به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یه سری جوگیر کوته فکر اومدن براش هورا کشیدن!

استاد همه چی دون احترامه خودتو نگه دار
فکر نکن چون رئیسی هرچی دلت میخواد میتونی بگی
ادم حرفه ای میگه کسی ک برا باشگاه انتخاب میشه ازش حمایت کن دیگه هم باهات بحثی ندارم
استاد اینجا ایرانه فرگوسنم بیاد وقتی بازیکن دلش نخواد بازی نمیکنه

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
خداییش حقمون نبود قهرمان بشیم. سپاهان هم در طول فصل از ما بهتر بوده هم تو این بازی موقعیت های بیشتری داشت.
واقعا چرا ما باید قهرمان بشیم در حالیکه بازیکنمون (هادی نوروزی) n متر جلوتر از دفاع هست ولی حتی دویدن هم یادش میره؟ چرا باید قهرمان بشیم در حالیکه مربیمون از دقیقه 50 کریم رو میکشیم بیرون و فکر میکنه دفاع سوراخمون میتونه اون زمان زیاد رو دووم بیاره؟ چرا باید قهرمان بشیم در حالیکه بازیکنامون از 4 تا پنالتی 2 تاشو کلا میزنن قاطی باقالیا؟ چرا باید قهرمان بشیم در حالیکه تو کل فصل نشانه های یه تیم قهرمان رو نداشتیم؟
فقط دلم برای مهدوی کیا سوخت. چیزی به اسم "پرسپولیسی با غیرت" در خطر انقراض هست. با رفتن مهدوی کیا و علی کریمی هم بالکل منقرض میشه. میمونه این همه عاشق دلسوخته و یه مشت مفت خور.

پ.ن: 12 سال هست که طرفدار پرسپولیس هستم. 1 فصل نشد پرسپولیس به خاطر این همه هوادار قوی باشه. تا به یاد دارم همیشه خدا مریض بوده!
تو این 12 سال فقط 2 بار لیگ و 2 بار حذفی رو بردیم. یعنی یه چیزی در حد والنسیا تو لیگ اسپانیا. والنسیا هم تو 12 سال اخیر 2 بار لیگ رو برده. تازه همینا هم شانسی بدست اومده. یه بار که ملوان هفته آخر استقلال رو برد و ما قهرمان لیگ شدیم، اگه استقلال مساوی هم میکرد قهرمان بود. 2 بار هم که با علی دایی جام حذفی رو بردیم چندان مقتدرانه نبود.
تو دربی ها هم همواره نتایج بدی گرفتیم. حساب کنید تو 12 سال چند تا دربی برگزار شده؟ فکر کنم 25 تا. من فقط 3 تا برد به یاد دارم. 1 بار با دنیزلی دوره اول 1 بار با دایی و 1 بار با دنیزلی دور دوم.
هوادار پرسپولیس بودن مثل یه کابوس میمونه. متاسفانه من مثل معتادی هستم که نمیتونه ترکش کنه، فقط زجر میکشه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
من حالم خیلی خرابه.

یکی بهم روحیه بده!

این شب از شب تحقیر بارسا هم برام سختتر بود!چون فاصله تا جام یه قدم بود ولی خودمون نابودش کردیم که البته بازم میگم بدشانس بودیم که تو هر بار گل مساوی رو میخوردیم و تو پنالتی بدون اینکه دروازه بان حریف توپی بگیره،باختیم.

حرفای امیر رو کاملا قبول دارم.تازه امیر جان خوبه تو 3 سال کمتر از من حرص خوردی!(من 15 ساله عاشق پرسپولیس و البته بارسام)

تو هر کشوری پرطرفدارترینها بهترین تیمهای کشورهاشون هستن(بارسا-رئال / بایرن-دورتموند/منچستر-آرسنال و.../میلان-یووه/آزاکس / فنرباغچه-گلاتاسرای/و...) ولی اینجا پر طرفدارترین تیم ضعیفترین تیمه.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
كريمي هم خداحافظي كرد؟‏!‏

Més que un club
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Mxplode
پیام: ۲,۰۸۴
عضویت از: ۱۷ دی ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- مسی - اینیستا - والدس - پیکه
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
ولاتکو رو نیمکته کلاه کج تو !

نقی رو جای کریمی میاره تو !!

مهدی رو دقیقه 115 میاره تو !!!

فک کرده بازی تموم شده دقیقه 50 بهترین مهاجم تیمو میکشه بیرون یه بی عرضه رو جاش میاره !!!

آخه نوروزی کیه ؟ کسی که انقد برا باشگاه ناز و قهر میکنه بازوبند رو هم میدن دستش ؟؟ چن تا موقعیت ماه رو خراب کرد ؟ به نظر من کاملا از عمد زد بیرون پنالتیو ...

کریمی هم که خدافظی کرد ... گندت بزنن یحیا ...

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Messiiiiiiiiii
پیام: ۲,۲۶۶
عضویت از: ۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- Messi
- Carles Puyol - Ronaldinho - Thierry Henry
- پرسپولیس
- Argentina - Spain
- علی کریمی - دژاگه - علیپور - علیرضا جهانبخش
- Josep Guardiola - Arsène Wenger
گروه:
- کاربران عضو
داش علی هم از فوتبال خداحافظی کرد ...
چه شبی داره میشه امشب ، داش علی تو دیگه چرا ...
دلمون برات تنگ میشه ... امیدوارم که تصمیمی احساسی باشه و بازم بتونیم توی مستطیل سبز ببینیمت ...
نقل قول
فک کرده بازی تموم شده دقیقه 50 بهترین مهاجم تیمو میکشه بیرون یه بی عرضه رو جاش میاره !!! آخه نوروزی کیه ؟ کسی که انقد برا باشگاه ناز و قهر میکنه بازوبند رو هم میدن دستش ؟؟ چن تا موقعیت ماه رو خراب کرد ؟ به نظر من کاملا از عمد زد بیرون پنالتیو ...

نوروزی هرچی باشه 100% از کریم انصاریفرد بیشتر دنبال توپ میدوه و بیشتر پرس میکنه ، اگه مخالفی یکم وقت بزار بشین مقایسه کن تا بفهمی ...

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
عین چند سال قبل به هیچی نرسیدیم.
مثل تیمهای خارجی مسولای تیم باید بشینن برنامه ریزی کنن ازین اشتباهات درس بگیرن!!
نگاه کنید همین بارسای خودمون تو سالهای 2000 تا 2004 که هیچی نشدیم و تو نیوکمپ به تیمهای قعر جدولی میباختیم،چه شد؟
فصل بعدش رایکارد رو آوردن مربی کردن-دکو-رونالدینیو-اتوئو-ژولی-مارکز خریدن(البته رونی 1 سال زودتر اومد) در واقع نقاط ضعف تیم رو برطرف کردن و اون تیم 2 لالیگا و 1 اروپا گرفت.فصل 2007-08 هم وقتی به هیچی نرسیدیم و 4تا از رئال خوردیم،بعدش چه شد!!

یوونتوس به دسته 2 فت-چند سال هم بزور 6-7 شدن ولی اونقدر جابجایی انجام دادن و به فکر تیم بودن و برای آینده ش برنامه ریزی کردن که الان 2 سال پیاپی قهرمان لیگ میشه و از قدرتهای اروپا شده.

بایرن دو سال تو لیگ به دورتموند لیگ رو باخت-تو اروپام 2 فینال رو از دست دادن و پارسال تو فینال حذفی 5تا از دورتموند خوردن ولی ببینید چکار کردن که این تیم با 20 امتیاز بیشتر 6 هفته مونده به پایان لیگ قهرمان میشه و در آستانه 3 جامه شدنه!

ولی مشکل اینجاست وقتی مدیری نمیدونه خودشم میمونه یا نه،از کجا این کارو بکنه؟
وقتی بازیکنا بخوان برای 1 مربی بازی میکنن و بخوان براش بازی نمیکنن-حقوق میلیاردی هم میگیرن و آب از آب تکون نمیخوره-مربی تیم کاری به تیم کرده که عرضه نداره جلو هوادارای خودی حمله کنه(مقایسه کنید با بازی رئال-دورتموند)
-بازیکنای متوسط پر این تیمن و اصلا در حد پرسپولیس نیستن،و اونایی هم که تو یه جا دیگه خوب باشن میان اینجا هنگ میکنن!
همچین انتظاری بیجا و بیخوده!
خدا آخر عاقبت تیم رو به خیر کنه که به نابودی میره.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Mxplode
پیام: ۲,۰۸۴
عضویت از: ۱۷ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی - اینیستا - والدس - پیکه
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
نوروزی هرچی باشه 100% از کریم انصاریفرد بیشتر دنبال توپ میدوه و بیشتر پرس میکنه ، اگه مخالفی یکم وقت بزار بشین مقایسه کن تا بفهمی ...

جالب بود ! خنده دار بیشتر !
کریم یه موقعیت گیرش اومد گلش کرد.
این نوروزی خان که ازش تعریف میکنی 2 بار که تو آفساید نبود بهش پاس دادن از کناره ها فرصت داشت، کدومشو خوب دوید و خوب بازی کرد ؟؟ پاس درست داد تو 2 موقعیت ؟! گند زد به جفتشون !

چقدم پرس کرد بیچاره ! خسته نشه یهو ! گردانو پرس کرده بود !!

فک کنم خــــــــــیلی واضحه که کریم بهتر از هادی بود حداقل امشب !

تو بازی های گذشته هم ثابت شده.

اون گلی که به سپاهان زد تو تهران تو لیگ هم هر کسی جای تون بود میزد ! توپ افتاد جلو پاش زد !

از عملکرد تو طول فصل و تعداد گل ها (با اینکه فک کنم کریم کمتر بازی کرد) هم میشه فهمید کریم بهتره ...

حالا که همه چی تموم شده دعوای الکی چه فایده ... ؟!

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Messiiiiiiiiii
پیام: ۲,۲۶۶
عضویت از: ۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- Messi
- Carles Puyol - Ronaldinho - Thierry Henry
- پرسپولیس
- Argentina - Spain
- علی کریمی - دژاگه - علیپور - علیرضا جهانبخش
- Josep Guardiola - Arsène Wenger
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مـــاهـــان نوشته:

نقل قول

جالب بود ! خنده دار بیشتر !
کریم یه موقعیت گیرش اومد گلش کرد.
این نوروزی خان که ازش تعریف میکنی 2 بار که تو آفساید نبود بهش پاس دادن از کناره ها فرصت داشت، کدومشو خوب دوید و خوب بازی کرد ؟؟ پاس درست داد تو 2 موقعیت ؟! گند زد به جفتشون !

چقدم پرس کرد بیچاره ! خسته نشه یهو ! گردانو پرس کرده بود !!

فک کنم خــــــــــیلی واضحه که کریم بهتر از هادی بود حداقل امشب !

تو بازی های گذشته هم ثابت شده.

اون گلی که به سپاهان زد تو تهران تو لیگ هم هر کسی جای تون بود میزد ! توپ افتاد جلو پاش زد !

از عملکرد تو طول فصل و تعداد گل ها (با اینکه فک کنم کریم کمتر بازی کرد) هم میشه فهمید کریم بهتره ...

حالا که همه چی تموم شده دعوای الکی چه فایده ... ؟!

کریم توی این بازی اصلا راه رفت ؟! ندیده چجوری روی خط نیمه وایساده بود هی از اینور میرفت اونور ؟! این فصل نوروزی از کریم بهتر بوده ، حالا یه پنالتی خراب کرده دلیل نمیشه همه چی رو سرش خراب کنید که
دوندگی نوروزی همیشه از انصاریفرد بیشتره ، من خودم کاملا قبول دارم که اگه کریم روی فرم باشه بهترین مهاجم ایرانه ولی این کریم اصلا و به هیچ وجه روی فرم نبود ... در تمام فصل و بخصوص این چند بازی اخیر هم ثابت شده ...

هر کاریم بکتیم ، توی این فصل 1 بازیکن نداشتیم که از 7 گل توی لیگ بیشتر زده باشه !!! این وضعیت خطِ حملمونه ؛ چه با کریم ، چه با نوروزی ...

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
این نوروزی یه زمانی از خلیلی بهتر بود حالا هم از کریم بهتر شده. یه ذره بگذره از لواندوفسکی هم بهتر میشه.
مگه هر کوتاه قدی پرس بلده؟ این یارو حتی بلد نیست با توپ بدوه چه برسه به پرس. سندش هم همون موقعیت تک به تک؛ یه بار توپ زیر پاش گیر کرد یه بار خودش رفت توپ موند تا بالاخره مدافع از فاصله 20 متری خودش رو رسوند.
جالبه واقعا، یارو 20 متر جلو بوده مدافع بهش رسیده بعد شده دونده؟
اصلا حوصله بحث ندارم، الکسیس که از اتوو بهتر بشه نوروزی هم از کریم بهتر میشه.

نقل قول
حرفای امیر رو کاملا قبول دارم.تازه امیر جان خوبه تو 3 سال کمتر از من حرص خوردی!(من 15 ساله عاشق پرسپولیس و البته بارسام)

البته من 16 ساله طرفدار بارسا هستم و 12 سال طرفدار پرسپولیس.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۸۶ بازدید
۱۹ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۲,۸۷۵ بازدید
۱۹ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۵,۹۳۴ بازدید
۱۹ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۸۰ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۶۵۸ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۲,۹۸۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۱۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۹ کاربر آنلاین است. (۶۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!