به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

رئال مادرید آماده فروش ایسکو
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

با درخشش مارکو آسنسیو احتمالا رئال مادرید ایسکو را در لیست فروش قرار خواهد داد.

با درخشش مارکو آسنسیو جوان مستعد رئال مادرید که در اردوی پیش فصل نمایش فوق العاده ای نشان داد، زین الدین زیدان تصمیم گرفته تا در فصل پیش رو، بر روی وی حساب ویژه ای باز کند و گویا مادریدی ها قصد ندارند وی را به صورت قرضی به جای دیگری منتقل کنند.

به گزارش آ اس، با توجه به این موضوع، رئال مادرید آماده است تا ایسکو را بفروشد. سیاست رئال مادرید در تابستان این گونه خواهد بود که برای خرید گزینه های مد نظرش قطعا باید بازیکن بفروشد و ایسکو به احتمال زیاد یکی از اعضای خروجی این لیست است. با توجه به رقم احتمالی 120 میلیون یورویی پل پوگبا و انتقال احتمالی اش به منچستر یونایتد و رقم 50 میلیون لروی سانه در انتقال به منچستر سیتی، رئالی ها قیمت ایسکو را چیزی بین این دو بازیکن می دانند و اگر پیشنهاد خوبی برای وی ارسال شود، با خروجش موافقت خواهند کرد.

زیدان سه شنبه اعلام کرد که آسنسیو با تیم اصلی خواهد ماند و هنگامی که از احتمال خروج بعضی بازیکنان از وی سوال شد، پاسخ داد:

"همه آنها بازیکنان خوبی هستند اما گاهی اوقات شما مجبور هستید که انتخاب کنید.
در حال حاضر آینده ایسکو در مادرید کاملا مبهم است."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
رییس جمهور آرژانتین: لیونل مسی کاپیتان آرژانتین در جام جهانی 2018 خواهد بود
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

ماکری از لیونل مسی حمایت کرده است.

لیونل مسی پس از فینال کوپا آمریکای 2016 از بازی های ملی خداحافظی کرد. این در حالی اسـت که سرمربی جدید تیم ملی آرژانتین قصد صحبت با او را دارد.

به نقل از اسپورت، رییس جمهور آرژانتین، مائوریسیو ماکری از این گفته است که مسی به تیم ملی باز می گردد و کاپیتان آلبی سالسته در جام جهانی 2018 خواهد بود.

او در جام جهانی کاپیتان تیم ملی خواهد بود و آرژانتین بار دیگر در میان برترین های جهان قرار خواهد گرفت. مسی مهم ترین اتفاق برای ما است و باید به گونه ای رفتار کنیم که او احساس راحتی کند. من با مسی صحبت کردم از او تقدیر و تشکر کردم. او هر کاری لازم بود را انجام داد اما گاهی یک اتفاق رخ نمی دهد. در فینال آن شانس کم برای پیروزی را نداشتیم. ما بهترین بازیکنان جهان را در اختیار داریم.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
سوارز: دلم برای دوستانم در لیورپول تنگ شده است؛ مشتاق بازی مقابل کوتینیو هستم
گروه:
- کاربران عضو

مهاجم بارسلونا از دورانش در لیورپول و دوستانش در مرسی ساید گفته است.

دو تیم لیورپول و بارسلونا در حالی در دیداری دوستانه به مصاف هم می روند که لوییز سوارز برای اولین بار در مقابل تیم سابقش قرار می گیرد.

به نقل از وبسایت باشگاه لیورپول، سوارز و فیلیپه کوتینیو دوستی نزدیکی باهم دارند و سوارز اعلام کرده است بی صبرانه منتظر رو در رویی با کوتینیو است.

من با تیم ملی اروگوئه در مقابل او و تیم ملی برزیل قرار گرفته ام اما فیلیپه در لیورپول کاملا متفاوت است. او رهبر تیم در زمین است چراکه همه چیز را کنترل می کند. من می دانم او هم از بازی در مقابل من و بارسلونا هیجان زده است.
من مردم و هواداران و مربیانم در لیورپول را به یاد دارم. کنی داگلیش و برندان راجرز که بسیار به پیشرفت من کمک کردند. دلم برای دوستانم همچون استیون جرارد، فیلیپه، جوردن هندرسون و مارتین اسکرتل. من دوستانی در آشپز خانه باشگاه همچون کارول هم داشتم. آن ها بسیار به من کمک کردند و دلم برایشان تنگ شده است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
پوستر اختصاصی؛ اولین بازی لوییز سوارز مقابل لیورپول
گروه:
- کاربران عضو

امروز ساعت 20:45 تیم بارسلونا به مصاف لیورپول خواهد رفت.

دو تیم بارسلونا و لیورپول امروز در ورزشگاه ومبلی به مصاف هم می روند، این اولین بازی لوییز سوارز در مقابل باشگاه سابق خود یعنی لیورپول هست.
سوارز 110 بازی برای لیورپول انجام داده و 69 گل هم به ثمر رسانده است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
نیمار: در 13 سالگی به اروپا آمدم ولی آمادگی دوری از برزیل را نداشتم
گروه:
- کاربران عضو

ستاره برزیلی از سال های گذشته می گوید.

نیمار جونیور ستاره برزیلی بارسلونا که این روزها به همراه کشورش در المپیک ریو حضور دارد، در جدیدترین مصاحبه اش با نشریه فرانسوی اکیپ در مورد دوران نوجوانی و شانس حضورش در اروپا گفته است:

من در 13 سالگی برای اولین بار به اروپا آمدم. در آن زمان خودم را خوشحال و راضی نمی دیدم و به علت سن کم شرایط و آمادگی دوری از برزیل را نداشتم. راضی نبودم و البته عجله و شرایط اضطراری هم نبود چون اولویتم همیشه این بود تا خیالم راحت باشد و سپس به یک ورزشکار حرفه ای تبدیل شوم.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
مارکینیوش: پاریسن ژرمن اجازه انتقالم به بارسلونا را نداد
گروه:
- کاربران عضو

مدافع برزیلی از پیشنهاد کاتالان ها می گوید.

تابستان امسال باشگاه بارسلونا تلاش زیادی برای جذب مارکینیوش، مدافع میانی 22 ساله پاریسن ژرمن کرد که این امر با مخالفت پاریسی ها ناسرانجام ماند.

در همین حال و طبق گزارش اسپورت مارکینیوش دلیل مخالفت پاریسن ژرمن را توضیح داده است. او که این روز ها در اردوی تیم ملی برزیل در المپیک 2016 است در خصوص مذاکرات رابرت فرناندز، مدیرفنی بارسلونا با او و برادرش برای انتقال به نیوکمپ اظهار داشت:

واقعیت این است که باشگاه پاریسن ژرمن مخالفت سفت و سختی مبنی بر جدایی من نشان داد. آن ها به من فهماندند که در برنامه های کادرفنی تیم قرار دارم و هنوز مورد اعتمادشان هستم. مطمئنا امسال نیز در پاریس به کارم ادامه خواهم داد.
گفته می شود باشگاه پاریسن ژرمن قصد دارد قرارداد مارکینیوش را تمدید کند اما این بازیکن می خواهد پس از بازگشت از رقابت های المپیک از جایگاهش در تیم اطمینان حاصل کرده و سپس در خصوص آینده اش تصمیم گیری نماید. هر چند که قرارداد فعلی او تا سال 2019 اعتبار دارد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
اضافه شدن گرت بیل و تونی کروس از امروز به تمرینات رئال مادرید
گروه:
- کاربران عضو

دو مهره اصلی کهکشانی ها امروز به تمرینات برمی گردند.

تیم فوتبال رئال مادرید در حالی روز گذشته پس از پایان تور پیش فصل خود به مادرید بازگشت که در این تور بسیاری از بازیکنان اصلی خود نظیر رونالدو، په په و گرت بیل و کروس را در اختیار نداشت، بازیکنانی که به دلیل اردوهای ملی دیرتر اضافه خواهند شد.

در همین راستا اما امروز AS گزارش داده است که دو بازیکن اصلی زیدان یعنی بیل و کروس هم اکنون به مادرید برگشته اند و با آغاز تمرینات امروز در والدیباس، این دو بازیکن نیز به جمع هم تیمی هایشان اضافه می شوند. اضافه شدن این دو بازیکن در حالیست که کهکشانی ها باید 3 روز دیگر در نروژ به مصاف سویا بروند و قهرمان سوپرکاپ اروپا را مشخص کنند. از همین رو مشخص نیست که شرایط این بازیکنان برای حضور در این بازی چطور است و شانس بازی کردن آن ها کم است.

به گفته این منبع تمرین امروز شاگردان زیدان از ساعت 17 به وقت مادرید آغاز می شود.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
سمپائولی: به بازی تیمم مقابل قهرمان اروپا افتخار می کنم؛ باید قدرتمند تر بازی می ...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی سویا از بازی تیمش در سوپر کاپ اروپا گفته است.

تیم فوتبال سویا در دیدار سوپر جام اروپا با حساب 3 بر 2 به رئال مادرید باخت. خورخه سمپائولی بعد این بازی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شده است.

به نقل از وبسایت باشگاه سویا، سمپائولی از بازی تیمش ستایش کرده است اما گفته است که تیمش آن قدرت لازم برای قهرمانی را نداشت.

"ما آن قدرت لازم را نداشتیم. در نیمه دوم خوب بودیم اما باید اتفاقات بازی را تغییر می دادیم و محکم تر می بودیم. وقتی شما به اندازه کافی خوب نباشید، تیم حریف به شما صدمه می زند و پیروز می شود."

"من به بازی تیمم افتخار می کنم. در مقاطعی از بازی دلیرانه کار کردیم و از نحوه بازی تیم مقابل قهرمان اروپا راضی ام و از تیم سپاس گزاری می کنم. در نیمه دوم بهتر بودیم و مالکیت توپ به ما اجازه داد که در مقابل رئال مادرید بهتر بازی کنیم."

۲۰ مرداد ۱۳۹۵
زین الدین زیدان؛ ششمین فردی که به عنوان بازیکن و مربی فاتح سوپر جام اروپا شد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی فرانسوی رئال مادرید، ششمین فردی است که در تاریخ، سوپر جام اروپا را به عنوان بازیکن و مربی فتح کرده است.

با پیروزی 3-2 رئال مادرید در سوپر جام اروپا مقابل سویا، زین الدین زیدان نام خود را در کنار بزرگانی مانند کارلو آنچلوتی و یوهان کرایف قرار داد. پس از آنکه در فصل گذشته، زیدان همراه با مادرید ها فاتح لیگ قهرمانان شد، وی به هفتمین فردی تبدیل شد که به عنوان مربی و بازیکن لیگ قهرمانان را فتح کرده است. زیدان همچنین هشتمین فردی است که در اولین فصل حضورش در یک تیم فاتح لیگ قهرمانان اروپا می شود.

پیش از زیدان، لوییس انریکه، کارلو آنچلوتی، یوهان کرایف، دیگو سیمئونه و پپ گواردیولا موفق شده بودند سوپر جام اروپا را به عنوان بازیکن و مربی فتح کنند.

یوهان کرایف اولین فردی بود که موفق به ثبت این رکورد شد. وی در سال 1972 به عنوان بازیکن به این عنوان رسید و 20 سال بعد با بارسلونا به عنوان مربی این عنوان را فتح کرد.

کارلو آنچلوتی سلطان سوپر جام ها است. او در سال 1989 و 1990 همراه با میلان به عنوان بازیکن و در سال 2003 و 2007 همراه با میلان به عنوان مربی و در سال 2014 همراه با رئال مادرید به عنوان مربی فاتح این جام شده است.

گواردیولا و انریکه در سال 1997 به عنوان بازیکن در کنار هم در بارسلونا فاتح این جام شدند. پپ در سال های 2009 و 2011 همراه با بارسلونا و در سال 2013 همراه با بایرن مونیخ، به عنوان مربی نیز این عنوان را به دست آورد. انریکه نیز به عنوان مربی با بارسلونا سال گذشته این عنوان را کسب کرد.

دیگو سیمئونه نیز در سال 1999 همراه با لاتزیو، به عنوان بازیکن فاتح سوپر جام اروپا شد و در سال 2012 همراه با اتلتیکو مادرید، به عنوان مربی، به این افتخار دست یافت.

۲۰ مرداد ۱۳۹۵
برایدا: پوگبا را به خاطر قیمتش نخریدیم؛ دوست داشتم دیبالا و بوفون در بارسا بازی ک...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدیر ورزشی بارسلونا در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد.

آریدو برایدا مدیر ورزشی ایتالیایی بارسلونا، در مصاحبه ای با گاتزتادلواسپورت، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

- نظرتان راجع به انتقال دنی آلوز به یوونتوس چیست؟

"دنی آلوز یک ستاره است. او دارای شخصیت و تکنیک فردی است. می داند چگونه توپ را حفظ کند و چگونه برای خودش و تیم بازی کند. او در بارسا محبوب بود اما می خواست کارش را در یوونتوس ادامه دهد. یووه بازیکن بزرگی را به خدمت گرفت."

- پل پوگبا با انتقال به منچستر یونایتد رکورد نقل و انتقالات جهان را شکست. چرا بارسلونا برای خرید او اقدام نکرد؟

"قیمت این معامله همه چیز را پاسخ می دهد. پوگبا ارزش هایش را در منچستر یونایتد نشان خواهد داد و کسی نمی تواند قابلیت هایش را انکار کند. با این حال اگر او در تمام مسابقات تاثیر گذار نباشد، سوال به وجود می آید. زمانی که شما چنین رقمی را پرداخت می کنید همه انتظار دارند تمام بازی ها را پیروز شوید و این غیر ممکن است."

- به نظر شما پوگبا 105 میلیون یورو نمی ارزید؟

"هیچ کس آنقدر نمی ارزد. همه بازیکنان قیمت هایی بالاتر از ارزش واقعی دارند. پرداخت چنین رقمی بسیار قابل توجه است. ما داریم از یک انتقال صحبت می کنیم که جمعا 150 میلیون یورو هزینه برداشته است. این باعث می شود فشار زیادی به وجود آید."

- پس از قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان فصل گذشته، فشار بر روی بارسلونا زیاد خواهد بود. نظر شما چیست؟

"اینجا همیشه فشار زیاد است و رقابت با رئال مادرید هر سال برقرار است. بارسا تلاش خواهد کرد تا همه جام ها را برنده شود. حتی اکنون نمی توانم به شما بگویم هدف اصلی ما در فصل آینده چیست زیرا ما تمام جام ها را می خواهیم."

- به نظر شما عملکرد فرانک دی بوئر در اینتر چگونه خواهد بود؟

"دی بوئر به عنوان بازیکن تمام جهان را گشته است و این باعث می شود ذهن او آماده امتحان کردن شرایط مختلف باشد. حتی اگر او با فوتبال ایتالیایی آشنایی ندارد اما من فکر می کنم عملکرد خوبی خواهد داشت."

- کدام تیم فصل آینده قهرمان سری آ خواهد شد؟

"فکر می کنم مدعی ها مشخص هستند. یوونتوس بسیار قدرتمند است اما فوتبال قابل پیش بینی نیست و کسب 6 اسکودتوی متوالی آسان نخواهد بود. از دست دادن پوگبا مساله بزرگی است. اما یووه خریدهای خوبی داشته است. با توجه به مصدومیت مارکیزیو آنها به یک هافبک نیاز خواهند داشت. "

- آیا یووه در اروپا موفق خواهد بود؟

"آنها می توانند در اروپا اول باشند اما امیدوارم در نهایت بارسلونا قهرمان شود."

- دوست داشتید کدام بازیکنان در بارسلونا بازی می کردند؟

"پائولو دیبالا و جیجی بوفون."

- آیا دوباره به میلان باز خواهید گشت؟

"شما هیچگاه به جایی که در آن همه چیز برایتان خوب پیش رفته، باز نخواهید گشت. در هر سنی که باشید باید به آینده نگاه کنید. من از حضور در بارسا لذت می برم."

۲۲ مرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۴۲۸ بازدید
۹ ساعت قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۹۴۱ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۳۲,۱۸۳ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۶,۱۳۴ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۷۳۰ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۷۷۰ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۶,۱۰۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۵۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۷۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۱ کاربر آنلاین است. (۶۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!