به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
سانگ: از آمدن به بارسلونا بسيار خوشحالم

هافبک جديد بارسلونا تاکيد کرد همه مي‌دانند بارسا بهترين باشگاه در دنيا است.

به نقل از تلويزيون بارسلونا، الکس سانگ در قراردادي 5 ساله و به مبلغ 19 ميليون يورو از آرسنال راهي بارسلونا شد.

وي در اين مورد گفت: از آمدن به بارسلونا بسيار خوشحالم. همه مي‌دانند اين بهترين تيم در جهان است. بازي کردن در بارسا چيزي است که از زمان کودکي آرزوي آن را داشته‌ام. اميدوارم اين تيم همچنان به دوران باشکوه و پيروزي‌هاي خود ادامه دهد. بارسا يک تيم هميشه پيروز است. آنها همه چيز را برده‌اند. نهايت تلاشم را در تمرين‌ها به کار مي‌گيرم تا بتوانم جايي براي خودم در ترکيب بارسا پيدا کنم.

سانگ 24 ساله با انتقال به بارسا به سسک فابرگاس، هم تيمي پيشين خود در آرسنال پيوسته است.

وي در اين مورد نيز گفت: سسک را به خوبي مي‌شناسم. وقتي به بارسلونا رسيدم، شب را در خانه او گذراندم. سسک دوست خوبي براي من است و مطمئن هستم در بارسا به من کمک زيادي خواهد کرد.

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
پيغام سرمربي بارسلونا به آبيدال

در جشن معارفه بازيکنان بارسلونا، تيتو مربي تيم کاتالان خوشحالي اش را از سلامت آبيدال ابراز کرد.

در جريان مراسم معارفه رسمي بازيکنان بارسا در فصل 3-2012 و قبل از آغاز ديدار جام خوان گامپرميان دو تيم بارسلونا و سمپدوريا، تيتو ويلانووا، مربي جديد بارسلونا ميکروفن را در دست گرفت و در ميان تشويق هاي هواداران دقايقي با آنها صحبت کرد.

بخشي از صحبتهاي تيتو بدين ترتيب بود:« واقعا خوشحالم که امروز مي توانم در کنارم، اريک ابيدال را ببينم. اريک مي داني که مبارزه تو، قدرت و قوت ماست. ما منتظرت مي مانيم.»

تيتو درادامه هم از پپ گوارديولا و سيدو کيتا که تابستان امسال بارسلونا را ترک کردند نام برد و گفت:« پپ گوارديولا و سيدو کيتا، شايسته اش هستند تا بهترين شانس ها را در زندگي شان داشته باشند. بدون آنها هيچ وقت نمي توانستيم به اينجا برسيم.»

پويول هم به عنوان کاپيتان بارسا در خوشامد گويي به بازيکنان جديد تيمش گفت:« اميدوارم که اين بازيکنان به ما کمک کنند تا بتوانيم جامهاي متعددي را فتح کنيم.»

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
حاضرم سوپرکاپ را ببازيم اما لاليگا را ببريم

ژوزه مورينيو، سرمربي رئال، اعلام کرد ترجيح مي دهد به جاي پيروزي مقابل بارسا در سوپرکاپ اسپانيا، تيمش بار ديگر قهرمان لاليگا شود.

سرمربي پرتغالي کهکشاني ها همچنين با ارزيابي خريدهاي جديد بارسا اعلام کرد آبي و اناري ها با خريد سونگ و جوردي آلبا به تيم متفاوتي تبديل نشدند.

او در گفتگو با نشريه مارکا گفت:" اگر قرار باشد انتخاب کنم، ترجيح مي دهم در سوپرکاپ شکست بخورم و لاليگا را ببرم. همچنين اگر شکست در سوپرکاپ باعث انگيزه بيشتر تيم شود، حاضرم در اين ديدار شکست بخوريم.

نتايج سوپرکاپ تاثيري در قهرماني لاليگا ندارد. اين رقابت، نسبت به سه جام ديگري که امسال در آن حضور خواهيم داشت، کم اهميت تر است.

البته فکر مي کنم رقبا هر بار که مقابل هم قرار مي گيرند به دنبال پيروزي هستند به همين دليل حتي اگر نتيجه سوپرکاپ تاثيري در قهرماني لاليگا نداشته باشد، پيروزي در آن مهم است."

مورينيو همچنين در مورد تيم بارسا گفت:" بارسا تقريا همان تيم فصل گذشته است. آنها تنها دو بازيکن جديد دارند و با همان سبک قبلي بازي مي کنند.

آنها تفاوت کمي با قبل دارند اما به نظر من آنها همان تيم قبلي هستند؛ تيمي با کيفيت فوق العاده و بازيکنان بزرگ اما تفاوت چندان با چند فصل اخير ندارند."

۲ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
بيلبائو هر کاري مي‌کند تا مارتينس به بايرن نيايد

هوينس، رئيس باشگاه بايرن مونيخ، تاييد کرد که مذاکرات اين باشگاه با باشگاه اتلتيک بيلبائو براي انتقال خاوي مارتينس به بن بست خورده است.

الي هوينس، رئيس باشگاه بايرن مونيخ، تاييد کرد که مذاکرات اين باشگاه با باشگاه اتلتيک بيلبائو براي انتقال خاوي مارتينس به بن بست خورده است.

رئيس باشگاه باواريايي معتقد است که باشگاه باسکي تعمدا موانعي بر سر راه اين انتقال ايجاد مي کند و به همين دليل، از رفتار مديران اين باشگاه ناراضي است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در حال حاضر به نظر مي رسد اين انتقال انجام خواهد شد زيرا مديران بيلبائو بسيار بسيار لجوج هستند و هر کاري انجام مي دهند تا مانع از انجام اين انتقال شوند.

اگر رئيس بيلبائو مي خواست اين انتقال انجام شود، هر چه زودتر پيشنهاد 40 ميليون يورويي ما را مي پذيرفت."

علي رغم اينکه بايرني ها با درخواست 40 ميليون يورويي بيلبائو موافقت کردند اما مديران باشگاه باسکي هنوز رضايت شان با اين انتقال را اعلام نکرده اند؛ اين در حالي است که خاوي مارتينس سخت به دنبال پيوستن به بايرن است.

" بعد از اينکه متوجه شديم مارتينس آماده جدايي است، فکر کرديم مي توانيم پيشنهادمان را از 10 ميليون يورو در هر فصل، به 8 ميليون کاهش دهيم.

با اين وجود، اين مبلغ هم ديوانگي است. ما احساس مي کنيم مي توانيم اين انتقال را انجام دهيم و موضع درستي در اين مورد گرفته ايم."

۲ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ويلانووا: اين بارسا به يادماندني مي‌شود

سرمربي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا بر اين باور است که تيم کنوني آبي و اناري پوشان در يادها ماندگار خواهد شد.

تيتو ويلانووا پيش از بازي امشب مقابل رئال مادريد در دور رفت رقابت‌هاي سوپرجام اسپانيا اظهار داشت: بارسا کارهاي فوق‌العاده‌اي را در طول 4 سال گذشته انجام داده است. نمي‌دانم که نسبت به ساير تيم‌ها برتر بوده‌ايم يا نه، اما قطعا افتخارات زيادي کسب کرده‌ايم. البته تنها افتخاراتي که کسب کرده‌ايم در يادها نمي‌ماند، بلکه چگونگي رسيدن به قهرماني‌ها است که ماندگار مي‌شود. اين بارسا در ياد‌ها خواهد ماند.

به گزارش فارس ،ويلانووا که امشب براي اولين بار هدايت بارسا را در ال‌کلاسيکو در اختيار خواهد داشت، افزود: مي‌خواهم از سرمربيگري تيم لذت ببرم. اين مسابقه مهم است اما درست نيست که فکر کنم اگر پيروز نشويم دنيا به آخر رسيده است. چيزهاي مهم‌تري از مسابقه امشب هم وجود دارد.

وي ادامه داد: هيچ يک از دو تيم بر ديگري برتري ندارند. عملکرد بازيکنان است که در طول فصل باعث بهتر شدن تيم‌ها مي‌شود.

سرمربي بارسا خاطرنشان کرد: مادريدي‌ها در ضد حملات بسيار قدرتمند هستند و بايد هوشيار باشيم. ما در خانه به ميدان مي‌رويم و تمام دنيا مي‌دانند که در نيوکمپ چطور بازي مي‌کنيم.

وي با اشاره به شکست 2 بر يک بارسا مقابل رئال مادريد در ال کلاسيکو فصل گذشته در نيوکمپ گفت: در آن مسابقه مجبور بوديم ريسک زيادي کنيم. مجبور بوديم حمله کنيم و مادريد هم در ضدحملات بسيار قوي است.

ال‌کلاسيکو 22:30 امشب به وقت محلي (بامداد جمعه ساعت يک به وقت تهران) برگزار مي‌شود.

۲ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
ویگو مورنتسن: از مورینیو و برنامه ریزی های بزدلانه اش متنفرم

در اسپانیا من طرفدار رئال مادرید هستم. ولی از مورینیو متنفرم .. از نظر من ، کاروسو ، مربی سن لورنزو هم یک مورینیوی کوچک است

سایت گل- ویگو مورتنسن، بازیگر سرشناس دانمارکی که در فیلم هایی مانند قول های شرقی و تاریخچه ای از خشونت بازی کرده روز پنجشنبه در صحبتهایی اعلام کرد که از ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید متنفر است.

او که در طول سالهای کودکی اش چندین سال در آرژانتین زنذگی کرده، اعلام کرد که از برنامه ریزی های مورینیو برای تیم مادریدی و همچنین از سازماندهی ریکاردو کاروسو لومباردی، مربی سن لورنزوی ارژانتین اصلا خوشش نمی آید.

طبق گزارش منتشره درروزنامه مارکا، مورتنسن یکی از طرفداران پر و پا قرص سن لورنسوی آرژانتین است. او در صحبتهایی درمورد تاکتیک های مورد استفاده مورینیو گفته :« در اسپانیا من طرفدار رئال مادرید هستم. ولی از مورینیو متنفرم .. از نظر من ، کاروسو ، مربی سن لورنزو هم یک مورینیوی کوچک است که همان برنامه ریزی های بزدلانه را دارد. تو یک تیم خوب برای بازی کردن داری ولی بازی خوبی ارائه نمی دهی. بدون ریسک کردن، هیچ درخشش و موفقیتی در کار نیست. باید رو به جلو رفت. من به عنوان یک هوادار، این نظر را دارم و آن را برزبان می آورم.»

او حالا برای اکران فیلم «همه ما برنامه ای داریم» به کارگردانی آنا پیتربگ در بوئنوس آیرس آرژانتین به سر می برد. این فیلم در روز 30 آگوست به اکران در می آید و در اسپانیا در روز 7 سپتامبر روی پرده سینماها می رود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دی ماریا: تمام توانمان را برای قهرمانی در سوپرکاپ به کار می گیریم

ستاره آرژانتینی در جریان دیدار دور رفت سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسا گل حساسی را برای کهکشانی هابه ثمر رساند

سایت گل- آنخل دی ماریا، ستاره آرژآنتینی باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی اعلام کرد که هر کاری که از دستش بر می آید انجام خواهد داد تا رئال مادرید در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسلونا به پیروزی برسد.

دیدار رفت این دو تیم 5 شنبه شب در ورزشگاه نوکمپ برگزار شد و با برد 2-3 بارسا به پایان رسید. این درحالی بود که دی ماریا در دقایق پایانی بازی با بهره گیری از اشتباه والدس گل دوم رئال را به ثمر رساند و رئال را به نتیجه بازی برگشت امیدوار کرد.

حالا مادریدی ها با اختلاف تنها یک گل از بارسا شکست خورده اند و در بازی برگشت امیدوار به جبران این نتیجه هستند.

دی ماریا در صحبتهایی به وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید گفت:« نتیجه بازی رفت، برای ما نتیجه خوبی نبود ولی ما آرامشمان را حفظ کرده ایم. با بازی کردن در خانه و مقابل هوادارانمان، می دانیم که از حمایت آنها برخورداریم و تمام توانمان را به کار می گیریم که در بازی به پیروزی رسیده و جام را مال خود کنیم.»

این ستاره آرژانتینی ادامه داد:« قبل از شروع بازی هم می دانستیم که حریف ما بارسلوناست که همیشه به یک شویه خاص بازی می کند و می خواستیم بازی ای را که در مصاف های اخیرمان در نوکمپ به اجرا می گذاشتیم را به نمایش بگذاریم. ما تا لحظه پایان بازی تلاش کردیم و پاداش تلاش هایمان را گرفتیم و حالا به بازی برگشت امیدواریم.»

چهارشنبه شب ژوزه مورینیو و شاگردانش در سانتیاگو برنابئو میزبان آبی اناری ها خواهند بود تا تکلیف قهرمان سوپرکاپ اسپانیا روشن شود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
ژاوی: دوست دارم همچنان برای بارسا مفید باشم

سایت گل- ژاوی، هافبک خلاق بارسا، اعلام کرد که هنوز تشنه رسیدن به موفقیت های بیشتر است و می خواهد در فصل جدید هم یکی از بازیکنان کلیدی آبی و اناری ها باشد.

این هافبک باتجربه 15 سال است که برای تیم اول بارسا بازی می کند و به دستاوردهایی که تاکنون با این تیم به دست آورده، افتخار می کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" امیدوارم این فصل همه چیز خوب پیش برود. می خواهم همچنان برای تیم مهم باشم و در جام های مختلف به قهرمانی برسم.

به کارهایی که تا به حال انجام دادم، افتخار می کنم اما فوتبال بدون حافظه است و شما باید هر روز پیشرفت کنید و روز به روز بهتر شوید. می خواهم یک فصل خوب داشته باشم و مفید باشم."

او همچنین در مورد ادامه حضور در تیم ملی اسپانیا گفت:" قصد ندارم از تیم ملی اسپانیا بازنشسته شوم. هنوز همانند روز اول از بازی در تیم ملی بسیار لذت می برم."

ژاوی تاکنون بیش از 100 بازی ملی برای اسپانیا انجام داد و با این تیم دو قهرمانی در یورو و یک قهرمانی در جام جهانی به دست آورد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: مسی پیش به سوی رکورد دی استفانو

ستاره آرژانتینی چهاردهمین گلش در ال کلاسیکو را به ثمر رساند

سایت گل- ستاره ارژآنتینی بارسلونا یک داستان ناتمام با رئال مادرید داشت. قبل از برگزاری دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا، دقیقا 372 روز بود که لیونل مسی آرژانتینی نتوانسته بود دروازه تیم مادریدی را باز کند و این آمار، امار عجیبی به نظر می رسید. البته انتظار زیاد به طول نکشید و لیونل مسی موفق شد تا در پی خطای سرخیو راموس برروی آندرس اینیستا، و ضربه پنالتی ای که عاید بارسا شد ، دروازه ایکر کاسیاس را باز کرده و در دقیقه 56 بازی، نتیجه را 1-2 نماید.

این گل، یک گل معمولی نبود. بلکه به ثمر رسیدن این گل باعث شدتا نام این ستاره آرژانتینی برای یک بار دیگر در تاریخ باشگاه کاتالان ثبت شود. مسی حالا در تمام مصاف های ال کلاسیکو، توانسته 14 بار دروازه رئال را باز کند و بدین ترتیب با برابری با رکورد سسار، بازیکنی است که بیشترین گلها را در طول تاریخ باشگاه کاتالان وارد دروازه تیم رئال نموده.

البته در مقایسه کلی بازیهای ال کلاسیکو، آلفردو دی استفانو، ستاره سابق باشگاه رئال مادرید در تمامی دیدارهای ال کلاسیکویی که در آنها حضور داشته، توانسته 18 گل در این بازی ها به ثمر برساند و در صدر رنکینگ گلزنان دوئل بزرگ غول های اسپانیایی قرار گرفته. ولی باید در نظر داشت که فوتبال دی استفانو دهه هاست که به پایان رسیده و لیونل مسی همچنان می تواند رکورد این اسطوره بزرگ را پشت سربگذارد؛ به ویژه آنکه تنها 4 گل دیگر با این رکورد فاصله دارد.

هفته آینده رئال و بارسا در دور برگشت سوپرکاپ مقابل هم قرار می گیرند و دو مصاف دیگر دو تیم در رقابتهای لالیگا هم قطعی است. هرچند که این احتمال وجود دارد که حداکثر شااهد 8 ال کلاسیکو در طول این فصل در تمامی رقابتها باشیم و این می تواند به منزله پیشی گرفتن قطعی مسی از رکورد دی استفانو باشد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
پیکه: پاسخ انتقادات فصل قبل را می دهم

این ملی پوش اسپانیایی به دلیل بازی های ضعیفش در رقابت های فصل قبل، با انتقادات زیادی روبرو شد

سایت گل- جرارد پیکه، مدافع بارسا، معتقد است فصل گذشته با او رفتار ناعادلانه شد و قصد دارد با بازی هایش در فصل جدید، پاسخ منتقدان را بدهد.

این ملی پوش اسپانیایی به دلیل بازی های ضعیفش در رقابت های فصل قبل، با انتقادات زیادی روبرو شد اما او از بازی هایش در دو دیدار ابتدایی فصل جدید مقابل سوسیه داد و رئال مادرید راضی است.

او در گفتگو با نشریه اسپورت گفت:" فصل گذشته مزخرفات زیادی در مورد من گفته شد. به همین دلیل، من از بازی هایی که این فصل انجام دادم، بسیار راضی هستم. فکر می کنم تا به حال خوب بازی کرده ام."

این مدافع ملی پوش همچنین در مورد پیروزی 3-2 تیمش مقابل رئال گفت:" ما احساس بسیار خوبی نسبت به این دیدار داریم و به نحوه بازی مان و نمایشی که داشتیم، افتخار می کنیم."

دیدار برگشت چهارشنبه این هفته در سانتیاگو برنابئو برگزار می شود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۹۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۷,۷۲۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۳,۳۳۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۸۴ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۴۸۳ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۶۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۷۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۵۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۲ کاربر آنلاین است. (۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!