به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: ashibala
پیام: ۱۸۰
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- messi
- استویچکف
- پرس پولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- الکس فرگوسن
گروه:
- کاربران عضو
من نمی دونم چرا بعضی از بچه ها معنی بالا رفتن سن نمی دونن این یه چیز طبیعی که بازیکن با بالا رفتن سن میزان تاثیر گزاریش پایین میاد حالا می خواد ژاوی باشه یا پله و یا مارادونا...
من خودم ژاوی رو خیلی دوست دارم همون طور که رونالدینیو و ریوالدو و کلایورت و یا استویچکوف دوست داشتم ولی واقعیت اینه که همه اینا یه روزی سنشون رفت بالا و مجبور بودن باشگاه ترک کنن اگه به بعضی از دوستان بود فکر کنم اینایی که گفتم هنوزم داشتن بازی میکردن

۲۹ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: saeed.tiraxtorchi
پیام: ۴۵۰
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۹۰
از: Tabriz
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- یوهان کرایف_ پپ گواردیولا_ ریوالدو_رونالدينيو
- تراکتورسازی تبریز
- بعد از ايران:1-ترکیه2-آرژانتین3-اسپانیا
- سامان نريمان جهان
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رفتن ژاوی برام غير قابل هضمه...ژاوی نماد بهترين تيم تاريخ بوده...ژاوی افت نكرده....با اين سيستم مسخره هيشكي حتي سسك جوون و ليو و بقيه بازيشون خراب شد...ديوونه كننده س اندازه رفتن روني و پپ و كاپيتان پويول...خدا لعنت كنه باعث و بانيشو....اين عكس ها هم داغونم كرد جام جهاني هم زهرمار ميشه ژاوی بره...

مرتضي سوزوندي مارو با رفتنت سوزوندي...
۲۹ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
arash نوشته:

من نمی دونم چرا بعضی از بچه ها معنی بالا رفتن سن نمی دونن این یه چیز طبیعی که بازیکن با بالا رفتن سن میزان تاثیر گزاریش پایین میاد حالا می خواد ژاوی باشه یا پله و یا مارادونا...
من خودم ژاوی رو خیلی دوست دارم همون طور که رونالدینیو و ریوالدو و کلایورت و یا استویچکوف دوست داشتم ولی واقعیت اینه که همه اینا یه روزی سنشون رفت بالا و مجبور بودن باشگاه ترک کنن اگه به بعضی از دوستان بود فکر کنم اینایی که گفتم هنوزم داشتن بازی میکردن

BIG LIKE

نامه خدافظی ژاوی: سلام به تمام هواداران بارسا
می دانم مدت زیادی با شما بودم و در کنار شما فوتبال بازی کردم در تمام سال های زندگیم لحظات خوب زیادی داشتم و وقتایی که در نیوکمپ فوتبال بازی می کردم بهترین لحظات زندگیم را تجربه کردم بارسا تمام وجود من است و همیشه عاشق بارسا بودم از زمانی که به عنوان یه پسر بچه نوجوان از لاماسیا به بارسا آمدم تا امروز که بعد از کارلوس کاپیتان بارسا شدم من در فصلی که گذشت متوجه چیز های زیادی شدم اینکه سن من در حال بالا رفتن هست و دیگر نمی توانم عین دوران نوجوانی ام فوتبال بازی کنم وقتی بازی های طولانی انجام میدم بشدت خسته میشوم و تحمل این فشار بسیار سخت است من در سن 28 سالگی تواسنتم با پپ قهرمان اروپا و قبل از اون با ریکارد توانستم افتخارات زیادی کسب کنم هیمشه به خودم افتخار کردم بخاطر اینکه توانستم چزو کوچکی از تاریخ بارسا باشم بارسا فراتر از یک تیم هست و همیشه این رو ثابت کرده من با انریکه صحبت هایی کردم او می خواد بارسای 2009 رو دوباره احیا کند و من فکر میکنم که دیگر نمی توانم عین ژاوی 2009 باشم و فوتبالم رو به افت هست می خوام فقط یک فصل دیگر در لیگی دیگر بازی کنم و بعد از فوتبال خداحافظی کنم امیدوارم بازیکن های جوان بارسا و خرید های خوبی که بارسا انجام داده بتوانند راه تک تک ما را ادامه بدهند بعد از اینکه به تیمی دیگر منتقل شوم همیشه تلاش میکنم تا تمام بازی های بارسا رو ببینم و مطمئنم انریکه می تواند کار پپ را تکرار کند و بارسا رو دوباره به اوج خود برساند امیدوارم روزی سرمربی بارسا بشوم و بتوانم این تیم رو به موفقیت های بی شماری برسانم همیشه به یاد بارسا خواهم ماند و هیچ وقت فراموشش نمی کنم و همیشه بهترین آرزو ها رو برای بارسا دارم از تک تک هوادارانی که من و بارسا رو تشویق کردند و از ما حمایت کردند متشکرم از همه شما متشکرم بدرود بارسا .

Gracias Barca

تف تو این بدن بیاد که رفته رفته از کار میفته

بدرود بهترین بازیساز تاریخ

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۲۹ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: 3pehrkh
پیام: ۱۸۱
عضویت از: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
از: Tehran
طرفدار:
- اینیستا / مسی
- یوهان کرایوف / رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
میشه یه نفر معنی کلمه ی انقلاب رو توضیح بده ؟! والا از وقتی لالیگا تموم شد همه گفتن باید یه انقلاب شکل بگیره ولی با خوندن نظرات دوستان برداشت دیگه ای از واژه ی انقلاب کردم!
جالبه همه میان میگن باید انقلاب کنیم اما :
وقتی صحبت از رفتن الکسیس میشه همه میگن : نه الکسیس بازیکن جوونیه بیاد بمونه ))
وقتی صحبت از رفتن ژاوی میشه همه میگن : نه ژاوی سابقه ی زیادی داره! حقی به گردن ما داره! کاپیتان ماس ))
وقتی سسک از تیم میره همه میگن : اشتباه کردیم سسکو دادیم چون با سختی آوردیمش بازیکن خوبیه باید میموند ))
وقتی صحبت از رفتن دنی آلوز میشه همه میگن : نه!!! وای دنی رو بدیم بره؟!! دنی بهترین دفاع راست جهانه ))

عزیز من ! دوست من ! برادر من ! این دیگه چه استدلالیه؟ نکنه شما رفتن تیو و پدرو و سرجی روبرتو رو انقلاب حساب میکنید؟!
خداوکیلی زشته بعد لینک شدن هر بازیکن میاید اینجا بحث میکنید!

ژاوی کاپیتانه مائه درست! ولی تو سن 35 سالگی میتونه با تیم پرس کنه! میتونه مثل 5 سال پیشش بازی کنه؟ طبیعتا نمیتونه ولی ما برای نیمکت لازمش داریم! ما توی تمرینات به تجربه اش نیاز داریم تا به بازیکنایی مثل رافینیا و ... کمک کنه!
ولی خب ژاوی با این مساله کنار نمیاد متاسفانه :( میخواد فیکس بازی کنه! ولی ما فیکس بازی نمیدیمش! پس خدافظ
ما با بازیکن کاری نداریم تیم برامون مهمه ♥
الان یکی میاد میگه فروختن ژاوی خریته میگه شما ژاوی رو نمیشناسی و دوروزه طرفدار بارسا شدی الی آخر ...

در آخر بازم ازتون میخوام معنی کلمه ی انقلاب رو توضیح بدید ;)

۲۹ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: ashibala
پیام: ۱۸۰
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- messi
- استویچکف
- پرس پولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- الکس فرگوسن
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Sepehr Khanzadeh نوشته:

میشه یه نفر معنی کلمه ی انقلاب رو توضیح بده ؟! والا از وقتی لالیگا تموم شد همه گفتن باید یه انقلاب شکل بگیر ولی با خوندن نظرات دوستا برداشت دیگه ای از واژه ی انقلاب کردم!
جالبه همه میان میگن باید انقلاب کنیم اما :
وقتی صحبت از رفتن الکسیس میشه همه میگن : نه الکسیس بازیکن جوونیه بیاد بمونه ))
وقتی صحبت از رفتن ژاوی میشه همه میگن : نه ژاوی سابقه ی زیادی داره! حقی به گردن ما داره! کاپیتان ماس ))
وقتی سسک از تیم میره همه میگن : اشتباه کردیم سسکو دادیم چون با سختی آوردیمش بازیکن خوبیه باید میموند ))
وقتی صحبت از رفتن دنی آلوز میشه همه میگن : نه!!! وای دنی رو بدیم بره؟!! دنی بهترین دفاع راست جهانه ))

عزیز من ! دوست من ! برادر من ! این دیگه چه استدلالیه؟ نکنه شما رفتن تیو و پدرو و سرجی روبرتو رو انقلاب حساب میکنید؟!
خداوکیلی زشته بعد لینک شدن هر بازیکن میاید اینجا بحث میکنید!

ژاوی کاپیتانه مائه درست! ولی تو سن 35 سالگی میتونه با تیم پرس کنه! میتونه مثل 5 سال پیشش بازی کنه؟ طبیعتا نمیتونه ولی ما برای نیمکت لازمش داریم! ما توی تمرینات به تجربه اش نیاز داریم تا به بازیکنایی مثل رافینیا و ... کمک کنه!
ولی خب ژاوی با این مساله کنار نمیاد متاسفانه :( میخواد فیکس بازی کنه! ولی ما فیکس بازی نمیدیمش! پس خدافظ
ما با بازیکن کاری نداریم تیم برامون مهمه ♥
الان یکی میاد میگه فروختن ژاوی خریته میگه شما ژاوی رو نمیشناسی و دوروزه طرفدار بارسا شدی الی آخر ...

در آخر بازم ازتون میخوام معنی کلمه ی انقلاب رو توضیح بدید ;)

دقیقا حرف من و mats(شرمنده اسمتو نمی دونم) هم همینه

۲۹ خرداد ۱۳۹۳
طرفدار:
- اینیستا / مسی
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فکر کنم شما کلاً بازی دیشبو ندیدی!
دفاع اصلی آلمان هوملز بود ، مرتساکر فقط کنارش راه میرفت !
هر توپی که میومد هوملز بود که جمعش میکرد
از دقیقه ای هم که هوملز رفت فشار پرتغال بیشتر شد و انگار جرئتشون بیشتر شده بود تا اینکه گل چهارمو زدن و کلاً پرتغالی ها خفه شدن !
بعدشم من هر وقت دیدم بازیای دورتمند رو تو این فصل ، هوملز بوده و سوبوتیچ همیشه مصدوم بوده !

دوست من لااقل به شخص مقابل احترام بزار نظریش رو تا آخر بخون، نه فقط دو کلمه ی اول!
من گفتم بازی هوملز بده؟ هوملز محشره! ولی ما بازیکنی نمیخوایم که وسط فصل مصدوم بشه! توی دو دوره ی فصل قبل از ناحیه ی ران مصدوم شده! و توی بازی با پرتغال هم باز مصدوم شد!
خب ما از این چی میفهمیم؟ هر ایشلاخ پلشتی (!) هم میفهمه که ایشون ران حساسی دارن هر بچه ی دو ساله ای میفهمه برای بازیکنی که احتمال مصدومیتش زیاده نباید پول خرج کرد! میخواد هوملز باشه ، رویس باشه ، تیاگو سیلوا باشه یا هر بازیکن دیگه ای

۲۹ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Sepehr Khanzadeh نوشته:

الان شما میدونی ژاوی با این مسئله کنار نمیاد یا همین طوری حرف از خودت بلغور میکنی؟؟؟؟؟؟

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۳
طرفدار:
- اینیستا / مسی
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
الان شما میدونی ژاوی با این مسئله کنار نمیاد یا همین طوری حرف از خودت بلغور میکنی؟؟؟؟؟؟

پ ن پ !!! بهش گفتن تو بازیکن فیکس مایی بعد تصمیم به رفتن گرفته ||||||||
یه حرفایی میزنیا ))))

۲۹ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
اینقدر تو جَو این سایت ندیده و از رو هوا گفته شد براوو بده بدرد نمیخوره که من که تا حالا بازیشو ندیده بودم خیال میکردم چی باشه !!
درصورتیکه امشب مقابل اسپانیا فوق العاده دروازه بانی کرد.
این که خیلی هم خوبه.
سانچز هم خوب بود مخصوصا ایستگاهی و چندتا از فرارهاش.

❤ تا ابد بارسا ❤
۲۹ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
صحبت از انقلاب ـه.

تو کل فصل ما به نبود جانشین برای پویول غر زدیم، چون تنها بود و بهش فشار میومد. ما به پویول غر نزدیم.

ما به رفتن تیاگو غر زدیم که قرار بود یه روزی جانشین ژاوی بشه. قرار نبود ژاوی کلا کنار بره. کاری که گیگز تو منچستر می کرد، سیدورف تو میلان میکرد، زانتی تو اینتر میکرد. زمان کمتری تو زمین میومدن، اما سروری می کردن.

ما به بی مغزی پدرو و بوسکتس غر زدیم، این ها کماکان تو تیم موندن!

فابرگاس و ماسکرانو چرا ضعیف عمل کردن؟ چون مربی ها احمق بودن. جای ماسکرانو با یک وجب قد دفاع وسطه؟ ماسکرانو چه بازیسازی ای میکنه تو آرژانتین! فابرگاس مهاجم نوک یا مهاجم کاذبه؟
فابرگاس هر وقت هافبک وسط بود جواب داد. فابرگاس بعنوان هافبک دفاعی هم درخشید، اما تو تیم ما اینو گذاشتن مهاجم و مسی رو گذاشتن بازیساز. عملکرد ضعیف فابرگاس و ماسکرانو بخاطر اینه که مربی ما بی شعور بود و نتونست ازشون بازی بگیره.
همونطور که رو عملکرد ضعیف مسی مقصر بودن.

به نظر من باشگاه داره سیاه نمایی می کنه فقط.

بزرگترین ایرادات تیم در فصل قبل رو روی کاغذ بنویسید:

دروازه بان: با مصدومیت والدز مجبور به استفاده از پینتو شدیم. حالا هم والدز رفته هم پینتو و ما فقط یک تراشتگن رو خریدیم و چشممون به اویره!

بحران بزرگ در دفاع: بدون شک مسئله دفاعی ما از مشکل و معضل گذشته و تبدیل به یک بحران شده. ما فصل قبل عملا یک پیکه ناآماده رو داشتیم که مطمئن بود حتی با عملکرد زیر صفر هم فیکس ـه، یک بارترا کم تجربه و یک پویول که بخاطر فشار زیاد همیشه مصدوم بود. البته یک هافبک هم داشتیم به نام ماسکرانو که بعنوان دفاع وسط بازیش میدادیم.
پویول که خداحافظی کردهو باشگاه هم تمایلی برای برگردوندن فونتاس نشون نداده. ما فقط یک پیکه از نوع مجنون داریم و یک بارترا، البته اگر بخوایم هافبکمون یعنی ماسکرانو رو هم حساب کنیم سه تا دفاع وسط داریم برای یک فصل شلوغ.
و باشگاه علیرغم اینکه عالم و آدم فهمیدن ما دفاع می خوایم هنوز اقدامی نکردن و فقط گزینه معرفی کردن.

خط میانی: کم عقلی مثل بوسکتس که دو تا هافبک مثل سانگ و ماسکرانو رو رسما خراب کرده. اگر قرار بود اون پست منحصرا دست بوسکتس باشه نمیدونم چرا این ها رو نمیفروشن.
بعد از فروختن تیاگو که اشتباه تاریخی بود نیاز به این بود که به جوون تر ها بیشتر بازی برسه. اما این فصل خبری نبود و سرجی روبرتو نتونست تجربه کافی رو کسب کنه. میتونستیم در فصل آینده سرجی روبرتو رو مکمل ژاوی قرار بدیم. اقدامی که فصل قبل نکردیم. اما با رفتن ژاوی اینطور که بوش میاد...
فابرگاس هم بدون شک بهترین گزینه برای جایگزینی ژاوی بود. هیچوقت نتونستم با خودم تحلیل کنم چطور دقیقا زمانی که باید ازش بهره برداری می کردیم فرستادیمش بره چلسی که سر قضیه لوییز دستمون رو گذاشت تو پوست گردو!!!

برگشتن دلفئو و رافینیا رو میشه به فال نیک گرفت. اما خرید راکیتیچ نه. راکیتیچ 27 ساله نهایت بتونه 2 الی 3 سال برای باشگاه بدرخشه. البته این در صورتی ـه که بخواد بدرخشه و مثل خیلی از خرید های قبلی باشگاه فقط یک قمار نباشه.

خط حمله: مسی و نیمار رو که کنار بزاریم روی نیمکت سانچز رو داریم و پدرو!!! بوی فروختن بویان و تیو میاد. کوئنکا هم که عملا تبدیل به یک استعداد سوخته شده که حتی یک بازی هم بهش نرسیده.

بزرگترین مشکل بارسا در چند سال اخیر نیمکتش بوده که برای همه بخش ها مشکل ساخته. اگر بارسلونا به تعداد و صد البته به کیفیت کافی دفاع روی نیمکت داشت هیچوقت فشار روی پویول میومد تا اون همه مصدومیت داشته باشه و خودش رو کنار بزاره؟ یا پیکه به خودش اجازه میداد با ضعیف ترین سطح و کیفیت تو زمین حاضر بشه؟ یا مجبور بشیم در سخت ترین بازی ها و در عین مصدومین به بارترا بازی بدیم؟

اگر ما یک دروازه بان حداقل با کلاس لالیگا (نه کلاس جهانی) روی نیمکت داشتیم آیا جام حذفی اونقدر مضحک حذف میشدیم؟

اگر ما حداقل دو تا فروارد با کلاس لالیگا داشتیم آیا اینقدر فشار با دو تا بازیکن یعنی مسی و نیمار در این فصل و مسی و ویا در فصل قبل میومد که اینقدر مصدومیت در طول فصل داشته باشیم. آیا لازمه هر سه تا بازیکن در حد بالای ما جلوی همه تیم ها از وایادولید و ساراگوسا گرفته تا بایرن و منچستر سیتی بازی کنند؟

شما اگر فقط سه فصل تو فیفا کریر یا فیفا منیجر کار کرده باشید به راحتی مشکلات بارسلونا رو رفع می کنید.

مدیران فقط سر و صدا کردند و هیچ کدوم از مشکلات تیم رو رفع نکردن.

ما انقلاب نمی خوایم. اگر مدیریت بلدید اول بحران ها رو حل کنید!

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۹ خرداد ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۲۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۶,۵۷۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۲,۷۱۰ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۳۴۵ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۴۶۰ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۷۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۹۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۳ کاربر آنلاین است. (۱۶۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!