به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: bestOFbest
پیام: ۸۶۱
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Messi
- استقلال
- Spain
- Arsène Wenger
گروه:
- کاربران عضو
چرا اجازه میدین حرفای کسی مثل آقای رائفی پور که کم مونده جذر و مد ــم به صهیونیسم ربط بده، رو ذهنتون تاثیر بذاره؟!!!
ایشون کلا در زمین و زمان و دیوار و سقف دنبال علائم فراماسونری و صهیونیسمه! با این حرفای بی محتوا میخواد بگه من خیلی دقیقم خیلی فیلسوفم که نیست.
نمیدونم ما چرا تو هر چی کم میاریم یه جوری مربوطش میکنیم به صهیونیسمو اینا!
ویکی پدیا یه دانشنامه آزاده! صهیونیسم کجا ویکی پدیا کجا!
عادت کردیم یه چی که میبینیم 120 تا معنیم داشته باشه میریم اون معنی بده رو پیدا میکنیم میگیم این معنیش بده!
آقا جان! جومونگ بوده همچینم بوده که کره رو بنا کرده. در اینکه شکی نیست!
از تماشای سریالش لذت میبری بشین نگا کن زندگی کن چه گیری میدین به جزئیات مبهمی که بیشتر شبیه توهمه!
یه زمانیم گیر داده بودن به صفحه 67 کتاب فارسی اول راهنماییا که این مربوط به شیطان! 200 نفر زحمت کشیدن کتاب تالیف کردن یکی مثلا دقیق شده 200 نفرو برده زیر سوال.

در مورد رستم ــم یه سریالی برا نبرد رستم و اسفندیار ساخته بودن 6 ، 7 سال پیش که بی اندازه افتضاح بود. داستانهای شاهنامه عالین و خیلی ام قوی. ولی هر داستانی ظرفیت تبدیل شدن به یه فیلمنامه درست و حسابی رو نداره. به نظرم شاهنامه ام همینطوریه و خوندن شاهکار فردوسی لذت بخشتر از تماشای فیلمیه که جذابیتشو کم کرده.

۳ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اینها که گفتی صرفا تعصبات وطن پرستانه س که قابل ستایشه. ولی همون طور که گفتم، رستم یک شخصیت افسانه ایه، و داستانهای شاهنامه هم بخش غالبشون تخیلیه و طبیعتا ربطی به پیشینه تاریخی نمی تونه داشته باشه.
نقل قول
چون کارشناسای زیادی تو این زمینه کار کردن و وجوده کس ی با خصوصیات رستم رو تایید کردن

دوست عزیز تخیل نمی تونه وجود داشته باشه که! مگه میشه کسی باشه که از شدت قوی بودن پاش تو زمین فرو بره یا رو هر اسبی می شینه اسبه له بشه؟ (این اصلا با قوانین فیزیک در تناقضه). یا مگه اصلا دیو داریم که کسی کشته باشش؟ بله تو تاریخ ایران پهلوون زیاد داشتیم، ولی رستم شاهنامه یک شخصیت کاملا اساطیری و ماوراییه.

در ضمن، من هم شاهنامه رو با جومونگ مقایسه نکردم، اصلا این دو تا یه چیز شبیه به هم نیستن که قابل مقایسه باشن. گفتم شخصیت رستم که تو شاهنامه مقارن شده با وقایع ماوراء الطبیعه، قطعا نمی تونه وجود خارجی داشته باشه و صرفا بسط سمبلیک توسط فردوسی ه. مثل این می مونه که بخوایم بین شخصیتهای ارباب حلقه ها و افراد واقعی تناظر مستقیم برقرار کنیم!

من فقط گفتم جومونگ برای کره، شخصیتیه مثل کوروش برای ایران. ولی رستم صرفا یک شخصیت اساطیریه، و ربطی به تاریخ نداره.

به هر حال تلاشت برای بالاتر نگه داشتن جایگاه رستم در برابر جومونگ ستودنیه. یادمه ملت جوگیر چند سال پیش شعری هم در این زمینه سروده بودن. کاش بتونیم این مسائل رو از هم تفکیک بدیم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: reza008
پیام: ۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۹۱
از: اهواز
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- ایتالیا,آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- هر مربی که بارسلونا رو هدایت کنه
- هر مربی که استقلال رو هدایت کنه
گروه:
- کاربران عضو
اجابت

خلاصه داستان:
یک مزاحم تلفنی که به نظر می رسد یک افسر پلیس باشد، با رستورانی تماس می گیرد و به مدیر آن اطلاع می دهد که یکی از پرسنل اش، مقداری پول دزدیده است و حالا او باید برای پس گرفتن پول ها به او کمک کند اما ....

فیلم اجابت رو میتونیم از اون به عنوان یکی از واقعی ترین فیلم هایی نام برد که بر اساس داستان واقعی ساخته شدن و آقای زوبل که به عنوان نویسنده و کارگردان در پشت فرمان فیلم اجابت نشسته است نه چیزی به فیلم اضافه کرده نه از آن کم کرده چیزی که بوده رو تماما به تصویر کشیده مثل یک مستند و این کار آقای زوبل به شدت جای تحسین دارد. بک نکته در مورد فیلم اجابت بگم شاید در طول دیدن فیلم اجابت به خودتون میگید که آدمهای این فیلم چقدر ساده لوح هستند، آیا این آدمها تماشاگر رو ساده لوح فرض میکنن یا واقعا ساده لوح هستن، با قاطعیت میتونم بهتون میگم که این اتفاق ممکن برای هر مدیری رخ بدهد و قطعا هم همینطور است چون این فیلم فقط 1 مورد از 70 مورد اتفاق افتاده را هدف گرفته است و نشان می دهد، بله 70 مورد مشابه در 30 ایالت کشور آمریکا
این فیلم دیدنش واقعا خالی از لطف نیست.
نمره من: 9 از 10

کنترل

خلاصه داستان:
نگاهی به زندگی «یان کورتیس» خواننده مرموز «جوی دیویژن»، که مشکلات شخصی، شغلی، و عاشقانه‌اش، باعث شد در سن ۲۳ سالگی دست به خودکشی بزند.

فیلم "کنترل" یه فیلم در ژانر بایگرافیکال و در زیرژانر فیلم بایگرافیکال میوزیکال قرار دارد و باید بهتون بگم که فیلم کنترل یکی از منحصر به فرد ترین فیلم های این ژانر و زیر ژانر است که میتونید پیدا کنید و همینطور غیر کلیشه ای ترین فیلم تاریخ سینما هم میشه از اون نام برد واقعا فیلم بسیار خوب و عمقیه که با کارگردانی حساب شده و بازی های فوقالعاده تکمیل شده است که یکی از بازی های فوقالعاده رو سم رایلی ایفا کرده است، یان کرتیس که زندگی اسرار آمیزش دستمایه ساخت این فیلم شده است آن زمان برای صدای منحصربه‌فردش، سبک رقصیدنش و همچنین ترانه‌های پوچ گرایانش مشهور بود و باید بهتون بگم اگر این ژانر و زیرژانر رو دوست دارید فیلم کنترل یکی از بهترین و خاص ترین فیلم هایی است که میتونید پیدا کنید.
نمره من: 10 از 10

۳ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
زمانی بود که حتی نمی‌توانستیم مت‌آمفتامین را تلفظ کنیم. حالا که پنج فصل از «بریکینگ بد» پخش شده نه تنها می‌دانیم املای این کلمه چطور است، حتی می‌دانیم که آن را «شیشه» می‌خوانند و گروه DEA یا همان آژانس مبارزه با مواد مخدر دشمن اصلی آن است.

اگر دقت کنید متوجه می‌شوید که چه رشته کاری شما اداری باشد یا تولید شیشه، شرایط یکی است چون دنیای بیرون شبیه یک جنگل است و شما برای بقای کار خود باید رقبای خود را از بین ببرید وگرنه چیزی جز لاشه از کار شما باقی نمی‌ماند.

چیزی که به شدت بیننده را به والتر وایت نزدیک می‌کند، نه پول در آوردن و خلافکاری‌های او بلکه شیوه او در استفاده بسیار ملموس از غریب‌ترین نکته‌های علم و دانش است و همه بینندگان سریال اندکی از این دانش در رشته‌های مختلف بهره برده‌اند.

والتر وایت نه تنها از نظریه‌های والای شیمی برای تولید شیشه استفاده می‌کند بلکه حتی نام مستعار خود در دنیای موادمخدر را هم هایزنبرگ انتخاب می‌کند تا ادای دینی کرده باشد به ورنر هایزنبرگ، یکی از چهره‌های اصلی فیزیک کوانتوم.

نکته دیگری که والت را جذاب می‌کند این است که او بطور مخفیانه «باهوش‌تر» از قلدرهای خیابانی که شیشه می‌فروشند نیست، او بطور دائمی برتری خود را بر دیگران نشان می‌دهد. و همین‌جاست که او را از یک شخصیت تلویزیونی محض جدا می‌کند و به شخصیتی بدل می‌کند که به عنوان بیننده دلمان می‌خواد جای او باشیم.

کلیف آرنال، روانشناس درباره شخصیت والتر وایت می‌گوید: «این سریال برخی از معروف‌ترین فانتزی‌های مردانه را نمایش می‌دهد. والتر به جای اینکه بطور منفعلانه همرنگ جماعت شود و با هر شرایطی کنار بیاید، راهی پیدا می‌کند برای اینکه آزادتر باشد و این چیزی است که مردها به دنبالش هستند.»

با همه علاقه‌ای که می‌شود به والتر وایت داشت نمی‌توان گفت او «بد» یا «خلافکار» نشده است. به گفته دکتر گلن ویلسن، روانشناس: «ما همانطور با شخصیت‌های منفی همذات‌پنداری می‌کنیم که با شخصیت‌های مثبت. همه ماها در ذاتمان اندکی ماکیاولی هستیم. درواقع، والت شبیه مکبث است، او حالا وارد بازی شده است که باید تا انتها آن را ادامه دهد.»

وضعیت مخاطبان سریال «بریکینگ بد» و همذات‌پنداری آن‌ها با والتر وایت شبیه واکنش دو نسل متفاوت به یک مسئله مثل جنگ است. اگر از کسی که در جنگی خونین بوده بخواهید فیلمی درباره همان جنگ را نگاه کند احتمالا می‌گوید: «عین بدبختی بود.» و فیلم را نگاه نمی‌کند. اما مخاطبی که جنگ را روی مبل نرم تماشا کرده، خیلی راحت به تماشای فیلم می‌نشیند.

برای همین است که مخاطبان انبوهی هر هفته به تماشای قهرمان بازی والتر وایت می‌نشینند، آن‌ها خلافکار نیستند و ترجیح می‌دهند از روی مبل شاهد قهرمان‌بازی بت خود باشند.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۳ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من دارم Br B رو می بینم، فصل اول رو دیدم فعلا. یه کمی فضای داستان به دلم نمی شینه. نمی دونم چطور بگم. یه حسی انگار که هوا سرده! فکر کنم منطقه نسبتا کوهستانی محل داستان تو این بی تاثیر نیست! یا صحنه های چندشی مثل کاسه توالت در زمان ادرار کردن! مثلا با پسر عقب مونده والت ارتباط بر قرار کردم و احساس چندش بودن نمی کنم، ولی بعضی رفتار خود والت چندش ناکه. مثلا گاهی لباس پوشیدنش، حتی گاهی ارتباطش با زنش.

در مورد خط سیر داستان، سوال بزرگی بود برام که چطور ممکنه آدم پول در آوردن از طریق فروش شیشه رو به گرفتن پول از دوستی که خیلی هم در موفقیتش سهم داشته، ترجیح بده؟

در کل با اینکه موضوع برام جالب بود و دارم بقیه شو دانلود می کنم که ببینم، اون احساس گرمایی که انتظار داشتم رو بهم نداده هنوز.

۳ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
این تقریبا حرفه آخرمه و نمیخوام به این بحث تقریبا بی محتوا ادامه بدم
من میگم دوستان که اینقدر تبهر دارن تو زمینه تاریخ و ادبیات چرا یه کتاب نمینویسن در جهت نقده شخصیت رستم و به گند کشیدن چهره ی اون بزرگوار؟؟؟
اصن چطوره فردوسی رو به خاطره داستان هاش استیضاح کنیم؟؟
شخیتی مثل فردوسی هیچ وقت نمیاد رو هوا برا یه کتاب سی سال زحمت بکشه مطمئنا در مورده شخص اول کتابش خیلی تحقیق کرد تا در آخر زمان مردانی از پارس نیان اون شخصیت رو به راحتی به سلابه بکشن و با جومونگ مقایسش کنن
راست میگی جمونگ رو نمیشه با رستم مقایسه کرد چون اصلا جومونگ تقریبا کلا وجود خارجی نداره و داستانی بی محتوایی که 90 قسمت سره هم کردن چیزی جز تخیلات دست اندرکاران فیلم نیست
رستمی که بزرگان ادبیات جهان دارن رو نقشش بحث میکنه و ازش درس میگیرن افراد میان از اهمیت جومونگ حرف میزنن
(خدایی من نظرم این نیست کسی جومونگ نبینه ولی من میگم اگه میبینه دیگه اینقدر جو گیر نشه)
آخه محو و جذب یه فیلم شدن هم حدی داره ما داریم تموم بزرگان ادبیات جهان رو میبریم زیره سوال که چی؟؟ از نظره خودمون در مورد جومونگ دفاع کنیم ؟؟؟ واقعا مضحکه
دوستان میگن جومونگ برا کره نقشه کروش برا ایران رو داره
این دیگه نوبرش بوداا.. یادم میاد صداسیما تو اوج محبوبیت فیلم جومونگ رفت کره که ببینه این عمو جمونگی که ما داریم براش رباط صلیبی پاره میکنیم اصلا وجوده خارجی داره یانه؟؟
یه چند روزی طول کشید تا قبرش رو پیدا کنن حالا چقدر طل کشید تا بیوگرافیش رو در بیارن دیگه الله اعلم.
جومونگ افسانه ای بیش نیست حتی میزان تخیلی که تو جومونگ به کار رفته از میزان تخیلی که برا رستم به کار رفته خیلی بیشتر و جومونگ خیلی اساطیری تره
در کل :
جومونگه ماورایی/ قلندره بابایی

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۴ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
واقعا جای تاسفه که ادمی انقدر رو هوا و چشم بسته حرف بزنه!

نقل قول
آخه محو و جذب یه فیلم شدن هم حدی داره ما داریم تموم بزرگان ادبیات جهان رو میبریم زیره سوال که چی؟؟ از نظره خودمون در مورد جومونگ دفاع کنیم ؟؟؟ واقعا مضحکه

می دونی مضحک چیه؟ اینه که کلی لینک و سند بیاری، آخرش یکی باز بیاد بگه:

نقل قول
اصلا جومونگ تقریبا کلا وجود خارجی نداره

یه کم مطالعه کن بعد چیزی بگو که مجبور نشی به خودت لقب «تموم بزرگان ادبیات جهان» بدی! اینکه تو هیچی از یه نفر نمی دونی، دلیل نمیشه که اون آدم وجود خارجی نداره، بلکه ضعف دانش تو رو نشون میده که تو جملاتی این چنینی خودنمایی می کنه:

نقل قول
دوستان میگن جومونگ برا کره نقشه کروش برا ایران رو داره
این دیگه نوبرش بوداا..

کار سختی نیست به خدا، قرن 21 ه. یه سرچ ساده کن. خوبه لینک هم گذاشتم. یه کم مطالعه کن، ضرر نداره به والله! آدم وقتی بی مطالعه حرف بزنه، ته استدلالش میشه این:

نقل قول
شخیتی مثل فردوسی هیچ وقت نمیاد رو هوا برا یه کتاب سی سال زحمت بکشه مطمئنا در مورده شخص اول کتابش خیلی تحقیق کرد

من نمی دونم کی اینجا فردوسی رو به سلابه کشید؟ مطمئنا حتی نصف منم در مورد فردوسی و شاهنامه نمی دونی. من از دوران راهنمایی داستانهای شاهنامه رو می خوندم و همیشه رستم برام یه شخصیت اسطوره ای بوده، و هیچ وقت ایرادی بهش وارد نکردم. سعی کن اینو درک کنی که نه برای بزرگ کردن رستم نیاز به کوبیدن جومونگ هست، نه وجود خارجی داشتن و بزرگ بودن شخصیتی تاریخی مثل جومونگ باعث کوچیک شدن رستم میشه!

من سه ساعت توضیح دادم تو باز داری حرف خودت رو می زنی! آقا جون رستم و جومونگ هیچ ربطی به هم ندارن. اصلا بحث، بحث رستم vs جومونگ نیست! من نمی دونم چرا ما ایرانیا یاد نمی گیریم که مسائل رو از هم تفکیک کنیم و همه چی رو با هم قاطی نکنیم، و از همه مهمتر اینکه در مورد چیزی که اطلاعی نداریم اظهار نظر نکنیم!

۴ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
برا من مهم نیست که در مورده جومونگ چه اطلاعاتی رو ،رو کردی برا من این مهمه که اطلاعات خودم در مورده جومونگ کافیه ونیازی به لینکهایی که گذاشتی ندارم
تو برا خودت ادله ای داری که برا خودت محترمه منم برا خودم ادله ای دارم که برام محترمه
اگه در مورده جومونگ اطلاعاتی جزئی کسب کردی منم درمورده این شخصه به ظاهر اسطوره اطلاعات خوبی از افرادی که چیزی از ادبیات سرشون میشه کسب کردم
من خودم رو آدم عالمی میدونم؟؟؟؟ والا شما خودت رو دانای کل جا میزنی و احساس میکنی در همه چی تبحر داری
این یه بحثه منطقیه و بحثه منطقی یکی از اولین شروطش ظرفیته که متاسفانه تو جهان سوم معمولا به ندرت پیدا میشه
من به خودم هیچ وقت اجازه نمیدم که بیشتر از اون چیزی که هستم نشون بدم سعی میکنم هر چی که هستم رو به دیگران معرفی کنم
من هیچ وقت از خودم به عنوان بزرگان ادبیات جهان یاد نکردم و نمیکنم چون بسیار بسیار مضحکه
کسی مثل دِکارت مگه از ادبیات چیزی سرش میشه؟ نه واقعا از ادبیات چیزی سرش میشه؟؟
نقل قول
مطمئنا حتی نصف منم در مورد فردوسی و شاهنامه نمی دونی

جالب بود
من یه بحثه حرفم اینه که اصلا رستم نه از لحاظ واقعی قابل مقایسه با جومونگه نه از لحاظ اساطیری اگه هر دو جنبش رو هم در نظر بگیری باز مقایسه ی این دو اشتباه و به قول خودت رقابتی بین این دو نیست که بخواییم بگیم کی برتره کی کم تره؟؟
من بیشتر حرفم رو قضیه ی وجود جومونگه،جومونگ یه شخصیتیه که وجود داشته ولی اصلا و ابدا اون طوری که نشونش میدن نیست چون تاریخ جومونگ در حدی نیست که بشه از توشه حداقل 90 قسمته یک ساعته در اورد بیش از 80% فیلم ساخته ذهن بشره نه واقعیت تاریخی.. همین
به هر این اختلافه نظر و سلیقه ایه که بین همه ی افراد وجود داره و بحث کردن تو این موارد فایده ای نداره
پ.ن:اظهار نظر کردن تخصصی سواد بالایی میخواد که من اینو نه تو خودم میبینم نه تو افراده دیگه این بحثه چیزی جز بحثه عوامانه نیست پس بیخودی لافه مطلع بودن نزنیم...

۴ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یعنی آدم با شنیدن بعضی از این جملات چنان منهدم میشه که نمی تونه دهان به گفتن چیزی باز کنه!

نقل قول
برا من مهم نیست که در مورده جومونگ چه اطلاعاتی رو ،رو کردی برا من این مهمه که اطلاعات خودم در مورده جومونگ کافیه ونیازی به لینکهایی که گذاشتی ندارم

۴ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
اره تو تو چند ارسال قبل ارسال های منهدم کننده زیاد خوندم یعنی از درون پاشیدماا

۴ آبان ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۱۹ بازدید
۷ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۰,۷۷۲ بازدید
۷ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۴,۳۷۳ بازدید
۷ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۹۹۸ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۴۱۸ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۲۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۹۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۸۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۷۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۰ کاربر آنلاین است. (۶۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!