به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
رونالدو : از اینکه مسی برای توپ طلا به من رای نداد متعجب نشدم

نمی توان در رویارویی دو تیم فوق العاده بزرگ چنین چیزی را گفت. من براین باورم که ما تیم بهتری هستیم ولی در حال حاضر باید این را در زمین مسابقه به نمایش بگذاریم.

سایت گل- ستاره پرتغالی رئال مادرید در گفتگوی دیگری با روزنامه آ.اس به مرور شرایط کنونی تیم باشگاهی اش پرداخت.او در مورد مورینیو و جرو بحثی که در پایان دیدار دور رفت مرحله یک چهارم پایانی کوپا دل ری با آقای خاص داشت صحبت کرد. متن این گفتگوی بلند که روزنامه آ.اس به بازتاب آن پرداخته را در سه قسمت برای شما آماده کردیم که در اینجا می توانید قسمت اول این گفتگو را مطالعه کنید:

در ژانویه سال 2008 مادرت در صحبت هایش گفت که نمی خواهد قبل از آنکه پسرش را در پیراهن رئال ببیند، از دنیا برود. تا این حد علاقه داشتی تا به رئال بیایی؟

بله. زمانی که تصمیم به ترک منچستر گرفتم، تیم های بزرگ دیگری هم به دنبال من بودند ولی من از زمانی که فوتبالم را آغاز کردم دوست داشتم تا در رئال مادرید توپ بزنم و تا محقق کردن خواسته ام لحظه ای متوقف نشدم. مراسم معارفه من در ورزشگاه رئال مادرید در حضور 90 هزار هوادار برگزار شد که این واقعا تکان دهنده بود. هیچ وقت آن لحظات را فراموش نمی کنم.

بارها هواداران حاضر در برنابئو در طول این فصل فریاد می زدند:« توپ طلا، کریس توپ طلایی.» خیلی ها براین باور بودند که امسال تو شایسته دریافت توپ طلا بودی

من هم این رویا را در سر داشتم که بعد از پشت سرگذاشتن فصل فوق العاده با رئال، توپ طلا را ببرم ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد ولی من نمی توانم به عشق جوایز فردی زندگی کنم. چون این طوری، هیچ وقت احساس خوشبختی نمی کردم. به همین خاطر تلاش می کنم تا در رئال خوشبخت باشم.هر روز بهتر از قبل بازی کنم. به تیمم کمک کنم و رابطه خوبی با هواداران داشته باشم.

از اینکه مسی هیچ وقت بعد از دریافت توپ طلا تو را تحسین نکرد، تعجب نکردی؟

نه. از این بابت متعجب نشدم. مسی در میان سه بازیکن برتر سال به من رای نداد و به همین خاطر باز هم تکرار می کنم که نمی توانم از این بابت متعجب باشم.

نظرت در مورد شرکت نکردن مورینیو در مراسم اهدای جایزه بهترین ها در زوریخ چیست؟

من به تصمیم سرمربی تیمم خیلی احترام می گذارم. این تصمیم او بود. من فکر می کنم که او دقیقا می دانست که چه اتفاقی قرار است بیفتد. شاید او زیرک تر و هوشیارتر از بقیه است. من دقیقا درک نمی کردم که چه اتفاقاتی قرار است بیفتد . البته باید بگویم که جوایز فردی به من هیچ چیزی نمی دهد. من فقط به کسب جوایز تیمی با رئال مادرید و با تیم ملی پرتغال فکر می کنم.

تو هر فصل رکوردهای گلزنی فوق العاده ات را ادامه می دهی ولی بنزما و ایگواین نسبت به فصل قبل افت چشمگیری داشتند. چه اتفاقی در حال جریان است؟

این سوال مربوط به غرور فردی افراد و عملکرد کلی تیم است که موضوعی کاملا پیچیده و سختی است. من نمی توانم ارزیابی قطعی ای داشته باشم. چون هر دوی این بازیکنان واقعا خوب هستند و اینکه نمی توانند همیشه بازی کنند، خیلی سخت است. مثل این است که من یک بازیکن خوب و بزرگ در پست تخصصی خودم را درتیم ببینم و نتوانم همیشه بازی کنم. هردوی آنها مهاجمان تراز اولی هستند. ولی کار تصمیم گیری برای مورینیو هم کار سختی است. این اوست که باید تصمیم بگیرد که چه کسی بازی کند. سرمربی ما کار خیلی سختی دارد. هردوی این بازیکنان به نظر من خوب هستند و مطمئنم که هردویشان به رئال در مسیر قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی کمک می کنند.

فکر می کنی که ایگواین و بنزما از اینکه مهاجمی مثل تو را درکنارشان می بینند که در هر فصل 60 گل می زند، احساس حقارت می کنند و بودن تو روی آنها تاثیر میگذارد؟

نمی توان یک فوتبالیست را فقط به خاطر گلهایی که می زند ارزیابی کرد. پیپیتا (ایگواین) و بنزما برای کمک کردن به تیم خیلی تلاش می کنند و من آنها را فقط با درنظر داشتن گلزنی هایشان ارزیابی نمی کنم. بازیکنانی مثل ژابی آلونسو، خدیرا و اوزیل هستند که بازیکنان فوق العاده خوبی هستند ولی گلهای کمی می زنند. فقط درکنار هم و دست در دست هم است که می توانیم به جام های قهرمانی برسیم.

این روزها ستاره روی بورس رئال، واران است . تو همیشه از او تعریف می کردی

واران در حال یادگیری درسهای بزرگی است.او به عنوان یک فوتبالیست و یک انسان رشد زیادی داشته و مطمئنم که او مبدل به یک بازیکن تراز اول خواهد شد. واران سرعتی و سریع است. خیلی خوب می دود و در حرکات تدافعی کاملا جدی است. او با وجود جوانی اش تجربیات زیادی کسب کرده. واران فروتن است و از نظر من تا چند سال دیگر مبدل به یکی از بهترین مدافعان دنیا خواهد شد. هیچ شکی از این بابت ندارم.

می دانی که درپایان این فصل مورینیو چه خواهد کرد؟ او تصمیمش را با بازیکنان تیم درمیان گذاشته؟

نمی دانم. فکر می کنم که دست کم تا پایان فصل خواهد ماند. چون او سرمربی ای است که همیشه به قهرمانی فکر می کند و ما چندین چالش بزرگ را پیش رو داریم که می توانیم به آنها دست بیابیم. بعد از آن و در پایان فصل است که او بهترین راه را برای خودش، برای تیم حرفه ای اش و برای باشگاه برخواهد گزید.ولی نمی دانم که او چطور فکر می کند و نظر سران باشگاه چیست و به همین خاطر ترجیح می دهم تا دراین باره صحبت نکنم

درمورد جرو بحثت با مورینیو بگو. از اتفاقی که افتاد متعجب نشدی؟ هواداران که خیلی تعجب کردند

این یک موضوع کاملا شخصی است. همه چیز حل شده و حالا همه چیز کاملا خوب است . اتفاق هایی که در داخل رختکن رخ می دهند در همان رختکن می مانند.

هفته آینده باید درمرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل تیم سابقت منچستریونایتد قرار بگیری.در آستانه این دیدار حساس چه حسی داری؟

حس ویژه ای است. چون همه می دانند که من شش سال در منچستربازی کرده ام و محبت خاصی به این تیم دارم. ولی یک بازی، یک بازی است و من به جنگ آنها نمی روم. فقط می خواهم فوتبال بازی کنم ،لذت ببرم و به تیمم درمسیر حذف کردن یونایتد کمک کنم . همه ما اگر می خواهیم در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا باقی بمانیم باید حداکثر توانمان را به کار بگیریم. من خودم را برای حضور در اوج در این بازی آماده می کنم.

در تیم حریف آندرسون و نانی هستند که دوستان صمیمی تو هستند

بله.من در اردوی تیم ملی پرتغال با نانی صحبت کردم و درمورد بازی حساس پیش روی (رئال- منچستر) کلی با هم شوخی کردیم ولی این اتفاق خاص و ویژه ای نیست. این بازی یک دوئل بزرگ اروپایی است و من فراموش نمی کنم که تیم مقابل ما، بهترین تیم انگلیس است.

در دیدار دوباره تو با الکس فرگوسن درانتظار چه هستی؟

من رابطه خیلی خوبی با الکس فرگوسن دارم ودیدار دوباره لحظه خیلی خوبی برای او و برای من خواهد بود. دیدار مجددبا هواداران اولدترافورد هم خاص و ویژه خواهد بود. هوادارانی که همیشه با من برخورد خیلی خوبی داشته اند و هنوز هم رابطه خوبی با من دارند. من محبت و احساس ویژه ای به آنها دارم.

تو کمی دیر رسیدی ولی این روزها درمورد بازیهای تاریخی رئال مقابل یونایتد و آن بازی به یادماندنی فرناندو ردوندو و یا هت تریک رونالدوی برزیلی صحبت می شود

بله. برایم تعریف کرده اند. این بازیها، بازیهای خیلی زیبایی برای هواداران و بازیهایی مملو از احساسات بودند.مطمئنم که در این بازی حذفی هم بازیهای به یادماندنی و گلهایی فراموش نشدنی را شاهد خواهید بود. این دو بازی، جزو سخت ترین بازیهای حذفی خواهد بود و فراموش نمی کنیم که بازی برگشت در اولدترافورد است؛ استادیوم ارزشمندی که هواداران در آن از آواز خواندن و تشویق تیم محبوبشان دست نمی کشند.

رئال را مدعی صعود به دور بعد می دانی؟

نمی توان در رویارویی دو تیم فوق العاده بزرگ چنین چیزی را گفت. من براین باورم که ما تیم بهتری هستیم ولی در حال حاضر باید این را در زمین مسابقه به نمایش بگذاریم.

هنوز دو غایب کلیدی دارید: په په و کاسیاس: البته په په به زودی برمی گردد ولی غیبت کاپیتان طولانی است. غیبت او را چطور ارزیابی می کنی؟

جای په په خیلی خالی است. چون او یک مدافع خیلی مهم برای ماست ولی تیم ما منابع زیادی دارد و بازیکنان زیادی که شجاعت مشابهی با په په دارند را در اختیار داریم. په په زود برمی گردد و یک نیروی کمکی خواهد بود که شادی و انگیزه زیادی به تیم می دهد.

و مصدومیت ایکر؟

او یک غایب خیلی بزرگ برای تیم ماست ولی سران باشگاه دیگو لوپس را به خدمت گرفتند که دروازه بان بزرگی است و عملکرد فوق العاده ای برای ما خواهد داشت.

از صحبت های اخیر سارا کاربونرو، نامزد کاسیاس که از شرایط سخت در رختکن رئال مادرید و عدم برقراری ارتباط میان مورینیو و بازیکنان رئال صحبت کرده بود، تعجب نکردی؟

موضوعاتی هستند که من دوست ندارم درموردشان صحبت کنم. ولی این موضوع، کمی حساس است و من براین باورم که چیزی است که نباید اتفاق بیفتد. البته افراد آزادند تا هرآنچه فکر می کنند را بگویند ولی من براین باورم که کار خوبی انجام نداده. چون مسائل مربوط به رختکن باید در همان رختکن بمانند و مسائلی هم که از آنها اطلاع داریم، نباید برای رسانه ها بازگو شود ولی باز هم تکرار می کنم که هرکسی آزاد است تا هرطور که می خواهد خود را بروز داده و هرچه فکر می کندرا برزبان بیاورد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نیستلروی: سرنوشت دیدار رئال- منچستریونایتد را فن پرسی و رونالدو مشخص می کنند

این ملی پوش سابق هلندی که سابقه بازی در هر دو تیم را دارد، معتقد است شانس دو تیم برای صعود به مرحله بعد برابر است و تاکید کرد که سرنوشت بازی را جزئیات مشخص خواهد کرد.

سایت گل- رود فن نیستلروی، ستاره سابق فوتبال هلند، معتقد است در دیدار پیش رو منچستریونایتد و رئال مادرید، نمایش رابین فن پرسی و کریس رونالدو می تواند سرنوشت بازی را رقم بزند.

این ملی پوش سابق هلندی که سابقه بازی در هر دو تیم را دارد، معتقد است شانس دو تیم برای صعود به مرحله بعد برابر است و تاکید کرد که سرنوشت بازی را جزئیات مشخص خواهد کرد.

او در گفتگو با نشریه مارکا گفت:" هیچ تیمی برتر نیست. از نظر من، نکته کلیدی آمادگی فن پرسی و رونالدوست. یکی از آنها می تواند سرنوشت بازی را رقم بزند.

فکر می کنم در این دیدار جزئیات کوچک سرنوشت بازی را مشخص می کند. هر دو تیم در خط حمله بسیار قوی هستند.
رئال مادرید در چند هفته اخیر پیشرفت زیادی داشته است. به غیر از دیدار مقابل گرانادا، آنها بسیار قدرتمند ظاهر شدند.

رئال مقابل بارسا واقعا خوب بازی کرد و موقعیت های بسیار خوبی ایجاد کرد.

چمپیونزلیگ برای رئالی ها اهمیت بیشتری از منچستریونایتد دارد."
دیدار رفت دو تیم چهارشنبه هفته پیش رو در سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
آنلکا: یوونتوس می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود

آنلکا که در ژانویه به بیانکونری پیوست، تورینی ها را یکی از مدعیان قهرمانی چمپونزلیگ می داند.

سایت گل نیکلاس آنلکا، مهاجم جدید یوونتوس، مطمئن است که این تیم از همه ویژگی های لازم برای قهرمانی در رقابت های این فصل چمپیونزلیگ برخوردار است.

یوونتوسی ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان بازی های بسیار خوبی ارائه دادند و بالاتر از شاختار دونتسک، چلسی و نورژلاند، به عنوان تیم اول راهی مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کردند.

آنلکا که در ژانویه به بیانکونری پیوست، تورینی ها را یکی از مدعیان قهرمانی می داند.

او در گفتگو با دیلی رکورد گفت:" یکی از دلایلی که باعث شد به یوونتوس بیایم، این است که اعتقاد دارم این تیم می تواند این فصل قهرمان چمپیونزلیگ شود.

از زمانی که با رئال قهرمان چمپیونزلیگ شدم، 13 سال می گذرد و بردن یک جام دیگر پیش از بازنشستگی یکی از رویاهای من است.

از اولین جلسه تمرینی با یوونتوس، کیفیت و اراده لازم برای قهرمانی در چمپیونزلیگ را در تیم دیدم.

مدعی بودن باعث فشارهایی روی بازیکنان می شود و به همین دلیل تلاش می کنند تا این مسئله را رد کنند."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
یوفا و کاهش قیمت بلیت های فینال چمپیونزلیگ

آخرین باری که دیدار نهایی چمپیونزلیگ در انگلیس برگزار شد، دو سال قبل بود که منچستریونایتد در ومبلی 3-1 مغلوب بارسا شد. در آن دیدار قیمت ارزان ترین بلیت ها 176 پوند بود.

سایت گل- اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، قیمت ارزان ترین بلیت های دیدار فینال چمپینزلیگ را به 68 پوند کاهش داد.

آخرین باری که دیدار نهایی چمپیونزلیگ در انگلیس برگزار شد، دو سال قبل بود که منچستریونایتد در ومبلی 3-1 مغلوب بارسا شد. در آن دیدار قیمت ارزان ترین بلیت ها 176 پوند بود.

این مبلغ گزاف انتقادات زیادی را به همراه داشت و به همین دلیل یوفا تصمیم گرفت تا قیمت بلیت ها را کاهش بدهد..

یکی از سخنگویان یوفا به بی بی سی گفت:" ما باید به همه، فارغ از شرایط اقتصادی شان، فرصت دیدن این بازی در ورزشگاه را بدهیم."

تنها 13 هزار قطعه بلیت از 59 هزار بلیتی که برای عموم عرضه شده، به قیمت 68 پوند فروخته خواهد شد و قیمت بقیه بلیت ها 140 و 330 پوند خواهد بود.

قیمت بلیت ها در رقابت های این فصل لیگ برتر هم سر و صدای زیادی ایجاد کرد؛ از جمله در دیدار مقابل آرسنال- منچسترسیتی در امیریتس که بسیاری از هواداران سیتی حاضر به خرید بلیت های گران مسابقه نشدند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
فرگوسن: وارد جنگ روانی با مورینیو نمی شوم

دلیل فرگوسن برای اجتناب از جنگ روانی با مورینیو، تبحر این مربی پرتغالی در استفاده از قدرت رسانه به سوی خود است

سایت گل- سرالکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرد که در آستانه دیدار تیمش مقابل رئال در چمپیونزلیگ، قصد ندارد با ژوزه مورینیو، سرمربی حریف، وارد جنگ روانی شود.

این دو از زمان پیوستن مورینیو به چلسی در سال 2004 رابطه دوستانه با هم دارند اما دلیل فرگوسن برای اجتناب از جنگ روانی با مورینیو، تبحر این مربی پرتغالی در استفاده از قدرت رسانه به سوی خود است.

فرگوسن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" توصیه من به خودم این است که وارد این مسیر نشوم زیرا او خیلی پدرسوخته است. من اجازه می دهم که او کار خودش را بکند.

تا زمانی که او من را به نوشیدنی دعوت می کند، اجازه می دهم هر کار دلش می خواهد بکند.

من باید مطمئن باشم که تیم مناسبی را در مادرید به میدان می فرستم. این بزرگترین چالش من است. ما از قدرت آنها آگاه هستیم. جو بازی فوق العاده خواهد بود. آنها در برنابئو خیلی شکست نخورده اند. من بازی های رئال را هر هفته تماشا می کنم. بازی هفته قبل آنها مقابل گرانادا را دیدم. فکر می کنم رونالدو یک بار دیگر گلزنی کرد؛ فقط برای آن تیم!"

فرگوسن همچنین به شاگردانش هشدار داد اگر مانند فصل گذشته قهرمانی ها را به راحتی از دست بدهند، با خشم شدید او معروف به "سشوار" روبرو خواهند شد.

" چیزی که می توانم بگویم این است که نباید اتفاقات سال گذشته تکرار شود در غیر این صورت آنها گرمای سشوار را با تمام شدت احساس خواهند کرد."

بسیاری نقطه قوت اصلی منچستریونایتد را خط حمله این تیم می دانند و فرگوسن مطمئن است که هر یک از سه مهاجم اصلی تیمش، رونی، فن پرسی و خاویر ارناندز، می توانند به سقف 25 گلی که برای آنها تعیین کرده، برسند.

" اگر هر سه مهاجم ما بتوانند این فصل 25 گل به ثمر برسانند، آنگاه می توانیم شانس زیادی برای قهرمانی در جام های مختلف داشته باشیم.

وین تا به حال 13 گل زده، خاویر ارناندز 14 گل و فن پرسی 22 گل. ما 13 بازی دیگر در لیگ برتر داریم و امیدوارم چند بازی دیگر هم در سایر جام ها داشته باشیم. آنها زمان زیادی برای رسیدن به این رکورد خواهند داشت."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
سر الکس: هدف مورینیو قهرمانی در اروپا است؛
رئال در لالیگا به دنبال دم خودش می‌دود!

او گفته رئال مادرید باید در اروپا موفق شود چون در لالیگا به جایی نمی‌رسد.

سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد گفته فشار روی ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید است تا لیگ قهرمانان را فتح کند.

فاصله رئال مادرید و بارسلونا در صورت برد امروز بارسا در لالیگا 16 امتیاز است و این در حالی است که یونایتد بخت کسب سه قهرمانی را دارد.

او پیش از دیدار چهارشنبه دو تیم در مادرید گفته: «هدف آنها امسال جام باشگاه‌های اروپا است.

آنها شروع بدی در لیگ داشتند و دارند دنبال دم خود می‌دوند! چون فرم بارسلونا باورنکردنی است. به نظرم ژوزه حواسش به جام باشگاه‌ها است و تردیدی در این زمینه نیست.

او می‌تواند تنها فردی شود که با سه تیم متفاوت قهرمان اروپا شده و این چالشی رویایی برایش است.

البته به نظرم جام باشگاه‌ها همیشه برایش مهم بوده. او کارش را در اروپا عالی انجام داده و امسال هم بازیکنان خوفناکی در اختیار دارد.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
راموس: مادرید در اروپا حق اشتباه ندارد

رئال مادرید چهارشنبه به مصاف منچستریونایتد در لیگ قهرمانان خواهد رفت.

سایت گل – سرخیو راموس هشدار داده و گفته رئال مادرید نباید مقابل منچستریونایتد حتی یک اشتباه انجام دهد.

رئال به دنبال دهمین قهرمانی خود در اروپا است ولی راموس گفته این برای رئال عقده نشده: «من اسمش را عقده نمی‌گذارم. خیلی وقت است به دنبالش هستیم و همه می‌گویند امسال دیگر دسیما است، دسیما است، دسیما است! (دسیما یعنی دهم).

البته ما می‌دانیم که اوضاع چقدر دشوار است. یک اشتباه کنید کارتان تمام است. اما شور و شوق بسیاری داریم و فینال در ویمبلی می‌تواند نقطه اوج ما باشد.»

او درباره قرعه تیمش گفته: «خوشحالم که به یونایتد خوردیم. آنها در لیگ برتر شاید همانی هستند که ما در اسپانیا هستیم: همان ارزش‌ها، همان تاریخ. فلسفه آنها، چیزی که به نمایش گذاشته‌اند و ایده‌آل‌های بازیکنان یکی است.

من ترجیح می‌دهم با چنین تیمی بازی کنم تا تیمی که بزرگ نیست اما ناگهان غافلگیرتان می‌کند.

به علاوه من عاشق فوتبال انگلیس هستم. پدرم بسیار فوتبال انگلیس را دنبال می‌کرد و همیشه علاقمند به منچستریونایتد بود.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
مورینیو: دنیا در انتظار نبرد رئال- منچستریونایتد است

هرچند در این مرحله دیدارهای مهمی مانند آرسنال- بایرن و میلان- بارسا نیز برگزار می شود اما مورینیو معتقد است که دیدار تیمش مقابل یونایتدها از بیشترین جذابیت برخوردار است

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، دیدار پیش روی تیمش مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا را دیداری توصیف کرد که همه دنیا در انتظار آن هستند.

منچستریونایتد چهارشنبه شب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ در برنابئو مقابل رئال قرار خواهد گرفت و مورینیو برای دیدن دیدار شب گذشته شیاطین سرخ مقابل اورتون، به الدترافورد رفته بود.

هرچند در این مرحله دیدارهای مهم دیگری مانند آرسنال- بایرن مونیخ و میلان- بارسا نیز برگزار می شود اما مورینیو معتقد است که دیدار تیمش مقابل منچستریونایتد از بیشترین جذابیت برای هواداران برخوردار است.

او در گفتگو با ام یو تی وی گفت:" این دیداری است که همه دنیا در انتظار آن است. دنیا در انتظار سایر دیدارهای چمپیونزلیگ نیست و امیدوارم بتوانیم به دنبال همان چیزی را بدهیم که منتظر آن نشسته است."

مورینیو و فرگوسن از سال ها قبل رابطه دوستانه ای با هم دارند و سرمربی رئال هم بار دیگر همتایش در تیم رقیب را مورد ستایش قرار داد.

" از اینکه رابطه دوستانه ای با او دارم احساس غرور می کنم زیرا او فرد مهمی در دنیای فوتبال است و مهمتر از آن، آدم خوبی است.

من همیشه رابطه فوق العاده ای با او داشتم و همیشه به خاطر آن احساس غرور می کنم. از زمانی که من در پورتو بودم تا به حال، در دیدارهای زیادی مقابل هم قرار گرفتیم؛ با چلسی، اینتر و رئال. من با همه تیم هایم مقابل منچستریونایتد سرالکس بازی کردم.

البته من به دنبال پیروزی هستم و او هم همین طور اما فکرمی کنم به خاطر دوستی، تیم بازنده کمی می تواند خوشحال باشد اما من می خواهم پیروز باشم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
بررسى ديدارهاى شب اول مرحله یک هشتم نهایی چمپيونز ليگ؛ سلتیک- یوونتوس

تنها یک روز به آغاز مرحله حذفى رقابت هاى چمپيونز ليگ باقى مانده است

سایت گل- در يكى از ديدارهاى روز نخست رقابت های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دو تيم يوونتوس ايتاليا و سلتيك اسكاتلند در ورزشگاه سلتيك پارك اسكاتلند به مصاف يكديگر مى روند.

باشگاه سلتيك ملقب به حلقه چوبى در سال ١٨٨٧ تأسيس شد. سلتيك با ٤٣ قهرمانى در ليگ و ٣٥ قهرمانى در جام حذفى عنوان پُر افتخارترين تيم اسكاتلندى رو يدك مى كشد. اين تيم همچنين به عنوان اولين تيم بريتانيايى در سال ١٩٦٧ با پيروزى ١-٢ مقابل اينتر ميلان ايتاليا در ليسبون پرتقال، موفق به قهرمانى در چمپيونز ليگ شد. سلتيكى ها يك بار نيز نايب قهرمان اين رقابت ها شدند كه در ميلان ايتاليا به قضاوت داورى ايتاليايى ٢-١ مغلوب فاينورد هلند شدند.

ورزشگاه سلتيك پارك با گنجايش ٦٠٠٠٠ نفر، ششمين ورزشگاه پُر ظرفيت بريتانياى كبير محسوب مى شود. سلتيكى ها به داشتن هوادارانى خونگرم در اروپا معروف هستند. هنوز ركورد حضور ١٤٦،٣٦٥ نفر در فينال يك جام داخلى كه در ورزشگاه ملى همپدن پارك گلاسكو انجام شد مطعلق به مصاف سلتيك برابر اَبِردين است. انها همچنين ركوردار حضور تماشاگران در يك ديدار اروپايى را با ١٣٦،٥٠٥ نفر در ديدار سلتيك برابر ليدز يونايتد در سال ١٣٧٠ در اختيار دارند.

باشگاه يوونتوس ايتاليا در سال ١٨٩٧ توسط گروهى از دانشجويان جوان تأسيس شد. يوونتوس به عنوان اولين باشگاه حرفه اى ايتاليايى با كسب ٥٣ جام رسمى در كليه رقابت هاى داخلى و خارجى كه شامل ركورد ٢٨ قهرمانى در ليگ، ٩ جام حذفى، ٥ سوپركاپ مى شود، موفق ترين و پر طرفدارترين باشگاه ايتاليايى محسوب مى شود. يوونتوس ٢ بار در سال هاى ١٩٨٥ و ١٩٩٦ موفق به قهرمانى در چمپيونز ليگ شده است. كه به ترتيب با نتايج ١-٠ و ١-١ ( ٤-٢ در ضربات پنالتى) ليورپول و اژاكس را از پيش رو برداشت.البته فينال اول برابر ليورپول با ٣٩ كشته كمى قهرمانى يوونتوسى ها را تلخ كرد و در اخر هم منجر به ٥ سال محروميت تمامى تيم هاى انگليسى از رقابت هاى اروپايى شد. يوونتوس دومين تيم برتر قرن بيستم شناخته مى شود و هم اكنون در استاديوم المپيك تورين با گنجايش ٢٨،١٤٠ نفر از رقيبان پذيرايى مى كند.

بررسى آمارى مرحله گروهى چمپيونز ليگ

سلتيك

٣ پيروزى، يك تساوى و دو شكست حاصل تلاش اين تيم در مرحله گروهى رقابت ها بود.

٩ گل زده( ١ پنالتى، ٤ تا با ضربه سر، ٧ تا از داخل محوطه، ١ خارج از محوطه )

٣٠ ضربه به چارچوب( ١٦ تا از داخل محوطه و ١٤ تا خارج از محوطه )

١٨ ضربه خارج از چارچوب( ٩ تا از داخل محوطه، ٩ تا خارج از محوطه )

٣١ كرنر، ٣١ ارسال به روى دروازه( ٦ تا به مقصد رسيده )

٢١٦١ پاس ( با دقت ٥٥٪ (١١٩٥) به مقصد )

٣٨٪ متوسط مالكيت توپ در هر بازى ( ٢٢ دقيقه )

٨٨ تعداد خطاهاى انجام شده، ٦٨ تعداد خطاهايى كه روى انها مرتكب شدند( ١٢ كارت زرد، بدون كارت قرمز )

بهترين بازيكن: جيورجس ساماراس با ٣ گل، يك پاس گل و دويدن مصافت ٤٠٧٥٥ متر در ٣٩٢ دقيقه

يهترين پاسور: مايكل لوستيگ با ٢٦٥ پاس و دقت ٥٥٪

خشن ترين بازيكن: ويكتور وانياما با ١١ خطا و دريافت ٣ كارت زرد

يوونتوس

با ٣ پيروزى، ٣ تساوى، بدون شكست يوونتوس موفق به صعود از گروه خود شد.

١٢ گل زده( ١ ضربه سر، ٨ تا از داخل محوطه، ٣ خارج از محوطه )

٥٦ ضربه به چارچوب( ٣٢ تا از داخل محوطه و ٢٤ تا خارج از محوطه )

٦٢ ضربه خارج از چارچوب( ٣٤ تا از داخل محوطه، ٢٨ تا خارج از محوطه )

٥١ كرنر، ٦٠ ارسال به روى دروازه( ٢٩ تا به مقصد رسيده )

٣١١٨ پاس ( با دقت ٧٣٪ (٢٢٨٤) به مقصد )

٤٩٪ متوسط مالكيت توپ در هر بازى ( ٣٠ دقيقه )

٨٢ تعداد خطاهاى انجام شده، ٨٣ تعداد خطاهايى كه روى انها مرتكب شدند( ١٢ كارت زرد، بدون كارت قرمز )

بهترين بازيكن: فابيو كواگليارِلا با ٣ گلو دويدن مصافت ٢١٤٣٣ متر در ١٥٨ دقيقه

يهترين پاسور: آندره پيرلو با ٤٠٤ پاس و دقت ٧٤٪

خشن ترين بازيكن: جورجيو كيالينى با ١٥ خطا و دريافت ٣ كارت زرد

سلتيك براى صعود كار خيلى سختى پيش رو دارد انها در كارهاى تهاجمى خيلى ضعيف تر از يوونتوسى ها عمل كرده اند. اما نشان داده اند كه دفاع كردن را خوب انجام مى دهند و از حمايت فوق العاده تماشاگران خود در خارج و بخصوص داخل اسكاتلند بهره مند هستند كه با تكيه بر انها توانايى از پاى در اوردن هر تيمى را دارند. از طرف ديگر امسال يوونتوس يكى از كانديدهاى جدى قهرمانى است و كنته به هيچ وجه دوست ندارد كه به اين زودى از اين رقابت ها خداحافظى كند. بايد یک روز ديگر منتظر ماند و ديد چه نتيجه اى در ديدار رفت رقم خواهد خورد.

به نظر شما کدام تیم در این دیدار به پیروزی می رسد و نتیجه احتمالی چه خواهد بود؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
بررسى ديدارهاى شب اول مرحله یک هشتم نهایی چمپيونز ليگ؛ والنسیا- پاری سن ژرمن

تنها یک روز به آغاز مرحله حذفى رقابت هاى چمپيونز ليگ باقى مانده است

در ديگر بازى روز نخست رقابت ها دو تيم پاری سن ژرمن فرانسه و والنسيا اسپانيا در ورزشگاه مستايا به مصاف يكديگر مى روند.

والنسيا ملقب به لوس چه در سال ١٩١٩ تأسيس شد. ٦ قهرمانى در لاليگا و ٧ قهرمانى در كوپا دل رى انها را به سومين تيم موفق تاريخ لاليگا تبديل كرده است. در اروپا انها با اينكه ٢ بار پشت سر هم به فينال اين رقابت ها رسيده اند، اما در هيچكدام از دفعات موفق به بالا بردن جام نبوده اند. سال ٢٠٠٠ در فينالى تمام اسپانيايى انها ٠-٣ مغلوب رئال مادريد شدند كه اتفاقا به ميزبانى فرانسوى ها برگزار مى شد. سال ٢٠٠١ نيز در ايتاليا بعد از تساوى ١-١ در وقت قانونى، در ضربات پنالتى ٤-٥ مغلوب بايرن مونيخ المان شدند. اما والنسيا يك بار در جام برندگان يوفا كه در سال ٢٠٠٠ با جام يوفا ( ليگ اروپا كنونى ) ادغام شد و همچنين يك بار در ليگ اروپا به قهرمانى رسيده است. هم اكنون والنسيايى ها در ورزشگاه مستايا با گنجايش ٥٥،٠٠٠ نفر از حريفان خود پذيرايى مى كند اما در فصل جديد به ورزشگاه جديد خود در شمال غرب شهر كه گنجايشى ٧٥،٠٠٠ نفرى دارد، نقل مكان خواهند كرد.

پاری سن ژرمن ملقب به PSG در سال ١٩٧٠ تأسيس شد. با توجه به عمر كوتاه باشگاه، انها دومين تيم محبوب در فرانسه هستند و تا كنون ٢ بار موفق به قهرمانى در ليگ،٨ French cup و ٣ league cup كه هر دو به صورت حذفى برگذار مى شود، شده اند. اما افتخارات انها در اروپا فقط مربوط به يك بار قهرمانى در جام برندگان يوفا در سال ١٩٩٦ مى شود. انها همچنين در سال ١٩٩٤ عنوان بهترين تيم جهان رو از سوى فدراسيون جهانى تاريخ و امار فوتبال دريافت كرده اند. ورزشگاه خانگى PSG پارك دو پرنس نام دارد كه تنها ٤٨،٧١٢ نفر را در خود جاى مى دهد. ناصر الخليفى تنيسور سابق تيم ملى قطر و مدير كنونى شبكه الجزيره اسپورت، در سال ٢٠١١ تمامى سهام باشگاه رو مال خود كرد تا هم اكنون تنها مالك باشگاه باشد. اين مرد قطرى با هدف قهرمانى در اروپا پروژه جديد خود را در باشگاه اغاز كرده است و در حال حاضر PSG ثروتمندترين باشگاه فرانسه محسوب مى شود.

بررسى امارى مرحله گروهى چمپيونز ليگ

والنسيا

٤ پيروزى، ١ تساوى و ١ شكست حاصل تلاش اين تيم در مرحله گروهى رقابت ها بود.

١٢ گل زده( ٣ پنالتى، ١ ضربه سر، ١٠ تا از داخل محوطه، ٢ خارج از محوطه )

٣١ ضربه به چارچوب( ٢١ تا از داخل محوطه و ١٠ تا خارج از محوطه )

٢٤ ضربه خارج از چارچوب( ١٠ تا از داخل محوطه، ١٤ تا خارج از محوطه )

١٣ كرنر، ١٥ ارسال به روى دروازه( ٧ تا به مقصد رسيده )

٢٩٩٤ پاس ( با دقت ٧٢٪ (٢١٤٢) به مقصد )

٤٩٪ متوسط مالكيت توپ در هر بازى ( ٢٩ دقيقه )

٩٦ تعداد خطاهاى انجام شده، ٩٧ تعداد خطاهايى كه روى انها مرتكب شدند( ١٥ كارت زرد، ٢ كارت قرمز )

بهترين بازيكن: يُناس با ٤ گل و دويدن مصافت ٤٢٠١١ متر در ٣٢٩ دقيقه

يهترين پاسور: تينو كستا با ٣٥٥ پاس و دقت ٧٤٪

خشن ترين بازيكن: اَديل رَمى با ٨ خطا و دريافت ٢ كارت زرد و يك كارت قرمز

پاری سن ژرمن

با ٥ پيروزى، بدون تساوى و يك شكست با بيشترين تعداد برد در بازى هاى گروهى موفق به صعود شدند.

١٤ گل زده( ١ پنالتى، ١ ضربه سر، ١٤ تا از داخل محوطه، بدون ضربه خارج از محوطه )

٤٣ ضربه به چارچوب( ٣٤ تا از داخل محوطه و ٩ تا خارج از محوطه )

٣٣ ضربه خارج از چارچوب( ١٨ تا از داخل محوطه، ١٥ تا خارج از محوطه )

٣٢ كرنر، ١٥ ارسال به روى دروازه( ٨ تا به مقصد رسيده )

٣٥٦٦ پاس ( با دقت ٧٥٪ (٢٦٨٠) به مقصد )

٥٢٪ متوسط مالكيت توپ در هر بازى ( ٣٢ دقيقه )

٨٨٢تعداد خطاهاى انجام شده، ٧٧ تعداد خطاهايى كه روى انها مرتكب شدند( ١٣ كارت زرد، بدون كارت قرمز )

بهترين بازيكن: لاوتزى با ٣ گل و دويدن مصافت ٣١٣٣٧ متر در ٢٥٩ دقيقه

يهترين پاسور: بِليز مَتودى با ٣٩١ پاس و دقت ٧٧٪

خشن ترين بازيكن: بِليز متودى با ١١ خطا و دريافت ٢ كارت زرد

ديدار والنسيا و PSGشايد جزو معدود بازى هاى اين مرحله از رقابت ها باشد كه در ان هر دو تيم به يك اندازه شانس صعود داشته باشند. با اينكه PSG در فاز حمله و مالكيت توپ تا حدودى نسبت به رقيب خود برترى دارد اما والنسيا هم بر خلاف حريف خود تجربه حضور در بازى هاى بزرگ را به لطف بارسلونا و رئال مادريد و حضور چندين ساله خود در رقابت هاى چمپيونز ليگ، در چنته دارد كه مى تواند در مصاف با PSG به كمك انها بيايد. تمام اميد هواداران تيم فرانسوى در بازى رفت به ساق هاى زلاتان ابراهيمويچ است كه با به ثمر رساندن گل در مستايا، كار اين تيم را در بازى برگشت اسان تر كند، از طرفى ديگر والنسيايى ها اميدوارند كه سولدادو اقاى گل دو فصل اخير تيم بعد از چند هفته گل نزنى، در اين بازى به روند رو به رشد خود برگردد و ناكامى در لاليگا رو با صعود به دور بعد چمپيونز ليگ جبران كنند.

به نظر شما کدام تیم در این دیدار به پیروزی می رسد و نتیجه احتمالی چه خواهد بود؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۵,۷۶۳ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۱۰ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۸,۹۰۰ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۲۲۴ بازدید
۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۱ بازدید
۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۳۳۵ بازدید
۱۰ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۷۴۵ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۶۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۸۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۳۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۳ کاربر آنلاین است. (۸۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!