به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: آرسنال vs بارسلونا [ لیگ قهرمانان | مرحله یک هشتم نهایی ]
نام کاربری: mazyar_green
پیام: ۲۶
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۹
از: آبادان
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو
- صنعت نفت آبادان
- برزیل
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
با اینکه باختیم ولی خیلی خوشحالم
چون اگرم باختیم جوانمردانه باختیم در ضمن بازیکنا همه زور و توانشون رو گذاشتن پس ناراحت نیستم
تازه این باخت خیلی مفیده چون تیم توی بازی قبلیش هم مساوی کرده و اگه غرور کاذبی هم برای بعضی بازیکنا بوجود اومده بود با این دو نتیجه الان کاملا شکسته و دوباره همه توانشون رو بکار خواهند گرفت و توی بقیه بازی ها که اتفاقا بازیهای خیلی مهمی هم هستن بکار خواهند برد
و یه نکته دیگه اینکه این برای خود پپ هم تجربه شد که تعویض تدافعی باعث نگه داشتن نتیجه نخواهد شد
مطمئن باشین که توی بازیه برگشت جبران خواهند کرد من در اینکه ما صعود میکنیم شکی ندارم
اگر کسی از آرسنالی ها هم دارن اینجا کامنت ها رو میخونن باید بهشون بگم که واقعا باید به تیمشون افتخار کنن که با اینکه همشون جوونن ولی بازم خیلی جوانمردانه بازی کردند و مثل اون رئالیها نه خطا و دعوا کردن و نه مثل چلسی و اینتر جلوی بارسا شروع به دفاع کردن و واقعا مثل مرد جنگیدن واقعا بعد از بارسا بهترین تیم از همه نظر آرسناله
درورد بر پپ و آرسن ونگر
به عنوان رقیب آرسنال فوق العادست
به احترام ونگر و پپ

۲۸ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: بهاران
پیام: ۳۴۴
عضویت از: ۸ تیر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گوآردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من واقعا تازه الان مي فهمم (در واقع درك مي كنم) كه چرا پپ قرارداد بلند مدت امضا نمي كنه. فقط يه شكست و دو تا تعويض نابه جا باعث شده همه، توانايي هاي پپ رو ببرن زير علامت سوال و فراموش كنن كه همين پپ تمام ركوردهاي تاريخ لاليگا رو برامون جابه جا كرده. يه اشتباه كوچيك باعث شد همه بگن والدز دروازه بان خوبي نيست و انگار اصلا نديدن كه توي همين بازي والدز حدود ده بار دروازه مون رو نجات داد. خراب كردن فقط دو تا موقعيت باعث شد همه بگن مسي خودخواهه و امشب بدترين بازي عمرش رو انجام داده، انگار نه انگار كه تك گل بازي رو همين مسي با پاسش به ويا برامون خريد. انگار همه يادشون رفته مسي چند بار تا حالا يه تنه تيم رو نجات داده. واقعا فوتبال خيلي بي رحمه. واقعا ما خيلي خيلي بي رحميم. آدم وقتي اين چيزا رو مي بينه واقعا دلگير مي شه. به قول يكي از بچه ها:
چه بارسلون ببازه چه نه واسه ما همون بارسلوناست
چه پر اشتباه باشه چه نه همون بارساست واسمون
درمورد بازي هم به نظر من تا موقعي كه مسي داشت به عنوان يه هافبك بازي مي كرد بازي قشنگ توي دستاي ما بود (نيمه ي اول و اوايل نيمه ي دوم) ولي از وقتي رفت نوك حمله ، بازي از دستمون خارج شد. هم ديگه توپ به مسي نمي رسيد هم يه جورايي هافبك هامون خط مياني رو به آرسنال باختن. به نظر من همين باعث باخت ما شد. نمي دونم متوجه شديد يا نه ولي توي بازي هاي حساس مثل الكلاسيكو،‌ بازي با اسپانيول يا با اتلتيكو مادريد پپ داره از مسي توي خط مياني استفاده مي كنه و اين كار تقريبا باعث ميشه هيچ تيمي نتونه حريف خط هافبكامون بشه و بردمون تقريبا تضمينه. ولي توي اين بازي مخصوصا از وقتي كيتا وارد زمين شد مسي كاملا رفت خط حمله و ما كاملا نبرد ميانه ي ميدان رو به آرسنال باخيتم و توي همين فاصله هم دو تا گل خورديم. ولي به هر حال توي اين بازي ما مهمان بوديم،‌ فشار روي بازيكن ها خيلي زياد بود ولي بازي برگشت حسابشون رو مي رسيم.

untouchable ، unreachable and the best player in the world
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: ravi_2011
پیام: ۸۶۷
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- سپاهان
- اسپانیا
- مهدی رحمتی
- جوزپه گواردیولا
- بیژن ذوالفقار نسب
گروه:
- کاربران عضو
درود به دوستان عزیزم...
در فوتبال به ندرت پیش میاد که یک تیم بسیار شایسته روی اشتباهات فردی و یا یک غافلگیری بسیار شگف انگیز گل دریافت کنه و نتیجه کاملا برگرده
ولی مگه چند بار چنین اتفاقاتی میافته؟
به واقع همونطور که گفتم به ندرت
"در فضای پیروز منشانه ی بارسا در نیوکمپ و همچنین پایین آوردن درصد خطای بازیکنانمون و تغییر اندیشه ی پپ ... با اطمینان خاطر میگم که آرسنال خودش رو حذف شده بدونه"
هر چند که تیم خوبیه و البته قابل احترام

۲۸ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: wayway
پیام: ۳۶
عضویت از: ۱۵ بهمن ۱۳۸۹
از: بارسلونا شهر عشق
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- هیچکدام
- اسپانیا
- هیچکدام
- جوزپه گواردیولا
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها این بازی رو به فراموشی بسپارید و به آینده بنگرید درست 90 دقیقه دست نخورده دیگر باقی مانده است آن هم درکجا؟نیوکمپ.مطئمن باشین بازی برگشت رو برای این آرسنالی های به کابوس تبدیل میکنیم...

۲۸ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: wayway
پیام: ۳۶
از: بارسلونا شهر عشق
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- هیچکدام
- اسپانیا
- هیچکدام
- جوزپه گواردیولا
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
سخنان گواردیولا بعد ار بازی:

"من خوشبین هستم چون دلایل زیادی دارم"

ناراحت هستم که ما بازی را دست دادیم ، اما هنوز هم یک بازی دیگر وجود دارد. در بازی برگشت خودمان خواهیم بود ، گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی خود پس از مسابقه، جایی که او بارها و بارها گفت که او قصد ندارد سبک تیم خود را تغییر دهد.
این بازی بسیار شبیه به یک سال گذشته است. من فکر می کنم ما شانس بیشتری در این زمان داریم، آن ها در ضد حمله خیلی خوب بودند. آنها ار فضاها بسیار سریع استفاده کردند. وی همچنین بازی برگشت را تماشایی پیش بینی کرد.
جوزپ گواردیولا از اینکه آرسنال دو گل به ثمر رساند متاسف بود و عذرخواهی کرد، اما مطمئن است تیم او می تواند در8مارس نتیجه را عوض کند.

۲۸ بهمن ۱۳۸۹
nemidoonam
نام کاربری: siavash007
پیام: ۵
عضویت از: ۲۸ بهمن ۱۳۸۹
از: tehran
طرفدار:
- lionel messi
- ronaldo
- perspolis
- barcelona
- gholam reza rezaii
- pep guardiola
- ali daei
گروه:
- کاربران عضو
bazi badi nabood
tavize villa ham shayad to fekre pep khoob bood vali..
nemikham na omidetoon konam vali baiid midoonam barca az 1/8 balatar biad shayad ham be nafesh bashe choon ye koochooloo maghroor shoda

۲۸ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: ArdalIniesta
پیام: ۵۸
عضویت از: ۲ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- اینیستا
- perspolis
- spain
- karim bagheri
- guardiola
گروه:
- کاربران عضو
فقط می خوام بگم
وعده ما ،
...................جهنم نیو کمپ......................!!!

سه چیز را دوست دارم...افتخار ، اینیستا و بارسلونا.....افتخار را برای اینیستا ، اینیستا را برای بارسلونا و بارسلونا را برای همیشه!
۲۸ بهمن ۱۳۸۹
پاسخ به: nemidoonam
نام کاربری: ArdalIniesta
پیام: ۵۸
عضویت از: ۲ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- اینیستا
- perspolis
- spain
- karim bagheri
- guardiola
گروه:
- کاربران عضو
دوست عزیز،
این جوری فک نکن که کار بارسا تمومه..این دومین باخت رسمیه این فصل بود...
جونای آرسنال تو نیو کمپ دووم نمیارن،عین پارسال احسساتی می شن و تمام!!

۲۸ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: nitroleo
پیام: ۴۲۰
عضویت از: ۲۷ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- leo
- I hate all of them
- argantin
- I hate all of them
- pep
- I hate all of them
گروه:
- کاربران عضو
اصلا دوست نداشتم آرسنال برای بار دوم تو نیو کمپ تحقیر بشه ولی چه میشه کرد این بلاییه که خودشون سر خودشون اوردن :heli:

۲۸ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: taranom.messi
پیام: ۵۵۶
از: بارسلونا
طرفدار:
- اول مسی,ژاوی,اینیستا,افلای
- یوهان کرایف
- هیچ کدوم
- ارژانتین,اسپانیا
- هیچ کدوم
- گواردیولا
- هیچ کدوم
گروه:
- کاربران عضو
چرا هر وقت مسی گل نمی زنه بهش میگن خود خواه در صورتی که مسی در خیلی جا ها که میتونه گل بزنه پاس میده وپاس گلهاش از همه بیشتره
درسته که دیشب مسی 2 موقعیت رو از دست داد ولی هنوز هم بهترین بازیکن دنیاست وکسی به گرد پاش نمی رسه
درسته که پپ دیشب یه تعویض اشتباه کرد ولی هنوز هم بهترین مربی دنیاست
درسته که دیشب بارسا باخت ولی هنوز هم بهترین تیم دنیاست
دوست دارم بارسا برای همیشه

از عارفی پرسیدند:روی نگین انگشترم چه حک کنم که وقتی شاد شدم به آن بنگرم و وقتی غمگین شدم به آن نظر کنم؟گفت: حک کن... میگذرد....
۲۸ بهمن ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۸۹ بازدید
۱۹ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۲,۹۲۰ بازدید
۱۹ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۶,۰۰۸ بازدید
۲۰ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۸۱ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۶۶۶ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۲,۹۹۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۱۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۸ کاربر آنلاین است. (۸۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!