به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: موسیقی
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سجاد نوشته:

این طعنه ها نه تنها لحظه ای منو از مسیری که برای احقاقش قسم خوردم منحرف نمیکنه، بلکه با این فرافکنی هایی که صورت میگیره بیشتر به حقانیتش پی میبرم.

در نقش یک رجل داخلِ غیرت و حمیت بر خودم تکلیف دیدم که پرده از دسایس و توطئه جات شوم جنابعالی در تخدیر افکار جوانان و هجمه ی فرهنگی بردارم و به قولی تشتت رو از بام بر زمین افکنم .
درِ توبه همیشه بازه، استغفار کن از این معاصیِ کبیره .

در شرحِ بولد :

گفت : به حق نرسید آنکه رسید مگر به نسبی نگری در نزاع و از راه به در نشد آنکه از راه به در شد مگر به مطلق نگری در دفاع.

گفتم : هر که حق را به خود شناسد فانی گردد.

الحاقی: .

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
اصولا ما به این آهنگ هایی که لینکاشو سجاد میزاره با حفظ احترام نسبت به تمام اقشاری که نام میبریم بعدا میگیم:اهنگ های دختر دبیرستانی.یعنی دختر دبیرستانیا گوش میدن (بازم میگم صرفا جهت شوخی میگما )

اصا متنو نیگا کن ِ

دوش شراب ریختی وز بر ما گریختی
بار دگر گرفتمت بار دگر چنان مکن

کار دلم به جان رسد کارد به استخوان رسد
ناله کنم بگویدم دم مزن و بیان مکن

واقعا ها

حالا یه سریا بگن صدا خودش نیست.
مهم نیست که
مهم اینه که صدا خودشه.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سجاد نوشته:

این طعنه ها نه تنها لحظه ای منو از مسیری که برای احقاقش قسم خوردم منحرف نمیکنه، بلکه با این فرافکنی هایی که صورت میگیره بیشتر به حقانیتش پی میبرم.

قسم خوردی شما ؟؟؟!!!

نقل قول
ARROW نوشته:

اصولا ما به این آهنگ هایی که لینکاشو سجاد میزاره با حفظ احترام نسبت به تمام اقشاری که نام میبریم بعدا میگیم:اهنگ های دختر دبیرستانی.یعنی دختر دبیرستانیا گوش میدن (بازم میگم صرفا جهت شوخی میگما )

آها ، اونوقت نکنه پسر دبیرستانیا و حتی بعضی دانشگاهیاشون ، آهنگای شجریان و شهرام ناظری گوش میدن ؟؟!!

۱۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
... نوشته:

آها ، اونوقت نکنه پسر دبیرستانیا و حتی بعضی دانشگاهیاشون ، آهنگای شجریان و شهرام ناظری گوش میدن ؟؟!!

کی گفته؟
نمونه ی بارزش همین سجاد

ولی اسمش اینطوری شده
مثلا امین حبیبی.شکست عشقی خورده اومده خواننده شده
خواننده باید خواننده باشه.عشقی بخونه مشکلی نیست ولی فاصله ی عشقی خوندن قمیشی و داریوش و معین و شجریان و ناظری و تو جدیدا مثلا شادمهر و محسن چاووشی و یکی دو تای دیگه خیلیه با کسایی مثل مهدی احمدوند و سامان جلیلی و حامد پهلان و امین حبیبی (که خدایی صداشم قشنگه )و ساسی مانکن و حامی و محسن یگانه و عبدالمالکی (که اعتراف میکنم یه زمان گوش میکردم)و اینا
محسن چاووشی آهنگ عشقی میخونه ادم کیف میکنه.
رفیق من.
حالا مقایسه کنین با جایی نرو امین حبیبی
داریوش آهنگ میخونه شکنجه گر.
قمیشی بدترین آهنگش فکر کنم فرنگیسه.خیلی قشنگ تر از بهترین آهنگ های محسن یگانه هستش.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
V for Vendetta نوشته:

نقل قول
سجاد نوشته:

در نقش یک رجل داخلِ غیرت و حمیت بر خودم تکلیف دیدم که پرده از دسایس و توطئه جات شوم جنابعالی در تخدیر افکار جوانان و هجمه ی فرهنگی بردارم و به قولی تشتت رو از بام بر زمین افکنم .
درِ توبه همیشه بازه، استغفار کن از این معاصیِ کبیره .

در شرحِ بولد :

گفت : به حق نرسید آنکه رسید مگر به نسبی نگری در نزاع و از راه به در نشد آنکه از راه به در شد مگر به مطلق نگری در دفاع.

گفتم : هر که حق را به خود شناسد فانی گردد.

الحاقی: .

همه اینا در صورتی درست خواهد بود که آدم بتونه با در نظر گرفتنِ همه ی جوانب، علایق و سلایق، یک چیز رو به عنوانِ "درست" یا " حق " انتخاب کنه !
نه تو حالتی که هر کی از یه سبک خوشش میاد؛ یه چیزی گوش میده که ممکنه طرفِ مقابل اصلاً اون رو یه مشت مزخرفات بدونه؛ حالا من اشاره ی مستقیم به بعضی از افراد که میخوان سلیقه ی خودشون رو تحمیل کنن نمیکنم.
ولی در کل احترام به سلیقه ی افرادی که باهاشون تو یه جامعه، و در ابعادِ کوچک تر، جامعه ی سایت زندگی میکنیم، از اصولِ همنشینی و همسایه مداری ـه.

نقل قول
ARROW نوشته:

من لینکِ آهنگ نذارم دوستان راضی میشن ؟

نقل قول
... نوشته:

نقل قول
سجاد نوشته:

قسم خوردی شما ؟؟؟!!!

باید یه جوری از سلیقه ی خودم دفاع کنم یا نه ؟

نقل قول
ARROW نوشته:

کی گفته؟
نمونه ی بارزش همین سجاد

ولی اسمش اینطوری شده
مثلا امین حبیبی.شکست عشقی خورده اومده خواننده شده
خواننده باید خواننده باشه.عشقی بخونه مشکلی نیست ولی فاصله ی عشقی خوندن قمیشی و داریوش و معین و شجریان و ناظری و تو جدیدا مثلا شادمهر و محسن چاووشی و یکی دو تای دیگه خیلیه با کسایی مثل مهدی احمدوند و سامان جلیلی و حامد پهلان و امین حبیبی (که خدایی صداشم قشنگه )و ساسی مانکن و حامی و محسن یگانه و عبدالمالکی (که اعتراف میکنم یه زمان گوش میکردم)و اینا
محسن چاووشی آهنگ عشقی میخونه ادم کیف میکنه.
رفیق من.
حالا مقایسه کنین با جایی نرو امین حبیبی
قمیشی بدترین آهنگش فکر کنم فرنگیسه.خیلی قشنگ تر از بهترین آهنگ های محسن یگانه هستش.

اون طرفِ قضیه رو هم ببین.
تو به چه آهنگی میگی قشنگ ؟
مثلاً جای دور نریم؛ همین آهنگ جدید معین و قمیشی، من کلاً خوشم نیومد از این آهنگ ! بندِ اولش رو گوش دادم زدم مهدی احمدوند گوش کردم.
ولی خب این آهنگ از نظر تو شاید خیلی قشنگ بوده !
من اصلاً این مقایسه هایی که کردی رو قبول ندارم؛ آخه یکی مثل مهدی احمدوند که تمومِ وقت و زندگیش رو وقفِ موسیقی کرده و حتی بخاطر اون از ادامه تحصیلش گذشته کجا و یکی مثل امین حبیبی کجا ؟
در مورد شجریان و ناظری خب اینا اصلاً سبک و سیاقشون با بقیه ی خواننده ها، مِن جمله سامان جلیلی، مهدی احمدوند، محسن یگانه و .. فرق داره؛ آخه این چه مقایسه ای ـه ؟
بعد تو میای ساسی مانکن رو وارد این بحث میکنی ؟
من نمیدونم تو معیارت واسه انتخاب خواننده چیه ؟ فکر کنم میگی این چندتا که گفتی عالی ـَن، بقیه همه شون بد ! اگه غیر اینه بگو.

۱۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Beauty.Dream
پیام: ۱,۱۱۰
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- all of them...
- only pep...
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
khadije نوشته:

نقل قول
Farnaz نوشته:

آلبوم جدید چاووشی رو گوش دادم
برا اولین بار از چاووشی خوشم اومد

خیلی سبکش جالب بود...
بین این همه آلبوم مزخرفی که امسال به بازار اومد یه تنوع خاصی داشت...

نگو فرناز جان!
آلبوم "دلت با منه" محمد علیزاده فوق العاده س.
من که خیلی دوسش دارم.

اونم گوش دادم.اتفاقا رو گوشیمم بعضی ترکاشو دارم ولی
راسش به نظر من خواننده باید علاوه بر صدای خاصش تنوع به سبکش بده.
من واقعا امسال هیچ تنوعی توی آلبومایی که اومد ندیدم جز چاووشی هرچند زیاد ازش خوشم نمیاد ولی انصافا این آلبومش خیلی خوب بود

TesTimo bArcA
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: khadije.messi
پیام: ۴,۲۲۴
عضویت از: ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از: -
طرفدار:
- leo messi
- -
- -
- ﺍﺳﭙﺎﻧﯿﺎ- ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ
- -
- ﭘﭗ ﮔﻮﺍﺭﺩﻳﻮلا- تیتو ویلانووا
- -
گروه:
- کاربران عضو
منم با نظر آقا سجاد موافقم، هر کسی سلیقه ای داره و باید به سلیقه ی همدیگه احترام بذاریم.
ولی شدیدا موافقم جدی جدی بیشتر خواننده ها دارن شورشو درمیارن.
ولی این انصاف نیس که بقیه هم به پای این خواننده ها بسوزن.
رامین بیباک محمد علیزاده امیرعلی بابک جهانبخش واقعا فوق العادن.
نقل قول

خیر.

پ.ن: من اشتباه کردم آلبوم امین حبیبی رو گذاشتم دیدم آلبوم جدیده گفتم بذارم وگرنه منم فقط یه آهنگشو دوس دارم، ازش خوشم نمیاد آهنگاش زیاد جالب نیس انصافا.

۱۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

آره ، هجمه ی فرهنگی بعضی دوستان خصوصا ، تمرکزش روی این قشر خاصه .

نقل قول
حالا یه سریا بگن صدا خودش نیست.
مهم نیست که
مهم اینه که صدا خودشه.

راست میگه ، اینم واسه خودش یه هنره! تقلب در صدا ، کاریه که فقط از دست چاووشی بر میاد و الا الان باید هزاران چاووشی می داشتیم .

نقل قول

آره ، اینا فک می کنن هجمه ی فرهنگی ، نمی تونه تحت تاثیر قرارشون بده ، بعد میان اعتراف می کنن که زمانی عبدالمالکی گوش می دادن .
البته خدا رو شکر که لا یعقلون باقی نموندن و از فضل کرامات خاصه ی پروردگار به راه راست هدایت شدن، آفرین .

نقل قول

کشتی منو کیاوش ، درود به این سلیقه، بهت امیدوار شدم .
این اثر داریوش در اوج پختگی و وسواس اجرا شده، تبارک الله
رو به تو سجده می کنم / دری به کعبه باز نیست....

نقل قول
نه تو حالتی که هر کی از یه سبک خوشش میاد؛ یه چیزی گوش میده که ممکنه طرفِ مقابل اصلاً اون رو یه مشت مزخرفات بدونه؛ حالا من اشاره ی مستقیم به بعضی از افراد که میخوان سلیقه ی خودشون رو تحمیل کنن نمیکنم.
ولی در کل احترام به سلیقه ی افرادی که باهاشون تو یه جامعه، و در ابعادِ کوچک تر، جامعه ی سایت زندگی میکنیم، از اصولِ همنشینی و همسایه مداری ـه.

و فکر میکنی این حرف تحمیل سلیقه نیست ، به همون اندازه ای که سجاد آهنگی رو دوست داره و گوش می ده، بهزاد می تونه به همون اندازه ازش متنفر باشه و اونو مزخرف بدونه ، چرا به سلیقه من احترام نمی ذاری .

الحاقی: من سَنِ چُخ سِوی یُوریوم (نمی دونم درست نوشتم یا نه دوستان تُرک خرده نگیرن ).

نقل قول

نه ، اونوقت پته ی کی رو روی آب بریزیم ؛ به تخدیر افکار جوونا ادامه بده .

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
خدا خیر بده سجاد رو نگاه باعث چه بحثای جالبی شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
و فکر میکنی این حرف تحمیل سلیقه نیست ، به همون اندازه ای که سجاد آهنگی رو دوست داره و گوش می ده، بهزاد می تونه به همون اندازه ازش متنفر باشه و اونو مزخرف بدونه ، چرا به سلیقه من احترام نمی ذاری .

الحاقی: من سَنِ چُخ سِوی یُوریوم (نمی دونم درست نوشتم یا نه دوستان تُرک خرده نگیرن ).

من فقط دارم از سلیقه ای دفاع میکنم که موردِ علاقه ی منه و از طرفِ شما به بدترین و فجیع ترین وجهِ ممکن مورد هجمه قرار گرفته.
ولی به هیچ عنوان، سلیقه ی امثالِ بهزاد رو نکوبیدم و همیشه به سلایق این نوع افراد احترام گذاشتم، چون خودم انتظار دارم که به سلیقه ـم احترام گذاشته بشه.
حالا بگو کدوم حرفم این شُبهه رو ایجاد کرده که تو بی احترامی تلقی کنی حرفام رو ؟

نقل قول

راست میگه ، اینم واسه خودش یه هنره! تقلب در صدا ، کاریه که فقط از دست چاووشی بر میاد و الا الان باید هزاران چاووشی می داشتیم .

خدا رو شکر تا حالا برای اثباتِ حرف های الآنم، حرف هایی که قبلاً با اطمینانِ قلبی زدم رو نقض نکردم، مگه وقتی که قبلاً به اشتباهم اعتراف کردم.

نقل قول
خدا خیر بده سجاد رو نگاه باعث چه بحثای جالبی شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۴۰ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۱۲۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۰۷۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۴۵۳ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۵۲۳ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۵۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۰۸۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۶۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۰ کاربر آنلاین است. (۱۳۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!