به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
مهمان_مهمان
مسی،رکورددار جهانی گلهای رسمی در طول یک فصل

مسی همچنان می تازد

سایت گل- لیونل مسی، ستاره آرژآنتینی باشگاه بارسلونا در حال ثبت نامش در تاریخ دنیای فوتبال است . ستاره 24 ساله بارسلونا شنبه شب و در داربی کاتالونیا هر 4 گل بارسا را به ثمر رساند تا رکورد جهانی گلهای رسمی در طول یک فصل را به نام خود ثبت کند. این رکورد تا پیش از این در اختیار آرشی استارک بود که در سال 1925 رقم خورده بود و اکنون مسی با رساندن تعداد گلهایش در طول یک فصل، به عدد 72 این رکورد را به نام خودش ثبت کرد.

50 گل ازاین 72 گل در رقابتهای لالیگا از راه رسیده و 14 گل نیز در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رسیده. 2 گل در جام حذفی، 3 گل در سوپرکاپ اسپانیا، 1 گل درسوپرکاپ اروپا و دو گل در چام باشگاه های جهان، رکوردی باورنکردنی را به نام لیونل مسی ثبت کرده است.

ستاره شماره 10 بارسلونا اکنون در یک قدمی مال خود کردن عنوان پی چی چی و کفش طلا نیز هست؛ چرا که با این 4 گل، تعداد گلهایش در رقابتهای این فصل لالیگا را به عدد50 رساند.

اکنون به نظر می رسد که مسی در دوئل رو در رو با کریستیانو رونالدو برای کسب عنوان پی چی چی ،فاصله زیادی با ستاره پرتغالی گرفته. 4 گلی که او وارد دروازه اسپانیول نمود، نام مسی را با 50 گل در صدر جدول گلزنان قرار داد و شانس او برای کسب این عنوان در روز یکشنبه هفته آینده و دردیدار با بتیس را بیشتر کرد.

این ستاره آرژانتینی در طول دوران حضورش در باشگاه بارسلونا، در مجموع 252گل به ثمر رسانده، 17 هت تریک کرده و 4 بار هم 4 گل در طول یک بازی وارد دروازه حریفان نموده. او چهارمین گلی که شنبه شب وارد دروازه اسپانیول نمود را در آغوش گواردیولا جشن گرفت .

این درحالی بود که کریستیانو رونالدو، رقیب کار کشته مسی در رقابتهای لالیگا در دیدار شنبه شب تیمش مقابل گرانادا در ورزشگاه لوس کارمنس، از روی نقطه پنالتی توانست گلزنی کند.او در حالی گام به هفته نهایی رقابتهای لالیگا می گذارد که در رقابتهای این فصل لالیگا، 45 گل به ثمر رسانده و شاید رکورد 41 گل فصل قبلش را بهبود داده باشد، ولی بعید است که بتواند با به ثمر رساندن 5 گل، خود را به رکورد این هفته مسی نزدیک کند.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
پیغام هواداران بارسا برای گواردیولا: شنبه مسی رکوردها را شکست و پپ،قلبها را

هواداران بارسا از خداحافظی پپ می گویند

سایت گل- در توئیتر صفحه ای تحت عنوان «مرسی پپ» تشکیل شده بود که در پایان دیدار شنبه شب بارسلونا مقابل اسپانیول، از سرتاسر دنیا ، پیغام های تشکری را برای مربی تیم کاتالان گردآوری کرد. البته این پیغامها از چند روز پیش اعلام می شد و جالب اینجا بود که پپ از کشورهایی مثل اندونزی، پاکستان، نیجریه، اکوادور، مراکش، الجزایر، امارات، مکزیک و شیلی هم پیغام تشکر داشت و این تنها بازیکنان بارسلونا نبودند که از مربی جوانشان قدردانی و تشکر کردند؛ چرا که هواداران بارسا هم در صفحات اجتماعی برای مربی توانا و بزرگشان سنگ تمام گذاشتند:

*بورخا کوکه: توپ جمع کن، بازیکن تیم پایه ای، بازیکن تیم اصلی، کاپیتان و مربی! یک افسانه جاودانه: پپ گواردیولا. مرسی پپ

* پدرو سالیناس: مرسی پپ برای اولین و تنها قهرمانی سه گانه کسب شده توسط یک تیم اسپانیایی تا به امروز: قهرمانی در لالیگا، لیگ قهرمانان اروپا و کوپا دل ری در یک فصل

* ال بارریه رو:نوکمپ تو را دوست دارد و فوتبال عاشق توست. مرسی پپ

*آدا گررا: چطور بگوئیم خداحافظ؟ تا دیداری دوباره بهتر است..مرسی پپ

*کامی لیه وانو رینا: تو به عنوان بزرگترین مربی ممکن از در باشگاه خارج شدی؛ به عنوان یک ابی اناری دیگر به باشگاه آمدی و مبدل به بهترین مربی شدی

*گییرمو شوتز: شنبه در نوکمپ، مسی تمام رکوردها را شکست و گواردیولا تمام قلب ها را

*کارمن: هنوز اشکهایم بند نیامده. به من می گویند اغراق می کنم و مضحکم .هرچه می خواهند بگویند، ولی به همین خاطر مرا یک ابی اناری می نامند

*کوکو ام وی : یک مراسم خداحافظی بزرگ برای یک مرد بزرگ

*آنا ایسابل مونترو: مرسی پپ برای آنکه بارسای ما را به اندازه خودت بزرگ کردی

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
بازی خیریه گواردیولا؛ اولین حضور ویلانووا روی نیمکت بارسا

گواردیولا هفته گذشته اعلام کرد که در پایان فصل از بارسا جدا خواهد شد و باشگاه کاتالانی دستیار اول او را به عنوان سرمربی جدید معرفی کرد.

سایت گل- تیتو ویلانووا، سرمربی فصل آینده بارسا، اولین حضورش روی نیمکت این تیم را در دیدار خیریه پپ گواردیولا که اواخر همین ماه برگزار می شود، تجربه می کند.

گواردیولا هفته گذشته اعلام کرد که در پایان فصل از بارسا جدا خواهد شد و باشگاه کاتالانی دستیار اول او را به عنوان سرمربی جدید معرفی کرد.

آخرین حضور رسمی گواردیولا روی نیمکت بارسا، دیدار فینال کوپا دل ری مقابل بیلبائو خواهد بود.

در این دیدار خیریه، گواردیولا هدایت نیمی از تیم بارسا را برعهده خواهد داشت و هدایت تیم مقابل برعهده ویلانووا خواهد بود.

تاکسیه تریاس، شهردار بارسا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" همه تیم های شهر ما مهم هستند اما بارسا مهم تر از بقیه است. آنها باعث توجه رسانه ها به این شهر شده اند و بازی کردن دو تیم از این باشگاه با دو مربی فوق العاده است. با تشکر از این باشگاه و دو مربی."

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
خوشحالی اوزیل از رسیدن به رکورد گونتر نتزر

اوزیل که در تابستان 2010 از برمن به رئال پیوست، خیلی زود به یکی از ستاره های ثابت رئال تبدیل شد و در این فصل هم نقش مهمی در قهرمانی این تیم در لالیگا داشت.

سایت گل- مسوت اوزیل، هافبک رئال مادرید، از اینکه رکورد 100 بازی گونتر نتزر، ستاره آلمانی سابق رئال، را پشت سر گذاشت، اظهار خوشحالی کرد اما تاکید کرد خود را با ستاره سابق فوتبال آلمان مقایسه نمی کند.

اوزیل که در تابستان 2010 از برمن به رئال پیوست، خیلی زود به یکی از ستاره های ثابت رئال تبدیل شد و در این فصل هم نقش مهمی در قهرمانی این تیم در لالیگا داشت.

او در گفتگو با نشریه کیکر گفت:" گونتر نتزر بازیکن فوق العاده ای بود؛ در رئال هنوز به او احترام می گذارند. اینکه به اندازه ای او برای رئال بازی کرده ام، احساس افتخار می کنم اما چنین مقایسه هایی برای من در اولویت نیست. برای من بازی کردن برای رئال اهمیت بیشتری دارد."

ستاره خط میانی ژرمن سپس در مورد اینکه چگونه هم تیمی هایش شکست مقابل بایرن در چمپیونزلیگ را فراموش کردند و مقابل بیلبائو به پیروزی رسیدند، گفت:" من فرصتی برای فکر کردن به شکست مقابل بایرن نداشتیم. ما باید بلافاصله روی بازی های لالیگا تمرکز می کردیم. من هرگز این قهرمانی را فراموش نمی کنم . این پاداشی برای یک سال سختکوشی ما بود."

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
کاکا:قرارداد دارم ، می مانم

در مورد پنالتی بدی که مقابل بایرن زد تا تیم را حذف نزدیک کند گفت :" به خاطرش خودم را سرزنش می کنم اما دوران های بد دیگری در دوران فوتبالم داشته ام . مثل باخت در فینال چمپیونزلیگ

سایت گل - کاکا در مشکل ترین روزهایش در رئال مادرید است . از قهرمانی در لالیگا خوشحال است اما در عین حال شرایط فردی خوبی ندارد . می داند که روزهایش برای مورینیو به شماره افتاده و پایان فصلش هم شرایطش را حل می کند . به نظر می رسد که پی اس جی ، گزینه محبوبش باشد . ه گزارش مرجع خبری رئال مادرید کاکا فقط در سه تا از هشت بازی آخر رئال مادرید حاضر بوده است . این سه بازی مقابل اتلتیکو ، بایرن و گرانادا بودند که در همه آنها توسط مورینیو و هواداران به عنوان مقصر شناخته شد . در ویسنته کالدرون ، پس از یک نیمه ضعیف تعویض شد . این اتفاق در لوس کارمنس هم افتاد . رئال مادرید در نیمه اول باخته بود تا مورینیو او را در رختکن تعویض کند .
مقابل بایرن ، مورینیو از کاکا در دقیقه 75 استفاده کرد و به نظر می رسید دیگر نوبت بازیکن برزیلی باشد . مربی پرتغالی به نیمکتش نگاه کرد و برنده توپ طلای 2007 را دید و از او خواست که چمپیونزلیگ را به رئال بیاورد . اما کاکا ناکام ماند و حتی یک پنالتی مهم را خراب کرد تا توسط برنابئو هو شود .اما کاکا در مصاحبه با گلوبو تی وی ، در مورد آینده اش صحبت کرد . بازیکن برزیلی در مورد حسش پس از قهرمانی در لالیگا و پنالتی خراب کردنش مقابل بایرن صحبت کرد و از آرزوهایش گفت . گفت که همچنان تصمیمش " ماندن در رئال مادرید " است .
هافبک رئال مادرید گفت که از قهرمانی در لالیگا با وجود نقش اندکی که در آن داشته " خوشحال " است و آن را "مرحله دیگری " از دوران فوتبالش می داند . وی افزود :" خیلی زیبا بود هر چند که من نقش مهمی در آن نداشتم . این چیزی بود که به آن عادت نداشتم . " هر چند که سعی می کند مثبت نگر باشد و می گوید :" با انگیزه بیشتری به کارم ادامه می دهم تا دوباره بازیکن مهمی شوم . "
کاکا در مورد پنالتی بدی که مقابل بایرن زد تا تیم را حذف نزدیک کند گفت :" به خاطرش خودم را سرزنش می کنم اما دوران های بد دیگری در دوران فوتبالم داشته ام . مثل باخت در فینال چمپیونزلیگ یا میلان در سال 2005 یا حذف از جام جهانی های 2006 و 2010 . "
اودر مورد مورینیو گفت :" او به من کمک کرد و فرصت های زیادی داد " و افزود که :" نمی خواهم رئال مادرید را ترک کنم " و اعلام کرد که مورینیو در مورد آینده اش با او صحبتی نداشته است :" نه ، ما هرگز صحبت نکردیم چرا که لالیگا هنوز تمام نشده است . من سه سال قرارداد دارم و از طرف خودم می خواهم ادامه دهم . "
حالا باید دید که در تابستان برای کاکا چه می شود . این بازیکن می داند که رئال مادرید می خواهد او را بفروشد و دورانش در این تیم رو به اتمام است . اما رفتنش آسان نیست . پی اس جی او را می خواهد اما رئال مادرید می خواهد بیشترین پول را در ازایش رفتنش کسب کند . از سویی فقط باشگاه فرانسوی می تواند دستمزد سالی 10 میلیون یورو را جبران کند .

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
مسی: گواردیولا همیشه مورد احترام من خواهد بود

ستاره آرژانتینی دنیای فوتبال در صحبتهایی اعلام کرد که همیشه طعم موفقیتهایی که درکنار گواردیولا چشیده را در یاد خواهد داشت

سایت گل- لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که احترامی که برای گواردیولا قائل است، بی حد و حصر است و به تمجید از مربی جوان تیمش پرداخت.

این درحالی است که گواردیولا در پایان رقابتهای این فصل، نیمکت مربیگری بارسا را ترک می کند و این روزها به شدت مورد حمایت بازیکنان و هواداران بارسا قرار دارد و در دیدار این هفته تیمش در داربی کاتالونیا مقابل اسپانیول مراسم خداحافظی بزرگی برای او تدارک دیده شده بود.

مسی هم بلافاصله بعد از به ثمر رساندن چهارمین گلش در آن داربی به سمت مربی اش حرکت کرد و این گل را با پپ جشن گرفت. ستاره آرژانتینی اکنون در صحبتهایی به تنسنت وئیبو گفت:« پپ همیشه از احترام من برخوردار خواهد بود و من همیشه او را دوست خواهم داشت. پپ واقعا درکارنامه ورزشی من مهم بوده و من از تمام کسانی که با گلهایم آنها را خوشحال کرده ام ممنون و متشکرم.»

این ستاره آرژانتینی درادامه با بهره گیری از شبکه اجتماعی توئیتر هم با انتشار عکسی که در آغوش مربی تیمش بود ،نوشت:« این افتخار بزرگی است که در طول این سالهای اخیر، لحظات خوب زیادی را با پپ به اشتراک گذاشتم.»

چهارمین گل مسی در دیدار با اسپانیول، هفتاد و دومین گل او در این فصل و در تمامی رقابتها بودو مسی می تواند قبل از اتمام رقابتهای این فصل، تعداد گلهایش را بیش از این نماید.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
ویا و اثبات آمادگی اش به دل بوسکه در فینال کوپا دل ری

برترین گلزن تاریخ ماتادورها از ماه دسامبر از میادین ورزشی دور بوده ولی احتمال در فینال کوپا دل ری برای تیمش به میدان خواهد رفت

سایت گل- داوید ویا، فوروارد اسپانیایی بارسلونا به دنبال آن است تا بیسنته دل بوسکه را متقاعد کندکه او را به رقابتهای یورو2012 ببرد. بهترین فرصت برای این مهاجم اسپانیایی، اثبات آمادگی اش در فینال کوپا دل ری است.

این درحالی است که ویا از دسامبر سال 2011 به خاطر شکستگی استخوان پایش در رقابتهای جام باشگاه های جهان از میادین ورزشی به دور بود ولی طبق اعلام کادنا کوپه، سه هفته ای است که به تمرینات بازگشته و امیدوار است تا در فینال کوپا دل ری مقابل اتلتیک بیلبائو برای بارسا به میدان برود.

ویا امیدهای فراوانی دارد تا در صورت حضور در فینال ورزشگاه بیسنته کالدرون، بتواند نظر مثبت دل بوسکه را به خود جلب کند.

دل بوسکه در روز 15 ماه می، لیست 30 نفره ای از بازیکنان منتخبش را اعلام می کند و لیست نهایی او دو روز بعد از فینال کوپا دل ری اعلام خواهد شد.

دل بوسکه اخیرا اعلام کرده که تمایل زیادی دارد تا به ویا تا آخرین لحظه فرصت دهد تا او بعد از بازگشت از روزهای سخت مصدومیت توانایی اش را اثبات کند

تیم ملی اسپانیا در رقابتهای یورو2012 با تیمهای ایتالیا، جمهوری ایرلند و کرواسی هم گروه است.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
پیغام ماسچرانو به مسی: گلت را به گواردیولا هدیه کن

در جریان داربی کاتالونیا، این ماسچرانو بود که به مسی یادآوری کرد که گلش را به گواردیولا هدیه کند.

سایت گل- درجریان دیدار شنبه شب بارسلونا مقابل اسپانیول که آخرین حضور پپ در نوکمپ نیز بود، شاهد اتفاق خاصی بودیم.لیونل مسی بعد از به ثمر رساندن چهارمین گل بارسلونا، به سمت پپ گواردیولا حرکت کرد واین گل را با مربی اش جشن گرفت ولی این حرکت زیبای مسی، ایده خود او نبود.
گرچه در تصاویر شادی بعد از گل مشخص نیست ولی روزنامه کاتالان ال موندو دپورتیوو، در گزارشی به این نکته اشاره کرده که طراح این شیوه جشن، خاویرماسچرانو بود.
ماسچرانو، قبل از آنکه لیونل مسی از روی ضربه پنالتی، چهارمین گل بارسلونا را به ثمر برساند، به مسی نزدیک شد و درگوش او گفت که اگر این پنالتی مبدل به گل شد، به سمت گواردیولا رفته و این گل را با او جشن بگیرد. این حرکت کافی بود تا سایر بازیکنان بارسلونا هم با مسی همراه شوند و این گل را با مسی ومربیشان، آن هم در روز مراسم خداحافظی گواردیولا جشن بگیرند.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
قشون کشی گواردیولا در چمن نوکمپ؛حضور اقوام درجه یک پپ در مراسم خداحافظی او

با خانواده گواردیولا که روز شنبه در مراسم خداحافظی او حضور داشتند اشنا شوید

سایت گل- در سال 2001 و هنگامی که پپ گواردیولا، به عنوان یک بازیکن،آخرین بازی اش را برای بارسا انجام داد ، همراه با اعضای خانواده اش به ورزشگاه آمد و مراسم خداحافظی اش را درحضور اقوام نزدیکش انجام داد. یازده سال بعد، این داستان دوباره تکرار شد. شنبه شب و با اتمام دیدار بارسلونا مقابل اسپانیول که آخرین بازی خانگی بارسا با حضور پپ برروی نیمکت مربیگری اش بود، مراسم خداحافظی با گواردیولا برگزار شد. بعد از اتمام این مراسم و خروج تمام تماشاچیان از ورزشگاه، درحالی که همه چراغهای ورزشگاه خاموش شده بود و کسی در استادیوم نبود، پپ همراه با همسرش کریستینا و سه فرزندش، ماریا، ماریوس و والنتینا به زمین چمن آمد تا همراه با خانواده اش با نوکمپ خداحافظی کند. درکنار کسانی که درطول دوران 4 سال حضور او روی نیمکت مربیگری بارسا، سختی های زیادی را متحمل شده بودند؛ در طول این 15 دقیقه، سه فرزند گواردیولا از دویدن روی زمین چمن نوکمپ دست نمی کشیدند؛ به ویژه ماریوس که با تقلید از رفتارهای پدرش در محوطه تکنیکی، دستور حمله می داد و گلزنی ها را جشن می گرفت و تماشای رفتارهای او، همه رابه خنده وا می داشت.

اندکی بعد، تمام اعضای خانواده پپ، والدینش، خواهر و برادرها و خواهرزاده ها و برادرزاده هایش هم برای شرکت دراین مراسم به زمین چمن آمدند. جوزپ ماریا اوروبیتگ، مدیربرنامه های پپ و اعضای خانواده اش» ارمینیا و آلفونسو که دوستان نزدیک پپ و کریس هستند، نیز دراین مراسم حضور داشتند و مانل استیارته، صمیمی ترین دوست پپ و مربی بارسلونای بی هم روی زمین چمن آمد.

تمام آنها درکنار هم عکسی را به یادگار گرفتند و روز یکشنبه این عکس دراختیار تمام رسانه های خبری قرار گرفت.

دراینجا می توانید با تک تک اعضای خانواده و نزدیکان گواردیولا آشنا شوید:

ردیف بالا از چپ به راست: والنتی و دلورس (والدین پپ)، اولگا ( خواهر پپ)، کارلس (پسر اولگا)،پره (برادر پپ)، رومن (همسر فراسسکا)، فراسسکا (خواهر پپ)،جودیث (خواهر کریستینا،همسر پپ)،نوریا (همسر اوروبیتگ)، والنتینا (دختر پپ)، خود پپ گواردیولا ،ماریا (دختر پپ)، کریستینا(همسر پپ)، ارمینیا (دوست خانوادگی)، آیتور (همسر آنا)، مونتسه (مادر کریستینا)، آنا (دختر اوروبیتگ)، جوزپ ماریا اوروبیتگ (مدیربرنامه های گواردیولا)،آلفونسو (همسر ارمینیا) و جوزپ ماریا (پدر کریستینا)

ردیف پائین از چپ به راست: پپ (همسر اولگا)،روجر (پسر اولگا)، لائورا (همسر پره)،یوهان (همسر جودیث)، مارک (پسر جودیث)، ماریوس (پسر گواردیولا) و جوئل (پسر جودیث)

مانل استیارته، مربی بارسلونای بی که گویی یکی از اعضای خانواده گواردیولاست دوست نداشت تا در این عکس خانوادگی حضور داشته باشد و درگوشه ای ایستاده بود و در سمت چپ تصویر،در پشت سر دیده می شود

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
مصدومیتی جدید برای پویول؛ احتمال غیبت او در یورو2012

مدافع باتجربه بارسا از ناحیه زانو مصدوم شده و ممکن است شانس حضور در رقابتهای یورو2012 را از دست بدهد

سایت گل- کارلس پویول، مدافع باتجربه بارسلونا از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده و ممکن است نتواند در رقابتهای یورو 2012 تیمش را همراهی کند. مصدومیتی که ازناحیه گریبانگیر او شده، شانس حضور او در اردوی تیم ملی اسپانیا را با اما و اگرهایی مواجه کرده.

این خبر هنوز به صورت رسمی توسط مسئولان باشگاه کاتالان تائید نشده ولی این طور به نظر می رسد که این مدافع باتجربه به طور قطع شانس حضور در فینال کوپا دل ری را از دست خواهد داد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندو دپورتیوو ممکن است کار او به عمل جراحی هم کشیده شود.

این مدافع باتجربه در جریان دیدار تیمش مقابل اسپانیول از ناحیه زانو احساس ناراحتی می کرد و بعد از انجام تستهای ابتدایی،این خبر نه چندان خوشایند به گوش رسید. درانتظار اخبار جدیدتری درمورد شرایط فیزیکی او باشید.

پویول شش هفته از میادین ورزشی به دور خواهد بود و در یورو2012 نیز حضور نخواهد داشت

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۸
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۱۵ بازدید
۱ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۳۴۷ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۵۹ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۱۷ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۴,۳۹۶ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۵۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۸۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۸۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۸۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۹ کاربر آنلاین است. (۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!