به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا (بارسلونای محبوب من)
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ابیدال: اگر بارسا قراردادم را تمدید نکند، از فوتبال خداحافظی می کنم

اریک آبیدال، مدافع باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که امیدهای فراوانی دارد که سران باشگاه بارسلونا قرارداد کنونی او را تمدید نمایند؛ این در حالی است که قرارداد آبیدال در تابستان سال 2012 به اتمام خواهد رسید.

در صورتی که این اتفاق نیفتد، آبیدال به فکر خداحافظی از دنیای فوتبال است.

این ستاره فرانسوی چهارمین فصل حضورش در نوکمپ را سپری می کند و در صحبتهایی اعلام کرده که در نظر دارد تا بیش از اینها در کاتالونیا بماند.

روزنامه ال موندو دپورتیوو در گزارش خود به این نکته اشاره کرد که این ستاره 30 ساله، شرط و شروطی را برای تمدید قراردادش اعلام کرده است.

آبیدال در صحبتهایی گفت:« یا با بارسلونا تمدید می کنم و یا از فوتبال خداحافظی خواهم کرد.اگر آنها قراردادم را تمدید کنند، من هم می مانم و به فوتبالم ادامه خواهم داد ولی من با این تیم به قهرمانی های متعددی دست یافته ام. از زندگی خانوادگی ام در اینجا لذت می برم و زیاد در خانه نمی مانم. من شغلم را دوست دارم ولی خانواده ام نیز برایم بسیار مهم هستند.در هر صورت اگر سران باشگاه بارسلونا قراردادم را تمدید کنند، خیلی خوشحال خواهم شد.»

این ستاره فرانسوی در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« من در تمرینات پیش فصل با گواردیولا صحبت کرده ام و او از من می خواهد تا در پستی بازی کنم که به خوبی از پس آن بر می آیم. پس اگر او از من بخواهد که بمانم، با جان و دل نهایت تلاشم را به کار خواهم گرفت.»

مرسی ابیدال واقعا حرف قشنگی زده امیدوارم زود تر قراردادش با تیم عزیز تر از جانمان بارسلونای کبیر تمدید بشه

۱۸ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
حرف فوق العاده جالبی زده . امیدوارم تمدید کنن باهاش.

حامد جان منبع هم بدی بد نمیشه. یا خودت ترجمه می کنی؟

CATALUNYA is not Spain
۱۸ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: ln55555
پیام: ۱۰۷
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: shiraz
طرفدار:
- messi xavi iniesta
- ronaldinho
- پرسپولیس
- اسپانیا و آرژانتین
- دایی و کریمی
- گواردیولا و آنچلوتی
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
آقا محمد جریان کاتالونیا چیه؟میشه توضیح بدید.
تو سایت گل نوشته پویول به بازی شنبه نمیرسه ولی تلاش میکنه به بازی سه شنبه(پاناتینایکوس) برسه.
بعد از بازی اسپانیا و آرژانتین تمام بارساییهای آرزانتین و اسپانیا با یک هواپیما به بارسلون برگشتند.حدس میزنید مسی به دوستای اسپانیاییش چی گفته؟
(طنز توتال بارسا):
مسی:از گلی که بهتون زدم خوشت اومد؟
پیکه:اه...آره.(موبایل زنگ میزنه)..یه نفر با تو کار داره..(گوشی رو میده مسی)
مسی:hello؟
پویول(پشت خط):شانس آوردی من اونجا نبودم....(بووووق...).

۱۸ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد جان منبع هم بدی بد نمیشه. یا خودت ترجمه می کنی؟
این متن رو از سایت گل اوردم الان فکر نکنم باشه احتمالا ارشیو شده خبر مال دیروز است

۱۸ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: W.T.F.F.E
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۹
از: سمنان
طرفدار:
- مسی پویول ژاوی
- ریوالدو
- هیچکدوم
- اسپانیا
- هیچ کس
- پپ- فرگوسن
- در یه حدن همشون
گروه:
- کاربران عضو
ایول ابیدال با غیرت همینه دیگه هر کی نون و نمک بارسا رو بخوره و پا سفره بارسا بشینه با جنم بار میاد یا بارسا یا خدافظی این حرفش یعنی فوتبال فقط فوتبال بارسا جوووونننننم

all world is your foot...when u has a nice god...

THANKS GOODNESS FOR EVERY THINGS THAT NOT PRESENT FOR ME
۱۸ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
اول از همه عيد رو به همه بر و بچه هاي بارسايي تبريك ميگم
دم ابيدال گرم البت اگه پاي حرفش بمونه ولي اميدوارم اونم به زودي زود تمديد كنه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Barçaholic
پیام: ۷۱۰
عضویت از: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: Back street of Camp Nou
طرفدار:
- کارلس پویول سافورسادا
- یوهان، آرماندو، رونی و سَمی، هریستو
- آرژانتین
- جوزپ، فرانکی ، تیتو
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
مورینیو طی یک اقدام احمقانه گفته بود جایزه بالون د اور رو نباید به اینی بدن!!
کارتون روز توتال بارسا
مورینیو: خوب، من جایزه ی پرینسیپه آستوریاس رو به اینتر میدم، بالون د'ور رو به اسنایدر. و برای خودم....... جایزه ی صلح نوبل!!

اینم واکنش آندرس به حرف این مادریدی:

اینیستا: توپ طلا را به صلاحدید مورینیو نمی‌دهند

خبرگزاری فارس: باز‌ی‌ساز تیم فوتبال باشگاه بارسلونا اسپانیا گفت: مطمئن باشید كه توپ طلا را به صلاحدید مورینیو نمی‌دهند.

به نقل از ماركا اسپانیا، آندرس اینیستا در واكنش به اظهارات مورینیو كه گفته بود: شك ندارم كه توپ طلا به بازیكنی از اسپانیا تعلق نمی‌گیرد و لایق‌ترین فرد در این میان وسلی اسنایدر است گفت: مشخص است كه چرا مورینیو به عنوان آخرین خوش خدمتی به اینترمیلان نام اسنایدر را بر سر زبان‌ها می اندازد؛ اما كارشناسان فرانس فوتبال و فیفا هرگز تحت تاثیر این حرف‌ها قرار نمی‌گیرند.
وی افزود: بهترین بازیكن سال فیفا بازیكنی است كه در تمام طول سال گذشته بهترین بوده نه این كه تنها در دو ماه گذشته مدام در تیتر اول روزنامه‌ها قرار گرفته باشد.

We all gathered together
To celebrate for the same cause
We gonna fight, we gonna march, through the swamp
We gonna mosh through the marsh
Until they omit this fucking Qatar from our jerseys. c'm on
۱۸ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
خ اينقدر بدم مياد از اين مورينيو يه چي تو مايه هاي مايلي كهن خودمونه خودشو تو همه چي دخالت ميده اخه مگه به حرف گربه سياه بارون ميباره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/نه شما بگين ميباره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مسی، دو هدف جدید: هرکولس و رئال سوسیداد

خرز تنها باشگاهی که از گلزنی مسی گریخته است

خرز در دوبازی اش در برابر بارسلونا، با نتیجه 0-2 و 1-3 شکست خورده است اما آنها حداقل می توانند ادعا کنند که اولین تیم دسته اولی هستند که تا بحال با مسی مواجه شده اند و سالم میدان را ترک کرده اند. اما باید گفته شود که در هر دو مسابقه بارسلونا با این تیم آندلسی، مسی فقط یک نیمه مسابقه را بازی کرده است .

لئو مسی مهاجم بارسلونا این فصل چالش های فراوانی درپیش دارد، دوتا از آنها گلزنی برابر هرکولس و رئال سوسیداد خواهد بود، تنها تیم های موجود در دسته اول که مسی در برابر آنها هرگز موفق به گلزنی نشده است.

هرکولس و رئال سوسیداد دو تا از تیم های تازه راه یافته به دسته اول، باید بصورت ویژه ای مراقب مسی باشند چرا که تنها تیم هایی هستند که این آرژانتینی هنوز آن ها را به قربانیانش نیافزوده است.

سه تیم جدید در فصل گذشته

در فصل گذشته، تنریف، وایادولید و ویارئال سه تیمی بودند که مسی هرگز در لالیگا، برابر آن ها گل نزده بود اما او مقابل جزیره نشینان (تنریف ) هت تریک کرد، به وایادولید سقوط کرده هم در نوئوو زوریلا و هم در نیوکمپ گل زد و دو بار هم در ال مادریگال دروازه ویارئال را فروریخت.

مسی در شرایط مطلوب گلزنی

لئو مسی در فصل گذشته با 47 گل که 34 تا از آنها در لالیگا بود رکورد شخصی تازه ای از خود برجای گذاشت. با چهار گلی که او تنها در دو مسابقه رسمی، یعنی سوپرکاپ اسپانیا و دیدار آغازین لیگ برابر ریسینگ در حساب خود دارد، به نظر می رسد که در حال پیمودن همان مسیر سال گذشته می باشد. مسی همچنین تنها یک گل تا به ثمر رسیدن صدمین گلش با پای چپ فاصله دارد.

۱۹ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پینتو: "هنوز باید منتظر دیدن بهترین والدس باشیم"

ظاهر جدید

خوزه مانوئل پینتو به دلیل مدل موی جدید در کانون توجهات بود. اندکی پیش از تمرین روز چهارشنبه در سیوتات اسپورتیوا، در صحبت با مطبوعات نوضیح داد: "قبلاً هم این مدل را داشته ام، راحت است و به آن علاقه دارم. به این علت خواستم دوباره از این مدل استفاده کنم."

خوزه مانوئل پینتو می گوید گرچه والدس خوب بازی می کند، روز به روز بهتر می شود و هنوز باید منتظر باشیم تا بتوانیم آن چه را که این مرد قادر به انجام آن است، ببینیم.

در حال حاضر تیم برای مسابقه با هرکولس در کمپ نو آماده می شود، و دروازبان بارسا می داند مهمان آن ها "با انگیزه خواهد بود و مشتاقانه انتظار این دیدار را می کشد... آن ها بازیکنان زیادی خریده اند و شک ندارم بازی سختی خواهد بود."

زمان کافی

پینتو چندان نگران این نیست که بین بازی های ملی در سه شنبه و مسابقات لالیگا در شنبه تنها سه روز فاصله است. وی در این باره نظر داد: "بازیکنان با تیم های ملی خود کار می کرده اند. آماده خواهیم بود."

ریسک برابر

دروازبان ذخیره ی تیم همچنین فکر نمی کند که این شرایط ایجاب می کند نگران مصدومیت باشیم: "ریسک این وضعیت با تمرین کردن برابر است. هم در بارسا و هم در تیم های ملی، برنامه های تمرینات جسمانی طوری طراحی می شود که که تا حد امکان از بازیکنان مراقبت به عمل آید."

رزروها در دسترس

پرسشی در رابطه با ترکیب به نظر کوچک و تنها 19 نفره ی تیم اصلی بارسا در این فصل مطرح شد. ولی سنگربان تیم اطمینان دارد: "اگر سرمربی عقیده دارد باید این طور باشد، دلایل خودش را دارد... و صحبت ها راجع به 19 نفر در واقع درست نیست، زیرا می توانیم از بازیکنان تیم رزروها استفاده کنیم، که دارای کیفیت بالایی هستند و از همان سبک تیم اصلی استفاده می کنند."

مربی دروازبانان جدید

برای فصل 2010/11، و پس از این که خوان کارلوس اونزوئه تیم را به خاطر هدایت نومانسیا ترک کرد، کارلس بوسکتس مربیگری دروازبان های باشگاه را به عهده دارد: "ما به سرعت و خوب هماهنگ شدیم. قبلاً با او کار کرده ایم. وقتی مربی کاردانی چون او دارید، همه چیز خیلی ساده تر می شود. روابط از همان لحظات نخست خوب بوده است."

متمرکز روی تیم خود

پینتو تمایلی به بحث کردن راجع به مسائل رئال مادرید ندارد زیرا "ما باید روی خودمان تمرکز کنیم. نباید با فکر کردن به رئال مادرید انرژیمان را تلف کنیم، ما مشکلی نداریم."

خوشحال برای مسی

سه شنبه آرژانتین 4-1 اسپانیا را شکست داد، و لیونل مسی عالی بازی کرد و گل نخست تیمش را به ثمر رساند. پینتو گفت: "بازی خارق العاده ای را دیدم، و خوشحالم توانست در خانه آن طور عمل کند. مهم است که در پایان مسابقه تشویق شوید و هواداران هم از این که برترین بازیکن جهان را تماشا می کردند خرسند هستند.

۱۹ شهریور ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۰۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۸۳۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۲,۱۷۳ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۸۳ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۳۸۹ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۶۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۵۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۷ کاربر آنلاین است. (۱۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!