به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
منديه تا: گوارديولا به زودي از بارسا جدا مي شود

ملي پوش سابق اسپانيايي معتقد است سرمربي کاتالان ها براي تجربه چالشي جديد، نوکمپ را ترک خواهد کرد.

گایزکا مندیه تا، ملی پوش سابق اسپانیایی، معتقد است دوران حضور پپ گواردیولا در نوکمپ به زودی به پایان می رسد.

گواردیولا که در سال 2008 هدایت بارسا را برعهده گرفت، تاکنون 13 جام مختلف با این تیم کسب کرده اما در حالی که قراردادش با آبی و اناری ها در انتهای فصل به پایان می رسد، هنوز قراردادش را تمدید نکرده است.
مندیه تا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من معتقدم دوران حضور او در بارسا روزی به پایان می رسد. او می داند چه زمانی باید این تصمیم را بگیرد.

فکر می کنم یک حرفه ای مانند او نیاز به یک چالش جدید دارد. این اتفاق می تواند در تابستان رخ دهد؛ این مسئله به این بستگی دارد که فصل جاری چگونه به پایان برسد. ما به زودی گواردیولا را باشگاه دیگری خواهیم دید.

شاید به دلیل تجربه بازی در ایتالیا، رفتن به سری آ برای او آسان تر باشد؛ هرچند او از فوتبال جهان آگاهی دارد و می تواند درجا به افتخار دست پیدا کند."

۱۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اوزيل: مي‌خواهم براي هميشه در رئال بمانم

اين ملي پوش آلماني در تابستان 2010 از وردربرمن به رئال پيوست و از آن زمان به يکي از بازيکنان کليدي سفيدها تبديل شد.

مسوت اوزیل، هافبک آلمانی رئال مادرید، اعلام کرد می خواهد تا پایان دوران فوتبالش در این باشگاه بماند.

او در گفتگو با نشریه کیکر گفت:" می خواهم دوران فوتبالم را در رئال به پایان برسانم."

این بازیکن ترک تبار همچنین در مورد رابطه خود با مورینیو صحبت کرد وسرمربی تیمش را مورد ستایش قرار داد.
" او با من زیاد صحبت می کند و همیشه هم حامی من است. او این احساس را به من می دهد که بازیکنی مهمی برای رئال هستم.
من از اعتمادی که او به من نشان می دهد، بسیار متشکر هستم. من برای اینکه بتوانم بهترین بازی ام را انجام دهم، به حمایت او نیاز دارم."

این ستاره 23 ساله در رقابتهای این فصل از آمادگی بسیار خوبی برخوردار بود و در 19 دیدار این فصل لالیگا، 13 پاس گل داد.

۱۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
برنامه بازيهاي هفته 21 لاليگا

هفته بيست و يکم رقابتهاي لاليگا شنبه شب با برگزاري 5 ديدار آغاز مي شود.

هفته بیست و یکم رقابتهای لالیگا شنبه شب با برگزاری 5 دیدار آغاز می شود و در روزهای یک شنبه و دوشنبه ادامه خواهد یافت.
این درحالی است که درپایان هفته بیستم این رقابتها، رئال مادرید با کسب 52 امتیاز صدرنشین رقابتهاست. بارسلونا با 45 امتیاز در رده دوم قرار دارد و والنسیای 36 امتیازی،سوم است. لوانته واسپانیول هر دو با 31 امتیاز در رده های چهارم و پنجم هستند وتیمهای اتلتیک بیلبائو، اتلتیکومادرید، مالاگا، ختافه و اوساسونا در رده های ششم و دهم هستند.

برنامه بازیهای این هفته این رقابتها بدین ترتیب است:

شنبه 15 بهمن (4فوریه)

اتلتیک بیلبائو- اسپانیول

رئال مایورکا- رئال بتیس

لوانته – راسینگ سانتاندر

ختافه- رئال مادرید

بارسلونا – رئال سوسیداد

یکشنبه 16 بهمن (5 فوریه)

اسپورتینگ خیخون- اوساسونا

سویا- ویارئال

ساراگوسا- رایو وایه کانو

اتلتیکومادرید- والنسیا

دوشنبه 17 بهمن (6 فوریه)

گرانادا- مالاگا

۱۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
پويول: والنسيا در نيوکمپ خطرناک است

کاپيتان اول بارسلونا اسپانيا به بازيکنان تيمش هشدار داد، والنسيا در نيوکمپ خطرناک است.

به نقل از آس اسپانیا، کارلس پویول مدافع تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا تساوی در مستایا را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در بازی برگشت مقابل والنسیا کار سختی در پیش داریم، شکست دادن تیم با انگیزه و کامل والنسیا به راحتی صورت نخواهد گرفت.

وی افزود: مسلما برای تساوی به میدان نخواهیم رفت و با یک پیروزی قاطعانه به سوی فینال حرکت می‌کنیم اما نگران غرور کاذب بازیکنان هستم، از طرفی رسانه‌های اسپانیا رابطه خوبی با ما ندارند و بدون تردید حذف بارسا از جام حذفی خوشحالی مادریدی‌ها را در پی خواهد داشت.

پویول ادامه داد: بارسلونا فاصله خود را با مادرید کاهش خواهد داد و اطمینان دارم که قهرمانی در لالیگای امسال قاطعانه خواهد بود.

بازی برگشت بارسلونا و والنسیا در نیوکمپ هشتم فوریه (۲۳:۳۰ به وقت تهران - چهارشنبه هفته آینده) برگزار می‌شود.

۱۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کاکا: مصدوميت من هم روحي است،هم جسمي

بازيکن برزيلي تيم فوتبال رئال مادريد گفت: متاسفانه مصدوميت من هم روحي است و هم جسمي.

به نقل از مارکا اسپانیا، کاکا که مدت طولانی مصدومیت او موضوع داغ این روزهای رسانه‌های اروپایی شده برای بازگشت به روزها اوج خود دچار مشکل شده و با کنایه و سربسته باشگاه رئال مادرید را مسئول این خانه‌نشینی می‌داند.

وی گفت: متاسفانه وقتی در شرایط ایده‌آل بودم در ترکیب تیم قرار نگرفتم. بارها شانس حضور در تیم ملی برزیل را فقط به خاطر بی مهری مربیان رئال مادرید از دست دادم. مربیان وقت برزیل هر بار با من تماس گرفتند و گفتند که اگر فقط در یک بازی رئال مادرید بدرخشی به تیم ملی دعوت خواهی شد اما من دقیقا پس از آن تماس‌ها حتی روی نیمکت هم نبوده‌ام. هر بار که برای رئال مادرید بازی کرده‌ام یا گل زده و یا خوش درخشیده‌ام.

کاکا ادامه داد: برای رسیدن به شرایط ایده‌آل خود با تمام قوا تلاش می‌کنم و هر روز برای من یک فرصت جدید برای پیشرفت خواهد بود. مصدومیت جسمی من چندان مهم نیست اما مصدومیت روحی من یک مشکل قدیمی است و با کمک مربیان و دوستانم حل خواهد شد.

۱۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مورينيو به چلسي برمي‌گردد

يک روزنامه انگليسي نوشت: آقاي خاص به چلسي بازخواهد گشت.

روزنامه سان در شماره روز جمعه (امروز) خبری را به عنوان گزارش اختصاصی منتشر کرد که بر مبنای آن خوزه مورینیو به تیم سابقش در لیگ برتر یعنی چلسی ملحق خواهد شد.

در این گزارش از قول یکی از دوستان نزدیک مورینیو عنوان شد وی با رومن آبراموویچ، مالک تیم استامفوردبریجی تماس های داشته است. این مربی 49 ساله که در یک ماه گذشته چند مرتبه از علاقه وافرش برای بازگشت به فوتبال جزیره سخن گفته است، مطابق اعلام دوستش که هویت وی توسط سان فاش نشده، برای خروج از رئال و حضور مجدد در تیم لیگ برتری که هدایتش بر عهده آندره ویاس بواس است، ابراز تمایل کرده است.

مورینیو معروف به آقای خاص در سال های 2004 تا 2007 مربی چلسی بود.

۱۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مقايسه مسي و رونالدو در ضربات پنالتي

ليونل مسي در ضربات پنالتي ناکامي‌هاي چشمگيري داشته و همين مسئله مقايسه وي را با رونالدو در پي داشته است.

به نقل از مارکا اسپانیا، مسی از ۲۷ پنالتی 7 مورد را به گل تبدیل نکرده و این در حالی است که رونالدو مهاجم پرتغالی رئال مادرید از ۲۴ پنالتی زده شده تنها یک مورد را از دست داده است.

بهترین بازیکن جهان و فاتح ۳ توپ طلای سال فوتبال از ۲۷ پنالتی که در اختیار داشته در ۷ مورد ناکام بوده و این باعث شده نام مسی عملا از فهرست بازیکنانی که می‌توانند در بازی‌های رسمی پنالتی بزنند حذف شود.

ویلانووا، دستیار گواردیولا نیز روز گذشته در تمرینات سبک تیمی از مسی خواست پشت ضربات پنالتی نایستد و به سایر تمرینات ادامه دهد.

این در حالی است که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید که فشار زیاد اما به حقی را تحمل می‌کند و در ترکیب رئال مادرید آن طور که از وی انتظار می‌رفت ظاهر نشده در زدن ضربات پنالتی موفق نشان داده است.

این بازیکن از ۲۴ پنالتی زده شده تنها یک مورد را به گل تبدیل نکرده است

۱۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
بارسا و مورينيو بيشترين‌گزينه‌جستجو در گوگل

بر اساس يک تحقيق رسمي و تاييد گوگل، بارسلونا و مورينيو بيشترين موارد جستجو در موتور سايت گوگل را به خود اختصاص داده‌اند.

به نقل از آس اسپانیا، گزارش منتشر شده از سوی گوگل و رسانه‌های اسپانیایی نشان از شهرت بارسلونا و مورینیو در فضای مجازی دارد.

بر این اساس، بارسلونا در بین شهرهای دنیا بیشترین مورد جستجو را به خود اختصاص داده و پس از آن مردم دنیا به دنبال نام کاتالونیا بوده‌اند.

در این موارد بیشتر جستجوها با دو نام مورینیو بعلاوه کاتالونیا همراه بوده و مردم به دنبال مقالاتی بوده‌اند که در آن مورینیو علیه کاتالونیا سخن گفته است.

بیش از ۸۶ میلیون بار نام مورینیو در سال ۲۰۱۱ جستجو شده و نام گواردیولا ۵۱ میلیون بار ثبت شده است.

نام کریستیانو رونالدو از رئال مادرید و ماریا ژوآئو پیرس (پیانیست مشهور) بیشترین موارد جستجو را در سال ۲۰۱۱ به خود اختصاص داده‌ است.

بر اساس همین گزارش پس از نام NBA لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، نام لالیگا اسپانیا بیشترین مورد جستجوی اینترنتی را به خود اختصاص داده است.

۱۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: omid_sleepless
پیام: ۲,۴۴۴
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- برزیل . اسپانیا
- مگه ایران بازیکن داره
- بازیکنش نیست مربی میخای باشه
گروه:
- کاربران عضو

گوارديولا:عده‌اي که از موفقيت بارسا رنج مي‌برند

سرمربي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا گفت: عده‌اي که از موفقيت بارسلونا رنج مي‌برند با ايجاد بحران براي روسل به دنبال تضعيف ما هستند.

به نقل از آس اسپانیا، جوزپه گواردیولا که به سوالات خبرنگاران مربوط به فاصله ۷ امتیازی تیمش با رئال مادرید پاسخ صریحی نمی‌دهد در آستانه بازی با رئال سوسیه‌داد عنوان کرد: متاسفانه موفقیت بارسلونا خوشایند خیلی‌ها نیست، در خارج از زمین بازی دشمنان زیادی داریم و برای تیم از طرق مختلف حاشیه درست می‌شود. داوری در چند بازی اخیر به ضرر ما بوده و با این که عادت به انتقاد از داور ندارم باید قبول کنیم که مقامات باشگاه دیگر تحمل این اتفاقات عجیب را ندارند.

گواردیولا ادامه داد: روسل از تیمش دفاع کرده و اگر علیه داوری هم سخنی گفته شده درست نیست که رسانه‌ها که خود منتقد جدی داوران هستند این‌گونه به او حمله کنند.

نقد گواردیولا به حملات رسانه‌ها به مدیرعامل باشگاه بارسلونا در حالی است که در چند ماه اخیر نیز فشار غیر منطقی از سوی سیاسیون کاتالونیا به روسل وارد می‌شود تا با کناره‌گیری خود مقدمات بازگشت خوان لاپورتا را فراهم کند.

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: omid_sleepless
پیام: ۲,۴۴۴
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- برزیل . اسپانیا
- مگه ایران بازیکن داره
گروه:
- کاربران عضو
غايبان رئال مقابل ختافه

عصر جمعه درنهايت مشخص شد که رئال مادريد نمي تواند در ديدار با ختافه از سامي خديرا، مارسلو و دي ماريا بهره ببرد.

این سه بازیکن این روزها با مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند واز همین رو نام آنها در لیست بازیکنان فراخوانده رئال برای این بازی قرار نگرفته است.
البته آقای خاص نام ژابی آلونسو را در لیست بازیکنان فراخوانده شده برای این بازی رد کرده واین درحالی است که آلونسو همچنان با درد دست و پنجه نرم می کند.
مورینیو به دلیل تصمیمات تکنیکی، نام کاروالیو و آلتین تاپ را هم در لیست بازیکنان آماده اش قرار نداده و درعوض سرخیو راموس که به دلیل محرومیت در دیدار با ساراگوسا غایب بود، به فهرست بازیکنان رئال بازگشته است.
لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی رئال برای مصاف با ختافه بدین ترتیب است: کاسیاس، آدان، خسوس، واران، آلبیول، په په، کوئنترائو، آربلوا، راموس، لاسانا دیارا، ژابی آلونسو، اوزیل، کایه خون، شاهین، گرانرو، کاکا، کریس رونالدو، ایگواین و بنزما.

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۴۲۹ بازدید
۱۰ ساعت قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۹۴۲ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۳۲,۶۳۲ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۶,۱۷۵ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۷۳۳ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۷۷۲ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۶,۱۰۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۵۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۷۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۱ کاربر آنلاین است. (۱۵۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!