به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
خوب جا داشت اینجا منم یه موردی رو بگم.
من خودم خیلی کم میرم بیرون ولی همونقدری هم که میرم بیرون از اونجایی هم که آدم حساسی هستم سریع حالم بد میشه.
این بچه ها فقیرا باور کن با یکی دو بار کمک ما دردی ازشون درمان نمیشه
واقعا حاضرم هر روز برم بیرون یه کمکی بهشون بکنم ولی وقتی این خوشی فقط چند ثانیه بیشتر طول نمیشکه آدم بیشتر ناراحت میشه

فعلا بزرگان ما درگیری های بیشتری دارن انگار!

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۲ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
زیاد بهش توجه نشد و البته زیاد هم مهم نبود

چيزاي مهم تر از اين هم مطرح شده اينجا ولي بهش پرداخته نشده، اين يه چرخه عاديه تو زمينه سايبر.
ما تو زندگيمونم زياد اين رو ميبينيم.ولي چون عادي شده ديگه نديد ميگيريم،

واقعا تاسف برانگيزه همه براي اصراف با هم مسابقه گذاشتن، طرف گوشيش ايفونه ، نميدونم اي پده و فلان برنده دو سه مليون پولشه، كاري كه با گوشي 200 هزارتومني هم ميتونه بكنه انجام ميده، روزي هفت هشت هزار تومن شارژ خرج توهين به مقدسات،تويهن به عقايد توهين به قوميت ها ميكنه ولي تا بهش ميگن يكم كمك كن گلوش خشك ميشه

وظيفه دولته كه به امور فقرا رسيدگي كنه و شرايط رو طوري فراهم كنه كه بي سرپناه و آواراه و بدبختي تو خيابونا نباشه، ولي خوب ميبينيد كه ...

ولي وجدانم خوب بود
يه زماني تو محله ها و كوچه ها انسانهاي با وجداني زندگي ميكردن كه مسابقشون تو شهر رسيدن به خدا بود نه مال دنيا،اون افراد ميومدن فقرا و نيازمندا رو تو محل خودشون شناسايي ميكردن بهشون تو عيد و مناسبتها كمك ميكردن طعام ميدادن ، براي دختر دم بختشون با خيرين شهر جهاز تهيه ميكردن و الي اخر

ولي امروز كه همه تو رسيدن بيشتر به مال دنيا با هم مسابقه گذاشتن، امروز كه اگه دستمون به دهنمون ميرسه حاضر نيستيم ذره اي بخشش كنيم بايدم اوضاع همينطوري باشه

ميدونيد چرا؟ چون درك نكرديم كه ما هيچ وقت مالكيت مطلق و درجه يك رو چيزي نداريم حتي رو بدنمون

نفهميديم همه چي مالكيت درجه دومه و اول مال خداست ، پس خودخواهانه باهاشون برخورد ميكنيم

به خدا مردم فكر ميكنن اگه امام زمان بياد ميخواد شق القمر بكنه كه جهان خالي از بي عدالتي بشه و قراره معجزات بشه و از اسمون پول و غذا و لباس بباره

ولي دريغا كه نميدونن امام فقط مديريت رو اجرا ميكنه اونم مديريت الهي، يعني اينكه هيچ كس اضافه از حقش نخوره

هيچ وقت نفهميديم كه اين زمينهايي كه ميليارد مليارد از كنارش يه عده شكم گنده كردن مال خداست و چرا كسايي كه بدون اينكه براي اين زمين ذره اي زحمت كشيدن دارن اينقدر ازش پول درميارن، اگه زمين جاي خودش بود ، اگه اين دزدي ها و نا عدالتي ها برطرف بشه اگه مديريت صحيح ايجاد بشه براي همه فرصت تحصيل، كار ، پول و ازدواج هست و پتانسيل كره زمين براي همه انسانهاي موجود كافيه
ولي با يه مشت شعار احمقانه كه جمعيت زياد و منابع كم و غيره سر خودمونو گول ماليديم.
همه به اين عنوان كه اين امكانات كمه و به همه نميرسه داريم سر همديگه رو ميبريم دريغا كه دل غافلمون نميدونه كه اين ره به ناكجا آباده

۲ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
مساله اینجاست که همیشه این جور موضوعات تو ماه رمضون یادمون میفته!! 11ماه سال هیچ خبری از بچه یتیم ها نمیگیریم بعد یه ماه رمضون اونم چون خدا یاداواری کرده تاکید کرده یادمون میفته یه جشن رمضونی چیزی بگیریم... چهارتا خرما و نون پخش کنیم و.... بگیم به به عجب روزه دارایی هستیم ما!!( به امثال خودم داشتم میگفتم منظورم فرد خاصی نبود!) درکل که امام علی در اخرین لحظات عمرشون یه حرفی زدن که ادم می مونه در عمق حرف و مهمی حرف!!
خدارا.. خدارا... نکند که یتیمان شبی گرسنه بمانن و شبی سیر... روزی لباس داشته باشن و روزی نداشته باشن!!
پ ن: اصل حدیث یادم نیست ولی مفهوم همین بود.

شما میدونستید واسه یتیمان چقدر تو همین دین ما تاکید وسفارش شده؟؟
تربیت دینی ما کجاست من نمیدونم؟!!!
برای یتیمان سفارش شده هرکس یه یتیم رو سرپرستی کنه... نمی تونه 5نفر باهم اینکار رو بکنن... نمی تونن 10نفر باهم!! اون بچه یتیم فقط پول نمیخواد.. غذا نمیخواد فقط اینا رو نمیخواد... محبت میخواد... دست نوازش میخواد .. مدرسه میخواد .. سواد میخواد... و خیلی چیزایی که بچه های خودمون میخوان اونام میخوان...
اگه هر 10نفر تو کشورمون یه بچه رو سرپرستی شو برعهده بگیرن... هرروز یکی بهش سر بزنه اون دیگه نمیاد تو خیابون گل بفروشه و دیگران چندرغازی در میاره رو به زور ازش بگیرن!
همون طور که برای بچه های خودمون بهترین مارک لوازم تحریر و لباس و چی وچی وچی میخریم برای اونام بخریم نه که بگیم خب حالا یه چیزی براشون میگیریم دیگه.. اونم سالی یه بار!!
به ما گفتن صدقه 70نوع بلا رو دفع میکنه! ما یه 200تومنی میندازیم صدقه بعد افتخارم میکنیم که اره دیگه امروز 70نوع بیماری و درد وبلا ازمون دور شد!!!
اینا رسمش نیس!!
خیلی جا داریم تا آدم شیم !!! هر گوشه کار رو میگیریم یه جاش می لنگه!!
بعد انتظار داریم امام زمان بیاد! ما اول بیاییم حرف امام علی رو که 1000ساله رو زمین مونده گوش کنیم بعد ادعای مسلمونی کنیم! خیلی وصایای دیگه ای میتونست امام علی بکنه در اخرین لحظه عمرش چرا این موضوع رو مطرح کرده؟؟ حتما موضوع مهمی بوده!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
كميل نوشته:

نقل قول
زیاد بهش توجه نشد و البته زیاد هم مهم نبود

چيزاي مهم تر از اين هم مطرح شده اينجا ولي بهش پرداخته نشده، اين يه چرخه عاديه تو زمينه سايبر.
ما تو زندگيمونم زياد اين رو ميبينيم.ولي چون عادي شده ديگه نديد ميگيريم،

واقعا تاسف برانگيزه همه براي اصراف با هم مسابقه گذاشتن، طرف گوشيش ايفونه ، نميدونم اي پده و فلان برنده دو سه مليون پولشه، كاري كه با گوشي 200 هزارتومني هم ميتونه بكنه انجام ميده، روزي هفت هشت هزار تومن شارژ خرج توهين به مقدسات،تويهن به عقايد توهين به قوميت ها ميكنه ولي تا بهش ميگن يكم كمك كن گلوش خشك ميشه

وظيفه دولته كه به امور فقرا رسيدگي كنه و شرايط رو طوري فراهم كنه كه بي سرپناه و آواراه و بدبختي تو خيابونا نباشه، ولي خوب ميبينيد كه ...

ولي وجدانم خوب بود
يه زماني تو محله ها و كوچه ها انسانهاي با وجداني زندگي ميكردن كه مسابقشون تو شهر رسيدن به خدا بود نه مال دنيا،اون افراد ميومدن فقرا و نيازمندا رو تو محل خودشون شناسايي ميكردن بهشون تو عيد و مناسبتها كمك ميكردن طعام ميدادن ، براي دختر دم بختشون با خيرين شهر جهاز تهيه ميكردن و الي اخر

ولي امروز كه همه تو رسيدن بيشتر به مال دنيا با هم مسابقه گذاشتن، امروز كه اگه دستمون به دهنمون ميرسه حاضر نيستيم ذره اي بخشش كنيم بايدم اوضاع همينطوري باشه

ميدونيد چرا؟ چون درك نكرديم كه ما هيچ وقت مالكيت مطلق و درجه يك رو چيزي نداريم حتي رو بدنمون

نفهميديم همه چي مالكيت درجه دومه و اول مال خداست ، پس خودخواهانه باهاشون برخورد ميكنيم

به خدا مردم فكر ميكنن اگه امام زمان بياد ميخواد شق القمر بكنه كه جهان خالي از بي عدالتي بشه و قراره معجزات بشه و از اسمون پول و غذا و لباس بباره

ولي دريغا كه نميدونن امام فقط مديريت رو اجرا ميكنه اونم مديريت الهي، يعني اينكه هيچ كس اضافه از حقش نخوره

هيچ وقت نفهميديم كه اين زمينهايي كه ميليارد مليارد از كنارش يه عده شكم گنده كردن مال خداست و چرا كسايي كه بدون اينكه براي اين زمين ذره اي زحمت كشيدن دارن اينقدر ازش پول درميارن، اگه زمين جاي خودش بود ، اگه اين دزدي ها و نا عدالتي ها برطرف بشه اگه مديريت صحيح ايجاد بشه براي همه فرصت تحصيل، كار ، پول و ازدواج هست و پتانسيل كره زمين براي همه انسانهاي موجود كافيه
ولي با يه مشت شعار احمقانه كه جمعيت زياد و منابع كم و غيره سر خودمونو گول ماليديم.
همه به اين عنوان كه اين امكانات كمه و به همه نميرسه داريم سر همديگه رو ميبريم دريغا كه دل غافلمون نميدونه كه اين ره به ناكجا آباده
تا حدودی قبول دارم.اما ببین چند تا بحث اینجا مطرحه.1-الآن تو هر جامعه این نگاه کنی بین افراد فضای رقابتی وجود داره.شما هر جا رو نگاه کنی برای رسیدن به زندگی خوب اول تلاش لازمه.حالا یکی بغل دست استاد یکی تو شرکت باباش یکی از یه شعبه مغازه که ارث بهش رسیده یکی از راه تحصیل و.... هر کدوم تلاش بهتر و مدیریت و برنامه ریزی بهتری کنه به یه موقیت خوب بهتری میرسه.اما خوب از یه طرف دیگه بالاخره افرادی هستن که نمیتونن یا شرایط نمیذاره به جایی برسن.و خوب نمیشه گذشت از این افراد چون واقعا زجر میکشن.به نظر من بهتره تو کارای غیر تخصصی-مثلا تاکسی-به جای اینکه کاری کنیم تحصیل کرده های بیکار جای خالی نیروی مورد نیاز این شغلها رو پر کنن این افراد بیان و نیروی مورد نیاز رو بر طرف کنن.و البته این خودش نیاز به یه اصلاح اساسی داره.

چی بگم؟!
۲ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سولماز نوشته:

خوب جا داشت اینجا منم یه موردی رو بگم.
من خودم خیلی کم میرم بیرون ولی همونقدری هم که میرم بیرون از اونجایی هم که آدم حساسی هستم سریع حالم بد میشه.
این بچه ها فقیرا باور کن با یکی دو بار کمک ما دردی ازشون درمان نمیشه
واقعا حاضرم هر روز برم بیرون یه کمکی بهشون بکنم ولی وقتی این خوشی فقط چند ثانیه بیشتر طول نمیشکه آدم بیشتر ناراحت میشه

فعلا بزرگان ما درگیری های بیشتری دارن انگار!

آره خیلی درگیری های بزرگتری

یادمه با بابام داشتیم از یه راه بیابونی که به ترافیک نخوریم میرفتیم که رسیدیم به یه ده اینقدر آدم جمع شده بودن که چند لحظه صبر کردیم و چندتا بوق زدیم تا جمعیت راه جاده رو باز کنه.
دیدم یه حاجی ای از مکه اومده بود یه گاو میخواستن بکشن و کلی آدم هم اومده بود و انگار چی شده.
پول اون مهمونیت که هیچی نشه 5 میلیون میشه رو بری بدی به یه آدم دیالیزی یا سرطانی یا چند تا از این بچه فقیرا و مهمونیت رو کم خرج تر کنی چی میشه؟

یا اون مهندسی که بعد از اومدنش از مکه 50 میلیون پول بیست سی تا کارگر افغانی که کاش میدیدین چطوری و کجا کار میکردن رو خورد.
بابام رفت شکایت کرد قاضی و چندتای دیگه ازش رشوه خواستن و بعد رای رو دادن. جناب قاضی علامت مُهر که از نماز خوندن زیاد رو پیشونیش نقش بسته بود. ( از اینا که مُهر رو میزارن رو بخاری بعد رو پیشونیشون )
آخرش حدود یک سوم پول برای رشوه دادن پرید.

بعضی ها ماه رمضون هم براشون فرقی نداره.

امان از دست این حاجی گیرینوف ها و روشن فکرها(به اصطلاح) که هرچی میکشیم از دست ایناس

❤ تا ابد بارسا ❤
۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
برید بینیم با.
من آدم میشناسم تو خونش باغ وحش داره روزی N کیلو گوشت میده گرگا و پلنگاش میخورن.
اونوقت ما داریم چی میگیم اینجا...
پیامبر گفت ولیمه بدید درست، ولی ولیمه فلسفش اینه که 4 تا گشنه رو سیر کنی نه یکی رو که شام خونش به مراتب از اون چلو کبابی که میخوای بزاری جلوش بهتره رو بیای دعوت کنی برای ولیمه.
آخرشم برن پشت سرت صفحه بزارن که کبابش گوشت خر بود و این حرفا.

۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
من اگر هفته ای یه بار بلایی سر خودم نیارم مدیون میشم، انگاری.

کف دستم به صورت نیمه عمیق بریده شده. دیروز ساعت سه چهار صبح بود که این اتفاق افتاد. ساعت ده هم رفتم درمانگاه و کلی بخیه زدم. اولین بار بود که کف دستم بخیه میزدم. دست منم بی حس نمیشد. تا اخرین بخیه سوزشش رو احساس میکردم.

حالا هم دستم رو بستم و دلم کمپوت میخواد.

الان خیلی حس بدی دارم. همش یه اتفاقی برام میفته که به فکر فرو برم. ولی نمیدونم دقیقا باید به چی فکر کنم.

پ.ن: تایپ کردن با یه دست خیلی سخته.

۳ مرداد ۱۳۹۱
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
the mom lion نوشته:

کف دستم به صورت نیمه عمیق بریده شده. دیروز ساعت سه چهار صبح بود که این اتفاق افتاد. ساعت ده هم رفتم درمانگاه و کلی بخیه زدم. اولین بار بود که کف دستم بخیه میزدم. دست منم بی حس نمیشد. تا اخرین بخیه سوزشش رو احساس میکردم.

الان خیلی حس بدی دارم. همش یه اتفاقی برام میفته که به فکر فرو برم. ولی نمیدونم دقیقا باید به چی فکر کنم.

پ.ن: تایپ کردی با یه دست خیلی سخته.

ووی

چجوری این بلا رو سر خودت آوردی؟؟؟؟

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: ₳₰ⱡ₳
پیام: ۱,۳۴۰
عضویت از: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰
از: ...؟
طرفدار:
- Lionel Messi
- Guardiola
- Argentina
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
the mom lion نوشته:

امی
تصمیم گرفتی اولین دختری باشی که یه جای سالم تو بدنت نمی مونه دیگه
یکم مواظب باش خو
دستتم ایشالا زود خوب شه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: inasmessi17
پیام: ۸۰
عضویت از: ۲۸ فروردین ۱۳۹۱
از: تهران
طرفدار:
- لیونل
- رائول
- بیروزی
- اسبانیا و ارژانتین
- مهدوی کیا
- فرگوسن و گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ریــحــانــه نوشته:

نقل قول
the mom lion نوشته:

ووی

چجوری این بلا رو سر خودت آوردی؟؟؟؟

واقعا منم اگه روزی کار خطری نکنم کسل میشم ولی این جالبه که چجوری دستت رو اون قدر بدر بردی؟

من میگم اگه حتی بارسا ندونست که هستی حق داری براش بمیری.
۳ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۵۳۲ بازدید
۱۷ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۴۴ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۶۲ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۰,۷۸۶ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۱۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۲۷۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۲۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۸ کاربر آنلاین است. (۱۰۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!