به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: روانشناسی و مشاوره
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
دوستان تشریف بیارید.. بابا من منتظرم.. اگه این تسته رو دوست ندارید بگید یکی دیگه بذارم!!!!! تعارف نداره که!!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۷ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ببخشید کوثر خانم!
برای اینکه اعتماد به نفسم بره بالا باید چیکار کنم؟!
یه وضع داغونی دارم که نگو!

۲۷ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سجاد نوشته:

ببخشید کوثر خانم!
برای اینکه اعتماد به نفسم بره بالا باید چیکار کنم؟!
یه وضع داغونی دارم که نگو!
خواهش میکنم! خب نه دیگه شما که الان گواهینامه گرفتی چرا!!
ولی جدا برای بالارفتن اعتماد به نفس خوبه که هر روز جلو آینه چند دقیقه به خودتون نگاه کنید...(جدی میگم .. خیلی اعتماد به نفس رو بالا میبره..) بعدشم توجه و تمرکز رو نقاط مثبت و قوت شخصیت خودتون و نوشتن نقاط ضعف و برنامه ریزی برای حل اونا خیلی میتونه کارساز باشه.. درکل امیدو باور به خودتون تو هر زمینه ای.. حتی اون زمینه هایی که احساس میکنید نمیتونید ... فقط این جمله رو بگید من میتونم...

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۷ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
خواهش میکنم! خب نه دیگه شما که الان گواهینامه گرفتی چرا!!

نه این مشکل الان 18 ساله باهامه!

یه لحظه!
من دقیقا مطمئن نیستم که مشکلم پایین بودن اعتماد به نفس باشه!
نمیدونم درسته اینو اینجا بگم یا نه!
ولی من روم نمیشه حتی به افراد خانوادم خیلی خواسته های سادم رو بگم!
و همینطور وقتی یه تصمیم برام میگیرن با اینکه موافق نیستم نمیتونم مخالفتمو ابراز کنم!
یعنی روم نیمشه!
واقعا این پایین بودن اعتماد به نفسه؟!

۲۷ مهر ۱۳۹۰
پاسخ به: مطالب خواندنی
نام کاربری: *Leon*
پیام: ۱,۲۴۴
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو

روزي، وقتي هيزم شكني مشغول قطع كردن يه شاخه درخت بالاي رودخونه بود ، تبرش افتاد تو رودخونه
وقتي در حال گريه كردن بود يه فرشته اومد و ازش پرسيد: چرا گريه مي كني؟
هيزم شكن گفت كه تبرم توي رودخونه افتاده. فرشته رفت و با يه تبر طلايي برگشت. " آيا اين تبر توست؟" هيزم شكن جواب داد: " نه
فرشته دوباره به زير آب رفت و اين بار با يه تبر نقره اي برگشت و پرسيد كه آيا اين تبر توست؟ دوباره، هيزم شكن جواب داد : نه
فرشته باز هم به زير آب رفت و اين بار با يه تبر آهني برگشت و پرسيد آيا اين تبر توست؟
جواب داد: آره. فرشته از صداقت مرد خوشحال شد و هر سه تبر را به او داد و هيزم شكن خوشحال روانه خونه شد
يه روز وقتي داشت با زنش كنار رودخونه راه مي رفت زنش افتاد توي آب. (هههههههه
هيزم شكن داشت گريه مي كرد كه فرشته باز هم اومد و پرسيد كه چرا گريه مي كني؟
اوه فرشته، زنم افتاده توي آب
فرشته رفت زير آب و با جنيفر لوپز برگشت و پرسيد : زنت اينه؟
" آره " هيزم شكن فرياد زد
فرشته عصباني شد. " تو تقلب كردي، اين نامرديه
هيزم شكن جواب داد : اوه، فرشته من منو ببخش. سوء تفاهم شده. ميدووني، اگه به جنيفر لوپز " نه" ميگفتم تو ميرفتي و با كاترين زتاجونز مي اومدي. و باز هم اگه به كاترين زتاجونز "نه" ميگفتم تو ميرفتي و با زن خودم مي اومدي و من هم ميگفتم آره . اونوقت تو هر سه تا رو به من مي دادي اما فرشته، من يه آدم فقيرم و توانايي نگهداري سه تا زن رو ندارم، و به همين دليل بود كه اين بار گفتم آره

I Love You Leon

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
فرض کنيد :

روزی به شما اين امکان رو ميدن که يک رئيس واسه دنيا انتخاب کنين که قادر باشه به بهترين نحو ممکن دنيا رو رهبري و صلح و ترقي و خوشبختي رو براي بشريت به ارمغان بياره ...

سه نفر براي اين کار نامزد شدند و شما بگين بين اين سه داوطلب کدوم رو انتخاب ميکنين؟!

ولي اولش به يه سوال جواب بدين و بعدش ميريم سراغ انتخابمون ، باشه ؟!

فکر کنين شما يه مشاور و مدد کار اجتماعي بسيار کار آمدي هستين و يک روز تو دفتر
کارتون نشستين که يه خانوم حامله به شما مراجعه ميکنه ...

اون هشت تا فرزند داره و از اين فرزندان سه تاشون ناشنوا ، دو تاشون کور و يکي از
اون ها عقب افتاده هست...!

ضمنا خود اين خانوم هم به بيماري مهلکي دچار هست ...

اون از شما مشورت ميخواد که سقط جنين بکنه يا نه ؟!

شما با تجاربي که دارين و صرف نظر از اعتقادات مذهبي و یا عرفی ، براي اين خانوم حامله چه
پيشنهاد منطقی و نه احساسی دارين ...؟!

به نظر شما اون باید اون بچه رو سقط بکنه يا خير؟!!

پس الان شد دو تا سوال : يه رهبر واسه دنيا و حل مشکل اين خانوم حامله !

گفتيم که سه تا نامزد براي رياست دنيا داريم...

آقاي شماره يک:

با سياستمدارهاي بدنام ورشوه خوار کار ميکنه و مشورتش با فالگير و رمال وغيب گو و منجم هست.

به زنش خيانت ميکنه و روزي ده ليوان هم مشروبات الکلي صرف ميکنه...!!!

آقاي شماره دو:

از محلهاي کار قبليش اخراج شده و تا 12 ظهر ميخوابه ...

در دوران مدرسه چند بار رفوزه شده ، تحصيلات آنچناني هم نداره...

روزي يه بطري مشروب ميخوره و چاق و بي تحرک هست...

و اما آقاي شماره سه :

دولت کشورش بهش مدال شجاعت داده.

گياه خوار و داراي سلامت کامل هست و اهل سيگار و مشروب هم نيست و هيچگونه سابقه بدي هم تا بحال نداشته...

بــــــــــــــــــــه چــــــــــــــــــــــــــه کســــــــــــــــي راي ميدهـــــــــــــــــــــــيد؟؟!!

.

.

.

.

.

.

.آقاي شماره يک : فرانکلين روزولت !

آقاي شماره دو : وينستون چرچيل !

آقاي شماره سه : آدولف هيتلر !

راستي اون خانوم حامله رو داشت يادمون ميرفت...؟!

اگه به اون خانوم پيشنهاد سقط جنين دادين ميدونين اون جنين کي بود که شما پيشنهاد کشتنش رو دادين؟!

لودويک فان بتهوون نابغه موسیقی ...!!!

چه درسي گرفتيم؟؟

پيش داوري ، يعني کاري که همه ما ميکنيم از بزرگترين اشتباهات بشريت است ...

I Love You Leon

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

اگر داوطلبي در کنکور پذيرفته نشود ، هيچ تخصيري متوجه او نيست......
زيرا سال فقط 365 روز دارد در حالي که.........
۱ - در سال 52 جمعه داريم و مي دانيم که جمعه ها فقط براي استراحت است به اين ترتيب 313 روز باقي ميماند
۲- حداقل 50 روز تعطيلات تابستان است و چون هوا گرم است مطالعه دقيق مشکل است پس 263 روز باقي - ماند.است.
۳- در هر روز 8 ساعت خواب براي بدن لازم است که جمعا" 122 روز مي شود بنابراين 141 روز باقي مي ماند.
۴- براي سلامت جسم و روح روزانه يک ساعت تفريح لازم است که جمعا" 15 روز مي شود پس 126 روز باقي مي ماند.
۵- دوساعت هم در روز براي خوردن غذا ( صبحانه - نهار – شام ) لازم است که در کل 30 روز مي شود پس96 روزه ديگر باقي مي ماند
۶- يک ساعت براي گفتگو و تبادل نظر افکار به صورت تلفني با ديگران ضروري است زيرا انسان موجودي است اجتماعي اين خود 15 روز از کل سال است بنابراين 81 روز از سال باقي مي ماند
۷- روز هاي امتحان دست کم 45 روز از سال را به خود اختصاص مي دهد و نظر به حجم بالاي درس ها و خستگي ناشي از امتحان 36 روز ديگر باقي مي ماند
۸- تعطيلات نوروز و اعياد مختلف دسته کم 30 روز در سال است مگر مي توان در اين اعياد وقت را به مطالعه گذراند ؟؟ پس 6 روزه ديگر باقي مي ماند.
۹- در سال حداقل 3 روز به بيماري مي گذرد و سه روز باقي مي ماند.
۱۰- سينما روفتن و ورزش کردن و ساير امور شخصي هم لا اقل 2 روز از سال را پر مي کند پي فقط يک روزه ديگر باقي است
۱۱- يک روزه باقي مانده هم همان روزه تولد شماست و چگونه مي توان در آن روزه بخصوص درس خواند !!!!! پس داوطلب (!!) نمي تواند اميدي براي قبولي در دانشگاه داشته باشد.

I Love You Leon

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: "xavi"550
پیام: ۱۸۲
عضویت از: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰
از: تراسا
طرفدار:
- ژاوی
- پپ
- عشق است ابومسلم
- هیچ جا،مگه بیکارم...
- ای بابا!بیست سؤالیه مگه...
- مورینیو
- خدادادعزیزی...دوای هر مریضی
گروه:
- کاربران عضو
سلام،می شه یه راه حلی برای روزمرگی پیشنهاد بدین؟!بدجور روزهام مثل همن!واقعا از ادامه زندگیم نگرانم....

دلم تنگ است/دلم اندازه ی حجم قفس تنگ است/سکوت از کوچه لبریز است/صدایم خیس و بارانیست/نمی دانم چرا در قلب من پاییز طولانیست!
۲۹ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: elguaje7
پیام: ۲,۳۴۸
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- داوید ویا، ژاوی، پویول
- یوهان کرایف، رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا، آرژانتین، ایتالیا
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
سیستمی که چشم را به ماوس تبدیل می کند!

یک دانشجوی 22 ساله سیستمی را اختراع کرده است که چشم انسان را برای حرکت دادن مکانمای روی صفحه نمایشگر رایانه به یک ماوس تبدیل می کند.

این دانشجوی 22 ساله دانشگاه خلیفه در ابوظبی به نام «سلطان احمد سلطان الشریف» به عنوان رساله پایان نامه خود پروژه ای به نام «ماوس مصنوعی: چشم انسان پایه کنترل ماوس» را ارائه کرده است.
در این پروژه، چشم انسان می تواند همانند یک ماوس معمولی، مکانما (کرسر) را حرکت دهد. برای استفاده از این سیستم، کافی است که کاربر به جای فشار دادن کلید چپ ماوس، چشم چپ خود را ببندد و برای کار با عملکردهای کلید راست، چشم راست را باز و بسته کند.
برای استفاده از این سیستم، یک رایانه رومیزی یا قابل حمل مجهز به وب کم و نرم افزاری که الشریف توسعه داده نیاز است.
این برنامه هیچ ویژگی نوآورانه و یا متحولانه ای ندارد، بلکه یک نسخه موثرتر و جدید از نرم افزارهای تشخیص چهره است، اما به جای اسکن و رصد حرکات چهره، بر روی چشم کاربر که به وب کم خیره شده است تمرکز می کند.
اکنون این دانشجوی 22 ساله به همراه دو استاد خود فرایند ثبت امتیاز این برنامه را آغاز کرده است.

۲۹ مهر ۱۳۹۰
پاسخ به: جهان هستی
نام کاربری: elguaje7
پیام: ۲,۳۴۸
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- داوید ویا، ژاوی، پویول
- یوهان کرایف، رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا، آرژانتین، ایتالیا
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
دو پدیده نجومی در آسمان امروز / منظره‌ دیدنی بارش و مقارنه

بارش شهابی پنج شنبه 29 و جمعه 30 مهر ماه به اوج می رسد ولی امروز جمعه علاوه بر مشاهده بارش شهابی جباری می توان پدیده مقارنه ماه و سیاره مریخ را نیز در آسمان شب مشاهده کرد.

زمانی که یک دنباله دار از جایی عبور می کند ذرات بخار شده سطحی آن از آن جدا شده و در مسیر عبور آن در فضا باقی می ماند. بارش شهابی زمانی رخ می دهد که زمین از میان غبارها و ذرات باقی مانده از عبور دنباله دارها می گذرد.
این غبارها و ذرات هنگام ورود به جو زمین به دلیل سرعت زیاد می سوزند و از خود ردی به جا می گذارند. هرچه زمین به توده شهابی نزدیکتر باشد و یا اینکه به تازگی دنباله دار از آن مکان عبور کرده باشد شدت بارش شهابی شدیدتر خواهد بود و ما می توانیم شاهد شهابهای بیشتر و پر نورتری باشیم.

بارش شهابی جباری یکی از بارشهای شهابی سالانه است که کانون بارش آن در صورت فلکی جبار است. این بارش معمولا هر سال از نیمه های مهر ماه آغاز می شود و تا روز 16 ماه آبان فعال است.

روز پنجشنبه 29 و جمعه 30 مهر این بارش به اوج می رسد. سرعت میانگین شهابهای این بارش نسبت به کره زمین در اوقات اوج این بارش معمولا حدود 66.2 کیلومتر بر ثانیه است که نسبتا زیاد به شمار می آید.

آسمان امروز جمعه 30 مهرماه علاوه بر بارش شهابی جباری، ماه در کنار سیاره مریخ جای خواهد داشت و شما می توانید شاهد منظره‌ای دیدنی از بارش و همنشینی (مقارنه) این دو باشید.

۲۹ مهر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۲۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۶,۸۴۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۲,۷۸۲ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۳۶۷ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۴۷۰ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۸۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۰۰۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۶۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۶ کاربر آنلاین است. (۱۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!