به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آنتی رئال!
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تا اونجایی که من یادمه تو هر 2 بازی رئال بهتر بازی کرد و مخصوصا بازی رفت شانس آوردیم 5 تا نخوردیم و با خوش شانسی2-2 مساوی کردیم!بازی برگشت هم با نبوغ مسی و اینیستا 3-2 بردیم و بقیه زیاد جالب بازی نکردن و تو این 2 بازی رئال 26 موقعیت گل داشت و بارسا فقط 13 تا!

رئال تمرینات پیش فصل منظم تری داشت و بهتر عمل کرد ، ما مصدومیت هایی هم داشتیم و البته برنامه پیش فصلمون درست نبود ، رئال فکر کنم دو هفته ای زود تر از ما شروع کرد ما اون موقع داشتیم بازی های پیش فصل رو برگزار میکردیم .

وگرنه رئال این فصل هم همچین اش دهن سوزی نشد ، اگر به زور و ترس داورا از زبان مورینیو نبود که الان صدر جدول برای بارسا بود .

مورینیو تیم رو مدام تحریک به خشونت کرده ، این رو توی چند سال اخیر زیاد ازش دیدیم ، و تو کنفرانس های مطبوعاتیش هم مدام در مورد داوری حرف میزنه و همه رو به بار نقد میگیره ؛ اینها دلایلی هستن که داورا رو جو گیر میکنه که یک جوری رضایتش رو جلب کنن و برای همین یکی درمیون سوت میزنن پنالتی های گرفته نشده به نفع تیم های مقابل رئال رو بشماری هم خوبه مثلا هند هیگواین و پنالتی های گرفته نشده برای بارسا هم خودش به خوبی گویای همه چیزه ؛ داورا راحت تر میتونن توی بازی های بارسا سوت نزنن چون خیالشون از بعد از بازی راحته ؛ اما توی بازی های رئال یک چشم داور به بازیه یک چشمش به مورینیو

بهتره این مسائل رو هم بینیم و بفهمیم که چرا الان رئال توی لالیگا تونسته خودشون بالا بکشه .

۶ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دوباره دارم تذکر میدم ؛ خوزه مورینیو ، اینجا ادب توی بحثا حرف اول رو میزنه ، حرف زدن با کنایه و تیکه انداختن اونم به صورتی که طرف مقابل ناراحت بشه اینجا ممنوعه ، بهتره اگر حرفی داری عادی بزنی و با منطقت جلو بری نه با زور کنایه و حرف های که اصلا هم به تاپیک ربط نداره .

دیگه هم این بحث رو ادامه ندین و به موضوع تاپیک به پردازین ؛ من تذکر های شخصی رو هم به خوزه مورینیو دادم ، کسی هم نگفته شما الان بلاکی گفتم اگر بخوای ادامه بدی باهات برخورد میشه ، پس بهتره فقط بحث کنید ؛ اینجا من راحت میتونم به هر حرفی داری پاسخ بدم به قدر کافی هم توی این سایت مباحثه کردیم .

بهتره در رابطه با موضوع تاپیک کامنت گذاشته بشه

۶ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
آقا حامد(ناظر محترم) لطف کن پست های قبلیمو ببین خودم اول از همه گفتم دلیل برتری رئال در سورکاپ تمرینات پیش فصل منظم و نداشتن مصدوم بود!

ضمنا کسی از لالیگا حرف زد؟ خب خودم تو پست های بعد بازی های لالیگا تمام پنالتی اشتباه علیه بارسا و ب سود رئال رو اونقدر گفتم که زبونم مو در آورد!

اینقدر این هم فصل داوران کمک داوران کمیته داوران و خوش شانسی با رئال بوده و اینقدر این قضیه روشنه که نیازی به کفتنش نیست و به اندازه کافی گفته شده! کسی هم منکر این قضیه نشده!

۶ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: mehdimike
پیام: ۵۹
عضویت از: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰
از: ساری
طرفدار:
- دروسی
- توتی
- پرسپولیس
- ایتالیا
- علی کریمی
- یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
آقا حامد من این حرفتونو قبول ندارم
تو بعضی از بازیها هم به ضرر رئال سوت زدن.
به نظر من داورا هیچ وقت با زمینه ی قبلی داوری نمیکنن
حداقل تو اسپانیا و انگلیسو مطمئنم.اشتباه داوری هم طبیعیه.
من میتونم حداقل 10 مورد هم به شما نشون بدم که داور به نفعه بارسا سوت زده.نه در کل بازی فقط تو یه تصمیم گیری خاص منظورمه
ثانیا مورینیو کیه که داور ازش بترسه.مگه مورینیو حقوق داورو میده.
یا شایدم مورینیو آدم میفرسته که داورو بکشن!
یادمه دو سال قبل بود که بارسا قهرمان شد و رئال دوم
اون سال در کل رئال از داوری بیشتر ضرر کرد تا بارسا

۶ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
بیشتر اشتباهات داوری به خاطر مصاحبه های مورینیوست.هیچوقت اون مصاحبه ای که علیه فریسک انجام داد و به او تهمت زد و اونو مجبور به خداحافی از فوتبال کرد از یاد کسی نرفته.

۶ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
به نظر من داورا هیچ وقت با زمینه ی قبلی داوری نمیکنن حداقل تو اسپانیا و انگلیسو مطمئنم.اشتباه داوری هم طبیعیه.

بحث انگلیس و اسپانیا نیست داداش ، بحث موضوع روز داوریه ... شما اگر بازی های سالهای گذشته رو به یاد بیارید کاملا مشخصه سیستم داوری یکم تغییر کرده ، داورا سلیقه ای سوت میزنن

نقل قول
من میتونم حداقل 10 مورد هم به شما نشون بدم که داور به نفعه بارسا سوت زده.نه در کل بازی فقط تو یه تصمیم گیری خاص منظورمه

مطمئن باش اون به نفع گیری ها هم بیشترش به خاطره جو ورزشگاهه ، ببین وقتی داور یک صحنه رو راحت از کنارش رد میشه با اعتراض صحنه ای مواجه میشه ، یعنی جو یکم بر ضدش میشه ، این رو مثلا توی بازی بارسا رئال توی فینال جام حذفی هم میشه به وضوح دید ، داور به خاطره اعتراضات مجبور بود عدالت رو رعایت کنه چون جو بدجوری خراب بود رئال هم کم به نفعش سوت زده نشده .

نقل قول
ثانیا مورینیو کیه که داور ازش بترسه.مگه مورینیو حقوق داورو میده. یا شایدم مورینیو آدم میفرسته که داورو بکشن!

اون داوری رو که از اظهارات این مورینیو از داوری کنار رفت رو که یادته ؟!
این یک نمونه خوب برای فهمیدن اینه که داورا میدونن اگر خودشون رو یکم هم که شده براش لوس نکنن بهشون میگه اخر بازی بیا کارت دارم توی کنفرانس مطبوعاتی حسابی میکوبشون ، داورا هم (به خصوص توی اسپانیا ) چون شرایط رو کاملا به نفع رئال میبینن مجبورن برای کوچیک نشدن مراقب این اقا باشن !!!

شما تعداد به نفع گیری های فدراسیون فوتبال اسپانیا رو میتونید نگاه کنید ، کارت هایی که بخشیده میشه ، په په روی دست مسی رو لگد میکنه اصلا کسی باهاش کاری نداره ، و از این دسته به نفع گیری ها .

۶ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: navid.f.c.b
پیام: ۷۱
عضویت از: ۶ فروردین ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- مسی و ژاوی و اینیستا و ...... همه بارساییها
- رونالدینیو
- اسپانیا و آرژانتین
- گواردیولا
- ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها بچه ها چرا دعوا میکنید نکنید این کارا رو تو این شبای عزیز.
کدوم شبای عزیز؟
وللش آقا یادتونه اون سال که چلسی رو حذف کردیم رفتیم فینال چقدر داور به نفعمون گرفت؟ خدایی کسی انکار نکنه چون واقعا به نفع گرف
فرداش من به همه گفتم بارسا رفت فینال چون حقش بود بره نه به خاطر داور الانم همینه
ببخشید که اینو میگم خودمم از این حرفم بدم میاد ولی رئال امسال واقعا تیمه خوبیه و الان که صدر جدوله واقعا حقشه تیمی که تو هر بازی داره 4 . 5 تا میزنه بی انصافی نکنین
واقعا هیچ تیمی جز بارسا نمیتونه این رئالو ببره اگرم ببره رو اتفاقای بازی بوده
دیگه تموم قوانین فوتبالو به هم نریزین واسه طرفداری از تیممون اینجوری که نشد

نیا باران! زمین جای قشنگی نیست! من از اهل زمینم ...
خوب میدانم که گل در عقد زنبور است ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست می دارد
۶ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: MESSI1963
پیام: ۳
عضویت از: ۶ فروردین ۱۳۹۱
از: نا کجا
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- آلمان
- گاس
گروه:
- کاربران عضو
سلام بچه ها من بارسایی تازه ورودی هستم وقتی این چند صفحه رو خوندم ناراحت شدم تو رو خدا بارسایی ها اتحادتون رو همه جا حفظ کنید.

۶ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها ایشالله رئالی ها رنگ این جامو نبینن

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۶ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: mehdimike
پیام: ۵۹
عضویت از: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰
از: ساری
طرفدار:
- دروسی
- توتی
- پرسپولیس
- ایتالیا
- علی کریمی
- یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
رنگشو که میبینن چون احتمالا بازی سوپرکاپ سال بعد هم بین رئال و بارساست.تو بازی برگشتش جامو میبینن
تو اسپانیا اگه بارسا تو هر دو جام داخلی رو ببره تو سوپرکاپ با کی باید بازی کنه؟رئال یا بیلبائو
ایشالله هر تیمی که لیاقتشو داره همیشه قهرمان بشه

۶ فروردین ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۸۳ بازدید
۱۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۲,۸۳۵ بازدید
۱۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۵,۸۸۶ بازدید
۱۹ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۷۸ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۶۴۸ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۲,۹۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۰۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۱ کاربر آنلاین است. (۸۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!