به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
در حد شایعه:
گفته شد تاتا مارتینو برای مستحکم تر کردن خط هافبک تیم درخواستی رو به مسئولین داده که توی لیست این افراد هستند:
(با این که میدونم نمیخرن حتی اگه کمی هم درست باشه )

1.کوکه-اتلتیکو مادرید (جدیدن بایرن هم دنبالش هست.)
2.آرتور ویدال شیلیایی-یووه
3.رامیرز-چلسی

پ.ن 1:تو این 3 نفر کوکه 21 ساله رو ترجیح میدم، تو پست های متفاوت خوب بازی می کنه.زودتر هم تا تراشتگن نپریده باید بخریمش.
ناپولی هم به دنبال الکس سانگ(قرضی) و ماسکرانو هست.

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نظرتون راجع به دنیل اگر چیه ؟ اگه قرار بر خرید بازیکن تو ژانویه باشه باید بازیکنی بگیریم که تو لیگ اروپا بکارمون بیاد م3 اگر ! داوید لوییز بکار بارسا نمیاد چون نمی تونه تو اروپا بازی کنه !

دوست عزیز شما باید آینده نگر باشید ...
نمیگم بلتی بد بود. ولی خرید دنی بارسا رو متحول کرد. البته الان مثل سابق بازی نمی کنه ولی همکاری اون با لئو بارها باعث پیروزی بارسا شده ...

داوید لوئیز از همه نظر از دنیل اگر بهتره. سه سال هم از اگر کوچکتره، به نظر شما چند سالی از خط دفاع مطمئن باشیم بهتره یا اینکه الان در حدود 20 تا برای اگر هزینه کنیم و مطمئنا دیگه مگه خواب لوئیز رو ببینیم و باز همون دفاع متزلزل رو شاهد باشیم ...

واضحه که در حال حاظر خط دفاع مطمئنی نداریم. تازه این فصل ویکتور دروازه بانی در سطح بارسا شده بود که متاسفانه مصدوم شد و به پینتو هم که امیدی نیست ...
آلبا هم در فاز تهاجمی مدافع خوبیه و در فاز تدافعی عملکرد مناسبی نداره. به پیکه و ماسکرانو هم که نمیشه امیدوار بود. به کاپیتان هم که بازی نمیرسه. امیدوارم در آینده بارترا و لوئیز در کنار کاپیتان قلب خط دفاعی مونو بیمه کنند ...

یادش بخیر روزگاری که دستمون برای این پست خیلی باز بود ...
تورام، مارکز، میلیتو و کاپیتان که خودش به اندازه ی سه مدافع درجه یک بود ... هر چند میلیتو و مارکز سوتی های خاص خودشونو داشتند ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
MESSIDONA نوشته:

در حد شایعه:
گفته شد تاتا مارتینو برای مستحکم تر کردن خط هافبک تیم درخواستی رو به مسئولین داده که توی لیست این افراد هستند:
(با این که میدونم نمیخرن حتی اگه کمی هم درست باشه )

1.کوکه-اتلتیکو مادرید (جدیدن بایرن هم دنبالش هست.)
2.آرتور ویدال شیلیایی-یووه
3.رامیرز-چلسی

پ.ن 1:تو این 3 نفر کوکه 21 ساله رو ترجیح میدم، تو پست های متفاوت خوب بازی می کنه.زودتر هم تا تراشتگن نپریده باید بخریمش.
ناپولی هم به دنبال الکس سانگ(قرضی) و ماسکرانو هست.

هافبک ؟؟! امیدوارم همون در حد شایعه بمونه
فابرگاس، اینیستا، ژاوی، سانگ، بوسکتس، روبرتو، دوس سانتوس (که مصدومه) ....
بارسا معمولا 4-3-3 بازی می کنه. تو پستی که 3 تا بازیکن نیاز داریم، 7 تا بازیکن داریم. به نظرم دست مربی کاملا برای انتخاب بازه. می تونه بر حسب نیاز از هر کدوم از اینا استفاده کنه.

تو خط حمله هم وضعیتمون بد نیست.
مسی، نیمار و الکسیس رو به عنوان بازیکن ثابت داریم. پدرو و تیو رو هم داریم. فکر کنم اگر فصل بعد دئولفو هم بیاد خیلی خوب می شه. گر چه فکر کنم تیو باید بره و من به شخصه خیلی امیدی بهش ندارم.

اما تو خط دفاع مشکل داریم.
دفاع چپ با وجود آلبا و آدریانو تقریبا خوبه. البته همونطور که دوستان گفتن آلبا تو دفاع یه کم مشکل داره و تو حمله بهتر کار میکنه.
دفاع راست هم مونتویا تا اینجا کم تر از حد انتظار بوده. نمیدونم چقدر دیگه می شه بهش اعتماد کرد؟ من هنوز کامل قطع امید نکردم. ولی خب اگر در آینده هم نتونه خودش رو ثابت کنه، با توجه به بالا رفتن سن آلوز کم کم باید به فکر یه دفاع راست خوب باشیم ... یعنی کسی در حد آلوز پیدا می شه؟

دفاع وسط هم که بهترین گزینه ها بارترا و پیکه هستن و تا اینجا از بقیه بهتر کار کردن. ماسکرانو که هیچی. کاپیتان هم که بالا رفتن سن و مصدومیت های پی در پی باعث شده با دوران اوجش خیلی فاصله بگیره.
بنابراین تو دفاع وسط دستمون خالیه و خرید یه مدافع، می تونه مناسب باشه.
در این مورد هم با نظر دوستمون Pentragon موافقم. لوییز خیلی از اگر بهتره. هم از لحاظ سن هم از نظر کیفیت بازی. اگر قراره مدافع بخریم، باید یه بازیکن عالی بخریم که حضورش تو زمین دفاع رو تا حد خوبی تضمین کنه.
من خودم هوملس رو هم خیلی دوست دارم. هم تو کار دفاعی عالیه و محکم بازی می کنه هم دید فوق العاده ای تو بازی داره. بعضی وقت ها از خط دفاع، تو زمین خودی یه پاس بلند می ده که اونور زمین مهاجمشون تک به تک می شه با دروازه بان حریف!! این می تونه خیلی به درد بارسا بخوره، مخصوصا جلو تیم هایی که اتوبوسی دفاع رو می بندن.

ولی پستی که باید واقعا به فکرش باشیم دروازه بان هست که اگر والدز بره به یه جایگزین خوب نیاز داریم. امیدوارم شایعات درست باشه و با تر اشتگن به توافق رسیده باشن. به نظرم با توجه به سن پایین و کیفیتش، بهترین گزینست برامون.

۵ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
فکر نمیکنم نیازی به خرید هافبک داشته باشیم. برای کارهای تدافعی که سرخیو و الکس سانگ هستن و سن بالایی هم ندارن. سرگی روبرتو هم تو این چندتا بازی آخر که بازی کرده پیشرفتش مشهود بوده و فکر میکنم اگه قرار باشه به ژاوی استراحت بیشتری داده بشه روبرتو میتونه نیاز بارسا رو برطرف کنه

نقل قول
تازه این فصل ویکتور دروازه بانی در سطح بارسا شده بود که متاسفانه مصدوم شد و به پینتو هم که امیدی نیست ...

والدس همیشه دروازه بانی در سطح بارسا بوده و از ارکان اصلی تیم. البته در این فصل تبدیل به سوپر استار بارسا شده بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بارسا به کورتوا دروازبان چلسی پیشنهادی 17 میلیونی داد!!!

یعنی این یارو از ویکی بهتره؟؟؟؟؟؟!!!!!
از رینا و تراشتگن به این رسیدیم!
احتمالا الکس و خاویر به صورت رایگان به ناپولی میپیوندن!
و بارسا با 30 میلیون مایکل اسین میخره!
لئو به من سیتی میره و پدرو قرارداد 16 ساله میبنده!

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
من موندم قضیه کورتوا اگر شایعه هست چرا دوستان باور میکنن چون قرضی تو اتلتیکو هست ومال چلسی هست خود مورینیو هم روش حساب بازکرده!بازیکن نیمکت نشین رو هم به بارسا نمیزاره بیاد حالا این بماند..اگه راسته جریانش مدیران باشگاه چقدراحمقند که زور کاذب میزنند هرچند حماقتشون ثابت شده هست که 3فصله یه مدافع نمیتونن جذب کنن.از ترشتگن هم خبری نیست!اینا رینا رو جذب کنن باید کلاهمون رو بندازیم هوا!درمورد بازیکنای خروجی از رفتن ماسکرانو بسی خوشحال خواهم شد!نشد این راسل هم دربه در بشه...فقط یه جرقه ای به مغزش بزنه خداکنه به فکرحداقل یه مدافع باشه...
....
درمورد نظر دوستمون که گفت از رینا وترشتگن به کورتوا رسیدیم!کورتوا جوونه وآینده دارورینا فاجعه ای بیش نیست!البته خوب بود یه زمانی ولی الان تو گذشته سیرنمیکنیم!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: ARminii
پیام: ۶۹۹
عضویت از: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹
از: گرگانـ
گروه:
- کاربران عضو
عاقا من میگم اگه به تراسنگن پیشنهاد داده شده هزار درصد فصل بعد درواره بان بارسلونا هست ! چون به بهترین تیم جهان میاد ! مرض که نداره پیشنهاد بارسا رو رد کنه بمونه تو تیم خودش که تیم مطرحی نیست ! هم دستمزد بیشتر هم تو بهترین تیم جهان بازی کردن !

هـمه دوسـ دارنـ شبیهـِ تـو باشـن عالیجـنابِ پـاپ /
۱۳ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: zehtab
پیام: ۳۵۱
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۸۹
از: TABAS
طرفدار:
- پويول
- کرایوف
- ایران
- فرهاد مجیدی
- گوآرديولا
گروه:
- کاربران عضو
داوید لوئیز چند درصد قطعیه؟؟؟
تراشتگن و کرتوا خصوصا دومی بهنظر من بهتر از رینا هستن.

DJAMEL ZEHTAB
"Enjeyamora"
۱۴ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: ARminii
پیام: ۶۹۹
عضویت از: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹
از: گرگانـ
گروه:
- کاربران عضو
لواندوفسکی هم رفت بایرن ! میشه گفت پیش خرید کرده

حالا شیش ماه چحوری میخواد برای تیمش بازی کنه ؟ حقش کله خوک فیگو هس !

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دروازه بان فقط تراسنگن ! کورترا یه ذره از پینتوی خودمون بهتره ! چون تم اتلتیکو دفاع منسجمی داره زیاد رو دروازش خطر ایحاد نمیشه !

اگه کورترا بیاد کابوس روشتو تکرار میشه شک نکنین !

هـمه دوسـ دارنـ شبیهـِ تـو باشـن عالیجـنابِ پـاپ /
۱۴ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
مصاحبه با گوندوگان:

نقل قول
نظر شما در مورد پست شماره شش، پستی که در آن بازی می کنید چیست؟

پست ویژه ای است. همانطور که می دانید هر بازیکنی که در پست شش توپ می زند سبک خاص خودش را دارد و به شکل متفاوتی توپ را به گردش در می آورد. اگر بخواهیم به آمار ژاوی و اینیستا نگاهی بیندازیم به هوشمندی این دو هافبک پی میبریم.

من ژاوی را به عنوان یک الگو برای خود قرار دادم و به نظرم او کاملترین هافبک دنیا در پست شش است و من هم دوست دارم مثل او ساده ترین راه را برای رسیدن به دروازه حریفان پیدا کنم.

معلوم نیست راسل احمق دست به کار میشه یا نه!! بهترین گزینه برای جایگزینی ژاوی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ دی ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۰۵ بازدید
۲۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۳,۰۷۶ بازدید
۲۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۷,۱۱۳ بازدید
۲۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۱۰۰ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۷۱۸ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۸۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۰۵۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۱۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۱۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!