به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
بالوتلي: عاشق مورينيو هستم

مهاجم سيتي اشاره کرد: مورينيو مربي بزرگي است و در تمام تيم‌ها خود را به خوبي نشان داده است.

بالوتلي در صحبت های خود به ستايش از ژوزه مورينيو سرمربي رئال مادريد پرداخت و گفت: علاقه زيادي به مورينيو دارم يا بهتر است که بگويم عاشق او هستم. او مربي بزرگي است و در تمام تيم‌ها خود را به خوبي نشان داده است. البته بايد اين را بگويم که با روبرتو مانچيني سرمربي کنوني منچسترسيتي رابطه خوبي دارم و هيچ مشکلي با او ندارم. اميدوارم که امسال بتوانيم با هدايت او قهرمان ليگ برتر شويم و به سلطه شياطين سرخ پايان دهيم.

در جدول رده بندي ليگ برتر انگليس منچسترسيتي با 57 امتياز صدرنشين است و منچستريونايتد و تاتنهام به ترتيب با 55 و 50 در رده‌هاي دوم و سوم هستند.

۱۹ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اوناي امري: مسي افت نکرده او بهترين است

ماريو کمپس، مهاجم سابق تيم ملي آرژانتين، روز گذشته اعلام کرد سطح بازي مسي افت کرده اما امري در آستانه ديدار برگشت نيمه نهايي کوپا دل ري اين مسئله را رد کرد.

اونای امری، سرمربی والنسیا، گمانه زنی های اخیر در مورد افت لیونل مسی، ستاره بارسا را رد کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" او بهترین بازیکن دنیاست. من احساس نمی کنم او در حال حاضر دچار افت شده باشد."
امری همچنین از بازیکنانش خواست کاملا روی بازی فردا شب تمرکز کنند.
" این دیدار تنها فصت و امید برای والنسیا برای رسیدن به جام است و ما باید به سختی کار کنیم تا بتوانیم به فینال برسیم.

آماده سازی برای این دیدار برمبانی خنثی کردن همه آن چیزهایی که از بارسا سراغ داریم و استفاده کامل از توانایی های مان، شکل گرفت. بارسا همیشه برای دیدار مقابل ما به خوبی آماده می شود. جزئیات کوچک می تواند تفاوت زیادی در بازی نهایی ایجاد کند."
دیدار رفت دو تیم با تساوی 1-1 به پایان رسید و گل زده در خانه حریف شرایط بارسا را اندکی مناسب تر کرده است.

۱۹ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
زيدان به رونالدو:در خدمت تيم باش!

هر کسي در دو ماه اخير شرايط رئال مادريد را مد نظر گرفته باشد ، مي فهمد که کريستيانو رونالدو از نظر رفتارش درون زمين ، تغييرات قابل توجهي داشته است .

به گزارش مرجع خبری رئال مادرید ، ستاره اهل مادیرا ، پس از بحرانی که پس از الکلاسیکوی اواسط دسامبر داشت ، کم کم توانست که به یک بازیکن کلیدی و قابل اعتنا در تیم مبدل شود . در آن بازی ، بازیکن پرتغالی مملو از استرس بود که این خشمش پس از گلی که به گرانادا زد و خوشحالی نکرد ، کاملا مشخص بود . کریستیانو رونالدو دوران مشکلی را پشت سر می گذاشت و از سویی بخشی از برنابئو از این که او مقابل دروازه نمی تواند در حد انتظارات باشد ، ناراحت بودند و او را هو می کردند .

حالا مشخص شده است که مسئولان رئال مادرید پس از این اتفاقات ، تمهیدات ویژه ای برای احیای ستاره تیمشان اندیشیده بودند . هدف این بود که اعتماد به نفس به این بازیکن برگردد و بتواند دوباره حمایت مادریدیسموها را بدست بیاورد .
زین الدین زیدان ، بهترین حامی او در این شرایط بود . اسطوره فرانسوی ، به یاد فصل اول حضور خودش در رئال مادرید که مشکل بود ، توانست که به رونالدو توصیه هایی داشته باشد که بهتر شود . بدین تریب زیزو سه بار با رونالدو توصیه کرده و از او خواسته که در بازیها نشانه خشم و نارضایتی نداشته باشد . همچنین از این بازیکن درخواست کرده که بیشتر در خدمت تیم باشد و در حرکات تدافعی حضور داشته باشد . این کاری است که بازیکن پرتغالی پس از صحبت با زیدان بیشتر انجام داد . در واقع از بعد از بازیهای کوپا با بارسلونا ، رونالدو بازیکن دیگری شده و حسابی در خدمت تیم است .

۱۹ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
برتري قاطع اتلتيک بيلبائو در جام حذفي اسپانيا

اتلتيک بيلبائو موفق شد در ديدار برگشت مرحله نيمه نهايي جام حذفي اسپانيا ميراندس را در هم کوبيد و به فينال صعود کند.

در چارچوب دور برگشت مرحله نيمه نهايي جام حذفي اسپانيا يک ديدار برگزار شد که در آن اتلتيک بيلبائو موفق شد با نتيجه‌ قاطع 6 بر 2 ميراندس را شکست دهد و با اقتدار به مرحله بعد صعود کند.

اتلتيک بيلبائو در ديدار رفت هم که در زمين ميراندس برگزار شد، با نتيجه‌ 2 بر يک به پيروزي رسيد تا در مجموع با نتيجه‌ هشت بر سه به فينال صعود کند و منتظر برنده ديدار دو تيم بارسلونا و والنسيا باشد.

ديدار برگشت بارسلونا و والنسيا چهارشنبه شب در ورزشگاه نوکمپ برگزار خواهد شد.

ديدار رفت دو تيم با تساوي يک بر يک به پايان رسيد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
رئال مادريد به دنبال مهاجم بنفيکا

مهاجم 20 ساله بنفيکا که در آکادمي رئال مادريد پرورش يافته از پايتخت اسپانيا پيشنهاد رسمي دريافت کرده است.

به نقل از آس اسپانیا، رودریگو مورنو ماچادو مهاجم پرورش یافته در آکادمی باشگاه رئال مادرید که از تیم دوم مادرید به بنفیکا پرتغال نقل مکان کرده است، سابقه بازی قرضی در بولتون انگلیس را نیز یدک می‌کشد.

وی در تیم‌های ملی پایه اسپانیا نیز عضویت داشته و ملیتی اسپانیایی – برزیلی دارد.

با توجه به این که بنفیکا ۲ سال پیش با ۶ میلیون یورو وی را از رئال مادرید خریداری کرده اکنون او را با رقم بیشتری به مادریدی‌ها خواهد فروخت.

۱۹ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
زولا: بارسا درهمه رده‌ها خارق ‌العاده کار ‌مي کند

اسطوره ايتاليايي تيم فوتبال چلسي معتقد است همه فوتبال دوستان در سراسر دنيا علاقمند به بازي بارسلونا هستند.

به نقل از سایت اخبار فوتبال جهان، جیان فرانکو زولا گفت: بارسلونا در چند سال گذشته آن‌قدر فوتبال زیبایی به معرض نمایش گذاشته که همه مردم دنیا طرفدارش شده‌اند.

بازیکن پیشین تیم ملی ایتالیا در سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۳ برای تیم انگلیسی چلسی ۲۲۹ بازی کرد و ۵۹ گل زد.

وی در دورانی هم که به مربیگری روی آورد، همواره ارتباط خود را با باشگاه بریتانیایی حفظ کرد تا اکنون یکی از چهره‌های ماندگار در تاریخ این باشگاه لندنی محسوب شود.

زولا که اکنون سرگرم بازدید از اماکن تمرینی باشگاه بارسلونا است، در بازدیدی از کمپ مخصوص جوانان کاتالان‌ها خطاب به خبرنگاران افزود: من از زیبایی بازی بارسلونا حیرت می‌کنم. آن‌ها خارق العاده کار می‌کنند. حتی در رده‌های سنی پایین نیز نسبت به همتایان خود در دیگر تیم‌های بزرگ کیفیت کار برتری دارند.

زولا ادامه داد:‌ حفظ این سلسله مراتب قدرتی و کیفیتی در باشگاه بارسلونا به تیم اول آن منتهی شده و مردم علاقمند به فوتبال اصیل در سراسر دنیا در چند سال گذشته از آن لذت برده‌اند.

۱۹ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مورينيو فقط مترجم نبوده !

به تازگي عکسي منتشر شده که نشان مي‌دهد سرمربي رئال مادريد که معمولا به مترجمي و نداشتن ارتباط با دنياي فوتبال متهم مي‌شود با شورت ورزشي هم عکس دارد.

روزنامه مارکا چاپ مادرید با انتشار تصویری از دوران بازیگری مورینیو در یک تیم دسته دومی پرتغال ثابت کرد که آقای خاص فقط یک مترجم در باشگاه بارسلونا نبوده و سابقه فوتبال بازی کردن هم دارد.

ویتوربا ده‌ستوبال نام اولین تیمی است که مورینیو در آن بازی کرده است. جالب این جا است که مورینیو در این همه سال نسبت به حمله رسانه‌ها هیچ واکنشی نشان نداده و از بازیکن بودن خود نیز هیچ حرفی به میان نیاورده و همواره و با افتخار از مترجم بودنش حرف زده است.

به این ترتیب سرمربی تیم‌هایی چون رئال مادرید، چلسی، پورتو و اینترمیلان بازیکن بوده و با شورت ورزشی هم عکس داشته است!

مورینیو در ویتوربا ده‌ستوبال حتی سابقه هت‌تریک داشته و معمولا به بازی‌سازی معروف بوده است. این گزارش حاکی است مورینیو در چهار تیم بازی کرده و هرگز علاقه‌ای به انتشار تصاویر و آمار زمان بازیگری خود ندارد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
انتخابات فدراسيون فوتبال اسپانيا با يک نامزد

انتخابات فدراسيون فوتبال اسپانيا با يک نامزد برگزار خواهد شد.

به نقل از مارکا اسپانیا، انتخابات فوتبال اسپانیا تک نامزدی است و ویار برای ۴ سال دیگر هم شانس اول محسوب می‌شود.

آنخل ماریا ویار رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا که با ۶۲ سال سن سابقه بازی در تیم‌های اتلتیک بیلبائو (۲۹۱ بازی رسمی)، گالداکائو و گچو را یدک می‌کشد در تیم ملی فوتبال اسپانیا نیز ۲۲ بازی رسمی و ۳ گل زده را ثبت کرده است.

وی به غیر زبان مادری خود، باسکی (ائوسکادیا) و اسپانیایی به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و ایتالیایی تسلط کامل دارد و مدرک کارشناسی ارشد حقوق او برگ برنده در انتخابات اخیر بوده است.

ویار دوره‌های مدیریت در فوتبال را تا بالاترین مدرک آن پشت سر گذاشته و برای اولین ایده تاسیس آکادمی حقوق ورزشی در باشگاه‌های بزرگ فوتبال اروپا توسط او به فیفا ارائه شد.

وی سابقه کسب کرسی نایب رئیسی فیفا را نیز دارد و در یوفا عملا دست راست پلاتینی در تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌های حقوقی و کمیته انضباطی و داوران محسوب می‌شود.

انتخابات فدراسیون فوتبال اسپانیا ۱۶ فوریه (27 بهمن) برگزار می‌شود و ویار باید از هیئت رئیسه نهایی که پیش از این توسط هیئت فوتبال ایالات مختلف اسپانیا برگزیده شده‌اند رای بیاورد.

در این میان ۱۸۰ نفر حق رای دارند و جدا از نظر قطعی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اسپانیا که هر کدام حق رای معادل سه نفر دارند این ۱۸۰ نفر نیز در انتخاب نهایی تاثیر خواهند داشت.

این در حالی است که ویار برای حضور در کابینه راخوی نخست وزیر اسپانیا، اعلام آمادگی کرده و وزارتخانه‌های آموزش، فرهنگ و ورزش انتظار او را می‌کشند.

۱۹ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مسي: هيچگاه روز فرا نخواهد رسيد

ستاره آرژانتيني بارسلونا گفت که تا ابد پيراهني به جز بارسلونا را بر تن نخواهد کرد.

ليونل مسي ستاره آبي ـ اناري‌ها احتمال پيوستنش به رئال مادريد را در حد صفر دانست و گفت که هيچ گاه به سرنوشت لوييس فيگو دچار نخواهد شد.

مسي در گفت‌وگو با روزنامه‌ دون بالون اسپانيا گفت: هيچگاه روز فرا نخواهد رسيد که به فکر ترک بارسلونا و پوشيدن پيراهن تيم ديگري از جمله رئال مادريد باشيم. مطمئنا به سرنوشتي همچون لوييس فيگو دچار نخواهم شد. رئال مادريد تيم بزرگي است و بازيکنان خوبي در ترکيب اين تيم بازي مي‌کنند، اما من مراحل رشد و نمو خود را در بارسلونا و مدرسه لاماسيا سپري کرده‌ام. بنابراين هيچگاه به ترک اين تيم فکر نخواهم کرد. من در بهترين تيم حال حاضر جهان بازي مي‌کنم و تا ابد در اين تيم باقي خواهم ماند.

مسي که بعد از رونالدينيو و نيمار به عنوان محبوب‌ترين بازيکن در برزيل انتخاب شده، درباره اين سوال که هنوز جام جهاني را به دست نياورده است و اين مي‌تواند نوعي نقص در کارنامه ورزشي او به شمار ‌آيد، گفت: من اين را قبول ندارم، چرا که دي استفانو با وجود اين که يک اسطوره در جهان فوتبال به شمار مي‌آيد و همه به ستايش از او مي‌پردازند، اما هيچ گاه جام جهاني را بالا سر نبرده است. گذشته از اين من هنوز جوان هستم و زمان زيادي براي شرکت در بازي‌هاي جام جهاني را دارم.

۱۹ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
تورام:مورينيو خودش بايد رفتارش را عوض کند

مدافع سابق بارسلونا بر اين باور است که ژوزه مورينيو براي تغيير رفتارش احتياج به نصيحت کسي ندارد، بلکه خود او بايد دست به کار شود.

ليليان تورام مدافع سابق بارسلونا در همايشي که باشگاه بارسلونا براي موضوع احترام در فوتبال و بازي جوانمردانه ترتيب داده بود، شرکت کرد.

او در اين مراسم به سخن گفتن در مورد ژوزه مورينيو که در يکي ، دو سال اخير حضورش در رئال مادريد حاشيه‌هاي زيادي داشته است، پرداخت و گفت: به نظرم مورينيو شخص بالغ و عاقلي است و براي تغيير رفتارش احتياج به نصيحت ندارد. هر فردي شيوه رفتاري خاص خود را دارد و مورينيو هم از اين مساله مستثني نيست.

مدافع سابق يوونتوس و پارما افزود: بارسلونا بايد به تلاش خود براي کاهش تشنج با رئال مادريد ادامه دهد و همچنان به فلسفه خود وفادار باقي بماند. آبي ـ اناري‌ها شيوه خاص و منحصر به فردي دارند واميدوارم که الگويي براي ديگر تيم‌ها باشد، چرا که اين تيم فوتبالي کامل و بسيار زيبا را به نمايش مي گذارد و همه از آن لذت مي‌برند.

تورام که با فرانسه قهرماني در جام جهاني 1998 و يورو 2000 را در کارنامه دارد، افزود: تفاوت اصلي بارسلونا با رئال مادريد در اين است که شاگردان گوارديولا به فلسفه خود کاملا وفادار هستند و بازيکنان اين تيم مدت‌هاست که در کنار همديگر بازي مي‌کنند.

اين مدافع فرانسوي درباره عدم محروميت پپه مدافع رئال مادريد به علت گذاشتن پايش بر روي دست ليونل مسي در ديدار رفت جام حذفي اسپانيا گفت: وقتي که خود بازيکن بارها اعلام کرد که اصلا حرکتش عمدي نبوده است، چکار مي‌توان انجام داد. خود باشگاه بارسلونا هم هيچ شکايتي در اين زمينه ارائه نداد.

حرکت خشن پپه حتي اعتراض بعضي از هواداران رئال مادريد را برانگيخت و آنها خواستار جدايي اين مدافع خشن از تيمشان شدند، اما با اين وجود ژوزه مورينيو در ديدار برگشت که با تساوي دو بر دو به پايان رسيد، او را در ترکيب اصلي تيمش قرار داد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۸
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۲۵ بازدید
۲ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۴۸۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۶۲ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۳۱ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۴,۷۱۳ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۵۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۸۷۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۸۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۸۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۸ کاربر آنلاین است. (۹۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!