به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
در جلسه هيات مديره
مسئولان باشگاه پرسپوليس از پيرواني حمايت كردند
خبرگزاري فارس: اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس از افشين پيرواني حمايت كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، جلسه هيات مديره پرسپوليس ساعت 16 امروز در محل باشگاه برگزار شد.
در اين جلسه هيات مديره حمايت كامل خود را از افشين پيرواني اعلام كرد و از اين مربي خواست با قدرت به كارش ادامه دهد.
سپس اقدامات و برنامه هاي مديرعامل مطرح و مورد بررسي قرار گرفت. ضمنا پيشنهادهايي براي حل مشكلات مالي مطرح و مديرعامل مامور شد اين موارد را پيگيري كند.
همچنين باشگاه پرسپوليس برنامه ويژه اي براي سي امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در ايام دهه فجر تدارك ديد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت ‌و گو با فارس
پروين: مسئولان پرسپوليس تكليف كادر فني را مشخص كنند
خبرگزاري فارس: سرمربي اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مسئولان اين باشگاه بايد به حرف و حديث هاي پيرامون كادر فني خاتمه دهند.

علي پروين در گفت‌ و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: از مسئولان اين تيم خواهش مي‌كنم وضعيت سرمربيگري پرسپوليس را زودتر روشن كنند تا همه تكليف خود را بدانند.
وي افزود: پيرواني بچه خوبي است. او بايد از اين فرصت استفاده كند. بازي با پيام مهم است. پرسپوليس روزهايي حساسي را در پيش دارد و بايد آرامش خود را حفظ كند. در اين صورت مي تواند به موفقيت برسد.
پروين خاطرنشان كرد: هرجا كه باشم پرسپوليس را فراموش نمي‌كنم. مطمئن باشيد دلم هميشه با اين تيم است. آنهايي كه مرا مي‌شناسند مي‌دانند كه هدف من خدمت به اين تيم است.
اين مربي درباره ديدار با سفير اسلواكي در تهران گفت: امروز به سفارت اسكوواكي رفتيم و براي دريافت ويزاي شينگن محمد صحبت كرديم. به اسكوواكي دعوت شده‌ام و احتمالا هفته آينده سفري به اين كشور و اتريش خواهم داشت تا امكانات ورزشي آنها ببينم.
پروين ادامه داد: محمد برعكس من به فوتبال اروپا رفت تا جايگزين پدرش باشد. او جسارت و انگيزه بالايي دارد اما كمي با فوتبال حرفه‌اي فاصله دارد. من مطمئن هستم او به حقش مي‌رسد.
وي در خصوص ديدارش با لورانت تاكيد كرد: با اين مربي آلماني ديدار خوبي داشتم. او از محمد راضي است. محمد بايد حرف‌هاي او را به خوبي گوش دهد تا بتواند به شرايط فوتبال حرفه‌اي در اروپا عادت كند.
پروين در خصوص توصيه‌ به فرزندش گفت: فقط چند كلمه به محمد گفتم كه روي پاي خودت بايست و زبان انگليسي را هرچه سريعتر ياد بگير.

منبع

۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
درخواست 90 ميليوني "نوري صبري"
دروازه‌بان عراقي از فردا در تمرين‌هاي پرسپوليس

در صورت برطرف شدن اختلاف 30 ميليون توماني "نوري صبري" دروازه‌بان عراقي به عضويت پرسپوليس درمي‌آيد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مذاكرات باشگاه پرسپوليس به منظور جذب نوري صبري دروازه‌بان عراقي همچنان ادامه دارد و در حالي كه باشگاه پرسپوليس براي 6 بازي خود در ليگ قهرمانان آسيا پيشنهاد هر بازي 10 ميليون تومان را به اين بازيكن داده است، اما نوري صبري خواهان دريافت 15 ميليون تومان براي هر بازي شده است.

بدين ترتيب پيشنهاد پرسپوليس براي 6 ديدار به اين بازيكن 60 ميليون تومان و رقم درخواستي صبري، 90 ميليون تومان است كه همچنان مذاكرات در اين زمينه ادامه دارد.

صبري قرار است از فردا در تمرينات پرسپوليس شركت كرده و در صورت تاييد كادر فني به عضويت اين تيم درآيد.

به گزارش ايسنا، همچنين در شرايطي كه پزشكان مهدي واعظي را به دليل مصدوميت جدي از ناحيه گردن از حضور در تمرينات منع كرده‌اند، اما اين دروازه‌بان پرسپوليس همچنان در تمرينات اين تيم حضور فعال دارد.

منبع

۹ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: salar.b88
پیام: ۱,۴۱۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۶
از: HELL
گروه:
- کاربران عضو
سفر نوري صبري دروازه‌بان عراقي براي حضور در تمرين‌ پرسپوليس به دليل برگزاري انتخابات در عراق به تعويق افتاد.

در حالي كه طبق اعلام هيات مديره و مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران قرار بود نوري صبري دروازه‌بان عراقي براي حضور در تمرين‌هاي اين تيم فردا (پنج‌شنبه) وارد تهران شود؛ اما با توجه به برگزاري انتخابات شوراها در كشور عراق،سفر اين بازيكن به تعويق افتاده است. با توجه به در جريان بودن انتخابات شوراها مرزهاي عراق با كشورهاي همسايه بسته است و به همين دليل نوري صبري طي هفته آينده و پس از پايان اين انتخابات به ايران خواهد آمد.

بر خلاف برخي اخبار، نوري صبري قرار نيست در تست فني پرسپوليس شركت كند بلكه براي عقد قرارداد به تهران مي‌آيد. البته اين بازيكن در حال حاضر عضويت تيم اسماعيليه مصر را دارد كه قراراست پس از دريافت رضايت نامه خود از اين باشگاه مصري براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا به عضويت تيم پرسپوليس تهران دربيايد.

نوري صبري پيش از اين سابقه حضور در ليگ برتر ايران را با تيم مس كرمان داشته است. رقم درخواستي اين بازيكن از باشگاه پرسپوليس براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا 90 ميليون تومان عنوان شده است.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
افشين پيرواني:
بازيكنان نبايد پيام را دست كم بگيرند
براي شكست استقلال برنامه‌ داريم
هيچ مشكلي درون دروازه‌ نداريم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هيچ حريفي را دست كم نمي‌گيريم و معتقديم همه‌ي بازي‌هاي ليگ برتر براي پرسپوليس دشوار و سخت خواهد بود.

افشين پيرواني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پيرامون بازي تيم پرسپوليس مقابل پيام اظهار كرد: به هيچ وجه ضعيف بودن تيم پيام را قبول نداريم و فكر مي‌كنيم تمام بازي‌هاي ليگ برتر از جمله حريفي مثل پيام نيز براي پرسپوليس رقيب سرسختي خواهد بود. چرا كه بازيكنان آنها به خصوص در ورزشگاه آزادي با انگيزه‌ي فراوان و براي ارايه‌ي يك فوتبال خوب و نشان دادن خودشان به ميدان مي‌آيند و اين كار را براي ما سخت مي‌كند.

وي گفت: در حال حاضر بازيكنان ما با انگيزه و شادابي زيادي تمرين مي‌كنند و ما مشكل خاصي براي آمادگي پيش از اين مسابقه نداريم. تنها اميدوارم بازيكنان اين حريف را دست كم نگيرند و ما بتوانيم با ارايه‌ي يك فوتبال منطقي سه امتياز حياتي اين مسابقه را در يك بازي خانگي بدست بياوريم.

پيرواني درباره‌ي حضور دروازه‌بان جديد در تيم فوتبال پرسپوليس نيز گفت: فكر مي‌كنم ما هيچ مشكلي درون دروازه‌ي پرسپوليس نداريم. در حال حاضر مصدوميت مهدي واعظي به پايان رسيده و او با شرايط خوب و آمادگي كامل به طور مستمر در تمرينات شركت مي‌كند. همچنين عليرضا حقيقي هم وضعيت خوبي داشته و من معتقدم او در آينده حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد. ضمن اينكه دروازه‌بان جوان ديگري نيز چون الياسي در تيم ما هست كه او هم وضعيت بدي ندارد. بنابراين من به هيچ وجه درون دروازه‌ي پرسپوليس كمبود و مشكلي احساس نمي‌كنم، حال اگر مسوولين تيم تشخيص بدهند كه دروازه‌بان جديد ديگري را به جمع تيم اضافه كنند، او به تمرينات خواهد آمد و زيرنظر كادرفني تست خواهد داد.

پيرواني همچنين درباره‌ي بازي داربي مقابل استقلال تهران نيز تصريح كرد: ما از همان ابتداي فصل براي بازي داربي مقابل استقلال تهران برنامه‌ريزي كرده بوديم چرا كه كسب پيروزي در آن مسابقه براي ما از اهميت زيادي برخوردار است و مي‌دانيم هواداران‌مان با پيروزي پرسپوليس چقدر خوشحال مي‌شوند. البته توجه به اين مسابقه باعث نمي‌شود كه ما از حريفان ديگر پرسپوليس غافلگير شويم.

سرمربي پرسپوليس درباره‌ي زمان حضور محسن خليلي در تركيب پرسپوليس نيز گفت: خليلي در حال حاضر با برطرف شدن مصدوميتش تمرينات اختصاصي منظمي را زيرنظر پزشك تيم دنبال مي‌كند. تمرينات كار با توپ او روند خوبي دارد و پيش‌بيني مي‌شود تا آخر هفته پيش‌رو بتواند در تمرينات گروهي شركت كند. مسلما هر زمان كه اين بازيكن سلامتي كامل را بدست آورد و آمادگي حضور در ميدان داشت، ما از او استفاده خواهيم كرد. حال بازي داربي باشد يا يك مسابقه‌ي ديگر.

پيرواني همچنين درباره‌ي محل تمرين جديد پرسپوليس نيز گفت: از مسوولين تيم براي فراهم كردن چنين زميني تشكر مي‌كنيم چرا كه زمين تمرين قبلي در مجموعه‌ي ورزشي راه‌آهن به دليل سفت بودن باعث ناراحتي بازيكنان و بالا رفتن امكان مصدوميت آنها شده بود اما، اكنون وضعيت بهتري داريم.

منبع

۱۱ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
انصاري‌فرد: شكست استقلال در دربي 66 قطعي است
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: با توجه به پتانسيل بالاي بازيكنان پرسپوليس شكست استقلال در دربي 66 قطعي است.

عباس انصاري فرد در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: براي من هميشه دربي حساسيت ويژه داشته است. ما اين پتانسيل را داريم كه استقلال را شكست دهيم.
وي افزود: با اين حرف ها به دنبال حاشيه سازي نيستم اما يكي از اهداف من پس از حضور در باشگاه پرسپوليس همين مورد است. البته نبايد فراموش كرد كه استقلال تيم بسيار خوب و آماده اي است.
انصاري فرد در خصوص ديدار مقابل پيام تصريح كرد: نبايد حريف را دستكم بگيريم. پيام تيم خوبي است و بازي دشواري برابر اين تيم خواهيم داشت. اميدوارم با ارائه يك بازي خوب 3 امتياز را از آن خود كنيم.
مديرعامل پرسپوليس درباره حضور اين باشگاه در ساير رشته هاي ورزشي تاكيد كرد: اين يكي از اهداف بلند مدت من است. براي اولين بار نيست كه در باشگاه پرسپوليس اين اتفاقات صورت مي گيرد. در دوره قبلي كه مديرعامل پرسپوليس بودم 13 رشته ورزشي در اين باشگاه فعاليت مي كرد. حالا باز هم قصد دارم آنها را احيا كنم.
انصاري فرد در خصوص ليگ قهرمان آسيا عنوان كرد: ستاد ويژه اي تشكيل داديم تا كارها تقسيم شود. آنها به من گزارش مي دهند و كار خود را طوري انجام دهيم كه تمام كارها به روز و طبق برنامه پيش رود.

منبع

۱۱ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
خليلي: ياد ايرانپاك را در پرسپوليس زنده نگه مي دارم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم پرسپوليس گفت: مطمئن باشيد ياد و خاطره صفر ايرانپاك را هميشه در پرسپوليس زنده نگه مي دارم .

محسن خليلي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: واقعا متاسفم كه يكي از اسطوره هاي فوتبال پرسپوليس درگذشت اما خوشحال هستم كه شماره 9 او در حال حاضر بر تن من است. كار سختي دارم اما مطمئن باشيد ياد او را در پرسپوليس زنده نگه مي دارم.
وي افزود: من به تمام پيشكسوتان پرسپوليس احترام مي گذارم. به ايرانپاك هميشه علاقه قبلي داشتم و اميدوارم كه لياقت پوشيدن شماره 9 را داشته باشم.
خليلي خاطرنشان كرد: پرسپوليس ديدار سختي مقابل پيام دارد و من براي تشويق بازيكنان قطعا به ورزشگاه آزادي خواهم رفت.

منبع

۱۱ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
نوري: بايد مراقب دريافت كارت زرد باشم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دليل دو كارته بودن بايد مراقب باشم كه فردا اخطار نگيرم.

پژمان نوري در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: هميشه سعي كرده ام در تمامي بازي ها جنگنده باشم. چون طبق وظيفه ام بايد ميانه زمين را براي خودم بدانم اما به دليل دو اخطار بودن فردا بايد مراقب كارت زرد داور باشم.
وي افزود: دوست ندارم چند بازي حساس آينده را از دست بدهم. اميدوار بتوانم به خواسته خود برسم.
نوري خاطرنشان كرد: بازي سختي برابر پيام داريم. ما نسبت به پيام احتياج بيشتري به امتياز داريم به همين دليل مطمئن باشيد 3 امتياز بازي براي ما خواهد بود.
پژمان نوري در خصوص بازي تيم ملي ايران در برابر تايلند گفت: بازي را نديدم. فقط اميدوارم بتوانم در آينده در صورت اعتماد دايي بتوانم به تيم ملي خدمت كنم و در برد كره و صعود به جام جهاني شريك باشم.

منبع

۱۱ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
نيكبخت: به هيچ كس ربط ندارد كه من چند كيلو هستم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: همه براي من كارشناس شده اند اما به هيچ كس ربطي ندارد كه من چند كيلو وزن دارم.

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گو با خبرگزاري فارس، درباره اظهارات برخي مسئولان مس كرمان خاطرنشان كرد: آقايان براي من كارشناس شده اند. به هيچ كس ربطي ندارد كه من چند كيلو دارم. آنها بروند جو ورزشگاه خودشان را درست كنند تا به بازيكنان بزرگي مثل احمد رضا عابدزاده كه براي فوتبال ايران زحمت كشيده بي احترامي نشود.
وي افزود: اتفاقي كه در كرمان افتاد را همه مي دانند اما آقايان علاقه زيادي دارند تا اين مسئله را تكذيب كنند.
نيكبخت درباره بازي فردا اظهار داشت: بايد منتظر يك بازي صددرصد دفاعي از پيام باشيم. فقط اميدوارم آنها فقط دست به ضد فوتبال نزند.
وي افزود: بايد 3 امتياز اين بازي را به دست بياوريم تا از جمع صدرنشينان دور نشويم.

منبع

۱۱ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
بعدازظهر امروز رخ داد
پرتاب 3 نارنجك به زمين تمرين پرسپوليس
خبرگزاري فارس: تمرين امروز پرسپوليس با پرتاب نارنجك از سوي افراد ناشناس همراه بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس در مجموعه ورزشي خيريه عمل از ساعت 15 برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان به گرم كردن كار با توپ در گروه هاي دو نفره پرداختند. سپس به دو گروه تقسيم شدند و در دو نيمه زمين زير نظر پيرواني به پاس كاري هاي كوتاه و حركت بدون توپ و زير نظر سعداوي به پاسكاري هاي بلند و حركت هاي سرعتي در كناره هاي زمين بدون توپ پرداختند.
در مرحله بعدي با خاتمه اين تمرين بازيكنان در گروه هاي هفت نفره با آقا وسط تمرينان خود را ادامه دادند.
در مرحله پاياني نيز مجددا بازيكنان به دو قسمت تقسيم شدند و به سانتر از جناحين و ضربه به گل و حفظ توپ و پرسينگ پرداختند.

* در انتهاي تمرين ايوان پتروويچ، علي كريمي، حسين بادامكي ، پژمان نوري، محمد منصوري به زدن ضربات كاشته و پنالتي پرداختند.

* حدود 150 هوادار حضور داشتند كه شماري از آنها نتوانستند به داخل ورزشگاه بيايند.

* در حاشيه تمرين چند فرد ناشناس كه سوار بر موتور بودند 3 نارنجك به داخل زمين پرتاب كردند. اين افراد لباس هاي آبي بر تن داشتند.

* محسن خليلي پس از تمرينات ويژه كار با توپ روز گذشته امروز به صورت اختصاصي تمرين كرد. هواداران از او خواستند تا در دربي در هر صورتي كه شده به ميدان برود.

* در تمرين امروز تنها كريم باقري غايب بود و احمد رضا عابدزاده نيز با تاخير حضور پيدا كرد.

* تركيب احتمالي پرسپوليس براي ديدار فردا برابر پيام به شرح زير است:
عليرضا حقيقي، عليرضا محمد، رحمان رضايي، سپهر حيدري، مسعود زارعي، نيكبخت واحدي، پژمان نوري، محمد منصوري، علي كريمي ، پتروويچ و توره.
بر خلاف روز هاي گذشته مسئولان مجموعه ورزشي موسسه خيريه عمل امروز برخورد بسيار گرمي با خبرنگاران داشتند. آنها در حاشيه تمرين بارها از خبرنگاران پذيرايي كردند و به آنهاخوش آمد گفتند.

* تمرين امروز ساعت 16 و 25 دقيقه به پايان رسيد.

منبع

۱۱ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۵۳ بازدید
۱۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۱,۹۹۹ بازدید
۱۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۵,۰۵۵ بازدید
۱۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۲۹ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۵۲۳ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۴۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۲,۷۳۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۹۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۹۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۶ کاربر آنلاین است. (۹۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!