به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ز گهواره تا گور...
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
ریــحــانــه نوشته:

نقل قول
DaVid VilLa نوشته:

به نظر من که نه تنها هیچ فرقی بین دانشگاه آزاد و سراسری نیست،حتی تو این زمونه هیچ فرقی بین یه دیپلمه و یه لیسانس و بالاتر نیست.
هیچ ربطی نداره کجا قبول میشی،با چه رتبه ای قبول میشی،اصا قبول میشی یا نه.
باید ببینی میتونی از اون چیزی که هستی استفاده کنی یا نه.
من یکی از رفیقام دانشگاه دولتی همدان قبول شد زمان دبیرستان نرفت.گفت میرم بازار آزاد این چهارسال عمرمو میرم چیز یاد میگیرم.الان بزرگترین کارگاه برق غرب کشورو داره.
یه رفیق دیگه داشتم دو سال بزرگتر از من ،امسال ارشدشو گرفت،واسش کار نبود الان رفته پیش همون دیپلمه هه با حقوق 700 تومن داره کار میکنه(تازه حمل بر خودستایی نباشه من معرفیش کردم)
الان پسرعموی خودم دیپلم ریاضیه دانشگاه آزاد شهرکرد قبول شد،رفت تو کار آزاد الان کم کم روزی یه میلیون تومن درآمد داره.
الان منو میبینین دارم ارشد میخونم برای اینه که بتونم یه کارخونه ی برق رست و حسابی راه بندازم،مگرنه به چه دردم میخوره این مدرک واسم؟

چرا خیلی فرق هست
من ارسال های قبل رو هم که خوندم فهمیدم که مقایسه ی شما درباره دانشگاه آزاد و سراسری درست نیست
اگر میخواین دانشگاه سراسری رو با دانشگاه آزاد مقایسه کنین باید بیاین یک رشته رو تو داشگاه خوب سراسری باهمون رشته تو یه دانشگاه خوب آزاد مقایسه کنین مثلا مکانیک شریف رو با مکانیک علوم تحقیقات اونوقت متوجه میشین که چقدر فرق بین معلومات دانشجوهایی که از این دو دانشگاه فارغ التحصیل شدن هست
یا بیاید یه رشته رو تو یه دانشگاه سراسری بد با یه دانشگاه آزاد بد مقایسه کنین
منظورم از خوب و بد اینه که مثلا دانشگاه تهران خوبه داشگاه اراک بده (میدونم هیچکدوم از دانشگاها بد نیستن اما نتونستم یه لفظ بهتر پیدا کنم)
درمورد بازار کار هم فکر میکنم بیشتر به عرضه و معلومات فرد بستگی داره

بحث من معلومات نیست.بحث من همون طور که خودتون گفتین عرضه برای پیدا کردن کاره.طرف باید عرضه ی کار داشته باشه.حالا میخواد لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف داشته باشه،میخواد بیکار باشه

پ.ن:یاد اون مهندس شیمی از دانشگاه صنعتی شریفمون بخیر

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مهر ۱۳۹۱
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
DaVid VilLa نوشته:

بحث من معلومات نیست.بحث من همون طور که خودتون گفتین عرضه برای پیدا کردن کاره.طرف باید عرضه ی کار داشته باشه.حالا میخواد لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف داشته باشه،میخواد بیکار باشه

مو مودونوم که بحث شما بازارکارهحرفتون هم درسته من میخواستم دوباره بحث دانشگاه آزاد و سراسری رو راه بندازم برا همین ارسال شما رو نقل قول کردم

یه چیزیم بگم معلمای مدرسه ی ما که سمپاده مدرسه های دیگه هم میرن اما اگه جزوه ما رو با اونا مقایسه کنین خیلی تفاوت داره پس اگه استادای دانشگاه آزاد رو باسراسری مقایسه میکنین باید به این نکته هم توجه کنین
بعدشم با چندتا مثال از رباتیک دانشگاه آزاد قزوین و... نمیشه بگیم دانشگاه آزاد و سراسری در یه سطحن
بازم میگم بازار کار رو با این مسئله قاطی نمکینم من کسی رو میشناسم که لیسانس عمران اراک داره از اونی که عمران دانشگاه تهران خونده خیلی وضعش بهتره

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۷ مهر ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
به نظر من که نه تنها هیچ فرقی بین دانشگاه آزاد و سراسری نیست،حتی تو این زمونه هیچ فرقی بین یه دیپلمه و یه لیسانس و بالاتر نیست.

جایی این نظراتت رو منتشر نکنی یه وقت، بد میشه

فرق داره زمین تا آسمون هم فرق داره! البته من چند دانشگاه خوب رو با بقیه در نظر گرفتم نه لزوما تمام دانشگاهای سراسری رو.

نقل قول
من یکی از رفیقام دانشگاه دولتی همدان قبول شد زمان دبیرستان نرفت.گفت میرم بازار آزاد این چهارسال عمرمو میرم چیز یاد میگیرم.الان بزرگترین کارگاه برق غرب کشورو داره.
یه رفیق دیگه داشتم دو سال بزرگتر از من ،امسال ارشدشو گرفت،واسش کار نبود الان رفته پیش همون دیپلمه هه با حقوق 700 تومن داره کار میکنه(تازه حمل بر خودستایی نباشه من معرفیش کردم)
الان پسرعموی خودم دیپلم ریاضیه دانشگاه آزاد شهرکرد قبول شد،رفت تو کار آزاد الان کم کم روزی یه میلیون تومن درآمد داره.

اینا صرفا مثالهای موردین و به هیچ وجه قابل تعمیم نیستن و کاملا خلاف روند کلی هستن!

به خصوص الان که با خصوصی شدن بیشتر شرکتها و علمی تر شدن مدیران ارشد، توجه به این مسائل خیلی بیشتر شده و دیگه از این خبرا نیست که به قول تو یهو یه آدم دیپلمه بیاد بره بالاتر از خیلی از افراد تحصیل کرده. البته شرایط پارتی و امثال اون رو باید استثنا کرد!

البته در اینکه خود آدم اصلی ترین نقش رو داره شکی نیست، من تو دانشگاه خودمون احمق کم نمی بینم. ولی اینکه بخوای بگی دانشگاها با هم فرق ندارن، به شدت غلطه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۷ مهر ۱۳۹۱
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
و اما در مورد کنکور.

من اتفاقا بر خلاف جو رایج بهش اعتقاد دارم. شاید کنکور نتونه 100% افراد رو بر اساس توانایی سورت کنه، ولی 80 درصد می تونه. شاید مواردی مثل استرس یا چیزای دیگه دخیل باشه، ولی مدیریت کردن همین ها هم خودش مهارتهاییه که خیلی با ارزشه. به هیچ وجه نمیشه گفت 100 نفر اول کنکور به طور میانگین برتری به 100 نفر 10 هزار تا 10 هزار و صد کنکور ندارن!

بعدم مسئله اینه که باید دید آیا راه حل جایگزینی وجود داره که اوضاع رو بهتر کنه؟ قطعا جوابش منفیه!

همین دکترا از زمانی که کنکورش سراسری شد، خیلی نظام مند تر و سیستماتیک تر شد.

به نظر من حذف کنکور فقط یه هرج و مرج به وجود میاره که کیفیت سنجش افراد رو خیلی پایین تر هم میاره.

۲۷ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
سوگوار پدر نوشته:

نقل قول

جایی این نظراتت رو منتشر نکنی یه وقت، بد میشه

فرق داره زمین تا آسمون هم فرق داره! البته من چند دانشگاه خوب رو با بقیه در نظر گرفتم نه لزوما تمام دانشگاهای سراسری رو.

نقل قول

اینا صرفا مثالهای موردین و به هیچ وجه قابل تعمیم نیستن و کاملا خلاف روند کلی هستن!

به خصوص الان که با خصوصی شدن بیشتر شرکتها و علمی تر شدن مدیران ارشد، توجه به این مسائل خیلی بیشتر شده و دیگه از این خبرا نیست که به قول تو یهو یه آدم دیپلمه بیاد بره بالاتر از خیلی از افراد تحصیل کرده. البته شرایط پارتی و امثال اون رو باید استثنا کرد!

البته در اینکه خود آدم اصلی ترین نقش رو داره شکی نیست، من تو دانشگاه خودمون احمق کم نمی بینم. ولی اینکه بخوای بگی دانشگاها با هم فرق ندارن، به شدت غلطه.

بحث منو میگیری چی میگم؟
بحث من یه فضا به اسم دانشگاه نیست،فضای بیرونه که اسمش بازار کاره
قبول دارم دانشگاه ها بی شک فرق دارن.
بی شک کسی که لیسانسشو از شریف شما گرفته فرق داره با من که لیسانسمو از خواجه نصیر گرفتم
ولی بحثم اینه که صرف کجا درس خوندن ملاکی بر برتری نیست.
اون مثالی که من گفتم بدترین حالتش بود. یه دوستی داشتم دانشجوی شریف بود برق صنعتی خداییش نمیدونست کولیس چیه.نمیگم چیز لازمیه دونستن این.ولی دانشجوی برق صنعتی باید اینو بدونه قاعدتا.من دوم دبیرستان یاد گرفتم،این که نظریه در بدترین حالت باید تا ترم چهار یاد بگیره،چون به طرز عجیبی چهار ترم اول با کولیس سر و کار داریم.(اینم از عجایب نظام آموزشی )

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ مهر ۱۳۹۱
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این شد یه حرف دیگه. البته که "صرف" کجا درس خوندن دلیل برتری نیست، یهو می بینه یه آدم گاگول هم از کنکور رد میشه میاد می شینه کنار ما

ولی اینکه اصلا هیچ فرقی با هم ندارن، قطعا حرف غلطیه. و گرنه بله، میشه تو شریفم درس خوند و قد بز بلد نبود، میشه تو دانشگاه فلان درس خوند و خیلی باسواد بود.

این مختص دانشگاه نیست. همه زندگی همینه. اصل و محور خود آدمه، محیط فقط تاثیر می ذاره.

۲۸ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
مکان: آزمایشگاه دیجیتال
نام آزمایش: مقایسه گر 8 بیتی
پ.ن:

۲۸ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: MoTaHaReH
پیام: ۳,۶۸۷
عضویت از: ۹ بهمن ۱۳۸۹
از: Near DeniZ :D
طرفدار:
- Hame :x .
- RonaldinHo :x .
- :|
- SpaIn :x . BraZil :x . Argantin :x .
- Tto . :x pEp . :x
گروه:
- كاربران بلاک شده
از فردا دیگه میخوام خیلی جدی بشینم درس بخونم
میخوام جدی دیگه واسه کنکور هم شروع کنم به خوندن
واقعا درس خوندن کار سختیه مخصوصا اگه سوم و پیش که امسال باشه غیر حضوری خونده باشی و برای درسهایی مثل ریاضی و عربی هیچ جزوه ای نداشته باشی کتابها هم بعد از یک ماه که سال تحصیلی شروع شده به دستت رسیده باشه

خلاصه اگه پس فردا کنکور قبول شدیم یا نشدیم همچین شرایطی بوده

۲۹ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The End .. نوشته:

خوبه
ولی
نقل قول
یه بچه باهوش اونی نیست که بعد از خرخونی تو درساش 20 بگیره .بچه باهوش اونیه که بدون درس خوندن 10 بگیره ~ME~

بله بله ..دقیقا

ولی یه نکته رو به یاد داشته باش
به جای اینکه بگی از فردا می خواهم درس بخونم ,بگو مثلا شنبه من باید از ساعت 8 تا 10 درس بخونم.
وقتی تعیین کنی کجا و چه زمانی کارت رو انجام بدی احتمال موفقیتت 2 تا 3 برابره...

اینم در نظر داشته باش که از جزء به کل حرکت کن نه برعکس.

این نکته های بسیار مهم برنامه ریزی هست و از خودم نگفتم.

۲۹ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The End .. نوشته:

واقعا درس خوندن کار سختیه مخصوصا اگه سوم و پیش که امسال باشه غیر حضوری خونده باشی و برای درسهایی مثل ریاضی و عربی هیچ جزوه ای نداشته باشی کتابها هم بعد از یک ماه که سال تحصیلی شروع شده به دستت رسیده باشه

خلاصه اگه پس فردا کنکور قبول شدیم یا نشدیم همچین شرایطی بوده

مطهره مگه اونجا مدرسه نمیری؟
اینجوری که خیلی سخته غیر حضوری بخونی.من بدون معلم کتابامو بخونم ده درصدم نمی فهمم ازش
راستی این امضاتم از نظر من کاملا اشتبه عزیزم.اونی که باهوشه شاهکار نکرده خدادادی یه هوشی خدا بهش داده ولی اونی که باهوش نیست و با تلاشش نمرش خوب میشه ایول داره

۳۰ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۲۱ بازدید
۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۰,۸۴۶ بازدید
۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۴,۴۶۴ بازدید
۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۰۴ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۴۳۳ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۲۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۹۵۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۸۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۷۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۴ کاربر آنلاین است. (۱۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!