به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Barca.Forever
پیام: ۵۶
عضویت از: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
از: تهران
طرفدار:
- پویول
- کرایوف
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حسینی که من میشناسم با بدحجابی یکجا جمع نمیشه.
حسینی که من میشناسم نمیتونه با دیسکو یکجا باشه.
حسینی که من میشناسم نمیتونه با رقص زن و مرد نامحرم کنار بیاد.

اما حسینی که من میشناسم کسی رو با اجبار به بهشت نبرد!
آخرین شب در رو باز گذاشت و گفت هرکی دوست داره " انتخاب کنه" که بمونه یا بره!
حسین امام بود و اجبار نکرد منو و توِ انسان پر از ایراد چرا دره بهشت رو باز کنیم برا رفتن مردم؟
تا کی نظرای مخالف مرده باد و نظرای موافق تیکه ای بهشت به نامشون؟

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
puyol نوشته:

نقل قول
حسینی که من میشناسم با بدحجابی یکجا جمع نمیشه.
حسینی که من میشناسم نمیتونه با دیسکو یکجا باشه.
حسینی که من میشناسم نمیتونه با رقص زن و مرد نامحرم کنار بیاد.

اما حسینی که من میشناسم کسی رو با اجبار به بهشت نبرد!
آخرین شب در رو باز گذاشت و گفت هرکی دوست داره " انتخاب کنه" که بمونه یا بره!
حسین امام بود و اجبار نکرد منو و توِ انسان پر از ایراد چرا دره بهشت رو باز کنیم برا رفتن مردم؟
تا کی نظرای مخالف مرده باد و نظرای موافق تیکه ای بهشت به نامشون؟

1- بیخود برچسب "اجبار" نزن. من نگفتم کسی به اجبار بره بهشت. متن رو دوباره بخون. من دقیقا از "انتخاب" حرف زدم.
من گفتم حسینی که من می شناسم با این دیسکو و بدحجابی نمیخونه. یا باید حسین رو انتخاب کرد و از این چیزها گذشت. یا اینها رو انتخاب کرد و به حسین گفت برو پی کارت. 2 تاش با هم نمیشه.
همه حق انتخاب دارن. یکی اینها رو دوست داره میتونه اینها رو انتخاب کنه و به حسین بگه برو پی کارت. دیگه این چیزها رو به حسین نسبت نده و نگه حسین با این چیزها سازگار هست.
کسی از اجبار چیزی نگفت.
2- نظر مخالف مرده باد؟
چه کسی میگه نظر مخالف مرده باد؟ کسانی میگن نظر مخالف مرده باد که وقتی نتایج به دلخواهشون نباشه لشکرکشی خیابونی میکنن و کشور رو به آشوب میکشن نه کسانی که وقتی کاندیدشون انتخاب نشه فردای اون روز همه کشور تو آرامش باشه.
واقعا به نظرت چه کسی مخالف خودش رو مرده میخواد؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- پویول
- کرایوف
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
1- بیخود برچسب "اجبار" نزن. من نگفتم کسی به اجبار بره بهشت. متن رو دوباره بخون. من دقیقا از "انتخاب" حرف زدم.
من گفتم حسینی که من می شناسم با این دیسکو و بدحجابی نمیخونه. یا باید حسین رو انتخاب کرد و از این چیزها گذشت. یا اینها رو انتخاب کرد و به حسین گفت برو پی کارت. 2 تاش با هم نمیشه.
همه حق انتخاب دارن. یکی اینها رو دوست داره میتونه اینها رو انتخاب کنه و به حسین بگه برو پی کارت. دیگه این چیزها رو به حسین نسبت نده و نگه حسین با این چیزها سازگار هست.
کسی از اجبار چیزی نگفت.

میتونیم تو یه کشور اسلامی که صرفا 40 سال قبل پدرانمون انتخاب کردن با افکار سکولاری زندگی کنیم؟ آیا حق انتخاب دین و پوشش و ... نباید داشته باشیم؟ حرف من از اجبار اینه نه چیزی که شما فکر میکنید! اسلام بر خلاف افکار "اصولگرایانه" انقدر هم تند و تیز نیست! نظام دینیمثل یک شمشیر 2 لبست هم میتونه خوب و متعالی باشه هم میتون پر خطر باشه! متعصافنه تو نظام دین مدار ما با تمام شعار های قشنگش درست به موازین دین و اسلام عمل نمیشه و نه تنها تو جهان اسلام حراسی ساخته تو کشور خودمون هم " اصولگرا" حراسی ساخته!آدم هایی که با افکار گذشته زندگی میکنن و نمیخوان ذهنیت خودشونو عوض کنن! و تمامی سیستم های جهان که نخوان با تغییر زمان تغییر کنن و به روز شن محکومن به شکست!

نقل قول
2- نظر مخالف مرده باد؟
چه کسی میگه نظر مخالف مرده باد؟ کسانی میگن نظر مخالف مرده باد که وقتی نتایج به دلخواهشون نباشه لشکرکشی خیابونی میکنن و کشور رو به آشوب میکشن نه کسانی که وقتی کاندیدشون انتخاب نشه فردای اون روز همه کشور تو آرامش باشه.

هم من هم شما خوب میدونیم که اون اتفاقات اینطور که ازش میگین نبوده! با یه سرچ ساده تو سایت ها و شبکه های مختلف میتونین ببینین چه کسانی به آتیش اون روزهای مردم هیزم اضافه کردن!
چه کسانی زدن تا مردم جری تر شن!
واقعا فکر میکنین کل کشور تو آرامش هستن؟ تا کی سطحی نگری؟ واقعا فکر میکنین با این شکست عده ای خاص ساکت میشینن و چوب لا چرخ مسیر این دولت نمیکنن؟
همیشه یادتون باشه سکوت بعد از شکست خیلی بد تر از فریاد و هاشا ست!

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
میتونیم تو یه کشور اسلامی که صرفا 40 سال قبل پدرانمون انتخاب کردن با افکار سکولاری زندگی کنیم؟ آیا حق انتخاب دین و پوشش و ... نباید داشته باشیم؟

ای بابا.
آقا سکولار زندگی کن ولی نگو حسین سکولار بود. نگو من هم سکولار هستم هم حسینی هستم. نمیشه همزمان هم حسینی بود هم سکولار بود.
نقل قول
همیشه یادتون باشه سکوت بعد از شکست خیلی بد تر از فریاد و هاشا ست

شما آشوب کنید خوبه ولی ما سکوت هم بکنیم بده.
آخرش این ماییم که تحمل نظر مخالف نداریم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- پویول
- کرایوف
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ای بابا.
آقا سکولار زندگی کن ولی نگو حسین سکولار بود. نگو من هم سکولار هستم هم حسینی هستم. نمیشه همزمان هم حسینی بود
هم سکولار بود.

چرا دم محرم میشه همیشه میگین ارمنی و مسیحی و یهودی هم امام حسینین؟
چرا آدم خوب رو باید مختص به یه خواص نشون داد؟
چرا تو یه قالب باید نگهشون داشت؟
امام رضا(ع) به خواب من آمده و فرمودند: کتیبه شیخ بهایی، به در خانه ما زده نشود، خانه ما هیچ گاه به روی کسی بسته نمی‌شود و هر کس بخواهد می‌تواند بیاید.
مشکل اصلی من با شما سطحی نگریاست، اینکه از زبان اونها صحبت میکنین!
نقل قول

آخرش این ماییم که تحمل نظر مخالف نداریم

چه اصلاح طلب چه اصولگرا هر کدوم که بخوان تند روی کنن فقط و فقط جریان انحرافین.
همونطور که تو سال 88 گفته شد رئیس جمهور مملکت با رای مردم رئیس جمهور شدن و هیچ کس حق نداره بگه که تقلب یا تخلف شده!
امروز ما هم انتظار داریم بعد از 8 سال این شنیده بشه!

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
puyol نوشته:

نقل قول
کسی از اجبار چیزی نگفت.

میتونیم تو یه کشور اسلامی که صرفا 40 سال قبل پدرانمون انتخاب کردن با افکار سکولاری زندگی کنیم؟ آیا حق انتخاب دین و پوشش و ... نباید داشته باشیم؟ حرف من از اجبار اینه نه چیزی که شما فکر میکنید! اسلام بر خلاف افکار "اصولگرایانه" انقدر هم تند و تیز نیست! نظام دینیمثل یک شمشیر 2 لبست هم میتونه خوب و متعالی باشه هم میتون پر خطر باشه! متعصافنه تو نظام دین مدار ما با تمام شعار های قشنگش درست به موازین دین و اسلام عمل نمیشه و نه تنها تو جهان اسلام حراسی ساخته تو کشور خودمون هم " اصولگرا" حراسی ساخته!آدم هایی که با افکار گذشته زندگی میکنن و نمیخوان ذهنیت خودشونو عوض کنن! و تمامی سیستم های جهان که نخوان با تغییر زمان تغییر کنن و به روز شن محکومن به شکست!

نقل قول
2- نظر مخالف مرده باد؟

هم من هم شما خوب میدونیم که اون اتفاقات اینطور که ازش میگین نبوده! با یه سرچ ساده تو سایت ها و شبکه های مختلف میتونین ببینین چه کسانی به آتیش اون روزهای مردم هیزم اضافه کردن!
چه کسانی زدن تا مردم جری تر شن!
واقعا فکر میکنین کل کشور تو آرامش هستن؟ تا کی سطحی نگری؟ واقعا فکر میکنین با این شکست عده ای خاص ساکت میشینن و چوب لا چرخ مسیر این دولت نمیکنن؟
همیشه یادتون باشه سکوت بعد از شکست خیلی بد تر از فریاد و هاشا ست!

دوست عزیز شما انتخاب 40 سال پیش پدرت رو بهش کار نداشته باش. کسی هم کاری به دین تو نداره. هر دینی میخوای داشته باش. خداروشکر وضع حجاب توی جامعه اونقدر داغونه که رسما چیزی به اسم حجاب توی خیابون ها نمیبینی. پس الکی دم از حجاب اجباری نزن. اون کسی هم که ازش دفاع میکنید و میگید روشنفکر امروزه و بهش رای دادید، بنیانگذار همین حجاب اجباریه که شما ازش فراری هستید.
امام حسین شبه قبل عاشورا چراغ رو خاموش کرد و گفت هرکی نمیخواد بره. نگفت هرکی نمیخواد از این راه بهشت بره، بره و از یه راه دیگه بهشت رو انتخاب کنه.
هم امام حسین هم اونهایی که رفتن میدونستن خسرالدنیا و الاخره میشن. اما انتخابشون این بود. امام حسین هم گفت حالا که شعورتون در این حده برید. چون من سرباز واقعی میخوام نه یک مشت سست عنصر که نمیتونن با من بمونن.
اونهایی که رفتن مطمعن باش بهشتی نشدن. چون با آگاهی امامشون رو تنها گذاشتن.
و اما تند و تیزی اصولگرایان که شما میگید، درسته از دید شماها اصولگرایان تند هستن چون همیشه گفتن حقیقت تلخه، این موضوع از زمان ائمه هم بوده.
حقیقت پذیرفتن امیرالمومنین به عنوان خلیفه با وجود بیعت 1300 نفر در اون زمان ، سخت و تلخ بود.
حقیقت جنگ های پی در پی در رکاب حضرت علی با به ظاهر مسلمون های اون زمان سخت بود
حقیقت پذیرش جنگ و کشته شدن همراه امام حسن سخت بود تا جاییکه ایشان میدونستند اگر جنگ کنند، امامی بر روی زمین باقی نمیمونه و مجبور به صلح شدند.
حقیقت بودن و جنگیدن با امام حسین (علیه السلام) سخت بود، چون فکر میکردند به جز کشته شدن در کنار امام راههای دیگه ای هم برای بهشت رفتن هست( از جمله بی تفاوت بودن)
اسلام دین جنگ نیست. اما هرکدوم از امامان بزرگوار ما که راه احقاق دین رو توی جنگیدن میدیدند، ازش ترس و واهمه ای نداشتند. اما راحت طلب ها و سطحی نگر ها و در هر زمانی جلوی این انتخاب ائمه ایستادند.

مطمعن باش پدر مادرهای ما زمان شاه خوشی زیر دلشون نزده بود که انقلاب کردند. با وجود تمام خون هایی که دادند. با وجود تمام بچه هایی که بی پدر مادر شدند و مادر پدرهایی که بی فرزند شدند.
اونها فقط حقیقت نبود امنیت و دین رو درک کرده بودند.
متاسفانه ما مثال ماهی هستیم که تا توی امنیت و آرامشی که شهدا و این نظام برامون آوردن غوطه وریم قدرش رو نمیدونیم. کافیه از این آب جدا بشیم. اونوقته که میفهمیم...

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
puyol نوشته:

نقل قول
ای بابا.
آقا سکولار زندگی کن ولی نگو حسین سکولار بود. نگو من هم سکولار هستم هم حسینی هستم. نمیشه همزمان هم حسینی بود
هم سکولار بود.

چرا دم محرم میشه همیشه میگین ارمنی و مسیحی و یهودی هم امام حسینین؟
چرا آدم خوب رو باید مختص به یه خواص نشون داد؟
چرا تو یه قالب باید نگهشون داشت؟
امام رضا(ع) به خواب من آمده و فرمودند: کتیبه شیخ بهایی، به در خانه ما زده نشود، خانه ما هیچ گاه به روی کسی بسته نمی‌شود و هر کس بخواهد می‌تواند بیاید.
مشکل اصلی من با شما سطحی نگریاست، اینکه از زبان اونها صحبت میکنین!

دوست عزیز چرا سفسطه میکنید؟
کی گفت در خانه ائمه به روی بقیه بسته است؟ چه اون فرد مسلمان باشه چه مسیحی چه بی دین و...
بحث سر اینه که اگر دم از امام حسین میزنیم پس رفتار و انتخابمون هم باید حسینی باشه.
نه اینکه بگیم من حسینی ام، اما به حجاب اعتقادی ندارم. من حسینی ام اما با سازش با دشمن موافقم و...
چنین آدمی فقط حق داره بگه من امام حسین رو دوست دارم اما رفتارم حسینی نیست.
مثل مسیحی و یهودی و ...
که البته از نظر خود ائمه اون کسی که واقعا اونها رو دوست داره تابع بی چون و چرای اونها میشه. نه اینکه فقط به زبان ادعای دوست داشتن بکنه.
ما ائمه رو دوست داریم نه برای خودشون ، فقط برای دادن حاجت هامون
نقل قول
puyol نوشته:

نقل قول

آخرش این ماییم که تحمل نظر مخالف نداریم

چه اصلاح طلب چه اصولگرا هر کدوم که بخوان تند روی کنن فقط و فقط جریان انحرافین.
همونطور که تو سال 88 گفته شد رئیس جمهور مملکت با رای مردم رئیس جمهور شدن و هیچ کس حق نداره بگه که تقلب یا تخلف شده!
امروز ما هم انتظار داریم بعد از 8 سال این شنیده بشه!

بین تقلب و تخلف فرق هست . اول تفاوت اینها رو بدونید بعد ادعا کنید...

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: WarNerve
پیام: ۱۶
عضویت از: ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
یه دوستی بهم گفت از اینکه ما رو با یزید و شمر و هر چی کافر و جنایتکار تاریخه مقایسه میکنن ناراحت نمیشم اما از اینکه خودشون و کاندیدشون رو با امام حسین و امام علی و پیامبر مقایسه میکنن خونم به جوش میاد

اصلا" روحانی و اصلاح طلبا خود یزید. تو کل تاریخ دنیا فاسد تر از روحانی نیست. مثلا" قالیباف هیچ مشکلی نداشت؟! هیچ خلافی نکرده بود؟!
شما که انقدر دم از حسینی بودن میزنید حتما" میدونید که امام حسین و امام علی یا هرکدوم دیگه از ائمه پاکی طرفدارای خودشون خیلی براشون مهم بود. از اول این انتخابات ندیدم هیچکدوم از این دو جناح یه ذره از کاندید خودشون انتقاد کنه.
بر اساس گفته شما که اصلاح طلبا کلا" مشکل دارن و گمراهن و ازشون انتظاری نمیره اما از کسی که خودشو حسینی میدونه انتظار دارم قبل از اینکه طرف مقابلو به رگبار ببنده یه ذره به خودشم نگاه کنه

در مورد اون تخلف و تقلب هم بازم میگم معیار حرف من و شما نیست. معیار رهبر انقلاب و شورای نگهبانه

یه بحث در مورد انتخابات رئیس جمهور رو انقدر پیچوندین قضیه به حرم امام رضا هم رسید

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
واقعا یه سری یه طوری خودشون رو به خواب زدن و واقعیت رو نمی بینن که آدم ترجیح میده چیزی نگه.

هر روز آمار و گزارشهای بیشتری از جنایتهایی که این دولت کذاب در حق رای مردم کرده بیرون میاد. اکثر مناطق دور افتاده که طرفدار رئیسی بودن رو به یه شکلی آراء رو یا مخدوش کردن یا نذاشتن مردم رای بدن. واقعا کسی که یه ذره اهل عقل و انصاف باشه، به روشنی روز خباثت این جماعت رو می بینه و انقدر برای توجیه اینها آسمون و ریسمون نمی بافه!

با خودشون گفتن گند رو می زنیم نتایجم اعلام می کنیم جشنم می گیریم، نظام اگر بخواد بیاد بگه تقلب شده به خودش ضربه زده و مجبور میشه سکوت کنه! امیدوارم خود رئیسی و شورای نگهبان و رهبر در برابر این حق الناس سکوت نکنن که اینجا اصلا محل مصلحت اندیشی نیست!

🔴حسین مولوی:

🔹تمام راي هاي حسن روحاني يك طرف و راي سه هزار نفر از مدافع حرم در سوریه يك طرف.

👈 روحاني در سوريه يك راي هم نداشت اما رئيسي ٣٢٠٠ راي كسب كرد.

🔺 مدافعان حرم که برای سه برابر شدن یارانه رأی ندادند...

خدا رو شاکرم که به ما لطف کرد و ما رو در گروه کسانی قرار داد که برای خدا و دین خدا می جنگن، نه کسایی که غایت آمالشون لخت شدن و بزن بکوبه! حالا خودتون رو بزنید به اون راه و بگید اصلاح طلب فلان و بیسار نیست. این واقعیت رو عوض نمی کنه. چشمتون رو باز کنید و ببینید اطرافتون چه خبره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: WarNerve
پیام: ۱۶
عضویت از: ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
اختلاف که 100 تا رای نبوده که با مخدوش کردن آرا نتیجه رو عوض کنن
مگه انتخابات نماینده ی کلاسه؟! خدا میدونه چند هزار نفر ناظر و مشاهد و مسئول داشته. یعنی همه از دم جیره خور دولت بودن؟ این چه سیستمیه که اول میگه مردم رای بدید و رای دادن از وظایف شماست بعد نمیتونه از ارا محافظت کنه؟ یعنی همه ی اینا به خاطر دولته؟ آقای رئیسی به خاطر نبود تعرفه 7 میلیون کمتر رای ورد؟ الان کی خودشو به خواب زده؟
بعدم یعنی تا الان هیچ دولتی به این فکر نیفتاده بود که ما تقلب میکنیم بعد سریع میریزیم تو خیابون جشن میگیریم اگه کسی چیزی گفت خودشو برده زیر سوال فقط این دولت انقدر نابغه بود که اینکارو کرد کل سیستم انتخابات و نظارت هم کشک! آخه این چه تحلیلیه؟! جدا از دولت این تحلیل کل مملکت رو میبره زیر سوال. یعنی بعد 40 سال ما یه انتخابات نمیتونیم برگذار کنیم؟

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۳,۱۰۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۱۱۱ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۹۳ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۰,۰۳۸ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۶۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۴۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۶۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۸۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۹ کاربر آنلاین است. (۱۶۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!