به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: PARSOA
پیام: ۱,۱۱۲
عضویت از: ۴ فروردین ۱۳۹۱
از: نصف جهان
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
عکس روز:گواردیولا و خانواده در زمین چمن نوکمپ

گواردیولا در سال 2001 و زمانی که به عنوان بازیکن از دنیای فوتبال خداحافظی کرده بود نیز همین کار را انجام داده بود

سایت گل- بعداز به صدا در آمدن سوت پایانی داربی کاتالونیا و پس از خروج تدریجی هواداران بارسلونا، پپ گواردیولا، همراه با اعضای خانواده اش وارد زمین چمن شد تا خداحافظی صمیمانه تری با ورزشگاه نوکمپ داشته باشد

بعد از به پایان رسیدن مراسم بزرگداشتی که برای او ترتیب داده شده بود، پپ همراه با والنتی و دلرس، پدر و مادرش، کریستینا ، همسرش و ماریوس، ماریا و والنتینو، سه فرزندش به زمین چمن آمدند و دور از دسترس دوربینهای فیلمبرداری با ورزشگاه نوکمپ خداحافظی کرد.

این درحالی است که یازده سال پیش هم گواردیولا زمانی که می خواست به عنوان یک بازیکن با دنیای فوتبال خداحافظی کند همین کار را انجام داده بود. یازده سال بعد داستان تکرار شد و جالب اینجا بود که تمام این مراسم درحالی برگزار شد که چراغ ها خاموش بود.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: PARSOA
پیام: ۱,۱۱۲
عضویت از: ۴ فروردین ۱۳۹۱
از: نصف جهان
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
گزارش روز: جام دیگری برای پپ؛ جامی از جنس دلهای هواداران

وقتی مسی گل چهارم بارسا مقابل اسپانیول را به ثمر رساند، به سمت نیمکت تیمش دوید تا مربی اش را در آغوش بکشد و درهمان لحظه تمام بازیکنان بارسا هم این حلقه را گسترده و گسترده تر کردند.

سایت گل- شنبه شب، پپ گواردیولا آخرین حضورش را در نوکمپ و در میان هواداران بارسلونا، به عنوان مربی این تیم تجربه کرد.

از همین رو مراسم بزرگداشتی برای او بعد از بازی تیمش مقابل اسپانیول برگزار شد تا پپ بعد از 4 سال درخشش برروی نیمکت تیم کاتالان و کسب جامهای قهرمانی متعدد و 13 عنوان قهرمانی، به عنوان موفق ترین مربی تاریخ باشگاه بارسلونا و بدون شک یکی از محبوب ترین مربیان بارسا از هواداران خداحافظی کند.

درجریان این مراسم 89044 هوادار در ورزشگاه حاضر بودند تا از پپ تشکر کنند و قبل از آغاز بازی پلاکاردهای مختلفی در دست هواداران دیده می شد که پیغامهای محبت آمیز و حمایتی شان را از گواردیولا ابراز می کردند. در جریان بازی، هم یک پرچم بسیار بزرگ آبی و اناری بارسا دیده می شد و در سوی دیگر ورزشگاه یک پوستر خیلی بزرگ از عکس گواردیولا بود که زیر آن نوشته شده :« مرسی پپ» . در جریان مسابقه هم دائما شعار«گواردیولا، گواردیولا» به گوش می رسید و بعد از قطعی شدن برد تیم کاتالان این شعارها بیش از پیش به گوش می رسید.

پپ بعد از حضور در 118 بازی رسمی در نوکمپ که با 97 برد، 14 تساوی و تنها 7 شکست همراه بود، با هواداران تیمش خداحافظی می کرد و در طول این 4 سال، 13 جام برای هوادارانش کسب کرد که در صورت برد بارسلونا در فینال کوپا دل ری در روز 25 ماه می، تعداد این جامها به عدد14 افزایش پیدا خواهد کرد.

در کنارکسب این جامها، پپ همیشه از محبت بازیکنان، هواداران تیم و سران باشگاه برخوردار بود. ازهمان روزی که کارش را به عنوان توپ جمع کن درنوکمپ آغاز کرده بود تا به امروز که موفق ترین مربی تاریخ باشگاه است. پسربچه لاماسیا، درمراسم خداحافظی اش گفت:« تا به زودی» تا هواداران همچنان منتظر بازگشت اسطوره و الگویشان بمانند.

درجریان مراسم بزرگداشت پپ درنوکمپ ویدئویی مربوط به مرور موفقیتهای پپ با بارسا پخش شد.

وقتی مسی گل چهارم بارسا مقابل اسپانیول را به ثمر رساند، به سمت نیمکت تیمش دوید تا مربی اش را در آغوش بکشد و درهمان لحظه تمام بازیکنان بارسا هم این حلقه را گسترده و گسترده تر کردند.

بعد از اتمام بازی، گواردیولا به سمت مرکز نوکمپ رفت، همان جایی که قهرمانی های فراوانی را چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی جشن گرفته است. امااین بار او برای خداحافظی در آن نقطه قرار می گرفت. اوبعد اعلام کرد که پروژه او در بارسلونا، با جدایی او به اتمام نخواهد رسید و بازیکنان بارسا درکنار تیتو به مبارزه ادامه خواهند داد و به پرچم بارسلونا متعهد خواهند ماند.تیتو کاپیتان جدید این کشتی خواهد بود

بعد از صحبتهای گواردیولا و پخش ویدئوی خداحافظی، همه تک تک، این مربی را درآغوش می کشیدند. اتفاقی که پیش از این سیزده باردیگر شاهد آن بودیم؛ بعد از کسب هر جام قهرمانی و شاید شنبه شب پپ جام دیگری برده بود؛ جامی از جنس دلهای هواداران.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
کارانکا: تساوی نتیجه عادلانه تری بود

دستیار مورینیو معتقد است که گرانادا می توانست در بازی دیشب به یک نتیجه تساوی دست یابد

سایت گل- آیتور کارانکا، دستیار ژوزه مورینیو در باشگاه رئال مادرید در پایان دیدار شنبه شب این تیم مقابل گرانادا که با برد 2-1 رئال در ورزشگاه لوس کارمنس همراه بود، به این نکته اشاره کرد که نتیجه تساوی، نتیجه عادلانه تری بود.

درپایان این دیدار، کارانکا صحبت کوتاهی با خبرنگاران داشت و به خبرنگاران گفت:« نتیجه عادلانه تر، نتیجه تساوی بود.ما بعد از مسجل شدن قهرمانی مان در لالیگا چالشهای دیگری داریم. دراین باشگاه و با این پیراهن، باید به رقابتهای لالیگا احترام گذاشت. به همین خاطر هم در سطحی بالا گام به این بازی گذاشتیم.»

کارانکا با آرزوی موفقیت برای گرانادا گفت:« شاید نتیجه عادلانه تر برای این بازیف نتیجه تساوی بود. برای گرانادا بهترین ها را آرزو می کنم؛ فشار حاکم بر بازی باعث شد که آنها شکست بخورند.»

کارانکا درمورد رونالدو گفت:« رونالدو با رضایت بازی می کرد؛ مثل تمام وقتهای دیگری که تیم می برد و او خوضحال است. مهمترین نکته ، عملکرد تیم است.»

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
دل بوسکه:فکر می کردم که دست کم یک تیم اسپانیایی به فینال می رسد

سرمربی باتجربه ماتادورها درها را به روی رائول گونسالس نبسته است

سایت گل- بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا، در گفتگو با اروپا پرس به مسائل مختلفی پرداخت. از موضوع جدایی گواردیولا از بارسا گرفته تا حذف رئال و بارسا از لیگ قهرمانان اروپا

سرمربی ماتادورها درمورد حذف رئال و بارسا درمرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت:« این چیزی بود که اصلا فکرش را نمی کردیم. تیمهای اسپانیایی، شایستگی بیشتری برای راهیابی به فینال داشتند.من اصلا از حذف رئال و بارسا خوشحال نشدم؛ چون برای ما بهتر این بود که رئال وبارسا به فینال 19 می برسند. ما از حذف آنها اصلا سود نکردیم. ما برنامه های دیگری داشتیم و فکر می کردیم که دست کم یکی از این دوتیم به فینال می رسند و اصلا انتظارش را هم نداشتیم که هردو تیم حذف شوند.»

دل بوسکه برای اتلتیک بیلبائو و اتلتیکومادرید، دو فینالیست لیگ اروپا آرزوی موفقیت کرد و گفت:« این برای همه ما خوشحال کننده است و برای هردوی آنها بهترین ها را آرزو می کنم.»

دل بوسکه در بخش پایانی صحبتهایش درمورد داوید ویا و رائول هم صحبت کرد و گفت:« شک و شبهاتی هست و اطمینان هایی هم وجود دارد. ما بازیها را هفته به هفته دنبال می کنیم ولی برای هر بازی، نمره نمی دهیم. هفته های پایانی فصل مهم هستند ولی به یک عملکردخاص نمره نمی دهیم. من پنجشنبه با گواردیولا صحبت کردم و او از شرایط ویا به من گفت.ما باید تا آخرین لحظه برای ویا صبر کنیم. او برترین گلزن ما بوده و آوردن او برای یورو برای ما گران خواهد بود.درمورد رائول هم باید بگویم که کسی نیست که قرار بر عدم انتخاب اوباشد. رائول درسطح بالایی بازی می کند ونمی دانم که بعد ازوقفه طولانی که مربی سابق اسپانیا درحضور او درتیم ملی ایجاد کرده، کار اشتباهی است که او را دعوت کنیم یا خیر.او شایستگی زیادی برای بازی کردن دارد ولی ما نمی توانیم همه را دعوت کنیم.نمی دانم که آیارائول بهترین بازیکن اسپانیایی است یا نه ولی او یکی از بزرگان فوتبال این کشور است.»

اودر صحبتهایی درمورد خداحافظی پپ از نیمکت مربیگری بارسا گفت:« برای یک همکار حرفه ای بهترینها راآرزو می کنم.این غیرممکن است که کسی بتواند به آنچه گواردیولا درطول این مدت کوتاه به آن دست یافته بود، دست بیابد. من از اینکه مربیان اسپانیایی ای دراین سطح و اندازه در دنیای فوتبال وجود دارد احساس افتخار می کنم.»

دل بوسکه درادامه به این نکته اشاره کرد که او برخورد چندانی باگواردیولا نداشته ولی درتمجید ازاو گفت:« زمانی که گواردیولا به بارسلونا آمد،من از رئال مادرید جدا شدم. ما دوستی خاصی نداشتیم و برخوردهایی اجباری و کاری به خاطر بازیکنان داشتیم که زیاد هم نبود. پپ انسانی است که برای فوتبال اسپانیا خیلی خوب بوده و ردپای خوبی از خود به جای گذاشته.ما درمورد گواردیولایی صحبت می کنیم که داستانی بی نظیر داشته و نمی توانیم او را با فرد دیگری یکی بدانیم.»

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
گواردیولا: مسی به من کمک کرد تا بهتر شوم؛هیچ وقت مرا از دست نخواهید داد

مربی بارسلونا در جریان مراسم خداحافظی اش مملو ازاحساسات بود

سایت گل- در جریان مراسم خداحافظی پپ گواردیولا در نوکمپ بود که او میکروفن را در دست گرفت. پپ درمرکز میدان ایستاده بود و صحبتهایش را این طور آغاز کرد.:« من هم به اندازه شما خوش شانس بودم ولی اندکی نزدیک تر به این بازیکنان فوق العاده، نسبت به شما بودم. نمی دانیم که چه لطف و محبتی را به همراه دارم.»

پپ ادامه داد:« از همه شما متشکرم. از فاصله خیلی نزدیکی احساس شما را درک کردم. بدانید که دلم برایتان خیلی تنگ می شود.کسی که بیش از بقیه چیزی را از دست می دهد، من هستم. ولی تیم را بهترین شرایط در دستان شما می گذارم. امیدوارم که عمر این بارسونا طولانی باشد. آرزوی موفقیت می کنم و به زودی همدیگر را خواهیم دید. شما هیچ وقت من را از دست نخواهید داد.»

پپ گواردیولا بعد از برد 0-4 مقابل اسپانیول در کنفرانس خبری گفت:« زمانی که می بینی که ورزشگاه تا ردیف آخر پر است، تنها کاری که می توانی بکنی، این است که مملو از رضایت و شادی باشی. من واقعا راضی و خوشحالم و به خاطر محبت هایی که در طول این مدت داشتید از شما تشکر می کنم.»

گواردیولا همچنین به تمجید از شاگردانش پرداخت و گفت:« من همیشه به این بازیکنان نزدیک خواهم بود. در طول این 4 سال و از ابتدا تا انتها هم همین طور بوده.اصلا آسان نیست که تیمی این چنینی را رها کنی. همه به من کمک کردند تا مربی بهتری باشم. مسی هم به من کمک کرد تا مبدل به مربی بهتری شوم. من عشق و علاقه زیادی را دریافت کردم.این بازیکنان می دانند که من آنها را خیلی دوست دارم.»

گواردیولا درمورددرخشش مسی دردیدار شنبه شب و جشن گرفتن گل چهارم بازی با پپ گفت:«به خاطر این جزئیات بسیار خوشحالم.خوشحالم که عضوی از این باشگاه بوده ام. مسی خیلی حرف نمی زند. تنها کاری که انجام می دهد، گل می زند، از او متشکرم.»

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
مسی و ثبت رکورد بیشترین گل در طول یک فصل رقابتهای اروپایی

لیونل مسی دست از رکوردشکنی نمی کشد

سایت گل- لیونل مسی، اکنون رکوردبه ثمر رساندن بیشترین تعداد گلها در طول یک فصل از رقابتهای اروپایی را به نام خود ثبت کرده است.

او در جریان دیدار شنبه شب، هر 4 گل بارسلونا را وارد دروازه اسپانیول کرد تا بارسا با نتیجه 0-4 به پیروزی برسد و بدین ترتیب رکورد 47 گلی که دودو جرجسکو، در فصل 7-1976برای دینامو بخارست به ثمر رسانده بود را پشت سرگذاشت.

مسی دررقابتهای این فصل لالیگا، 50 گل برای بارسلونا زده است و هنوز یک بازی دیگر از رقابتهای لالیگا و دیدار فینال جام حذفی اسپانیا را نیز برای افزایش تعداد گلهایش در طول یک فصل پیش رو دارد.

البته این تنها یکی از رکوردهایی است که مسی در طول این فصل به نام خود ثبت کرد و از سایر رکوردهای او می توان به ثبت 5 گل در دیدار با بایرلورکوزن اشاره کرد که بدین ترتیب اولین بازیکنی لقب گرفت که در یک دیدار لیگ قهرمانان اروپا به 5 گل دست یافته

او به علاوه در طول این فصل عنوان برترین گلزن تاریخ باشگاه کاتالان و بهترین گلزن در طول یک فصل از رقابتهای اسپانیا را نیز مال خود کرد و هت تریک هفته گذشته اش در بازی با مالاگا باعث شد تا او از رکورد 67 گل گرد مولر عبور کند.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
روسل: گواردیولا هر وقت و هرطوری که بخواهد، می تواند بازگردد

رئیس باشگاه کاتالان بعد از مراسم بزرگداشت گواردیولا در نوکمپ درمورد این مربی بزرگ صحبت کرد

سایت گل- ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا هرزمان و هرطوری که بخواهد می تواند به باشگاه کاتالان بازگردد.

روسل در صحبتهایی به کانال پروس گفت:« پپ گواردیولا هر زمان و هرطوری که بخواهد به باشگاه کاتالان بازخواهد گشت. اشکهای من درون ریز است. هواداران در نوکمپ شنبه شب فریاد زدند که پپ را دوست دارند و درهای این باشگاه همیشه به روی او باز خواهد بود. پپ هروقت و هرطوری که دوست دارد به اینجا بازخواهد گشت. من واقعا احساس غرور می کنم که دراین لحظات، رئیس باشگاه هستم.»

روسل ادامه داد:« پپ بازخواهد گشت؛ چون او شخصیتی است که تمام آنچه که در تاریخ باشگاه تصور می شد را مبدل به واقعیت ساخت. » رئیس باشگاه کاتالان همچنین از روی کار آمدن تیتو ویلانووا و اطمینان به کار او گفت:« ایده و هدف ما امتداد این مسیر بود. این فلسفه بارسلوناست که مربیانش را نیز در داخل خانه رشد و پرورش دهد. بازیکنان ما محصول همین جا هستند؛همین جا رشد می کنند و مربیانمان هم همین طور.»

روسل در ادامه ترجیح داد تا درمورد صحبتهای لاپورتا که گفته بود که کادرمدیریتی کنونی بارسلونا در طول یک سال و نیم همه چیزرا خراب کرده، حرف نزند و گفت:« اگر بخواهم درمورد کسی که گواردیولا نیست حرف بزنم، صحبت از فرد دیگری خواهد بود.من فقط می خواهم راجع به پپ حرف بزنم. درک می کنم که او خسته است و انرژی اش تمام شده و این تصمیم شخصی اوست و باید به آن احترام گذاشت ولی برای ما، او از میانمان نرفتته است. من در حال حاضر سه جام کسب کرده ایم: سوپرکاپ اسپانیا،سوپرکاپ اروپا و جام باشگاه های جهان و در مسیر کسب یک جام دیگر( جام حذفی اسپانیا) نیز هستیم و درصورتی که این اتفاق بیفتد، بارسلونا مبدل به پرافتخارترین باشگاه کل اروپا خواهد شد که اصلا بد نیست.»

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
برادر ایگواین: گونسالو از مادرید نخواهد رفت

فدریکو برادر ال پیپیتا، با اطمینان فراوان از ادامه حضور برادرش در رئال می گوید

سایت گل- فدریکو ایگواین، برادر بزرگتر گونسالو ایگواین که بازیکن میانی تیم کولون سانتا فه آرژانتین است در مورد آینده برادر کوچکترش صحبت کرده است.

او در صحبتهایی که در رسانه های آرژانتینی بازتاب یافته گفته:« برادرم، گونسالو ، از مادرید جدا نخواهد شد. او دررئال احساس آرامش می کند و در آنجا واقعا حس خوبی دارد و بسیار هم محبوب است. در حال حاضر او رئال را ترک نخواهد کرد.»

او درمورد رابطه ایگواین با مورینیو گفت:« برخی رسانه ها برخی اخبار را به صورت نادرست پوشش می دهند و تمام آنچه روزنامه ها می نویسند، صحیح نیست.»

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
تغییرات در والنسیا؛ پیگرینو جانشین امری می شود

به گزارش کادنا کوپه، توافق نهایی با این مربی آرژانتینی که بین سال های 1999 تا 2005 در مستایا بازی کرد، انجام شده است.

سایت گل- به گزارش رسانه های اسپانیایی، مائوریسیو پیگیرینو در چند روز آینده جانشین اونای امری در تیم والنسیا می شود.

به گزارش کادنا کوپه، توافق نهایی با این مربی آرژانتینی که بین سال های 1999 تا 2005 در مستایا بازی کرد، انجام شده است.

هنوز خبر جدایی امری از والنسیا تایید نشده است و اگرچه این مربی 40 ساله با تیمش به رقابت های فصل آینده چمپیونزلیگ راه پیدا کرده اما نمایش های پر فراز و نشیب والنسیا در رقابت های این فصل و به ویژه حذف از لیگ اروپا با شکست مقابل اتلتیکو مادرید، موجب انتقادات زیادی از این مربی شده است.

به همین دلیل این مربی جوان قصد دارد به چالش جدیدی فکر کند و حتی بعد از دیدار این هفته مقابل والنسیا اعلام کرد که باشگاه اسپارتاک مسکو برای به خدمت گرفتن او اقدام کرده است.

او در گفتگو با نشریه آ.اس گفت:" این یکی از گزینه هایی است که من دارم."

پیگرینیو در تیم های لیورپول و اینتر دستیار بنیتس بود اما تاکنون در هیچ باشگاهی به عنوان سرمربی کار نکرده است.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
خداحافظی بازیکنان بارسا با پپ- سسک: امتیاز حضور در کنار این مرد

بازیکنان بارسلونا با استفاده از شبکه های اجتماعی با مربی شان خداحافظی کردند

سایت گل- شنبه شب و درآخرین حضور پپ گواردیولا در نوکمپ به عنوان مربی این تیم، مراسم بزرگداشتی برای این مربی بزرگ برگزار شد. روزهای حضور پپ برروی نیمکت مربیگری بارسا انگشت شمار سات و درپایان این جشن، تعدادی از بازیکنان بارسا، بابهره گیری از صفحاتشان در شبکه های اجتماعی، به ویژه توئیتر، مجددا با گواردیولا خداحافظی کردند می توانید این پیغام ها را دراینجا مطالعه کنید:

سسک فابرگاس: امتیاز فوق العاده ای که داشتم این بود که امسال و به ویژه امروز در این ورزشگاه و درکنار این مرد باشم. برای همیشه مرسی پپ

آندرس اینیستا :خداحافظی بزرگ این فصل در ورزشگاه خودمان. مرسی استاد!

پدرو رودریگس: شبی مملو از احساسات در نوکمپ. مرسی پپ!

ساندرو روسل: تو را دوست داریم

ایساک کوئنکا: بردی فوق العاده، هدیه به پپ و هواداران

مارک بارترا :یک بازی بزرگ و جوی فوق العاده . از اینکه تا این حد نزدیک به این جو و این لحظات هستم، هیجان زده ام. جشن بزرگ داشتی تماشایی...مرسی پپ و زنده باد بارسا

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۹۰۱ بازدید
۱۴ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۲,۶۳۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۹۱ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۰۵ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۷,۲۳۸ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۳۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۷۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۲۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۱۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۰۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۰ کاربر آنلاین است. (۶۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!