به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: با کاروان شعر و موسیقی
مهمان_مهمان
سالروز تولد ایشون رو هم به پسرشون و هم به هانی جان که در این زمینه حق آب و گل دارن تبریک می گم.
هانی جان یکی از شعرهاشون رو هم می نوشتید خب.

۸ دی ۱۳۸۶
مهمان_مهمان
From Yesterday by 30 Seconds To Mars
He's a stranger to some
And a vision to none
He can never get enough,
Get enough of the one

For a fortune he'd quit
But it's hard to admit
How it ends and begins
On his face is a map of the world
(A map of the world)

(A map of the world)
From yesterday, it's coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here

On a mountain he sits, not of gold but of sin
through the blood he can look, see the life that he took
From the council of one
He'll decide what he's done with the innocent

(A map of the world)
(A map of the world)

But he doesn't want to read the message
He doesn't want to read the message
Doesn't want to read the message here
....

From yesterday,
From yesterday,
From yesterday, the fear
From yesterday,
From yesterday
اینم هم لینک آهنگ با فرمت wma :
30STM/From Yesterday

۸ دی ۱۳۸۶
نام کاربری: nima_barca
پیام: ۵۸۱
عضویت از: ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
از: City Of God
گروه:
- کاربران عضو
خانم مدير ايول.
خوشم مياد تو اين سايت كسايي پيدا ميشن كه به چيزهاي باازش گوش بدن و چيزهاي دره پيت رو بزارن كنار.
دستت درد نكنه.
با اينكه minutes to mars 30 رو خيلي قبول دارم ولي به نظرم خيلي آلترناتيو هست و ترجيح ميدم راك يا متالهايي گوش بدم كه آلترناتيو كمتري داشته باشه.

An Elegant Suicide
Is The Ultimate
Work Of
Art

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ دی ۱۳۸۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
البته با ارزش و درپیت بودن تا حدود زیادی نسبیه

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ دی ۱۳۸۶
نام کاربری: koorosh_eshghebarsa
پیام: ۵۲۳
عضویت از: ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
از: shiraz
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

Nima Azimzadeh نوشته:
خانم مدير ايول.
خوشم مياد تو اين سايت كسايي پيدا ميشن كه به چيزهاي باازش گوش بدن و چيزهاي دره پيت رو بزارن كنار.
دستت درد نكنه.
با اينكه minutes to mars 30 رو خيلي قبول دارم ولي به نظرم خيلي آلترناتيو هست و ترجيح ميدم راك يا متالهايي گوش بدم كه آلترناتيو كمتري داشته باشه.

دره پیت یعنی چه . نا سلامتی تو ناظر هستی باید یاد بگیری که به بقیه توهین نکنی .
یعنی محملاتی که عرعر کردن خواننده همراه می باشه از موسیقی و آوازهای اصیل خودمون بهتره .
البته خودم هم از این سبکهای عرعر (راک و متال ) خوشم می آد اما حرفم اینه که نباید بقیه را که مسخره کرد . بگمها من فقط از papa roach و lp خوشم می آدا .
بعدش جمله آخرت یعنی چه ؟؟

only barca
۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
عزيزمن ، من به كسي توهين نكردم.
منظور من هم آوازها و آهنگهاي اصيل ايراني نبود.منظور من اون ايراني هاي بي بنيه لس آنجلسي بود كه دارن آبروي هر چي ايرانيه رو ميبرند.متاسفانه تو ايران هم افراد زيادي هستند كه به اونها گوش ميدن.
و البته اين سوسول هاي رپ فارسي هم كه تازگيها باب شدن تقريبا دارند راه اونها رو در پيش ميگيرند.فكر كنم تو آمريكا كه مهد موسيقي رپ هست تعداد رپر سفيدپوست از تعداد انگشتهاي دست تجاوز نكنه.البته امينم يك استثناست.
و اما كوروش جون تو كه ادعات ميشه بايد بدوني كه موسيقي متال و به خصوص راك پر محتوا ترين سبك موسيقيه و اكثر اشعار به كار رفته تو اين كارها اشعار پر محتوايي هستند ، پس قطعا عرعر نيستند.
اميدوارم كسي ناراحت نشه.اين فقط يك نظر بود و البته من خودم نميخواستم بگم كوروش مجبورم كرد.
منظورم از بخش پاياني Rock solid , heavy rock , alternativ rock , punk rock و... بود.

An Elegant Suicide
Is The Ultimate
Work Of
Art

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
یعنی چی ؟
اونور آبی هم هم دوست دارند یه چیزی را بخونند که به مذاق بنده یا شما خوشمون نیاد بعد شما می گید که اونها جفنگ می خونند . عزیزم من از داریوش و معین و شکلیلا و مرحوم مهستی و ابی وسیاوش و... خوشم می آد و اصلاً هم اعتقاد ندارم که جفنگ می خونند و بعد شما می آی با یه جمله همه را درپیت قلمداد می کنی چون شما و بنده آهنگ یه آدم ... مثه امینیمم را گوش می گیریم که کفش مارکدار می پوشه .
یکی دوست داره که i love you را بشنوه و یکی هم دوست داره همین جمله را با زبون مادریش فارسی بشنوه . یکی دوست داره اربده بکشه و یکی دوست داره عر عر کنه هر که بدش می آد گوش نگیره و به بقیه هم کاری نداشته باشه . حالا چون خدا زده تو سر ما بایدخجالت بکشیم که فارسیم و خودمون به خودمون بگیم درپیت .
بعدش هم شما که مطلع هستی اشعار رپ به مسائل اجتماعی جامعه بیشتر حمله می کنه چر ا رپر های خودمون را اینچور می کوبونی . من چند تا آهنگ رپ ایرانی شنیدم و حتی نام خواننده اش را هم نمی دونم اما واقعاً با معنی بودند .

only barca
۸ دی ۱۳۸۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بابا خجالت بکشید! هرکی هرچی دوست داره، خب داره! به هم پریدن نداره که. واقعا جای تاسفه این جور بحثا!

نیما می تونی یه سری توضیحات نه خیلی تخصصی نه خیلی آبکی در مورد این سبک ها بدی؟ من خیلی کلی فرقاشونو می دونم. مثلا یه اهنگ رپ گوش بدم، فکر نمی کنم راک بود اما نه بیشتر

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
كوروش خان نظرت رو گفتي من هم به نظرت احترام ميزارم. ولي به نظر من هنر مند حتما بايد تعهد داشته باشه.ما به عنوان يك ايراني بايد يه چيزهايي رو مد نظر داشته باشيم. و هنرمند ها هم به عنوان الگوهاي نسل جوان بايد يه چيزهايي رو رعايت كنند. من نظرم اينه كه اونهايي كه تو لس آنجلس فعاليت ميكنند متعهد نيستند.چرا من امثال محمد رضا شجريان و يا محمد اصفهاني رو نام نميبرم.
در ضمن درمورد رپ فارسي بايد بگم كه من داداشم هم يه رپره و از زيرو بم كارهاي رپر ها آگاهي دارم.
براي خواندن رپ فارسي نياز به هيچ نوع تخصصي نيست.فقط پول لازمه. پول ميدن بيت (قسمتي از آهنگ رپ) ميخرند و يا يه آهنگ خارجي رو كش ميرن. نه نوتي نه ليريكي نوشته ميشه.يه روز ميرن و تو استوديو ميخونن ميشه آهنگ.رپ فارسي فقط به اين خاطر تو ايران مد شده كه سهل الوصوله. در ضمن موسيقي رپ و هيپ هاپ موسيقي مخصوص سياه پوستهاست.
در مورد امينم هم گفته بودي كه ... است. شك نكن كه نيست. امينم دوتا بچه هم داره.چرا شايعه ميسازي؟ امينم استاد مسلم رپ دنياست و سال 2004 به خاطر ترانه Lose Yourself براي فيلم 8 miles موفق به دريافت جايزه اسكار شد.
در ضمن اگه كمي مودب صحبت كنيم بهتر ميشه.
در آخر هم ميگم من هر چي گفتم فقط نظر بود و به نظر بقيه دوستان هم احترام ميزارم.ما هم با هم دوست هستيم و بايد به عقايد همديگه احترام بزاريم.
بهتر بود بقيه دوستان هم تو اين بحث شركت ميكردند.

An Elegant Suicide
Is The Ultimate
Work Of
Art

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ دی ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
بابا دمت گرم تو فیلترت از مخابرات ایران هم بدتره .
اینی که شما می گی مخصوص سیاهپوستهاست یه حرف بچه گانه است موسیقی یه زبان مشترک جهانی است تو دنیا هم علاقه مندهای خاص خودش را داره . اگه همچین اعتقادی داری که مخصوصه سیاهپوستهاست چرا امینیم می آد و سلطان رپ دنیا می شه . چرا شما گوش می کنی ؟ پس بهتره بگی خواستگاه رپ از بین سیاه پوستها بوده مثه موسیقی جاز که اونهم الان یه شبک بین المللی است . برای من یکی که اولویت با lyric هستش تا آهنگ . برای همین هم هر سبکی را گوش می دهم .
در مورد امینیم هم حق با شماست من یه مقاله در باره رپرها داشتم می خوندم که کامل نخوندمش و بد برداشت کرده بودم و از همه معذرت می خواهم و این گفته من درباره ایمنیم کاملاً اشتباه بود و از تذکرت تشکر می کنم ولی رپرها اکثراً این گرایشات را دارند .

گرایشات جنسی رپر ها و تناقض ایمینیم و 50سنت
آقا نیما کجای حرفهای من بی ادبانه بود که فرمودید مودب صحبت کنیم ؟؟
آقا نیما شما نمی تونید نظری را بگید که سلیقه دیگران را زیره سوال ببرید و بعد بگید نظره من بود ؟
در ضمن هم به صرف اینکه باهم دوست هستیم این تذکر را دادم و این تذکر من برای اصلاح بود نه تخریب و این جور برداشت نکن . من قبلاً گفتم باز هم می گم که واقعاً برای نظارت این بخش اطلاعات لازم را داری اما زیادی پاستوریزه عمل می کنی

only barca
۹ دی ۱۳۸۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۵۰۹ بازدید
۱۶ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۴۳ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۵۰ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۰,۷۴۶ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۱۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۲۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۳ کاربر آنلاین است. (۸۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!