونه بگیره خیلی خوبه.
اوزیل هم بازیکن خیلی خوبیه، گرچه خودم دوست دارم بارسا فقط بره یووتیچ فیورنتینا و یانیچ لیون رو بگیره.

اسپورتم تیتر دیروش اینه که بارسا به دنبال تورس به جای زلاتانه.

البته اسپورت امروز نوشته که بارسا به دنبال سیسوکو از فرانسه و زوکورا از سویا ست.برای جانشینی توره. من که با زوکوراش خیلی موافقم. اسپورت امروز باز یه خبر از تورس داشته.

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۱۵ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۶,۰۷۹ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۵۹ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۷۸ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۳,۸۳۴ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۸۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۸۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۶۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۹۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۷۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۷ کاربر آنلاین است. (۱۶۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۲۸۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!