به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: سازمان لیگ فانتزی
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
لیگ شده کمونیستی به زور بیاین یکی شین

من بازم تاکید میکنم با مساوی شدن بازیکن ها و این جور محدودیت ها مخالفم. هر تیمی (تاکید میکنم هر تیمی) با کمی فکر و خرید درست و مدیریت میتونه بهترین تیمو ببنده. این که یه سری بعد شیش فصل هنوز نتونستن چهار تا بازیکن خوب بگیرن و تیمشونو درست کنن مشکل بقیه افراد که واسه این که تیمشونو درست کنن وقت گذاشتن و بازیکن پیدا کردن و پول زیاد پرداخت کردن نیست. اگه منچستر سیتی و میلان و بارسلونا و چلسی و دورتموند و یوونتوس و اینا این همه بازیکن جوون و خوب دارن که همینجور الکی بهشون بازیکن هبه نکردن. زحمت کشیدن کلی رفتن بازیکن پیدا کردن.
الان به طور مثال بارسلونا دو تا دروازه داشته باشه میتونه راحت سه تا تیم با بازیکناش داشته باشه و همشونم خوب باشن. خب هر سال کلی بازیکن خوب میخره و حقشه. ولی به طور مثال یه تیم مثل والنسیا(محمد نارحت نشی ها دیگه نمیشه که نگم) بعد شیش فصل هنوز چهار تا بازیکن درست درمون نداره. به طور مثال وقتی منچسترسیتی میخواست پوگبا رو بگیره کسی جلوی مالک والنسیا رو گرفته بود؟ نه. به خاطر همین من به شدت با این طور قوانین مخالفم. چون باعث دلسرد شدن مالک های فعال میشه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
اگه تو اعمال محدودیت دقت نکنیم، حرف کیاوش منطقی و درسته. اعمال محدودیت از یک حدی بیشتر، به جای کمک به تیم های ضعیف، اون هار و تنبل بار میاره. توی این بازه نقل و انتقالات، همه تیم هایی که اکثر بازیکن های خوبی هم دارن، کلی بازیکن جون خریدن و این نشون میده که از خیلی وقت پیش دارن لیست تهیه میکنن و بازیکنهای خوب را جدا می کنند و جالبه که همیشه تو بازار خرید بازیکن آزاد، تیم های ضعیف تر لیگ یا عملکردشون زیاد خوب نیست، یا اصلا شرکت نمی کنند!

به نظر من اول اون محدودیتی که امیر میگه رو اعمال کنیم، مثلا تیم ها حق ندارن بیشتر از 7 تا بازیکن بالای 84 داشته باشن، بعد ما مالیات و حقوق اینها رو بیشتر کنیم به طوری که اگه تیمی مثلا 7 تا بازیکن داره که اورال بالای 84 دارن و آخر فصل بین 5 تیم اول نیست، فصل بعد مجبور بشه یکی دو تاشون رو رد کنه چون از نظر مالی به مشکل میخوره.

این فیلتر 84 خوبیش اینه که تیم هایی که زیادی بازیکن دارن رو مجبور میکنه چندتا بازیکنشون رو رد کنن و این قانون مالیات بیشتر اونها رو موظف میکنه به تلاش بیشتر.

۸ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
این که یه سری بعد شیش فصل هنوز نتونستن چهار تا بازیکن خوب بگیرن و تیمشونو درست کنن مشکل بقیه افراد که واسه این که تیمشونو درست کنن وقت گذاشتن و بازیکن پیدا کردن و پول زیاد پرداخت کردن نیست

کیاوش خیلی رک بهت بگم که بنده فقط 2 فصل تو لیگ فانتزی حضور داشتم. اگه اشتباه نکنم 1 سال تو جدول بالاتر از آرسنال قرار گرفتم و 1 فصل پایین تر. از سال سوم هم که رفتم خدمت و الان برگشتم. پس هیچ دلیلی برای این تیکه های بیخود نمیبینم.
نقل قول
لیگ شده کمونیستی به زور بیاین یکی شین

این لیگ 180 درجه خلاف کمونیسم هست. میخوایم بکنیمش 179 درجه.
لفظ کمونیسم برای این لیگ؟ شوخیش هم قشنگ نیست.

پ.ن:
1- من صرفا چند تا پیشنهاد دادم و حق هم دارم به عنوان عضوی از لیگ پیشنهاد داشته باشم. هیچ کس هم نمیتونه با تیکه پروندن یا هر روش دیگه ای این حق رو از من یا هر کس دیگه بگیره.
نهایتش اینه رای گیری می کنیم نتیجه مشخص میشه. هیچ دلیلی هم برای ناراحتی هیچ کس وجود نداره.
2- به نظرم گفتنی ها گفته شد و من دیگه نمیخوام به این بحث ادامه بدم. اگه رای گیری نشد که هیچ. ولی اگه رای گیری شد خبر بدید تا منم شرکت کنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

کیاوش خیلی رک بهت بگم که بنده فقط 2 فصل تو لیگ فانتزی حضور داشتم. اگه اشتباه نکنم 1 سال تو جدول بالاتر از آرسنال قرار گرفتم و 1 فصل پایین تر. از سال سوم هم که رفتم خدمت و الان برگشتم. پس هیچ دلیلی برای این تیکه های بیخود نمیبینم.

عزیز من کی با تو کار داره. کی با تو بود. چرا همه چی رو به خودت میگیری؟ خب منم میدونم تو دو سال نبودی. اصلا چیکار دارم به تو. من کلی میگم. اگه میخواستم یه تیم (که اینتر باشه) رو بگم این حرف ها رو نمیزدم. یجور دیگه میگفتم. خیالت راحت کسی تو رو مقصر نمیدونه. تو خودت جزو فعالین لیگ بودی و همچنان هستی.

نقل قول
Amir نوشته:

این لیگ 180 درجه خلاف کمونیسم هست. میخوایم بکنیمش 179 درجه.
لفظ کمونیسم برای این لیگ؟ شوخیش هم قشنگ نیست.

پ.ن:
1- من صرفا چند تا پیشنهاد دادم و حق هم دارم به عنوان عضوی از لیگ پیشنهاد داشته باشم. هیچ کس هم نمیتونه با تیکه پروندن یا هر روش دیگه ای این حق رو از من یا هر کس دیگه بگیره.
نهایتش اینه رای گیری می کنیم نتیجه مشخص میشه. هیچ دلیلی هم برای ناراحتی هیچ کس وجود نداره.
2- به نظرم گفتنی ها گفته شد و من دیگه نمیخوام به این بحث ادامه بدم. اگه رای گیری نشد که هیچ. ولی اگه رای گیری شد خبر بدید تا منم شرکت کنم.

180 درجه ؟ چه خبره؟ این همه قانون الکی برای محدود شدن هزینه ها و بازیکن ها حداقلش میکنه 90 درجه

بعدشم والا بلّا من با تو نبودم. نه که تو ذهنم بگم با اینتر نباشم ها. اصلا حواسم به اینتر نبود. حالا میخوای قبول بکن یا نه. مهم هم خیلی نیست. اگه بهت برخورده که فعال نبودی جایی برای برخوردن نیست. وقتی بودی فعال بودی بعدشم رفتی سربازی. اگرم فکر کردی من میخوام بهت تیکه بندازم واقعا اینطور نیست خودتم میدونی بخوام چیزی رو به کسی بگم یجور جلو روش میگم که تا یه هفته فوشم بده. عادت به تیکه اندازی ندارم . تازه الان که بیشتر دارم فکر میکنم ملاک ذهنیم بیشتر والنسیا بود هرچند واقعا باز هم قصد تیکه پرونی نداشتم. با خودم فکر میکردم مثلا والنسیا این طوریه.
بعدشم همون قدر که تو حق داری نظرتو بگی من و هر شخص دیگه ای حق داریم نظرمونو بگیم. یه چیز طبیعیه. این که ما هرچی بگیم نظر مخالفت باشه و اینجوری کنی که ما احساس گناه بهمون دست بده که نمیشه آخه میدونی که سرباز جماعت آدم دلش واسش میسوزه

در آخر هم واقعا نمیدونستم میشه رای داد مگه کار سازمان لیگ نیست که رای بده ؟

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ آذر ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دوستان بحث رو شخصی نکنید که از مسیر خوبش خارج میشه!

هدف اینه که جایی بین موضع امیر و موضع کیاوش بایستیم و رستگار شویم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
من هم پیش خودم فکر نکردم حتما با من بودی. یه احتمال 50-50 دادم. به خاطر همون 50% گفتم یه یادآوری بکنم که من 2 سال آخر و 1 سال اولش نبودم
بعدشم بیا من از همین حالا بهت بگم تو 5 سال آینده اعضای فعال لیگ کیا هستن اصلا بیا اسکلت اصلی تیماشون رو هم بهت بگم آخه این سایت این همه عضو فعال داره، چرا نباید تو لیگ طی 4 سال 4 تا عضو فعال هم به اعضای فعلی لیگ اضافه بشن؟ خب معلومه هرکس پا پیش میذاره میبینه امکان رقابت نیست دیگه ادامه نمیده.
هدفم فقط ایجاد امکان رقابت برای تیم های کم مهره تر بوده. وگرنه معلومه که نباید اونایی که تا الان زحمت کشیدن دلسرد بشن. همونطور که خانوم کریمی هم به درستی اشاره کرد بازیکن با اورال های مختلف و حتی تو پست های مختلف ارزش یکسانی ندارن. فرضا اگر تیمی هم مجبور بشه به خاطر محدودیت 2 تا بازیکن بالای 84 رو هم قرض بده بازیکنی رو میده که براش ارزش کمتری داره. ضمنا این محدودیت تاثیر زیادی روی تیمهای پرمهره نمیذاره. نهایتش یکی خیلی پرمهره باشه با محدودیت 7 بازیکن مجبور بشه 2 تا بازیکن رو قرض بده.
اینها دلایلی هستن که زحمات اونایی که وقت گذاشتن هدر نمیره و لیگ کمونیستی نمیشه.
حتی اگر همه این محدودیت ها هم اعمال بشه بازم میبینید یه تیمی 7 تا بالای 84 داره یه تیمی 3 تا. یه تیمی 7 تا داره یه تیمی هم 7 تا داره ولی یکی همش دور و بر 84-85 هست اون یکی دور و بر 90-88
بعدشم مگه قوانین با رای گیری تصویب نمیشد؟ حالا یادم نیست فقط اعضای سازمان رای میدن یا همه. خب اگه همه رای نمیدن مشکلی نیست، برای همون رای گیری هم خبر ندید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
دوستان همه نکات خوبی رو دارین میگین.
دعوا نکنین
من که فکر می کنم هزینه ها رو بالا ببریم و لیگ دوتایی (و طبق زمان هر سال دو فصل) برگزار بشه، جذابیت بالا میره.
زودتر نیم فصل ها و پایان فصل ها میرسه و خرید و فروش و جوایز و هزینه ها رو راحت تر میشه مدیریت کرد.
پیشنهادم اینه که لیگ دوتایی رو استارت کنیم، ببینیم تا نیم فصل وضعیت تیم ها چطور پیش میره. بعد می تونیم اگه لازم بود محدودیت ها رو بیشتر کنیم.
رو حدسیات که نمیشه پیش رفت.
ما تا حالا لیگ دو دسته ای رو اجرا نکردیم. تا اجرا نکنیم تجربه و به طبع اون دقت تصمیم گیریمون پایینه.
قدم به قدم پیش بریم. قرار نیست همه مشکلات لیگ و همه نقدینگی ها یهو ایده آل بشن.
قبلا رشد نقدینگی زیاد بود، طی 1-2 فصل متوقف کردیمش. حالا باید کم کم کمش کنیم.

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۸ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
مسئله اصلی واسه دو لیگه کردن اینه که رو چه حسابی تیم رو به دو بخش تقسیم کنیم. تعداد تیم ها که زوجه. مسئله اصلی اینه که رو حساب رتبه آخر دو لیگه کنیم، رو حساب میانگین رتبه ها دو لیگه کنیم، رو حساب میانگین قدرت دو لیگه کنیم

ولی به نظر من هم به شدت جذاب میشه. بازی ها که تو یه روز و یه ساعت همچنان برگزار بشن و فقط جدولش دو تا میشه دیگه اونایی که امید به قهرمانی ندارن میان واسه قهرمانی تو لیگ پایین تر میجنگن. اونایی هم که تیم های خوبین واسه قهرمانی باز میجنگن

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
والنسیا بازیکن نداره.

والنسیا بدبخت ـه.

من خودم بعد دو فصل اومدم چار تا بازیکن بگیرم که رفتم تو پیچ این قوانین عجیب لیگ که از قوانین مجلس شورای اسلامی خودمون هم بیشتره...

من چهار فصل ـه داغونم بخاطر جذاب کردن کل کل ها موندم. والا گیر بازیکن گرفتن که نیستم بخوام قانون اضافه کنم برای خودم.

والنسیا رو اون فصل من نبودم اون دوست عزیز حراج کرد. والا خدا شاهده من مدیر مالی خوبی هستم.

لازم دونستم از شرافت مدیریتی خودم دفاع کنم.

اعتراض نکنم تا آخر فصل منو مثال میزنید.

پ.ن: من تیمم منحل هم بشه تو بحث ها میام با همتون کل کل می کنم (اونایی که در حد و اندازه من هستن البته!) ولی فکر اونی رو بکنید که فصل اول میاد و خیلی اختلاف تیمش با بقیه فاحش میشه و امیدی نداره بخواد تو این لیگ بمونه.

والا ما قهرمانی هامون رو همون دور اول جشن گرفتیم. از ما گذشته.

خدا رو خوش نمیاد یه تیم ورشکسته رو اینقدر مثال بزنید.

والا به خدا.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۹ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

مسئله اصلی واسه دو لیگه کردن اینه که رو چه حسابی تیم رو به دو بخش تقسیم کنیم. تعداد تیم ها که زوجه. مسئله اصلی اینه که رو حساب رتبه آخر دو لیگه کنیم، رو حساب میانگین رتبه ها دو لیگه کنیم، رو حساب میانگین قدرت دو لیگه کنیم

ولی به نظر من هم به شدت جذاب میشه. بازی ها که تو یه روز و یه ساعت همچنان برگزار بشن و فقط جدولش دو تا میشه دیگه اونایی که امید به قهرمانی ندارن میان واسه قهرمانی تو لیگ پایین تر میجنگن. اونایی هم که تیم های خوبین واسه قهرمانی باز میجنگن

راحت باش
همه تیم ها لیگ 1
والنسیا تنها لیگ 2

قفل کردین رو والنسیا.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۹ آذر ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۱۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۵۶۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۹,۶۸۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۶۵ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۱۹۲ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۷۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۳۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!