به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
/هفته بيست و چهارم ليگ برتر/
مردان ونگر در انديشه برد خانگي مقابل وستهام
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال آرسنال در هفته بيست و چهارم ليگ برتر در ورزشگاه الامارات با وستهام ديدار مي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس تيم آرسنال كه هفته گذشته در اواخر بازي با اورتون از شكست گريخت و به تساوي يك بر يك رسيد، براي دور نشدن از جمع مدعيان قهرماني فصل جاري، در تدارك برد مقابل وستهام در خانه خود است.

برنامه ساير مسابقات فردا به اين شرح است:
استوك سيتي - منچسترسيتي
آستون ويلا- ويگان
بولتون - تاتنهام
فولهام -پورتسموث
هول سيتي - وست برومويچ
ميدلزبرو- بلكبرن

*جدول رده بندي:
1 - منچستريونايتد 50 امتياز
2 - چلسي 48 امتياز
3 - ليورپول48 امتياز
4 - آستون ويلا47 امتياز
5 - آرسنال42 امتياز

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۱ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
هيچ تيمي يك شبه بزرگ نمي‌شود
بلامي: سيتي، چلسي نيست .

با آن كه هر روز فهرست تازه‌اي از بازيكنان موردنظر منچسترسيتي براي نيم فصل دوم رقابت‌هاي ليگ برتر انتشار مي‌يابد، اما تاكنون تنها دو بازيكن جديد راهي اين تيم شده‌اند: نايجل ده‌يونگ هلندي و كريگ بلامي ولزي كه معتقد است، منچسترسيتي چلسي نيست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مرد سال 2007 فوتبال ولز كه از وستهام يونايتد به سيتي پيوسته از وظيفه جديدش با هيجان زياد ياد مي‌كند.

سيتي براي خريد مهاجم چكش‌ها 15 ميليون يورو هزينه كرد. او كه در 16 بازي توانست پنج بار براي وستهام گلزني كند، قرار است از اين به بعد كار را براي تيم دوم شهر منچستر انجام بدهد.

تيم مارك هيوز براي رسيدن به رقابت‌هاي اروپايي به گلزني هموطنش اميد زيادي بسته است. سيتي در حال حاضر در مكان دوازدهم جدول رقابت‌هاي ليگ برتر جاي دارد.

بلامي در گفت‌وگو با "Manchester Evening News" عنوان كرد: «هيچ تيمي در عرض يك شب در جمع چهار تيم برتر ليگ قرار نمي‌گيرد، با اين حال سيتي روزي به اين مهم دست پيدا مي‌كند. هدفم بازي و كمك به باشگاه براي حضور در جمع شش تيم برتر جدول است. آن وقت بازيكنان بزرگ ديگري به سيتي مي‌آيند.»

اين بازيكن 29 ساله پيش از حضورش در وستهام سروصداي زيادي به پا كرد. او پس از آنكه چكش‌ها نخستين پيشنهاد سيتي را رد كردند، دست به اعتصاب زده بود. از اين‌ رو او خوشحال‌تر از هميشه است: «هرگز اين اندازه احساس خوبي نداشته‌ام. براي شروع نمي‌توانم انتظار بكشم. در شش، هفت اخير در وستهام در بهترين شرايط بودم. سيتي چند سال آينده با من در بهترين فرم خود خواهد بود.»

بلامي كه در ليورپول هم سابقه بازي دارد، از باشگاه جديدش و همچنين مارك هيوز مربي‌اش تمجيد كرد: «اين جابه‌جايي پرهيجان‌ترين نقل و انتقال من تاكنون بود. سال‌هاي آينده در اين تيم رويايي خواهد بود. هيوز مربي فوق‌العاده‌اي است. هيچ چيز از نظرش دور نمي‌ماند. از هر يك از بازيكنانش انتظار دارد، حرفه‌اي باشند چه در تمرين‌ و يا در زمين مسابقه.»

بلامي درباره مقايسه منچسترسيتي و چلسي كه از زمان حضور رومان آبراموويچ به يكي از باشگاه‌هاي بزرگ اروپايي تبديل شد هم گفت: «سيتي باشگاه روبه پيشرفتي است؛ اما، اكنون اوضاع با آنچه در چلسي بود، فرق مي‌كند. آنها زماني در صدر حضور يافتند كه آبراموويچ به اين تيم آمد. ما در ليگ برتر تيم خوبي هستيم كه بايد در جمع شش تيم بالاي جدول جاي داشته باشيم. در ليگ برتر مي‌توانيم به اين هدف برسيم. آن وقت با كمك‌هاي مالي مي‌توانيم گام بعدي را برداريم.»

منبع

۱۱ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
لیورپول-چلسی؛نبرد سخت برای باقی ماندن در کورس

هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلستان با یک دیدار بسیار مهم در " آنفیلد " پیگیری می شود.

هفنه بیست و چهارم لیگ برتر انگلستان، شنبه و یکشنبه پیگیری خواهد شد و در مهمترین دیدار این هفته، تیم فوتبال لیورپول در ورزشگاه " آنفیلد " میزبان چلسی است. شیرهای لندن برای انتقام دیدار دور رفت که با نتیجه 1-0 به سود لیورپول پایان یافت، پا به میدان می گذارند و قرمزهای آنفیلد نیز برای پس گرفتن رده دوم نیاز به سه امتیاز این دیدار دارند. هر دو تیم 48 امتیاز کسب کرده اند و چلسی با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به لیورپول در رده دوم قرار دارد. برخورد این دو تیم با هم، فرصتی است برای منچستر یونایتد که فاصله را بیشتر کند و ایده آل ترین نتیجه برای شیاطین سرخ تساوی این دو تیم است. شاگردان " بنیتز " در سه هفته گذشته سه تساوی کسب کرده اند و این باعث شده است به رده سوم سقوط کنند، اما شاگردان " اسکولاری " پس از شکست سنگین مقابل منچستریونایتد، موفق شدند دو دیدار بعدی خود را با پیروزی پشت سر بگذارند و آن شکست را به دست فراموشی بسپارند و به رده دوم صعود کنند.
" میشائیل بالاک " هافبک آلمانی چلسی درباره وضعیت این تیم مقابل تیم های بزرگ گفت:« ما در این فصل در مقابل تیم های بزرگ خوب کار نکرده ایم. ما در این دیدارها خوب بازی نکرده ایم و امتیازات کافی نگرفته ایم. اگر می خواهیم مبارزه کنیم و قهرمان شویم، مجبور هستیم این وضعیت را تغییر دهیم.»

ترکیب احتمالی دو تیم بدین شرح است:
لیورپول: رینا، کرگر، اسکرتل، آربلوا، آورلیو، ماسچرانو، آلونسو، کویت، ریرا، جرارد، تورس
چلسی: چک، تری، الکس، اشلی کول، بوسینگوا، میکل، لمپارد، بالاک، دکو، کالو، دروگبا

در دیگر دیدار مهم این هفته، منچستریونایتد میزبان اورتون است. هر دو تیم در اوج به سر می برند. شاگردان " الکس فرگوسن " با پیروزی های متوالی خود و امتیاز از دست دادن های متوالی لیورپول به صدر جدول رسیدند و شاگردان " مویس " نیز با متوقف کردن لیورپول و آرسنال، قدرت خود را ثابت کردند.

برنامه کامل دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلستان به شرح زیر است:

شنبه 12 بهمن
استوک سیتی – منچسترسیتی، ساعت 16:15(ورزشگاه بریتانیا)
میدلزبورو – بلکبرن، ساعت 18:30(ورزشگاه ریورساید)
آرسنال – وستهام، ساعت 18:30(ورزشگاه امارات)
استون ویلا – ویگان، ساعت 18:30(ورزشگاه ویلا پارک)
بولتون – تاتنهام، ساعت 18:30(ورزشگاه ریباک)
فولهام – پورتسموث، ساعت 18:30(ورزشگاه کراون کاتیج)
هال سیتی – وست برومویچ، ساعت 18:30(ورزشگاه کینگستون)
منچستریونایتد – اورتون، ساعت 21:00(ورزشگاه اولدترافورد)

یکشنبه 13 بهمن
نیوکاسل – ساندرلند، ساعت 17:00(ورزشگاه سنت جیمزس پارک)
لیورپول – چلسی، ساعت 19:30(ورزشگاه آنفیلد)

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۲ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
خبر بد براي منچستريونايتد
"ويديچ" از حضور برابر اينتر محروم شد .

مدافع صربستاني منچستريونايتد يك جلسه از حضور در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا محروم شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) "نمانيا ويديچ" را به دليل كارت قرمزي كه در ديدار نهايي رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي جهان دريافت كرده بود يك جلسه از حضور در ليگ قهرمانان اروپا محروم كرد.

به اين ترتيب ويديچ قادر نخواهد بود تا تيمش را در ديدار رفت مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان برابر اينتر همراهي كند، فيفا همچنين مدافع صرستاني را به پرداخت جريمه پنج هزار فرانك سوئيس (4 ميليون دلار) محكوم كرد.

ويديچ در ديدار پاياني رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي جهان با زدن ضربه آرنج به صورت كلوديو بيلر مهاجم تيم LDU اكوادور با دريافت كارت قرمز از زمين مسابقه اخراج شد.

منبع

۱۲ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن: پس از منچستريونايتد از فوتبال كنار مي‌روم .

سرمربي كهنه‌كار منچستريونايتد علاقه‌اي به هدايت تيم بريتانياي كبير در رقابت‌هاي المپيك 2012 لندن ندارد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرالكس فرگوسن 67 ساله در گفت‌وگو با مجله باشگاه منچستريونايتد گفت: «من به مربيگري ملي روي نمي‌آورم. فكر مي‌كنم زماني كه فعاليتم در منچستريونايتد به پايان برسد شايستگي كمي استراحت را داشته باشم.»

فرگوسن تاكيد كرد: «پس از كار در منچستريونايتد خود را از فوتبال كنار خواهم كشيد.»

منبع

۱۲ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
آرزوهاي دست نيافتني "ردنپ"
خشم "بنيتس" از گفته‌هاي سرمربي تاتنهام

رافا بنيتس از بابت شايعه‌هاي اخير مبني بر بازگشت احتمالي رابي كين به تاتنهام خشمگين شده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هري ردنپ سرمربي تاتنهام به تازگي از علاقه خود براي بازگرداندن رابي‌كين مهاجم ايرلندي ليورپول به تيمش خبر داد و اين مساله باعث خشم بنيتس سرمربي اسپانيايي ليورپول شده است.

بنيتس گفت: «مسوولان تاتنهام بايد كارها را به درستي انجام دهند. آنها بايد پيشنهاد رسمي ارايه داده و منتظر پاسخ مثبت يا منفي ما باشند. فكر مي‌كنم رابي كين جزو برنامه‌هاي بلندمدت ما است و اميدوارم گل‌هاي فراواني به ثمر برساند.»

در همين حال، ردنپ تاكيد كرد كه هيچ كار اشتباهي از وي سر نزده است.

ردنپ در گفت‌وگو با راديو بي‌بي‌سي اظهار كرد: «من تنها به پرسش خبرنگاران پاسخ دادم. آنها گفتند كه آيا آرزو مي‌كردي رابي كين هنوز در تاتنهام بود؟ و من هم گفتم بله. من آرزو مي‌كردم كه مايكل كريك هنوز در تاتنهام بود اما، نيست. متاسفانه اين مساله به وقوع نخواهد پيوست. من آرزو مي‌كنم كه ديو مكي 22 ساله بود و هنوز در تاتنهام توپ مي‌زد و گلن هادل هم 18 ساله بود و همچنان در اين باشگاه حضور داشت. تمامي آنچه من گفتم همين بود.»

رابي كين تابستان امسال در ازاي مبلغ 20 ميليون پوند از تاتنهام راهي ليورپول شد اما، هنوز نتوانسته جايگاه ثابتي در تركيب اصلي ليورپول بدست آورد.

منبع

۱۲ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
مادر كريس، راز نهفته را فاش شد:
رونالدو در 15 سالگي جراحي قلب داشته است
خبرگزاري فارس: مادر كريستيانو رونالدو در گفت و گو با خبرنگار پرتغالي راز نهفته فرزندش را ناخواسته افشا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، انتشار خبر جراحي قلب كريستيانو رونالدو به شدت باعث دردسر وي شده است. از يك سو منچستر يونايتد به خاطر دروغي كه او سال ها پيش به كادر پزشكي باشگاه گفته عصباني است و از سويي ديگر رئال ماديد در ارائه پيشنهاد نجومي خود دچار ترديد شده است.
در جريان يك مصاحبه، خبرنگار پرتغالي از مادر رونالدو مي پرسد: تلخ ترين روز زندگي شما چه روزي بوده است؟ مادر كريستيانو رونالدو پاسخ مي‌دهد: همان روزي كه پسرم جراحي قلب داشت و ما ساعت ها پشت در بيمارستان منتظر ايستاديم تا جراح از اتاق عمل خارج شود. كريس در 15سالگي جراحي قلب داشته است.
رونالدو هنوز در اين مورد واكنشي نشان نداده است اما در هر حال بايد پاسخگوي دروغ چندين و چند ساله اش به منچستر يونايتد و رئال مادريد باشد.

منبع

۱۲ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن: براي مربيگري در تيم اميد بريتانيا پير شده‌ام
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم منچستريونايتد گفت: براي مربيگري در تيم اميد بريتانيا ديگر پير شده‌ام.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل، سر آلكس فرگوسن اظهار داشت: با گوردون براون،‌ نخست وزير انگليس و سباستين كو، رئيس كميته سازماندهي صحبت كردم. از لطف آنها در مورد خودم متشكر هستم كه پيشنهاد همكاري دادند اما من قصد ندارم در سطح ملي كار كنم.
وي افزود: وقتي كارم در منچسترتمام شود، فكر مي كنم بايد خودم را براي دوران اندك باقيمانده عمرم و بازنشستگي آماده كنم. معناي اين حرف آن است كه منچستر،‌ آخرين تيم من به عنوان مربي خواهد بود.
فرگوسن ادامه داد: در رقابت هاي المپيك 2012 لندن، ‌من 70 ساله مي شوم. براي پروژه اي به اين اهميت،‌مي بايستي مربي جوانتر عهده دار مسئوليت سنگين شود.
مسابقات المپيك 2012 قرار است در لندن انجام گيرد. كميته سازماندهي اين مسابقات از مدت ها قبل پيشنهاد همكاري به فرگوسن داد تا هدايت تيم منتخب بريتانيا كه متشكل از بازيكنان انگليسي، ولزي، ‌اسكاتلندي و ايرلندي است، بر عهده گيرد.

منبع

۱۲ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 31 ژانویه

نیکلاس آنلکا اعلام کرد شاید بازیکنان منچستر یونایتد به اندازه بازیکنان چلسی نباشند اما حضور الکس فرگوسن روی نیمکت این تیم، آن ها را به قدرت اول فوتبال جزیره تبدیل کرده است...

- رافائل بنتیز سرمربی اسپانیایی لیورپول معتقد است فاصله ایجاد شده با منچستر یونایتد در صدر جدول نگران کننده نیست.
- نیکلاس آنلکا مهاجم تیم چلسی معتقد است حضور الکس فرگوسن روی نیمکت منچستر یونایتد بین این تیم و چلسی تفاوت ایجاد می کند.
- فرانک لمپارد هافبک چلسی اعلام کرد تابستان گذشته به اینتر خیلی نزدیک شده بود.
- گنارو گتوسو هافبک مصدوم میلان آخرین بازیکنی این تیم است که از دیوید بکام خواسته تا در سن سیرو بماند.
- آندری آرشاوین ستاره روس زنیت از دوبی به لندن سفر کرد تا خود را برای امضای قرارداد با آرسنال آماده کند.
- سرالکس فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد آماده است با پرداخت 18 میلیون پوند، آنتونیو والنسیا را از چنگ رئال مادرید در آورد.
- دیوید مویس، سرمربی اورتون امیدوار است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات با مبلغ 8 میلیون پوند با آساموآ گیان مهاجم غنایی باشگاه رن قرارداد ببندد.
- بعد از نمایش ضعیف جووانی دوس سانتوس در وایت هارت لین، باشگاه تاتنهام قصد دارد این بازیکن مکزیکی را با مبلغ 7 میلیون پوند به پورتسموث بفروشد.
- جرمین دفو مهاجم جدید تاتنهام به دلیل مصدومیت پا تا 3 هفته دور از میادین خواهد بود.

منبع

۱۲ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
منچستر با شکست اورتون جایگاه خود را مستحکم کرد.

روز نخست هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلستان با پیروزی منچستریونایتد و مستحکم کردن جایگاه خود در جدول رده بندی خاتمه یافت.

در آخرین دیدار روز نخست هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلستان، تیم فوتبال منچستریونایتد موفق شد در ورزشگاه " اولدترافورد " اورتون را با یک گل شکست دهد. شیاطین سرخ، صدرنشین جزیره در این دیدار با یک بازی برتر موفق شدند سه امتیاز را با تک گل " کریستیانو رونالدو " که از روی نقطه پنالتی و در دقیقه 44 به ثمر رسید کسب کنند. شاگردان " دیوید مویس " که در دو هفته گذشته موفق شده بودند آرسنال و لیورپول را متوقف کنند نتوانستند در مقابل شاگردان " الکس فرگوسن " کاری از پیش ببرند و با دست خالی " اولدترافورد " را ترک کردند. با این نتیجه منچستریونایتد 53 امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول استحکام بخشید.

ترکیب منچستریونایتد: ون در سار، گری نویل (براون 56)، فردیناند، ویدیچ، اوشی، رونالدو، کریک، فلچر (گیگز 75)، پارک، برباتوف، ته وز
ترکیب اورتون: هاوارد، هیبرت، جاگللکا، لسکات، بالنس، عسمان، آرتتا، فیل نویل، پینار، فلاینی (آنیچبه 68)، کاهیل

منبع

۱۳ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۷۰ بازدید
۷ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۹۵۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۷۶ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۶۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۶,۱۰۳ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۰۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۹۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۱ کاربر آنلاین است. (۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!