به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
مهمان_مهمان
مورینیو: امیدوارم گواردیولا از دوران مرخصی اش لذت ببرد

سرمربی کاتالان‌ها روز جمعه اعلام کرد که بعد از 4 سال، در پایان فصل نوکمپ را ترک خواهد کرد و باشگاه بارسا تیتو ویلانووا را به عنوان جانشین او معرفی کرد.

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، برای پپ گواردیولا در ادامه دوران حرفه اش آرزوی موفقیت کرد.

سرمربی کاتالان ها روز جمعه اعلام کرد که بعد از 4 سال، در پایان فصل نوکمپ را ترک خواهد کرد و باشگاه بارسا تیتو ویلانووا را به عنوان جانشین او معرفی کرد.

مورینیو که اعلام کرده بود تا پایان فصل در کنفرانس های مطبوعاتی لالیگا حضور پیدا نخواهد کرد، امروز به جای کارانکا مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آنها پیش از دیدار حساس مقابل بیلبائو پاسخ داد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در مورد تصمیم گواردیولا برای ترک بارسا، مهمترین مسئله این است که او خوشحال باشد. امیدوارم او از دوران مرخصی اش لذت ببرد و از همین جا او را در آغوش می گیرم."

مورینیو همچنین اعلام کرد قهرمانی در سه لیگ انگلیس، ایتالیا و اسپانیا برایش یک اتفاق ویژه است. رئال برای قهرمانی در لالیگا، در سه دیدار باقی مانده تنها به یک پیروزی نیاز دارد.

" تا زمانی که قهرمانی قطعی نشود، همه چیز در حد تئوری است. طبیعی است که آرم هستم. این آخرین لیگ من نخواهد بود؛ فرصت دوباره ای برای جشن گرفتن وجود دارد؛ من آدم جشن های بزرگ نیستم. اما باید بگویم که یکی از اهداف من قهرمانی در سه لیگ معتبر اروپایی بود و فکر می کنم وقتی به این هدف برسم، باید از آن بسیار لذت ببرم."

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
بارسا و رئال در صدر بیشترین پرداخت دستمزد در بین باشگاه های ورزشی دنیا

علی رغم اینکه رئالی ها به دلیل خرید بازیکنان گران قیمت به کهکشانی ها شهرت یافتند اما این باشگاه کاتالانی است که دستمزد بیشتری نسبت به رقیب مادریدی می پردازد

سایت گل- براساس مطالعات انجام شده توسط نشریه اسپورت اینتلیجنس، 7 باشگاه معتبر اروپایی که باشگاه های بارسا و رئال در صدر آنها قرار دارند، در فهرست 10 باشگاه ورزشی دنیا قرار دارند که بیشترین دستمزدها را می پردازند.

علی رغم اینکه رئالی ها به دلیل خرید بازیکنان گران قیمت به کهکشانی ها شهرهت یافتند اما این باشگاه کاتالانی است که دستمزد بیشتری نسبت به رقیب مادریدی می پردازد. میانگین پرداخت هفتگی بارسا به هر بازیکن 126236 یورو است در حالی که این مبلغ برای رئالی ها 113364 یورو است.

همچنین مشخص شده که تعداد باشگاه فوتبال اروپایی که در بین 10 باشگاه با پیشترین پرداخت ها قرار دارند، نسبت به سال قبل افزایش داشته و از 5 به 7 باشگاه رسیده است. سه باشگاه دیگر این فهرست، باشگاه ورزشی آمریکایی هستند.

بعد از بارسا و رئال مادرید، دو باشگاه لیگ برتر منچسترسیتی و چلسی در رده های سوم و چهارم این فهرست قرار دارند.

سایر باشگاه های فوتبالی که در این فهرست قرار دارند، میلان (7)، بایرن مونیخ (8) و اینتر (10) هستند.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نتایج لالیگا: برد ویارئال و گرانادا

این دو تیم توانستند از سقوط فاصله قابل توجهی بگیرند.

سایت گل – نتایج زیر در دیدارهای امشب لالیگا به دست آمد:

ختافه 1 – راسینگ سانتاندر 1

گل‌ها: میکو (59، پنالتی) برای ختافه، دیوپ (65) برای راسینگ

پنالتی ازدست‌رفته: دیوپ (25) برای راسینگ

گرانادا 2 – اسپانیول 1

گل‌ها: ایگالو (29 و 35) برای گرانادا، ویلا (54) برای اسپانیول

اسپورتینگ خیخون 2 – ویارئال 3

گل‌ها: لورا (39) و گالوس (85) برای خیخون، روبن (19)، سنا (43، پنالتی) و پرس (56) برای ویارئال

با این نتایج، خیخون به سقوط بسیار نزدیک شد و گرانادا و ویارئال هم تا حد زیادی خود را از منطقه سقوط جدا کردند.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
گواردیولا: مورینیوتاثیری در رفتن من نداشته؛ خستگی مال این همه برد و قهرمانی است

«خستگی روز به روز ایجاد می شود؛ از کسب این همه قهرمانی. »

سایت گل- پپ گواردیولا کنفرانس خبری روز سه شنبه اش را با صحبت کردن درمورد مسی و شانس این ستاره آرژآنتینی برای فتح توپ طلا آغاز کرد:« سالی می رسد که مسی دیگر این جایزه را فتح نخواهد کرد. اما عملکرد او در طول این سال حیوانی بوده ( لازم به تذکر است که صفت حیوان گونه، معمولا در اسپانیا به عنوان صفتی مثبت و درجهت تعریف و تمجید و اشاره به فوق العاده بودن فرد به کار می رود). برای اهدای این جایزه، خیلی ها نظر می دهند و از همین رو در زمان خاصش دراین باره تصمیم گیری می شود.»

در ادامه می توانید صحبتهای کامل پپ در کنفرانس خبری سه شنبه شب و قبل از بازی با مالاگا که در روزنامه مارکا منتشر شد را مطالعه کنید:

*عدم تاثیر مورینیو در تصمیم او: خستگی چیزی است که روز به روز ایجاد می شود که نتیجه بردهای متوالی و قهرمانی های متعدد است. من با خیلی از مربیان رئال مادرید هم دوره بوده است.مورینیو تاثیری در تصمیم من برای ترک بارسا نداشته. آنچه مرا خسته کرده، فتح این همه جام است

*پدرو رودریگس: او نتوانسته درچندین بازی متوالی برای بارسا بازی کند ؛ شاید این اشتباه من بوده است. اگر او را ناراحت یا اذیت کرده ام، این کار را از روی قصد و منظور انجام نداده ام. این بازیکنان پسران جوانی هستند که کارنامه درخشانی را پیش رویشان می بینند و بخشی کلیدی و حیاتی از موفقیتهای تیم بوده اند. افراد کمی هستند که من مثل پدرو از بازیشان خوشم بیاید. پدرو همیشه روحیه و انگیزه خیلی زیادی دارد. یک بازیکن بی نظیر که آینده درخشانی در بارسلونا خواهد داشت.

*روحیه هواداران بارسا: حس نکردم که هواداران بارسا ناراحت باشند.این برداشت را نداشته ام. هواداران زیادی به ورزشگاه آمدند.همیشه جو خیلی خوبی در ورزشگاه حاکم است.ما هفته های کلیدی را پشت سرگذاشتیم و امسال در داخل ماندیم و درها رویمان بسته شد. می بایست سعی می کردیم تا فاصله را با رئال کم کنیم ولی نتوانستیم.

*فینال کوپا دل ری: هر بازی برای ما مهم است. به ویژه بازی فینال کوپا دل ری مقابل اتلتیک بیلبائو. نمی توانیم در تمام بازیها بد باشیم و آن وقت با شرایط خوبی گام به فینال بگذاریم.هر بازی ای برای ما به منزله یک بازی تمرینی برای فینال است و همه چیز برروی این فینال تمرکز دارد. ما می خواهیم بر بازی فینال تمرکزکنیم.من شخصا از نظر روانی آماده فتح جام قهرمانی هستم.این هدف ماست.

*تیتو ویلانووا: رابطه من با تیتو به هیچ وقت تغییری نکرده است. ما دوستی دیرینه ای داریم. خوشبختی اینکه یکی از دوستان قدیمی ات فرصت هدایت بارسلونا را داشته باشد و این قدرت و شجاعت را در خودش ببیند، حس خوبی است. تیتو می داند که هرزمانی که نیاز داشته باشد من درکنار او هستم. هیچ ایده ای ندارم که آیا تیم بارسا با تیتو خیلی تغییر خواهد کرد یا نه. این اوست که تصمیم می گیرد

* آینده: همان طور که شما گفتید،روز چهارشنبه سومین سالگرد برد 6-2 بارسا در برنابئو است. این یکی از بهترین خاطرات من است.چرا که ما برای فتح لالیگا می جنگیدیم و آن بازی فوق العاده را به نمایش گذاشتیم. درمورد آینده ام هم باید بگویم که الان به خانه می روم و هیچ ایده ای درمورد آینده ام ندارم. اگر از آینده ام مطلع شدم، به شما هم خواهم گفت. فعلا نمی دانم.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
غیبت الکسیس و پیکه در بازی امشب بارسا

دو بازیکن بارسلونا در دیدار امشب این تیم غایب خواهند بود

سایت گل- پپ گواردیولا خبر ناراحت کننده ای را در آستانه دیدار تیمش مقابل مالاگا دریافت کرده است.

بارسلونا امشب در خانه میزبان مالاگا است ولی الکسیس سانچس در این بازی قادر به همراهی بارسا نخواهد بود. گویا این بازیکن شیلیایی از ناحیه عضلانی دچار مصدومیت شده است

روز سه شنبه الکسیس برای اطلاع از شدت مصدومیتش مورد تستهای پزشکی بیشتری قرار گرفت و اعضای کادر پزشکی بارسلونا اعلام کردند که او به بازی امشب نوکمپ نخواهد رسید.

دربیانیه منتشره در وب سایت رسمی بارسلونا می خوانیم:« الکسیس در بازی 4شنبه شب بارسلونا مقابل مالاگا حضور نخواهد داشت. الکسیس عصر روز سه شنبه مورد تستهای پزشکی دقیق تری قرار گرفت تا از شدت مصدومیت عضله پای چپش مطلع شود. نتایج این بررسی گویای آن است که او در بازی 4شنبه شب حضور نخواهد داشت.»

جرارد پیکه به خاطر ضربه ای که در دیدار با چلسی به سرش وارد شد، در آخرین بازی تیمش مقابل رایو وایه کانو حضور نداشت. او روند بهبودش را به خوبی طی می کند و تمریناتش را به صورت انفرادی آغاز کرده است ولی با این وجود قادر به همراهی بارسا در دیدار امشب نخواهد بود.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
کومن: از تصمیم گواردیولا برای خداحافظی متعجب نشده ام

اگر من هم جای او بودم، بعد از کسب این همه جام، تیم را ترک می کردم

سایت گل – رونالدو کومن، مربی کنونی باشگاه فاینورد روتردام و هم تیمی پپ گواردیولا در تیم رویایی بارسلونا و بازیکن سابق باشگاه بارسا، در صحبتهایی اعلام کرد که از تصمیم پپ گواردیولا برای کناره گیری از نیمکت مربیگری بارسلونا متعجب نشده است.

این اسطوره هلندی در صحبتهایی که در روزنامه ال موندو دپورتیوو بازتاب یافته گفت:« جدایی گواردیولا از نیمکت مربیگری بارسلونا در پایان فصل، یک حسرت بزرگ برای بارسایی هاست ولی هر چیزی روزی به پایان می رسد.»

اسطوره ومبلی درادامه صحبتهایش گفت:« من شخصا از تصمیم گواردیولا برای خداحافظی اش متعجب نشدم. اگر من هم جای او بودم، بعد از کسب این همه قهرمانی ، همین کار را می کردم. من می دانم که او هیچ وقت خودش را مثل فرگوسن در منچستریونایتد نمی دید. »

البته او در ادامه صحبتهایش به تمجید از عملکرد فوق العاده سرالکس فرگوسن برروی نیمکت شیاطین سرخ پرداخت . این مربی اسکاتلندی از سال 1986 هدایت یونایتد را در دست دارد. کومن ادامه داد:« برای یک مربی، پیدا کردن زمان ایده آل برای ترک تیم خیلی سخت است و فکر می کنم که پپ این زمان مناسب را پیدا کرده است.»

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: PARSOA
پیام: ۱,۱۱۲
عضویت از: ۴ فروردین ۱۳۹۱
از: نصف جهان
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
یورنته، فان پرسی و آلبا،رویاهای بارسایی ها برای تابستان

فان پرسی هنوز قراردادش را با آرسنال تمدید نکرده و بعید است که به پیشنهاد تیمی مثل بارسا به راحتی «نه» بگوید.

سایت گل- اعضای کادر فنی باشگاه بارسلونا، زیر نظر آندونی سوبی سارتا روزهای شلوغی را پشت سرمی گذارند. آنها از هم اکنون به فکر خریدهای تابستانی تیم کاتالان هستند و نام اولین گزینه مطرح شده در لیست بلندبالای خرید آنها، کسی نیست جز فرناندو یورنته، بازیکن توانای اتلتیک بیلبائو و تیم ملی اسپانیا

طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، یورنته 27 ساله، اکنون درصدر لیست رویاهای آبی اناریهاست و البته کاتالونیایی ها می دانند که رقیبان بزرگی مثل رئال مادرید و چند تیم لیگ برتری دارند. هرچند که ابراز تمایل رئالی ها برای خرید زلاتان، ممکن است آنها را از کورس این خرید بیرون کند.

آبی اناری ها این روزها نبود یک مهاجم میانی که قبلا بازیکنانی مثثل اتوئو یا زلاتان این نقش را ایفا می کردند را کاملا احساس می کنند وازهمین رو به دنبال خرید یورنته هستند. البته در صورتی که این انتقال عملی نشود، نام گزینه دیگری به میان می آید: روبین فان پرسی

روزنامه اسپورت و همچنین روزنامه ال موندو دپورتیوو در گزارش های خود به این نکته اشاره کرده اند که این ستاره هلندی که در فصل5-2004 به آرسنال پیوست، یک مهاجم میانی فوق العاده است و در سالهای اخیر توانایی اش را در آرسنال اثبات کرده. قرارداد فان پرسی با آرسنال در سال 2013 به اتمام می رسد و در صورت عدم تمایل فان پرسی به ماندن،سران ارسنال هم این روزها چاره ای به جز دریافت پیشنهادات برای این مهاجم هلندی ندارند. او هنوز قراردادش را با آرسنال تمدید نکرده و بعید است که به پیشنهاد تیمی مثل بارسا به راحتی «نه» بگوید.

تیاگو سیلوا، مدافع مورد نظر کاتالونیایی ها

بارسایی هابه دنبال یک مدافع مرکزی نیز هستند. اولویت اصلی آنها برای انجام این خریدتیاگوسیلوا است. قطعا میلانی ها به سادگی این بازیکن را به فروشن نخواهند رساند ولی سران بارسلونا عزم خود را برای انجام این خرید جزم کرده اند.

روزنامه مارکا در گزارشی به این نکته اشاره کرده که بارسایی ها برای خرید جوردی آلبا مدافع جوان والنسیا هم دست به کار شده اند و با توافقات به عمل آمده نام این بازیکن را به عنوان اولین خرید تیم تیتو اعلام خواهند کرد. گویا مذاکرات با این بازیکن جوان آغاز شده و درحالی که هنوز هیچ چیزی قطعی نیست، اما به نظر می رسد که جوردی از خواسته ها و اهداف تیم کاتالان مطلع شده و سران بارسا هم حاضرند تا مبلغ خرید او را بپردازند و در روزهای آتی مذاکرات با سران والنسیا برای جذب این بازیکن را آغاز خواهند کرد.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: PARSOA
پیام: ۱,۱۱۲
عضویت از: ۴ فروردین ۱۳۹۱
از: نصف جهان
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
گزارش زنده: بارسلونا – مالاگا

بارسلونا امشب درحالی میزبان مالاگاست که رسما شانسی برای قهرمانی در رقابتهای لالیگا ندارد

سایت گل- بارسلونا امشب در رقابتهای لالیگا میزبان مانوئل پیگرینی و شاگردانش است.

مالاگا برای کسب سهمیه حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا می جنگد.از سوی دیگر بارسلونا هم رسما شانسی برای قهرمانی نمی بیند و آخرین بازیهایش را زیر نظر پپ گواردیولا انجام می دهد. در اینجا می توانید ترکیب دو تیم را مشاهده کنید:

ترکیب بارسلونا: پینتو- دانی آلوس- ماسچرانو- پویول- آدریانو – تیاگو آلکانتارا- بوسکتس- اینیستا- پدرو- مسی- فابرگاس

ترکیب مالاگا: کامنی- مونرئال- ولینگتون- دمیچلیس- گامس – کاسورلا- کاماچو- الیسه ئو- فرناندس – خواکین- روندون

برای مطالعه گزارش زنده این بازی، اینجا کلیک کنید.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نتایج لالیگا

سایت گل –

اتلتیک بیلبائو صفر – رئال مادرید 3

گل‌ها: ایگواین (16)، اوزیل (20) و رونالدو (50)

اخراج: مارتینس (72) از بیلبائو

پنالتی ازدست‌رفته: رونالدو (12) برای رئال

بارسلونا 4 – مالاگا 1

گل‌ها: پویول (13)، مسی (35 – پنالتی، 59 – پنالتی و 64) برای بارسلونا، روندون (26) برای مالاگا

والنسیا 4 – اوساسونا صفر

گل‌ها: آدوریس (77 و 87)، ژوناس (83 و 88)

اخراج: لکیچ (45) از اوساسونا

مایورکا 1 – رایو وایکانو صفر

گل: کاسترو (62)

سویا 1 – بتیس 2

گل‌ها: نگردو (5) برای سویا، اچبریا (43 و 90) برای بتیس

اخراج: مدل (90) از سویا

ساراگوسا 1 – لوانته صفر

گل: گارسیا (10)

اتلتیکو مادرید 1 – رئال سوسیه‌داد 1

گل‌ها: فرناندس (54) برای اتلتیکو، ولا (90) برای سوسیه‌داد

اخراج: فرناندس (74) از اتلتیکو

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
مورینیو: این هم هفتمین جام و سخت ترین جامی که من گرفته ام

آقای خاص در پایان دیدار تیمش مقابل بیلبائو که با مسجل شدن قهرمانی رئال همراه بوداین جام را به تمام کسانی که به رئال کمک کرده و برای این تیم سختی کشیدند تقدیم کرد

سایت گل- ژوزه مورینیو دیشیب و در پایان دیدار تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو، شادترین لحظاتش برروی نیمکت مربیگری رئال را تجربه کرد. درپایان این مسابقه بود که قهرمانی زودهنگام رئال در رقابتهای لالیگا مسجل شد و آقای خاص توانست به هفتمین قهرمانی در لیگ به عنوان مربی و در 4 کشور متفاوت دست یابد و این را سخت ترین لیگی که کسب کرده است نامید.

درپایان دیدار دیشب ورزشگاه سن ممس مورینیو به خبرنگاران گفت:« این جام را کسی به ما هدیه نکرد. ما امتیازات زیادی کسب کردیم و این قهرمانی دیوانگی است. ما فوتبالی با کیفیت بالا ارائه کردیم و باید این قهرمانی را جشن بگیریم. این بازیکنان شایستگی اش را دارد. مردم اسپانیا دیند و کسی شکی ندارد که ما فوق العاده شایسته کسب این جام بودیم. ما آمار و ارقام خوبی را ثبت کردیم ولی درنهایت آنچه مهم است جام قهرمانی است.»

مورینیو که با رئال مادرید تی وی صحبت می کرد ادامه داد:« این جام را به تمام کسانی که کمک کرده اند و برای این تیم سختی کشیده اند اهدا می کنم. به همه تبریک می گویم ولی فراتر ازهمه، خانواده های ما هستند که بیشتر از هر کس دیگری سختی کشیده اند. آنها هرروز با ما هستند و می دانند که دستیابی به این جام چقدر برای ما گران تمام شده.»

آقای خاص درمورد شرایط فردی خودش گفت:« الان جامهای قهرمانی ام در لیگ های داخلی مختلف به عدد 7 رسید و از این بابت احساس آرامش می کنم. الان می دانم که جشن های قهرمانی چطور است. باید در روز پنجشنبه با خوسه آنخل سانچس و پاردسا (مدیران رئال) صحبت کنم و از همین الان کارها برای فصل بعد را آغاز کنیم. امیدوارم که هواداران در بازی با مایورکا جایزه این بازیکنان را بدهند. این بازیکنان شایسته احساسات و محبتی به مراتب بیشتر از این هستند. در گرانادا ما برای آینده کسی بازی نخواهیم کرد. ما قهرمان به حق لالیگا هستیم .»

آقای خاص درمورد بارسلونا هم گفت:« بارسلونا در تمام بازیهایش با پنالتی های کم و بیش پنالتی به پیروزی رسیده. مثلا بازی 4شنبه شب. تا آخرین روز کسی به ما هدیه ای نداده، حتی اتلتیک بیلبائو که بازی خوبی کرد.»

مورینیو دربخش پایانی صحبتهایش گفت:« من در پرتغال قهرمان شدم؛ درایتالیا و انگلیس هم همین طور ولی اینجا در اسپانیا، این قهرمانی سخت تر از تمام قهرمانی های دیگر بوده. گاهی وقتها قهرمانی را در آخرین بازی به دست آورده ایم. کسی چیزی را به ما هدیه نکرده؛ همان طوری که نباید هم هدیه کند.»

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۷۱ بازدید
۸ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۹۷۹ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۷۷ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۶۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۶,۱۳۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۰۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۹۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۴ کاربر آنلاین است. (۷۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!