به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
خداروشکر که حوصله و وقت برای بحث های بی فایده رو ندارم وگرنه دیشب خیلی حرفا برای گفتن بود!!

کسی که چشمش به روی واقعیت باز باشه ، وضعیت جامعه و مشکلات بی نهایت مردم رو میبینه و دیگه همچین حرفای خنده داری رو نمیزنه.

تو صفحات اجتماعی زیادی هم خوندم که مردم خوشحال بودن از این توافق!! یعنی الان دیگه تورم از بین میره؟ گرونی نداریم؟ اختلاس هزارمیلیاردی اتفاق نمیوفته؟ فساد در دستگاه ها و نهادهای دولتی از بین میره؟ فحشا از مملکت ریشه کن میشه؟ اصن مافیای اقتصادی ایران که سال هاست از این تحریم ها داره سود میبره و از پول دلالی ، میلیاردها دلار به جیب زده ساکت میمونه؟

من به نوبه خودم این توافق رو به مردم سوریه و لنبان و فلسطین و عراق تبریک میگم و امیدوارم در رفاه و وضعیت زندگی اونا تاثیر بذاره. مردم ایران که با فتوسنتز هم میتونن زندگی کنن و به قول جنتی اشکالی هم نداره اگه یه وعده در روز غذا بخورن..

پ.ن: دلواپسان عزیز حرص انرژی هسته ای رو میخورن که یه روز خیانت بزرگی به ملت ایران محسوب میشد و وزیر امور خارجه ، عباس خلعتبری ، به خاطر آوردن این تکنولوژی به ایران اعدام شد!!

لطفا نقل قولی از حرفای من صورت نگیره چون احتمالا تا یه هفته فرصت اومدن به سایت رو هم نداشته باشم چه برسه به این تاپیک بیام و بخوام بحث کنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ فروردین ۱۳۹۴
Re: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
من دیشب کامل هم صحبت های اوباما و کری و ظریف به دقت گوش کردم، دقیقا مثل دوره قبل اون چیزی که طرف مقابل تعریف کرده نقطه مخالف چیزی بود که ظریف گفت. خیلی واضح که این دو تا ذره ای نقطه مشترک با هم ندارن.

اون چیزی که ظریف گفت این بود که صنعت هسته ای ما قرار که در راستای تحقیق و پژوهش به کارش ادامه بده، تمام تاسیساتی که احتمال ساخت پلوتنیوم و اورانیوم با درصد غنی سازی بالا توش بوده - که مشکوک به ساخت بمب اتم - یا تعلیق میشه یا بازسازی میشه و نظارت ها بیشتر میشه و نکته مهمتراین که همه تحریم ها باهم برداشته میشه.

جناب اوباما تعریفش از توافق این که ما مطمئن میشیم که غنی سازی ایران باعث ساخت بمب نمیشه، ما به ایران اعتماد نداریم برای همین با یک سری کارها راستی آزمایی میکنیم، ما دوباره اونها را تحریم نمیکنیم و مرحله به مرحله طبق زمانبندی که خودمون داریم تحریم هارو بر میداریم. آخرش هم گفت مسئله تحریم ها هم اونهایی رو بر میداریم که مربوط به مسئله هسته ای، ایران بخاطر دفاع از تروریست و موشک های بالستیک هنوز تحریم خواهد بود چرا که امنیت اسرائیل و عربستان برای ما مهم.

نکته ای که وجود داشت این بود که لحن تند و طلبکارانه اینها هنوز مثل قبل ادامه داره و موضوع اصلی - دشمنی با ایران به خاطر اسرائیل - هنوز سرجاش.

اون چیزی که ظریف گفت توافق خوبی ولی با توجه به اون چیزی که از تاریخ کشور آمریکا من خوندم، تحت هیچ حالتی به اینها نمیشه اعتماد کرد و معلوم نیست که تحریم هارو بردارن، سال 79 هم دقیقا با همین ادبیات شروع کردن به نوشتن متن توافق که آخرش نه تنها تحریمی برداشته نشد که صنعت ماهم کلا تعلیق شد.

این چیزی هم که کیاوش میگه بخشیش درسته، ما تحت فشاریم و اقتصادمون مشکل داره ولی این اشکال همش به خاطر تحریم نیست، رهبری از زمانی که رهبر شدن، یعنی بیست و خورده ای سال پیش تاکیدشون روی اقتصاد بود و بارها گفتن که دشمن از این راه به ما فشار خواهد آورد و بر خلاف آمریکایی ها همیشه راه حل هایی ارائه دادن که کارساز بوده و میشده بهش اعتماد کرد، ولی اشتباهات ما باعث شده الان این برگ برنده دست اونها باشه. در حال حاضر هم عقل سالم به آدم میگه به جای اینکه به کشوری اعتماد کنیم و چشم بهش داشته باشیم که در تاریخش حتی یکبار هم در راستای منافع ایران قدم بر نداشته، خودمون یک اقدامی بکنیم، شاید تحریم به اقتصاد ما ضربه بزنه، ولی ما تو همین تحریم ها به پیشرفت هایی رسیدیم که واقعا شگفت انگیز.

من هیچوقت یادم نمیره که اوباما جلوی اون دلقک صهیونیستی گفت که اگه می تونستیم حتی یک پیج و مهره های صنعت هسته ایران رو هم نمیذاریم باقی بمونه. و شک ندارم که آمریکایی ها در راستای منافع ملت ایران اقدامی نخواهند کرد.

نقل قول
پ.ن: دلواپسان عزیز حرص انرژی هسته ای رو میخورن که یه روز خیانت بزرگی به ملت ایران محسوب میشد و وزیر امور خارجه ، عباس خلعتبری ، به خاطر آوردن این تکنولوژی به ایران اعدام شد!!

این روزنامه ای که گذاشتی متنش معلوم نیست که بشه خوندش تا معلوم بشه قضیه سر چی، قطعا صنعت هسته ای برای کشور ما با ارزش و مفید و هرکسی که مخالف این قضیه اشتباه انجام داده. دلواپسان عزیز هم که میدونستن کجا رو باید بزنن که یک عده دارن اینجوری میسوزن بحثشون سر صرفا انرژی هسته ای نیست، مسئله سر این که شما باید طرف مقابل رو درست بشناسید. دلواپس بودن جرم نیست، تحقیر مخالف جرم.

نقل قول
من به نوبه خودم این توافق رو به مردم سوریه و لنبان و فلسطین و عراق تبریک میگم و امیدوارم در رفاه و وضعیت زندگی اونا تاثیر بذاره. مردم ایران که با فتوسنتز هم میتونن زندگی کنن و به قول جنتی اشکالی هم نداره اگه یه وعده در روز غذا بخورن..

من درباره این صحبتی که کردی حرفی ندارم چون واضح که حتی ذره ای تحقیق استراتژیک نکردی و این حرفت دقیقا انعکاس اون چیزی که یک عده بی وجود خائن به این مملکت تو صدای امریکا و بی بی سی تکرار میکنن.

من نه کاری به اسلام دارم و نه جمهوری اسلامی، مسئله مشکل ما با امریکا مربوط به 6 دهه قبل، جایی که اصلا انقلاب اسلامی و امنیت اسرائیل مطرح نبوده ولی دشمنی اونها با ما ادامه داشته. متاسفانه ملت ما خوب یادشون که به چه حیون های وحشی دارن مذاکره میکنن و من مطمئنم که هرکسی یک بار صحبت های دیشب اوباما رو گوش بده، ذره ای دل به آینده این مداکرات نخواهد بست.

۱۴ فروردین ۱۳۹۴
Re: ایرانی، ایرانی باش!
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
خب خدارو شکر دلیل اختلاس ها و فسادهای مالی داخلی رو فهمیدیم!دشمنی با امریکا بود دلیلش

بعضیا یجوری حرف میزنن ک انگار ما کره مریخ بودیم و اونا فقط درکنار مردم زندگی کردن ن برادر من ما هم مشکلات زندگی مردمو دیدیم تا وقتی ک ملت این مشکلاتو تنها ناشی از دشمنی با امریکا میدونه این مملکت درست بشو نیس.
درسته این دفعه هم مثه همون دفعه حرف زدن ببینیم در عمل چیکار میکنن
نیروگاه هسته ای خیانت ! ببخشید همه کشورای دنیا دنبال خیانت ب کشور خودشونن؟؟!!!

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۴ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
خوندن بعضی از این نظرات دوستان دردناک بود واسم، واقعا این باج بزرگی که به استکبار دادیم در ازای لغو تحریم هایی که هرگز تاثیر بزرگی بر معیشت ملت نخواهد داشت می ارزید به تحقیر کشورتون؟ به پایمال کردن 8 سال مقاومت در دوره ی احمدی نژاد و کامل کردن چرخه ی هسته ای مملکت؟ به بی ارزش کردن خون هایی که در این راه به زمین ریخته شد؟
واقعا فکر می کنید با لغو این چند تا تحریم مصاف ما با استکبار به آخر رسیده و از این به بعد دیگه اقتصاد ایران گلستونه؟ و فساد و اختلاس و دزدی آمریکایی! دیگه تو اقتصاد ایران جایی نداره؟
اینایی که دم از رای اکثریت در ورود کشور به مذاکرات هسته ای میزنن و قبول اینکه ما دنبال بمب هسته ای بودیم و الان تضمین دادیم که هرگز چنین غلطی ازمون سر نزنه، خیال می کنن دشمنی و توطئه ی دشمن خاتمه پیدا کرده؟
گیریم که اصلا ایران هرگز از حقوق ملت در مذاکرات عقب نشینی نکرده و هیچ باجی بهشون نداده،اینا به کدومیک از تعهدات بین المللی پایبند بودن که الان انتظار دارید به همین توافقی که قراره با ایران امضا کنن پایبند بمونن؟
میدونید که معماری تحریم ها رو برای سه دلیل واهی طرح ریزی کردن:
اول تلاش کشور برای دستیابی به بمب اتمی، که بحمدالله با توقف و تعلیق و بازگشت به عقب و باج بزرگی که بهشون دادیم تحریم هایی که در این رابطه وضع شده بود برداشته خواهد شد(به همین خیال باشید).

دوم تحریم هایی که به دلیل حمایت کشورتون از تروریسم وضع شده، مثل سازمانهای تروریستی ای! مثل حزب الله، جهاد اسلامی، حماس، سپاه بدر و جنبش انصارالله و ... که اگر نبودن این سازمانها بی هیچ تعارفی الان ناموس من و شما بین اعضای داعش داشت دست به دست می شد!

سوم تحریم هایی که به خاطر نقض حقوق بشر در کشورتون وضع شده، مثل نقض حقوق همجنس بازها و محدودیت در آزادی های فردی مثل همین حجاب اجباری!
خیال می کنید واسه استکبار کاری داره که همین تحریم های مرتبط با موضوع هسته ای رو که مثلا قراره لغو کنه ببره و در زیر مجموعه های حمایت از تروریسم و نقض حقوق بشر قرار بده؟

البته با توجه به ارسالهایی که از بعضی از دوستان دیدم بعد از حل و فصل موضوع هسته ای و اینکه رای اکثریت! ارجحه بر شرف و غیرت و آبرو و فرهنگ و تاریخ مملکت، قراه بریم سراغ لغو تحریم های حقوق بشری و با برداشتن حجاب از سر نوامیس و آزاد کردن تمام روابط و شئونات عرفی و اخلاقی، تلاش کنیم تا تحریم های بیشتری برداشته بشه!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۴ فروردین ۱۳۹۴
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
حرفای ظریف خیلی خوبه ولی من نمیتونم انقد خوشبین باشم

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۴ فروردین ۱۳۹۴
Re: پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
ریحانه wrote:

قبول کردن حرف های ظریف بعد از سخنرانی اوباما کار خیلی سختی. من فکر نمیکنم با این ادبیات و لحن طرف مقابل، بشه به چیزهایی که ظریف گفت رسید.

۱۴ فروردین ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
The KinG نوشته:

امیدوارم بعضی از دوستان هم از توهم بیرون بیان و متوجه بشن که عزت و شرف و انسانیت و فرهنگ و آزادی و رفاه و خیلی چیزای دیگه بیشتر از 36 ساله که از این کشور خارج شده و فقط حسرتش برای عامه مردم باقی مونده.

هرچی سعی کردم دلم نیومد این تیکه جذاب رو نقل نکنم. اتفاقا به نظر میاد دوستانی که ادعا می کنن در کف جامعه و بین مردمن، چنان تو دنیای توهمات شون غرقن که دور و بر رو اصلا نمی بینن! قصه قصه کسیه که خودش رو به خواب زده دیگه...

نقل قول
ایســـتاده ایم نوشته:

البته با توجه به ارسالهایی که از بعضی از دوستان دیدم بعد از حل و فصل موضوع هسته ای و اینکه رای اکثریت! ارجحه بر شرف و غیرت و آبرو و فرهنگ و تاریخ مملکت، قراه بریم سراغ لغو تحریم های حقوق بشری و با برداشتن حجاب از سر نوامیس و آزاد کردن تمام روابط و شئونات عرفی و اخلاقی، تلاش کنیم تا تحریم های بیشتری برداشته بشه!

شک دارم کسایی که شرف و آبرو براشون کم ارزش تر از شکم ه مشکلی با اینها داشته باشن. گرچه مرور میتینگ های تبلیغاتی دولت بنفش و بنفش پوش ها قشنگ نشون میده اصلا این چیزها آرمان های خیلی از رای دهنده ها به این دولت بوده که حالا بهش میگن گفتمان مذاکره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۴ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: mohammad.z
پیام: ۱,۱۰۳
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
بزن اون کف قشنگه رو!!!

تسلیت میگم!

بشكسته‌تر ازخویش ندیدم به همه عمر
افسرده دل از خویشم و زندانی خویشم
۱۴ فروردین ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
سیــدقـائـد نوشته:

نقل قول
ریحانه wrote:

قبول کردن حرف های ظریف بعد از سخنرانی اوباما کار خیلی سختی. من فکر نمیکنم با این ادبیات و لحن طرف مقابل، بشه به چیزهایی که ظریف گفت رسید.

قصه همیشه همین بوده. ظریف از اتاق میاد بیرون و روحانی اینجا شروع می کنن به بافتن یه سری دروغ، کری میاد بیرون و اوباما اون سر دنیا می زنن تو دهنشون و یه قصه دیگه میگن!

آخه اینا اگه ذره ای صداقت تو کارشون بود که متن توافق اول رو با دخل و تصرف و تغییر به ملت نمی دادن! الانم به رفع تحریم پوشک بچه و پلاستیک فرچه کفشوی پرین میگن لغو تمام تحریم ها. من نمی دونم ساده لوح هایی که برای اینها هورا می کشن واقعا نمی فهمن چه کلاهی سرشون گذاشتن؟!

۱۴ فروردین ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
محمدعلي نوشته:

بزن اون کف قشنگه رو!!!

تسلیت میگم!

شاهان قاجار و قرارداد های ترکمانچای و گلستان شون امشب نفس راحتی تو قبر کشیدن که دیگه حقیرترین دولت تاریخ ایران نیستن!

۱۴ فروردین ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۷۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۵,۲۸۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۲,۸۷۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۶۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۴۱۷ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۴۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۶۹۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۷ کاربر آنلاین است. (۱۴۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!