به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
واقعا خوندن این نظراتی که دوستان نوشتن آدم رو ناراحت می کنه

خیلی خیلی راحت دارین در مورد خرید بازیکن صحبت می کنید. جالبه در مورد خیلی از پست ها هم صحبت می شه از خط حمله گرفته تا دفاع.
انصافا تا حالا چند دفعه به دونگو تو تیم اصلی فرصت داده شده که حالا همه به فکر گزینه هایی مثل لواندوفسکی، سرجیو، کاوانی و یا حتی ته وز!!! افتادن؟؟

خداییش تا حالا روبرتو تو یه بازی کامل ازش استفاده شده؟؟ (نه این که دقیقه 86 به عنوان بازیکن تعویضی بیاد تو!) اون هایی که بازی های پیش فصل رو با دقت دیدن شاید یادشون باشه که چقدر خوب بازی می کرد و رو تک تک گل هایی که می زدیم تاثیر مستقیم داشت. حتی تو بازی با آژاکس هم وقتی اومد یه موقعیت خوب ایجاد کرد.

تو خط دفاع که بارترا تا الان خیلی بهتر از بقیه ی بازیکنا کار کرده. دوستانی هم که نگران خط میانی هستن، یادشون باشه که بارسا بی الان دنیس سوارز رو گرفته که هم واقعا با استعداده هم از بچگی طرفدار بارسا بود. احتمالا یکی دو سال دیگه میاد تیم اصلی تا کم کم جای ژاوی رو پر کنه.

من نمی گم بارسا اصلا نباید سراغ خرید بازیکن بره. حرف من اینه که بازیکن های خودمون باید تو اولویت باشند. حالا اگر به اینا فرصت دادین و جواب نگرفتیم بریم سراغ خرید بازیکن.

در نهایت باید بگم که تیمی که دارین در موردش صحبت می کنید بارسلوناست باشگاهی که افتخارش پرورش بازیکنان بزرگه نه خریدشون (گرچه ظاهرا سیاست هاش داره تغییر می کنه جدیدا!) حالا اگر واقعا انقدر به خرید ستاره های تیم های دیگه علاقه دارید چند تا تیم بهتون معرفی می کنم که قطعا با خریدهای فراوان می تونن هر فصل خوشحالتون کنند:
چلسی
منچستر سیتی
پاریسن ژرمن
موناکو (جدیدا)
و البته در صدرشون رئال مادرید

پ . ن:
هنوز یادم نرفته اون زمانی رو که یه عده از طرفدارای بارسا با انتقاد شدید می گفتن به جای بازی دادن به اینیستا بارسا باید به دنبال خرید یه بازیکن خوب باشه
شاید بعضی از طرفدارای قدیمی تر یادشون بیاد.....

۹ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در نهایت باید بگم که تیمی که دارین در موردش صحبت می کنید بارسلوناست باشگاهی که افتخارش پرورش بازیکنان بزرگه نه خریدشون (گرچه ظاهرا سیاست هاش داره تغییر می کنه جدیدا!)

دوست من بارسلونا مثل ایرانه !.درسته که دچار تحولاتی در سال های اخیر شده(نمی گم خوب یا بد) اما تاریخ بزرگی رو به همراه داره.شمایی که هوادار قدیمی باشگاه هستید باید اینو بهتر بدونید ...

شما یه نگاه به لیست اسطوره هامون بنداز.چند تاش کاتالانی اند یا چند تاش پرورش یافته ی خود باشگاهند بعد قاطعانه در مورد سیاست باشگاه صحبت کنی(قصد توهین ندارم.).متاسفانه در زمن پپ یه سری جو گیری های صورت گرفت و هر ننه قمری سر از بارسا در آورد.این دلیل نمیشه که سیاست های پپ سیاست های باشگاه باشند ...

ته وز هم هیچ مشکلی نداره.می تونید پیگیر بازی های فوق العادش در تیم جدیدش(یووتوس) باشید.حتی وقتی سر الکس با بی محبتی باهاش رفتار کرد به خوبی انتقامشو در دربی منچستر در لباس سیتی به یاد دارم ...

من نمی دنم چه کسی بازی استعداد فوق العاده ای چون انیستا رو زیر سوال برده. و این هم دلیل نمیشه هر کی از لاماسیا میاد یه انیستا،یه لئو یا یه آقای پویول باشه ...

مگه پدرو و بوسکتس و تیوپ از کجا اومدند از هوا که نازل نشدند. پیرو تبلیغاتی که راسل در مورد لاماسیا کرد(هر چند بوسکتس و پدرو در آخرین سال حضور لاپورتا بارسایی شدند) و سیاست های پپ ...
از خیر اون الگوئر احمق هم می گذرم.اگه می دونستم به چنین روزی می افتیم هرگز اون زمان ناشکری نمی کردم.

من از دونگو خوشم میاد.دو بار بازیشو بیشتر ندیدم اونم در مقابل تیم های ضعیف و نمی تونم قاطعانه در موردش نظر بدم.
خوشحال میشم جای خالی شیر کامرونی رو برامون پر کنه ...

امیدوارم با بازگشت لاپورتا و درایت تاتا هر کس شایستگی پیراهن مقدس بارسا را داره برای این تیم بازی کنه نه هر کس که کاتالانیه و از لاماسیا در میاد ...

امیدوارم سایه ی سرورم آقای کارلس پویول و لئو تا زمانی که امثال پدرو و بوسکتس در بارسا توپ می زنند همیشه بالای سر تیم باشه تا مبادا گند این تبلیغات در بیاد و آبرو ریزی بشه ...

زنده باد تیم فوتبال بارسلونا نه لاماسیا

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شما یه نگاه به لیست اسطوره هامون بنداز.چند تاش کاتالانی اند یا چند تاش پرورش یافته ی خود باشگاهند بعد قاطعانه در مورد سیاست باشگاه صحبت کنی(قصد توهین ندارم.).متاسفانه در زمن پپ یه سری جو گیری های صورت گرفت و هر ننه قمری سر از بارسا در آورد.این دلیل نمیشه که سیاست های پپ سیاست های باشگاه باشند ...

دوست عزیز من که مثلا از سال 1960 طرفدار بارسا نیستم که روند تغییر و تحولات باشگاه رو از قدیم دنبال کرده باشم.
مساله اینه که شما وقتی به هواداری فعلیه بارسا نگاه می کنی قدیمی ترین هامون از سال 2000 به بعد طرفدار بارسا شدیم، یعنی حدودا از زمان لاپورتا که البته 2003 اومد به باشگاه. ولی خب زمان لاپورتا سیاست های باشگاه رفت به سمت این که بیشتر خودش بازیکن بسازه و واقعا هم جواب گرفت. شما تاریخ لاماسیا رو هم که نگاه کنی تقریبا از سال 2002 به بعده که اکثر کارشناس ها لا ماسیا رو به عنوان بهترین مدرسه ی فوتبال دنیا شناختند.

حرف من اینه که حالا که از این سیستم جواب گرفتیم چرا باید تغییرش بدیم؟
انصافا تا حالا نشده با یه رئالی بحث کنی و بهش بگی شما فقط بلدید پول بدید بازیکن بخرید؟

من نمی گم هر بازیکنی که از لاماسیا می آد قراره ستاره بشه ولی قبول ندارید که اول باید به استعدادهای خودمون فرصت بدیم؟ اونم وقتی که چندتاشون هستن که خیلی از کارشناس ها اونا رو بازیکن های آینده داری می دونن. شما خوشحال تر نمی شید اگر در آینده هم مثلا 5 تا بازیکن عالی از لاماسیا تو تیم اصلی بازی کنند. (قطعا خیلی بعیده که 11 بازیکن تیم، همه از پایه مال خودمون باشن.)

نقل قول
من نمی دنم چه کسی بازی استعداد فوق العاده ای چون انیستا رو زیر سوال برده.

اصالا نیاز نیست راه دوری بری تا اینو بفهمی. کافیه به صفحه ی 2 همین تاپیک مراجعه کنی و پست شماره ی 13 رو بخونی :

نقل قول
ما در حال حاظر يكيوميخوايم بزاريم ذخيره دكو!
يه بازيكن كه توانايى هاى دكر رو داشته باشه!
نه اين بچه هه اينيستا!

می بینی؟ جالب نیست به نظرت که اون موقع یه عده در مورد اینیستا چه جوری صحبت می کردن؟؟ البته این فقط یه نمونشه من خودم اون وقت ها عضو این سایت نبودم ولی از بقیه ی طرفدار های بارسا هم همچین حرف هایی می شنیدم.

نقل قول
و این هم دلیل نمیشه هر کی از لاماسیا میاد یه انیستا،یه لئو یا یه آقای پویول باشه ...

ولی نمی تونیم هم با این استدلال که : "از کجا معلوم اینم بشه مثل اینیستا؟" بازکن های خودمون رو نادیده بگیریم. تاریخ ثابت کرده یه زمانی ستاره های فعلیمون رو هم یه عده قبول نداشتن.

حرف آخرم اینه که منم نمی گم که تمام بازیکنای تیم باید از تیم پایه باشن حالا خوب یا بد. قطعا این طرز فکر حماقته. ولی مطمئنم که همین الان هم بازیکن هایی هستن که اگر بهشون فرصت داده بشه در آینده می تونن جز بهترین ها دنیا باشن. ولی الان با نادیده گرفتنشون ممکنه این افتخار رو در آینده از خودمون بگیرم.

۱۰ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
در ضمن برام جالبه که هنوز این احتمال رو می دید که تغییر و تحولات باشگاه تو سال های اخیر بد بوده باشه و در مورد خوب یا بد بودنش نظر نمی دید!!

نقل قول
درسته که دچار تحولاتی در سال های اخیر شده(نمی گم خوب یا بد)

واقعا فکر می کنید چی باعث شد که تو این سال ها یه بارسلونای رویایی شکل بگیره؟؟ اون 6 تا جامی رو که بردیم حاصل چی بود؟ افتخاری که هیچ تیم دیگه ای کسب نکرده!
یه نگاه به ترکیب تیم تو فینال لیگ قهرمانان 2009 بکنید: 7 تا بازیکن از لاماسیا تو ترکیب بودن
تو بازی 5-0 مقابل رئال 8 تا بازیکن از لاماسیا داشتیم
یادمه بعد از اون بازی اکثر بچه های این سایت می نوشتن : زنده باد بارسلونا زنده باد لاماسیا!!

البته ظاهرا طبق گفته های شما که اینا همه حاصل یه سری "جو گیری" و "راه پیدا کردن هر ننه قمری" به تیم بوده!

۱۰ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
دوست من بعد از اخراج ریکارد شده جامی بیاریم و توش حرف و حدیث نشنیده باشیم.
البته بعضی هاش واقعا ناداورانست.همون فینال 2006 که دروازه بان آرسنال اخراج شد هم دوستان دهنشونو یه متر وا کرده بودند و می گفتند سامی تو آفساید بوده که دروازه بانشون روش خطا کرده ولی بعضی هاش هم به حق بوده ...

اینکه شما می گی 7،8 نفر تو ترکیب تیم بودند چیزی رو ثابت نمی کنه.میتونید بازی رو تماشا کنید و ببینید چند نفرشون تاثیر گذار بودند.ضمنا سسک و آلبا هم به لاماسیا ربط پیدا نمی کنند.

من از خدامه که پولمون رو خرج جوان های با استعداد خودمون بکنیم.
من با جادوگری رونالدینهو بارسایی شدم ولی جیوانی دوس سانتوس رو به همون اندازه دوست داشتم.یه روزی آرزوم بود که پیراهن بویان رو داشته باشم.به گای آسولین هم دل بسته بودم و نمونه های مشابه ...

دوست من، من بر خلاف شما رویایی بودن رو در کسب جام نمی بینم.کامنت های من در همون سالی که پپ هدایت بارسا رو به دست گرفت موجوده و من از این همه پاس کاری ملال آور شکایت کرده بودم ...
(و به هیچ عنوان حاضر به بحث در مورد پپ با هیچ کس نیستم.)
باز دوستان 4 گلی که در آخرین سال حضور ریکارد از دو ریالی ها خوردیم رو تو سرمون می زنند.بازی ای که تیم فرانک ریکارد انجام می داد بسیار زیباتر از اون پاس کاری های ملال آور بود ...

نمی خوام به دوست داران پپ توهین کرده باشم ولی بیرون کردن توره برای جا باز کردن برای بوسکتس و بازی دادن به پدرو و تیو و امثالهم حاصل چه چیزی می تونه باشه ؟!

باز تاکید می کنم.قرار نیست هر کس از لاماسیا در میاد بشه لئو،بشه انیستا ... ولی خوشحال می شم چنین اتفاقی بیفته.

شما اگه به عقب برگردید و همون چند دقیقه ای که ابتدا انیستا،سپس لئو و بعد ها بویان و جیوانی فرصت بازی بهشون می رسید رو نگاه کنید واقعا متعجب می شید.
جلب کردن نگاه ها در تیمی که تکنیکی ترین بازیکن تاریخ(رونالدینهو) رو داره فقط می تونه از یه استعداد با مهارت ناب(مسی) بر بیاد.
خود نمایی در بازی ای که اندرسون دکو و ژاوی در اون حضور دارند فقط از یه استعداد نابغه(انیستا) بر میاد.
هتریک در بازی ای که لئو در اون حضور داره فقط از یه مهاجم برجسته(جیوانی دوس سانتوس) بر میاد.
...

دادن یه پاس دو متری ساده از(بوسکتس) بر میاد.
شکستن رکورد دو استقامت فقط از یه اسب(پدرو) بر میاد.
خورد کردن اعصاب طرفداری که زمانی آقای رونادینهو اونو تا خارج از جو می برد فقط از تیو بر میاد.
...

امیدوارم هر کس شایستگی پیراهن مقدس بارسا رو داره برای این تیم بازی کنه و مسلما اولویت هم با جوان های با استعداد لاماسیاس.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اینکه شما می گی 7،8 نفر تو ترکیب تیم بودند چیزی رو ثابت نمی کنه.میتونید بازی رو تماشا کنید و ببینید چند نفرشون تاثیر گذار بودند

این حرف که اصلا منطقی نیست. 7، 8 نفر یعنی بیشتر بازیکنای یه تیم. میگه می شه یه تیم با 7، 8 بازیکنی که تاثیرگذار نیستن بتونه این همه موفقیت کسب کنه؟؟!!
البته اینو باید بگم که بازیکن های دیگه هم عالی کار کردن و اصلا قصد ندارم عملکرد اونا رو نادیده بگیرم و بگم موفقیت تیم فقط برای بازیکنان لاماسیا بوده.

جالبه که حتی کسانی هم که طرفدار بارسا نیستن دارن از بارسای سال های اخیر به عنوان یه تیم رویایی یاد می کنن. شما چه طور اینو قبول ندارین؟؟
نقل قول
دوست من، من بر خلاف شما رویایی بودن رو در کسب جام نمی بینم

قطعا تیمی که رویایی هست جام هم کسب می کنه؟ حتی اگر نخواد هم باز جام می گیره
نمی گم هر تیمی که جام کسب می کنه بی نظیره ... میگم تیمی که بی نظیره قطعا جام هم کسب می کنه.
در مجموع شما دارین دورانی از باسا رو زیر سوال می برین که خیلی ها به خاطر اون دوران طرفدار بارسا شدن!

در مورد پپ هم باید بگم که اتفاقا من از اون دسته افراد نیستم که اعتقاد داشته باشم: هر کاری گواردیولا انجام داده درست بوده. اتفاقا خودم بعضی از کارهاش رو قبول نداشتم. (مخصوصا اون اواخر)
ولی اعتقاد دارم نباید به گواردیولا به صورت دیجیتالی نگاه کرد. 0 و 1 نیست. با اینکه اشتباهاتی داشته نمی شه منکر موفقیت هاش شد.
در ضمن اگر بازی های حدود سال های 2009 و 2010 بارسا رو نگاه کنی به هیچ وجه صرف پاسکاری های ملال آور نبود. خیلی از کسانی رو می شناسم که هوادار بارسا هم نبودن ولی تو اون دوران می گفتن بارسا فوق العاده بازی می کنه.
چیزی که الان از بازیه بارسا گرفته شده سرعت هست. آمار هم اینو نشون می ده. اون سال ها بازی بارسا شامل پرسینگ شدید و پاسکاری های کوتاه و سریع تا رسیدن به گل بود. که انصافا هم چشم نواز بود. (شاید بشه گفت شبیه اون چیزی که آژاکس تو نیمه ی اول بازی با ما اجرا کرد)
ولی قبول دارم که الان بارسا خیلی کند تر بازی می کنه و به نظرم این عامل از دست رفتن جذابیت بازی بارساست.
این رو هم تقصیر پپ می دونم. اون اواخر دیگه مالکیت توپ براش هدف شده بود نه وسیله ای برای رسیدن به گل. همین اصرار بیش از اندازه رو مالکیت باعث کاهش سرعت بازی شد و بازیه بارسا رو یکنواخت کرد.

نقل قول
باز تاکید می کنم.قرار نیست هر کس از لاماسیا در میاد بشه لئو،بشه انیستا ... ولی خوشحال می شم چنین اتفاقی بیفته.

مطمئن باش که باز هم ممکنه این اتفاق بیافته و شاهد ستارگانی از لاماسیا باشیم. ولی اگر قرار باشه مسئولین باشگاه تمام فکرشون رو بزارن رو خرید بازیکن (که امروز ال موندو نوشته بود مارکو رویس رو زیر نظر گرفتن) دیگه فرصتی برای بازی کردن بازیکنان خودمون نمی مونه تا اساسا ببینیم لیاقت بازی دارن یا نه!

۱۰ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
محمد نوشته:

چیزی که الان از بازیه بارسا گرفته شده سرعت هست. آمار هم اینو نشون می ده. اون سال ها بازی بارسا شامل پرسینگ شدید و پاسکاری های کوتاه و سریع تا رسیدن به گل بود. که انصافا هم چشم نواز بود. (شاید بشه گفت شبیه اون چیزی که آژاکس تو نیمه ی اول بازی با ما اجرا کرد)
ولی قبول دارم که الان بارسا خیلی کند تر بازی می کنه و به نظرم این عامل از دست رفتن جذابیت بازی بارساست.
این رو هم تقصیر پپ می دونم. اون اواخر دیگه مالکیت توپ براش هدف شده بود نه وسیله ای برای رسیدن به گل. همین اصرار بیش از اندازه رو مالکیت باعث کاهش سرعت بازی شد و بازیه بارسا رو یکنواخت کرد.

تا جایی که من یادم میاد زمان پپ چه اواخرش یا اوایلش به هیچ وجه پرس خوبی نداشتیم و میذاشتیم بازیکنای حریف راحت بیان تا زمین خودمون از اون به بعد شاید یه کم پرس میکردیم.
و از وقتی که تاتا اومده پرس خیلی رفته بالا و کلاً هم جذابیت بازی به سرعت نیست شما میگی هر تیمی که سرعت داشته باشه بازیش کاملاً جذابه ولی تیمی که سرعت داشته باشه ولی بی هدف فقط پاسکاری کنه و از اخرشم توپ رو لو بده به حریف جذابه؟
این چیزیه که تاتا از بین بردش و سرعت رو کم کرد و به جاش حمله های کوبنده رو جایگزینش کرد که تا وقتی یکی مثل پدرو و تیو تو ترکیب باشه اصلاً جواب نمیده

نقل قول
Pentragon نوشته:

باز دوستان 4 گلی که در آخرین سال حضور ریکارد از دو ریالی ها خوردیم رو تو سرمون می زنند.بازی ای که تیم فرانک ریکارد انجام می داد بسیار زیباتر از اون پاس کاری های ملال آور بود ...

نمی خوام به دوست داران پپ توهین کرده باشم ولی بیرون کردن توره برای جا باز کردن برای بوسکتس و بازی دادن به پدرو و تیو و امثالهم حاصل چه چیزی می تونه باشه ؟!

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
بحث لاماسیا رو می بندم.چون حرف من حرف شماست.
من میگم اگه جوان با استعدادی داشته باشیم چه لزومی داره خرید کنیم.ولی اگه داشته باشیم...

اما ،
به هیچ وجه قبول ندارم تیمی که رویایی بازی می کنه حتی اگه نخواد هم جام می گیره.

همین جا از همه ی دوستان عزیزی که در زمان گواردیولا بارسایی شدن هم معذرت می خوام مخصوصا از مجید عزیز چون می دونم خیلی عاشق پپ هستش ولی نه امروز و نه هیچ وقت دیگه حاضر نیستم که پپ سرمربی بارسا بشه.

بابت منطقی بودن و استفاده از کلمات شایسته ازتون متشکرم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تا جایی که من یادم میاد زمان پپ چه اواخرش یا اوایلش به هیچ وجه پرس خوبی نداشتیم و میذاشتیم بازیکنای حریف راحت بیان تا زمین خودمون از اون به بعد شاید یه کم پرس میکردیم.

حقیقتا اثبات این که اون زمان خوب پرس می کردیم یا نه کار مشکلیه. یه جورایی باید بشنیم چند تا از بازی های برجسته ی اون دوران رو دوباره ببینیم تا بشه نظر داد.

نقل قول
جذابیت بازی به سرعت نیست شما میگی هر تیمی که سرعت داشته باشه بازیش کاملاً جذابه

من این حرف رو نزدم که لزوما سرعت بالا = جذابیت بیشتر. ولی شاید منظورم رو بد برداشت کردید. سرعت بالای پاس کاری، یکی از عواملی بود که بازی بارسا رو زیبا تر می کرد. قطعا وقتی تیم با سرعت و دقت پاس کاری کنه فرصت حریف برای جا گیری و بازی خوانی کم می شه و این باعث می شه تیم بتونه موقعیت های بیشتری خلق کنه.
البته واقعیت اینه که تعریف هر کس از زیبایی فرق میکنه. نه من می تونم به شما اثبات کنم که سال 2009و 2010 بازی بارسا چشم نواز بوده. نه شما می تونی به من ثابت کنی قشنگ نبوده!

در هر صورت اگر سبک بازی بارسا رو تو اون دوران قبول ندارین در واقع تیکی تاکا رو قبول ندارین. ولی سبک بازی از زمان کرایف تو بارسا پایه گذاری شده و تا الان با فراز و نشیب های زیادی همراه بوده. ولی همیشه به عنوان فلسفه و سبک بازی بارسا ازش یاد می شده. قطعا این نوع بازی منتقدانی رو هم به همراه داره. ولی من بارسا رو به خاطر همین سبک بازی خاص، تیمی متفاوت تر و برتر نسبت بقیه ی تیم ها می دونم.
وگر نه اگه این سبک تقریبا منحصر به فرد بازی رو که همراه با ساختن بازیکنان بزرگه از بارسا بگیری، حقیقتا تفاوت بارسا و رئال چیه؟
اونا هم کلی بازیکن می خرن و تقریبا تو اکثر بازی هاشون با نتیجه ی خوبی پیروز می شن دیگه. حالا با هر روشی که بازی کنن! غیر از اینه؟

نقل قول
به هیچ وجه قبول ندارم تیمی که رویایی بازی می کنه حتی اگه نخواد هم جام می گیره.

تو تاریخ که معمولا هر باشگاهی دوران طلایی داشته با جام همراه بوده.
کسب موفقیت و پیروزی های زیاد از نتایج قدرتمند شدن یه تیمه. پس شما چه جوری دوران طلایی یک تیم رو تعریف می کنید؟

در نهایت باید بگم که ریوالدو عامل اصلی برای جذب شدن من به سمت بارسا بود. اون موقع حدود 10 سالم بود و خیلی ازش خوشم می اومد طبیعتا اون موقع دنبال این نبودم که ببینم فلسفه ی بازیه بارسا چیه. ولی خب آدم که بزرگ تر می شه بیشتر در مورد تیم مورد علاقش اطلاعات کسب می کنه. منم وقتی در مورد بارسا این اطلاعات رو بدست آوردم بیشتر ازش خوشم اومد همین ها باعث شد احساس کنم بارسا تیم خاص تری هست و خیلی جاها تونستم تو بحث ها از تیم دفاع کنم.

منم از شما به خاطر منطقی بودن تو بحث تشکر میکنم. اصلا کاری به رئالی یا بارسایی بودن ندارم ولی انصافا نوع برخورد بچه های این سایت قابل مقایسه با خیلی از سایت ها نیست(خودتون منظورم رو می دونید )

۱۰ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: mamad_ft
پیام: ۸۲۳
عضویت از: ۲۴ مهر ۱۳۸۸
از: camp nou
طرفدار:
- کاپتان پویول
- ریوالدو
- تاج (ss)
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا
- ناصرخان حجازی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
امیدوارم سایه ی سرورم آقای کارلس پویول و لئو تا زمانی که امثال پدرو و بوسکتس در بارسا توپ می زنند همیشه بالای سر تیم باشه تا مبادا گند این تبلیغات در بیاد و آبرو ریزی بشه

فکر کنم شما دل پری از پدرو و بوسگتس داری
پدرو زمان پپ یکی از بهترینها بود که نبودش توی تیم تاثیر داشت و البته بوسگتس که من نمیدونم شما واقعا فوتبالش را میدیدی یا همینجوری نظر میدی چون یادم نمیره دلبوسکه که خودش رئالیه گفت بیشترین امید من به بوسگتسه و اگه اینجور نبود و بازیکن تاپی نبود هرگز جایی توی تیم ملی نداشت
شما هم بهتره یه خورده تجدید نظر کنی

ره رو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود
۱۱ آذر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۲
پیام‌های جدید
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۶۷ بازدید
۱۲ ساعت قبل
Crack Hints
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۴ پاسخ
۴۴,۸۸۶ بازدید
۱۳ ساعت قبل
Realcrackers
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۵,۹۵۷ بازدید
۱۷ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۱۲۰ بازدید
۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۰۸ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۷۶ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۹,۲۴۷ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۵۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۰۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۶۷۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۶۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۲ کاربر آنلاین است. (۷۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!