به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
متسو:نتيجه براي من و دايي مهم نبود
ايران فقط يك موقعيت براي گل زني داشت

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران – سرمربي تيم ملي قطر با تمجيد از بازي ايران در دوحه گفت:ميهمان ما فقط يك فرصت خوب براي گل زني داشت اما خصوصيت تيم هاي بزرگ همين است. آنها از كمترين موقعيت بهترين استفاده را مي برند.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران برونو متسو كه پيش از اين به همراه تيم ملي امارات مقابل ايران و علي دايي شكست خورده بود در خصوص بازي يكشنبه شب ايران و قطر گفت: بازي با ايران براي ما مفيد بود.حريف امروز ما يكي از قدرت هاي فوتبال آسيا است و بازي مقابل اين تيم نقاط ضعف ما را نمايان ساخت. من در اين بازي به نتيجه فكر نمي كردم. مي خواستم همه توان تيم خودم را به خوبي بشناسم و از همه بازيكنان در طول 90 دقيقه استفاده كنم.بايد بگويم ما به خواسته خودمان رسيديم. فكر مي كنم بازي خوبي انجام داديم و همه توان خودمان را به كار گرفتيم. فرصت هاي خوبي به دست آورديم كه از دست رفت.در مقابل ايران هم فقط يك شانس براي گل زني داشت كه از اين موقعيت استفاده كرد.اين خصوصيت تيم هاي بزرگ است. بازيكنان ما هم بايد ياد بگيرند كه از كمترين فرصت استفاده كنند همانطور كه ايراني ها موفق به اين كار شدند.
سرمربي تيم ملي قطر در خصوص شكست تيمش در اين بازي تاكيد كرد:ما مي توانستيم تيم مغلوب اين مسابقه نباشيم اما واقعا شكست و پيروزي در اين بازي اهميت زيادي نداشت. فكر مي كنم نتيجه بازي براي دايي هم زيادي مهم نبود. پيروزي مي تواند شيرين باشد اما هر دو مربي به دنبال بررسي شرايط بازيكنان پيش از بازي هاي رسمي بودند.اين تجربه خوبي براي ايران و قطر پيش از بازي هاي آينده بود
منبع

۲۰ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
شوت‌هاي سرمربي تيم ملي فوتبال، كار دست مهدي رحمتي داد
شوت‌هاي قدرتمند و از راه دور علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران، مهدي رحمتي دروازه بان اول تيم ملي را بارها به واكنش واداشت.

به گزارش خبرنگار ايرنا از كمپ تيم‌هاي ملي فوتبال، مهدي رحمتي در مهار يكي از شوت‌هاي فوق‌العاده علي دايي از پشت محوطه جريمه كه اكثر آنان به گل تبديل مي‌شد، دست به واكنشي خيره‌كننده زد كه در نتيجه باعث آسيب ديدگي جزئي انگشت دست وي شد.

اگرچه از همان ابتدا نيز به نظر نمي‌رسيد كه رحمتي با آسيب ديدگي جدي روبرو شده باشد اما شوت‌هاي زيبا و غيرقابل محار علي دايي پيامي به بازيكنان تيم ملي داشت كه اگر به خوبي عمل نكنند، احتمال آن مي‌رود علي دايي خود را بار ديگر به جمع ‪ ۱۱‬مرد ملي پوش زمين سبز دعوت كند.

در ابتداي تمرين امروز تيم ملي فوتبال كشورمان، بازيكنان تيم ملي كار خود را با دويدن به دور زمين به مدت ‪ ۲۰‬دقيقه آغاز كردند و سپس در قالب دو گروه سبز و قرمز با يكديگر بازي كردند.

محمد محمدي يكي از دروازه بانان تيم ملي روز خوبي را سپري كرد. وي در چندين مورد با واكنش‌هاي به موقع از ورود چندين توپ صددرصدي به درون دروازه خود جلوگيري كرد.

پس از اتمام بازي كه نتيجه‌اش چندان مهم نبود، بازيكنان براي سرد كردن بدن‌هاي خود يك دور ديگر دور زمين سبز دويدند.

تمرين عصر پنجشنبه تيم ملي فوتبال كشورمان حدود ‪ ۳۰‬نفر تماشاگر داشت كه نكته جالب آن تقسيم شدن تماشاگران به دو گروه استقلال و پرسپوليس - تيم ملي بود بطوري كه طرفداران باشگاه پرسپوليس و تيم ملي در يك جا و طرفداران تيم استقلال در جاي ديگر نشسته بودند.

۲۳ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
علي دايي: بازيكنانم وارد جنگ‌هاي رواني با اماراتي‌ها نمي‌شوند
علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران اعلام كرد: بازيكنان تيم ملي آنقدر تجربه پيدا كرده‌اند كه درگير جو ورزشگاههاي كشورهاي عربي نشوند و خود را وارد جنگ رواني با اماراتي‌ها نكنند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، علي دايي پس از تمرين عصر پنجشنبه تيم ملي فوتبال ايران در كمپ تيم‌هاي ملي فوتبال، در پاسخ به پرسشي درباره تمهيدات اتخاذ شده براي رويارويي با جو ورزشگاه امارات و احتمال ايجاد جنگ رواني عليه بازيكنان در درون زمين اين مطلب را بيان كرد.

دايي درباره وضعيت تيم ملي فوتبال ايران نيز گفت: هم اكنون همه چيز خوب است و همه تلاش مي‌كنيم تا وضعيت از آنچه كه هست بهتر شود.

به گفته وي، همه بازيكنان و دست اندركاران تيم ملي فوتبال تلاش خود را خواهند كرد تا تيم ملي امارات عربي متحده را شكست دهند.

دايي يادآور شد: تيم ملي امارات، آماده و خوب است و به دليل اينكه چيزي براي از دست دادن ندارد، برابر تيم ملي ايران با تمام وجود بازي خواهد كرد.

سرمربي تيم ملي فوتبال، نقاط قوت تيم ملي را مصدوم نبودن هيچ يك از بازيكنان و آمادگي بالاي آنان عنوان كرد و گفت: بازيكنان كشورمان با انگيزه به تمرينات خود ادامه مي‌دهند.
منبع

۲۳ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
ملی پوشان فوتبال كشورمان امروز در كمپ تیم های ملی تمرین كردند.
به گزارش شبكه خبر ، در تمرینات امروز كه از ساعت 15 و 30
دقیقه آغاز شد ، همه بازیكنان از جمله كریم باقری حضور
داشتند.

در این تمرین ابتدا بازیكنان با دویدن در دور زمین خود را گرم
كردن و سپس به انجام نرمش های سبك و پس از آن به كارهای تاكتیكی در نیمه زمین پرداختند.

بر اساس برنامه، تیم ملی فردا و پس فردا نیز تمرین می کند و یكشنبه برای دیدار مقابل امارات راهی این كشور خواهد شد
منبع

۲۳ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: Mclaren_F1
پیام: ۱,۳۰۹
عضویت از: ۳۰ آذر ۱۳۸۵
از: زنجان
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گاوس هیدینگ
گروه:
- کاربران عضو
تمرين تيم ملي با حضور معدنچي و خطيبي برگزار شد

تمرين تيم ملي فوتبال با حضور مهرزاد معدنچي و رسول خطيبي در كمپ تيم هاي ملي برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرين امروز تیم ملی ساعت 15 و 30 دقيقه زير نظر هومن افاضلي آغاز شد و ساعت 17 و 10 دقيقه به پايان رسيد.

بازيكنان پس از انجام حركات كششي و دويدن دور زمين بدن ها را گرم كردند. سپس به مدت 20 دقيقه كار هاي سرعتي را مرور كردند.

در ادامه به دستور هومن افاضلي كار با توپ را آغاز كرده و با تقسيم شدن به دو گروه هفت نفره در فضاي محدود، حفظ توپ را تمرين كردند و در پايان فوتبال در يك نيمه زمين با سه دروازه را انجام دادند.

* مهرزاد معدنچي و رسول خطيبي از امروز در اردو حاضر شدند. آنها به همراه كريم باقري و مهدي كريميان به صورت انفرادي زير نظر پزشك تيم ملي تمرين كردند.
* غلامرضا رضايي و پيروز قرباني كه در جلسه قبلي تمرين به دليل مصدوميت و بيماري حضور نداشتند، بعد از ظهر امروز در كنار ساير نفرات تمرين كردند.
* باقري به همراه خطيبي و معدنچي 45 دقيقه قبل از به پايان رسيدن جلسه تمريني، كمپ را ترك كرد و به هتل المپيك رفت.

مشاهده لینک

اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند.... فقط از فهميدن تو مي ترسند. دكتر شر...
۲۳ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
رحمتي: آماده ترين دروازه‌بان برابر امارات به ميدان مي‌رود.

سيد مهدي رحمتي درباره شرايط دروازه‌بان‌هاي تيم ملي ايران گفت: به همراه وحيد طالب لو و محمد محمدي با انگيزه در تيم ملي تمرين مي كنيم. كادر فني با تصميم نهايي خود بهترين نفر را براي قرار گرفتن در تركيب ثابت انتخاب مي كند

وي درباره شرايط اردو عنوان كرد: تيم ملي در وضعيت بسيار خوبي قرار دارد و بازيكنان با انگيزه تمرين مي كنند. اميدوارم در ديدار بعدي نتيجه مطلوبي را كسب كنيم.
دروازه بان تيم مس كرمان درباره ديدار بعدي تيم ملي در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 تاكيد كرد: براي صعود به جام جهاني در دبي نياز به پيروزي داريم و اميدوارم با كسب 3 امتياز بازي با امارات شرايط براي صعود ايران به مرحله پاياني فراهم شود.
وي ادامه داد: امارات در اين ديدار نياز مبرمي به پيروزي دارد و به همين دليل براي كسب پيروزي از هيچ كوششي دريغ نخواهد كرد زيرا در سه مسابقه اخير شكست خورده و مي خواهد با مربي جديدش ناكامي هاي قبلي خود را جبران كند؛ اما تيم بهتري نسبت به امارات بوده و در انديشه پيروزي هستيم.
تيم هاي امارات و ايران در روز 29 آبان در دبي از مرحله چهارم مقدماتي جام جهاني 2010 با يكديگر ديدار مي كنند.

۲۴ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
تازه‌ترين رده بندي فيفا، صعود چهار پله‌اي ايران

براساس تازه‌ترين رده بندي تيم‌هاي ملي فوتبال جهان كه امروز از سوي فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) اعلام شد، تيم ملي فوتبال ايران با چهار پله صعود، در رده چهل و چهارم جهان و رتبه سوم آسيا قرار گرفت.

درحاليكه سه تيم بزرگ قاره آسيا، استراليا، ژاپن و عربستان صعودي به ترتيب ‪ ۶ ،۳‬و ‪ ۱‬پله سقوط داشته اند، تيم ملي ايران با كسب ‪ ۶۴۲‬امتياز صعود چهار پله‌اي را تجربه كرده و در رتبه چهل و چهارم جهان قرار گرفته است

به گزارش سايت فيفا، در رده بندي تيم‌هاي آسيايي، استراليا با وجود اينكه ‪ ۳‬پله سقوط، با ‪۷۳۹‬امتياز هنوز رتبه نخست را داراست، ژاپن با ‪ ۶‬پله سقوط و ‪ ۷۲۲‬امتياز دوم است و عربستان سعودي، با ‪ ۱‬پله سقوط و ‪ ۵۹۰‬امتياز در مكان چهارم ايستاده است.

رده بندي ‪ ۱۰‬تيم برتر آسيا:
‪ -۱‬استراليا ‪ ۷۳۹‬امتياز
‪ -۲‬ژاپن ‪۷۲۲‬
‪ -۳‬ايران ‪۶۴۲‬
‪ -۴‬عربستان ‪۵۹۰‬
‪ -۵‬كره جنوبي ‪۵۸۹‬
‪ -۶‬بحرين ‪۴۵۳‬
‪ -۷‬عراق ‪۴۵۲‬
‪ -۸‬ازبكستان ‪۴۴۹‬
‪ -۹‬قطر ‪۴۴۳‬
‪ -۱۰‬عمان ‪۳۸۵‬

اين درحالي است كه تيم ملي اسپانيا با ‪ ۱۶۵۷‬امتياز در صدر جدول رده بندي برترين تيم‌هاي فوتبال جهان قرار دارد، آلمان و ايتاليا نيز به ترتيب با ‪ ۱۴۱۳‬و ‪ ۱۳۵۶‬امتياز در مكان‌هاي دوم و سوم ايستاده اند.

۲۴ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
دايي: اظهارات نيكبخت در كميته انضباطي بهانه‌جويي بود.

علي دايي پس از تمرين بعد از ظهر تيم ملي، اظهار داشت: جايگزيني براي عليرضا نيكبخت واحدي نداريم و با 27 بازيكن راهي امارات مي‌شويم. راي نهايي در خصوص اين بازيكن را كميته انضباطي صادر خواهد كرد و منتظر راي مي‌مانيم.
وي افزود: به نظرم در جلسه كميته انضباطي نيكبخت واحدي حرف‌هاي ضد و نقيض زيادي زد. كسي كه كد موبايلش را فراموش كند، امكان دارد شماره افشين قطبي را هم به خاطر نياورد. اين نوع اظهارات نوعي بهانه جويي بود و براي من به عنوان سرمربي تيم ملي قانع كننده نيست
سرمربي تيم ملي گفت: اتفاق مهمي رخ نداده است چراكه بازيكنان زيادي داريم كه مي‌توانند به جاي نيكبخت واحدي از آنها استفاده كنيم. هر بازيكني كه عشق و علاقه بيشتر داشته باشد مي‌تواند در اردوي ما جاي داشته باشد.
دايي تاكيد كرد: نمي‌گويم كه نيكبخت با من مشكل دارد؛ اما در تيم ملي مهمترين فاكتور انضباط تيمي است و ما به آن توجه ويژه داريم. باقري يا نيكبخت واحدي برايم فرقي ندارد. ما به دلايل فني آنها را انتخاب كرديم.
سرمربي تيم ملي درباره شرايط اردو اظهار داشت: امروز يك جلسه تمريني خيلي خوب را برگزار كرديم و از فردا تمرينات اصلي آغاز خواهد شد. معدنچي و خطيبي به تازگي به اردوي تيم ملي اضافه شدند؛ اما به دليل آنكه روز گذشته در امارات بازي داشتند ترجيح داديم امروز ريكاوري كنند.
دايي در مورد زمان ملحق شدن لژيونرها به تيم ملي براي ديدار با امارات اظهار داشت: جواد نكونام و مسعود شجاعي دوشنبه آينده در دبي به ما ملحق خواهند شد.
وي راجع به حضور مربي آلماني روي نيمكت تيم ملي براي ديدار با امارات عنوان كرد: حضور روته مولر روي نيمكت ملي در روز 29 آبان منتفي است، زيرا وي تا اول 2009 با فدراسيون فوتبال آلمان قرار داد دارد اگر چه در اين مدت كوتاه اگر هم به تيم اضافه مي‌شد نمي‌توانست كار بزرگي انجام دهد.
وي درباره احتمال جو سازي اماراتي ها در ورزشگاه براي تيم ملي گفت: خوشبختانه بازيكنان تيم ملي ايران شناخت خيلي خوبي از جو ورزشگاه اماراتي و عرب ها دارند، بنابراين فكر نمي‌كنم با توجه به تجربه بالاي بازيكنانم در اين زمينه مشكلي داشته باشيم.

۲۴ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
"كاماچو"اجازه نداد؛ نكونام وشجاعي به تهران نمي‌آيند.

بازيكن مياني تيم ملي فوتبال ايران گفت: هر چند كه مطمئنم كه امارات را شكست مي‌دهيم اما، نبايد چندان ساده از كنار اين تيم گذشت.
جواد نكونام اظهار كرد: امارات يك شانس بيشتر ندارد و آن هم تنها مقابل ماست. مي‌دانند كه اگر اين بازي را ببازند ديگر شانسي براي صعود به مرحله‌ي بعد ندارند، بنابراين تمام تلاش‌شان شكست دادن ما در زمين خودشان است. به همين خاطر نبايد به سادگي از كنار امارات گذشت. اگر فكر كنيم كه چون هميشه آنها را برده‌ايم اين بار هم مي‌توانيم به راحتي آنها را شكست دهيم، اشتباه كرده‌ايم. آنها يك شانس بيشتر ندارند. با اين حال مطمئن هستم كه مي‌توانيم با توجه به قدرت‌مان آنها را از پيش‌رو برداريم.
وي افزود: خوشحالم كه اين بازي در دوبي برگزار مي‌شود. ايراني‌هاي بسياري در دوبي زندگي مي‌كنند. به همين خاطر مطمئن هستم كه تماشاگران زيادي از ايران براي تماشاي اين بازي به ورزشگاه مي‌آيند. البته اگر مسوولان فدراسيون فوتبال امارات تماشاگران ما را اذيت نكنند، ورزشكاران آل‌مكتوم را ايراني‌ها پر خواهند كرد.
نكونام درباره‌ي حاشيه‌اي كه درباره‌ي پوشيدن پيراهن شماره‌ي 6 توسط كريم باقري به وجود آمده است، گفت: خيلي‌ها درمورد شماره‌ي شش من صحبت كرده‌اند و خيلي‌ها در اين باره از من سوال پرسيده‌اند. بايد بگويم اگر باقري پيراهن شماره‌ي شش را بپوشد اين باعث افتخار من است. من با تمام وجود اين پيراهن را به او مي‌دهم. اگر آقا كريم اين پيراهن را بپوشد انگار من آن را پوشيده‌ام. باقري الگوي من بوده و هست و زماني كه نوجوان بودم هميشه دوست داشتم مثل او بازي كنم.
نكونام افزود: با افتخار اين شماره را به باقري پس مي‌دهم. هنوز فكرش را نكرده‌ام كه چه شماره‌اي را بپوشم اما، پيش از همه از اين خوشحالم كه باقري برگشته و مطمئن هستم كه او مي‌تواند كمك بزرگي به تيم ملي كند.
نكونام در ادامه با اشاره به دعوت "زين‌الدين زيدان" از او براي حضور در بازي خيرخواهانه‌ي "يونيسف" گفت: من پس از اينكه از طريق باشگاه اوساسونا دعوت نامه‌ي زيدان را دريافت كردم، نامه‌اي را به زيدان نوشتم و با تشكر بابت دعوت از من، اعلام كردم كه به دليل همزماني اين بازي با بازي تيم ملي نمي‌توانم در اين بازي شركت كنم و از او عذرخواهي كردم. براي من تيم ملي ارجحيت دارد. در اين نامه نوشتم كه افتخار مي‌كنم كه به اين بازي دعوت شده‌ام اما، بازي در تيم ملي كشورم به تمام بازي‌هاي ديگر ارجحيت دارد.
وي درباره‌ي زمان اضافه شدنش به تيم ملي گفت: به تهران نمي‌آيم و از اسپانيا به آلمان و از آنجا به دبي مي‌روم. من و مسعود با "كاماچو" صحبت كرديم كه مانند زمان حضور "سيگاندا" در اوساسونا زودتر از زمان معمول به تيم ملي اضافه شويم. اما، كاماچو اعلام كرد كه تنها براساس قوانين فيفا 48 ساعت پيش از بازي ملي به ما اجازه‌ي ترك اردو را مي‌دهد. بنابراين مجبوريم دو روز مانده به بازي تيم ايران به بازيكنان اضافه شويم.
وي درباره‌ي بازي هفته‌ي گذشته اوساسونا و خراب كردن پنالتي توسط "پورتيو" گفت: من پنالتي زن اول تيم هستم اما، زماني كه در بازي مقابل اتلتيكو داور پنالتي اعلام كرد پورتيو خيلي اصرار كرد كه ضربه‌ي پنالتي را بزند. من به او گفتم تيم‌مان در شرايطي نيست كه او اين پنالتي را بزند اما، او در جواب به من گفت مطمئن باشد كه من اين توپ را گل مي‌كنم كه متاسفانه او زد و دروازه‌بان اتلتيكو توپ را دفع كرد. پس از اين مساله بازيكنان تيم اين قدر به پورتيو انتقاد كردند كه من چيزي به او نگفتم اما، پس از بازي كاماچو گفت كه از اين به بعد بايد تمام پنالتي‌ها را من بزنم.
نكونام درباره‌ي توقف اوساسونا در ديدار برابر اتلتيكومادريد گفت: ما به طور كامل توپ و ميدان را در اختيار داشتيم و بايد اتلتيكو را مي‌برديم اما، از دست دادن آن پنالتي مانع از اين شد كه بتوانيم به نخستين پيروزي‌مان برسيم، با اين حال خوشبختانه تيم ما شكل گرفته است و مطمئن هستم كه ما در اين فصل سقوط نمي‌كنيم. روزهاي خوب اوساسونا در پيش است.
نكونام در پاسخ به اين سوال كه گفته مي‌شود كه كاماچو به تو و شجاعي اعتقاد ندارد، گفت: ما كه اينجا هستيم چنين صحبت‌هايي را نمي‌شنويم. اگر او به ما اعتقاد نداشت از ما استفاده نمي‌كرد. در اينجا فوتبال حرفه‌اي است و هيچ كس با كسي تعارف ندارد. در اين هفته‌هاي اخير هم من بازي كرده‌ام و هم مسعود و اين نشان مي‌دهد كه كاماچو به ما اعتقاد دارد. تيم‌مان اصلا در وضعيت خوبي نيست. بنابراين طبيعي است كه كاماچو از بهترين بازيكنان استفاده كند.

۲۴ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
علی دایی: خوشحالم كه تيم ملي مصدومي ندارد.

سرمربي تيم ملي فوتبال گفت: بازي با امارات يكي از سخت‌ترين مسابقه‌ي ما در دور مقدماتي جام جهاني است چرا كه آنها آخرين شانس خود را براي حضور در جام جهاني برابر ايران تجربه مي‌كنند.

علي دايي پيرامون آخرين شرايط تيم ملي اظهار كرد: خوشبختانه وضعيت خوبي داريم و بچه‌ها با انگيزه و شادابي خاصي تمرين مي‌كنند. خوشحالم كه در حال حاضر هيچ بازيكن مصدومي در تيم ملي وجود ندارد و تمامي بازيكنان به طور جدي پا به توپ هستند و تمرين مي‌كنند. بدون شك با اضافه شدن لژيونرهاي تيم ملي نيز قدرت ما بيشتر شده و شرايط بهتري پيدا مي‌كنيم.

وي درباره‌ي بازي با امارات نيز تصريح كرد: اين بازي يكي از سخت‌ترين مسابقات تيم ملي در دور مقدماتي جام جهاني است چرا كه امارات چيزي براي از دست دادن ندارد و آخرين شانس حضورش را برابر ايران تجربه مي‌كند. بنابراين طبيعي است كه انگيزه‌ي بسيار بالايي داشته باشد. ما بايد با برنامه‌ريزي و ارايه يك فوتبال منطقي و منظم اين تيم را كنترل كرده و با شكست آنها راه تيم ملي را براي صعود به جام جهاني هموارتر كنيم.

دايي درباره‌ي زمان اضافه شدن لژيونرها به تيم ملي نيز گفت: در حال حاضر تمركز من به طور كامل روي مسايل فني تيم است و اين مسايل را بايد از سرپرست تيم ملي بپرسيد.

منبع : مشاهده لینک

۲۴ آبان ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۲,۸۳۸ بازدید
۵ ساعت قبل
Activated PC
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۳ پاسخ
۱۱,۶۷۰,۲۳۰ بازدید
۵ ساعت قبل
Galaxy Alpha
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۱۶ بازدید
۶ ساعت قبل
RealSoftPC
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۶,۹۴۴ بازدید
۶ ساعت قبل
Abbas Malik
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۵ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۱۹۸ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۴۳ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۰۰ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۶۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۱۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۷۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۳ کاربر آنلاین است. (۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!