به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
دل بوسکه :با اسپانيا از دنياي مربيگري کنارميروم

سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا که سابقه قهرماني با اين تيم در جام جهاني 2010 را در کارنامه دارد، اعلام کرد که دوران خداحافظي او از دنياي مربيگري با اسپانيا خواهد بود.

ويسنته دل بوسکه که تيمش شانس زيادي براي کسب عنوان قهرماني در يورو 2012 براي دومين دوره پياپي را دارد، اعلام کرد که مي‌خواهد با اسپانيا از دنياي مربيگري خداحافظي کند.

وي که در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي با اسپانيا قهرمان شد، در سخناني که روزنامه‌ مارکا منتشر کرد، گفت: بر اين باورم که خداحافظيم از دنياي مربيگري با اسپانيا خواهد بود، چرا که بعد از هدايت اين تيم ديگر دوست ندارم در جاي ديگري به کار ادامه دهم، معتقدم که در سال‌هاي پاياني دوران مربيگري‌ام هستم و اين چيز طبيعي است ما هم بايد يک روزي از دنياي فوتبال خداحافظي کنيم.

دل بوسکه درباره شانس اسپانيا براي دفاع از عنوان قهرماني در يورو 2012 لهستان و اوکراين گفت: تمام تلاش خود را براي دفاع از عنوان قهرماني به کار خواهيم گرفت. دوست داريم که بتوانيم در اين رقابت‌ها جام قهرماني را بالاي سر ببريم و با ارائه بازي‌هاي زيبا با شايستگي از عنوان قهرماني دفاع کنيم، اما بايد اين را بگويم که ما تنها نامزد براي کسب قهرماني در اين رقابت‌ها نيستم. هلند نايب قهرمان جهان تيم بسيار آماده‌اي است و اخيرا نتايج بسيار خوبي گرفته است. آلمان هم با بازي‌هاي زيباي خود تحسين همه را بر انگيخته است. البته نبايد ايتاليا، فرانسه و پرتغال را هم فراموش کنيم. بنابراين کار سختي پيش رو داريم و براي قهرماني بايد اين تيم‌ها قدرتمند را پشت سر بگذاريم.

وي درباره اين سوال که آيا در تيم ملي اسپانيا پست‌هاي بازيکنان از پيش تعيين شده است گفت: اصلا چنين چيزي وجود ندارد،‌جاي هيچ بازيکني در تيم ملي اسپانيا تضمين شده نيست و همه براي رسيدن به تيم بايد خود را نشان دهند. ما داريم از بازي گروهي صحبت مي‌کنيم . بله درست است که بعضي از بازيکنان کليدي در تيم وجود دارند، اما اين بدين معنا نيست که موقعيت آن‌ها در تيم تضمين شده است. مهم اين است که يک بازيکن بداند که در ترکيب اصلي تيم قرار گرفته است، چرا که بهترين نفر در اين پست بوده است، اما در عين حال بايد اين را هم بداند که روزي بازيکني بهتر از او جانشين خواهد شد و اين يک چيز طبيعي است و همه بايد آن را درک کنند.

دل بوسکه در دو فصل 1999 ـ 2000 و 2001 و 2002 رئال مادريد را قهرمان ليگ قهرمانان اروپا کرد. وي همچنين با اين تيم در فصل‌هاي 2000 ـ 2001 و 2002 و 2003 قهرمان لاليگا اسپانيا شد، اما نقطه عطف وي از دوران مربيگري قهرماني با اسپانيا در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي براي اولين بار در تاريخ اين کشور بود.

۱۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ستارگان بارسلونا در لانه خفاش ها

ستارگان تيم فوتبال بارسلونا براي راهيابي به ديدار پاياني مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاه هاي اسپانيا (جام پادشاهي) بايد در لانه خفاش ها حضور يابند.

تیم بارسلونا در ورزشگاه ''مستایا'' میهمان تیم والنسیا که به خفاش ها معروف است، خواهد بود.

قضاوت این دیدار حساس را ''خوزه لوییس گونزالس'' بر عهده خواهد داشت.

شاگردان ''پپ گواردیولا'' پس از اینکه شرایط رسیدن به قهرمانی در لالیگا را دشوار دیدند، تمرکز خود را در این فصل روی جام حذفی گذاشته و با قدرت حریفان را شکست دادند.

بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی نیز در دیداری حساس و در مجموعه دو دیدار رفت و برگشت مقابل رئال مادرید پیروز شد تا جواز حضور در جمع چهار تیم پایانی را به دست آورد.

بر این اساس، بارسلونا که پرافتخارترین تیم جام حذفی اسپانیا محسوب می شود، چهارشنبه شب به مصاف والنسیا یکی از تیم های مطرح فوتبال اسپانیا می رود.

گواردیولا که تیمش نسبت به سال گذشته، شادابی لازم را نداشته و بازی های خوبی را به نمایش نمی گذارد، در این بازی ''آندرس اینیستا'' و ''پدرو'' را در اختیار نخواهد داشت.

از سوی دیگر، والنسیا که در این فصل با هدایت ''یونای امری'' در لالیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان با ارایه بازی های زیبا تحسین کارشناسان را برانگیخته است، به دنبال کسب نتیجه مناسب در ورزشگاه 55 هزار نفری ''مستایا'' است تا خود را آماده دیدار برگشت در نیوکمپ کند.

گفتنی است، در دیگر دیدار این مرحله، ساعت 30 بامداد چهارشنبه، تیم شگفتی ساز و دسته دومی ''میراندس'' میزبان ''آتلتیکو بیلبائو'' خواهد بود.

۱۲ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مورينيو: نوري بدبياري‌ ابتداي فصل را جبران مي‌‌کند

سرمربي پرتغالي تيم فوتبال رئال‌مادريد آرزو کرد هافبک ترک تيمش در ادامه فصل بدرخشد و ناکامي‌هاي ابتداي فصل را پشت سر بگذارد.
به نقل از اسپورت، نوری کاظم شاهین که در پایان بهار گذشته پس از درخشش در تیم آلمانی بورسیادورتموند به جمع کهکشانی‌های مادریدی ملحق شد، تقریبا در تمام دوران حضورش در تیم جدید با مشکل مصدومیت مواجه بوده است. معضلی که اجازه نداد او یکی از گزینه‌های خوزه مورینیو برای حضور در ترکیب اصلی در مسابقات مختلف داخلی و بین المللی باشد.

با توجه به پشت سرگذاشتن دوره نقاهت و کسب آمادگی تدریجی به نظر می‌رسد دوران ناکامی‌ برای این هافبک ۲۳ ساله تمام شده باشد.

از این بابت مربی ۴۹ ساله رئال با اظهار امیدواری نسبت به آینده شاهین گفت: اتفاقات ناخوشایند ابتدای فصل و دور رفت برای نوری شاهین به پایان رسیده است. او اکنون دوره جدیدی را شروع کرده که امیدواریم که منجر به اوج‌گیری او و تلافی بدبیاری‌های گذشته شود.

آقای خاص افزود: او اشتباهی نکرد که تاوانی پس بدهد، امیدوارم پس از این، شرایط خوبی برایش در اینجا رقم بخورد.

۱۲ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
گوارديولا:بحث مربوط به داوران، مرا ناراحت مي کند

گلايه هاي ساندرو روسل نسبت به عملکرد داوران پپ گوارديولا، مربي جوان بارسا را وادار کرد تا دراين باره به صحبت بپردازد. او در بخش اول صحبتهايش به دفاع از رئيس باشگاهش پرداخت و گفت: روسل يک سمبل است و از زماني که به اين پست انتخاب شده، عملکرد فوق العاده اي داشته.

مربی بارسا در ادامه صحبتهایش گفت:« در طول این 4 سالی که من در بارسلونا هستم، هیچ وقت درمورد داوران صحبت نکردیم. اگر گفتن اینکه فلان برخورد پنالتی بوده یا نه، غر زدن محسوب می شود، خب پس ما غر می زنیم و از داوران گلایه می کنیم. اگر می خواهند به زور بگویند که ما غر می زنیم، این یک بازی از پیش باخته است. سخنگوهای آنها واقعا قدرتمند هستند. چهار سال است می گویند که به نفع ما کار می کنند و الان می گویند که ما غر می زنیم.»

گواردیولا درادامه صحبتهایش درمورد رفتارهایش درمورد عملکرد داوران گفت:« بحث مربوط به داوران، مرا ناراحت می کند. ما با این تردیدها در حال آسیب رساندن به فوتبال هستیم.اگر رئال باید در لالیگا به قهرمانی برسد، خوب می رسد. ما در مساوی و در شکست هم تیم الگو و نمونه ای بوده ایم. در برد خیلی خوب رفتار کردیم و در شکست هایمان هم بی عیب و نقص رفتار کرده ایم. باید برای بچه ها الگو بود. پنج میلیون برخورد هستند که می توانیم به داوران گلایه کنیم.»

گواردیولا به این نکته اشاره کرد که وارد این بازی نمی شود:« چه به من می رسد؟ اگر من این کار را بکنم، چه ببازیم و چه مساوی کنیم فرقی نمی کند. من باید به داوران فشار بیاورم تا بهتر برای ما سوت بزنند؟ من این کار را نخواهد کرد. بحث دیگر آنالیز کردن عملکردهاست. قطعازمانی که داوران اشتباه می کنند، من هم عصبانی می شوم.ولی در همان لحظه باخودم فکر می کنم که همان طور که من هم اشتباه می کنم، داور هم اشتباه کرده. من داوران را تحت فشار نمی گذارم و برخی ها فکر می کنند که من آدم ریاکار و دورویی هستم ولی من خودم خیالم راحت است.»

گواردیولا در ادامه درمورد شک و شبهات درمورد تمدید قراردادش گفت:« تا زمانی که متقاعد نشده باشم، نمی توانم تمدید کنم. این بحث شخصی و فردی خودم است و باید متقاعد شوم. هرزمانی که این تصمیم را بگیرم، رئیس باشگاه اولین فردی است که درجریان قرار خواهد گرفت. هواداران باید نگران این باشند که تیم ما درصدر جدول نیست و نه اینکه نگران تمدید قرار داد من باشند. ما امتیازاتی را از دست دادیم ولی هیچ کسی بهتر از ما نیست.»

۱۲ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
لوگوي يک شرکت چيني روي پيراهن والنسيا

يک شرکت تحقيقاتي در امر توليدات فراورده‌هاي انرژي حامي مالي تيم فوتبال والنسيا اسپانيا شد.

به نقل از روزنامه مارکا، شرکت جینکا سولار که در زمینه فراورده‌های مختلف انرژی فعالیت تحقیقاتی و کاری گسترده دارد، از مدت ها قبل با باشگاه فوتبال والنسیا به مذاکره پرداخت تا به عنوان حامی مالی با این تیم اسپانیایی به توافق رسید.

براساس این توافق لوگو نام این شرکت واقع شده در شهر شانگهای چین تا سال ۲۰1۶ به مدت ۴ فصل روی پیراهن‌های ورزشی اعضا تیم فوتبال رده سوم لالیگا اسپانیا حک خواهد شد.

مانوئل لورینته، مدیر باشگاه والنسیا پس از امضا قرارداد اظهار داشت: با توجه به پتانسیل زیادی که جینکا در اختیارمان می‌گذارد، امیدواریم بتوانیم بخشی از مشکلات مالی خود در مدت همکاری را جبران کنیم.

در پی امضای این قرارداد همکاری از پیراهن‌های والنسیا با آرم شرکت چینی رونمایی نیز شد.

منابع رسانه‌ای در مورد رقمی که از این همکاری عاید تیم اسپانیایی می‌شود، هیچ خبری را منتشر نکرده‌اند.

۱۲ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
تشکر کريس رونالدو از هواداران رئال مادريد

کريس رونالدو، ستاره رئال مادريد، از هواداران تيمش به خاطر تشويق هايشان در حمايت از او در ديدار مقابل ساراگوسا تشکر کرد.
این ستاره پرتغالی در یکی از دیدارهای اخیر تیمش بعد از گل خوشحالی نکرد و بسیاری آن را در اعتراض به هو شدن توسط تماشاگران دانستند و به همین دلیل شایعاتی در مورد نارضایتی او از حضور در این باشگاه منتشر شد.

اما به نظر می رسد بعد از تشویق های تماشاگران در دیدار مقابل ساراگوسا، رونالدو بار دیگر با آنها آشتی کرده است.
او در گفتگو با نشریه آ. اس گفت:" من واقعا از تشویق های تماشاگران در دیدار این هفته در برنابئو تشکر می کنم."
این ستاره پرتغالی در حال حاضر با 24 گل زده در 20 بازی، در صدر جدول گلزنان لالیگا قرار دارد.

۱۳ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
توقف بارسا مقابل والنسيا در جام حذفي اسپانيا

ستاره آرژانتيني تلاش زيادي براي گلزني در ديدار مقابل والنسيا به خرج داد اما بهترين موقعيت تيمش براي پيروزي را به دست هاي دروازه بان حريف کوبيد.

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسا، در دیدار امشب تیمش مقابل والنسیا یک ضربه پنالتی را به هدر داد تا بازی در نهایت با تساوی 1-1 به پایان برسد.
این پنالتی روی خطای میگل روی تیاگو آلکانتارا به دست آمد اما مرد سال فوتبال دنیا توپ را به جایی زد که دیه گو آلوس، دروازه بان میزبان، به خوبی آن را دفع کرد.
البته بارسا یک موقعیت بسیار خوب گلزنی دیگر هم به دست آورد اما در حالی که این بار دیه گو آلوس روی ضربه دنی آلوس مغلوب شده بود، توپ به تیرک عمودی دروازه والنسیا برخورد کرد.

۱۳ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش تصويري از بازي والنسيا - بارسا

ديدار رفت دو تيم در نيمه نهايي کوپا دل ري با تساوي 1-1 به پايان رسيد.

گل های خوناس و پویول در نیمه اول، سرنوشت دیدار رفت والنسیا- بارسا در نیمه نهایی کوپا دل ری را رقم زد اما اگر داور تصمیمات بهتری می گرفت این دیدار می توانست سرنوشت دیگری داشته باشد.

دیه گو آلوس، دروازه بان والنسیا، یکی از بهترین های میدان بود

خطای میگل روی تیاگو آلکانتارا یک ضربه پنالتی نصیب بارسا کرد اما مسی آن را از دست داد.

افسوس مسی بعد از از دست دادن پنالتی

الکسیس سانچس در ابتدای نیمه دوم دروازه والنسیا را باز کرد اما کمک داور به درستی آفساید او را اعلام کرد.

پویول مانند مرحله قبل، باز هم با ضربه سر گلزنی کرد

گواردیولا در دیدار دیشب بسیار پر تب و تاب از کنار زمین تیمش را هدایت کرد.

۱۳ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
گوارديولا: اخراج پينتو شرايط بازي را عوض کرد

مربي بارسا معتقد است که کارت قرمز داور، اوضاع بازي را تغيير داد.
پپ گواردیولا، مربی جوان باشگاه بارسلونا در پایان دیدار 4شنبه شب تیمش در ورزشگاه مستایا در جمع خبرنگاران حضور یافت.

گواردیولا در ابتدا در مورد اخراج پینتو از زمین مسابقه صحبت کرد و گفت:« به من گفتند که خطای پینتو، استفاده از دست در خارج از محوطه جریمه بود. اگر ده نفری باشی، شرایط بازی برایت تغییر می کند.»

البته مربی بارسا از نتیجه بازی راضی بود و حتی تساوی را بهتر از برد می دانست:«بهتر است با این نتیجه به نوکمپ برویم؛ چرا که این نتیجه ما را مجبور به برد در دیدار برگشت می کند. زمانی که مثل مرحله قبل ، دربازی رفت با نتیجه 2-1 به پیروزی می رسی، به نظر می رسد که کار را تمام کرده ای.امیدواریم که با کمک هوادارانمان بتوانیم به فینال برسیم.آنچه همیشه برای به دست آوردنش تلاش می کنیم، پیروزی در بازیهاست.»

گواردیولا در مورد غیبت ژاویی در زمین مسابقه گفت:« چابی باید استراحت می کرد.»

گواردیولا ادامه داد:« ما همیشه در ورزشگاه مستایا با سختی های زیادی روبرو می شویم و از اینکه دربازی 4شنبه توانستیم خودمان و همان بارسای همیشگی باشیم خوشحالم.»

۱۳ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مسي، رکوردار توپ لو دادن در لاليگا

اين ملي پوش آرژانتيني يکي از تکنيکي ترين بازيکنان تاريخ فوتبال است اما براساس آمار نشريه سوپر دپورته، در رقابت هاي اين فصل لاليگا تاکنون 279 بار توپ از دست داده است.

به گزارش نشریه سوپر دپورته، لیونل مسی، ستاره بارسا، بیش از هر بازیکن دیگری در لالیگا توپ لو داده است.

این ملی پوش آرژانتینی یکی از تکنیکی ترین بازیکنان تاریخ فوتبال است اما براساس آمار این نشریه، در رقابت های این فصل لالیگا تاکنون 279 بار توپ از دست داده است.

بعد از مسی، دیداک ویلا (251) و خوان وردو (241)، بازیکنان اسپانیول، قرار دارند.

البته در اهمیت مسی در موفقیت های بارسا تردیدی وجود ندارد؛ به ویژه اینکه در 89 درصد بازیهایی که او گلزنی کرده، بارسا به پیروزی رسیده است.

این در حالی است که بارسا تنها در 52 درصد دیدارهایی که مسی گلزنی نکرده، پیروز شده است.
مسی که اولین بازی اش برای بارسا را در سال 2004 انجام داد، در 197 دیداری که در لالیگا برای این تیم به میدان رفته، 141 بار گلزنی کرده است.

۱۴ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۶۱ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۲,۲۱۷ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۵,۳۱۳ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۵۱ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۵۷۷ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۵۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۲,۹۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۹۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۹۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۶ کاربر آنلاین است. (۱۳۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!