به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

البته چیز زیاد تحریف نشده ای از مسیحیت باقی نمونده. همین که میگید الکل برای مسیحیا حروم نیست نشونه همون تحریف شدنه.

هوم، همه تحریف شد..

نقل قول
† † † † sidarta † † † † نوشته:

نقل قول
کُلنا اَبناءُکَ یا حیدر نوشته:

نقل قول
ASepidehN نوشته:

نقل قول

ما با اینکه الکل برامون حرام نشده الآن دیگه خیلی خیلی کم مصرف میشه
مثلا امسال تو کریسمس تو عید دیدنی ها هیچ کس الکل مصرف نکرد حتی یک نفر
این نشانه اینه که مردم یواش یواش دارن عادات بد رو کنار میزارن
این خیلی خوبه
و یه چیزی که میخواستم بگم این بود که مسلمونا فکر میکنن ما مسیحیا گوشت خوک مصرف میکنیم ولی چیزی که ما میخوریم گوشت گرازه
گراز مثل خوک نیست و از میوه های درختی توی جنگل تغذیه میکنه
حتی اگه تو کشور های دیگه گوشت خوک مصرف بشه تو ایران اصلا نمیخوریم چون طبع ایرانیا رو ما تاثیر گذاشته و به نظرمون به هیچ وجه درست نیست گوشت خوک بخوریم
غذاهای ایرانی بهترین غذاهای دنیا هستن مخصوصا قورمه سبزی!!!!!!!!!!!!!!

عهههه شما مسیحی این؟ چه جالب. خیلی دوست دارم راجبه دین مسیحیت اطلاعات داشته باشم که فکر کنم باید برم دنبالش.

تا اونجایی که میدونم سیدارتا تنها مسیحی این سایتن
و تنها دوست من در سایت
یادم میاد کلاس پنجم دبستان بودم سه تا کتاب در مورد دین مسیحیت خوندم.
سال اول راهنمایی هم در مورد مسیحیت کنفرانس داشتم تو مدرسه...
یادش بخیر

سپیده من که تورو خیلی دوست دارم امیدوارم این دوست داشتن دو طرفه باشه
کوثر خانم هم که دیگه تاج سر

این سایت یه متن کوچیک داره در مورد مذهب ما که خیلی مهمه
البته با اجازه آقا سعید و ناظرین انجمن

میبینم این سایت رو حتما.
ولی من چرا اصن نمیشنااسمت؟!

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۱ مرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: Sidarta
پیام: ۱,۸۳۷
عضویت از: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳
از: Urmia
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- مهدی شریفی . احسان حاج صفی
- انریکه . گواردیولا . لوو
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

البته چیز زیاد تحریف نشده ای از مسیحیت باقی نمونده. همین که میگید الکل برای مسیحیا حروم نیست نشونه همون تحریف شدنه.

واقعا چرا همه فکر میکنن که انجیل ما تحریف شده؟

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
† † † † Assyrian . Christian † † † †
۱۱ مرداد ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

چون شده! همین که هزار تا نسخه انجیل داشتیم و الان زور زدن 4 تاشو رسمی کردن - و البته هنوزم دهها نسخه دیگه ش موجوده - نشون دهنده تحریفه دیگه! مگه میشه یه کتاب آسمانی صد تا نسخه داشته باشه؟

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ مرداد ۱۳۹۵
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
بحث تحریف و اینا رو هم در نظر نگیریم، من یه سوال ازتون دارم. اصن نمیخوام فاز بحث منطقی بردارم و ادعای بزرگی و اینکه فلان و فلون حالیمه بکنم و بخوام با این یه ارسال شما رو مسلمون کنم ، نه. ولی یه سوال ازتون دارم اقا یا خانم سیدارتا، ببینید سوای کسایی که خارج ایران زندگی میکنن شما الان ساکن ایرانید، و بالای n درصد (چون نمیدونم گفتم، درواقع باید میگفتم ایکس درصد ) مردم این کشور مسلمون و اغلب شیعه ن، پس شانس مسلمون شدنتون با توجه به محیط خارجی زندگیتون بالاست، منظورم اینه که اطلاعات کافی درمورد صحت و درستی این دین دارید قطعا، حالا اینکه هنوز مقید به مسیحیتید یه دلیل میتونه داشته باشه و اون این که تصور کنید این کار پشت کردن به دینتونه، دینی که خودشم گفته دین کاملی بعد اون خواهد اومد، پس وقتی خود دینتون گفته اینطوری ه، وقتی انقد دقیق خصوصیات پیامبر خاتم رو بیان کرده دیگه چرا قبولش ندارید؟ میگم نمیخوام الان بگم مسلمون شید اما فقط یه سوال ه که جوابشو میخوام. با کمال احترام

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۱ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

نقل قول

نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

چون شده! همین که هزار تا نسخه انجیل داشتیم و الان زور زدن 4 تاشو رسمی کردن - و البته هنوزم دهها نسخه دیگه ش موجوده - نشون دهنده تحریفه دیگه! مگه میشه یه کتاب آسمانی صد تا نسخه داشته باشه؟

از وقتی تو ایرانم یاد گرفتم سکوت کنم
لطفا این بحث رو همین جا تموم کنیم

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
۱۱ مرداد ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

نقل قول

نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

از وقتی تو ایرانم یاد گرفتم سکوت کنم
لطفا این بحث رو همین جا تموم کنیم

چرا سکوت می کنی؟ خب جواب بده. مسیحیت یک دین تحریف شده است، بیشترش تحریف شده، و می تونم این رو ثابت کنم. اگر متعصبانه نمی خواید بشنوید، خب عیبی نداره. اما بهتره آدمی که اهل خدا و تدینه، بره به سمتی که رضای خدا در اونه.

یه بار با یه مسیحی خارجی بحث می کردم. ازش پرسیدم مسیح به خاطر تاوان گناهای شما انقدر شکنجه شد؟ گفت آره. گفتم به نظرت منطقیه من یکی رو بکشم تو رو جاش ببرن اعدام کنن؟ خدایی که انقدر بی منطق و ناعادله لایق خداییه؟ بنده خدا چون اهل تفکر بود لااقل به فکر فرو رفت.

راه شناخت تحریف انجیل دو راه است:

الف: از طریق قرآن کریم: و این برای کسانی است که حقانیت قرآن کریم را به عنوان یک کتاب آسمانی پذیرفته اند و این کتاب خبر از تحریف انجیل می دهد که قرآن هم عقاید موجود در اناجیل مانند تثلیث و ابن لله بودن مسیح و... را انکار می کند و هم در سوره مائده آیه 14 بیان می کند که بخشی از انجیل واقعی، به وسیله مسیحیان به فراموشی سپرده شده است.

ب: از طریق مراجعه به مصادر و منابع و مدارک تاریخی و نقلی: حقیقت آن است که انجیل نازل بر حضرت عیسی (ع) به دست رومیان از بین رفت و مدت مدیدی مسیحیان بدون کتاب آسمانی به سر بردند تا بعدها حواریون و بعضی از مسیحیان به جمع آوری شنیده ها و نقل های سینه به سینه پرداخته و مقدار زیادی از انجیل فراهم آمد که به اعتراف خود مسیحیان هیچ یک از این روایات مختلف صورت اصلی انجیل نازل شده بر حضرت عیسی (ع) را به طور کامل ترسیم نمی کنند بعضی از این انجیل ها از سوی رهبران مسیحی تحریم شد و از دسترس عموم مردم کنار ماند و پنهان گردید مانند انجیل برنابا، اندریو، برتلما، جمیس و... و تنها چهار انجیل متی، مرقس، لوقا و یوحنا به عنوان اناجیل (و نه انجیل) معتبر و مجاز معرفی شدند. و فاصله این اناجیل با انجیل اصلی امر روشنی است و در این زمینه می توانید به کتابهای:

مقایسه ای میان تورات انجیل، قرآن و علم دکتر موریس بوکای ترجمه مهندس ذبیح الله دبیر و تفسیر المیزان ج 3 ذیل آیات 79 ـ 70 آل عمران تحت عنوان بحث تاریخی پیرامون تورات و انجیل مراجعه فرمایید که در کتاب دوم بخشی از تناقضهای اناجیل موجود را بیان کرده است و بخشی از آن را که با تعالیم قرآن در تضاد است را نیز گوشزد نموده است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
Baran Toee نوشته:

بحث تحریف و اینا رو هم در نظر نگیریم، من یه سوال ازتون دارم. اصن نمیخوام فاز بحث منطقی بردارم و ادعای بزرگی و اینکه فلان و فلون حالیمه بکنم و بخوام با این یه ارسال شما رو مسلمون کنم ، نه. ولی یه سوال ازتون دارم اقا یا خانم سیدارتا، ببینید سوای کسایی که خارج ایران زندگی میکنن شما الان ساکن ایرانید، و بالای n درصد (چون نمیدونم گفتم، درواقع باید میگفتم ایکس درصد ) مردم این کشور مسلمون و اغلب شیعه ن، پس شانس مسلمون شدنتون با توجه به محیط خارجی زندگیتوت بالاست، منظورم اینه که اطلاعات کافی درمورد صحت و درستی این دین دارید قطعا، حالا اینکه هنوز مقید به مسیحیتید یه دلیل میتونه داشته باشه و اون این که تصور کنید این کار پشت کردن به دینتونه، دینی که خودشم گفته دین کاملی بعد اون خواهد اومد، پس وقتی خود دینتون گفته اینطوری ه، وقتی انقد دقیق خصوصیات پیامبر خاتم رو بیان کرده دیگه چرا قبولش ندارید؟ میگم نمیخوام الان بگم مسلمون شید اما فقط یه سوال ه که جوابشو میخوام. با کمال احترام

خانم سیدارتا هستم
مطمئنا همه ما اول دین پدر و مادرمون رو قبول میکنیم و اگه دین دیگه ای رو کامل دونستیم به پیروان اون دین میپیوندیم
این کشور تنها کشور دنیاست که تمام قوانینش بر اساس دین هستن
درسته که من از دین شما شناخت کاملی دارم ولی تو خودتو جای من بزار ، چی فکر میکنی؟
آیا من باید به خاطر اکثریت دینمو عوض کنم؟
من تو ایران جایگاه خوبی دارم ولی این جایگاه ایده آل نیست
برای همین هم تصمیم گرفتم بعد اینکه دیپلم گرفتم مهاجرت کنم تا فرصت های بهتری داشته باشم
من ایرانو خیلی دوست دارم ولی وقتی میبینم که عدالت بین مسلمون ها و غیر مسلمون ها اجرا نمیشه مجبورم کاری رو بکنم که نمیخوام بکنم
مثلا همین سوالی که تو پرسیدی (و خیلی ممنون که با احترام پرسیدی) من رو ناراحت میکنه
اگه من این سوالو از تو بپرسم چه جوابی به من میدی
مطمئنا میگی که اسلام کامل ترین دینه
و من هم همین تفکر رو درباره دین خودم دارم

من سعی کردم با احترام جوابتو بدم . اگه زیاده روی کردم منو ببخش...

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
۱۱ مرداد ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

کامل بودن اسلام بر اساس واقعیات و شواهد و ادله قابل بحث و دفاعه. ریز به ریز اسلام قابل به چالش کشیدن و بحثه چون هیچ ایرادی درش نداره. اما مسیحیت فعلی پره از ایراد و تناقض و نقصه.

دلایل تحریف مسیحیت

هر وقت دیدید از به چالش کشیده شدن باورتون می ترسید، بدونید یه جای کار اشتباس!

۱۱ مرداد ۱۳۹۵
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول

نقل قول
Baran Toee نوشته:

بحث تحریف و اینا رو هم در نظر نگیریم، من یه سوال ازتون دارم. اصن نمیخوام فاز بحث منطقی بردارم و ادعای بزرگی و اینکه فلان و فلون حالیمه بکنم و بخوام با این یه ارسال شما رو مسلمون کنم ، نه. ولی یه سوال ازتون دارم اقا یا خانم سیدارتا، ببینید سوای کسایی که خارج ایران زندگی میکنن شما الان ساکن ایرانید، و بالای n درصد (چون نمیدونم گفتم، درواقع باید میگفتم ایکس درصد ) مردم این کشور مسلمون و اغلب شیعه ن، پس شانس مسلمون شدنتون با توجه به محیط خارجی زندگیتوت بالاست، منظورم اینه که اطلاعات کافی درمورد صحت و درستی این دین دارید قطعا، حالا اینکه هنوز مقید به مسیحیتید یه دلیل میتونه داشته باشه و اون این که تصور کنید این کار پشت کردن به دینتونه، دینی که خودشم گفته دین کاملی بعد اون خواهد اومد، پس وقتی خود دینتون گفته اینطوری ه، وقتی انقد دقیق خصوصیات پیامبر خاتم رو بیان کرده دیگه چرا قبولش ندارید؟ میگم نمیخوام الان بگم مسلمون شید اما فقط یه سوال ه که جوابشو میخوام. با کمال احترام

خانم سیدارتا هستم
مطمئنا همه ما اول دین پدر و مادرمون رو قبول میکنیم و اگه دین دیگه ای رو کامل دونستیم به پیروان اون دین میپیوندیم
این کشور تنها کشور دنیاست که تمام قوانینش بر اساس دین هستن
درسته که من از دین شما شناخت کاملی دارم ولی تو خودتو جای من بزار ، چی فکر میکنی؟
آیا من باید به خاطر اکثریت دینمو عوض کنم؟
من تو ایران جایگاه خوبی دارم ولی این جایگاه ایده آل نیست
برای همین هم تصمیم گرفتم بعد اینکه دیپلم گرفتم مهاجرت کنم تا فرصت های بهتری داشته باشم
من ایرانو خیلی دوست دارم ولی وقتی میبینم که عدالت بین مسلمون ها و غیر مسلمون ها اجرا نمیشه مجبورم کاری رو بکنم که نمیخوام بکنم
مثلا همین سوالی که تو پرسیدی (و خیلی ممنون که با احترام پرسیدی) من رو ناراحت میکنه

من سعی کردم با احترام جوابتو بدم . اگه زیاده روی کردم منو ببخش...

من اصلا درمورد ایرن صحبت نکردم، حاشیه بحثم بود اون، سوال من این تیکس که چرا وقتی دین خودتون گفته دین کاملی هم بعدش هست، شما دارید میگید نیست. ناراحت شدن نداره، من نگفتم دینتون غلطه، دارم میگم کامل نیس و این مبرهن ه که اسلام کامل ترین ه. دین شما درست و کامل بود واسه مردم زمان خودش، ولی وقتی دینی بعدش میاد دیگه نمیشه گفت اون کامله عزیز من.
پس چرا تو نمیری پیرو دینای قبل مسیح بشی؟ حاضری این کارو کنی؟ اصن تو از نظر زمانی هم محاسبه کنی اسلام آخری ه و پس میشه کامل ترین. تو یهودیا رو قبول داری؟ قطعا نه. مطمئنا یه یهودی بیاد مسیحی بشه ثواب بزرگی کرده، قبول نداری اینو؟ مسلما داری.

مطلب دوم، تو این سوالو از من بپرسی من هزار و یک دلیل با سند و مدرک بی عیب برات میارم که بگم دینم کامل ترین ه. که خیلیاشو الان گفتم. همین که دین خودتون گفته بعدش هم دینی هست. مشکل من اینجاست، که شما با رد کردن یا پیروی نکردن از اسلام یه جورایی دارید دین خودتونو رد میکنید. اینطوری نیست؟
بازم نتراحتی و کدورت پیش نیاد خواستم بگم تو رفتی فرع مطلب منو جواب دادی نه اصلشو.
به اون جملات از انجیل که میگه پیامبری خواهد امد با فلان خصوصیات در فلان شب و ... که اعتقاد داری؟
پیشنهاد میکنم فیلم محمد (ص) رو حتما ببینی. ممکنه نظرت یکم عوض شه
بازم اگه جواب سوال اصلیمو بدی ممنون میشم

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۱ مرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
من تو جریان بحث نبودم زیاد
درسته دین اسلام کامله ولی الان خیلی کم پیدا میشن عمل کنن الان خیلیا تو حرف مسلمون هستن تو عمل نه تو حرف بین دینای مختلف که میشه همه میان همینو میگن دین اسلام کامل ترین دینه ولی چند درصد الان این دین کاملو رعایت میکنن انجیلو میگن تحریف شده قران که دست نخورده مونده چن درصد دارن بهش عمل میکنن

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۱۲ مرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۷,۲۴۶ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۰۴ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۰۸ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۷,۳۲۶ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۹۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۹۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۰۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۹۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۷ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!