به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
نام کاربری: barca1991
پیام: ۴۱۴
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
چه وضعیتی شده، خدا باعث و بانیشو از رو زمین برداره!

ایران در سوگ فرزندانش...کشته شدن سه دانشجو و زخمی شدن دهها نفر در حادثه ی کوی دانشگاه تهران."بای ذنب قتلت"
۲۴ خرداد ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
مهبد نوشته:

نقل قول
احسان نوشته:

از امروز بنده هیچ مسئولیتی دیگر در این سایت نخواهم داشت و برای همه عزیزان آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم همه خوشبخت باشید...

لطفآ يك نفر بطور واضح و روشن قضيه را شرح بده ببينيم چه خبره!

نمی خوام مقایسه کنم؛ اما مگه قبلا کم دیدید از این اتفاقا؟
قبلا هم نظرم رو در مورد مسئولیت در قبال جمع گفتم؛ فکر می کنم اعضای سایت لااقل انقدر احترام داشتن که دلیل این حرکت براشون توضیح داده بشه.
دیروز هر چی که بوده؛ بهتره به جای توجیه و دلیل تراشی، به امروز و آینده فکر کنیم. من که نمی خوام برای توجیه و امثالش وقت بذارم.

۲۴ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
بس کنین ! این توجیهاتون حال آدمو بهم میزنه! مگه قول ندادن به مردم، مگه همین مردم عزیز کردشون نبودن تا قبل از انتخابات ، حالا شدن خس و خاشاک ، حالا شدن اخ و پیف ، حالا شدن گوشت قربونی ، ادعای اینا از همه بیشتر بود ، چی شد....خدا جوابشونو بده ، الله اکبر و می شنوین ؟ اینا مردمن ...حالا چی میگین منم باید خداحافظی کنم؟

ایران در سوگ فرزندانش...کشته شدن سه دانشجو و زخمی شدن دهها نفر در حادثه ی کوی دانشگاه تهران."بای ذنب قتلت"
۲۴ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
barca1991 نوشته:

بس کنین ! این توجیهاتون حال آدمو بهم میزنه! مگه قول ندادن به مردم، مگه همین مردم عزیز کردشون نبودن تا قبل از انتخابات ، حالا شدن خس و خاشاک ، حالا شدن اخ و پیف ، حالا شدن گوشت قربونی ، ادعای اینا از همه بیشتر بود ، چی شد....خدا جوابشونو بده ، الله اکبر و می شنوین ؟ اینا مردمن ...حالا چی میگین منم باید خداحافظی کنم؟

در این شرایط بهترین راه حل سکوته (در مورد مسائل سایتمون میگم)
از این خداحافظی ها زیاد بوده همین کاربر esteglal قبلا یه بار خداحافظی کرده بود ولی باز هم برگشت
در مورد اینکه چی گذشته بین سعید و احسان من نمیدونم ولی باید اینو بدونیم که مسئله ای بوده بین این دو نفر !
من نمیخوام بحث سیاسی ادامه پیدا کنه توی سایت
چیزی که واضحه آقای احمدی نژاد با اکثریت آراء شده رئیس جمهور ایران حالا میخوای آشوب کنی ؟ سر و صدا کنی ؟
من نمیدونم چرا طرفداران آقای موسوی همه رو سبز رنگ میبینند من انقدر فهم و شعور دارم که اگه آقای موسوی رئیس جمهور میشد ایشون رو به عنوان رئیس جمهور کشورم بپذیرم نه اینکه اعتراض کنم
شما بهتره رادیو صدا امریکا رو گوش بدید تا بدونید بعضی اونایی که ریختن توی خیابونا عوامل همین امریکاییان و اکثرشون کسانی که به عنوان ابزار توسط دولتمردان ایران استفاده میشن ...
خیلی حرف ها دارم که توی این مدت تبلیغات جلوی خودم رو گرفتم و نزدم چون میدونستم اگه این کار رو بکنم بعضی ها بهشون بر میخوره !

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۲۴ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: S&M&M
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۶ اسفند ۱۳۸۶
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
گروه:
- کاربران عضو
آقايون خانوما بحث سياسي را تعطيل كنيد!
اينجا سايت ورزشيه
تو خيابونها و سايت هاي ديگه بحث كنيد

مطمئن باشيد طرفداران ميرحسين و كروبي هم حرفهايي براي گفتن دارند...كه ميفهمند نبايد در اين سايت زده بشه و به زبون نميارن!

لطفآ بس كنيد!

۲۴ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
سکوت در برابر حق خورده ی مردم؟؟! کجای اسلام ما اینو گفته ؟ کدوم خدا ؟ من هم اخبار خودمونو گوش میدم هم بی بی سی رو ولی تو اخبار صورت خون آلود پسر و دختر هم وطنمو نمی بینم ...تو اخبار خودمون التماس مادر یه پسر دستگیر شده رو از یه سرباز فسقلی تو پارک وی نمی بینم...من الان عدالتی نمی بینم...منم خیلی حرفا دارم ...ولی کسی که سکوت می خواد شمایین ... مسئله مردم موسوی نیست ..مسئله مردم خلف وعده ایه که از فردای انتخابات شروع شده.اتفاقا مردم فقط اونایی نیستن گه امروز تو "جشن شکرانه" جمع شده بودن...من امروز مردمو تو درمانگاه دانشگاهم دیدم.با دندون شکسته ، با فک شکسته..ازم نخواه ساکت شم لطفا!

۲۴ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
barca1991 نوشته:

سکوت در برابر حق خورده ی مردم؟؟! کجای اسلام ما اینو گفته ؟ کدوم خدا ؟ من هم اخبار خودمونو گوش میدم هم بی بی سی رو ولی تو اخبار صورت خون آلود پسر و دختر هم وطنمو نمی بینم ...تو اخبار خودمون التماس مادر یه پسر دستگیر شده رو از یه سرباز فسقلی تو پارک وی نمی بینم...من الان عدالتی نمی بینم...منم خیلی حرفا دارم ...ولی کسی که سکوت می خواد شمایین ... مسئله مردم موسوی نیست ..مسئله مردم خلف وعده ایه که از فردای انتخابات شروع شده.اتفاقا مردم فقط اونایی نیستن گه امروز تو "جشن شکرانه" جمع شده بودن...من امروز مردمو تو درمانگاه دانشگاهم دیدم.با دندون شکسته ، با فک شکسته..ازم نخواه ساکت شم لطفا!

من ازت خواستم توی سایت ساکت باشی ...
این ایمیل منه من مشتاقم با هرکسی بحث سیاسی بکنم یا من شما رو قانع میکنم یا شما من رو بهتره بحث رو هم اینجا ادامه ندیم !

alwaysloyal_3196@yahoo.com

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۲۴ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: S&M&M
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۶ اسفند ۱۳۸۶
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
گروه:
- کاربران عضو
يه چيز هم من بگم با اين كه واقعآ نميخواستم بگم:

من تو اخبار خودمون لباس شخصيها رو نديدم كه به خاطر يه نوار سبز با لگد ميزنن تو بيضه يه جوون .... واقعآ نديدم

واقعآ گزارشي مبني بر آتش گرفتن چندين اتوبوس و بانك در تهران نشنيدم

واقعآ از اينكه گاز اشك اور انداختن توي خونه دوست خواهرم واسه اينكه داداشش را بگيرن گزارشي نديدم

نديدم...

۲۴ خرداد ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
ما به کسی نگفتیم بمون یا برو؛ اما کسی رو هم مجبور نمی کنیم.
هر کسی خواست بمونه و این جا رو سایت خودش می دونه، قدمش روی چشم. هر کسی هم احساس می کنه که نمی تونه تحمل کنه، خوش اومده، می تونه بره.
نقل قول
انقدر فضای جامعه غیر قابل تحمله که من به این دو دوست عزیز حق میدم

اتفاقا من به احدی حق نمی دم که چون احساس می کنه سختشه؛ مسئولیت هایی که در قبال این همه آدم داره رو، فدا کنه.
مگه اونایی که همیشه پشت سایت بودن، تک تک روزاشون بهشت بود؟
بار اول نیست که یه گروهی از سایت می رن؛ حالا به هر دلیلی می خواد باشه، باشه!
هر کسی فکر می کنه که روزی می خواد از این حرکات بچگانه از خودش نشون بده، همین الان می تونه بره.

نقل قول

اونایی که شیشه ی مغازه می شکونن؛ شیشه ی بانک می شکونن، شهرو به آتیش می کشن، مردمن؟ شما که دم از مردم می زنی چرا به انتخاب مردم احترام نمی ذاری؟
تا قبل از انتخابات از این رفتارها کسی دید و برخورد نشد؟ اتفاقا همین عده ی به اصطلاح مخالف بودن که تا دیروز دم از ایران و ایرانی بودن و خط امامی بودن می زدن و ادعا داشتن نامزد منتخبشون مورد تایید امام هم بوده؛ چی شد یه دفعه همه رنگشون پرید و شدن ضد امام و ضد انقلابش و این که این انقلاب از اولم غلط بوده؟! والا حیا هم خوب چیزیه!
کاری ندارم کی چه جوری فکر می کنه؛ اگه این جا جمع شدیم، به خاطر یه هدفی جز اینا بوده که ظاهرا یه عده یادشون رفته.
بازم می گم، هر کی فکر می کنه دلش با این جا نیست، لازم نکرده این جا رو تحمل کنه!

۲۴ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
اینجا بحث نکنید...
سایت ها یکی یکی دارن فیلتر میشن...
سایت رسمی میر حسین فیلتر شده...چه رسد به این...
همه ی بچه ها آی دی هاشونو بذارن برن تو یاهو...

اینجا بحث نکنید...سایتها دارن فیلتر میشن!!!!!!!

darix_master@yahoo.com

۲۴ خرداد ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۰۳ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۰۸۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۵۲۸ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۸۸۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۷۴۰ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۰۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۳۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۷ کاربر آنلاین است. (۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!